>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami - 20.03-31.03.2018

Status
Zamknięty.
Tenis by Dawid 868,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Babos T. – Ostapenko J.
Typ:
Babos wygra
Kurs: 1,83
Bukmacher: milenium
Ostapenko w końcu się przełamie i zacznie grać lepszy tenis, lecz będę konsekwentny i stawiam na jej kolejną porażkę, a rywalkę ma dość mocną i doświadczoną. Kursy na Łotyszkę są zazwyczaj niskie, ale bukmacherzy sugerują się często wysokim rankingiem, który nabity jest zwycięstwem w Roland Garros 2017 i kilkoma niezłymi turniejami pod koniec roku. W tym sezonie Jelena gra póki co fatalnie i widać u niej problem w głowie i na pewno przyda jej się dobry psycholog. Jeśli coś jej zaczyna nie wychodzić w meczu często na wszystkich obraża się i jej gra całkowicie się sypie. Jelena gra bardzo często bez pomysłu i stosuje masę nieprzemyślanych oraz bezsensownych zagrań. Na serwisie wygląda dość słabo, ponieważ rzadko trafia pierwszym serwisem, a często drugie podanie jest darmowe lub podwójnym błędem. Jeśli chodzi o wymiany to gra bardzo mocno i zazwyczaj niecelnie, a co gorsze bardzo skraca akcje i nie wytrzymuje długich wymian, lecz grając każde uderzenie na siłę jest logiczne, że w końcu wyrzuci w out lub siatkę. Masę jej spotkań wygląda tak, że rywalki tylko bronią lub przebijają proste piłki w pół kortu, kusząc Ostapenko do ataku, a ta zazwyczaj popełnia proste błędy. Dla Łotyszki będzie to pierwszy mecz w tym turnieju, ponieważ miała wolny los w pierwszej rundzie, a Węgierka zagrała już z Moną Barthel i ograła ją 2-0 rewanżując się za ostatnią porażkę w Budapeszcie. Babos zaliczyła ujemny bilans asów do podwójnych błędów, lecz pierwszym serwisem trafiała dość często, a skuteczność wygranych akcji po pierwszym i drugim serwisie była niezła i na pewno jest to fakt dość obiecujący. Ostapenko ostatni mecz zagrała w Indian Wells, gdzie przegrała łatwo z Martic, a wcześniej ograła słabą Bencic, która z kolei ograła Babos, więc na logikę dziś Ostapenko powinna wygrać, ale logika w tenisie często nie ma zastosowania. W tym sezonie przegrała już siedem spotkań, a wygrała jedynie cztery i to z rywalkami wiele niżej notowanymi. Przed rokiem Łotyszka odpadła już w pierwszej rundzie, a Węgierka w drugiej. Węgierka na pewno jest zawodniczka wiele bardziej cierpliwa, także grająca mocno, lecz na pewno wykazuje większą mądrość na korcie. Bezpośredni bilans między Paniami to 1-1 i za każdym razem padały trzy sety.
Typy bez analizy:
· Osaka N. – Svitolina E.: powyżej 19,5 gema @1,55 (totolotek) mogłem grać pierwszą myśl
· Halep S./Begu I. – Mattek-Sands B./Georges J.: Halep/Begu wygrają przynajmniej seta @1,55 (milenium)
Jeśli chodzi o typy bez analizy to stawiam na over w meczu Osaki ze Svitoliną tylko z tego względu, że mam spory problem z tym meczem. Ten mecz może pójść w obie strony, a sami bukmacherzy do końca nie wiedzą jak wystawić kursy, więc są dość wyrównane. Osaka jak wiemy w dużym gazie, lecz nie wiadomo kiedy złapie zadyszkę. Z drugiej strony Svitolina, która będzie wypoczęta, lecz w Indian Wells przegrała wysoko z Suarez-Navarro, co na pewno nie jest dobrym argumentem w stronę jej wygranej. Myślę, że po kilku underowych meczach Osaki przyjdzie czas na bardziej wyrównany mecz.
Jeśli mowa o deblu to jestem trochę zdziwiony kursami na ten mecz, ale może jakaś informacja mnie ominęła. Po pierwsze Mattek-Sands dopiero powraca po bardzo ciężkiej kontuzji i nie wiadomo jak wygląda jej forma i kondycja fizyczna. Po drugie zagrały z Goerges tylko jeden mecz razem, więc praktycznie nie są zgrane i nie trenują razem. Po trzecie Halep z Begu zagrały już masę meczów razem i nie są złymi deblistkami.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Niculescu-Stephens 2 @1.7

Stephens przegrala w Indian Wells relatywnie wczesniej, ale stalo sie to z pozniejsza finalistka Kasatkina. teraz sadze, ze moze byc lepszy wynik. Stephens grywala juz i dobrze w IW i Miami, wiec tym razem przewiduje , ze padnie na Miami. Niculescu naprawde nieszablonowa tenisistka. Ona tez ten wystep juz bedzie miec lepszy niz wtamtym tygodniu i od kwalifkacji smiga az milo. Obydwie beda sie starac, ale jednak licze na Stephens, ktora powinna grac z meczu na mecz coraz lepiej. Stephens to jednak nie jest zaowdniczka, ktora jest grac wstanie caly rok na bardzo wysokim poziomie, ale ona wlasnie w takich turniejach duzych turniejach powinna pokazywac swoja wartosc, a najlepiej czynic to w Stanach.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Znowu to samo.. Halep zawsze przegrywa jak kursy sa 1.3 vs 3.2 , 3.5 . tym razem Aga ją ograła. lubie Simone i na pewno na ziemi wiecej pokaze ale na twardych kortach to zawsze value.. Ostatnio z Osaka i teraz z Agą. Och simona.. Brawo Aga.
mimo to wygra kiedys wg mnie tego upragnionego Rolanda, moze w tym roku, jak nie to max za rok, bo dziewczyna nigdy nie lubila hard kortów a mimo to radzi sobie na szybszych nawierzchniach lepiej niz kiedys..
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
V.Williams-Bertens 1 @1.3 &lt;mecz szalony i obronione 2 pilki meczowe ... nie powinna Venus wygrac meczu, ale tez nie powinna przegrac 1-ego seta&gt;
Starsza z siostr Williams jest na ta chwile z wiadomych powodow lepsza tenisistka od Sereny. Jak wspominalem, obydwie Williams z duzymi sukcesami w Miami w przeszlosci, ale czy moze byc inaczej skoro przez tyle lat bojkotowaly turniej w Indian Wells. Bertens tez tez korty w Miami lepiej pasuja, ale wygrac bedzie jej niezwykle ciezko z zawodniczka, ktora praktycznie nie schodzi tu ponizej pewnego bardzo dobrego poziomu, gdy wszytsko jest w porzadku pod wzgledem zdrowotnym. Venus nie zachwycila w tym pierwszy meczu z Vikhlyantseva, bo dwukrotnie przegrywala w obydwu setach i to w tych zaawansowanych czesciach gdy naprawde liczyly sie juz decydujace gemy (w 1 secie bronila 2 pilki setowe przeciwko niej), ale i tak wciaz Amerykanka zdolalala wygrac ten mecz w dwoch setach.
Byc moze nie za dobrze zadziałal tutaj fakt, ze w Indian Wells zaszla bardzo daleko. Zreszta ten przypadek spotkal wczoraj takze Simone Halep, ktora od stycznia gra praktycznie kazdy bardziej znaczacy turniej i tutaj juz nawet tydzien temu nie dawala motorycznie rady. A co powiedziec o Federerze, ktory po pustynnym wojazu w Indian Wells tez polegl.
Z Venus to jednak troche inna historia. Ona jest najbardziej zaawansowana wiekowo zawodniczka, ktora liczy sie w tourze. Ale Venus nie gra wiele turniejow i poza szlemami i turniejami Premier Mandatory i od czasu do czasu meczem Fed Cupu to ciezko ja zobaczyc. Nawet ten turniej w Indian Wells nie powinien byc wiec az tak odczuwalny. Bertens moze zaskoczyc Amerykanke, bo Holenderka w Miami gra lepiej, jak wspominalem, ale wciaz Venus powinna ten mecz wygrac. Na pewno Amerykanka musi zagrac lepiej niz w swoim meczu otwarcia.
Musze to skombinowac z innym zakladem, bo mialem to w kombinacji ze Stephens wczoraj, ale ze Niculescu uciekla z kortu w decydujacym secie i bukmacher dal zwrot, to skombinuje z jakims Stochem na podium moze.
 
exen 15

exen

Użytkownik
Alona Ostapenko - Beatriz Haddad Maia 1 @1,65 via forbet
Myślę, że dzisiaj to bet dnia, po słabym początku sezonu w wykonaniu sensacyjnej triumfatorki Rolanda Garrosa ostatnie mecze w Miami i IW napawają sporym optymizmem. Ostapenko znów gra swój armatkowy tenis i jej świetne rakiety z forehandu już rzadziej lądują na aucie, dorzucając do tego całkiem przyzwoity serwis, którym dysponowała w meczu z Timeą Babos można stwierdzić, że jest faworytką w dzisiejszym spotkaniu. Co przeciwniczki, Brazylijka przeszła już dwie rundy bez straty seta, jednakże Watson nie jest jakimś konkretnym wyznacznikiem dyspozycji, a Zhang prezentuje całkiem odmienny tenis niż dzisiejsza rywalka z Łotwy, kolejny argument to oczywiście H2H, obie panie mierzyły się w turnieju w Seulu w ubiegłym roku, dodam, że wtedy 2-1 wygrała Alona Ostapenko.
Z fartem!
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Właśnie co do typu na Ostapenko to się zgadzam. Bardzo dobry mecz z Babos, która w wymianach spychana do defensywy, nie potrafila narzucić swojej gry. Jelena to taka zawodniczka, ktora musi się odblokować, zagrac dwa/trzy mecze na wysokim poziomie i zwyciestwa przyjda. Brazylijka Haddad Maia to nie jest słaba zawodniczka, a do tego ma dopiero 21 lat, więc z pewnością rozwinie się jeszcze. Ale Jelena ma obecnie większe umiejętności i musi z powrotem zacząć dobrze grać w więcej niż jednym meczu w danym turnieju. Dodatkowo grały ze sobą w zeszłym roku w finale w Korei i tam po porażce w pierwszym secie Ostapenko &quot;ogarnęła&quot; się i w dwóch kolejnych nie dała rywalce szans.
Sadze, że dzisiaj ponownie góra będzie Łotyszka ????
Ostapenko, Jelena @1.65
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nie no bez przesady Haddad Maia dzis powalczy z Ostapenko, ktora opiera swoj tenis na farcie, albo wejdzie albo nie. Po wygraniu RG Jelena gra mega piach , a na hard kortach wcale nie jest taka mocna jak na ziemi. Haddad wg mnie bierze ten mecz po 2.3 fortuna kursie. Dodam ze obie zawodniczki bronily mase break-pointow , jednak lepiej wyglada na tym turnieju Maia. Na Ostapenko grosza teraz bym nie postawil, bo dziewczyna ma wyj... ostatnio na tenis.
0:2.

Venus 1.3 fortuna tez powinna ze slaba Kiki wygrac. 2:1.
No i Konta 1.5 fortuna. 2:0.
Konta dobrze wygladala w poprzednim meczu. Mertensowa ma jakas zadyszke formy, bardzo slabo na serwisie, w wymianach tez cienutko, kto ogladal tenis Mertens ostatnio widzi , ze dziewczyna opuscila loty, nic tylko brac Konte, Joanna czasem potrafi zagrac dno ale dzis powinna wyjsc zwyciesko z tego meczu.

Martic. 2.0 fortuna 0;2. Ale dno zagrała Martic, bede ja omijał nastepnym razem, bo ani na serwisie nic nie grala ani w wymianach i wgle dzis wygladala jakby wczoraj nieźle zabalowala , zenada.

Barty mnie nie przekonuje, brak formy ostatnio rowniez, jej slajsy na hardzie dzis moga nic nie zdzialac.
Martic dobry wystep w Indian Wells, wg mnie jest wszechstronniejsza zawodniczka od Barty i w wymianach bedzie lepsza, Barty bedzie probowala ladowac FH ale Petra i na to znajdzie radę, lepsze poruszanie po korcie chorwatki i tak jak wspominalem lepszy BH tez po stronie Petry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Nie no bez przesady Haddad Maia dzis powalczy z Ostapenko, ktora opiera swoj tenis na farcie, albo wejdzie albo nie. Po wygraniu RG Jelena gra mega piach , a na hard kortach wcale nie jest taka mocna jak na ziemi. Haddad wg mnie bierze ten mecz po 2.3 fortuna kursie. Dodam ze obie zawodniczki bronily mase break-pointow , jednak lepiej wyglada na tym turnieju Maia. Na Ostapenko grosza teraz bym nie postawil, bo dziewczyna ma wyj... ostatnio na tenis.
Venus 1.3 fortuna tez powinna ze slaba Kiki wygrac.
No i Konta 1.5 fortuna.
Konta dobrze wygladala w poprzednim meczu. Mertensowa ma jakas zadyszke formy, bardzo slabo na serwisie, w wymianach tez cienutko, kto ogladal tenis Mertens ostatnio widzi , ze dziewczyna opuscila loty, nic tylko brac Konte, Joanna czasem potrafi zagrac dno ale dzis powinna wyjsc zwyciesko z tego meczu.
Martic. 2.0 fortuna
Barty mnie nie przekonuje, brak formy ostatnio rowniez, jej slajsy na hardzie dzis moga nic nie zdzialac.
Martic dobry wystep w Indian Wells, wg mnie jest wszechstronniejsza zawodniczka od Barty i w wymianach bedzie lepsza, Barty bedzie probowala ladowac FH ale Petra i na to znajdzie radę, lepsze poruszanie po korcie chorwatki i tak jak wspominalem lepszy BH tez po stronie Petry.
Zgadzam się z Martic i sam zagrałem ją w singlu oraz w dublu z Ostapenko.
Co do Martic to się zgadzam, bo korty wolniejsze a to plus dla Martic. Barty w drugim secie z Liu zagrała słabo i kto wie co by było po tym drugim secie, gdyby wygrała Liu. Ale wcześniej zagrała słabo z Sakkari na Indian Wells, a szybkość kortów porównywalna z IW i Miami. Toteż zgadzam się z typowaniem na Martic.
Ale nie zgadzam się z Haddad Mai.
Dlaczego Ostapenko? Sądzę, że zaczyna łapać rytm. Oglądałem jej spotkanie z Babos i widać było dawny błysk Ostapenko z kortów ziemnych. Korty w Miami są wolne i prędzej przypominają ziemne niż szybki hard i to jest plus dla Ostapenko, ma więcej czasu na ruch, więcej czasu na atak, a atakować ona umie jak mało kto. Coraz więcej ryzykownych zagrań jej wchodzi i lepiej wyglądała od Babos w każdym względzie.
Dla mnie dzisiaj dubel z fajnym kursem u Pań: Ostapenko + Martic @3.22
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Svitolina DW 2:0 @1.47 sts⛔
Gavrilova miewała przebłyski, ale teraz jest okrutnie cienka, a Svitolina nie przyjechała tutaj zagrać jedno spotkanie. Korty trochę szybsze premiują Ukrainkę. W 1R Osaka została sprowadzona na ziemię, więc tutaj spodziewałbym się jeszcze łatwiejszego meczu, poza tym porażki Halep to okazja, żeby Svitolinka zbliżyła się do No.1 WTA, więc uznam to spotkanie za formalność.
J.Konta win @1.5 sts ✅
Brytyjka broni punktów, a match-up nie jest jakiś wymagający. Prawdopodobnie spotkanie zamknie się w 2 setach.Nie ma co tu się rozpisywać.
Vekic win @2.03 sts⛔
Dupa Wawrinki była szykowana na odstrzał w 1 rundzie, a tymczasem ograła Vesninę, która nie jest jakaś słaba + jest dość wysoką tenisistką. Collins ograła Coco, ale Vandeweghe raczej preferuje szybsze korty, gdzie jej uderzenia nie tracą wiele mocy po kontakcie z nawierzchnią, więc nie przykładałbym do tego więcej wagi. Collins to nie jest jakaś ograna zawodniczka i liczę, że doświadczenie przeważy
Sakkari win @1.95 sts⛔
Puig przeszła Woźniacką po 0-6 w pierwszym - super, ale czy na pewno? Zagrała 3 setówkę, gdzie wymiany nie były takie krótkie. Woźniacka cały mecz narzekała na publikę, jak to z resztą ma często miejsce, ale publika będąca za Puig zachowywała się fatalnie - oklaski po zepsutym pierwszym serwisie itd. a jak wiadomo Wozniacka należy do zawodniczek, której potrafią przeszkadzać nawet kolczyki w uszach, więc była strasznie rozkojarzona. Greczynka za to jest w dobrej dyspozycji od dłuższego czasu i tutaj nie widzę, żeby odpadła z Puig, po gładkim ograniu Kontaveit, która jest całkiem przyzwoita. Oczywiście Woźniacka &gt;&gt; Kontaveit, ale Wozniacka łatwo się frustruje sytuacją na trybunach i przez to przestaje grać, natomiast Kontaveit ma gdzieś tego typu rzeczy i gra na pełnej koncentracji cały czas, więc nie podniecałbym się niesamowicie tym &#39;comebackiem&#39;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Sakkari-Puig 2 @1.83
Ja bym w tym meczu ostatnim predzej dal na Monice Puig. Wydaje mi sie, ze ona w koncu wraca do dobrej gry. Nie wiem czy po wygraniu zlotego medalu na igrzyskach olimpijskich w Rio i pieknym pokonaniu Kerber w finale uderzyla jej woda sodowa, ale wydaje mi sie, ze ona znowu gra coraz lepiej. Ja w tym meczu sprobuje an Puig zagrac. Sakkari wygrala kilka meczow w Indian Wells i to wcale nie musi byc taka dobra wiadomosc, biorac pod uwage, ze wiele zawodnikow czy zaowdniczek pada w Miami na poczatku po dobrych wynikach w Indian Wells.
Potencjal Puig jest wiekszy. Ona grajac tak jak w Rio ograc jest w stanie praktycznie kazda rywalke. A wydaje mi sie to zwyciestwo nad Wozniacki, mimo ze Dunka pewnie nie zagrala najlepiej, to nie jest przypadek. Zreszta Puig juz w tamtym tygodniu w Indian Wells grala bardzo zaciety mecz z pozniejsza finalistka Kasatkina. Moze sie myle, ale serio wydaje mi sie, ze tutaj forma zwyzkuje. Pokonane przez Puig w tym turnieju Stosur i Wozniacki to robia wieksze wrazenie niz pokonane przez Sakkari Krunic i Kontaveit sadze...


A poza tym polecam ten artykuł:
https://eurosport.interia.pl/tenis/news-monica-puig-rozwija-skrzydla-u-siebie-w-domu,nId,2559956
Mowiac w skrocie... Miejsce zamieszkania i treningi Puig = Miami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Martic wygrała tylko przez kontuzje Mladenovic i bardzo ciężko jej ten mecz szedł. Dodatkowo grała intensywnie na IW, więc bardzo trudno jej będzie wyciągnąć ze stanu 0/1 w setach...
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Odżyła niesamowicie, wygrała pierwszy raz w tym roku 2 mecze z rzędu, a mamy koniec marca. LOL
Sakkari-Puig 2 @1.83
Ja bym w tym meczu ostatnim predzej dal na Monice Puig. Wydaje mi sie, ze ona w koncu wraca do dobrej gry. Nie wiem czy po wygraniu zlotego medalu na igrzyskach olimpijskich w Rio i pieknym pokonaniu Kerber w finale uderzyla jej woda sodowa, ale wydaje mi sie, ze ona znowu gra coraz lepiej. Ja w tym meczu sprobuje an Puig zagrac. Sakkari wygrala kilka meczow w Indian Wells i to wcale nie musi byc taka dobra wiadomosc, biorac pod uwage, ze wiele zawodnikow czy zaowdniczek pada w Miami na poczatku po dobrych wynikach w Indian Wells.
Potencjal Puig jest wiekszy. Ona grajac tak jak w Rio ograc jest w stanie praktycznie kazda rywalke. A wydaje mi sie to zwyciestwo nad Wozniacki, mimo ze Dunka pewnie nie zagrala najlepiej, to nie jest przypadek. Zreszta Puig juz w tamtym tygodniu w Indian Wells grala bardzo zaciety mecz z pozniejsza finalistka Kasatkina. Moze sie myle, ale serio wydaje mi sie, ze tutaj forma zwyzkuje. Pokonane przez Puig w tym turnieju Stosur i Wozniacki to robia wieksze wrazenie niz pokonane przez Sakkari Krunic i Kontaveit sadze...


A poza tym polecam ten artykuł:
https://eurosport.interia.pl/tenis/news-monica-puig-rozwija-skrzydla-u-siebie-w-domu,nId,2559956
Mowiac w skrocie... Miejsce zamieszkania i treningi Puig = Miami.
To są same brednie. Peng przegrała z Sevastovą, a nie z Kasatkiną na IW. Zaciety mecz ze zwyciężczynią to zagrała właśnie Greczynka.
A Wozniacki była przez cały mecz z Puig obrażana przez latynoską hołotę, co wyprowadziło ją z równowagi.
https://sport.onet.pl/tenis/wta/caroline-wozniacki-kibice-w-miami-grozili-smiercia-mojej-rodzinie-nikt-nie-zareagowal/kc0jhrl
Nie że neguję typ, ale forma przemawia za Sakkari.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Na tym forum to nigdy nic sie nie zmieni. Malo kto co konkretnego pisze, ale od wytykania pomylek to sa zawsze pierwsi. Czlowiek wraca po meczu, a juz mu w miedzy czasie cisna i wytykaja bledy. Tak masz racje, w Indian Wells Puig przegrala z Sevastova. A nie myslales, ze moglem pisac analize z pamieci? UWAGA, PRZYZNAJE SIE. POMYLIŁEM SIE.
Faktycznie, piszac &quot;same brednie&quot; i &quot;forma przemawia za Sakkari&quot; to nie negujesz typu, a wrecz go chwalisz. Zwlaszcza to pierwsze okreslenie jest wrecz komplementem pod moim adresem. Dobra, niech bedzie, analiza byla do d.... i sie nie mam pojecia o czym pisze, ale jednak humoru psuc sobie nie bede.
Ja wam wszystkim &quot;wytykaczom&quot; polecam, popisac analizy w dziale z propozycjami, a nie madrosci pt. &quot;wygra ten...ale jednak moze tamten&quot;.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Petra 2-0, kurs 1,75 Unibet
Ostatni mecz dnia co cieszy Czeszkę, bo nie będzie trzeba grać w lampie
Mecz z Sabalenką trudny dla Petry, ale Białorusinka to taka wschodnio-europejska Serena - kawał baby (nawet nawet). Wracając do spraw sportowych- serwis bardzo fajnie wyglądał u Czeszki, a returnem też potrafiłą siać spustoszenie. Dla 19-latki z USA będzie to za dużo
 
C 247

corner91

Użytkownik
Radwańska - Azarenka
Radwańska Win @ 2.60
Dla mnie jest to w pewien sposób pompowanie balonika w stronę Azarenki. Obie zawodniczki wracają do gry na najwyższym poziomie i faworyzowanie Azarenki w tym meczu okazać się może zgubne. @ 2.60 na Radwańską jest dla mnie sporym valuebetem spoglądając na bezpośrednie spotkanie obydwóch zawodniczek.
 
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
dzisiejszy bet dnia!
Azarenka - Radwanska 1 @1.45 (unibet)
Nie ma innej mozliwosci jak zwyciestwo białorusinki do nastepnej rundy. Aza lubi te korty wygrywała tu w 2009r , 2011 , 2016 pokonujac min. Serene czy Sharapova . Po dlugiej nieobecnosci powoli wraca do wysmienitej gry z meczu na mecz wyglada to coraz lepiej . H2H mowi samo za siebie(gdzie Radwaska zostawala zmiatana z kortu ???? ) kto jest lepszy .Viki ma top 3 return na swiecie obok wyzej wymienionych pan , czym Radwanska ma wygrac tymi przebijankami przez srodek na druga strone czy tym pionurujacym serwisem ? ???? ... Bez jaj panowie Viki to bierze izi!
jeszcze Viki 2:0 @2.20 (unibet)
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
dzisiejszy bet dnia!
Azarenka - Radwanska 1 @1.45 (unibet)
Nie ma innej mozliwosci jak zwyciestwo białorusinki do nastepnej rundy. Aza lubi te korty wygrywała tu w 2009r , 2011 , 2016 pokonujac min. Serene czy Sharapova . Po dlugiej nieobecnosci powoli wraca do wysmienitej gry z meczu na mecz wyglada to coraz lepiej . H2H mowi samo za siebie(gdzie Radwaska zostawala zmiatana z kortu ???? ) kto jest lepszy .Viki ma top 3 return na swiecie obok wyzej wymienionych pan , czym Radwanska ma wygrac tymi przebijankami przez srodek na druga strone czy tym pionurujacym serwisem ? ???? ... Bez jaj panowie Viki to bierze izi!
jeszcze Viki 2:0 @2.20 (unibet)
Też jestem zdania, że Azarenka to wygra ale nie mogę się zgodzić z tak radykalną oceną szans Agi. Pragnę Ci tylko przypomnieć, że w dwóch ostatnich meczach (i to na twardych kortach) to Aga zmiotła Azarenkę. 6:2 i 6:2 oraz 6:0 6:7 6:1 mówi samo za siebie. Więc waż trochę swoje słowa bo takimi tekstami trochę się ośmieszasz.
 
G 99

gdziemojnick

Użytkownik
To ja też słów kilka o meczu Radwańskiej z Azarenką. Będzie to również mój pierwszy typ podany na tym forum, myślę że z czasem zacznę udzielać się częściej.
Zacznę może, od nawiązania do słów poprzedników. Moim zdaniem nie ma sensu spoglądać na h2h między tymi zawodniczkami. Od ostatnich meczów w karierach obu pań zmieniło się bardzo wiele. Poprzednie spotkania wygrała Aga, jednak 2014 rok to nadal jej topowa forma, a od 2017 roku Agnieszka notuje zauważalny regres formy. Ciężko też znaleźć w tym roku mecz Agnieszki z mocno bijącą zawodniczką na poziomie, do którego można by było się odnieść. Jedyne, które kojarzę to niedawny mecz z Osaką, która grała wtedy świetny tenis i mecz z Doha, gdzie Aga postawiła się Petrze Kvitovej, tam jednak wiało bardzo mocno, z czym nie radziła sobie Czeszka, więc z żadnego z tych meczów nie należy wyciągać zbyt poważnych wniosków.
Uważam, że nie ma co sugerować się wygraną z Halep, owszem pokonanie numeru jeden to zawsze sukces, jednak trzeba spojrzeć na to obiektywnie. Simona podczas turniejów w Stanach nie gra nawet na połowę tego co potrafi. Mnóstwo niewymuszonych błędów, męki z drewnianą Francuzką Dodin, a potem porażka z Agą całkiem zasłużona, ponieważ baloniki leciały z obu stron, a Rumunka do tego dokładała więcej błędów. W meczu z Azarenką taka gra już nie przejdzie. Dlaczego ? Moim zdaniem największą różnicę w tym meczu zrobi serwis Agnieszki. Vika większość serwisów będzie zabijała returnem, bo nawet pierwszy serwis na poziomie około 80 mph nie jest dla niej żadnym zagrożeniem. Co więcej, w kobiecym Tourze nie ma już zbyt wielu zawodniczek, które posyłają serwis z tak niskimi prędkościami, a Polka coraz bardziej zbliża się w tym aspekcie do Sary Errani, która obecnie jest, gdzie jest ...
Reasumując, anemiczna gra Agnieszki powinna być wodą na młyn dla mocno bijącej Białorusinki, która pewnie odda w błędach podobną ilość punktów co dwa dni temu Halep, może nawet więcej, jednak ilość winnerów które pośle, będzie zdecydowanie większa. Jedynym zagrożeniem dla niepowodzenia tego typu może być niestabilna jeszcze forma Viki.
Mój typ na to spotkanie, jest dość ostrożny mianowicie:
Azarenka -3,5 gema @1,80 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
Też jestem zdania, że Azarenka to wygra ale nie mogę się zgodzić z tak radykalną oceną szans Agi. Pragnę Ci tylko przypomnieć, że w dwóch ostatnich meczach (i to na twardych kortach) to Aga zmiotła Azarenkę. 6:2 i 6:2 oraz 6:0 6:7 6:1 mówi samo za siebie. Więc waż trochę swoje słowa bo takimi tekstami trochę się ośmieszasz.
A znasz moze okoliczności? (pewnie nie ) Viki miała w tym czasie problemy ze zdrowniem/kontuzja
gdziemojnick co za bzdury piszesz jak H2H nie ma znaczenia przeciez to w pewniej sposob wyznacznik albo ktos umie z kims grac i ma patent albo nie to jeden z wzniejszych czynnikow do typowania spotkania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom