>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Madryt - 06.05-14.05.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Madrid, Spain
Data rozgrywania: 06.05.2017 - 14.05.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: Premier Mandatory
Pula nagród: $5,439,350
Oficjalna strona turnieju: http://www.madrid-open.com/en/
Lista startowa: http://www.tennisforum.com/3074-mutua-madrid-open/1072633-madrid-md-list.html
Drabinka: http://www.madrid-open.com/en/draw/
Plan gier: http://www.madrid-open.com/en/mmo17-en/schedule/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/spain/wta-madrid/
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Kwalifikacje
Ostapenko J. - Sakkari M.
Typ: 2 Kurs: 2.65 forbet zwrot
Nie wiem czy dobrze kombinuje ale myśle,że można spróbować takiego typu.
Ostapenko wczoraj rozegrała dwa spotkania w Pradze.w pierwszym(dokończanym) nabawiła sie kontuzji i później grała dosyc poważnie obandażowana tak wiec w sumie nie wiadomo czy wogóle dojdzie do tego spotkania w Madrycie ale przy takich &quot;okolicznościach przyrody&quot; myśle,że warto spróbować zagrać na Marie.
O ile dojdzie do meczu i w jego trakcie nie będzie kreczu to sa duże szanse na powodzenie typu skoro Ostapenko zmaga się z kontuzją.
Wynik: jednak zrezygnowała z gry
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Konta vs Siegemund. Konta 1.8 Totomix - buk naziemny
Dzis wzialem Konte dlatego, ze w koncu musi sie przelamac. Siegemund wygrala turniej w Stuttgarcie, gdzie zawsze trafia z forma, w finale z Mladenovic po ladnym, zacietym meczu. Konta ostatnio znizka formy, przegrana w Fed Cupie z Halep, potem w stutgarcie porazka z bodaj sevastova albo sasnovicz. Nie gra brytyja swojego tenisa. Jednakze mamy Madryt, pierwszy duzy turniej i Konta na pewno zagra na maxa a wiemy, ze jest to ambitna tenisistka. Siegemund po Stutgarcie zawsze notuje spadek formy i nie gra tak jak u siebie w niemczech. Konta jest lepsza tenisistka od LAury, do tego w tak wielkim turnieju wg mnie zagra o wiele lepiej niz na Fed Cup i w Stuttgarcie i to ona zgarnie ten mecz. Kazdy ma swoja opinie i typy , ja jednak wyczuwam przelamanie gorszej serii Konty.
2:1 Siegemund. Konta forma nadal slaba, jednakze walka byla i byc moze z kazdym kolejnym meczem zlapie w koncu swoj rytm.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Konta vs Siegemund. Konta 1.8 Totomix - buk naziemny
Dzis wzialem Konte dlatego, ze w koncu musi sie przelamac. Siegemund wygrala turniej w Stuttgarcie, gdzie zawsze trafia z forma, w finale z Mladenovic po ladnym, zacietym meczu. Konta ostatnio znizka formy, przegrana w Fed Cupie z Halep, potem w stutgarcie porazka z bodaj sevastova albo sasnovicz. Nie gra brytyja swojego tenisa. Jednakze mamy Madryt, pierwszy duzy turniej i Konta na pewno zagra na maxa a wiemy, ze jest to ambitna tenisistka. Siegemund po Stutgarcie zawsze notuje spadek formy i nie gra tak jak u siebie w niemczech. Konta jest lepsza tenisistka od LAury, do tego w tak wielkim turnieju wg mnie zagra o wiele lepiej niz na Fed Cup i w Stuttgarcie i to ona zgarnie ten mecz. Kazdy ma swoja opinie i typy , ja jednak wyczuwam przelamanie gorszej serii Konty.
Siegemund po Stuttgarcie, według Ciebie, ma zawsze zniżkę form. Przytoczę statystykę.
Od przegranego finału w ubiegłym roku z Kerber, właśnie w Stuttgarcie, Laura rozegrała 27 meczów na kortach ziemnych. Bilans: 22 wygrane i 5 porażek
W tym roku rozegrała 10 meczów na kortach ziemnych, z czego przegrała 1. W finale z Kasatkiną, co mnie zaskoczyło. Pokonała w tych 9 meczach m.in. Pliskovą, Halep czy V. Villiams.
Stawianie na Konte, która nie gra na takiej nawierzchni najlepiej jest dla mnie bardzo ryzykowne. Bardziej skłaniałbym się ku typowi na Niemkę.

Konta - Siegemnud - typ 2 z kursem 2.07 w Totolotku ✅✅

Sam czekam na ten mecz, bo blokuje mi cały kupon. Cilić, Pavluczenkova i Carreno-Busto dali radę. W tym pojedynku obstawiłem jednak spokojnie.
Siegemund wygra przynajmniej jednego seta z kursem 1,46 w Totolotku ✅✅
Brać i grać!

- - - - - - - - -
Pomogłem? Zostaw &quot;dzięki&quot;. Mały gest, a cieszy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Suarez N.-Sh.Peng 1 @1.42
Suarez na razie slaby ten sezon. Hiszpanka miala jakies problemy zdorowtne zima. 3 najwazniejsze starty tegoroczne Suarez wygladaja tak: Australian Open- 2 runda, India Wells i Miami- dwukrotnie 1 runda. Jak na jedna z najlepszych tenisistek swiata to bez komentarza.
Suarez powinna zaczac cos juz grac i tyle. Madryt, Rzym i French Open tutaj na pewno Suarez ma inne plany na te turniej ceglane i slabo wypasc na najwazniejszych turniejach na cegle to naprawde bylaby stracona czesc sezonu dla Hiszpanki.
Suarez mimo, ze jest Hiszpanka, to lepsze wyniki z reguly osiaga w Rzymie. Madryt t ospecyficzne korty z wysokim odbiciem pileczki i to troche pomaga tym silowo grajacym zaowdniczkom, ale to nie moze byc zadne wytlumaczenie. Suarez jest tak znakomita zaowdniczka z samej czolowki, ze sadze ze wlasnie w tych turniejach powinna zaczac to potwierdzac i wrocic do takiej dyspozycji jak w ubieglym sezonie.
Peng jest bardzo grozna rywalka i tez potrafi zaskoczyc, ale prime time Chinka juz ma za soba, wiec klasa Carli powinna dac znac. Porazka Suarez bedzie rozczarowaniem. Przy troche niepewnej wciaz dyspozycji Suarez, uwazam jednak ze to dobry kurs na zaklad kombinacyjny.
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Sharapova - Lucic-Baroni under 20.5 @ 1.87 unibet⛔
Wraca waleczna Maria na korty. Po całkiem udanych w moich oczach przetarciu w Stuttgarcie, Sharapova podejmie bardzo dobrze grająca w pierwszej części sezonu Chorwatkę. No, ale właśnie, na cegle u Lucic-Baroni, już tak nie jest. Obie przegrały swoje pojedynki z Mladenovic, ale były to z goła odmienne starcia. Chorwatka psuła co nie miara i szybko przegrała w dwóch setach. Sharapova grając na o wiele większym ryzyku niemal każdą piłkę mogła spokojnie wygrać to spotkanie, ale brakło chłodnej głowy. Rosjanka weźmie to w dwóch szybkich setach. Chorwatka zdecydowanie nie radzi sobie z zawodniczkami, które uderzają równie mocno, jak nie mocniej, niż ona.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Niculescu vs Wozniacki - typ: Niculescu nie wygra seta z kursem 1,42 w Totolotku
Caroline ma trudną drabinkę w tym turnieju, więc pewnie nie będzie chciała rozgrywać 3 setów już na początek. Oszczędzanie sił będzie bardzo potrzebne. Zawodniczki te, grały ze sobą do tej pory 6 razy i bilans tych meczów to 6:0 dla Dunki, przy bilansie setowym 12:0! Będzie to ich pierwszy mecz na takiej nawierzchni, jednak myślę, że typ powinien spokojnie wejść. Kursy między wynikiem 0:2, a na to, że Rumunka nie wygra seta, różnią się, więc dla zainteresowanych radzę poszukać takiego właśnie typu jak podałem

Cibulkova vs Jankovic - typ 1 z kursem 1,39 w Totolotku
Janković w słabej formie. Cibulkova gra bardzo dobrze od dłuższego czasu. Co prawda będzie to jej pierwszy mecz na nawierzchni ziemnej w tym roku, jednak myślę, że powinna spokojnie wygrać. Biorąc pod uwagę również to, że w ubiegłym roku dotarła tutaj aż do finału, musi bronić dużo punktów. Zdecydowana faworytka jak dla mnie. Bezpośrednich meczów nie ma sensu przypominać, gdyż było to bardzo dawno temu. Wahałem się czy nie grać 2:0 dla Słowaczki, jednak wolę mieć pewność, dlatego tak typ.

Muguruza vs Bacsinszky - typ 1 z kursem 1,42 w Totolotku
Hiszpanka u siebie, więc będzie chciała pokazać się z dobrej strony, trybuny mogą ją nieść. Szwajcarka z kolei, przegrała ostatnio z dużo niżej notowaną przeciwniczką, więc nie wiadomo do końca jak to z formą u niej. Pojedynki między tymi paniami zawsze kończyły się zwycięstwami Muguuzy, a było ich 4. Myślę, że i dzisiaj warto na nią stawiać.

Na koniec dodam, że z pewnością grałbym jeszcze Pavluczenkową, jednak wczoraj wygrała ona turniej w Rabat, więc nie wiadomo jak podejdzie do tego meczu i jak z jej siłami. Kurs 1,47 bardzo dobry.
Do tego jej wczorajsza przeciwniczka w finale - Schiavone. Gra ona dzisiaj ze Szwedką Larsson. Kurs na Włoszkę w granicach 2,50. Gdyby nie to, że rozgrywała w poprzednim tygodniu codziennie mecz, myślę, że można byłoby grać na nią. Może jeszcze coś takiego: Schiavone wygra przynajmniej jednego seta z kursem 1,60. Dobrze to wygląda, tylko tak w przypadku wspomnianej wyżej Rosjanki, nie wiadomo jak z siłami. Te dwa mecze dla odważnych.

- - - - - - -
&quot;dzięki&quot; mile widziane ????
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
J.Larsson-Begu 2 @2
Begu ma naprawde sporo do zrobienia w nadchodzacych dwoch tygodniach. Rok temu byla w cwiercfinale w Madrycie i polfinale w Rzymie, wiec nic tylko probowac dobrze grac. Madryt ogolnie Rumunce fjanie zawsze pasowal. Jo-La gra niezle, weszla z kwalifikacji, ale ja tutaj niejeden dobry mecz Begu juz widzialem w stolicy Hiszpanii i wydaj mi sie, ze znowu to bedzie dobry okres w sezonie dla Rumunki. Silowo Begu bedzie przewazac i z biegiem meczu powinno to dac dobre efekty. Stawka jednak zachowawcza. Ten mecz planowany chyba jednak na wtorek.
Stosur-Duque M. 1 @1.45
Nieeeeee... nie przegra tego Sam. Stosur co raz starsza, ale na French Open i te turniej poprzedzajace to ona zawsze sie pokazywala z dobrej strony. Ten mecz byla finalsitka French Open powinna wygrac. Ogarnie kwalifikantke moim zdaniem.
P.S. Pozwolilem sobie edytowac kurs na Begu, bo zaczal rosnac od wczorajszego wieczora, ale wciaz sa w miare wyrownane. Mnie to nawet cieszy... Zobaczymy. Caly czas typowalem Begu, wiec przy tym zostane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Riske vs Kuzetsova (Riske +5.5) kurs 1.72 Unibet ✅
Czy Sviecia prezentuje obecnie taki poziom żeby dawać takie handi na Amerykankę? Nie wydaje mi się. Riske gra solidnie, co pokazała w pierwszej rundzie, wygrywając gładko z Golubic. Myślę że Amerykanka trochę tu powalczy, więc takie handi biorę z pocałowaniem ręki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Sharapova i Mladenovic dzisiaj do grania?
Sharapova spokojnie powinna to wygrać, kurs nie zachwyca ale imo można śmiało brać. Co do Mladenovic moim zdaniem nie warto, niby powinna wygrać, ale po 1.36 na Francuzkę w życiu nie dam przeciwko zawodniczce, która jest jednak w dobrej formie. Francuzka jak nie ma dnia to z każdym może przegrać, aczkolwiek na pewno jest dzisiaj faworytką bo ten sezon ma jednak bardzo dobry.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Siegemund vs Coco 2 @ 2.45 Unibet ✅

Typ trochę na czuja. Wiem że Niemka gra w tej chwili świetnie, wygrała turniej w Niemczech a w pierwszej rundzie pokonała Kontę. Każda passa jednak się czasem kończy i myślę że dzisiaj jest na to szansa. Coco wali mocno, a Niemce może już powoli brakować paliwa. Laura nie jest jakąś wybitną tenisistką, według mnie, tylko miała dobry okres i ja tu jak najbardziej widzę szansę dla Amerykanki, aby ten dobry okres zakończyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Cirstea vs Bellis over 21.5 @ 1.95 Unibet ⛔ Jednak młoda ma jeszcze dużo do nauki. Głowa za słaba przy kluczowych piłkach i troszkę siły brakuje, ale ogólnie dziewczyna gra ładnie i jeszcze namiesza w WTA.

W tym meczu ciężko wytypować zwycięzcę, na co wskazują także kursy, więc wybieram overek. Myślę że to będzie wyrównany mecz. Oglądałem Amerykankę z Bacinsky i ogólnie mocno mi zaimponowała swoją grą, co sprawiło że byłem gotowy na Nią stawiać w tym pojedynku, ale po drugiej stronie staje dziś Rumunka, która także na mączce prezentuje się dobrze. Obie Panie swoje mecze, w pierwszej rundzie, kończyły na 3 setach więc dzisiaj także liczę na dłuższy pojedynek. Trzeba zaznaczyć że obie nie miały łatwych przeciwniczek w pierwszej rundzie. Cirstea ograła Pavluchenkovą a Bellis odprawiła do domu Gavrillovą. Obie awansowały jako mocne dogi, więc wierzę że obie po świetnym początku turnieju, dzisiaj nie odpuszczą.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Bacsinszky T. - Bertens K.
over 20.5 gema
kurs: 1.77 Marathonbet
Styl grania obu zawodniczek sprawia, że wg. mnie będziemy świadkami zaciętego i wyrównanego spotkania. Pamiętam ich ostatni mecz w Indian Wells, bardzo zacięty i zakończony dopiero w 3 secie w taju. Wcześniejszy mecz był na mączce w Gstadd i tam co prawda mecz zakończył się w dwóch setach, ale wynik 75 76 pokryłby dzisiejszy over. Wielu widzi faworytkę w Szwajcarce, bo pokonała w 1 rundzie Hiszpankę Muguruze. Dla mnie to nic nie znaczy, bo widziałem jak Muguruza grała. Dno. Natomiast Bertens uporała się z Makarową i kierowałem się też 2 setem w jej wykonaniu. Po pierwszym wydawało się, że Bertens na spokojnie to wygra a tu były momenty przestoju i takiego wyluzowania i w 2 secie było aż 13 gemów, zatem nawet gdyby któraś wygrała w dużej przewadzę seta numer jeden, to jestem spokojny o zacięty drugi a być może trzeci set.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Co myslicie o meczu Cibulkova-Dodin? Moze jednak 2 ???? ?
No nie wiem. Grać przeciwko Cibulkovej to tylko w wyjątkowych okolicznościach. Raczej Dodin nie jest zbyt wybitną i opanowaną tenisistką i taki cyborg jak Cibulkova może ją zniszczyć psychicznie. Francuzka ma dobry serwis a Cibulkova krótkie rączki więc prędzej jakiś over.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Bertens vs Bacsinsky. Bascinsky 1.7
Kiki to dziwna tenisistka. Czasem gra totalne dno, a czasem jak ma dzien ogra kazda rywalke. ogladalem ich spotkanie w Indian i po pierwszym wygranym secie przez Timee, w drugim prowadzila 4:0 i ... przegrala 5:7 a potem w trzecim secie Tie break wygrany przez szwajcarke. Pytanie czy dzis skonczy szwajcarka ten mecz predzej, czy znowu odstawi szopke ? Technika jest po stronie Timei, jezeli dzis zagra Kiki swoj tenis bedzie to zaciety mecz i wygrana Kiki, ale jezeli takie dno jak w Indian to bierze to Bacsinsky.. i dlatego ja pobieram , licze na podobny scenariusz jak w Indian, tylko, ze skonczy to w dwu setach. Po korcie poruszanie sie jest po stronie Timei, Bertens tragiczne poruszanie sie po korcie jak nie narzuca swojej gry, czyli petard forhendowych. Do tego BH tragicznie grala wtedy Kiki a szwajcarka potrafi wyczuc slabosc przeciwniczki.
2:0 Bertens. Jednak Kiki gora. Ostatnie 2 mecze na maczce konczyly sie wygrana holenderki i teraz trzeba bylo zaufac Bertens, bo to trzecie z rzedu 2:0 na cegle ze szwajcarka ..
 
U 35

uku1982

Użytkownik
to nie Muguruza,Kiki ja rozniesie,granie przeciwko Bertens to bezsens
trzeba bylo patrzec jak gra a jest na koksie jak Sorana,Irena,Alison...typy nie do ruszania
nie gram tego ale widze ze na STS po 1.8 no to jak ktos chce stawiac to tylko Bertens✅
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Bouchard 3.28.
Podawalem juz ten typ rano ale tu kasuja..
Bouchard jest tu wg mnie po prostu faworytka. Niedawno grala &#39;za kare&#39; jak sama mowila w turniejach ITF i watpie, zeby teraz odpuscila jak cos wyraznie zatrybilo. jak sam jej trener powiedzial w meczu z Szarapowa grala rewelacyjnie. Jezeli tak zagra to 3 i 3 bedzie.. Kerber wlasciwie ciagle bez formy, ledwo co udalo jej sie z Siniakowa w kilku ostatnich gemach przycisnnela, to prawda. Ale roznica jest taka, ze Siniakowa jeszcze z Angie nie wygrala a Bouchard ktora bardzo wczesnie bierze pilke po prostu jej nie lezy.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Vandeweghe-Suarez N. 2 @1.6
Suarez juz chyba weszla w koncu w dobry rytm meczowy. Zreszta jak wygladal do tej pory sezon Suarez to mozna poczytac wyzej. Hiszpanka miala strasznie trudny mecz z Peng, gdzie nie mogla znalezc zasiegu w uderzaniach i Peng serwowala juz na mecz w 2-im secie. Jak jednak jeden taki mecz moze zmienci zawodniczke pokazla wczorajszy mecz z Wozniacki. Tutaj juz naprawde mega widowisko urzadzily wczoraj Suarez z Wozniacka. Tyel walki i pieknych zagran to po prostu nic tylko bic brawa i pokazywac ten mecz mlodym adeptkom tenisa. Po drugiej stronie stanie bardzo grozna Vandeweghe. Jak wiadomo najwiekszym atrybutem Aemrykanki jest sila. Vandeweghe nie gra moze zbyt wielu tych turniejow na cegle, ale tak szczerze to w kalendarzu z bardzo duzych turniejow jest Madryt, Rzym i French Open i na reszte europeksich mniejszych turniejow pewnie nawet Amerykance nie oplaca sie zbytnio porywac. Korty w Madrycie jednak sa szybsze od tych w Rzymie i tutaj zawidnicy i zawodniczki o duzej sili maja latwiej zrobic dobry wynik niz w stolicy Wloch. Vandeweghe dla przykladu zagrala tutaj mega mecz dwa seozny temu z tiumfujaca pozniej w turnieju Petra Kvitova i byla tak naprawde jednyna zawodniczka, ktora stawila wtedy opor Kvitovej, wiec Amerykanak na pewno bardziej nastawia sie tutaj na wynik niz w Rzymie. Caly czas jednak duzo bardziej licze na klase Suarez, dla ktroej paradoksalnie lepszymi kortami jest Rzym i tam osiaga Hiszanak troche lepsze wyniki. Suarez jednak technicznie jest wirtuozem, a jej backhandu to pozazdroscic moze kazda zawodniczka. Suarez ma taka swietna ceche, ze im dluzej trwa mecz tym gra lepiej i potrafi wygrywac te decydujace momenty, wiec typuje w jej strone. Suarez ten sezon do tej pory slabiutki, wiec na pewno bedzie chciec teraz ugrac ile moze, wiec licze na jej determinacje i sadze, ze w przekroju calego meczu bedzie gora wlasnie Hiszpanka.
Cibulkova-Dodin 1 @1.3
I doloze Cibulkova. Cibulkova tez mega mecz z Jankovic w 1 rundzie. Sadze, ze jezle iubiegloroczna finalista wygrala juz swoj mecz w 1-szej rundzie po 2-godzinnej batalii, to powinna pokonac tez Oceane Dodin i tyle.
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Angelique Kerber - Genie Bouchard (+1,5 seta) 2 ✅ 3-6, 0-5 i krecz Kerber
@ 1.79 Unibet


Kerber daleka jest od zeszłorocznej formy, gdzie wskoczyła na numer 1 w rankingu WTA i wygrała 2 szlemy. Tak naprawdę, Angeliki już mogło nie być w Madrycie, gdyby Siniakova była bardziej doświadczoną zawodniczką, potrafiącą utrzymać nerwy na wodzy. Niemka nie wygrała w tym roku jeszcze żadnego turnieju, a jej gra mnie nie przekonuje. Gra mało agresywnie, przez co rywalki zmuszają ją do bardzo głębokiej defensywy. Rzecz jasna Angelika jest jedną z najlepiej broniących zawodniczek i w defensywie potrafi robić rzeczy niemożliwe. Ale uważam, że Genie może jej jutro napsuć sporo krwi. W bezpośrednich pojedynkach jest 3-2 dla Bouchard i już ta statystyka mówi, że Niemka nie koniecznie lubi grać z Genie. Kanadyjka wciąż nie może dojść do takiej dyspozycji, jak w roku 2014, kiedy z zawodniczki jeszcze tak na prawdę nie znanej, osiągnęła 2 półfinały i finał Wielkoszlemowy. Ale być może pojawiło się jakieś światełko w tunelu. Zagrała świetny mecz z Sharapovą, gdzie skazywana była na pożarcie. Jej gra już trochę przypominała tę najlepszą wersję Bouchard sprzed 3 sezonów. Uderzała mocne i płaskie piłki i zmuszała Rosjankę do biegania. Moim zdaniem, jeżeli Angelika będzie grać tak zachowawczo, jak gra ostatnio, nic nie stoi na przeszkodzie, aby Eugenie wygrała przynajmniej seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Vandeweghe-Suarez N. 1 @2.20✅

Ja gram na Coco złapałem kurs 2,20 teraz już trochę spadł. Wszyscy na pewno są pod wrażeniem tego, że pokonała Niemkę która pokazała klasę w Stuttgarcie. Ja również jestem. Według mnie Amerykanka jest w lepszej dyspozycji, dwa zwycięstwa Hiszpanki nad Peng i Wozniacki jakoś nie przekonują mnie do tego, że ta zawodniczka wraca do dawnej formy, ponieważ obie te zawodniczki słabo zaczęły sezon na korcie ziemnym. Jedynym atutem Suarez jest to, że gra w swoim kraju i dzięki temu może wspiąć się na wyżyny, jednak wolę wziąść tutaj wyższy kurs bo jak dla mnie szanse 50/50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom