>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 20-31.03.2012

Status
Zamknięty.
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
No i mamy finał,a raczej ma go Agnieszka. która runda po rundzie odprawiała z kwitkiem kolejne rywalki. Wczoraj mecz z Bartoli oglądałem tylko pierwszego seta będąc przekonany, że Bartoli skreczuje, bo już pod koniec ledwo biegała i pojawiły się łzy. Jednak uparcie dokończyła cały mecz, który i tak przegrała.
Teraz czas na Marię. Czyli pojedynek Pieknej i Bestii. Piekna to oczywiście Maria ale ja mam nadzieję, że na korcie bestią w pozytywnym tego słowa znaczeniu bedzie Aga.
Szykuje nam się dobry finał z wieloma podtekstami, bo obie Panie się nie lubią, głównie przez krytykę Agnieszki pod adresem Marii i Azarenki odnośnie ich &quot;odgłosów na korcie&quot;. Azarenka na krytykę odpowiedziała bardzo dobrze ogrywając bez problemu Agnieszkę jak będzie teraz?
Wczoraj obejrzałem mecz Marii i momentami zjadała Caroline. Martwi to , że robi masę błędów co nasza Agnieszka może wykorzystać. Za naszą zawodniczką przemawia fakt, że może byc mniej zmęczona.
Dobry to mecz do oglądania szczególnie patrząc na zbliżenia nóg Marii, będą pewno i krzyki przy każdym odbiciu i tu upatruję przewagi zawodniczki z Rosji. Co jak co ale takie jęczenie napewno wybija rywalkę trochę z uderzenia.
Skoro Agnieszka to krytykuje to niech pokaże, że potrafi z taka zawodniczką wygrać. Dotychczas zawsze stawała Azarenka na jej drodze i kończyło się szybko teraz Azarenki już nie ma więc idealna okazja do wygrania tego turnieju.

Reasumują stawiam na Radwańską, ale nie za duże pieniądze, bo jak wygra Sharapova to zły nie będę- lubię jak piękne kobiety odnoszą sukces. ????
 
blads 187

blads

Użytkownik
Im bliżej do meczu z Maria tym więcej jak zawsze pojawi się opinii, że Agnieszka to słaba jest i miała kupe szczęścia bo Bartoli nic nie grała ???? tak jest notorycznie i nic mnie już w tym temacie nie zdziwi. Nie zdziwiło mnie natomiast wczorajsze zwycięstwo Agi, sam zresztą pisałem że w meczu raczej zagram na 2-0, bo wygranej byłem święcie przekonany. Aga jest w świetnej formie, a Marion...Bartoli po pierwsze niech schudnie trochę jak chce zagrozić Agnieszce bo pączek nie bardzo ma czym pogonić po korcie. Sama ambicja i wola walki to nie wszystko, Agnieszka w formie będzie ją lać 2-0 zawsze i wszędzie tego jestem pewny. Problemy Marion z pachwiną w 1 secie nie były znikąd, poganiała ją nasza po korcie i mieliśmy efekty.
Agnieszka w swoim stylu, mnie się jej gra podobała patent na Bartoli jest więc nie mogło być innego rezultatu. Przykre jest to że te laski się tak katują, owszem nie odmówię Francuzce waleczności ale po co ? Skoro tak ją bolało to mogła zejść z kortu, gdzie tu sens? Obserwuję to w nie pierwszym już meczu, być może Aga musiałaby pomęczyć się trochę bardziej z sprawną przeciwniczką...Martwi mnie serwis naszej zawodniczki, nie jest to dobry prognostyk na mecz z Maryśką. Tutaj będzie niewątpliwie problem jeżeli nie będzie on funkcjonował dużo lepiej to będzie cholernie ciężko. Podoba mi się z kolei regularność jaką prezentuje Iśka, każde zagranie jest przemyślane, momentami naprawdę genialne rozwiązania. Kiedy trzeba skrót, lob, jakaś zmiana kierunku to może się podobać i jest to niewątpliwie duży plus na nadchodzący finał.
Mecz Rosjanki z Dunką widziałem też, osobiście grałem właśnie na Sharapova, ale to tylko ze względu na to że nie wierzyłem nigdy w Caro. W dodatku jest ona w dalszym ciągu w słabej dyspozycji. Cholernie ciężki mecz z punktu widzenia polskiego kibica, wiadomo że Aga ma kompleks mocno bijących tenisistek. Maria momentami grała porywająco, wchodziły jej niesamowite uderzenia kończące, ręce same składały się do oklasków. Forma jest, ale są też przestoje które mogą być szansą dla naszej zawodniczki na wygranie finału.
Typowanie przed meczem raczej chciałbym odpuścić. Wolałbym zobaczyć jak będzie wyglądać Agnieszka na początku meczu i dopiero coś pograć na live. Dla mnie w obecnej dyspozycji jednej i drugiej warto zaryzykować i pobrać niezły kurs na Iśke. Maria wszystkiego trafiać nie będzie, a jak nasza chce wreszcie przełamać się w meczach z rywalkami grającymi mega siłowo to tylko w tej formie właśnie. Typ po części z sympatii, po części na przełamanie złej passy Agnieszki, ale też spowodowany wysoką dyspozycją naszej tenisistki. Jak nie teraz to kiedy?
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Bartoli po pierwsze niech schudnie trochę jak chce zagrozić Agnieszce bo pączek nie bardzo ma czym pogonić po korcie.

Trafna uwaga. Jednak trzeba przyznać, że i tak jest zwrotna jak na jej warunki i umie nadwagę przełozyć na potężne uderzenie.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Trafna uwaga. Jednak trzeba przyznać, że i tak jest zwrotna jak na jej warunki i umie nadwagę przełozyć na potężne uderzenie.
tak jak kolega przez Ciebie cytowany słusznie zauważył nadwagę Bartoli, tak z Tobą nie mogę się zgodzić odnośnie braku potężnego uderzenia.
Może nie w kontekście pojedynku z Isią, ale chyba nie widziałeś bh Bartoli

Koleżko mało wiesz o Bartoli, zresztą to już nieistotne, bo Francuzki nie ma w turnieju ????
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Generalnie to nie czaję, jak można postawić cokolwiek na Szarapovą, przecież on jest jak sinusoida, dwa nieudane zagrania, foch, płacz i mecz przegrany. Jak dla mnie Aga swoją regularnością ją zniszczy.
I co z tego, że Maria ma siłę, skoro nie ma chłodnej głowy. Nasza nie jest już żółtodziobem, ma swoje 5 minut, znając jej waleczność, regularność, może to wykorzystać. Kurs pewnie poleci w górę na Isię, warto poczekać.
 
G 277

geryx

Użytkownik
wczoraj Isi zabrakło serwisu, z Venus serwis miała świetny, myslę ze od tego bedzie sporo zależało, jak serwis nie będzie leżał to Maria moze zgnieśc returnem.Ale równie dobrze Maria moze w kosmos walic a wiemy że potrafi. Dyspozycja dnia będzie ważna i psychika. Wg mnie do oglądania i kibicowania a nie obstawiania meczyk.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
&quot;Isi zabrakło serwisu&quot;
litości, od urodzenia go nie ma i mieć nie będzie.
Szara będzie wyglądać o niebo lepiej niż w finale z Azą.
 
michu00 86

michu00

Użytkownik
Generalnie to nie czaję, jak można postawić cokolwiek na Szarapovą, przecież on jest jak sinusoida, dwa nieudane zagrania, foch, płacz i mecz przegrany. Jak dla mnie Aga swoją regularnością ją zniszczy.

I co z tego, że Maria ma siłę, skoro nie ma chłodnej głowy. Nasza nie jest już żółtodziobem, ma swoje 5 minut, znając jej waleczność, regularność, może to wykorzystać. Kurs pewnie poleci w górę na Isię, warto poczekać.
Ja nie czaję jak można wypisywać takie bzdury... Moim zdaniem Maria jest jedną z najbardziej &quot;zrównoważonych&quot; psychicznie zawodniczek. Ma swój, bardzo ofensywny styl gry, jak trafia to wygrywa bezpośrednio punkty, jak nie trafia to wali w siatkę albo po autach. Głownym jej atutem jest żelazna konsekwencja w tym co robi i wiara w zwycięstwo. Może jej nie iść w meczu, może robić masę podwójnych, wyrzucać na aut, ale jedno jest pewne: dalej będzie grała swój tenis. Na pewno się nie podda, nie spuści głowy, a już z całą pewnością nie w finale Mastersa .

Atuty Marii:
serwis (jak siedzi),
forehand
return
w ostatnim meczy też backhend po crossie świetnie funkcjonował

Ja wstrzymuję się z typowaniem tego finału Faworytką jest chyba słusznie Maria, jak będzie forma dnia to Agnieszka będzie miała bardzo ciężko.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Finalowy mecz jak dla mnie bardzo trudny do wytypowania ze wzgledu na Szare, jesli zagra swoj prawdziwy tenis bez placzu Aga bedzie miala bardzo ciezko nawet jak bedzie grala swoj najlepszy tenis. Z drugiej strony Maria moze nie wytrzymac psychicznie zelaznej konsekwencji Agi, po sporych przemysleniach mysle, ze najlepszym typem do grania bedzie
Aga wygra przynajmniej jednego [email protected] bwin
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Atuty Marii: serwis (jak siedzi),
No własnie serwis jak siedzi, a w którym meczu jej siedział?:eek: Co za brednie wypisujesz.
- z Wozniacka 5 DF, 0 asów
- z Na Li 0,0
- z Sloane Stephens 7 DF, 0 asów
- z Makarova 11! DF, 1 as
- z Peer 11 DF, 6 asów
Radwańska natomiast:
- Bartoli 0 DF, 1 as
- V Williams 4 asy, 1 DF
- Blanco 1 Df, 3 asy
- Espinosa 3 DF, 3 asy
- Keys 1 Df, 1 As
Poza tym, Radwańska i Maria mają około 75% punktów wygrywanych po 1 serwisie, po 2 podobnie granice 50%. Na tym turnieju Sharapova serwuje tragicznie, wszyscy komentatorzy o tym mówią ale tu niektórzy widzą jej przewagę, z niewiadomych przyczyn. Więc gdzie przewaga &quot;Wielkiej Marii&quot; w serwisie?
Chętnie bym znalazł zakład na ilość przełamań bo to według mnie pewny typ na sobotę. Jeśli chodzi o inne aspekty, Maria ma gdzieniegdzie przewagę ale nie wiem czy na tyle jak pokazują to kursy np: 2.33 Sportingbet. Ja na pewno zagram na Agę, czekam tylko aż może w górę skoczą.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
W meczu Woźniaczki z Szarapovą to nie mozna było nazwać tenisem na wysokim poziomie. To znaczy poziom wysoki, ale posyłanych piłek przez Woźniaczkę. Takie dziecinne piłki, to małe dziecko odbierze, więc Szarapova nie miała innego wyjścia jak je tłuc mocno.
Jednak co będzie jak będzie dostawać piłki niższe ?
Tak, będą kłopoty.
Myślę postawić na Agę sporo, bo Szarapova wygrała wczoraj nie umiejętnościami, a dziecinna postawą Woźniaczki - wczoraj kompletnie nie chciała lub nie mogła ryzykować, bo nie wiem dlaczego, pewnie z braku formy.
No może w drugiej połiwie 3-ego seta Karolina coś mocniej i lepiej zagrała, no ale to już było znacznie zbyt późno.
Jeszcze jedn super ważny aspekt na tym korcie.
Kort wolny, więc bieganie w cenie.
Niejaki Huan Monaco - może nie jest idealny, może nie umie tyle co np. Fedrek, ale na tym korcie bieganiem wywalczył już półfinał.
Karolina ledwo do czegokolwiek trudniejszego dobiegała, a Aga ... myślę, że pobiegać umie i to znacznie lepiej.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Takie dziecinne piłki
Tymi dziecinnymi piłkami jakiś czas temu wbiła się na pierwsze miejsce w rankingu. Woźniacki była, bądź jest o ile złapie formę najlepszą defensywną zawodniczką. A, że WTA to WTA i wystarczy kilkakrotnie przebić piłkę na drugą stronę kortu by zdobyć punkt, to już nie jest jej wina.
Karolcia jest bardzo systematyczna, konsekwentna w tym co robi, gra bez fajerwerków ale jest skuteczna.
Aga... Módlcie się, żeby się nie skończyło tak jak z Azarenką. Mało brakowałby a byłoby 6:0, 6:0.
Do tego H2H 7:1 mówi samo za siebie, kto z kim lubi grać.
 
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Pierwsza sprawa: półfinał Agi. Bartoli pierwsze gemy miała bardzo dobre aż się przeraziłem, że jak tak dalej pójdzie to Isia może przegrać. Ogólnie na początku same przełamania gdzieś do 3:3 i ogólnie w meczu też ale przełomowym momentem była jedna akcja mniej więcej w połowie pierwszego seta gdzie Aga zmusiła Bartoli trochę do pobiegania najpierw do siatki potem z powrotem lobem do tyłu i Francuzka nabawiła się jakiegoś urazu, wyraźnie było widać, że utyka, zaraz poprosiła o pomoc swoją masażystkę. Potem niby grała ale to juz nie było to samo. Pierwsza swój serwis wygrała Aga na 4:3 i po pierwszym secie dla Agnieszki widząc postawę Marion mógłbym wyłączyć mecz i byłbym pewien zwycięstwa Polki. Według mnie trochę głupia postawa Bartoli, uniosła sie dumą i chciała grać dalej mimo ryzyka pogłębienia kontuzji. W każdym bądź razie Radwańska w drugim secie była na wygranej pozycji, jedyną zagadką było ile gemów da ugrać Bartoli.
Druga sprawa: finał z Marią. Uważam że wszystko zależy od postawy Rosjanki, gdyż Agnieszka gra cały turniej na wysokim, równym poziomie. Sharapova natomiast miewa lepsze i gorsze momenty. Przykład: półfinał z Wozniacki. Prowadziła w pierwszym secie 4:1 po wspaniałej grze by potem go przegrać w głupi sposób a potem znowu wygrać 2 sety z rzędu. Tylko pytanie jaką formę zaprezentuję z Agnieszką?
Typowanie tego meczu jest dla mnie strzałem w ciemno. Jeśli już to stawiałbym na to, że przy zmiennych humorach Marii Agnieszka ugra przynajmniej jednego seta.
 
drexton 3K

drexton

Użytkownik
Wit am wszystkich...
wtrącę swoje 3 grosze na temat finału kobiet..
Szanse w % oceniam 60 : 40 na korzyść Sharapovej, która jest w gazie,
i nawet ten moment przestoju w 1 secie nie ma tu znaczenia.
A nasza nie da rady bić tak mocno, oczywiście regularności nikt jej nie
odbierze, ale to za mało, do tego ten drugi serwis, z którym Maria zrobi
wszystko....
Po walce i ciekawym meczu - wygra Sharapova
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Errani/Vinci-Dulko/Suarez 1 1,40 Bet365 ✅

Tutaj Włoszki powinny wygrać,Errani z Vinci to w mojej opinni zdecydowanie lepsza para niż Dulko i Suarez.Owsze Argentynki wygrały z Peschke i Srebotnik,przeszły Klepac oraz Rosolską i ograły Dushevinę oraz Peer ale Srebotnik wróciła po przerwie (chyba po kontuzji,Peschke na IW grała z Bratchikovą),Klepac i Rosolska oddały walkowera a z Dusheviną oraz Peer to trochę się zdziwiłem Argentynek ale z Sarą oraz Robertą za wiele nie powinny mieć tutaj do powiedzenia.Włoszki ograły tutaj już Kops/Spears,Groenefeld/Martic oraz Makarovą i Zheng i dla mnie ten mecz skończy się 2-0 dla Errani/Vinci.Sara oraz Roberta bardziej doświadczone i w mojej opinni dużo lepsze deblistki niż Dulko i Suarez,teraz muszą to tylko udowodnić na korcie ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Trafna uwaga. Jednak trzeba przyznać, że i tak jest zwrotna jak na jej warunki i umie nadwagę przełozyć na potężne uderzenie.
zgadzam sie .. gdyby Azarenka nie narzekala na kostke w meczu z bartoli zmiotla by ja z tego kortu ????
 
W 18

wlodas60

Użytkownik
A. Rodwanska - M. Sharapova - Typ - 1 - 2.30 - bet365

WTA- Miami

Spotkają się tenisistki o zupełnie odmiennych stylach gry. Sharapova - siła i agresja; Agnieszka - spryt i inteligencja. Ja stawiam na inteligencje. Sharapova, aby to wygrac musi miec jeszcze lepsze statystyki niz w meczu z Wozniacką. Czyli servis powyzej 75%, DF ponizej 5 i duzo mniej błędow własnych. Uwazam, ze Sharapova z Wozniacką zagrała najlepszy mecz w tym turnieju, a ułatwiła jej to Karolina grając tenis przewidywalny i monotonny. Mecz z Agnieszką to będzie zupełnie co innego. Zmiana rytmu gry a duzo piłek slajsowanych o niskim odbiciu nie pozwoli Marii na tak agresywną grę. Dobry skrot i sciągnięcie jej do siatki wprowadzi duze zamieszanie w rytmie gry Sharapovej, a co za tym idzie zacznie popełniac błędy. Wiadomo, ze poruszanie się po korcie, a szczegolnie do przodu to słaba strona w grze Sharapovej. Mam nadzieje, ze sliczne długie nogi Marii zostaną związane w słupełek i to jest klucz do wygrania tego pojedynku. Rzecz najwazniejsza - Agnieszka musi utrzymac podanie powyzej 70%. Spodziewam się wyrownanego i długiego meczu. Ktos tu porownuje Sharapovą do Azarenki - totalna bzdura. Wątpie w porownywalny wynik dzisiejszego meczu.


Najlepsza analiza ma się nijak do trafialnosci.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Kolejny sukces Agnieszki,ale co do finału to jestem sceptykiem,a dlaczego?
Maria aby to wygrać musi zrobić tylko dwie rzeczy ,po pierwsze swój serwis utrzymać na normalnym poziomie oraz skoncentrować się na ostrym returnie.Przy tych spełnionych warunkach nasza Agnieszka nie ma obrony na to ,bo takowej nie ma .Nasza jest mistrzynią w grze na korcie,ale aby dojść do wymiany musi być wyjście z serwisu ,i przejście do wymiany, a z tym może być problem
Natomiast nie zmienia to faktu ,że jestem pod wrażeniem gry naszej Isi.4 na świecie,brawo
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
???? Agnieszka Radwanska - Maria Sharapova 1,63

Maria w spotkaniu z Wozniacki zaprezentowała się bardzo dobrze pomijając oczywiście ten przestój w pierwszym secie kiedy prowadziła 4:1 a przegrała 4:6. Dzisiaj po drugiej stronie siatki stanie Polka, której ciężko będzie coś przeciwstawić sile z jaką gra Rosjanka, bo jak wiadomo Agnieszka nie za bardzo radzi sobie z mocno grającymi przeciwniczkami. Bilans pojedynków między tymi paniami to 7:1 na korzyść Sharapovej i nie mam żadnych wątpliwości, że po dzisiejszym spotkaniu będzie 8:1. Radwańska nie ma argumentów żeby wygrać z tak grającą rywalką - zdrową rywalką nie to co Venus Williams...Po serwisach, szczególnie drugich będzie następował atak Sharapovej na który nie będzie żadnej odpowiedzi. Jeśli Maria się nie zatnie jak w spotkaniu z Caroline to powinno być gładko, bo Radwańska podobnie jak jej duńska koleżanka nie będzie potrafiła nic sama wykreować poza pojedynczymi piłkami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom