>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Madryt, 30.04-08.05.2011

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Medina G A - Safarova 2.30

Zagramy na swieżą czeszke. Medina po sukcesie bedzie pewnie zmęczona i byc moze odpusci ten turniej. Z taką formą w jakiej jest hiszpanka az zal się wypalać fizycznie przed RG, niech odpocznie i zbiera siły na French. Czeszka głodna gry, myslę że wygra. Lucka jak jest zdrowa i w formie moze ograć kazdą kolezanke w rozgrywkach. Kurs swietny !


Andre@


---
No napewno jest zmęczona,zwłaszcza,że nie straciła seta a w finale ledwie 3 gemy stracone.Daleko do Madrytu z Estoril też za bardzo nie miała.Safarova w formie?Porażka ze Stosur i z Barrois ostatnio potwierdzają twoje refleksje.Po za tym u siebie nie powinna odpuszczać a na Roland Garros wiele i tak pewnie nie ugra,więc tutaj nie odpuści raczej.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Medina G A - Safarova 2.30✅

Zagramy na swieżą czeszke. Medina po sukcesie bedzie pewnie zmęczona i byc moze odpusci ten turniej. Z taką formą w jakiej jest hiszpanka az zal się wypalać fizycznie przed RG, niech odpocznie i zbiera siły na French. Czeszka głodna gry, myslę że wygra. Lucka jak jest zdrowa i w formie moze ograć kazdą kolezanke w rozgrywkach. Kurs swietny !


Andre@


---
Mecz ci wszedł ale to Medina go przegrał a nie Safdarova wygrała
przypomne wszystkim 3 set 3:0 Medina prowadzi i ma 2 BP za chwile gra jak dziecko robi sie 3:3 znowu sie budzi 4:3 robi breaka ale zaraz znowu gra jak amatorka 3bp dla Luci a dalej równo Lucie broni piłiki meczowej przy stanie 6:5 i tibreak a tam juz Safarowa robic co chce

Medina ????
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
No napewno jest zmęczona,zwłaszcza,że nie straciła seta a w finale ledwie 3 gemy stracone.Daleko do Madrytu z Estoril też za bardzo nie miała.Safarova w formie?Porażka ze Stosur i z Barrois ostatnio potwierdzają twoje refleksje.Po za tym u siebie nie powinna odpuszczać a na Roland Garros wiele i tak pewnie nie ugra,więc tutaj nie odpuści raczej.
Lucka✅2.30

@ jezeli mierzysz zmeczenie meczem finałowym to gratuluje !???

@ kolejne zdanie wyrwane z kontekstu : cytuj kolego całą wypowiedź !!! napisałem : &quot;Lucka jak jest zdrowa i w formie moze ograć kazdą kolezanke w rozgrywkach&quot;. W tamtych spotkaniach wracała po kontuzji, nie została powołana do Fed Capu w związku z kontuzją !!! po wyleczeniu kontuzji trudno było się spodziewać że odrazu wygra z tak wymagającymi paniami !

@ tu Ci przyznaje racje _ hiszpanka walczyła do upadłego !

@ nie jestem przekonany że nic tam nie ugra na French, Anabel jest grożna i niewygodna dla kazdej z pań, przy dobrch wiatrach dałbym jej 4 runde a nawet cwiercfinał


Andre@


---
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Mecz ci wszedł ale to Medina go przegrał a nie Safdarova wygrała
przypomne wszystkim 3 set 3:0 Medina prowadzi i ma 2 BP za chwile gra jak dziecko robi sie 3:3 znowu sie budzi 4:3 robi breaka ale zaraz znowu gra jak amatorka 3bp dla Luci a dalej równo Lucie broni piłiki meczowej przy stanie 6:5 i tibreak a tam juz Safarowa robic co chce
Medina ????

Wiesz, pisanie o wyniku, poszczególnych gemach, przewagach czy match bolach w rozgrywkach pań jest trochę smieszne - w tenisie liczy się zwycięstwo lub porazka. Wygrywasz pln albo je przegrywasz

Po meczu Ivanović z Clajsters gdzie serbka w 3 secie wygrywał 5-1 i 40-15 nie mogłem zasnąć i od tamtej pory coś sobie powiedziałem : nie wazne czy wgrywa ktoś 6-0 i 5-o, liczy się wynik końcowy, czy ktoś ma 5 break pointów czy 8 razy przełamywał... - przekonałem się co do tego ostatecznie i dobitnie

Tymczasem idzie mi fajnie w Madrycie, ale widze że coraz mniej się to podoba niektórych userom. Zamiast usłyszeć słowa otuchy i wsparcia, leją mnie po pysku i wyzywają od heretyków, wzywają Boga itd nawet pewna pani : mówi że forum osiągnęło przerazający poziom ? no cóż : a kolega Sałata wyzwał mnie od &quot;cwaniaka&quot;

pewnie, coś komuś się udaje : to trzeba zgnoic !


Psy szczekają a karawana idzie dalej

Nie mnie to oceniać

Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Brawo Andree za typ, sam stawiałem i przeżywałem chwile grozy;)
A co do pawelstrzala - to nie przypadek. Sam stawiałem ten mecz ze względu na to, że Medina dwa dni temu wygrała turniej a ona swoje lata już ma! 28 lat nie pozwala już na takie szaleństwa, zwłaszcza że tutaj bój trwał 2h30 minut. Spodziewałem się, że gdy dojdzie do 3 seta to Safarova zmiażdży Hiszpankę. Do tego nie doszło, ale i tak sądzę, że wpływ na ostateczną jej wygraną miało właśnie m.in zmęczenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Lucka✅2.30
@ jezeli mierzysz zmeczenie meczem finałowym to gratuluje !???
Hahaha,to ty uważasz,że Medina,która nie straciła seta w całym turnieju i nie grała zbytnio zaciętych meczy jest zmęczona.Wcześniej grała 16.04 jeden mecz,więc 10 dni przed turniejem w Estoril.Droga z Estoril do Madrytu też nie jest taka długa i nie była zapewne męcząca.Głównym twoim argumentem by postawić na Czeszke było zmęczenie i liczenie,że odpuści ten turniej.Tym razem ci się udało,choć dość szczęśliwie,ale następnym razem się przejedziesz.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Radwanska A. (Pol) - Gajdosova J. (Svk)

Typ:1
Kurs:1.30

Po bardzo długiej przerwie postanowiłem znowu zabrać się za tenis zobacyzmy jak wyjdzie. Na początku wybrałem dość pewny mecz ale niestety po niezbyt wysokim kursie ale do rzeczy. W ramach drugiej rundy turnieju WTA w Madrycie zmierzą się Agnieszka Radwańska z Gajdosova. Oczywiście jak nie trudno się domyślić zdecydowaną faworytką tego spotkania jest Polka co powinno nas cieszyć. Radwańska gra ostatnio bardzo dobrze dzięki czemu pnie się powoli w górę w rankingu aktualnie jest na 11 miejscu czyli jedno oczko wyżej niż ostatnio, jej rywalka natomiast jest aktualnie na dość dalekiej 31 lokacie.
Myślę, że nasza zawodniczka jest o klasę lepszą zawodniczką od swojej dzisiejszej rywalki w dodatku wraca powoli do swojej formy, podałem nieco asekuracyjnie typ ale myślę, że można postawić na wygranie tego spotkania przez naszą zawodniczkę w dwóch setach.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
No Andre fakt miałeś szczęście bo Hiszpanka miała już zwycięstwo w kieszenie ale gratulacje!! szczęście w tej branży też jest potrzebne! ????
S.Stosur-Hantuchova D 1 1.36 Bet365
co tu dużo mówić.Stosur jest lepsza pod każdym względem.H2H 5-1 dla australijki.Ostatni raz grały ze sobą niecałe dwa tygodnie temu, wygrała Stosur,która jest zawodniczką poprostu lepszą i stawiam na jej wygraną!;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 40

gunslinger

Użytkownik
Pavlyuchenkova-Bartoli 1 @ 1.50

Typ bardziej przeciwko francuzce która na clayu spisuje się bardzo słabo,co uwidacznia się szczególnie w poruszaniu po korcie,ale Marion traci również tutaj swój największy atut czyli świetne konczące uderzenia,a bieganie po korcie i gra defensywna nie należą do jej mocnych stron.Zdziwiło mnie zwycięstwo Bartoli w 1 rundzie z Halep,ale jak widać rywalka jeszcze za mało doświadczona,mecz był długi chociaż wynik na to nie wskazuje.Anastasia natomiast szybkie 6:0,6:1 z chinką Zheng,dobry mecz w Stuttgarcie z Zvonarevą.Widać że Rosjanka jest w formie i myśle że dzisiaj bez wiekszych problemów przejedzie się po Francuzce.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Hantuchova vs Stosur
Typ: 1
Kurs: 3,10
Buk: Bwin
Data/godzina rozpoczęcia: 03-05-2011/12-00
Analiza:
Spotkanie II rundy turnieju w Madrycie. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie na korcie centralnym. Słowacka tenisistka nie jest rozstawiona w tym turnieju, nie jest faworytką do wygrania dzisiejszego meczu, lecz ja upatruję szanse dla niej, iż może wygrać. Hantuchova to zawodniczka dysponująca bardzo dobrymi warunkami fizycznymi. Jest zawodniczką praworęczną. Jak narazie wygrała cztery turnieje w swojej karierze. Najwyżej była sklasyfikowana na piątej pozycji. W pierwszej rundzie ograła pewnie babcię z Japonii Date Klimiko. Na nawierzchni ceglastej ma przyzwoite wyniki. Stosur jest rozstawiona z piatką w tym turnieju. Australijka jest silną zawodniczką, grającą silnie, mocnym serwisem. W pierwszej rundzie nie boję się użyć tego słowa, że męczyła się z Giselą Dulko. Na przestrzeni tych kilku lat obie zawodniczki grały ze sobą sześciokrotnie. Nie są to wyniki zbyt imponujące dla Danieli, lecz upatruję dla niej szanse w tym, iż pomimo przegranych potrafi ugrać seta. Tak nie dawno grały ze sobą w Stuttgarcie. Po wyrównanym spotkaniu wygrała Australijka. Liczę na to, że dziś będzie odwrotnie-powodzenia
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Schiavone 1.40 ✅- Errani

Kolezanki z druzyny włoskiej. Franczeska zaimponowała mi wygraną z solidną i swietną Peng. Po bolesnych doznaniach z Iśką to zapewne był ważny dla niej mecz. Obserwuje obie panie od wielu wielu lat i to Schiavone jest odrobine lepsza. Errani wie doskonale że to Frania jest ulubienicą włochów, zdobyła więcej w tenisie. Z takim bagazem &quot;nizszości&quot; zapewne gra się gorzej! Dla mojej faworytki idealna przeciwniczka do budowania formy i zaznaczenia swojej pozycji, która w tym sezonie jest lekko nadszarpnięta.

Ale pogoda...ble



Andre@


---
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja ten mecz typuję podobnie, ale ze względu na styl w jakim obie grają. Schiavone jest na korcie mało kobieca, to bardzo dobrze. Z kolei rywalka lubi sobie zrobić przestoje, popatrzeć na swoją fluidowaną twarz (ona nie jest opalona), przez co oczy jej się deformują tak, że nie widzi kortu. Schiavone jest dużo bardziej regularna, wiecej trafia nawet jesli nie ma swojego dnia. Errani czasem pięknie kończy winnersem, a czasem trzaśnie w pół siatki. Obie dobrze biegają do piłek, Schiavone dodatkowo potrafi pomyśleć w tym czasie jak zagrać po dobiegnięciu. Errani jak dobiega to bije już tylko tak, żeby wogóle wlazło w kort. Pogromu nie przewiduję, kto wie czy nie nawet 3 sety. Jednak w ostatecznym rozrachunku Schiavone koleżankę powinna pokonać

Schiavone 1 kurs 1,40

Azarenka - Santonja

handicap gemowy polecam grać na Santonje. Zaimponowała mi wczoraj w meczu z Petković. Bardzo mocny, celny serwis, często wyrzucający. Do tego zarówno forehand jak i backhand bardzo mocny. Backhandem czyściła &quot;Niemkę&quot; równo. Bardzo podobało mi się też, że myśli na korcie. Petković waliła po swoich schematach szybko i mocno a Santonja umiejętnie wybijała ją z rytmu zmieniąjąc kierunki i stosując szeroką gamę mocno granych piłek. Do tego niewielka liczba UE (Petković dużo więcej). Azarenka w sumie niewiem w jakiej jest formie, jednak jeśli Santonja nie wyjdzie na miękkich nogach to sadzę, że trochę pogoni Azę po korcie. Ma ku temu możliwości. Handicap coś około -5,5 pewnie będzie. Ja wezmę i taki, natomiast spodziewam się wyższych handicapów. Mecz będę jutro obserwował live, licze nawet na zwycięstwo Hiszpanki.

Santonja +5,5 (lepiej wyższy handicap)
Santonja 6,20

Safina - Goerges

Goerges bardzo zaimponowała w Stuttgarcie. Grała tam pewnie, z pasją. Uderzenia często bite oburęcznie, mocno i celnie. Szeroka gama zagrań, udane skróty robiły wrażenie. Solidny serwis, czasami z dobrą rotacją. Na mnie robił wrażenie także jej całkiem przyswajalny biust. Ale to mniej ważne... Od Stuttgartu chyba forma jej całkiem nie przeszła. Mam taką nadzieję. Rywalka to jest pomyłka natury tenisowej. Safina ma bardzo poważne kontuzje układu oddechowego plus kilka czysto urazowych. Mimo to usilnie wraca na kort niedoleczona i później obserwuje się takie spotkania jak z Pivovarovą niedawno. Gra wyłącznie na siłę, piłki potwornie płaskie, nachyla się przy uderzeniach jakby chciała sama polecieć z piłką. Ma problemy kondycyjne, problemy z logicznym myśleniem na korcie oraz z czytaniem gry. Krótko mówiąc ostatnio prezentuje się beznadziejnie. Jeśli Goerges nic nie odwali to widzę czysty win Niemki.

Goerges 1,65

Sharapova - Cibulkova

jak kocham Marysię, tak wielkie mam obawy o jej wygraną. Różnica stylu. Marysia będzie jak zwykle torpedować, jednak Słowaczka mimo skromnych warunków fizycznych lata po korcie zajebiście i oddaje równie mocne piłki. Widzę tutaj dwie koncepcje meczu
1.Torpedowanie w mur
2.Rozstrzelanie Słowaczki
i w sumie niewiem jak mecz może wyglądać. Maria chyba nie jest w szczytowej formie, serwis niby poprawiony ale cała masa piłek dalej lata po autach i w siatkę. Dyspozycja jednej i drugiej w dniu będzie szczególnie ważna. Chętnie wysłucham opinie innych o tym meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 40

gunslinger

Użytkownik
Moim zdaniem Sharapova jest w dobrej formie chociaż stracone sety w meczach z Rus i Makarova na to nie wskazują.Pierwszego meczu nie widziałem,jednak w spotkaniu z rodaczką,Sharapova grała bardzo dobrze.Dużo trafiała pierwszym podaniem,pare asów serwisowych,nie pamietam czy pojawiły sie DF ale jeśli tak to niewiele.Liczba UE też na przyzwoitym poziomie szczególnie w 1 i 3 secie w 2 troche gorzej,ale mysle ze w porownaniu z turniejami w IW i Miami gra o niebo lepiej a trzeba pamietac ze tam doszła aż do półfinału i finału.Dodatkowo myśle ze nawierzchnia nadzwyczaj jej sprzyja.Natomiast Cibulkova ostatnio w słabszej formie,porażka z Lisicki w 1 rundzie Sttutgaru,chociaż po walce,tutaj odprawiona Kuznetsova która ostatnio w beznadziejnej formie i walkower Szavay.Może być róznie ale myśle że po kursie 1.90 warto zagrac na Marie.

Typ na Goerges jak najbardziej popieram,grała fenomenalnie w Sttutgarcie i jesli utrzymała forme to nie widze zadnych szans dla Safiny.Kurs w okolicach 1.70 to spory value no i trzeba przyznac ze na Niemke bardzo miło się patrzy ;)

Natomiast w meczu Azarenki nie doszukiwałbym się sensacji,Viki w fenomenalnej formie,co prawda nie widziałem w akcji Parry Santonjy ale myśle że jesli Azarenki nie dopadnie żadna kontuzja(co jest bardzo prawdopodobne) to jest moją faworytką do wygrania całego turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
babe 17

babe

Użytkownik
R. Vinci - A. Kleybanova
A. Kleybanova @ 1.826

Druga runda turnieju WTA w Madrycie. Roberta Vinci po udanym turnieju w Barcelonie gdzie zdobyła czwarty tytuł singlowy w karierze zagra z Alisą Kleybanovą. Rok temu w Madrycie Roberta odpadła już w kwalifikacjach po przegranym meczu z Amanmuradovą. Następnie Amanmuradova przegrała właśnie z Kleybanovą ale to tylko taka ciekawostka. Alisa w 1 rundzie ograła gładko zawsze reprezentującą jakiś poziom Peer (rok temu odpadła właśnie po meczu z Peer). Vinci również poradziła sobie dobrze wygrywając z Olgą Govortsovą 6-4 6-0. Myślę, że Vinci powoli będzie odczuwać zmęczenie. W Barcelonie musiała się ostro nabiegać zanim zdobyła tytuł. Do tego dochodzi nawierzchnia która jest dosyć szybka i powinna sprzyjać Kleybanovej. Wydaje się, że Alisa jest w gazie a jeśli ona trafia to nie ma co zbierać i slajsy, dropshoty i inne cuda nie pomogą Vinci. Było to widać w meczu finałowym w Barcelonie gdzie grała z Hradecką reprezentującą podobny styl jednak Kleybanova. Jednak Alisa jest mocniejsza psychicznie co pokazała już wiele razy i na pewno zagrania Włoszki nie wyprowadzą jej z równowagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sampras 2

sampras

Użytkownik
Na Li - Benesova
Na Li 2:0 @ 1,70

Chinka nie powinna miec zadnych problemow z Ivetą.Wraca do formy w bardzo ładnym stylu pokonała zawsze groźną Martinez Sanchez. To powinien być łatwy mecz dla niej.Na pewno zrobi wszystko aby
zagrać chociaż jeden dobry turniej w tym roku nie licząc wielkoszlemowego Australian Open gdzie udało
się jej zaliczyć najlepszy rezultat w zawodowej karierze.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Julia Georges - Dinara Safina
Krótko i na temat: Goerges wygrała bardzo dobrze obsadzony turniej w Niemczech, na cegle. Pokonała Stosur, Woźniacką. Kursy na jej zwycięstwo spadają. Ogromna przewaga Georges to będzie serwis. Safina po problemach z kręgosłupem słabo serwuje, musi bronić kilkanaście break pointów na mecz, co łatwo powinna wykorzysta Georges. Julia ma 1,8 m wzrostu i serwuje znakomicie. Ponadto jest w świetnej formie. Kurs jest bardzo dobry, a typ wydaje się pewny.
Julia Georges - Dinara Safina 1 @ 1,61
 
cathos 58

cathos

Użytkownik
Wiem ,że nie powinienem tu pisać ;p ale czy ma ktoś może jakieś dobre info na temat meczu Pavlyuchenkova vs. Stosur bo przy obstawianiu tego meczu kierowałem się suchymi statystykami ,a że to ostatni meczyk z taśmy chciałbym wiedzieć czy jest szansa :p oczywiście na win Stosur.
@ DOWN
pytasz sie jakby tu na forum byli cudotwórcy i mieli Ci zapewnić ,że typ wejdzie na 100%, szansa na powodzenia jest taka sama jak na zwyciestwo pavliuczenkowej , ja szczerze typowalbym bym tutaj dziewczyne z Rosji...
p.s. pamietaj ,że statystyki nie grają...
Nie pytam sie o cud ... i zapewnienia czy wejdzie na 100% , napisałeś ten post chyba tylko po to żeby go napisać -,- , statystyki nie graja dlatego napisałem czy macie jakieś info bo opierałem się na samych statach...
Więc cut the spam masz coś do napisania napisz jeśli nie nic nie pisz...
 
lesiuu88 1

lesiuu88

Użytkownik
Wiem ,że nie powinienem tu pisać ;p ale czy ma ktoś może jakieś dobre info na temat meczu Pavlyuchenkova vs. Stosur bo przy obstawianiu tego meczu kierowałem się suchymi statystykami ,a że to ostatni meczyk z taśmy chciałbym wiedzieć czy jest szansa :p oczywiście na win Stosur.
pytasz sie jakby tu na forum byli cudotwórcy i mieli Ci zapewnić ,że typ wejdzie na 100%, szansa na powodzenia jest taka sama jak na zwyciestwo pavliuczenkowej , ja szczerze typowalbym bym tutaj dziewczyne z Rosji...

p.s. pamietaj ,że statystyki nie grają...
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Dobry typ na jutro to wg mnie Safarova.Ograła Medinę, dzisiaj Jankovic.Co prawda forma Serbki daleka od ideału, ale to nie umniejsza znacząco sukcesu Lucie.
Gajdosova pokonała Radwańską, ale to Polka niesamowicie zawaliła sprawę, prowadząc 3:0 oddała 6 gemów i papa.
Po kursie 1,73 w WH jak najbardziej warto spróbować.
✅✅
Ciekawie wygląda też Goerges.Wozniacki wygrała co prawda z Jovanovski 2:0, ale wyglądała jakby na korcie była za karę
???? .W Stuttgarcie Julia pyknęła Karolinę i wcale nie zdziwiłbym się gdybyśmy w Madrycie ujrzeli powtórkę.
Kurs ładny bo 3,45 w Pinnacle
;)✅✅

 
lesiuu88 1

lesiuu88

Użytkownik
również popieram kurs na safarova ,grała jak maszyna,strasznie mocno bije i co najwazniejsze trafia , jej lewa ręka sprawia dużo kłopotów przeciwniczkom, na pewno zagram grubiej lucie, a co do wozniackiej i goerges to wczoraj po oglądnieciu meczu julii ( zagrała ,nie ma co ukrywać słabo) chciałem stawiać od razu na wozniacką, bo to safina przegrała na własne zyczenie, gdyby troche ten serwis poprawila, safina mnóstwo ue i ponad 14 df to mówi samo za siebie, także wydaje mi się,że w lepszej formie jest karolina od julii ,jak juz bym miał stawiac to na caroline
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom