>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Istanbul, 22-27.10.2013 (OFFICIAL YEAR-END CHAMPIONSHIPS OF THE WTA)

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Zgadzam się z Scotratezem, Isia zagrała wczoraj bardzo słaby mecz, zawiodła na całego, samymi niewymuszonymi błędami meczu nie wygra, a w dodatku dzisiaj mecz z Williams, z którą po prostu nie ma szans, przykra prawda i w dodatku w takiej formie, więc chyba już po marzeniach o wyjściu z grupy.

Ale już zostawmy ten mecz w spokoju, po lupę wezmę dzisiaj pierwszy mecz, który będzie rozgrywany tego dnia, a mianowicie pojedynek Chinki Na LI z Włoszką Sarą Errani. Chinka rozegra swój pierwszy mecz w Istanbule, Włoszka przegrała dzisiaj w 2 setach z Azarenką(6:7, 2:6), Errani była dzisiaj w stanie powalczyć tylko w pierwszym secie, prowadziła nawet 5:2, lecz nie potrafiła tego wykorzystać, przegrywając po tiebreaku, Białorusinka na prawdę zagrała przeciętny mecz, wręcz słaby, popełniała dużo niewymuszonych błędów i miała sporo podwójnych błędów serwisowych, lecz wystarczyło to na ,w sumie dobrze grającą Errani. Jutro powinno być podobnie, Chinka powinna w 2 setach zakończyć mecz, bilans ich spotkań to 5:0 na korzyść NA LI, w tym 4 ostatnich zakończonych w 2 partiach, widać Włoszce nie leży styl gry Chinki, której ulubioną nawierzchnią jest właśnie Hard. Szanse Errani widzę tylko i wyłącznie po niewymuszonych błędach rywalki, których jutro powinno być jednak o wiele mniej, w porównaniu do dzisiejszego meczu z Białorusinką, NA LI jest w bardzo dobrej formie i stawiam na Jej gładkie zwycięstwo w jutrzejszym pojedynku, kursy też neistety mizerne.....

NA LI - Sara Errani DW. 2:0 1.33 Bet365 ✅

edit. uważałbym na Azarenkę, wczoraj rozegrała słaby mecz z Włoszką, ale dzisiaj może być zupełnie inaczej, bardziej skłaniałbym się do wygranej Białorusinki w 2 setach. GL.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Azarenka V. - Jankovic J.
Over 8,5 gema w 1secie Unibet 1,62 6-4✅✅✅

Po tym co wczoraj zobaczyłem w meczu Azarenki jestem mocno zdziwiony. Byłem pewien, że Errani jest najsłabszą zawodniczką na turnieju, a tu proszę jak się postawiła. Wchodziło jej mnóstwo piłek w 1secie, drugi to już zmaganie się z kontuzją. Vicka grała bez serwisu, chyba z 4-5 DF w 1secie. Chwała jej za to, że wyciągnęła ze stanu 2-5* i wygrała TB. Jednak ja dalej uważam, że jest bez formy. Jankovic pokazała, że w końcówce sezonu może być w dobrej formie-finał w Pekinie. Ma podobną charakterystykę do Azarenki i jeśli będą jej piłki wchodzić to postawi się jeszcze bardziej niż Errani. H2H to 5-3 dla Białorusinki, a dotychczas w 7 meczach w 1secie zawsze było te przynajmniej 9 gemów.

Williams S. - Radwanska A.
-1,5 seta 1 Unibet 1,22 6-2 6-4 ✅✅✅

Do powyższego można dorzucić coś takiego. Liczyłem, że Isia powalczy coś z Kvitovą, ale się przeliczyłem. Williams natomiast mecz na spokoju z Kerber. Fakt, Niemka nie jest zbyt stabilną zawodniczką i łatwo ją &#39;&#39;napocząć&#39;&#39; tak aby się podłamała. Mimo to, była w przyzwoitej formie ostatnimi czasy i miałem nadzieję, że ugra więcej niż 4 gemy w całym meczu. Każdy wie jak gra Serena, nie ma to nic do dodania. Agnieszka nie radzi sobie z tenisistkami, które grają siłowo (wczoraj Kvitova) H2H jest poza dyskusją: 7-0 i tylko raz ugrany set przez Polkę rok temu na Wimbledonie. Powinno gładko się skończyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Byłem pewien, że Errani jest najsłabszą zawodniczką na turnieju, a tu proszę jak się postawiła. Wchodziło jej mnóstwo piłek w 1secie, drugi to już zmaganie się z kontuzją.
Dla Mnie Errani jest nadal najsłabszą zawodniczką tego turnieju, wyniki pierwszego seta to przede wszystkim masa błędów Azarenki, niewymuszone błędy, i dużo podwójnych błędów serwisowych, Errani miała kilka fajnych zagrań, ale bez przesady, to Azarenka grała bardzo słabo, dzisiaj jednak mimo wszystko stawiam na pewne zwycięstwo Azarenki, myślę, żę po wczorajszym słabym dniu, wyciągnie wnioski i zagra dobre spotkanie, Jankovic gra podobny tenis do Azarenki, oparty przede wszystkim na sile, ale i seriami popełnia błędy, mecz będzie zacięty, jednak liczę na doświadczenie Białorusinki i o wiele lepszą grę w dzisiejszym pojedynku:

Azarenka 1.20 Bet365 ⛔
Azarenka DW. 2:0 1.61 Bet365
⛔ Zwracam Honor Panowie, przyznaję się do błędu, niedoceniłem Jankovic i za bardz owierzyłem w Azarenkę, Nice Bet Guys!
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Dla Mnie Errani jest nadal najsłabszą zawodniczką tego turnieju, wyniki pierwszego seta to przede wszystkim masa błędów Azarenki, niewymuszone błędy, i dużo podwójnych błędów serwisowych, Errani miała kilka fajnych zagrań, ale bez przesady, to Azarenka grała bardzo słabo, dzisiaj jednak mimo wszystko stawiam na pewne zwycięstwo Azarenki, myślę, żę po wczorajszym słabym dniu, wyciągnie wnioski i zagra dobre spotkanie, Jankovic gra podobny tenis do Azarenki, oparty przede wszystkim na sile, ale i seriami popełnia błędy, mecz będzie zacięty, jednak liczę na doświadczenie Białorusinki i o wiele lepszą grę w dzisiejszym pojedynku:


Nie zgadzam sie w kilku aspektach z panem Tarki16
Aza wnioski pewnie juz od dluższego czasu wyciąga ze swojej gry i co z tego jak forma jest obecnie tragiczna i nie da sie z dnia na dzień jej odbudować jeśli zagrała z Errani żle to duże prawdopodobieństwo że z Jankovic także będzie sie męczyć,Coś ewidentnie sie zacieło w grze Białorusinki i trzeba to wykorzystać.Jankovic seriami popełnia błedy? z kad to wziałes akurat Serbka potrafi do bólu być regularna,zdarzaja jej sie błedy ale bez przesady,seriami to ostatnio Azarenka popełnia błedy niewymuszone jak i podwójne błedy serwisowe,Jankovic ostatnio w wysokiej formie spory skok w rankingu.Doświadczenie Białorusinki a co z doświadczeniem Jankovic nie ma go może?,przypomne ci iż to była liderka rankingu,grała w wielu finałach,wygrywała z najlepszymi więc czego jak czego doświadczenia nie można jej odmówić.Spodziewam sie że Serbka sprawi dzisiaj niespodzianke i wygra spotkanie bo Azarenka w obecnej formie jest do ugryzienia.

Jankovic win 4.33 bet365 ✅✅✅✅
over 19.5 g 1.83 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
N.Li vs S.Errani. Handicap Betting Games: Errani, Sara (+6.5)@2 Marathon ✅ izzi :cool:
Dla mnie dzisiejszy handi na Sare to lekkie nieporozumienie. Sara zagrala wczoraj niezle pierwszego seta, dzisiaj musi powalczyc o zwyciestwo, jesli chce myslec o wyjsciu z grupy, Li z kolei dopiero wchodzi w kort. Jestem przekonany, ze Errani dzisiaj powalczy, i jesli nawet przegra to 4 max 5 gemami, na pewno nie bedzie to spacerek 6:2 6:2 czy cos w tym stylu. Osobiscie widze w tym meczu 3 sety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
W 100% popieram to, co kolega napisał powyżej. Ze swojej strony polecam typ, który z powodzeniem można dorzucić do dubla lub mocniej uderzyć. Mimo, że w 4 ostatnich meczach z Chinką, Errani nie ugrała nawet seta, to obecnie prezentuje się całkiem przyzwoicie, co potwierdził wczorajszy mecz. Ostatni mecz z 2013 roku zakończył się wygraną Na Li 6:4,6:2. Polecam!


Errani +8,5g Unibet 1,25 ✅✅✅
 
mikex 36

mikex

Użytkownik
Williams S. - Radwanska A. -1,5 set 1 Pinnacle 1,23 ✅✅

Dla mnie dziś to pewniak. Wczoraj widziałem jak Aga nie mogła sobie poradzić z Kvitovą, po cichu liczyłem może na 1 seta. Niestety. Aga serio ma problemy z zawodniczkami grającymi szybki i siłowy tenis. Williams w troszkę ponad godzinę rozbiła Kerber. W pierwszym secie Kerber jeszcze próbowała, tak w drugim nie miała już nic do powiedzenia. Również H2H również jest przeciwko Adze. Wystarczy dodać, że nigdy z Williams nie wygrała, a w tym roku na 3 mecze na hardzie nie ugrała nawet seta.

dodatkowo można zagrać:
Williams S. - Radwanska A. -6,5 1 Pinnacle 1,769
 
K 203

krolwta

Użytkownik
N.Li vs S.Errani. Handicap Betting Games: Errani, Sara (+6.5)@2 Marathon
hmmm imo to moze byc na styk wiec raczej bym tego nie gral. ostatnio 6:4 6:2 ale wczesniej ? 3 mecze gdzie errani ugrala 4,3 i 2 gemy. Vika wrocila po kontuzji i moze zlekcewazyla wloszke a ta napedzila jej stracha. Gadajac wczoraj z Tarkim po pierwszym secie powiedzialem ze w drugim errani dostanie 6:1 a Tara, ze max 6:3 no i bylo 6:2. Vika ciezko weszla w mecz i mimo, ze nie przepadam za nia to jednak walecznosc i nieodpuszczanie sa jej zaletami. Chinka zapewne widziala ten mecz i mysle, ze wyciagnie wnioski i od poczatku bedzie tlukla wloszke. Nie twierdze, ze typ jest zly ale twierdze, ze +6,5 moze byc na styk i moze byc ciezko. GL
Azarenka V. - Jankovic J. |
Over 8,5 gema w 1secie Unibet 1,62
Tu bardzo mi sie podoba kurs na takie cos bo w ciagu 8 spotkan ktore panie ze soba graly tylko raz bylo 8 gemow. Dodajac, ze jest to masters i raczej zadna nie bedzie odpuszczac to mysle, ze value jest znakomite. GL
Oczywiscie to, ze czarna wygra 2:0 po kursie 1,33 niby jest prezentem, jednak ja osobicie staram sie nie grac nizej niz 1.50. jednak polecam. GL
Azarenka DW. 2:0 1.61 Bet365
tu kurs smierdzi bardzo i value jest zerowe, tak jak wczoraj na barcelone . GL
 
G 0

gosztu

Użytkownik
Eh... ta nasza Agnieszka ???? . Co to miało wczoraj być? Kvitował wcałe nie gała na wybitnym poziomie, ale Radwańska była jeszcze gorsza. Słaby mecz obu Pań. Szkoda tylko, że słabszy Polki ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Li Na - Sara Errani[+6,5g] 2 @ 1,93✅
Wiadomo, że Errani na kortach twardych to nie jest ta sama Errani co na ziemnych, jednak Włoszka jest w czołówce i potrafi grać dobrze w tenisa. Wydaje się być w formie, gdyż przez tym turniejem w Pekinie po pokonaniu Flipkens i Doi wypadła jej rywalizacja z Kvitovą, tam ugrała seta, a mecz był wyrównany. Taka wysoka linia handicapu gemowego na Włoszkę jest moim zdaniem nieporozumieniem i warto zagrać, gdyż wczoraj też całkiem solidnie powalczyła z Azarenką. Chinka mimo, że już doświadczona zawodniczka na pewno będzie pod lekkim stresikiem, pierwszy jej mecz w tym turnieju, jest faworytką. Co prawda jest w formie, ale mając na uwadze to, że czekają ją kolejne trudne mecze nie warto forsować tempa. Moim zdaniem po takim kursie naprawdę warto zagrać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ja na dzisiaj polecam następujące typy
Williams - Radwańska (Radwańska under 1.5 asa serwisowego w meczu marathonbet kurs 1.93)
✅✅✅
Ta linia i ten kurs to chyba jakaś pomyłka u buka. We wczorajszym meczu Kerber udało się zdobyć tylko 2 asy przeciwko Williams. Oglądałem ten mecz widać że zawodniczce z ameryki udaje się większość serwów prawidłowo odebrać albo co najmniej piłki dotknąć.
Dodam jeszcze że Niemka ma o wiele silniejszy serwis niż Radwańska. Nie widzę po prostu szans na trafienie 2 asów przez zawodniczkę z polski.
Li -Errani (Errani under 0.5 asa serwisowego w meczu marathonbet kurs 1.3)
✅✅✅
Zawodniczkę Sarę Errani kojarzę głównie z turniejów granych na nawierzchni ceglanej.
Dawno nie widziałem aby zaserwowała asa w jakimkolwiek meczu czy to na nawierzchni ziemnej trawie czy hardzie. Jej styl gry jest specyficzny składają się na niego słaby podkręcony serwis lecący wprost na przeciwniczkę a potem ostrożne przebijanie piłki przez siatkę i czekanie na błąd przeciwniczki albo czasami jak się okazja nadarzy to piłka kończąca.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Viktoria Azarenka - Jelena Jankovic✅✅
Typ 2 ( +1,5 seta )
Kurs 2.21
10bet

Viktoria nie jest w najlepszej formie pod koniec sezon. Jakies problemy zdrowotne ( chyba z barkiem ) daly jej najwyrazniej mocno w kosc. Juz wczoraj po pierwszym secie powinno byc 1:0 dla Errani ale bialorusinka cudem wyciagnela seta z 2:5...Jankovic w tym sezonie pokazuje sie z dobrej strony, w formie jest w stanie powalczyc z prawie kazda zawodniczka w Wta. Ostatnio, kilka miesiecy temu zdobyla seta z Azarenka wiec czemu teraz nie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Williams - Radwańska(+7g) 2 @ 1,79✅
Ja tutaj decyduje się na zagranie handicapu na Agnieszkę. Linia wysoka, ale nie dziwię się po tym co pokazały obie panie w dniu wczorajszym. Jednak Aga wie, że dziś musi solidnie powalczyć, by zagrozić Amerykance, więc musi od początku wybić jakoś Serene z uderzenia. Amerykanka może lekko zlekceważyć naszą tenisistkę, lecz równie dobrze może się mega skupić i atakować non stop. Dziś sądzę, że jednak Agnieszka zagra lepiej, wczoraj najwyraźniej miała zły dzień, źle weszła w ten mecz i potem tak zostało, dzisiaj 6 gemów co najmniej do ugrania...Będzie ciężko, w Pekinie ugrała zaledwie 4, lecz to jest inny turniej, inna rywalizacja. Agnieszka jest na tyle inteligentną tenisistką, że postara się wybić z uderzenia Williams i to jest główna recepta na walkę z nią. Możliwe też, że to Amerykanka będzie miała słabszy dzień, wczoraj nie dała szans Kerber, lecz ta grała gorzej niż Aga, zupełnie nic jej nie wychodziło, a mimo wszystko Serena miała może 2,3 gemy gdzie musiała bronić BP i czasami popełniała głupie błędy. Wiemy, że Agnieszka ma bajeczną technikę, skróty też są dobrym rozwiązaniem. Mam nadzieję, że Agnieszka mimo ewentualnej porażki pokaże nam co potrafi na koniec sezonu udowodni, że jej miejsce w rankingu nie jest przypadkowe. Trzymamy kciuki Isia!
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Serena Williams - Agnieszka Radwańska
Typ 1 (-6,5 gema )
Kurs 1.80
Betfred

Po pierwsze Aga pokazała się wczoraj z bardzo słabej strony. Po drugie Williams pokazała się wczoraj z bardzo mocnej strony. Po trzeciej Williams wczoraj przebiła ten handicap grając z Kerber, która powinna lepiej czuć się na tej nawierzchni niż Aga. Po czwarte nawierzchnia bardziej służy Serenie niż Adze. Po piąte Panie rozegrały między sobą 7 meczów i tylko raz Serena nie przekroczyła tego handicapu. Obawiam się pogromu dzisiaj.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Krótko i na temat, Panowie sprowadzili Mnie dzisiaj na ziemie odnośnie formy Azarenki, łudziłem się, że spokojnie ogra Jankovic, a było zupełnie inaczej, Białorusinka po kontuzji nie może odnaleźć formy i przegrała w 2 setach, ze znakomicie dysponowaną w ostatnich tygodniach Serbką, która jutro w pierwszy meczu dnia spotka się z NA LI, która ograła dzisiaj dosyć pewnie słabiutką Errani. Chinka ku mojemu zdziwieniu popełniła dzisiaj mniej, więcej 40 niewymuszonych błędów, i to w 2 setach, co jest na prawdę sporym wyczynem,seriami wyrzucona piłki za kort przy podaniu Włoszki, można spokojnie napisać, że oddała przeciwniczce 7 z 9 gemów, które dzisiaj ugrała, ale już mniejsza o to, jutro jeśli Li popełni tyle błędów, ba, jeśli nawet będzie ich trochę mniej, to może być ciężko o zwycięstwo,bo na jej drodze stanie o wiele mocniejsza zawodniczka, mecz zapowiada się bardzo ciekawie, można śmiało napisać, że będzie to pojedynek o pierwsze miejsce w grupie i uniknięcie w półfinale Williams, kursy wg Mnie przesadzone i faworyzują Chinkę, Jankovic stać jutro na urwanie seta, a nawet przy obecnej formie pokusić się o zwycięstwo.

Li N. (Chn) - Jankovic J. (Srb) typ. 2 +1.5 1.80 bet-at-home ✅
over 20.5g 1.83 Bet365 ✅


W ostatnim pojedynku dnia zmierzą się Serena Williams z Petrą Kvitovą. Faworytką tego spotkania jest oczywiście Amerykanka, która ma za sobą już 2 zwycięskie pojedynki z Kerber i Isią w 2 setach i jest niemalże pewna awansu z pierwszego miejsca. Dzisiaj zagra ostatni swój pojedynek grupowy i nie skreślałbym od razu szans Czeszki, nawet na ugranie seta w tym pojedynku. Szansę widzę przede wszystkim w tym, iż Petra w ostatnim czasie wróciła do swojej, bardzo dobrej formy, sprzed 2 lat, w pierwszym pojedynku pokonała Agnieszkę w 2 setach, nie dając jej niemalże szans w tym pojedynku, bardzo dobry, wyrzucający serwis, dobre returny, mocne uderzenia, plus dodatkowo dzień przerwy na przygotowanie się do meczu. Williams gra dzień po dniu, jest w formie, a jak forma jest to Amerykanka jest poza zasięgiem, ale Kvitova w dobrej dyspozycji ma szanse powalczyć, i spokojnie pokryć Handicap gemowy +6 jaki znalazłem w internecie i jest to dla Mnie pewne rozwiązanie:

Kvitova +6 1.52 ComeON ⛔ Nie wiem, czy któraś zawodniczka w tym turnieju będzie w stanie urwać nawet seta Williams, poza zasięgiem
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Petra Kvitova - 2 (1,75) ✅
Serena Williams - Agnieszka Radwańska 2:0 (1,33) ✅




#3​

7/10

WTA - Istambul
Agnieszka Radwańska - Angelique Kerber
Agnieszka Radwańska (1,72)⛔ bet365

Nie wyszły Polce dwa mecze, ale trzeba przyznać, że obie rywalki nie były w zasięgu Agnieszki. Dzisiaj trzeci mecz - o honor i o zastrzyk gotówkowy. Nie ukrywajmy ale Kerber leży Polce i jeżeli spojrzeć jakie dno Niemka zagrała z Serena Williams jakoś nie widze entuzjazmu grania w jej stronę. Oczywiście Kerber ma o co grać, jej awans wciąż jest realny, przynajmniej na papierze. Polka gra dzień po dniu, to też może być atut Niemki. Jednak po wczorajszym drugim secie w wykonaniu Polki śmiem twierdzieć, że dzisiaj pokaże zdecydowanie więcej niż Kerber. Agnieszka zagra na luzie i nic do stracenia już nie ma. Gdyby Kerber zagrała chociaż przyzwoicie z Serena można byłoby jeszcze się zastanawiać, jednak uważam, że to Kerber wyjdzie na kort spłoszona i będzie miała podobne momenty zastygnięcia jak w meczu Ana Ivanovic w finale w Linz. Główka Kerber do mocnych nie należy. I naprawdę nie sugerowałbym się tutaj faktem, że Niemka musi wygrać. Polka też musiała wiele rzeczy i tego nie zrobiła.


http://www.oddsportal.com/tennis/world/wta-tour-championships-istanbul-2013/radwanska-agnieszka-kerber-angelique-GnuxfQKU/
 
U 7

ushat

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Angelique Kerber 1 @1.80 Unibet 8/10
Przychylam się do powyższego typu na Polkę. Nie da się ukryć, Agnieszka nie prezentuje swojego najwyższego poziomu. Oglądałem jednak wczorajsze spotkanie z Sereną i drugi set w wykonaniu Radwańskiej był momentami naprawdę dobry. To moim zdaniem jest obiecujący prognostyk na dzisiejszy pojedynek z Kerber. Nasza reprezentantka z pewnością zrobi wszystko, aby w ładnym stylu pożegnać się z turniejem. Ostatni mecz między dziewczynami bardzo zacięty, dziś zapowiada się podobne spotkanie, dlatego oprócz czystej jedynki zaryzykowałbym jeszcze:
Radwańska - Kerber DW 2:1 @4.25 Unibet 3/10
Radwańska - Kerber over 2.5 setów @2.35 Unibet 5/10
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Na Li - Jelena Janković(+1,5s) 2 @ 1,60✅
O 16 rozpoczynamy 3. dzień zmagań w hali w Istambule. W tym meczu faworytką wydaje się być Chinka, tak też mówią kursy, ale wg moich obliczeń wychodzi na to, że jeśli dziś Serbka wygra seta i pokona Errani, co jest raczej pewne to wyjdzie z grupy nawet jeśli by jutro Azarenka wygrała z Chinką. Moim zdaniem Serbka jest w wysokiej formie, pokazała to podczas turnieju w Pekinie gdzie uległa dopiero w finale Serenie Williams. Udowodniła to też także wczoraj pokonując Azarenkę 2:0 i tym samym dała sygnał, że trzeba się z nią liczyć o końcowy triumf. Chinka wczoraj dość pewnie pokonała Errani, jednak nie był to tak łatwy mecz jak wielu się spodziewało, Włoszka nawet seta mogła wygrać, lecz w tym momencie wyszło doświadczenie u umiejętności Chinki. Na Li jest w niezłej formie, lecz dziś wydaje mi się, że będzie mieć spore problemów z mocną i cały czas do przodu grającą Janković. Moim zdaniem zobaczymy 3 setowy pojedynek, a która już wygra to się tego nie podejmuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Agnieszka Radwanska - Angelique Kerber
Typ 2
Kurs 2.07
Pinnacle

Kurs podskoczyl value jest. Do tego co napisal scotratez watrto dodac ze Aga walczy o wyprzedzenie Sharapovej w rankingu i do tego potrzebuje tylko jednego zwyciestwa tutaj! Kerber nie gra fenomenalnie, a Aga pokazala sie z nienajgorszej striny wczoraj z Serena. Po takim kursie warto sprobowac
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Viktoria Azarenka - Na LI Typ. 2, 2.05 ComeOn ✅

Krótko, bo jutro trzeba znowu wstać do pracy. Na LI pokonała dzisiaj Jankovic w 3 setach po bardzo dobrym meczu, w pewnym momencie grała na prawdę bezbłędnie, zwłaszcza w 1 secie, popełniła w tym meczu o wiele mniej niewymuszonych błędów, w porównaniu do swojego pierwszego pojedynku, ma na swoim koncie już 2 zwycięstwa i ugranie jednego seta da Jej już pewny awans do półfinału, ale ma o co grać, bo w półfinale już czeka z kompletem zwycięstw Williams, której uniknąć by chciały wszystkie zawodniczki, bo jest w genialnej formie, przy takiej dyspozycji Chinka spokojnie może jutro pokonać Białorusinkę. A Azarenka? zaufałem Jej w pierwszym meczu, strasznie się męczyła ze słabiutką Errani, zaufałem w 2 meczu i już się przejechałem ostro, przegrała gładko z Jankovic, formy z początku sezonu nie ma,wróciła po kontuzji, próbuje odzyskać dobrą forme, ale gra bardzo słabo, z taką grą nie widzę jutro szansy na przełamanie, chociaż musi wygrać, żeby awansować, a przy wręcz bardzo dobrej grze Chinki jest to mało prawdopodobne, seta Na LI jutro spokojnie ugra, a wręcz powinna jutro ograć swoją rywalkę! GL

Errani S. - Jankovic J. Typ. 2 1.37 Unibet⛔
DW: 0:2 1.90 Unibet
⛔ Najwidoczniej pieniądze i kibice to nie motywacja, strasznie się zawiodłem na Serbce, nie spodziewałem się takiej postawy i zapłaci za to już w najbliższym meczu!

1.37 na Jankovic? Spodziewałem się , że buki wystawią maks 1.20, pobieram od razu, bo do jutra kursy na pewno spadną, o grze Serbki i Włoszki było już wiele wspominane, Errani ma już tylko matematyczne szanse na awans, ale przy tak słabej grze to tych szans już nie ma,myślę, że Włoszka nie będzie walczyła na 100%, ponieważ przed Nią bardzo ważne mecze deblowe. Serbka pokonała Azarenke w 2 setach, przegrała dzisiaj z Chinką w 3 setach, dobra gra, trafiła z formą na koniec sezonu i jutro przypieczętuje awans do półfinału gładko pokonując Errani. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom