>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 11.03.2009 - 23.03.2009

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP


Miejsce: Indian Wells, USA
Rozmiar drabinki: S-96 D-32
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $4,500,000
Strona www: http://www.bnpparibasopen.org
2008
Singiel: (1) Ana Ivanovic (SRB) d. (2) Svetlana Kuznetsova (RUS) 6:4 6:3
Debel: Safina/Vesnina (RUS/RUS) d. (3) Yan/Zheng (CHN/CHN) 6:1 1:6 10:8
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jest już drabinka WTA i Aga ma wg mnie bardzo korzystny układ. Pogra trochę, bo dopiero w 4 rundzie Cornet, niebezpieczna może być w 3 Safarova. 1/4 Jankiovic, która jest do pokonania i dopiero w 1/2 Dementieva. Nie mówię, że przejdzie te zawodniczki, ale uważam, że dostała dużo łatwiejszą połówkę.
 
tenismaster 0

tenismaster

Użytkownik
Jest już drabinka WTA i Aga ma wg mnie bardzo korzystny układ. Pogra trochę, bo dopiero w 4 rundzie Cornet, niebezpieczna może być w 3 Safarova. 1/4 Jankiovic, która jest do pokonania i dopiero w 1/2 Dementieva. Nie mówię, że przejdzie te zawodniczki, ale uważam, że dostała dużo łatwiejszą połówkę.
Co ty, a nie widziałeś kto na nią czeka w 2 rundzie??
Schiavone albo Stosur. Ze Schiavone jeszcze nigdy nie wygrała :/
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
Co sądzicie o meczu Bremond - Yakimowa ? Obie zawodniczki jakimiś orłami w tenisie nie są, ale patrząc na wczorajsze mecze, Bremond wygrała po 2 tie-breakach, natomiast Yakimowa oddała tylko 2 gemy swojej rywalce.. Myślicie, że może to mieć znaczenie, czy szukam tylko błędnej niespodzianki ? Bo kursy zdecydowanie na tą pierwszą, na Yakimową znalazłem nawet ok 2,40. Pomoże ktoś bardziej doświadczony ?
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Jest już drabinka WTA i Aga ma wg mnie bardzo korzystny układ. Pogra trochę, bo dopiero w 4 rundzie Cornet, niebezpieczna może być w 3 Safarova. 1/4 Jankiovic, która jest do pokonania i dopiero w 1/2 Dementieva. Nie mówię, że przejdzie te zawodniczki, ale uważam, że dostała dużo łatwiejszą połówkę.
Niestety muszę cię zmartwic kolego, choc i ja bym chciał żeby Aga zaszła daleko w tym turnieju. Nie widziałem drabinki, ale jeżeli mówisz że już w trzeciej rundzie gra z Safarovą, to niestety widzę że już tu może popłynąc. Piszesz że ma korzystny układ drabinki. Czy oglądając ostatnie występy Agi i widząc jej marną formę, uważasz że Safarova i Cornet są do ogrania? bo ja jakoś nie. Już nie wspomnę o Jankovic. Nie wiem kto jest potencjalną przeciwniczką w 2 rundzie (podobno Schiavone lub Stosur) i z kim gra w pierwszej Aga, lecz boje się że jeżeli już w pierwszej trafi na zawodniczkę z kwalifikacji będącą w dobrej formie, to już będzie miała spore problemy. No chyba że nastąpiło jakieś niesamowite odrodzenie Radwańskiej w poprzednim tygodniu. Jak będzie, czas pokaże.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jarmila Gajdosova ( Groth ) - Angela Haynes 1 @ 1.45 5/10 ⛔ :| ( 3:6, 6:7(2) )
Jarmila wczoraj zniszczyła Andżele Kerber zaskakująco łatwo. Ale nic dziwnego, świetnie serwowała, dając tylko 1BP w całym meczu Niemce, przy okazji nieźle grała w wymianach, co widać po statystyce return pointsów. Gajdosova to zawodniczka grająca niezwykle mocno, świetny serw, często ryzykuje, potrafi napusuć dużo krwi niejednej zawodniczce lepszej od siebie. A Haynes? Nigdy jej nie widziałem, ale ten sezon leworęczna Amerykanka zaczęła fatalnie. Akuart zwycięstwo z Savchuk nic nie znaczy, bo i Olga raczej nic nie pokazuje. Dlatego Jarmila Groth to zdecydowana faworytka tego spotkania.

Kristina Barrois - Aravane Rezai 1 @ 1.77 3/10 ✅ ( 6:1, 1:6, 6:3 )

Obie zawodniczki w tym sezonie już miałem okazję widziec. Obie przy okazji spotkań z Dementievą ( Rezai jeszcze z kimś, ale już nie pamiętam z kim ???? . Niemka to przede wszystkim świetny serw i mocny fh. Wysoka, dość szczupła, nieźle Porusza się po korcie. Wczoraj gładko poradziła sobie z Yan 6:4, 6:2. Natomiast z Rezai chyba uciekło powietrze. Po bardzo dobrym początku sezonu, kiedy to pokonała Pavlyuchenkovą oraz powalczyła z Demencją, chyba nadszedł jakiś gorszy moment. Nie grała od Paryża, no a wczoraj po tej przerwie zaprezentowała się fatalnie. 8 razy dała się przełamać młodziutkiej Brodsky, grała z nią bardzo długi mecz męcząc się niemiłosiernie. Tak na prawdę Rezai powinna przegrać w dwóch setach, ale przeciwniczka chyba przestraszyła się możliwości wygrania z bardziej utytuowaną rywalką. Rezai jakimś cudem wygrała w 3 setach, jednak od razu można Zauważyć fatalną dyspozycję serwisową. Agresywnie grająca Barrois na pewno będzie potrafiła wykorzystać ten mankament w grze Francuzki. Doświadczona Niemka z pewnością lepiej będzie wiedziała od Brodsky co zrobić z piłeczką w kluczowych momentach i powinna poradzić sobie z Rezai.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Jarmila Gajdosova ( Groth ) - Angela Haynes 1 @ 1.45 5/10

Jarmila wczoraj zniszczyła Andżele Kerber zaskakująco łatwo. Ale nic dziwnego, świetnie serwowała, dając tylko 1BP w całym meczu Niemce, przy okazji nieźle grała w wymianach, co widać po statystyce return pointsów. Gajdosova to zawodniczka grająca niezwykle mocno, świetny serw, często ryzykuje, potrafi napusuć dużo krwi niejednej zawodniczce lepszej od siebie. A Haynes? Nigdy jej nie widziałem, ale ten sezon leworęczna Amerykanka zaczęła fatalnie. Akuart zwycięstwo z Savchuk nic nie znaczy, bo i Olga raczej nic nie pokazuje. Dlatego Jarmila Groth to zdecydowana faworytka tego spotkania.


Kristina Barrois - Aravane Rezai 1 @ 1.77 3/10

Obie zawodniczki w tym sezonie już miałem okazję widziec. Obie przy okazji spotkań z Dementievą ( Rezai jeszcze z kimś, ale już nie pamiętam z kim ???? . Niemka to przede wszystkim świetny serw i mocny fh. Wysoka, dość szczupła, nieźle Porusza się po korcie. Wczoraj gładko poradziła sobie z Yan 6:4, 6:2. Natomiast z Rezai chyba uciekło powietrze. Po bardzo dobrym początku sezonu, kiedy to pokonała Pavlyuchenkovą oraz powalczyła z Demencją, chyba nadszedł jakiś gorszy moment. Nie grała od Paryża, no a wczoraj po tej przerwie zaprezentowała się fatalnie. 8 razy dała się przełamać młodziutkiej Brodsky, grała z nią bardzo długi mecz męcząc się niemiłosiernie. Tak na prawdę Rezai powinna przegrać w dwóch setach, ale przeciwniczka chyba przestraszyła się możliwości wygrania z bardziej utytuowaną rywalką. Rezai jakimś cudem wygrała w 3 setach, jednak od razu można Zauważyć fatalną dyspozycję serwisową. Agresywnie grająca Barrois na pewno będzie potrafiła wykorzystać ten mankament w grze Francuzki. Doświadczona Niemka z pewnością lepiej będzie wiedziała od Brodsky co zrobić z piłeczką w kluczowych momentach i powinna poradzić sobie z Rezai.
typki popieram, chociaż Rezai może wygrać

pierwszy typ zagrałem i mimo że Haynes wygrała gładko to z Groth wg mnie przegra 2-0

Rezai nie zagrałem, bo dla mnie to śliski mecz z duża szansą na 3 sety i mnóstwem breaków wg mnie
zmylił mnie też kurs
Rezai A.-Barrois K. 1.65 1.94
a ja mam dziwne odczucia do dużych kursów

dla mnie jeszcze Pin jest dobrym typem
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Lepchenko vs Zec-Peskiric 1 @1,77
Pochodząca z Uzbekistanu Lepchenko od 2007 roku reprezentuje USA. Mieszka i trenuje w Stanach od wielu lat. Jest leworęczna, grywa głównie za Oceanem na kortach szybkich. Prezentuje otwarty tenis, polegający na wymianie ciosów zza linii końcowej. Jej dzisiejsza rywalka kojarzy mi się głównie z występami na mączce. Nie widze wśród jej wyników z ostatniego roku, ani jednego wartościowego, który byłby osiągnięty na kortach szybkich. Lepchenko, gdy widziałem ją swego czasu, dużo psuła. Ale to było kilka sezonów temu. Wydaje mi się, że siła i ogranie na twardych jest po stronie farbowanej Amerykanki.
 
gabriel 0

gabriel

Użytkownik
Barrois, Kristina - Rezai, Aravane 2-1
Typ: Kristina Barrois ✅
Kurs: 1.84
Bukmacher: Sportingbet
W cieniu dzisiejszej Ligi Mistrzow postaram sie wytypowac zwyciezce kobiecego pojedynku pomiedzy Barrois a Rezai w ramach turnieju Indian Wells rozgrywanego w USA. Tenisa zazwyczaj nie typuje, gdyz to moja slaba strona ale przekonaly mnie tu pewne argumenty aby postawic tu na Kristine Barrois. A wiec Kristina, reprezentantka Niemiec, kwalifikuje sie na 83 miejscu rankingu WTA kobiet. Niemka to z pewnoscia bardzo utalentowana zawodniczka, ktora w turnieju Australian Open pechowo trafila na Elene Dementieva ale dosc sensacyjnie moga wygrac, choc przegrala ( 6-7,6-2,1-6 ) zwlaszca w tym 3 secie, w ktorym po prostu braklo doswiadczenia. Potem brala udzial w Memphis, gdzie ulegla w &quot;R16&quot; Michaelli Krajicek. W tym zas turnieju gladko w pierwszym meczu pokonala Zi Yan, 2-0 ( 6-2,6-4 ). Kristina tak jak napsialem jest bardzo utalentowana zawodniczka ze swietnym i przede wszystkim zadziwiajaco mocnym serwisem - prezentuje solidna gre, ktora chyba powinna wystarczyc na Aravane. Fracuzka notowana jest na 97 miejsce rankingu pan, wczoraj malo co nie odpadla, jednak po dlugiej meczarni zdolala pokonac 2-1 Gail Brodsky, ( 4-6,7-6,6-4 ). Moim zdaniem wszystkie argumenty przemawiaja po stronie Katariny, Rezai wczorajszym pojedynkiem okazala mase bledow - chyba jednostronny pojedynek.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Co do drabinki Agi - jeśli zakładamy, że krakowianka dalej będzie prezentowała taką formę jak w Dubaju i Monterrey to nie mamy tu o czym rozmawiać. Oczywiście, sukcesem będzie przejście każdej kolejnej rundy, ale nasza rodaczka ma przecież dużo większe możliwości od Cornet i większe niż Safarova, będąc w dobrej dyspozycji może spokojnie powalczyć z Jankovic.
Co do pierwszej rundy - Aga ma BYE, tak jak wszystkie zawodniczki 1-32 a w drugiej rundzie trafi na Schiavone/Stosur. Ja jestem zdania, że wybitnych umiejętności nie traci się w kilka miesięcy i tak jak pisałem wcześniej Jankovic jest pierwszą zawodniczką BEZWZGLĘDNIE od formy, nastroju i pogody lepszą od Agi. Z tego powodu losowanie uważam za korzystne, bo chyba lepiej grać przeciwko Cornet niż z Wozniaki, Zheng czy Azarenką bądź Bartoli.
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
Spotkanie: Coin J. - Ruano Pascual V.
Typ: Zakład na set (3 sety) 0:2
Kurs: 5,20
Bukmacher: bah
Analiza:Oglądając spotkania Hiszpanki zauważyłem iż wszystko rozstrzyga się w jej grach w pierwszym secie. Wygra pierwszego wygrywa gładko drugiego choć często jest łamana podając w 1 czy 2 gemie. W tym roku poza grami deblowymi wysoko nie zaszłą. Liczę na to iż dziś zastanie zachowana ta prawidłowość i RP wygra pierwszy set i cały mecz 2 do 0. O jej przeciwniczce można powiedzieć że gra w tym roku z marnym skutkiem.
__________________
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
Spotkanie: Ruano Pascual Virginia - Chan Yung Jan Typ: Zakłady na sety 1:2
Kurs: 4,25
Bukmacher: expekt
Analiza:
O 23:45 zmierzą się 20 letnia Tajwanka i 15 lat starsza Hiszpanka. Obie specjalizują się w deblu i obie w tym roku bez znaczących sukcesów. Myślę iż dziś wygra Tajwanka, która tego sezonu nie możne zaliczyć do udanych w grze pojedynczej. Myślałem aby postawić na 2 sety ale RP będzie walczyć i jednego ugra. Oczywiście gram TAJWANKĘ na podstawie statystyk gdyż taka zawodniczka powinna mieć na rozkładzie jakiejś klasy rywalkę. Pora na jej zwycięstwo.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
spotkanie: Haynes A. - Tomljanovic A.
typ: Haynes A.
kurs: 1,4
bukmacher: bah

Haynes dosc latwo przebrnela kwalifikacje, czego szczerze mowiac sie nie spodziewalam. Widac dobrze czuje sie na tej nawierzchni, powoli sie oswaja z kortami Indian Wells, pozatym gra u siebie.
Szczerze powiedziawszy o przeciwniczce slysze dopiero 1wszy raz.
Ogulnie podsumowujac: Haynes przekonala mnie swoja dobra gra w kwalifikacjach dlatego tez jesli chodzi o mecze kobiet jest to dla mnie glowny pewniaczek na dzisiaj, co prawda kurs nie powala na kolana ale mimo wszystko mozna zagrac.
9/10

Ponadto moze zagram lekko na Domachowska, sprobowac nie zaszkodzi ????
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Lepchenko vs Zec-Peskiric 1 @1,77 ✅
Haynes vs Tomljanovic @1,40 oraz 2:0 @2,00
Ja również nie spodziewałem się, że czarnoskóra Amerykanka z taką łatwością przejdzie kwalifikacje. Savchuk może nie była wymagającą rywalką, szczególnie znając jej słaba psychikę, ale Jarka Gajdosova(Groth) to już tenisistka umiejąca bombardować zza linii końcowej. O Tomljanovic także nic nie wiem, poza faktem iż za dwa miesiące skończy 16 lat i ograła już Haynes w tym roku. Było to jednak na Amerykańskiej cegle. Tutaj są o wiele szybsze korty, na których Amerykanka czuje sie o niebo lepiej.
Yakimova - Lepchenko 1,55
Białorusinka straciła w kwalifikacyjnych potyczkach zaledwie 5 gemów ???? Dodając do tego, że grała z dwoma solidnymi zawodniczkami, czyli Voegele, która trzyma dobrze wymiany z linii końcowej i Bremond, która umie zagrać kombinacyjnie, należy dojść do wniosku, że jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Jeżeli ją utrzyma, Lepchenko będzie miała ciężki orzech do zgryzienia. Ale najprawdopodobniej połamie sobie na nim zęby.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Yakimova - Lepchenko 1,55
Białorusinka straciła w kwalifikacyjnych potyczkach zaledwie 5 gemów ???? Dodając do tego, że grała z dwoma solidnymi zawodniczkami, czyli Voegele, która trzyma dobrze wymiany z linii końcowej i Bremond, która umie zagrać kombinacyjnie, należy dojść do wniosku, że jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Jeżeli ją utrzyma, Lepchenko będzie miała ciężki orzech do zgryzienia. Ale najprawdopodobniej połamie sobie na nim zęby.
A ja upatruję tutaj niespodzianki w postaci zwycięstwa Amerykanki. Jest trochę wyższa i to jej może pomóc no i ściany oczywiście pomagają. Nie wiem jak obydiw graja ale patrząc na ostatnie wyniki stwierdzam, ze obydwie grają przeciętnie. Szanse sa bardziej wyrównane niż wskazują na to kursy...
 
F 0

filweb

Forum VIP
Spotkanie 2 rundy WTA Indian Wells :
Li Na - Patty Schnyder 1 1,641 5/10
Zwyczajnie wszystko przemawia za Chinką. Obecny sezon, forma, H2H 2-0, więcej chyba nie muszę pisać? Kurs wart zagrania, stawka 5 a nie 10 ze względu dużo większą aktywność Azjatki w tym miesiącu, jak wiadomo w pewnym momencie zmęczenie może dać znać o sobie, zwłaszcza, jeśli jest się świeżo po kontuzji.
Drugim podobnym spotakaniem jest Bartoli z Peer, jednak Shahar pierwszą rundę zagrała znakomicie, jak wiadomo po ostatnich wydarzeniach w Dubaju pewnie jej priorytetem są dobre wyniki, z tego powodu finalnie odpuszczam ten mecz
 
3l3m3nt 9

3l3m3nt

Użytkownik
Cirstea v Vesnina
Typ: Vesnina 1.40 bwin

Rosjanka Vesnina zmierzy się z dziś z młodziutką Cirstea z Rumunii. Patrząc na formę obu zawodniczek w obecnym sezonie to faworyt nasuwa się jeden - Rosjanka, i tak właśnie zamierzam zagrać. Mimo tego że w rankingu wyżej jest Rumunka to jej obecna forma nie napawa optymizmem,przegrywa wszystko po kolei jak leci natomiast Vesnina radzi sobie całkiem przyzwoicie co pokazuje np. silnie obsadzony turniej w Dubaju, do tego dodałbym że przeciwniczki Rosjanki często bronią się przed BP, czyli dobra gra przy podaniu przeciwniczki też jest jej wielkim atutem. Mam nadzieje że będzie lekko bez żadnych nie miłych przepraw.

 
B 0

bluecat

Użytkownik
Spotkanie: Na Li - Patty Schnyder
Typ:2-1
Kurs: 4.00
Expekt

Spotkanie drugiej rundy turnieju rozgrywanego na kortach Indian Wells. Jest to twarda nawierzchnia która faworyzuje zawodniczki które grają siłowo. Sklasyfikowana na 45 miejscu w rankingu WTA Chinka Na Li ma ten sezon dobry. Po za turniejem w Australii zagrała świetne zawody na turnieju w Monterrey i Dubaju. Natomiast Szwajacrka ten sezon jak narazie fatalny. Jedna wygrana wymęczona nad zawodniczką z kwalifikacji podczas Australian Open to jedyny pozytyw z startów Patty. Od Australii w żadnym innym turnieju tenisistka pochodząca ze Szwajcarii nie zagrała. Faworytką w tym pojedynku jest Na Li która jest w transie po ostatnim turnieju. Lepsza forma jak i nawierzchnia na której grała do tej pory wskazuje na to że powinna pokonać dziś bardziej doświadczoną zawodniczkę. Schnyder po tak długiej przerwie może liczyć na urwanie seta tylko w tym pojedynku.
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
Spotkanie: Cibulkova Dominika - Llagostera Vives Nuria
Typ: Llagostera Vives Nuria
Kurs: 6,75
Bukmacher: expekt
Analiza:

NURIA LLAGOSTERA VIVES lat 29 1,56 m, Hiszpanka vs. DOMINIKA CIBULKOVA, lat 20 1,61 m Słowaczka. Słowaczka jest faworytką gdyż dobrze zaczełą sezon od zdobycia pucharu Hopmana gdzie w finale ograła Safinę. Jednak dla mnie faworytką jest Hiszpanka która wygrałą seta z Venus Williams w Acapulco i ograła w pierwszej rundzie Indiana Wells Barborę Zahalove Strycową. Słowzcak nie grałą prawie miesiac w turniejach po kontuzji w Dubaju i jej forma jest zagadką. Będzie to pierwsze spotkanie pomiedzy tymi zawodniczkami i ja licze na zwycięstwo Hiszpanki. Wybieram pewny pozim formy niż teoretyczny po kontuzji.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Lucie Safarova - Aleksandra Wozniak 1 1,613

No co tu dużo mówić, Czeszka to zawodniczka, która ma ogromne możliwości i jej comeback w tym sezonie jak na razie wygląda obiecująco. Sporo dobrych spotkań, przegrywa najczęściej dopiero z murowanymi faworytkami, w każdym razie Aleksandrę Wozniak powinna pokonać - gwiazdkę jednego turnieju, zawodniczkę co prawda równie dobrze czującą się na hardzie co Czeszka, jednak o klasę lub dwie mniej utalentowaną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom