>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami - 20.03-31.03.2018

Status
Zamknięty.
G 99

gdziemojnick

Użytkownik
Bzdury ? Co ma do dzisiejszego spotkania mecz z przed czterech lat ? Wtedy Radwańska była czołową zawodniczką świata, okolice pierwszej piątki. Dziś każdy mecz z zawodniczką około 100 miejsca w WTA nie jest dla niej pewniakiem. Azarenka ? Przed ciążą i zawirowaniami z ojcem dziecka też była regularnie grającą zawodniczką, w pełnym rytmie meczowym. Ot, to tylko takie szczegóły, dla których tak odległe h2h nie ma żadnego znaczenia w kontekście tych dwóch zawodniczek.
 
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
Bzdury ? Co ma do dzisiejszego spotkania mecz z przed czterech lat ? Wtedy Radwańska była czołową zawodniczką świata, okolice pierwszej piątki. Dziś każdy mecz z zawodniczką około 100 miejsca w WTA nie jest dla niej pewniakiem. Azarenka ? Przed ciążą i zawirowaniami z ojcem dziecka też była regularnie grającą zawodniczką, w pełnym rytmie meczowym. Ot, to tylko takie szczegóły, dla których tak odległe h2h nie ma żadnego znaczenia w kontekście tych dwóch zawodniczek.
Przeciez napisalem Ci ze to coś pokazuje , coś wskazuje , coś wyznacza . Tak zgadza sie była Radwanska w czołowce ale tylko w czołowce i co z tego, forma była mimo to szlema nie wygrała , #1 nie była i nie bedzie szlema tez NIGDY nie zdobedzie. Taka Carolina Wozniacka swego czasu nazwana &quot;najslabszym numerem 1&quot; potrafila wygrac szlema byc &quot;jedynka&quot; rankingu. Szlema zdobywała Bartoli ze swoim pseudo tenisem. Tu chodzi o zdobywanie szlemow i bicie rekordow bycia z tygodnia na tydzien jak najdluzej #1 A nie zdobywaniu nagrod za najpiekniejsze zagranie turnieju czy miesiaca hehe ;) Reasumujac styl defensywny bazujacy na bledach przeciwnikow z gory bedzie na straconej pozycji niz tenis silowy , agresywny , &quot;kątowy&quot; tak to nazwijmy.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Na tym forum to nigdy nic sie nie zmieni. Malo kto co konkretnego pisze, ale od wytykania pomylek to sa zawsze pierwsi. Czlowiek wraca po meczu, a juz mu w miedzy czasie cisna i wytykaja bledy. Tak masz racje, w Indian Wells Puig przegrala z Sevastova. A nie myslales, ze moglem pisac analize z pamieci? UWAGA, PRZYZNAJE SIE. POMYLIŁEM SIE.
Faktycznie, piszac &quot;same brednie&quot; i &quot;forma przemawia za Sakkari&quot; to nie negujesz typu, a wrecz go chwalisz. Zwlaszcza to pierwsze okreslenie jest wrecz komplementem pod moim adresem. Dobra, niech bedzie, analiza byla do d.... i sie nie mam pojecia o czym pisze, ale jednak humoru psuc sobie nie bede.
Ja wam wszystkim &quot;wytykaczom&quot; polecam, popisac analizy w dziale z propozycjami, a nie madrosci pt. &quot;wygra ten...ale jednak moze tamten&quot;.
Nikt Ci nie cisnął chłopaku. Mam gdzieś z czego pisałeś analizę. skoro piszesz że mecz Kasatkiny z Puig był zacięty, to rozumiem że go oglądałeś. A nie mogłeś go oglądać, bo on nie miał miejsca.
Tak jak pisałem, nie negowałem typu, tylko punktowałem głupoty zawarte w Twoim wpisie. Napisałeś mega wywód, gdzie przez połowę wpisu nawijasz o finale Igrzysk Olimpijskich, który odbył się półtora roku temu, i nie ma nic wspólnego z wczorajszym meczem. Kolejne pół, to głupoty odnośnie ostatnich spotkań, i Twoje domysły jak wyglądał mecz Wozniacki z Puig, którego też nie oglądałeś, bo byś widział co się podczas tego spotkania działo.
Więc daruj sobie, i ciesz się lajkami, tylko jak następnym razem nie wejdzie, i ktoś wytknie Ci błędy to nie płacz że forum jest bee.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Radwańska win @2.69 fortuna⛔
Dużo można tu marudzić opisując grę Pisi, ale ja skupię na tym co zaobserwowałem oglądając mecze. Poprawiło się lekko fizycznie, bo napisać, że nabrała masy to brzmi co najmniej komicznie w jej przypadku
Zdecydowanie poprawila serwis w odniesieniu do okresu z przed kilku miesięcy - serwuje na lepszych procentach i popełnia bardzo mało podwójnych. Dodatkowo im bardziej zredukowany serwis przeciwników tym dla niej lepiej. Azarence jest zdecydowanie jeszcze nieco zardzewiala, co powinno iść na korzyść Agnieszki, bo chociaż nie sama nie grała swojego topowego tenisa to, jednak dość regularnie rozgrywała mecze o stawkę. Podsumowując to wszystko i biorąc pod uwagę kurs 2.7 uważam, że jest tego swego rodzaju value bet, bo gracze po krótszych przerwach od Azarenki potrafią odczuwać drewno, aczkolwiek na jej korzyść tez działa to, że nie miała ona kontuzji. Z drugiej strony przechodzila przez jakąś dramę z opieką nad dzieckiem, co na pewno odczuwała na płaszczyźnie psychicznej i wydaje mi się, że przy mentalnej stronie tenisa mogła to odczuć bardziej niż uraz fizyczny.
gdziemojnick co za bzdury piszesz jak H2H nie ma znaczenia przeciez to w pewniej sposob wyznacznik albo ktos umie z kims grac i ma patent albo nie to jeden z wzniejszych czynnikow do typowania spotkania
Myślę, że mu chodziło o to, że nie ma zbytnio co brać pod uwaga h2h z przed 4 lat w kontekście obstawiania dzisiejszego spotkania. Zwlaszcza, że w tenisie nawet w przeciągu roku możesz poczynić ogromne postępy albo się wypalić.
 
nani1950 41

nani1950

Użytkownik
dzisiejszy bet dnia!
Azarenka - Radwanska 1 @1.45 (unibet)
Nie ma innej mozliwosci jak zwyciestwo białorusinki do nastepnej rundy. Aza lubi te korty wygrywała tu w 2009r , 2011 , 2016 pokonujac min. Serene czy Sharapova . Po dlugiej nieobecnosci powoli wraca do wysmienitej gry z meczu na mecz wyglada to coraz lepiej . H2H mowi samo za siebie(gdzie Radwaska zostawala zmiatana z kortu ???? ) kto jest lepszy .Viki ma top 3 return na swiecie obok wyzej wymienionych pan , czym Radwanska ma wygrac tymi przebijankami przez srodek na druga strone czy tym pionurujacym serwisem ? ???? ... Bez jaj panowie Viki to bierze izi!
jeszcze Viki 2:0 @2.20 (unibet)
6:2 6:2
Zgodnie z planem bo inaczej poprostu byc nie mogło po drugiej stronie siatki nikt powazny nie stał ???? Mało tu sie wypowiadam ale jeśli juz cos skrobne to staram sie aby typ był na + i przez 5s nie zagrozony
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
L 388

lelit

Użytkownik
Duzo zalezy od tego co sie oplaca typowac (zawsze!!).Jak dobrze placa za Azarenke (ok.2) przeciwko slabo poruszajaca sie tez malo waleczna Pliskowa. Azarenka przeciez to nieustanna agresja.
Z koleji solidna Kerber za ok. 1.65 to zawracanie glowy, Stephens nie wiadomo czy juz calkowicie mentalnie &quot;wyzdrowiala&quot;, byc moze trzy sety za odpowiednia zaplata ????
 
william1 44

william1

Użytkownik
Duzo zalezy od tego co sie oplaca typowac (zawsze!!).Dobrze placa za Azarenke (&gt;2) przeciwko slabo poruszajaca sie tez malo waleczna Pliskowa. Azarenka przeciez to nieustanna agresja.
Z koleji solidna Kerber za ok. 1.65 to zawracanie glowy, byc moze trzy sety za odpowiednia zaplata ????
Solidna Kerber ? Grała z Wang jak równa z równą (oglądałam ten mecz). Taka podpowiedź, jak nie podpowiedź, ale dzieki i za to (czekam dalej). A co do Azaranki, Pliskova to nie Radwańska przeciez
 
L 388

lelit

Użytkownik
KOLEGO,
Kerber wszystkie swoje liczne sukcesy zawdziecza tym, ze jest solidna, mocna fizycznie i nadzwyczaj uparta.Wielka historycznie tenisowa postacia na pewno nie zostanie.
Pliskova swoje sukcesy zawdziecza nieomalze glownie b. dobrym serwisem.
 
zegee 51

zegee

Użytkownik
Statystyki to przedstawiają ilosc zgonów na drogach a nie wynik przyszłych wydarzeń
Liczyłam na podpowiedź kogos, kto to ogląda i stawia, bo pisanie ze Kerber to solidność to trochę amatorskie podejście do tematu, nie pisz juz tu
Zacznijmy od tego ze TY nie bedziesz mowila/pisala czy ktos ma sie tutaj wypowiadac czy nie. Zadajesz pytania wiec kolega Ci probuje &quot;pomoc&quot; / odpowiedziec. Troche szacunku
Co do spotkan... dla mnie mecz Stephens - Kerber to typowe 50/50 i tego spotkania nie ruszam.
W drugim meczu ide w strone Azarenki. Gra w Miami bardzo dobrze - plaskie uderzenia, wie kiedy ruszyc do siatki i zaatakowac i dobrze porusza sie po stronie.
 
william1 44

william1

Użytkownik
Zacznijmy od tego ze TY nie bedziesz mowila/pisala czy ktos ma sie tutaj wypowiadac czy nie. Zadajesz pytania wiec kolega Ci probuje &quot;pomoc&quot; / odpowiedziec. Troche szacunku
Co do spotkan... dla mnie mecz Stephens - Kerber to typowe 50/50 i tego spotkania nie ruszam.
W drugim meczu ide w strone Azarenki. Gra w Miami bardzo dobrze - plaskie uderzenia, wie kiedy ruszyc do siatki i zaatakowac i dobrze porusza sie po stronie.
A ja nic do kolegi nie mam. Pytam o typy (nawet suche), a najbardziej mi chodzi o konkrety które przemawiają za typem A, B itp , a on mi pisze ze Kerber swoje sukcesy zawdzięcza wlasnej solidności, a Pliskova to serwis. Ale co to ma się do pytania, ani złe , ani dobrze. Mimo to dziękuję i za to, a zagralam sama te wydarzenie, a mój typ to:
Sloane Stephens - Angelika Kerber (+2.50 gema) , kurs 1.90, Typ 1, stawka 200 pln toto-mix
Czekoladka zrobiła swoje 6-1 6-2 ✅✅✅✅
Dobrze pamietam poziom gry czarnoskórej Amerykanki z US Open. Ona tam nie przebierała w środkach i każdego ogrywala. Tutaj podobnie odbija, widać w koncu się rozluźniła i trafia w super efektowny sposob. Ona każdą łatwą piłkę wbija w kort (cala Sloane ???? )
Za to Kerber oglądałam z Wang. Ta solidność o ktorej piszecie to pasywne trzymanie piłki w korcie i żadnej ofensywnej iskry. Przecież Stephens wbije w kort taką Kerber. Niemka pochodząca z Polski (pozdrawiam Puszczykowo i babcie Angi) jakaś taka kwadratowa i sztywna, za dużo mięśni, a brak finezji. Nie podoba mi się ona i hola, hola ona ma już 30 lat, więc najlepszy okres już za nią.
Oczywiste w singlu tego zdarzenia nie grałam (nie ma sensu w toto-mix) a poszło to na kuponie. Inne typy ze &quot;źródelka&quot;, możecie grać.
PS
Poprzednia stawka 300 pln to ⛔ a teraz poprawilam ten typ za 200 pln z koszykówka, jednak ten kupon teraz zagrała mi koleżanka i jutro go dopiero odbiore, zdrówka kochani i trzymajcie kciuki !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
L 388

lelit

Użytkownik
William,
Twoj przegrany (pierwsze 2 mecze) i juz usuniety, kupon z dobrego &quot;zrodelka&quot; ???? tez byl suchy. Jestes arogancka i w rownej mierze bez pojecia.Typowanie challengerow bez uzycia statystyk to tez niemozliwe zadanie, brak analizy wskazuje, ze pewnie gdzies &quot;podprowadzilas&quot; typy do tego &quot;wcietego&quot; kuponu.
Jestem ci wdzieczny za to, ze nic do mnie nie masz ???? ???? EOT.
Czytalem analize b.dobrego norweskiego tipstera, ktora wskazuje na to, ze to dopiero drugi turniej Azarenki po zeszlorocznym Wimbledonie, Pliskowa wg. jego opinii gra bardzo dobrze w Miami.Ciekawe..
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Svitolina vs Ostapenko. Ostapenko 3.2 fortuna 2:0. Ostapenko przypadkiem Rolanda Garrosa nie wygrala, moze i ma braki jesli chodzi o prowadzenie wymian i nie porusza sie po korcie jak Wozniacki ale dziewczyna potrafi returnowac i potrafi grac mocno . Dzis bylo widac braki kondycyjne i poprawy jesli chodzi o budowanie akcji nie ma zbyt duzej w porownaniu do zeszlego roku ale ma charakter i nie boi sie mocno uderzyc, przykladem byla pilka meczowa. Jednak nie powtorzy Jelena w tym roku zwyciestwa na French Open bo tam Svito powinna byc lepsza jesli chodzi o kondycje, Halep zawsze groźna ale to zalezy od tego czy nie natrafi na bombardierke po drugiej stronie siatki. jednym slowem , lepsza gra jeleny od ponad pol roku i zasluzona wygrana.Brawo Ostapenko.
Nie spodziewalem sie lepszej gry Ostapenko. Chyba nam odpalila w tym turnieju. Na przeciwko Svito,ktora potrafi zagrac super, ale tez potrafi zagrac kaszane. Po takim kursie za mniejsza stawke mozna sprobowac, ograla Kvitova wiec czemu nie i Svitoline, ktora jak nie ma dnia to tylko przebija przez srodek.
Stephens vs Kerber. Stephens 2.2 fortuna 2:0.
Kerber lepiej gra niz przed pol roku ale to wciaz nie to, za duzo przebija , meczarnie z Wang. Stehens wyglada coraz lepiej, po wygraniu US troche oklapnela z forma ale tu wyglada dosc solidnie. H2h po stronie Sloane, przebijanie Kerber za duzo nie pomoze, po takim kursie warto sprobowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
william1 44

william1

Użytkownik
Po blamażu Sacramento Kings płakałam caly poranek. Jednak trzeba sie zebrać w kupe i dalej kminić. Moze jest błędem granie tripla, a Sacramento standardowo bylo &quot;na podbitke&quot; ... ????
Dziś decyduje sie grać na handicap +4.50 gema w strone Ostapenko na kursie 1.85 w starciu ze Svitolina Totolotek za 200 pln
Aż kusi zagrać na wygranie meczu przez Jelene po 3.30. Ona podobnie jak Stephens w koncu sie obudzila. Ograła Kvitovą, to ma jeszcze wieksze szansę na wygranie ze Svitoliną. Ostapenko gra na 100%, ona się pochyla na returnie i zamiata rakietą jakby łapała motyle. Każda się jej boi, aby tylko serwis dopisał. Svitolina jest solidna i to jest jej główna broń, ona gra równo, ale szybko pęka jak jest atakowana. To Ostapenko ma to coś (standardowe wbijanie gwoździ) i nie powinna dostać lańska, a Svitka jak ma wygrać, to tylko po ciasnym wyniku, gdzie kilka piłek o tym zdecyduję.
Gram także Zoppa po 1.65 od kolegi i Widzew w kosza kobiet (typ z forum). Te źródelka także polecam ???? Powodzonka !
A po wczorajszej Waszej &quot;pomocy&quot; dziś rezygnuje z pytań ???? bo po co!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Ja również jestem za Ostapenko. Uważam ze fajnie gra na serwisie,zajebiscie na backhandzie i na dobrym forhandzie nie boje sie uderzac.Jesli zagra tak jak ostatnie mecze to mysle ze wygra.
Unibet 3.55
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Ostapenko-Svitolina 2 @1.3

Biore Svitoline w zakladzie kombo. Svitolina szybko odpadla w Indian Wells tutaj spodziewam sie duzo lepszego wyniku. Ostapenko miala moim zdaniem zbyt latwo drabinke i nie grala meczu, gdzie musialaby zagrac na bardzo wysokim poziomie. Wydaje mi sie, ze wygrana nad Kvitova tylko na papierze tak dobrze wyglada. kvitova miala swietny seozn, notowala ilosc meczow wygranych z rzedu, ale tak sie nie da grac caly czas i Kvitova w Indian Wells i Miami notowala juz zdecydowany dolek. JesliHaddad Mai potrafila zawalczyc i bylo blisko urwania seta Ostapence, to tym bardzie Svitolina wydaje mi sie faworytka.
 
M 21

marada82

Użytkownik
Ostapenko-Svitolina 2 @1.3

Biore Svitoline w zakladzie kombo. Svitolina szybko odpadla w Indian Wells tutaj spodziewam sie duzo lepszego wyniku. Ostapenko miala moim zdaniem zbyt latwo drabinke i nie grala meczu, gdzie musialaby zagrac na bardzo wysokim poziomie. Wydaje mi sie, ze wygrana nad Kvitova tylko na papierze tak dobrze wyglada. kvitova miala swietny seozn, notowala ilosc meczow wygranych z rzedu, ale tak sie nie da grac caly czas i Kvitova w Indian Wells i Miami notowala juz zdecydowany dolek. JesliHaddad Mai potrafila zawalczyc i bylo blisko urwania seta Ostapence, to tym bardzie Svitolina wydaje mi sie faworytka.
Taki kurs szkoda grać. Na live na pewno będzie więcej podczas spotkania. Jak bym szedł w stronę +4,5 Ostapenko. 3 sety bardzo możliwe no i wtedy ten zakład ma dużą szanse ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Boże jedyny ! Ty widzisz te niewymuszone błędy Ostapenko i nie grzmisz ?! ???? ???? ???? Nie no ale na serio, jak można takie ładne winnery przeplatać takimi niewytłumaczalnymi autami o_O chwała losowi że jednak to wyciągnęła i chwała brzuchowi Svitoliny.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Sloane vs Azarenka. Sloane 2.2 fortuna 2:1. Wytrzymala Stephens, Azarenka cos w 3 secie narzekala na kolano, ale 2 set swietny Sloane. brawo Stephens.
A wiec idę w Sloane. Azarenka powrocila w dosc dobrym stylu, rzadko kiedy tak szybko po dlugiej przerwie wraca sie do Topu. Sloane wrocila na US, Caro w tym roku. teraz powrot Azarenki.
Typuje zaciete spotkanie, mimo wszystko za mega gruba kase bym nie gral Stephens, jednak cos w jej strone wg mnie warto. Sloane jak odpala to jest nie do zatrzymania. Poruszanie sie po korcie za Sloane, madra gra rowniez powinna byc po jej stronie. Ograla w Indian Wells wlasnie Azarenke 2:0, jutro powinno byc ciut trudniej , Azarenka powoli sie rozkrecala i nabrala pewnosci gry, jednak Sloane to solidna zawodniczka i jak juz jest czarnym koniem to wygrywa i odpalila tu w Miami. Azarenka z meczu na mecz coraz lepsza bedzie ale jutro bierze mecz w mej opinii Sloane bo solidniej wyglada niz bialorusinka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
A Collins z Venus ? Myslicie ze mlodosc wygra czy jednak doswiadczenie.Mysle ze im dluzszy mecz tym rosna szanse Collins.To ze Venuska wygrala z Konta to tez przez te bolace plecy czy cos tam bo brala medicala i Venuska non stop biegac nie bedzie. Bo kursik kusi na Collins ???? .
Zagralem na Ostapenko za 100zl ???? kurs byl juz jak gralem 3,40 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
B 37

brawo-jasiu

Użytkownik
Zdecydowanie stawiam na debel Mertens/Schuurs/ z.... Krejcikova......... Dobry kurs! Przeciwniczki średnie lalunie że tak się wyrażę (przepraszam). Mam wrażenie że Mertens świadomie odpuściła singla na rzecz debla a jeżeli mocna singlowa zawodniczka koncentruje się na deblu to...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom