>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Kuala Lumpur & Monterrey, 28.02-06.03.2011

Status
Zamknięty.
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Hercog - Kerber 0-2 1,8 (bet365)
Słowenka nie jest w 100% sprawna, kursy lecą, niektóre buki wycofują. Podaje przed samym meczem z wiadomych powodów.
 
B 30

boher

Użytkownik
Hehehe, ładnie buki zrobiły w konia ludzi, Hercog 6-3 6-3 dla formalności ????
Co do typków polecam Kleybanovą 2-0 po 1.25 ✅ z Jing-Jing, która ku memu ogromnemu zdziwieniu w rankingu plasuje sie na 187 miejscu dzięki zwycięstwom w ITFach chińskich. Jednak poziom turniejów WTA to co innego, w październiku spotkały sie nawet w Pekinie i Chinka zebrała baty 1-6 0-6.
Kolejny typ to 2-0 dla Groth po 1.20 ✅ z jeszcze gorszą Shengnan Sun, poziom WTA niestety nie dla niej. Dla niej sam awans do I rundy jest sukcesem i nabierze doświadczenia, które może kiedyś zaprocentuje ???? Groth ma w tym roku kilka niezłych meczów, m.in. pokonanie Stosur, Schiavone, Cibulkovej czy niedawno Dokić w kwalach do Doha. Różnica poziomów jest ogromna, więc będzie to szybki mecz.
Dokładamy do tego 2-0 dla Bartoli po 1.20 ✅ z beznadziejną Camerin, która tydzień temu przegrała w kwalach do Doha z naszą Ulą Radwańską, to mówi samo za siebie ???? Od października bilans Włoszki to 3-10, więc cały czas pod formą. Bartoli ostatnio półfinał w Doha, niezła gra, tak więc powinno być szybko, łatwo i przyjemnie.
Daje nam to łączny kurs 1.80 ✅, a więc przyzwoicie, a różnica klas we wszystich meczach jest ogromna. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Zahlavova Strycova B. - Oprandi R
1
1.30 bet at home

Czeszka wyzej w rankingu, ostatnio ją widziałem w Paryzu, gdzie miała na tacy Kvitovą - ale bidula nie wykorzystała tylu okazji. Oprandi przegrywa praktycznie kazdy mecz, widziałem ją z pół roku temu i jak sobie przypominam to marnie to wyglądało. Porównując obie panie to zdecydowanie czeszka jest faworytką. Andre@


---

✅ 6-0 4-6 6-1 - lekko nie było, ale do przodu !

@ wiem że to forum tenisowe : ale wracając do niedzieli ti był koszmar ; porazka Karo, porazka Ferdka, - no myślę odbije na Bayernie - wtopa i w końcu Real 60 minuta - live po kursie 2.00 - grają na jedną bramke, posiadana piłka 70%, 1000% szansa Beznemy, 100% okazja Ronaldo i wieczorem zawał - ale jeszcze zyje ! hej


@ kiedyś pisałem o dodawaniu plusów i minusów, szkoda że wiele osób jak wchodzi typ to robi natychmiast plus, a jak typ nie wchodzi to cisza jak makiem zasiał, ostatnio po przegranej Karoliny i Ferdka myślałem że wyrzuce laptopa za okno, bo umoczyłem - ale jakos dodałem minusa, a zresztą kazdy jest kowalem swoich wpisów, ale robi się bałagan i nie wiadomo czy typ wszedł czy nie. Moze by administrator zaapelował coś w tej sprawie. Nie czepiam się nikogo, ale czesto przegladam skuteczność typerów, jak komu idzie, ale ludzie nie podsumowują czy przegrali czy wygrali i trzeba szukać wyników w necie.



christopher48 // Bardzo fajnie, że piszesz dużo w dziale tenisowym. W tej konkretnej sprawie trudno się z Tobą nie zgodzić, rzeczywiście rozliczanie swoich typów bardzo pomaga innym użytkownikom w ocenianiu jak dobry jest dany typer. Zwróć jednak uwagę, że osoby, które nie stawiają minusów, także najczęściej nie stawiają plusów - pewnie tacy użytkownicy z założenia nie rozliczają swoich typów, bez względu na to czy typ jest skuteczny czy nie. Oczywiście, wskazane byłoby jednak rozliczanie się z typów, jednak nikogo do niczego nie można zmusić. Większość użytkowników stawia jednak plusiki bądź minusiki (albo &quot;koloruje&quot; swój typ na zielono bądź czerwono). Być może jak ktoś jest na przykład nowym użytkownikiem, to nie wie, że można się w ten sposób rozliczać, edytując post, a dopiero po pewnym czasie zwraca na to uwagę. W każdym bądź razie, fajnie, że o to apelujesz (już nie pierwszy raz), na pewno wiele osób zwróci na to uwagę. Ja także jestem za tym, aby rozliczać się z każdego swojego typu. Chociaż muszę Ci powiedzieć, że przez długi czas się nie rozliczałem, jednak potem zacząłem to robić. Także jak widać na przykładzie mojej osoby, niektóre rzeczy przychodzą z czasem.


---


@dzięki za wpis, pozostaje Nam tylko wierzyć, że forumowicze będą dopełniać do końca swoje wpisy w wyzej opisanej kwestii, pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
ja bym proponowal na dziś Bammer z Hlavackova @ 1.68 PinnacleSports. Czeszka w tym roku wygrala zaledwie jedno spotkanie. Bammer grala w ubieglym tygodniu w Acapulco, wiec napewno zaaklimatyzowala sie juz w Ameryce Północnej. Tak wiem, że Sybille grala w ubieglym tygodniu na cegle, lecz to zawodniczka raczej na hard court, potrafiaca konczyc uderzenia. Mysle, ze dzis awansuje do kolejnej rundy.
✅ 4:6 6:3 6:3 udało się ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
ja bym proponowal na dziś Bammer Tak wiem, że Sybille grala w ubieglym tygodniu na cegle, lecz to zawodniczka raczej na hard court, potrafiaca konczyc uderzenia.
Nie wiesz.

Nie da sie napisac wiekszej bzdury. Jest w 100% odwrotnie. Prosze wyszukac mecz Bammer - Jankovic gdzie SB przez 30 minut nie zrobila ani jednego winnera. Gra lekko a obecnie jedyne jej atuty to kierunki, gra katowa itd.

Zwracam uwage aby nie wprowadzac w blad innych swoimi wymyslami. Dawno juz nie ma Bammer ktora cokolwiek potrafila konczyc.

http://www.youtube.com/watch?v=8vp8E6cft1w

Krotki przyklad jak ona gra bedac w lepszej formie. Podnosi, nie atakuje, przebija, czasem grozniej z fh ale bez mozliwosci winnera, bh slaby. I tak to wyglada non stop.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Na Szybko bo mecz zaraz
Errani- Larsson 1.45 Tobet 6:2 6:4 ✅
Errani to zawodniczka bardzo regularna. Wloszka dobrze gra rowniez przy siatce. Larsson jest kilka dni po ciezkim turnieju w Acapulco, gdzie dotarla do polfinalu. Bylo to jednak na nawierzchni ceglanej. Larsson na hardzie radzi sobie jednak gorzej.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Errani- Arn 1.57 Williamhill ⛔ 6:4 5:7 4:6.....
Konsekwentnie dziś gram na Wloszkę. Wczoraj mnie nie zawiodla. Arn na poczatku sezonu grala bardzo dobrze, wygrala turniej w Auckland, jednak z biegiem czasu z jej forma jest coraz gorzej. Porazka w I r. AO, osiagnela co prawda 1/4 finalu w Acapulco, bylo to jednak na clayu. Errani natomiast to bardzo rowna zawodniczka, Wloszka we wczorajszym spotkaniu osiagnela bardzo wysoki % trafionego I serwisu, bo trafila az 85% pilek pierwszym podaniem. H2H 1-0 dla Wloszki.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Arn ma problemy ze zdrowiem i to jest główna przyczyna gorszych wyników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Jankovic J. - Dominguez Lino L.
2
6.20 ⛔ 6-4 6-1
bet at home

Typ kuriozalny, ale zawiera jak dla mnie mały pierwiastek wejscia. Za kilka dni rusza bardzo powazny turniej w Indian W. ( powazna kasa, obsada jak na szlemie) Czy serbka bedzie nadrywać zdrowie? Moze odbebni &quot;kaszane&quot; i poleci czym predzej do Stanów, za drobne jak najbardziej do grania. Dominguez zajmuje 48 lokate WTA, więc nie jest drewnem i tanio skóry nie sprzeda. Obserwuje tenis od wielu wielu lat a takie sytuacje mozna by liczyć w setkach...przyjazd - startowe - i wylot na powazny turniej. Zobaczymy - nic sobie nie obiecuje ale kto wie ?Andre@


---
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Jankovic J. - Dominguez Lino L.
2

6.20 bet at home

Typ kuriozalny, ale zawiera jak dla mnie mały pierwiastek wejscia. Za kilka dni rusza bardzo powazny turniej w Indian W. ( powazna kasa, obsada jak na szlemie) Czy serbka bedzie nadrywać zdrowie? Moze odbebni &quot;kaszane&quot; i poleci czym predzej do Stanów, za drobne jak najbardziej do grania. Dominguez zajmuje 48 lokate WTA, więc nie jest drewnem i tanio skóry nie sprzeda. Obserwuje tenis od wielu wielu lat a takie sytuacje mozna by liczyć w setkach...przyjazd - startowe - i wylot na powazny turniej. Zobaczymy - nic sobie nie obiecuje ale kto wie ?Andre@


---
Dodam tylko ze jak narazie Hiszpanki nie ma na liscie zgloszen do Indian Wells wiec typ jak najbardziej prawdopodobny
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
Safarova-Safina 1, Kleybanova-Krajicek 1
AKO
1,78 w Betsafe ⛔
Obie (moje) faworytki na liście zgłoszeń w Indian Wells, lecz do turnieju prawie tydzień, więc można &quot;po drodze&quot; próbować wygrać mniejszy turniej. Z drugiej strony nie sądzę, by Dinara nagle złapała formę.
Kleybanova-Krajicek, liczba gemów 18-20, 3,25 w Bet365 ⛔
Zagrane z nadwyżki, za drobne i dla relaksu zamiast 2:0 (za 1,4) dla Rosjanki.
i figa
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Hradecka-Pervak 1.56 PinnacleSports 2:6 7:6 3:6 ⛔
Czeszka grala w Monterrey kwalifikacje. Rozegrala w nich az 3 spotkania, w tym dwa trzy setowe. Jednak z meczu na mecz Hradecka radzi sobie coraz lepiej. W ostatnich dwoch spotkaniach, a wiec w finalowej rundzie kwalifikacji i w I rundzie turnieju glownego Hradecka lacznie oddala tylko 8 gemów. Obie na podobnej nawierzchni spotkaly sie dwa tygodnie temu. Wtedy gora byla Czeszka wygrywajac latwo, w dwoch setach. H2H 2-0 dla Czeszki, ja tutaj nie mam watpliwosci.
 
D 3

damian699

Użytkownik
Dulko G. - Wozniak A. Dulko G, 1,40 10/10
Moją zdecydowaną faworytką Dulko, która jest w znakomitej formie po wygranej w turnieju w Acapulco przyjechała do Monterrey gdzie już w pierwszej rundzie poradziła sobie z Benesovą zawodniczką z którą grało jej się bardzo ciężko przegrywając 5 ostatnich pojedynków, ta wygrana tym bardziej mówi o jej znakomitej formie, o jej sile! Wozniak natomiast aby zagrać w turnieju musiała przebrnąć przez kwalifikacje, jest zawodniczką młodszą od Dulko niżej z rankingu oraz patrząc na statystyki jej meczy w turnieju podtrzymuje zdanie iż Dulko powinna sobie z nią spokojnie poradzić – Oby.
 
babe 17

babe

Użytkownik
Za kilka minut spotkanie młodej Rosjanki Pervak z Lucie Hradecką. Bilans 0-3 z Czeszką na niekorzyść Pervak wygląda dosyć dziwnie. Ksenia gra bardzo dobrze w defensywie i liczy głownie na błędy swoich rywalek. Jej gra zdała egzamin z ofensywnie grającą Goerges. Dziś kolejna ofensywnie grająca rywalka której ja nie darzę zaufaniem. Poprzednie mecze to dwusetówki dla Hradeckiej jednak dziś liczę na walkę Ksenii. Poza tym Hradecka to nie jest jakaś regularna machina do przebijania piłek.
Sądzę, że Rosjanka przystąpi do dzisiejszego meczu z chęcią pokazania, że nie jest słabsza od starszej koleżanki. Liczę na zacięte trzysetowe spotkanie, a over gemowy możliwy do zrobienia w dwóch setach.
TOTAL GAMES OVER 20.5 @ 2 ✅
 
babe 17

babe

Użytkownik
Za kilkadziesiąt minut po meczu Dulko z Wozniak na kort wyjdą Alize Cornet i Anasasija Sevastova. Moją zdecydowaną faworytką jest młoda Łotyszka. Sevastova mimo, że praktycznie w każdym meczu notuje przestoje to jednak wygrywa swoje mecze dosyć pewnie. Anastasija to już uznana marka i jeśli przegrywa mecze to tylko z zawodniczkami z czołówki. Na pewno do czołówki nie zalicza się Alize Cornet. Alize była nadzieją Francuzów, ale jej talent jakoś nie może się rozwinąć. Zdarzają się jej dobre mecze ale dzieje się to zdecydowanie za rzadko. Według mnie wszystkie argumenty po stronie Łotyszki. Sevastova powinna zdominować swoją rywalkę nie dając jej złudzeń. Łotyszka jest mocniejsza fizycznie, ma zagranie kończące, trzyma swoje podanie pewnie w przeciwieństwie do Francuzki. Rok temu zawodniczki spotkały się właśnie w tym turnieju w meczu ćwierćfinałowym i górą była Sevastova. Dziś myślę, że będzie podobnie ale w dwóch setach.
A. Sevastova @ 1.746 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prof 8,8K

prof

Użytkownik
vs


Jarmila Groth - Lucie Safarova (H2H 2-1)

Dzisiaj w Malezjii bardzo ciekawe zapowiada sie polfinalowy mecz turnieju WTA Kuala Lumpur. Australijka Jarmila Groth i Czeszka Lucie Safarova stana do walki o final tej imprezy. Bukmacherzy nieco faworyzuja Safarova w tym pojedynku i ja tez pojde w tym kierunku. Lucie Safarova jest w swietnej dyspozycji w tym roku gdzie rozegrala kilka naprawde dobrych meczy. Wczoraj z Bartoli to byl pokaz naprawde wysokiej dyspozycji mojej faworytki. Czeszka niepodwazalnie krolowala na korcie gdzie praktycznie zmiotla swoja rywalke jaka byla Marion Bartoli. Wynik 6-1 6-4 moze nie do konca tego pokazuje jednak bylo bodajze 61 51 gdzie Safarova chyba sie nieco rozluznila dzieki czemu Bartoli wygrala kilka gemow na otarcie lez. Czeszka swietnie operowala serwisem i przedewszystkim konczyla wiele akcji , byla konsekwetna w tym co robi i zasluzyla na wygrana. W poprzednich meczach na tym turnieju Lucie pokonala Diyas 75 61a potem Safine 63 46 63. Groth odpadla w Doha w 1 rundzie , tutaj w 3 poprzednich rundach meczyla sie z 3 azjatkami (Doi , Sun , Morita) a z Morita stracila nawet seta i o wygrana bylo naprawde ciezko. Safarova jesli utrzyma forme to w takiej dyspozycji powinna wygrac ten turniej. Stawiam na Lucie Safarova.

▶ Lucie Safarova @ 1.64 8/10 betsson
✅ 62 36 63
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Jelena Dokic - Michaëlla Krajicek
Ciekawe spotkanie, bukmacherzy nieznacznie faworyzują Jelenę Dokic, moim zdaniem to zdecydowana faworytka i może powalczyć o zwycięstwo w całym turnieju. Michaëlla Krajicek mimo, że jest bardzo młoda, najlepiej grała kilka lat temu. Na tym turnieju trochę odżyła, gdyż poza wygranymi z dwoma przeciętnymi tenisistkami pokonała Alisę Kleybanovą - Rosjankę, która broniła tutaj tytułu. Krajicek przede wszystkim znakomicie gra przy swoim gemach serwisowych i to jest jej główny atut. Lecz Dokic także ma świetny pierwszy serwis i zdobywa z niego średnio ok 70% punktów. Dlatego kluczowa moim zdaniem będzie tutaj dyspozycja serwisowa Dokic. Jeśli będzie trafiała pierwszym serwisem na poziomie ok 60% to powinna sobie poradzić z Krajicek. Ten mecz będzie miał też duże znaczenie dla Dokic, z tego względu, że ma szanse na pierwszy finał od długiego czasu i dzięki temu może sie podbudować. To naprawdę świetna tenisistka i tytuł bardzo pomoże wrócić jej do najlepszych... ;)
Zatem mój typ Jelena Dokic @ 1,73 unibet
2-0 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom