>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Madryt, 30.04-08.05.2011

Status
Zamknięty.
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Wozniacki 1.30 - Georges

Myślę, że czas na rewanz. Analogiczna sytuacja była z Petkovic. Karolina myslę, że jest odrobinę swiezsza. Niemka po dwóch długich maratonach. Oglądałem jej mecz z Safiną i momentami była cieniem siebie ze Stutgartu. Mam nadzieję, że w dunce wyzwoli się chęć wygrania. Taktyka na ciągłym przebijaniu powinna osłabiać i dobijać niemke, która pewnie będzie szukała winersów i jednorazowych &quot; strzałów&quot;. Karolina w/g mnie w charakterystyczny dla siebie sposób spręży się i skoncentruje - dla mnie jest dużo kompletniejszą zawodniczką !

Ale zeby nie było tak rożowo to gdyby Julia była swiezsza to pewnie bym zostawił w spokoju to spotkanie ale okoliczności są bardzo sprzyjające aby to Karolina pokazała klase !


Andre@


---

koniec!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wozniacki-Georges 2@3,75✅✅????
Dla mnie warto zagrać to za mniejszą stawkę. Widziałem mecz Caroline z Jovanovski. Powtórzę po raz kolejny,że Wozniacki to najsłabszy nr 1 od 20 lat. Serbka gdyby trochę pewniej zagrała mogła conajmniej seta ugrać. A Julia w formie,więc powinna dziś 2 raz z Dunką powalczyć.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
TENIS WTA MADRYT 14-00
Pavlyuchenkova- Stosur
typ: 0-2
2.75
Expekt
Analiza
Dziś w spotkaniu trzeciej rundy turnieju wta w madrycie rosjanka anastasia pavlyuchenkova zagra z australijka samantha stosur. Rosjanka nie byla w tym turnieju rozstawiona, z kolei Stosur jest tu rozstawiona z wysokim numerem piatym. Pavlyuchenkova nie stracila jeszcze w tym turnieju nawet seta. Oddala zaledwie jedno gema Jie Zheng, ktora jednak ostatnio jest w bardzo slabej dyspozycji oraz ograla Marion Bartoli, ktora ostatnio rowniez jest w dolku formy. Stosur w pierwszej rundzie po przegranym pierwszym secie byla blisko odpadniecia z turnieju z Gisela Dulko, pozbierala sie jednak i wygrala w trzech partiach. W drugiej rundzie juz bez straty seta pokonala Daniele Hantuchova. Obie zawodniczki jak do tej pory raz stanely naprzeciwko siebie w grze singlowej, gora wtedy byla Stosur wygrywajac 6-0 6-3. Sadze, ze dzis bedzie podobnie, a juz mowie dlaczego. Pavlyuchenkova to zawodniczka grajaca bardzo ofensywnie. Rosjanka nie lubi zbytnio kortow ceglanych, zdecydowanie bardziej preferuje korty szybsze. Korty w Madrycie to clay, jednak jak juz wielu zdolalo sie przekonac troche szybszy clay, jednak maczka zawsze pozostanie maczka i jest napewno duzo wolniejsza niz chocby najwolniejszy hard. Stosur natomiast ma do obrony duzo punktow na kortach ceglanych. W ubieglym sezonie swietnie sobie radzila wlasnie na tym kortach, dotarla m.in. do finalu Roland Garros. Rowniez forma obydwu zawodniczek w ostatnich tygodniach przemawia za Australijka. Rosjanka byla ostatnio w drugiej rundzie w Stuttgarcie, gdzie Australijka dotarla az do polfinalu, gdzie przegrala z pozniejsza triumfatorka Georges. Stosur potrafi grac na korcie ziemnym, udowodnila to chocby w ubieglym sezonie, czy w tym w turnieju w Stuttgarcie. Stosur swietnie serwuje, pod nieobecnosc siostr williams jestem w stanie stwierdzic ze najlepiej w calym tourze. Australijka gra duzo topspinem co na kortach ziemnych jest sporym atutem. Potrafi rowniez swietnie skontrowac. Rosjanka jest natomiast zawodniczka himeryczna. Nie sadze, ze Australijka bedzie w tym meczu miala jakiekolwiek problemy ze zwyciestwem.
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Na jutro bardzo ładnie wyglada typ na Kvitovą.O Czeszce sporo juz pisali tutaj inni.Jej gra w tym turnieju bardzo mi sie podoba.Przede wszystkim widac, że ma zaufanie do własnych umiejętności i dlatego jej gra jest pewna i praktycznie nie popełnia jakiś znaczacych błędów.
Cibulkowa, co prawda, ograła Sharapovą, ale Maria jakos niespecjalnie jej przeszkadzała.
Według mnie jutro pewna wygrana Petry.
Najwyzszy kurs jak na razie w Betclic, ale wydaje mi sie, że nastąpi jeszcze spory spadek.
Kvitova@1,55 Betclic:spokodfhgfh:✅✅✅
Pozostałe mecze:
Na Li - Mattek✅✅✅
Mattek zaimponowała mi swoją postawa w tym turnieju, ale chyba Li skończy przygodę Amerykanki z tym turniejem.Kursy w granicach 1,50 jak najbardziej akceptowalne;)
Azarenka - Safarova✅✅✅
Tutaj szukałbym jakiegoś handi na Safarovą.W tobecie jest +5,5 gema po kursie 1,80 i moim zdaniem taki typ jest całkiem prawdopodobny i osobiście coś takiego zagram.
Georges - Pavlyuchenkova✅✅✅
Obie zawodniczki prezentuja wyrównany poziom i trudno jest wskazać faworytkę.Objawia sie to takze w kursach bukmacherów, które wahają się od 2,11 do 1,80 na Niemkę i od 1,91 do 1,76 na Rosjankę.Osobiście w ostatnim okresie bardziej przekonuje mnie Julia i to na nią postawiłbym pieniądze.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Goerges, J - Pavlyuchenkova, A
Typ: 2
Kurs: 1,76
Buk: Unibet
Stawka: 4j

Szybko bo mecz za 50min. Gdy tak patrzyłem na tą parę 1/4 finału był to dla mnie typowy no bet, ale pozniej pozniej jednak doszedłem do wniosku, że warto zagrać trochę grubiej na Rosjankę. Gra świetny tenis w Madrycie wczoraj widziałem 2 seta ze Stosur i byłem w szoku po niektórych zagraniach w jej wykonaniu, Smatha była momentami bezradna. Georges wiadomo super forma wygrany turniej w Stuttgracie, tutaj jednak wygrane trzy meczy ale w każdym traciła seta bo miała dołki, popełniała masę błędów. Gra ostatnio bardzo dużo, wczoraj miała problemy ze stopami chyba pęcherze(bardzo niewygodna kontuzja) widać po niej zmęczenie a dzisiaj gra z Rosjanką, która jestw gracie i mocno pogoni Niemke po korcie i z każdą minutą powinna mieć większą przewagę na korcie.
Do tego wieczorem Kvitova 6/10
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Goerges vs Pavlyuchenkova
Typ: 1
Kurs: 2,17
Buk: Tobet
Data/godzina rozpoczęcia: 06-05-2011/12-00
Analiza:
Od tego spotkania rozpoczną się ćwierćfinałowe mecze pomiędzy kobietami na turnieju w Miami. To już walka toczy się o półfinał tego prestiżowego turnieju, a więc mobilizacja jest ogromna zarówno ze strony jednej jak i drugiej zawodniczki. Kursy ogromnie się wahają i trudno jest wskazać faworytkę. Zarówno Niemka jak i Rosjanka sprawiły wczoraj ku zaskoczeniu miłe niespodzianki. Goerges po raz drugi w ciągu kilku dni wyeliminowała liderkę światowego rankingu Caroline Woźniacki. Wczorajsze spotkanie miało ciekawy przebieg. Dunka polskiego pochodzenia już w pierwszym secie prowadziła 3-0, jednak nagły zryw Niemki, mała ilość popełnionych niewymuszonych błędów spowodowało, iż Julia wygrała pierwszego seta 4-6. W drugim do głosu doszła już Woźniacki. Wygrała pewnie 6-1, tylko, że od piątego gemu drugiego seta Niemka poprosiła o dłuższą przerwę spowodowaną bólem, jakimś odciskiem na pięcie, i w decydującym secie wróciła w dobrym stylu pokonując Woźniacki 6-3. Wcześniej pokonała rozstawioną Kanepi oraz uczestniczącą w tym turnieju dzięki ,,dzikiej karcie&#39;&#39; Safinę. Niemka popełniła mało błędów. Trener podczas wczorajszego meczu z Woźniacką powtarzał jej, że jest dużo lepsza od liderki światowego rankingu na tych kortach. I rzeczywiście to się sprawdziło. Rosjanka wyeliminowała wczoraj też co jest dość sporą niespodzianką Stosur. Wcześniej uporała się z Bartoli oraz Zheng. Kursy wzrastają na Niemkę, ale liczę na to, że jest w stanie dojść do półfinału, a ta wczorajsza wygrana nie była kwestią przypadku-powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Na jutro:
Goerges - Azarenka⛔⛔⛔
Od jakiegoś czasu jestem fanem tenisa Niemki i mam nadzieje, ze jutro dobrze zaprezentuje się z Azarenką.Na czyste zwycięstwo raczej nie postawię, natomiast dobrym typem wydaje mi się Goerges +3,5 gema.Myślę, że możemy jutro zobaczyć 3 wyrównane sety.
Li - Kvitova⛔⛔⛔
Gdybym nie śledził dzisiejszego meczu Kvitovej z Cibulkovą, postawiłbym na Czeszkę, która do tej pory grała świetnie.Jednak dzisiaj juz było mało dokładności, rwana gra, problemy z równym serwisem.Półfinał to chyba wszystko na co moze liczyc Kvitova z taka grą.Myślę, że jutro nie sprosta Chince.
Powodzenia.
E: Dałem ciała po całości dzisiaj ????
Dobrze, że wczoraj obrodziło to wciąż nie jest źle;)
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Gdybym nie śledził dzisiejszego meczu Kvitovej z Cibulkovą, postawiłbym na Czeszkę, która do tej pory grała świetnie.Jednak dzisiaj juz było mało dokładności, rwana gra, problemy z równym serwisem.Półfinał to chyba wszystko na co moze liczyc Kvitova z taka grą.
to chyba kolega nie ogladal dzisiaj meczu Li - Mattek, bo te panie na 150 rozegranych punktów popełniły około 105 niewymuszonych błędów. Nie wiem jak dużo z tych błędów to błędy Li, ale napewno bardzo dużo. Wiec majac na uwadze ten fakt to Kvitova juz tak slabo nie wyglada, bo miala momenty naprawde fajnej gry.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Julia Georges - Victoria Azarenka
Typ: 2
Kurs: 1,50
Niemka jest w życiowej formie, ale turniej w Stuttgarcie wygrała poniekąd dzięki Azarence, z którą grała w 2 rundzie, ale Victoria kreczowała po wygranym secie, potem ledwo wygrała z Safiną i w finale z Wozniacki, która grała słabo. W tym turnieju wygrała 2-1 kolejno z Kanepi i ponownie ze Stosur, a wczoraj 6-4 6-2 z Pavlyuchenkovą. Zagrała dobry mecz. To naprawdę mądra tenisistka, odważna i jest w formie, ale to nie jest gra na Azarenke. Aza z kolei gładko pokonała Dushevinę, Arvidsson i Parra Santoja tracąc łącznie w tych trzech meczach tylko 5 gemów, a wczoraj z Safarovą wygrała 6-3 3-6 6-2, jednak to nie był zacięty mecz, a ostatni set to była formalność, a drugi stracony to pech, Safarova grała wyjątkowo dobrze przy własnym podaniu, a przy serwisie Victorii udało jej się wykorzystać jedynego bp jakiego miała. Ogólnie różnica umiejętności, doświadczenia, talentu między tymi zawodniczkami jest spora i dzisiaj Aza powinna dać surową lekcję Julii. Liczę na dobry mecz, niezłą grę Niemki, ale dużo lepszą Białorusinki i pewną jej wygraną.
Wynik: ✅ 0-2 (4-6, 2-6)
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
to chyba kolega nie ogladal dzisiaj meczu Li - Mattek, bo te panie na 150 rozegranych punktów popełniły około 105 niewymuszonych błędów. Nie wiem jak dużo z tych błędów to błędy Li, ale napewno bardzo dużo. Wiec majac na uwadze ten fakt to Kvitova juz tak slabo nie wyglada, bo miala momenty naprawde fajnej gry.
Zgadzam się z Henrykiem. Oba te wczorajsze mecze; 4 zawodniczki... w sumie żadna nie pokazała nic specjalnego i tak naprawdę ich wyniki mogły być zupełnie inne, zwłaszcza biorąc pod uwagę ciągłe przełamywanie się w 3 setach. Jak dla mnie lekką faworytką tego spotkania jest Li...ale na pewno nie za duże pieniądze.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
to chyba kolega nie ogladal dzisiaj meczu Li - Mattek, bo te panie na 150 rozegranych punktów popełniły około 105 niewymuszonych błędów. Nie wiem jak dużo z tych błędów to błędy Li, ale napewno bardzo dużo. Wiec majac na uwadze ten fakt to Kvitova juz tak slabo nie wyglada, bo miala momenty naprawde fajnej gry.
Kolega jakby wczoraj oglądał Kvitovą to zauważyłby,że zrobiła 66 niewymuszonych błędów. Jesli natomiast chodzi o Na Li to było ok 55 ue. Szanse 50/50 w dzisiejszym meczu wszystko będzie zależało od dyspozycji dnia. Gdyby Cibulkova nie miała problemu z biodrem to wygrałaby ten mecz bez dwóch zdań.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Kolega jakby wczoraj oglądał Kvitovą to zauważyłby,że zrobiła 66 niewymuszonych błędów. Jesli natomiast chodzi o Na Li to było ok 55 ue. Szanse 50/50 w dzisiejszym meczu wszystko będzie zależało od dyspozycji dnia. Gdyby Cibulkova nie miała problemu z biodrem to wygrałaby ten mecz bez dwóch zdań.
kolega ogladal, ale nigdzie nie napisal, ze Kvitova popelnila mniej bledow od Li tylko, ze w obliczu podobnej ilosci bledow u Li to czeszka juz tak blado nie wyglada na jej tle jak napisal to kolega kilka postow wyzej, a te problemy z biodrem to jedna wielka sciema ;)
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Kolega jakby wczoraj oglądał Kvitovą to zauważyłby,że zrobiła 66 niewymuszonych błędów. Jesli natomiast chodzi o Na Li to było ok 55 ue. Szanse 50/50 w dzisiejszym meczu wszystko będzie zależało od dyspozycji dnia. Gdyby Cibulkova nie miała problemu z biodrem to wygrałaby ten mecz bez dwóch zdań.
Ona miała z biodrem, a nie przypadkiem coś z plecami? Oglądałem ten mecz trochę urywkowo, ale...?
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
kolega ogladal, ale nigdzie nie napisal, ze Kvitova popelnila mniej bledow od Li tylko, ze w obliczu podobnej ilosci bledow u Li to czeszka juz tak blado nie wyglada na jej tle jak napisal to kolega kilka postow wyzej, a te problemy z biodrem to jedna wielka sciema ;)
Mam wrażenie,że robicie sobie ze mnie jaja. ???? :grin:
Pierwszy set Cibulkova serwis 68% drugi set 67% trzeci set 51% i 7 podwójnych błędów serwisowych ???? . Skąd wzięły się te podwójne błędy sewisowe w trzecim secie? A no odpowiedź jest prosta kontuzja biodra + zły wyrzut piłki do serwisu spowodowany właśnie tym bólem. Nie szukajcie na siłę teorii spiskowej,że symulowała bo nie miałaby powodu symulować tym bardziej,że wczoraj obchodziła urodziny i na pewno chciała to wygrać.
Wracając jeszcze do meczu Na Li-Kvitova. Cibulkova pokazała wczoraj jak powinno grać sie z czeszką, kilka drop shotów+ fohehand/backhand od lewej do prawej strony i już czeszka po dwóch trzech takich zagraniach nie dobiega do piłki. Szybkość na korcie to nie jest jej atut,mówiąc delikatnie a jak spóźnia się do uderzenia to lecą 3 ,4 metrowe auty.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Mam wrażenie,że robicie sobie ze mnie jaja. ???? :grin:
Pierwszy set Cibulkova serwis 68% drugi set 67% trzeci set 51% i 7 podwójnych błędów serwisowych ???? . Skąd wzięły się te podwójne błędy sewisowe w trzecim secie? A no odpowiedź jest prosta kontuzja biodra + zły wyrzut piłki do serwisu spowodowany właśnie tym bólem. Nie szukajcie na siłę teorii spiskowej,że symulowała bo nie miałaby powodu symulować tym bardziej,że wczoraj obchodziła urodziny i na pewno chciała to wygrać.
kolega sobie chyba robi jaja jesli na podstawie procentu trafionego pierwszego serwisu oraz ilosc podwojnych bledow wnioskuje, ze cos jej dolegalo. z przebiegu gry, wymian itp itp nic nie wskazywalo na to aby cibulkovej cos dolegalo przynajmniej w tych momentach gdy ja ten mecz ogladalem, bo hasala jak mloda koza. a medicala wziela poprostu aby wybic kvitova z uderzenia, ktora raz za razem pewnie wygrywala swoje podanie. to sa czeste zagrywki tenisistow i tenisistek, robienie przerwy aby wybic z uderzenia dobrze grajacego przeciwnika. nie dam glowy ze nic jej moze tam pobolewalo, ale jestem pewny ze nie mialo to wiekszego wplywu na wynik meczu
 
D 0

deisler

Użytkownik
W tym turnieju wygrała 2-1 kolejno z Kanepi i ponownie ze Stosur, a wczoraj 6-4 6-2 z Pavlyuchenkovą.
Czy Julia nie grała aby z Safiną? Kojarzy mi sie że Pavluczenkowa odprawiłą Stosur. W każdym bądz razie ja też za faworytkę stawiałbym Azarenke mimo że Julia naprawdę dobrze sobie radzi.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
kolega sobie chyba robi jaja jesli na podstawie procentu trafionego pierwszego serwisu oraz ilosc podwojnych bledow wnioskuje, ze cos jej dolegalo. z przebiegu gry, wymian itp itp nic nie wskazywalo na to aby cibulkovej cos dolegalo przynajmniej w tych momentach gdy ja ten mecz ogladalem, bo hasala jak mloda koza. a medicala wziela poprostu aby wybic kvitova z uderzenia, ktora raz za razem pewnie wygrywala swoje podanie. to sa czeste zagrywki tenisistow i tenisistek, robienie przerwy aby wybic z uderzenia dobrze grajacego przeciwnika. nie dam glowy ze nic jej moze tam pobolewalo, ale jestem pewny ze nie mialo to wiekszego wplywu na wynik meczu
Widocznie pozostaniemy przy swoich zdaniach i racjach. bez odbioru ;)
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Widocznie pozostaniemy przy swoich zdaniach i racjach. bez odbioru ;)
i jesli juz to medical byl raczej byl raczej wziety ze wzgledu na bole plecow, bo gdy akurat przelaczylem na Eurosport gdy konczyl sie medical, to Karol Stopa mowil, ze z kontuzja plecow to nie ma tak hop siup i ze na to potrzeba czasu zeby rozmasowac itp
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Cibulkova miała problemy z mięśniami brzucha. Jednak nie odgrywało to aż tak istotnej roli w jej grze. Jedynie podczas serwisu odczuwała lekki dyskomfort. Słowaczka przegrała, gdyż w 2 pierwszych setach straciła dużo więcej sił. Kvitova musiała wejść w uderzenie i gdy trafiała to Cibulkova biegała jak szalona, a i tak punkt był dla Czeszki. Li zagrała słabo z Mattek i uważam iż lekka faworytką jest Petra. Wczorajszy mecz nie był najlepszy w jeje wykonaniu, ale poprzednie spotkania to naprawdę wygrywała zasłużenie. Grała mądrze i konsekwentnie. Wyeliminowała przecież numer 2 tego turnieju w 2 setach. Najlepiej wstrzymać siei pograć coś na live. Jeżeli będzie zawodził ją timing to można sobie ją odpuścić, ale gdy będzie trafiała częściej pierwszym podaniem to Li może nie ugrać nawet seta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom