>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Madryt, 03-11.05.2014

Status
Zamknięty.
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Kuznietsova - Radwańska 2:0 kurs: 3,40

Witam. Zacznę od razu od słowa przepraszam, bo zaraz kilku się na mnie obrazi. Aga dzisiaj tego meczu po prostu nie wygra.
A analiza jest następująca: Agnieszka ma tz. Listę zawodniczek z którymi nie potrafi grać, a wręcz nienawidzi i na tej krótkiej liście jest co bądź Svieta która jest w coraz większym gazie, z meczu na m,ecz gra coraz solidniej i pokazuje że kiedyś grała na samym topie. Aga też na dobry sezon i też trzyma formę, ale to nie wystarczy na Rosjankę. I jak Aga wygra to z przyjemnością posypie sobie głowę popiołem :grin: – pozdrawiam i POWODZENIA
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Begu - Lisicki Powyżej 22.5 @ 1.90 ⛔ / Jednak Sabinka coś pokazała !

Rumunka bardzo dobra forma. Clay 26/4 Super występ w Portugalii gdzie uległa dopiero triumfatorce. Z drugie strony Lisicki w gorszej formie ale nadal to klasa światowa. Liczę na zacięty mecz.
Pavlyuchenkova - Jankovic Powyżej 22.5 @ 1.90 ✅✅✅

Rosjanka umie zagrać piękne mecze, ostanio wygrana z rewelacją Floro Toro. Jelena faworytka, umie grać o swoje, Clay 10/3. Również liczę na wyrównany mecz. :cool:
--------------------------------
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Sabine Lisicki @ 3.50 ⛔ / było blisko.. gorąca główka.. w pewnym momencie Sabinka grała wielki tennis. Simonka pokazała klasę.

Wczoraj oglądałem mecz Begu - Lisicki, Niemka grała ładnie, solidnie i do końca. Widać że jest pozytywnie nastawiona. Halep w roli faworytki, rozgromiła Hiszpankę Arruabarrene i Niemkę Georges. Teraz nie musi być tak łatwo. Sabinka imponowała serwisem i walecznością. Mecz powienien być wyrównany a kurs jest zachęcający.

Petra Kvitova @ 2.00
✅✅✅ / 4-3, 3-6

Siostrobójczy pojedynek zawodniczek z Czech. H2H na korzyść Petry 0-3, więcej meczy na Clayu ma Lucie. Zawiodłem się na Lucie w Oeiras. Teraz nie ma łatwej przeciwniczki. Stawiam na Petre. :cool:
--------------------------------
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Madryt
Godzina: 12:30
Spotkanie: Williams S. - Suarez Navarro C.
Typ: 2 ( +6,5 gema )
Kurs: 2.20
Bukmacher: !

Analiza: 3 spotkania tych zawodniczek i 3 razy beznadziejne porażki Hiszpanki, tym razem jednak sytuacja jest trochę inna ponieważ Suarez Navarro jest w świetnej formie, zwłaszcza na ziemnej na której tylko raz przegrała po kreczu. Miałem parę razy oglądać jej mecze i grała fantastycznie w tym sezonie, teraz na jej drodze staje wielka Serena. Myślę jednak, że taki handicap gemowy jest jak najbardziej w jej zasięgu. Williams wcale w takiej wielkiej formie nie jest, na ziemnej 1 porażka przy 2 wygranych, kiedy jak nie teraz Hiszpanka może powalczyć o coś konkretnego?
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
thecopro 157

thecopro

Użytkownik
Garcia Caroline - Errani Sara
Szykuje się interesująca konfrontacja: Młodość vs Dojrzałość gry. Młoda Caroline bez wątpienia posiada ogromny talent. Widziałem jej grę kilka razy i byłem pod wielkim wrażeniem z jaką łątwością przychodziły jej niektóre zagrania. Nie mówię, że od razu wygra z niesamowicie doświadczoną Włoszką Errani, która ma ostatnio świetny bilans, ale liczę na wyrównany mecz. Myśle, że nie będzie to łatwa przeprawa dla Sary, istnieje dość duże prawdopodobieństwo, że odda jednego seta walecznej Francuzce. Powodzenia!
Pinnacle:
Garcia +1,5 seta - 1.75
| 6-2 4-6 6-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Maria Sharapova v Samantha Stosur Powyżej 2.5 @ 3.00 ⛔ / za łatwo, dobra forma Marii

Wielką faworytką tego spotkania jest Maria. Stawiam jednak że Samantha ugra seta. Urwanie seta Marii? Jest to możliwe pokazała to wczoraj McHale. Stosur potrafi grać w tennisa odprawiła do domu Cebulę i Muguruzę. Panie spotkały się 2 lata temu na Clayu w Stuttgarcie i wygrała Maria 2-1. Warto spróbować.

Ana Ivanovic v Anastasia Pavlyuchenkova Powyżej 2.5 @ 2.62
⛔ / zero walki..

Tu również stawiam na wyrównany mecz. Rosjanka pokazała wczoraj że potrafi odesłać do domu Serbkę, trafiło na Jankovic. Zależy czy Anastasii wyjdzie mecz.. Wygrana ostatnio z Jankovic i Torro-Flor. Ivanovic powinna wygrać ten mecz. Ale czy przyjdzie jej to łatwo? Nie sądzę.:cool:
--------------------------------
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Madryt (Hiszpania), ziemna

&amp;


Halep S. (Rou) - Lisicki S. (Ger)

Typ. Halep (-4.5) Games 2.00 Bet365✅


Na początek, zanim przejdę do analizy parę słów na ten temat:
&quot;Dzisiejszego meczu Agnieszki Radwańskiej nie da się obejrzeć w telewizji. Nasza tenisistka gran na korcie numer 5, na którym nie ma kamer.&quot; Dla Mnie to jest lekki skandal, że pojedynek 3 rakiety świata został przez organizatorów wyznaczony właśnie na tym korcie, gdzie odbywają się głównie pojedynki deblowe. Wielka szkoda, na szczęścia Aga bez najmniejszych kłopotów uporała się z Włoszką i zagra 1/4 finału. Wracając do pojedynku Rumunki z Niemką, moim zdaniem nie ma sensu pchać jakichkolwiek pieniędzy w kierunku Lisicki. Super, ograła Pliskovą, gdzie w spotkaniu było mase przełamań, oraz Begu, która od marca rozegrała aż 26 spotkań na mączce, i w końcu musiało przyjść zmęczenie i porażka. Kolejna rywalka, Halep to już szczerze klasa wyżej od rywalek Sabinki, jak i nie dwie klasy. Piąta rakieta świata bez problemu znalazła się w 1/8 finału i pokonała po drodze Georges oraz Arruabarrena w dwóch szybkich setach. Znana jest oczywiście z nieprzewidywalności, bo nie wszystkie turnieje traktuje na poważnie, tak było w Sttutgardzie, gdzie potraktowała te zawody jako przetarcie przed lepiej płatnymi zawodami, i uległa Kuznetsovej. Forma w tym roku jest, pokazywała to juz wielokrotnie w tym roku, wygrywając w Doha, czy dochodząc do półfinału w Indian Wells. Podobnie jest w Madrycie, Halep gra dobrze, i bardzo się zdziwie, jeśli dzisiaj ulegnie niżej notowanej rywalce. Lisicki jest znana z tego, że jak jej nie idzie, przegrywa dość wyraźnie to wyrzuca masę piłek, chodzi obrażona i nie potrafi już walczyć. Tak było z Ivanovic w neidawnym spotkaniu, tak może to wyglądać dzisiaj. Dla Mnie Halep to rywalka z innej półki dla Niemki, która moim zdaniem będzie miała dzisiaj mało do powiedzenia i przegra w dwóch setach, a Rumunka powinna spokojnie pokryć zaproponowany przez bukmacherów HC gemowy. Ponadto pograłem dzisiaj nie jednym kuponie same faworytki: Age, Maszkę, Halep, oraz Ane. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 181

wyar

Użytkownik
No to lecimy...

Radwanska - Garcia DW 2-0 kurs 1.8 bet365 ⛔

Czas sie wycofac... :)

Garcia,jedna z rewelacji tego sezonu,zwyciezczyni z Bogoty i pogromczyni Errani,z niezlym serwisem,grajaca agresywnie Francuzka. Naprzeciw nasza Isia,mistrz defensywy,ale trzeba jasno stwierdzic,ze okrzepla,dojrzala zawodniczka,ktora tydzien po tygodniu poprawia elementy swojej gry,i jedynie drugi serwis bywa problemem. Mocy juz nigdy nie bedzie odpowiednio duzo,ale za to Aga madrze wykorzystuje sile przeciwnika,kontrujac odpowiednio rakieta,czego efektem sa plaskie,zawsze kierunkowe returny. Dla mnie Garcia to wciaz zawodniczka typu bum-bum,na ktora akurat Aga znajdzie odpowiedzi mnostwo. Dla mnie Francuzka nie skubnie tu seta.


Ivanovic - Halep typ 1 kurs 1.9 expekt ⛔

Gratki dla Halep,ale Ivanovic ponizej wszelkiej krytyki,przeciez przy stanie 1:0 w setach i 2:1 dla Simony,Anka miala...0/12 wygranych pilek z drugiego serwisu. Bez komentarza...

Wcale nie uwazam,jak niektorzy koledzy,ze Halep jest w formie.No,chyba ze jako takiej,to zgoda. Wciaz dla mnie gra znacznie slabiej niz w tamtym roku,pierwszy serwis nie funkcjonuje,w uderzeniach brak mocy i precyzji,gra z glebi kortu nie wyglada tak efektownie,jak w tamtym roku. Dzisiaj przez spora czesc meczu byla gorsza od Lisicki,no ale znamy tu wszyscy mentalnosc zwyciezcy u Niemki...
Gem za gemem meczony - to nie wrozy dobrze w meczu z rozpedzona Serbka. U niej serwis chodzi,forehand zamiata,a sama Anka widac,ze poprawila i sfere mentalna,a takze,co wazne,umiejetnosci defensywne. Postep jest spory,a mecz z Szarapowa ze Stuttgartu nie jest wyznacznikiem - tam Rosjanka z pilki na pilke grala na dawnym,znakomitym poziomie. Mysle,ze Serbka to wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Maria Sharapova wygra 2-0 @ 2.50 ⛔ / 2-6,7-6,6-3 &quot;łatwo nie było :;/:&quot;

Maria w formie, idzie jak burza. Nie popełnia znaczących błędów, dobry serwis. Na drodze Marii staje utytułowana przeciwniczka Chinka Li Na. Ostatnio w Stuttgarcie na Clayu górą była Maria 2-0. H2H 9-5, Maria Sharapova Clay 8/0, Li Na 3/0. Rosjanka gładko wygrywa jak narazie, Chince wczoraj urwała seta młoda amerykanka Stephens. Myślę że warto pograć w pewną wygraną Rosjanki.
Agnieszka Radwańska wygra 2-0 @ 1.72

Aga w super formie wczoraj dając ciężkie KO Włoszce Vinci 6-1, 6-1. Aga wcześniej pokazała jak się gra Gieni i Kuzcę. Przeciwniczką będzie młoda Francuzka Garcia która odprawiła do domu Włoszkę Errani. Francuzka ograna 10/1 na Clayu jednak Polka to światowa czołówka więc widzę tu łatwe 0-2
Ana Ivanovic @ 1.72

Mój główny typ na dziś. Serbka gładko jak na razie odprawia rywalki do domu, wczoraj nie dała szans Rosjance Pavlyuchenkovej łatwo wygrywając 6-1,6-2. Simona miała o wiele ciężej, na drodze stanęła jej waleczna i nieobliczalna Sabine Lisicki. Simona musiała stanąć na głowie żeby pokonać Niemkę. Kondycyjnie lepiej wyglądać będzie Ana nie męcząc się tak bardzo w ostatnim meczu. 7/1 na Clayu bardziej ograna Ana.
Serena Williams wygra 2-0 @ 1.44 :confused: ZWROT (kontuzja uda)

Syrena widać że w formie gładko wygrywając z triumfatorką z Portugalii Suarez-Navarro 2-0, szczerzę myślałem że będzie to bardziej zacięty mecz. Petra odprawiła do domu rodaczkę Lucie raczej bez problemów. H2H po stronie Syreny 5-0. Będzie to jednostronny mecz, widzę tu łatwe 2-0.
--------------------------------
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Maria Sharapova wygra 2-0 @ 2.50

Maria w formie, idzie jak burza. Nie popełnia znaczących błędów, dobry serwis. Na drodze Marii staje utytułowana przeciwniczka Chinka Li Na. Ostatnio w Stuttgarcie na Clayu górą była Maria 2-0. H2H 9-5, Maria Sharapova Clay 8/0, Li Na 3/0. Rosjanka gładko wygrywa jak narazie, Chince wczoraj urwała seta młoda amerykanka Stephens. Myślę że warto pograć w pewną wygraną Rosjanki.
Kolego drogi, wczoraj pisales, ze maszka stosur over 2,5 seta a dzis radzisz grac 2:0 w strone maszy. Oczywiscie wszystko moze byc, jednak nie rozumiem Twojego toku myslenia... Sharap-Stos h2h 13:2, Sharap - Li 9:5 + Li jest aktualnie 2 rakieta swiata.
Dodatkowo to co napisales w analizie to jakies dyrdymaly... Nie wiem czy ogladales mecz maszy z mchale bo tam akurat gladko nie wygrala, malo tego w 3 secie przegrywala juz 1:4 i chyba tylko strach krystyny przed wygraniem meczu spowodowal, ze to masza gra dalej. Co do przegrania seta przez Li z mloda czarna, to akurat tam niespodzianki nie bylo, bo mala czarna bedzie niebawem duza czarna jak tylko pouklada sobie w glowie. Troche tak po omacku piszesz te analizy a ludzie to stawiaja i przegrywaja pieniadze. Lepiej poanalizuj troche mocniej i napisz kilka zdan wiecej.
Syrena widać że w formie gładko wygrywając z triumfatorką z Portugalii Suarez-Navarro 2-0, szczerzę myślałem że będzie to bardziej zacięty mecz.
Pewnie nie wiesz tez o tym, ze w pierwszych 12 gemach bylo az 10 przelaman wiec mecz byl zaciety + dwa razy hiszpanka przelamala czarna do zera co imo jest calkiem niezlym wyczynem. Dodatkowo, przed tym meczem czarna wygrala 3 mecze oddajac jej tylko 5 gemow do daje srednia mniej niz 2 gemy na mecz. Wiec moim zdaniem mecz tym bardziej byl zaciety
Halep-Ivanovic
typ: Ivanovic -2 gemy hc azjatycki
kurs: 2,15 comeon
Masowka na Ane, ale kursy bukmacherzy wystawili zadowalajace. Z drugiej strony to rumunka jest swiatowa 5 wiec nie mozna jej skreslac. Tak jak pisal kolega wyar, halep nie gra optymalnie, gra dobrze ale nie optymalnie. Wczesniejsze dwa mecze pokazaly, ze lubi wyrzucic w aut pilke konczaca... Ana wraca na szczyt i gra genialnie. Jezeli sie nie obrazi na korcie to powinna wygrac przynajmniej dwoma gememi, a jezeli przegra to moze z przewaga 2 gemow ???? GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Kolego drogi, wczoraj pisales, ze maszka stosur over 2,5 seta a dzis radzisz grac 2:0 w strone maszy. Oczywiscie wszystko moze byc, jednak nie rozumiem Twojego toku myslenia... Sharap-Stos h2h 13:2, Sharap - Li 9:5 + Li jest aktualnie 2 rakieta swiata.
Niestety nie oglądałem Maszy jednak oglądałem Li Na. Typ podałem statystycznie. Wczoraj dałem over 2.5 bo wierzyłem w Stosur, jednak się zawiodłem.. Tu wierzę że Maria wygra 2-0, kto wie może się zawiodę, może wygram. Mój tok rozumowania skierowany jest ku łatwej wygranej Maszy. Na Li nie grała jakoś super porywająco. Rok temu w Stuttgarcie udało się Marii wygrać 2-0. Tu nie ma pewniaków szczególnie na tym etapie rozgrywek.
--------------------------------
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Progresja na dogi;)? Jednak w tym wypadku każdy mecz po 50, więc daje sobie 4 szanse, wierzę że jedna może się udać!
Petra 5.10 @ Czeszka zazwyczaj parę gemów się rozgrzewa, ale jak się naoliwi to może wystrzelić jak szampan. Jak serwis i swoje płaskie bomby ustawi pod muszke to po prostu mamy niszczenie. Serena nie lubi takiej gry. Zobaczymy...Amerykanka lubi od czasu do czasu przegrać takie mecze...nic by się jej nie stało...
Li 2.35 @ Linka gra swoją grę i tyle. Jej tenis zawsze na najwyższym poziomie, ale mnie nie przekonuje, dużo błędów...Maszka powoli łapie wiatr w żagle. Nawet wytrzymuje długie i wymagające cierpliwości wymiany, łał, jest w gazie! Linka na pewno powalczy z wyjcem!
Halep 2.00✅✅✅ @ Simonka jakaś w kratke...niby wszystko cacy ale czasami jest nie do poznania, widać że dochodzi do formy, Ana życiówka, gra jak z nut...chyba dojrzała jako kobieta i jako zawodniczka, myślałem że ze swojej infantylności nigdy się nie wydostanie, a jednak gra teraz top3 WTA!Simonka może pokaże pazurki i chęć reważu za Fed cap.
Carolina 3.45 @ Na deser rewelacja! Carolina jest fantastyczna. Wystrzeliła jak wulkan! Tenis Radwańskiej jest idealny dla francuzki. Carolina po walce powinna wygrać. Aga nie lubi takich ofensywnych zawodniczek. Do tego francuzka jest wyważona, spokojna i myśli na korcie...mało jest takich zawodniczek. Pewnie większość widzi Iske w półfinale, spokojnie ja widzę wygraną francuzki!Mecz 50 na 50, a buki dają taki kosmiczny kurs...nie z takimi pannami Iska wtapiała...
Garcia ma coś z tych trzech zawodniczek z którymi grała Iska, Z Gieni - bo jest tez taka młodziutka, z Kuzy, bo gra bardzo mocno i siłowo, z Sary bo jest cierpliwa, roztropna i regularna, myśli na korcie i jest wyważona. Te trzy składowe stanowią niezły &quot;pancerz&quot; - Młodość-Siła-KOncepcja - Francja w końcu doczekała się godnej następczyni Amelii - jednak w odróżnieniu od Mauresmo to Karolinka kiedyś wygra RG, Amelii paliła się zawsze ze strachu...hi hi. Polka to klasa w sobie ma te same elementy co Karolina. Dla mnie spotkanie dnia. Będzie PYSZNE po południe...
Gram na dogi, jedno wejście i jestem zadowolony, mam 4 szanse. Każdy mecz praktycznie po 50, dyspozycja każdego dnia jest rózna, zobaczymy!

Andre@
Dzisiaj buki mi księgowały pln, ciekawe co Iska wykręci, Karolinka jest mocna...pozdro!Linka przegrała sama z sobą, Maszka była do pokonania...eh wyjec znowu wygrał...Simonka jak złoto, dzisiaj wyszła na takiej &quot;kurw...;)&quot; to mi się podoba, forma na półfinał szlema...widać że chciała zrewanzować się za Fed Cup,
1 mecz progrechy anulowany---
2 mecz wtopka 5@
3 mecz zwrot środków i kasa na plus 10@ - 20@
4 mecz mnie nie interere...ale jak gra Iska to jej kibicuje jak mogę...

@ Roland Garros za 16 dni...:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Madryt (Hiszpania), ziemna

&amp;


Halep S. (Rou) - Ivanovic A. (Srb)

Typ. Ivanovic 1.85 Unibet⛔ Słaby dzień Any...
Idzie masówka na Ane i w sumie nie ma co się dziwić. Halep sama sobie jest winna, że dopuściła się we wczorajszym spotkaniu 3-setówki i zawdzięcza to przede wszystkim swoim błędom na korcie i dobrej grze w pierwszym secie Lisicki. W 2 i 3 secie wszystko wróciło do normy, Niemka zaczęła sporo piłek wyrzucać, skróty, które perfekcyjnie jej wychodziły na początku spotkania, którymi zaskoczyła rywalkę, też nie były już tak udane i w konsekwencji wygrana Rumunki. Obie zawodniczki jak do tej pory miały dosyć łatwe rywalki na drodze, tylko Ana, można śmiało powiedzieć zagrała w tych spotkaniach perfekcyjnie, nie dając żadnych szans. W Stuttgardzie cały turniej w jej wykonaniu był bardzo dobry, oglądałem wszystkie spotkania i byłem spokojny co do formy mojej ulubienicy. W Madrycie moim skromnym zdaniem wygląda to jeszcze lepiej, przede wszystkim nie widać u Any przestojów w grze, jakiś rażących błędów, co jest dobrym prognostykiem na to spotkanie. Simonka szczerze powiedziawszy męczyła się wczoraj z Lisicką, nie potrafiła skończyć prostych piłek, albo grała prosto na rywalkę, albo wyrzucała piłki poza kort, również zachowanie przy siatce pozostawia wiele do życzenia. Jedynie serwis Rumunki funkcjonuję tutaj należycie, i raczej nie ma się do czego przyczepić. Po za serwisem, Ana nad resztą dominuję tutaj nad Rumunką, przede wszystkim imponuję mocnymi returnami i grą do siatki. Trochę dziwiłem się wczoraj Halep, że po drugim, prostym serwisie Lisicki nie returnowała jak należy, tylko przebijała na drugą stronę i liczyła na błąd rywalki. Dzisiaj będzie o wiele trudniej, bo Ana jest niesamowicie agresywną zawodniczką i będzie ciężko ją zatrzymać drugim serwisem, więc kluczowe może okazać się tutaj pierwsze podanie Rumunki. Niemniej jednak wszystkie atrybutu po stronie Any, i jeśli pokaże to co gra ostatnio, to bez problemu powinna powtórzyć wyczyn z tamtego roku i awansować do półfinału.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Serena Williams - Petra Kvitowa(+5,5)
2 @1,83 Unibet

Petra zagrała b.dobre spotkanie ze swoją rodaczką w poprzedniej rundzie nie licząc początku pierwszego seta gdzie przegrywała już 4:0 po czym wygrała 6 gemów z rzędu w niezłym stylu i nie dała się już przełamać do końca spotkania. Serena z drugiej strony wygrywa kolejne spotkania ale w ostatnim z Suarez-Nawarro dała się przełamać aż 4 razy i powiem szczerze liczyłem na niespodziankę, czarna jednak dała rade po raz kolejny. Tu z Petrą będzie miała o wiele cięższe zadanie Czeszka na pewno stawi większy opór niż hiszpanka i wierze że jest w stanie nawet wygrać lub przynajmniej ugrać te siedem gemów.
Powodzenia.

Walkower dla Petry.........
 
thecopro 157

thecopro

Użytkownik
Garcia Caroline - Radwańska Agnieszka
Bukmacherzy trochę przesadzili z kursami. Kierowali się chyba wczorajszym meczem Agi z Vinci. Racja, gładkie zwycięstwo 6-1 6-1, ale według mnie ten wynik nie jest do końca miarodajny. Nie oszukujmy się Vinci ma prawdopodobnie swoje najlepsze lata za sobą, krzywa jej formy kształtuje się od dłuższego czasu wyraźnie spadkowo z nielicznymi wzrostami po drodze. Ale wracając do dzisiejszego meczu: Garcia is on fire! Pokonanie Jankovic, Kerber czy Errani doskonale odzwierciedla jej aktualną formę. Agnieszka także prezentuje się wyśmienicie - poprawiła słabsze elementy swojej gry. Jednak kursy powinny być bardziej wyrówane, dlatego dostrzegam value na Francuzkę. Spodziewam się trzech setów. Powodzenia!
Pinnacle:
Garcia +1,5 seta - 1.98
| 4-6 6-4 4-6 (handi pokryte i zwycięstwo Agi - idealne połączenie)
Dodatkowo proponuję za drobniejsze zwycięstwo Hiszpanek w dzisiejszym deblu. Obie Panie odpadły już z turnieju singlowego, więc dadzą z siebie wszystko. Świetnie czują się na clayu i grają przed własną publicznością.
G. Muguruza/C. Suarez Navarro - 2.67 | 7-5 3-6 8-10
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
sparta 309

sparta

Użytkownik
Dodatkowo proponuję za drobniejsze zwycięstwo Hiszpanek w dzisiejszym deblu. Obie Panie odpadły już z turnieju singlowego, więc dadzą z siebie wszystko. Świetnie czują się na clayu i grają przed własną publicznością.
G. Muguruza/C. Suarez Navarro - 2.67
HsieH i Peng to od dawna światowa czołówka jeśli chodzi o debla. Również obie nie grają w singlu więc walczą jedynie w deblu, gdzie są mocne. Na clayu również, kurs spory bo grają z hiszpankami ale powinno być bez problemów.
+ trochę statystyk gry deblowej
Hsieh 332 W - 176 L w tym roku 12-7
Peng 231 W - 132 L, w tym roku 14-3
Muguruza 23 W - 20 L, w tym roku 7-3
Suarez Navarro - 74 W - 92 L - w tym roku 2:3
Azjatki mega doświadczone w deblu, wielokrotnie sięgały po końcową wygraną w turniejach deblowych więc granie pod hiszpanki chyba bez sensu
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Madryt (Hiszpania), ziemna

&amp;


Halep S. (Rou) - Kvitova P. (Cze)

Typ. Kvitova 2.50 Bet365⛔


Szybko bukmacher Bet365 wystawił kursy na pierwszy półfinał w Madrycie i spore zaskoczenie z mojej strony. Gram tutaj na Kvitovą, bo moim zdaniem kursy mocno przesadzony, bo spotkanie typowo 50/50. Gratulacje dla Halep za pokonanie Ivanovic, tylko Serbka zagrała dzisiaj poniżej wszelkiej krytyki, chyba najgorszy jej pojedynek w tym roku, a pkt i gemy które zdobyła zawdzięcza głównie prostym błędom rywalki, która nie zagrała jakiegoś nadzwyczajnego spotkania, przede wszystkim skorzystała z niedyspozycji rywalki. Kvitova awans do półfinału zawdzięcza kontuzji uda Sereny Williams, która przed spotkaniem z Czeszką skreczowała i bez wyjścia na kort zapewniła awans Petrze, która w tym turnieju również gra bez rewelacji, ale skutecznie. Pokonane Cirstea, Lepchenko w 3 setach, oraz w ostatnim spotkaniu nieobliczalna Safarova w dwóch szybkich setach. Czeszka miewa przestoje w grze, potrafi oddać bez walki kilka gemów, czy nawet seta, a po chwili gra rewelacyjnie i potrafi sprawić dużo problemów rywalkom i wygrać spotkanie. Halep jest w formie, gra swoje, jednak moim zdaniem początek sezonu w jej wykonaniu, a przede wszystkim turniej w Doha był o wiele lepszy, a gra wyglądała o wiele lepiej, była w mocnym gazie. Kvitova nie będzie łatwą rywalką dla Rumunki, możliwe, że zobaczymy 3 sety, bo w grze Czeszki prawdopodobnei pojawi się okres słabszej gry, który wykorzysta Halep. Lisicki potrafiła znaleść sposób na Halep przez pewien okres gry, i Rumunka była wtedy bezradna na bardzo dobrą grę Niemki. Petra jest lepszą zawodniczką od Lisicki, więc jeśli zagra swoje przez cały pojedynek to może okazać się lepsza od Rumunki, która tak jak wspomniałem nie jest nieomylna i popełnia proste błędy. Pograłem już Petre w Bet365, bo moim zdaniem kurs 2.50 to spore value. Powodzenia
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Madryt (Hiszpania), ziemna

&amp;


Halep S. (Rou) - Kvitova P. (Cze)

Typ. Kvitova 2.50 Bet365​


Szybko bukmacher Bet365 wystawił kursy na pierwszy półfinał w Madrycie i spore zaskoczenie z mojej strony. Gram tutaj na Kvitovą, bo moim zdaniem kursy mocno przesadzony, bo spotkanie typowo 50/50. Gratulacje dla Halep za pokonanie Ivanovic, tylko Serbka zagrała dzisiaj poniżej wszelkiej krytyki, chyba najgorszy jej pojedynek w tym roku, a pkt i gemy które zdobyła zawdzięcza głównie prostym błędom rywalki, która nie zagrała jakiegoś nadzwyczajnego spotkania, przede wszystkim skorzystała z niedyspozycji rywalki. Kvitova awans do półfinału zawdzięcza kontuzji uda Sereny Williams, która przed spotkaniem z Czeszką skreczowała i bez wyjścia na kort zapewniła awans Petrze, która w tym turnieju również gra bez rewelacji, ale skutecznie. Pokonane Cirstea, Lepchenko w 3 setach, oraz w ostatnim spotkaniu nieobliczalna Safarova w dwóch szybkich setach. Czeszka miewa przestoje w grze, potrafi oddać bez walki kilka gemów, czy nawet seta, a po chwili gra rewelacyjnie i potrafi sprawić dużo problemów rywalkom i wygrać spotkanie. Halep jest w formie, gra swoje, jednak moim zdaniem początek sezonu w jej wykonaniu, a przede wszystkim turniej w Doha był o wiele lepszy, a gra wyglądała o wiele lepiej, była w mocnym gazie. Kvitova nie będzie łatwą rywalką dla Rumunki, możliwe, że zobaczymy 3 sety, bo w grze Czeszki prawdopodobnei pojawi się okres słabszej gry, który wykorzysta Halep. Lisicki potrafiła znaleść sposób na Halep przez pewien okres gry, i Rumunka była wtedy bezradna na bardzo dobrą grę Niemki. Petra jest lepszą zawodniczką od Lisicki, więc jeśli zagra swoje przez cały pojedynek to może okazać się lepsza od Rumunki, która tak jak wspomniałem nie jest nieomylna i popełnia proste błędy. Pograłem już Petre w Bet365, bo moim zdaniem kurs 2.50 to spore value. Powodzenia
Jedyna szansa Czeszki w tym meczu to trafianie pierwszym serwisem i szybkie kończenie punktów. W długich wymianach Halep ją zajeździ, tak jak to miało miejsce wczoraj z Lisicką czy dzisiaj z Ivanovic (swoją drogą dziwne że to Serbka była faworytką według bukmacherów ???? ).
Ja w tym meczu spodziewam się pewnego zwycięstwo Rumunki, choć kurs nie zachęca.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Jeżeli Aga nie odpuści, będzie walczyła o każdy punkt, będzie na &quot;TAK&quot; to widzę Age w finale. Iska poprawiła ofensywę, poprawiła mentalność, w końcu soczyście iskrzy słowo...nie, &quot;kurw....mać&quot; to już duży plus, w końcu się mobilizuje i wyzwala z siebie emocje!!! Forma, poprawa ofensywy, częste winery, cierpliwe przebijanie są na dużym levelu u Agi, hm...ten serwis jakoś nie wchodzi...Maszka- mam awersje do jej tenisa, nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać. W finale była na tacy...Ivanovic nie chciała kluczyków do Porsche, z Krysią wisiała na włosku, wczoraj Linka miała postawić kropkę nad &quot;i&quot;...Maszka ma sporo tych upadków ale ma także wzloty...potrafi psuć takie banalne piłki, ale zaraz gra jak &quot;wścieklica&quot; a linie na korcie grają razem z Maszką, czasami nie chce się wierzyć że ona trafia takie piłki po liniach, eh...

Ok, koniec lania wody, główny argument którymi przychodzi aby postawić na Iśke to otwarty kort. Mam wrażenie że Iska lubi otwarte przestrzenie a jej gra jest stworzona pod takie warunki...Maszka zawsze mi się podoba na twardych kortach czy mączce ale na kortach zamkniętych. Te wolne przestrzenie czasami mam wrażenie przeszkadzają rosjance...mecz o 13 a pogoda w Madrycie przepiękna, będzie prażyło...może Maszka jest już zmęczona, bo nasze &quot;pisklę&quot; widać fizycznie jeszcze bez plastrów, hi hi.

Jeżeli Aga zagra o każdą piłkę, jeżeli nie zrezygnuje, zagra o każdą wymianę to może złamać Maszke. Według mnie Maszka jest do pokonania!!! Niech w końcu mimika i mowa ciała u Agi zaiskrzą, tym też można złamać Maszke i jej piąstkę którą zaciska, swoją drogą, to lekkie &quot;kures.....&quot; zaciskać pięść przy odbiorze każdego serwisu przeciwniczki. Według mnie jest to nie fair i powinno być zakazane. Poklepać po udzie się można ale z tymi &quot;piąchami to przegięcie&quot;...

@ Aga załóż czarną kieckę, może Maszka nie lubi czerni, hi hi:grin:

@ U mnie leje deszcz...a miało być ładnie, Age z Miami:razz:pozdrawiam!

Isia 3.55 ⛔Wyjec moniejszy, Aga dzięki za walkę, może Simonka przetrzepie dupsko wyjcowi?


And of course, I have to talk about playing Petra tomorrow. She&#39;s playing well and she might have an advantage because she didn&#39;t have to play today. But I have a chance tomorrow and I&#39;ll fight for it as hard as I can. She&#39;s tough and very aggressive - I have to do my job really well tomorrow... - See more at: http://www.wtatennis.com/blogs/article/3817675/title/simonas-blog-bffs-chocolate#sthash.O3ar9A6L.dpuf

Simona 1.50✅✅✅ Petra kondycyjnie siadła, wygrała moja filozofia tenisa, równowaga w ofensywie i defensywie, jednorazowe fajerwerki i strzałay zwłaszcza na mączce są nie wystarczające. Simona mi przypomina naszą Iskę...dla mnie Simona jest jedną z kandydatek do finału RG 2014 !!! Jedna rzecz mnie zastanawia u Petry ? jakmożna mieć taką kasę i takie możliwośći żeby sobie nie wymodelować tego &quot;basiora&quot;???

Simona wróciła na właściwe tory. Jeden z przykładów jak tytaniczną pracą można dojść na szczyty tenisa. Wczoraj jej morale i tenis były najwyższych lotów. Jak to powtórzy z Petrą to o wynik jestem spokojny. Petra ma tylko dwa argumenty

1. Serwis
2. Płaskie i maksymalnie ryzykowne &quot;lufy&quot;,

Jeżeli nie dojdzie do sprzężenia tych elementów to mamy dramat tenisa Petry. Mnie Petra nie przekonuje. Liczę na to że Simona wytrzyma te &quot;bomby&quot; i konsekwentnie zagra i zaprezentuje cały repertuar swojego rzemiosła. Petra jest do ogrania, trzeba spokojnie wytrzymać huragan Czeszki i nie pozwolić jej aby rozwinęła skrzydła. Trzeba ją pogonić, powiem tak nie parlamentarnie: jak &quot;psa&quot;. Fizyczna strona Czeszki jest taka sobie. Tenis Simony jest dużo, dużo lepszy.

Vinci,Errani 1.40✅✅✅

Czas na rewanż za Miami. Hiszpanki mnie totalnie zaskoczyły...taki składak i takie wyniki. Carla gra i gra, czas na dołek, organizm to nie &quot;Perpetuum mobile&quot;. Włoszki zazwyczaj nie marnują okazji w finałach. Liczę na dobry występ. Kurs dla mnie bardzo wysoki więc próbujemy!


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Radwanska A. - Sharapova M. 2 @ 1,34 Betgun ✅ 1-6 4-6
W półfinale Mutua Madrid będziemy mieli rewanż za spotkanie w Stuttgarcie. W poprzednim tygodniu Agnieszka wyrównaną walkę nawiązała tylko w 1 secie, gdy Marii nie wchodziły jeszcze tak dobrze piłki i przy obronie piłek meczowych. Nie ma co się zbytnio rozwodzić, bo atuty Isi to bardziej technika, aniżeli siła. Dodatkowo nie gra zbyt równo, co pokazały mecze z Kuznetsovą i Garcią. Rosjanka będzie chciała standardowo naciskać Polkę od początku, narzucić swoje tempo, bić ostre piłki. Jeśli Masha będzie grała swoje to ja dla Radwańskiej nie widzę po raz kolejny szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom