>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Miami, 20-31.03.2012

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP
Nie ogladalem 1 seta ale co chce zauwazyc. Azarenka w 2 secie do stanu 3-1 grala jak grala, pozniej przyszedl rebreak i Bartoli wyrownala na 3-3. I w tym momencie Viki sie kompletnie posypala. Ona ten mecz przegrala sama ze soba chociaz nie ujmuje swietnej gry Bartoli bo naprawde zagrala super tylko ze widzieliscie co robila Aza? Poprostu grala na stojaco, robila glupie ue. Oddala te ostatnie gemy jak bachor. Zderzyla sie z rzeczywistoscia i z faktem ze w koncu przegra mecz. Zaczela walic sie w nogi rakieta jakby na nie chciala zwalic wine. Wczoraj na swoim facebooku napisala ze gra do konca i nigdy sie nie poddaje. Ha! No niestety ale dzisiaj dala ciala po calosci, bo nie dala z siebie wszystkiego. Dobrze ze nie skreczowala w koncowce meczu chociaz bo to juz byloby jej totalna porazka a mialem wrazenie ze to zrobi ...
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
No i jak widzicie mecz Radwańska-Bartoli? Oglądałem tylko ćwierćfinał Polki i wyglądała bardzo dobrze. Jestem pod wrażeniem jej serwisu, szczególnie w gorących momentach zdobywała nim kilka punktów. Z drugiej strony widać było, że Williams starczyło sił tylko na pierwszego seta. W drugim popełniła masę prostych błędów. Nie bez problemów udało jej się dojść do ćwierćfinału, więc wygrana Radwańskiej nie jest zaskoczeniem. Ale wygrana Bartoli z Azarenką niewątpliwie jest, i tym bardziej żałuję, że nie oglądałem. Pokonanie Białorusinki w dwóch setach robi wrażenie, więc czego spodziewać w półfinale?
Edit: pojawiły się kursy w 12bet: 1.40 Radwańska - Bartoli 3.00
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Już wczoraj Cebula, a wcześniej Barthel miały ją na widelcu, musiała w końcu przegrać, wczoraj z Cibulkovą pierwszy set to była parodia w wykonaniu Azy.
 
M 0

mariush19

Użytkownik
Osobiście z jednej strony cieszę się że Azarienka odpadła z Marion a z drugiej żałuję że nie doszło do kolejnego starcia z Agnieszką, bo coś czuję że w kończu Aga by ją złamała. Białorusinka jak jest przyciśnięta to zaraz błędy popełnia i zwala winę na nogi, rakiete wiatr sędziego itd itp. Już w ostatnim meczu z Agą było widać że jedna dwie piłki dobre Agnieszki i zaraz Viktoria &quot;kuleje&quot;. Ostatnio Aga podeszła troche psychologicznie źle nastawiona i można powiedzieć olała Azarenkę. Ta z kolei jak wygra to skacze jak oszalała i nogi już nie bolą. Irytujące i żenujące jest takie zachowanie. Mam nadzieję że ta seria wygranych meczy to jednorazowy wybryk i szybko zgaśnie jak Kvitowa.
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Caroline Wozniacki @ 2 8/10 Bwin ⛔
Jeśli Sharapovej gra się ciężko przeciwko defensywie na poziomie Kirilenko czy Peer, to dzisiaj będzie to dla niej bardzo trudny mecz.
Wozniacki pokazała na tym turnieju, że wraca do formy. Fh funkcjonuje jak nigdy, bh na stałym, wysokim poziomie. Dunka dobrze serwuje, daje mało okazji do przełamania jej. Do tego gra mądrze, potrafi zaatakować kiedy jest ku temu okazja. Coraz rzadziej widać jej żenujące moonballe.
Sharapova natomiast, męczy gem za gemem. Wygrywa jedną na dwie piłki, a jednak do tej pory żadna z jej rywalek nie wykorzystała marnej skuteczności Rosjanki.
Ja w tym meczu widzę powtórkę z zeszłego roku z Indian Wells. Karolina 8/10.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Bartoli grała bardzo mądrze i pewnie przec cały mecz. Miałą więcej punktów zdobytych 1 podaniem 68% do 49%, więcej drugim 44% do 36%, więcej przełamań 60% do 30%, więcej punktów zdobytych z returnów 57% do 44%, więcej winnersów, mniej błędów, asy 2 do 0... Po prostu Bartoli była wczoraj lepsza. To co wykorzystała Bartoli, nie wykorzystała Cibulkova, chociaż według mnie Słowaczka grałą jeszcze lepiej niż Bartoli.

Poza tym przy stanie 3-3 w drugim secie można zauważyć było grymas bólu na twarzy Azarenki. Zapewne jakaś mała kontuzja nadal daje o sobie znać i to tym bardziej nie pomogło jej w wygraniu tego spotkania. Azarenka musiała w końcu przegrać a wszyscy myśleli naiwnie, że jak Djokovic będzie nieskończenie wygrywać.

Więc nie pojmuję jak można mówić, że się ********** albo jak roY opowiada głupoty nie oglądając 1 seta, że nie dała z siebie wszystkiego. Po prostu Bartoli była dziś za dobra, a Azarenka miała gorszy dzień.


Na pewno pomimo wszystko można stawiać na Agę ale kursy w granicach 1.35 trochę odstraszają.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Tomaso:
&quot;Jeśli Sharapovej gra się ciężko przeciwko defensywie na poziomie Kirilenko czy Peer, to dzisiaj będzie to dla niej bardzo trudny mecz.
Wozniacki pokazała na tym turnieju, że wraca do formy. Fh funkcjonuje jak nigdy, bh na stałym, wysokim poziomie. Dunka dobrze serwuje, daje mało okazji do przełamania jej. Do tego gra mądrze, potrafi zaatakować kiedy jest ku temu okazja. Coraz rzadziej widać jej żenujące moonballe.
Sharapova natomiast, męczy gem za gemem. Wygrywa jedną na dwie piłki, a jednak do tej pory żadna z jej rywalek nie wykorzystała marnej skuteczności Rosjanki.
Ja w tym meczu widzę powtórkę z zeszłego roku z Indian Wells. Karolina 8/10.&quot;
Ok tylko martwi mnie b.łatwa, wręcz zmiażdżenie Chinki przez Rosjankę 6-3 6-0, gdyby nie ten wynik również bym pomyślał nad typem na Dunkę &quot;przebijaczkę&quot;,zależy od dnia jeśli serwis nie będzie wychodził Marii myślę że Karolina ją wtedy wybiega, trudny mecz, pomimo wygranej Bartoli nad Azą jestem pewny wygranej Agnieszki, ten 2 ręczny forhend to jest paranoja, nie można odbierać forhendem głębokich, mocnych piłek ledwo do nich dobiegając bo nie ma czasu na dobre ustawienie się na korcie i jest to często spóżnione uderzenie a co za tym idzie niedokładne, paradoks naprawdę, wiecie o czym piszę, dlatego nasza będzie ją ganiać i będzie się ta druga spóżniać z dokładnym odbiorem dzięki czemu nasza to wykorzysta dlatego:
Bartoli-Radwańska
Typ:2
Kurs:1.35
Bukmacher:Expekt
Lokata 35% pozdrawiam.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Przecież ten kurs 1.35 jest kompletnie z dupy, jak Bartoli zagra jak z Azarenką, Adze może być ciężko...
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Szkoda passy Azarenki, ale to się musiało stać i było do przewidzenia, że raczej w tym turnieju.

Caroline Wozniacki - Maria Sharapova
Typ: 1
Kurs: 2
Nie lubię ufać Wozniackiej, ale się odważę. Gra bardzo dobry turniej, bez straty seta póki co i dzisiaj imo też go nie straci. Zresztą Karolina meczów z &quot;potężnymi&quot; zawodniczkami nigdy nie odpuszcza, motywuje się na nie. Jej wtopy w tym roku to przede wszystkim przegrana z Goerges w Dubaju i trochę za gładko dała się Ivanovic na Indian Wells, chociaż Serbka grała świetnie. Poza tym naprawdę gra nieźle. Sharapova natomiast wielokrotnie pokazywała się ze złej strony, już odpuszczę sobie podawanie przykładów. Jak Rosjanka trafia to wiadomo, że jest groźna, często jednak nie ma pomysłów na grę, sporo pudłuje i może być różnie. Wozniacki gra zupełnie inaczej, mniej interesująco okiem widza, bo po prostu staje się ścianą i przebija każdą piłkę. Każdą, oprócz dobrych winnerów, ale generalnie wszystko wraca na drugą stronę siatki. Myślę, że brak UE może być tutaj kluczem do zwycięstwa, bo Karolina będzie cały czas trzymała poziom i tą regularnością dobije Marię. Koniecznie muszę dodać, ze Dunka zagrała mistrzowsko taktycznie z Sereną, bo już nie liczyła tylko na błędy rywalek, a sama potrafiła zaatakować + ryzykowała drugim serwisem. Mam nadzieję, że dzisiaj też zagra ostrzej niż zwykle.
Ktoś tam pisał, że martwi go &quot;zmiażdżenie Chinki przez Rosjankę&quot;. Chyba oglądaliśmy inny mecz. Jak dla mnie to tam Li zagrała beznadziejnie, a Sharapova co najwyżej solidnie.
Dziewczyny ostatni raz na hardzie grały rok temu podczas IW, wynik 6-1 6-2. Nie wykluczyłbym dzisiaj powtórki. No dobra, może kilka gemów więcej ugra Ruska, ale mecz na 70% dla Wozniacki jak dla mnie. Bardzo spokojnie podejdę do oglądania tego spotkania, a ze stawką się nie powstrzymuję. ????
P.S. kurs 1,35 na Radwańską nietykalny
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roy. 187

roy.

Forum VIP
Szlak mnie trafia jak takie coś czytam.. Niech modek wyciąga konsekwencje za takie głupie teksty. Bartoli grała bardzo mądrze i pewnie przec cały mecz. Miałą więcej punktów zdobytych 1 podaniem 68% do 49%, więcej drugim 44% do 36%, więcej przełamań 60% do 30%, więcej punktów zdobytych z returnów 57% do 44%, więcej winnersów, mniej błędów, asy 2 do 0... Po prostu Bartoli była wczoraj lepsza. To co wykorzystała Bartoli, nie wykorzystała Cibulkova, chociaż według mnie Słowaczka grałą jeszcze lepiej niż Bartoli.

Poza tym przy stanie 3-3 w drugim secie można zauważyć było grymas bólu na twarzy Azarenki. Zapewne jakaś mała kontuzja nadal daje o sobie znać i to tym bardziej nie pomogło jej w wygraniu tego spotkania. Azarenka musiała w końcu przegrać a wszyscy myśleli naiwnie, że jak Djokovic będzie nieskończenie wygrywać.

Więc nie pojmuję jak można mówić, że się ********** albo jak roY opowiada głupoty nie oglądając 1 seta, że nie dała z siebie wszystkiego. Po prostu Bartoli była dziś za dobra, a Azarenka miała gorszy dzień.


Na pewno pomimo wszystko można stawiać na Agę ale kursy w granicach 1.35 trochę odstraszają.
Po pierwsze nie szlak tylko szlag, naucz sie polskiego. Szlak to mozesz miec w gorach. Po drugie wyrazam swoje zdanie na temat tej wielkiej gwiazdeczki bialoruskiej. Co by zmienilo gdybym obejrzal 1 seta? Nie kompromituj sie ja cie prosze bo w sumie 2 ostatnie gemy 1 seta ale tego nie dodalem. w 2 secie jakos nic jej nie dolegalo i nagle jak Bartoli narzucila znowu swoja gre to raptem lzy naplynely jej do oczu bo wiedziala ze tego meczu nie wygra. I jakbys czytal z wieksza uwaga to bys wiedzial ze nie ujmuje zwyciestwa Bartoli &quot;chociaz nie ujmuje swietnej gry Bartoli bo naprawde zagrala super&quot;. Ona poprostu jest dobra aktorka i jak jej nie idzie to zwala na wszystko co sie da, tyle w temacie.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Gdybyś obejrzał 1 seta to byś widział, że z grymasem grała i wcześniej więc radze może obejrzeć powtórkę zamiast naskakiwać. Najlepsze, że kłócisz się ze statystykami, ja ci podałem, że w każdym elemencie była lepsza Bartoli a ty chwalisz ją 1 zdaniem a resztę wywodu przeznaczasz na aktorstwo Azarenki bo wiesz oczywiście co czuła wczoraj podczas meczu. Ok opinia opinią ale, może bądź obiektywny.
Może miała gorszy dzień Aza co nie znaczy, że odpuściła czy nie mogła pogodzić się z porażką i udawała ból jak tu wiele osób próbuje insynuować. Już nic nie dodaje bo ostrzeżenie dostane ????
Errani S. / Vinci R. - Dulko G. / Suarez P. 1 @ 1,54 Betsafe
Włoszki od lat grają wspólnie ze sobą i są na pewno w topie debli kobiecych. W tym roku mają super bilans 18/3 wygranych. Svetlana Kuznetsova/Vera Zvonareva, Lisicki/Peng i Czeszki Andrea Hlavackova/Lucie Hradecka zdołaly je tylko pokonać, a 2 pary to top WTA. W tym roku mają na rozkładzie już parę dobrych debli w tym właśnie Gisela Dulko/Paola Suarez. Pary spotkały już się w Monterrey na nawierzchni twardej, gdzie Włoszki pokonały bez problemów rywalki 6-3, 6-3. w Miami Vinci/Errani ograły 3 pary po 2-0 i daje im 10%, że nie dotrą tu do finału.
Natomiast jeśli chodzi o parę Dulko G. / Suarez P została stworzona na igrzyska olimpijskie, w tym roku trochę pograły ale po 1 nie są tak zgrane jak wyżej wymieniona para, po 2 Dulko nigdy nie słynęła z dobrego serwisu, gdzie upatruje szans Włoszek po 3 forma średnia. W Miami ciężki bardzo mecz z Dushevina/Peer i jeden mecz wygrany przez w.o rywalek także nic specjalnego ( w tym roku bilans 9/4). Po prostu obiektywnie Włoszki są lepsze i nie powinny mieć problemów z wygraną.
 
S 11

seaars

Użytkownik
A jak widzicie teoretyczny mecz Caroliny z nasza zawodniczka?? Bardzo powaznie rozwazam postawic na win Agnieszki w calym turnieju. Kurs 2.75 na bet 365
 
cyganek11 9

cyganek11

Użytkownik
A jak widzicie teoretyczny mecz Caroliny z nasza zawodniczka?? Bardzo powaznie rozwazam postawic na win Agnieszki w calym turnieju. Kurs 2.75 na bet 365
ja chyba też dam na Isie że wygra... Aga ogólnie przegrywa tylko z Azarenką, a kurs na mecz z Bartoli w ogóle nie warty gry... na Sportingbecie 1.28 ; /
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Wta Miami 19-00 , 29.03.2012
Wozniacki - Sharapova
typ; 2-0
3.5
Williamhill
Analiza
Dziś w spotkaniu polfinalowym turnieju wta w miami, Dunka Carolina Wozniacki spotka sie z Rosjanka Maria Sharapova. Nieznaczna faworytka wiekszosci bukmacherow wydaje sie byc Rosjanka. Ja co do tego spotkania mam jednak zupelnie odmienne zdanie. Wozniacki jeszcze nie tak dawno byla numerem jeden swiatowego rankingu. Forma Dunki polskiego pochodzenia wyraznie jednak spadla, przez to Karolina wypadla z pierwszej piatki rankingu. W tym turnieju Dunka prezentuje sie jednak znow bardzo dobrze. Wozniacka nie stracila jeszcze w tym turnieju nawet seta, kolejno odprawiajac po swojej drodze: Zahlavova, Cetkovska, Wickmayer i Serene Williams. Korty w Miami sa wolne, co sprawia, ze w lepszym polozeniu przed tym spotkaniem jest Dunka. Rosjanka gra bardzo agresywnie, czasami bezmyslnie, jest zawodniczka nie regularna. Zupelnie inaczej Dunka, ktora regularnie przebija pilki na druga strone korty. Sadze, ze Rosjanka moze dzis tego nie wytrzymac i spotkanie moze sie skonczyc bardzo szybko na korzysc Karoliny.
 
K 32

kefol

Użytkownik
Ja w przeciwieństwie chyba do wszystkich gram na Marię. Dawno nie wygrała żadnego turnieju, a teraz kiedy nie ma Azy szansa na jej win jest o wiele większa. Myślę, że Sharapova wyjdzie w pełni skoncentrowana i szybko rozprawi się z Caroliną, bo kiedy ma wygrać turniej jak nie teraz?
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Wozniacka - Sharapova 2 1.87

Powiem krótko. Gram w tym meczu na rosjankę z prostej przyczyny. Maria jak każdy z nas wie jest zawodniczką bardzo ofensywną, można powiedzieć, że nie wie co to obrona ;) Myślę, że jeżeli dobrze wejdzie w mecz i zacznie trafiać w miarę na normalnym swoim poziomie to Karolina będzie miała mało do gadania, nawet jej nie pomoże jej fantastyczna gra obronna, gdyż na celne bomby Marii, trudno znalezc receptę. No właśnie, słowo klucz to &quot;celne&quot;. Jeżeli Sharapova nie będzie walić masę UE i bedzie serwowac na niezłym poziomie (nie przekroczy 5 DF ???? ) to widze ją jako faworytkę spotkania. Oczywiście, tutaj przebieg meczu jest w rękach Marii, Karolina pewnie zagra na swoim poziomie, w tym turnieju widać, że ma zwyżkę formy i jak narazie udawalo się jej ogrywać swoje przeciwniczki w dość łatwy sposób, ale Sharapova to nie jest zawodniczka którą łatwo można pokonać, walczy do ostatniej piłki i wierzy w to, że wygra. Niby kort sprzyja Karolinie, gdyż nie jest jakiś super szybki, lecz i tak wydaje mi się, że nie da rady i dzisiaj pożegna się z turniejem a do finału wejdzie Maria. Stawiam na rosjankę i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Przecież ten kurs 1.35 jest kompletnie z dupy, jak Bartoli zagra jak z Azarenką, Adze może być ciężko...
Owszem kurs jest z dupy ale...ja się innego nie spodziewałem. Przecież Aga się przejedzie po Bartoli na momencie. Pomijam h2h bo nie lubię sie tym nigdy kierować, ale nie trzeba być specjalnie znawcą tenisa żeby widzieć że Bartoli nie potrafi grać z Agą. Ona może skakać, kręcić się na głowie i robić bóg wie co przed uderzeniami, a i tak nie ma szans. Za mało zwrotna jest, rusza się jak słoń po korcie z czym na Radwańską ? Agniecha będzie kombinować jak zawsze, rozrzuci ją po korcie, zagra skrót. Bartoli wczoraj mogła zaimponować, ale nie daję jej większych szans z Iśką. Nasza tenisistka jak nie przegra tego meczu w głowie to nie daję Bartoli większych szans. Odpada dziś w nocy i może już szykować się na pajacowanie na innych kortach.
Nie wiem czy na pewno ale raczej gram tutaj Agnieszkę DW 2-0 kurs około 2 można złapać wszędzie
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Wozniacka-Sharapova ⛔

Bardzo ciekawy półfinał nam się zapowiada,czwarta na świecie Karolina zagra z drugą na świecie Marią Sharapovą.Na h2h nie ma co patrzeć za bardzo w tym spotkaniu bo Maria miała okresy gry rewelacyjnej jak i słabiej,więc nie biorę tego w ogóle pod uwagę.Maria tutaj nieźle ale według mnie to Karolina miała trudniej,zwłaszcza z Williams a mimo to poradziła sobie z Amerykanką.Sharapova zwłaszcza na starcie w Miami nie błysnęła na starcie,gdzie straciła seta z Peer,potem ograła Stephens,Makarovą oraz rozgromiła Li.Dunka z kolei Zahlahovą Strycovą,Cetkovską,Wickmayer oraz w/w Serene Williams.Sharapova to bardziej ofensywna niż defensywna zawdoniczka,są mecze kiedy gra naprawdę dobrze a są mecze kiedy psuje na potęge.Karolina bardziej defensywna woli dłużej pograć niż odrazu atakować i to według mnie będzie miało dużo wpływ na losy tego spotkania.Ciężko będzie Marii dzisiaj wygrać bo te jej ataki takie groźne już nie będą jak we wcześniejszych meczach z Li czy też Stephens,Wozniacka im dłużej będzie trzymać piłkę w korcie tym będzie mieć więcej szans,że punkt wygra po dobrze wypracowanej akcji bądź też błędzie Sharapovej.Ciekaw jestem czy przy długich wymianach Rosjanka nie będzie się zbytnio spalać i czy nie będzie popełniać sporej ilości błędów,ale to się okaże w trakcie meczu.Ciekawostką jest,że Wozniacka ostatni raz w finale jakiegoś turnieju była ponad 9 miesięcy temu i według mnie dzisiaj znów zawita do finału,kluczem ma być defensywa ;)

Wozniacka 1,90 Milenium
 
S 13

suwix

Użytkownik
Dla mnie bardzo ciekawą sytuacją jest spadek kursu na Wozniacka z ok. 3 !


christopher48 // Jesteś tego pewien, że kurs na Wozniacki w jakimkolwiek momencie wynosił ok. @3,00?
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
bo mecz jest przekrecony, pelikany rzucily sie na wozniacka, a wygra gładko w 2 setach szarapowa. argumenty za wozniacka? brak! no moze jak szarapowa bedize psuc seriami to wtedy innych nie ma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom