>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Kuala Lumpur & Monterrey, 28.02-06.03.2011

Status
Zamknięty.
babe 17

babe

Użytkownik
Drugi półfinał w którym zagrają Rosjanka Anastasia Pavlyuchenkova i Argentynka Gisela Dulko rozpocznie się około godziny 1 czasu polskiego. Pavlyuchenkova broni tytułu z Monterrey i nie powinna mieć problemów żeby w tym roku awansować przynajmniej do finału. Jej rywalka Gisela Dulko jest przeciętną tenisistką na hardzie i dla niej półfinał jest już dużym osiągnięciem. Dulko gra delikatnie i jeśli Anastasii będzie siedziała piłka na rakiecie to dużo Gisela w tym meczu nie zdziała ze swoim stylem. Poprzedni mecz z zeszłego roku pokazuje jaka jest różnica między tymi tenisitkami na twardych kortach. Rosjanka wygrała ten mecz oddając trzy gemy rywalce. Nie sądzę żeby Dulko mogła na tyle zdominować grę żeby wymuszać błędy Anastasii, jednak kobiety czasem potrafią przegrać mecz same ze sobą i to jest jedyne ryzyko w tym meczu.
A. Pavlyuchenkova @ 1.671 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
gratuluje typu babe, niemniej jednak musze przyznac, ze stawialem na dulko, niewazne ile, w kazdym razie Anastazja zasluzyla na koncowe zw...
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Jelena Jankovic - Anastasia Pavlyuchenkova
Finał turnieju w Meksyku zapowiada się niezwykle emocjonująco. W zasadzie zagrają dwie tenisistki, którym dawano najwięcej szans na zwycięstwo. Dlatego na poziom nie będziemy mogli narzekać, gdyż zarówno jedna jak i druga to dobre zawodniczki. Anastasia Pavlyuchenkova broni tutaj tytułu sprzed roku, wygrała 9 spotkań z rzędu w Meksyku, stąd nie wolno jej lekceważyć. A po drugiej stronie siatki stanie Jelena Jankovic, która zdecydowanie wraca do świetnej dyspozycji, wielkiej formy - w samą porę, bo w następnym tygodniu będzie broniła tytułu w Indian Wells wywalczonego przed rokiem! Jelena Jankovic według mnie znacznie więcej argumentów, by wygrać ten turniej. Świetny serwis, fenomenalny backhand, który świetne markuje, tak naprawdę rywalka do ostatniej chwili nie wie, gdzie zostanie zagrana piłka - backhand po linii niczym Novak Djokovic, od razu mi się nasuwa takie skojarzenie na myśl. Do tego świetna w obronie, gdy jest w transie to nie popełnia wiele błędów i wtedy jest jak maszyna do przebijania piłek. Żeby wygrać piłkę trzeba się bardzo wiele napracować. Anastasia Pavlyuchenkova nie potrafi grać z tenisistkami z czołówki, zazwyczaj przegrywa, więc Jelena Jankovic po kursie 1,60 to bardzo dobry typ.
Jelena Jankovic @ 1,60 expekt
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Zdecydowanie sie z Toba zgadzam. Jankovic to o wiele bardziej regularna zawodniczka. Pavlyuchenkova popelnia duzo wiecej bledow. Mysle, ze to ten element gry zadecyduje dzis o zwyciestwie Serbki.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Jelena Jankovic v Anastasia Pavlyuchenkova
Tak więc w końcu mamy finał WTA w Monterrey. Na przeciwko siebie stają aktualnie 6 rakieta świata Jelena oraz 19 w światowym rankingu 19-letnia Anastasia. Wszyscy dzisiaj bez wyjątków mocno grają na Jelene, ale ja mam co do tego trochę inne zdanie. Wiem, że Jankovic w tym turnieju prezentuje się rewelacyjnie i że nie straciła jeszcze seta, no ale co ona miała za przeciwniczki ? Żadna z nich choćby trochę nie może równać się z Anastasią Pavlyuchenkovą, żadna z nich też nie gra tak ofensywnie jak Rosjanka. Kiedyś gdy Jelena była nr 1 światowego rankingu była perfekcyjnie przygotowana fizycznie i imponowała niesamowitą grą obroną, jednak te czasu minęły. Ze względu na spore obciążenia w tamtym okresie kiedy to rozgrywała mnóstwo meczów nękały ją różne kontuzje i teraz nie gra już tak jak kiedyś gdy potrafiła w defensywie wyciągać niesamowite piłki. Teraz jej gra to głównie gra na przerzut, z rzadka potrafi zaskoczyć dwuręcznym BH po linii. Co do Anastasii jest to młoda utalentowana zawodniczka, bo jak inaczej można mówić o 19-letniej 19 rankiecie świata. Broni ona tutaj tytułu sprzed roku. Jej gra w tym turnieju również wygląda znakomicie, a przeciwniczki miała cięższe niż Jankovic. Szczególnie zaimponowała mi w meczu z będącą ostatnio w wysokiej formie Giselą Dulko. Pokonała ją po bardzo dobrym meczu dając rywalce tylko jedną szansę na przełamanie. Mnóstwo finałów tenisowych widziałem już w swoim życiu i dochodzę do wniosku, że finały turniejów rządzą się swoimi prawami, nie raz zdarzało się, że zawodnik prezentujący mega formę w trakcie turnieju przegrywał gładko finał. Szczególnie nieprzewidywalne potrafią być kobiece finały, a z tych dwóch uczestniczek finału meksykańskiej imprezy wyżej cenię sobie Rosjankę. Mimo tak młodego wieku dziewczyna gra naprawdę niezły tenis i ma szansę spokojnie na stałe zadomowić się w top10, bo potrafi wygrywać z najlepszymi co już nie raz udowodniła. Dodatkowo wygrany zeszłoroczny finał tutaj dowodzi jak ona świetnie czuje się na tych kortach i w takim razie wobec kursu wystawionego przez bet365 na Rosjankę nie mogę przejść obojętnie i typuję jej zwycięstwo.
Anastasia Pavlyuchenkova @2.75 6/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom