>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 20-31.03.2012

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Maria Sharapova @1.53 ✅
w ogóle nie przekonuje mnie tenis małej Chinki w ostatnich dniach. Niezdecydowane uderzenia, ślamazarne ataki. Nie potrafi przejąć dominacji.
Wczorajszy mecz z Liskiem to katastrofa. Ile UE miała Sabinka? Bo mam wrażenie ze można by z nich samych wygrać jakiegoś seta... masakra. Co drugie uderzenie to błąd. Z meczu dwóch &quot;słabych&quot; wczoraj wyszła lepiej Na Li ale na dzisiaj powinno się skończyć.
Maria uderza mocne piłki i dużo po rogach. Azjatyckich tenisistów cechuje dobra defensywa, jednak zwyciężczyni Paryża nie radzi sobie z mierzonymi uderzeniami Szarej. A może inaczej - nie poradzi sobie.
Dużo drugiego serwisu Chinki. return Rosjanki pozamiata.
H2H Maria 5-4 Li Na
*cztery mecze na twardej, czterokrotnie istny GROM Chinki przez Marię
Fakt, że powyższe mecze dawno, ale przyzwyczajenia nie mijają. Tam gdzie Na Li jest lepsza (hala - wolniejsza gra, cegła) tam wygrywała.
 
damnie88 18

damnie88

Użytkownik
Z meczu dwóch &quot;słabych&quot; wczoraj wyszła lepiej Na Li ale na dzisiaj powinno się skończyć.
Słaba to według mnie jest aktualnie Sharapova. Grałem hc przeciw niej ostatnio i udało się zarobić, a zawodniczki nie były jakieś wymagające. Nie lubię grać przeciwko azjatyckim grajkom, ale dziś nie odważę się również grać na Li. Według mnie Maria dziś kończy przygodę z tym turniejem, bo to co wczoraj grała to istna porażka jak na nią. Nie chce mi się szukać statystyk, ale DF i UF zrobiła co nie miara (tak bynajmniej wywnioskowałem podczas meczu, w staty nie zaglądałem).
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Natomiast Linka wygrała mecz poprzez UE Liska, bo ich to było dopiero co niemiara. Ogólnie jakiegoś pociągającego meczu się nie spodziewam, ale typuje mocniej na Marie
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
witam.
jak sadzicie, mecz Sharapovej z Li będzie pojedynkiem 3setowym?;&gt;
coś czuję, że nie... Li gaśnie trochę w Miami już. Oglądałem bój z Lisicki i Chinka wygrała tylko dlatego, bo popełniła mniej UE.
Jednakże idąc w stronę Sharapovej, przecież ona też lubi pieprzyć piłkę za piłką, ale ona to nie Lisicki, jednak różnica klas. Li kilka razy w dołku była w meczu z Niemką + rady od trenera w nerwowych sytuacjach. Widać nie jest mocna.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
na dzsiaj najpewniejsza inwestycja w WTA to oczywiscie debel Errani/Vinci kurs 1,61 wystawiony w bet365
Debel Makarova/Zheng mnie nie przekonuje powinno byc 2:0 dla włoszek które graja ze soba dosc długo i szykuja sie zapewne na wystep na olimpiadzie
Forma włoszek zadowalajaca
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
A może Serena ją zatrzyma? Przy takim serwisie, jaki miała w spotkaniu ze Stosur spokojnie może swoje podania trzymać. Jeżeli spotkają się np. w półfinale to będzie wiadome, że Serena będzie grała na 100%, bo na razie widać jeszcze w niektórych momentach lekkie odpuszczanie, ale nawet z tym mniejszym zaangażowaniem poradziła sobie bez większych problemów ze Stosur. Bardzo dobry return przy drugim podaniu Azarenki może sprawić, że i ona będzie miała spory problem. Aza dobrze się czuje, jak kontroluje granie, a przeciwniczka 80% piłek gra w &quot;safe area&quot;. Williams przecież praktycznie najlepiej z całego WTA potrafi rozstawiać piłki po kątach, zresztą ostatnio też to robiła, a jest po dłuższej przerwie i na pewno po pierwszym czy drugim spotkaniu nie jest rozegrana. Jak będzie miała dobry dzień, to spokojnie może Azę ograć.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Kurde coraz ciężej ale wiadomo czym dalej tym gorzej typować Ivanovic odpadła jak dla mnie niespodzianka jak i dla was większości również ale dzisiaj powinna wygrać Sharapova ✅1.65 wbrew co poniektórzy piszą gra owszem opiera się na mocnym uderzeniem w końcową linie i ryzyko obarczone jest błędami ale naprawdę to nie jest uderzanie trafie nie trafie natomiast Li nie może wskoczyć na poziom z przed roku gra w kratke i siusoidą chwilami dobrze a zaraz siatka aut w aktualnej formie nie sądze żeby odpaliła gdyż jej słaba dyspozycja trwa dłuższy okres a mecz ze Stambułu kiedy Li wygrała z Marią nie ma znaczenia bo rosjanka była ewidentnie nie przygotowana do turnieju pamiętam ten mecz same siatki i auty jeden z najsłabszych meczy tamtego roku Sharapovej.Natomiast powinna wygrać też Williams ale kurs nie zachęca do gry ewentualnie na live radzę ryzykować co do analizy gra ofensywnie ładnie dla oka rozrzuca po korcie uderzenia są mocne przejmuję inicjatywę ale w pamięci mam jej mecz ze Stosur w US open i porażka z Makarovą w AO boję się o jej kondycję .
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jak mozna wystawic 2,40 na Venus z Radwanska ? Isie wrzucam do worka anemiczek ktore dostana kilka bombek i traca wiare ( w tym worku mamy Ivanovic, Wozniacka czy Zvoanreva). Venus ma petarde, moze mniejsza niz siostra i juz na samym starcie Isia moze sie przestraszyc nazwiska tak jak przestraszyla sie Wozniak i Cibulkova. Komentator mimo ze kiepski to wczoraj powiedzial cos madrego - w kobiecym tenisie umiejetnosci zawodniczki maja podobne w czolowce i najwazniejsza role odgrywa głowa. Isia jak dla mnie psychicznie jest slaba. Venus pokonala w 3 setowkach Kvitova, Wozniak i Ivanovic wiec checi do gry ma. Radwanska w 2012 przegrywala TYLKO z Azarenka z ktora przegrywa kazda i czas na porazke z kims innym a jutro nadaza sie dobra okazja na to bo Williamsowka zdecydowanie nie lezy Polce. O zmeczeniu Amerykanki tez nie mozna mowic bo dzis ma czas na regenracje wiec te dlugie mecze nie powinny miec znaczenia az takiego...
To co wczoraj zagrala Cibulkova to bylo cos pieknego i jesli nawet z takich opresji udaje sie wyjsc Victorii to tylko Serena na ta chwile moze jej zagrozic. Jutro Bartoli nie ma zadnych argumentow na ugranie chocby seta jesli Azarenka podejdzie juz skoncentrowana i w pelni sil. To samo Wozniacka nie bedzie miala zadnych szans z Serenka chociaz tutaj bylbym ostrozniejszy z graniem all in.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Przecież Agnieszka też bez problemów by wygrała z Ivanović i Kvitovą w takiej formie jak teraz, nie ma co się tym podniecać. Proponowałbym pogladać czasem, bo to co grała Venus, to jest naprawdę DRAMAT - szczególnie mecz z Woźniak. Jak dla mnie Agnieszka łatwo to wygra, zabije Williams regularnością, a ta siła o której wspomniałeś to tak naprawdę mit. Amerykanka miała potężne problemy z 1st serwem, Woźniak ją łamała do zera, Aga da radę...
Isia jak dla mnie psychicznie jest slaba.
o lol
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Przecież Agnieszka też bez problemów by wygrała z Ivanović i Kvitovą w takiej formie jak teraz, nie ma co się tym podniecać. Proponowałbym pogladać czasem, bo to co grała Venus, to jest naprawdę DRAMAT - szczególnie mecz z Woźniak. Jak dla mnie Agnieszka łatwo to wygra, zabije Williams regularnością, a ta siła o której wspomniałeś to tak naprawdę mit. Amerykanka miała potężne problemy z 1st serwem, Woźniak ją łamała do zera, Aga da radę...

o lol
Proszę Cie... Williams zagrała słaby mecz z Woźniak, ale wygrała i widać było, że w niektórych sytuacjach po prostu jej się nie chciało. Przeszła i teraz było lepiej. Miała kilkanaście godzin przerwy pomiędzy meczami, całe forum grało na Ivanovic, a ta potrafiła z nią wygrać jednego seta i to jeszcze w tiebreaku, bo później dostała takie lanie, że nie wiedziała, gdzie jest. Nie wiem, jak wyglądały dokładne statystyki w 2. i 3. secie w meczu Ivanovic-Williams, bo nie mogę znaleźć, ale to już nie wyglądało tak jak w meczu z Woźniak. Długo będziesz ten mecz przeżywał? A co do Agi, to jest w dobrej formie, ale na razie grała z dzikimi kartami, a jak dostała Azę, to się zesrała na sam jej widok i oddała bez ŻADNEJ walki. Aza też się męczyła z Cibulkovą, ale wygrała i teraz liczę, że Aza spotka się z którąś z sióstr w finale, bo tylko siostry (bardziej liczę na Serenę) mogą ją powstrzymać.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przecież Agnieszka też bez problemów by wygrała z Ivanović i Kvitovą w takiej formie jak teraz, nie ma co się tym podniecać. Proponowałbym pogladać czasem, bo to co grała Venus, to jest naprawdę DRAMAT - szczególnie mecz z Woźniak. Jak dla mnie Agnieszka łatwo to wygra, zabije Williams regularnością, a ta siła o której wspomniałeś to tak naprawdę mit. Amerykanka miała potężne problemy z 1st serwem, Woźniak ją łamała do zera, Aga da radę...
Myslisz ze pisalbym takie cos nie ogladajac meczy.. ? Radwanska dala sie 2 razy przełamać 18latce z ITF ? Wiedziales o tym ? Isia to tenisistka ktora osiagnela swoje maksimum i dalej juz nie pojdzie. Nigdy nie wygra Szlema i taka jest prawda bo jest porostu nie przygotowana psychicznie na taki sukces tak samo jak Skra czy cala masa polskich druzyn i sportowcow.. Nie chce teraz rozpoczynac takiego tematu ale 2,40 na Venus to potezne value.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Radwanska dala sie 2 razy przełamać 18latce z ITF ? Wiedziales o tym ?
nie wiedziałem, szczerze na Adze się nawet nie koncentruje, bo ona zawsze gra tak samo, za to uwielbiam na nią stawiać, za tą regularność
szczerze, to żadne breaki w kobiecym tenisie nie robią na mnie wrażenia, szczególnie u Agi, przecież ona z serwisu nie żyje jak niektóre
a co do Venus, to akurat tutaj serwisem można się martwić, bo ona akurat tutaj zdobywała sporo punktów, a z Woźniak to był dramat
tak, będę ten mecz długo przeżywał, bo Amerykanka zagrała taką pi&amp;*zdę, jakiej dawno nie widziałem :p Wystarczy, że Aga będzie trzymać piłkę w korcie, Venus sama to przegra
żadnym ekspertem od tenisa kobiecego nie jestem, wbrew przeciwnie, unikam WTA jak ognia, to jest po prostu moje prywatne zdanie, że Williams polegnie, zobaczymy ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Myslisz ze pisalbym takie cos nie ogladajac meczy.. ? Radwanska dala sie 2 razy przełamać 18latce z ITF ? Wiedziales o tym ? Isia to tenisistka ktora osiagnela swoje maksimum i dalej juz nie pojdzie. Nigdy nie wygra Szlema i taka jest prawda bo jest porostu nie przygotowana psychicznie na taki sukces tak samo jak Skra czy cala masa polskich druzyn i sportowcow.. Nie chce teraz rozpoczynac takiego tematu ale 2,40 na Venus to potezne value.
Wzrasta mi cisnienie zabardzo jak czytam takie bzdury. Co z tego ze Isia dala sie przlamac 2 razy Hiszpance?! Mozesz mi to wyjasnic?! Masz w ogole pojecie jakiekolwiek o niej? Wiesz ze wczesniej wywalila z turnieju Penette i Zwoneriewa? To jest WTA jakbys zapomnial o tym i tutaj jakiekolwiek breaki chyba nie powinny dziwic! Jestes poprostu zatwardzialym pesymista ktory siedzi i zrzedzi na to co sie dzieje w polskim sporcie z tego co widze jesli tak piszesz. Aga ma slaba psyche? haha dobre sobie naprawde. Tak na marginesie to rozwin swoja mysl .. slaba psycha bo nie do konca rozumiem. Widze w tym 31 meczow Agi z czego 27 wygranow a przegrane to tylko i wylacznie z tegoroczna maszyna od wygrywania wiec wytlumacz na jakiej podstawie Agnieszka ma slaba psyche pseudoznawco
A i jeszcze jedno - niektorzy tam na gorze pisza o jakims &quot;odpuszczaniu&quot; czy czyms podobnym. Nie wiem skad wy bierzecie te swoje teorie, chyba tylko z tego ze jak gracie na dana zawodniczke i nie wchodzi wam kupon to placzecie ze ona odpuszcza i nie wygrywa. Wyobrazacie sobie siostry Williams grajace u siebie w mastersie i odpuszczajace mecze?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wzrasta mi cisnienie zabardzo jak czytam takie bzdury. Co z tego ze Isia dala sie przlamac 2 razy Hiszpance?! Mozesz mi to wyjasnic?! Masz w ogole pojecie jakiekolwiek o niej? Wiesz ze wczesniej wywalila z turnieju Penette i Zwoneriewa? To jest WTA jakbys zapomnial o tym i tutaj jakiekolwiek breaki chyba nie powinny dziwic! Jestes poprostu zatwardzialym pesymista ktory siedzi i zrzedzi na to co sie dzieje w polskim sporcie z tego co widze jesli tak piszesz. Aga ma slaba psyche? haha dobre sobie naprawde. Tak na marginesie to rozwin swoja mysl .. slaba psycha bo nie do konca rozumiem. Widze w tym 31 meczow Agi z czego 27 wygranow a przegrane to tylko i wylacznie z tegoroczna maszyna od wygrywania wiec wytlumacz na jakiej podstawie Agnieszka ma slaba psyche pseudoznawco
Ale czemu mnie atakujesz ? A kim jest Zvonareva na ta chwile pseudoznawco ? Dostaje baty jak leci. Isia przegrala wiekszosc tiebreakow ktore grala wiec psychika kiepsiutka. Do budy i mam nadzieje ze po jutzrejszym meczy wiecej nie bedziesz do mnie szczekał.
edit : co do cisnienia to radze zmienic majtki juz teraz bo do jutra nie wytrzymasz
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Na szczęście te męki Linki się skończyły w bieżącym turnieju.
ciekawe zawodniczki zostały. M.in. Aga, Venus, Serena, Azarenka, Szara.
w końcu sam top.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jeszcze raz sie zapytam bo chyba po polsku do ciebie nie dociera to co pisze. (Podkresle ci zebys wiedzial co). Co dziwnego jest w tym ze Radwanska zostala 2 razy polamana? Czy ty pierwszy raz ogladales mecz WTA? Jedynym twoim argumentem za Williams jest jakas wymyslona slaba psycha Agnieszki? Aha dlatego ze przegrala tie breaki ale ja sie pytam co z tego skoro wygrywa mecze? I skad pewnosc ze tutaj dojdzie do tie breaku? I szacunku troche dzieciaku bo szczekac to ty sobie mozesz
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jeszcze raz sie zapytam bo chyba po polsku do ciebie nie dociera to co pisze. (Podkresle ci zebys wiedzial co). Co dziwnego jest w tym ze Radwanska zostala 2 razy polamana? Czy ty pierwszy raz ogladales mecz WTA? Jedynym twoim argumentem za Williams jest jakas wymyslona slaba psycha Agnieszki? Aha dlatego ze przegrala tie breaki ale ja sie pytam co z tego skoro wygrywa mecze? I skad pewnosc ze tutaj dojdzie do tie breaku? I szacunku troche dzieciaku bo szczekac to ty sobie mozesz
Ale tak jest jak ktos wtraca sie i nie ma pojecia o co sie rozchodzi. Ktos napisal ze Williams jest slaba bo meczyla sie z Wozniak wiec Radwanska rowniez jest slaba bo dala sie przelamac 18latce z ITF a Wozniak to klasa wyzej. Nigdzie tez nie napisalem ze Venus to wygra tylko ze jest na nia za wysoki kurs.
Ja zaczalem sie spinac ? To ty wyszczekales mi ze jestem pseudoznawca a wiec jak zaczynasz to oczekuj tego samego bo na szacunek to nie zaslugujesz.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Errani/Vinci-Makarova/Zheng 1 1,61 Bet365 ✅

Przyzwoity kurs na Włoszki.Errani i Vinci dużo bardziej zgrane,dużo bardziej doświadczone,rozkładając na czynniki te deble lepszymi singlistkami są Makarova i Zheng ale w deblu Sara i Roberta powinny to gładko wygrać.Nawierzchnia nie za szybka w Miami jak na hard co dodatkowo sprzyja temu typowi,sądze nawet,że Włoszki mogą wygrać cały turniej,bo inne pary też do ogrania,jedynie z parą Kiri/Petrova mogą mieć większe problemy;)
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Ale tak jest jak ktos wtraca sie i nie ma pojecia o co sie rozchodzi. Ktos napisal ze Williams jest slaba bo meczyla sie z Wozniak wiec Radwanska rowniez jest slaba bo dala sie przelamac 18latce z ITF
ale to jest żaden argument, że dała się połamać
co z tego, skoro wygrała na lajcie, tracąc 5 gemów?
w WTA przełamania nie mają znaczenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom