>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 20-31.03.2012

Status
Zamknięty.
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Widzę że wszyscy obstawiają na Caroline a ja mam inną wizję tego meczu Gram na Sharapovą✅po pięknym kursie 1.90 owszem zwycięstwo z Li nie jest niczym wielkim wystarczało przebijać piłkę na drugą stronę a chinka uderzała po autach i w siatke ale zapomnieliście już jak Wozniacka przegrywała nie tak dawno z Ivanovic Georges znów masówka na dunke i znów będzie narzekanie jak przegrałą mecz. Sharapova jest w dobrej formie dużo Winnerów jej mowa ciała też dużo mówi o jej pewności siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
toudi 715

toudi

Użytkownik
Sharapova jest, jakby nie patrzeć, lepszą tenisistką z tej dwójki. Wozniacka ma serie 4 porazek z zawodniczkami z top10 i nie jest tajemnicą, ze jest specjalność to ogrywanie słabszych od siebie zawodniczek. Sharapova po zmianie trenera, moim zdaniem, gra naprawdę dobrze, tutaj broni finału z zeszłego roku więc czuje się dobrze w Miami. Mecz moze róznie się potoczyć ale jak widzę 1.98 na lepszą zawodniczkę to po prostu muszę to zagrać, duze value. Pytanie jest jedno, czy Maria będzie dziś trafiać? To od jej dyspozycji zalezy wynik tego meczu, w formie jest zbyt mocna dla Wozniackiej.
Sharapova 1.98 Panbet✅✅✅

Edit: Powinno być juz po meczu i kasa zaksięgowana...ehh, ten zeński tenis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 6

olszyn

Użytkownik
ja polecam zagrac na 2:0 w setach na live, widac ze sharapova dobrze weszla w mecz, a we wszystkich pojedynkach tych zawodniczek ani razu nie padlo wiecej niz 2 sety
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Bartoli- 3,4 i Marion 2-0 za 5.

Dwa kalectwa techniczne, ofiary domorosłych trenerów-ojców. Socjotechnika kontra ambicja, bilans 0-6 i 6-0 w pierwszym ich secie między nimi. Francuzka jest już trochę mentalnie silniejsza, po wygranej z Viki na fali, tenisistką jest lepszą i jeśli nie da się sprowokować to spokojnie wygra.


christopher48 // Po przeczytaniu tego postu, zastanawiałem się czy go nie usunąć. Pozostawię go jednak, ale dostajesz ode mnie kartkę za napisanie głupot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
O 27

odrzanski

Użytkownik
Wozniacka - Sharapova 2 1.87

Powiem krótko. Gram w tym meczu na rosjankę z prostej przyczyny. Maria jak każdy z nas wie jest zawodniczką bardzo ofensywną, można powiedzieć, że nie wie co to obrona ;) Myślę, że jeżeli dobrze wejdzie w mecz i zacznie trafiać w miarę na normalnym swoim poziomie to Karolina będzie miała mało do gadania, nawet jej nie pomoże jej fantastyczna gra obronna, gdyż na celne bomby Marii, trudno znalezc receptę. No właśnie, słowo klucz to &quot;celne&quot;. Jeżeli Sharapova nie będzie walić masę UE i bedzie serwowac na niezłym poziomie (nie przekroczy 5 DF ???? ) to widze ją jako faworytkę spotkania. Oczywiście, tutaj przebieg meczu jest w rękach Marii, Karolina pewnie zagra na swoim poziomie, w tym turnieju widać, że ma zwyżkę formy i jak narazie udawalo się jej ogrywać swoje przeciwniczki w dość łatwy sposób, ale Sharapova to nie jest zawodniczka którą łatwo można pokonać, walczy do ostatniej piłki i wierzy w to, że wygra. Niby kort sprzyja Karolinie, gdyż nie jest jakiś super szybki, lecz i tak wydaje mi się, że nie da rady i dzisiaj pożegna się z turniejem a do finału wejdzie Maria. Stawiam na rosjankę i zobaczymy co z tego wyjdzie.

✅✅✅

Po pierwszym secie zwątpiłem, że wejdzie, ale na szczęście Maria wzięła się za siebie, zmotywowała i wygrała z Karoliną, która nawet nie umie zaatakować , więc w jaki sposób by miała wygrać. Wszystko poszło zgodnie z planem :grin:


Radwańska - Bartoli 1 1.33 ✅✅✅

Tutaj gram na naszą zawodniczkę chociaż za mniejszą stawkę niż Sharapovą z tego wzgledu, że nie widzialem meczu Azarenki z Bartoli a to, że Bartoli z nią wygrała nakazuje mi zagrać trochę ostrożniej, lecz gram na Radwańską bo jest w znakomitej formie i powinna dać sobie radę. Obie popełniają mało UE, obie grają dość ciekawy tenis i może to być pojedynek zacięty i długi. Jeżeli dojdzie do takiego finału jak stawiałem czyli Radwańska - Sharapova bede grał na naszą zawodniczkę ;)
 
P 2,5K

plsn

Użytkownik
Obie popełniają mało UE, obie grają dość ciekawy tenis i może to być pojedynek zacięty i długi
Skoro tak, to po co to ruszać po tak nędznym kursie?? Szanse wyrównane, choć ze wskazaniem na Radwanską. Wg mnie no-bet, a jeśli już to ruszać, to raczej mini-stawką na Bartoli.
Ale ja nie ruszam, bo też uważam, że Radwanska to wygra ;)
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Bartoli- 3,4 i Marion 2-0 za 5.

Dwa kalectwa techniczne, ofiary domorosłych trenerów-ojców. Socjotechnika kontra ambicja, bilans 0-6 i 6-0 w pierwszym ich secie między nimi. Francuzka jest już trochę mentalnie silniejsza, po wygranej z Viki na fali, tenisistką jest lepszą i jeśli nie da się sprowokować to spokojnie wygra.
Lepsza od Radwanskiej?? To zobacz sobie statystyki z ich pojedynkow ????
Dzisiaj 2-0 dla Agi:cool:
 
money 52

money

Użytkownik
OMG Radwanska gdyby miala troche wiecej mocy w tych swoich atakach to taka Azarenka moglaby jej buty czyscic ,moim zdaniem Aga jest chyba najlepsza tenisistka pod wzgledem technicznym,te skróty... bajka nie odbiegajac od tematu to ten mecz lepiej sobie odpuscic nie dlatego ze Bartoli wygrala pewnie z Azarenka ale to w jaki sposob grała..jesli Aga bedzie dostawac takie returny(a tak pewnie bedzie)jakie dostawala Azarenka to bedziemy swiadkami wielu przełaman i ja tej loteri bym nie tylkał po tak smiesznym kursie,a 2:0 nie takie pewne,bilans bilansem ale trzeba patrzyc Tu i Teraz w jakiem formie sa obie panie
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Hmm Ja pogram 2:0 na Radwanska... forma formą ale nie raz oglądałem pojedynki obu pań i Marion ma chyba jakis kompleks na punkcie polki.
W turnieju obie radza sobie wysmienicie ale jak tylko Aga zagra kilka skrotow to francuzka nie bedzie miala nic do powiedzenia. Styl polki ewidentnie nigdy jej nie lezal.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Skoro tak, to po co to ruszać po tak nędznym kursie?? Szanse wyrównane, choć ze wskazaniem na Radwanską. Wg mnie no-bet, a jeśli już to ruszać, to raczej mini-stawką na Bartoli.
Ale ja nie ruszam, bo też uważam, że Radwanska to wygra ;)
Bralem też pod uwagę zagranie overa gemowego, ale jednak zrezygnowalem i gram na Radwańską mimo niskiego kursu. &quot;Ruszam&quot; to ponieważ mam taką zasadę, że nie gram meczy poniżej 1.20, jeżeli jest więcej a mam swoją opinię na dany mecz to próbuje zagrać. Może bym się wstrzymał gdyby Sharapova nie weszła bo szkoda by mi było ryzykować kolejną przegraną kapitału, a tak gram to za 50% wygranej z Marii, najwyżej przerżnę - nie pierwszy i nie ostatni raz ????
 
go2grzes 7

go2grzes

Użytkownik
A. Radwańska - M. Bartoli
Typ :1
Kurs 1.45
Betfair
Mnie już taki kurs zadowala (po odjęciu prowizji 1.4275). Agnieszka zrobiła kolosalne postępy w każdym elemencie - zwłaszcza w sferze mentalnej. Jak dla mnie powinna kończyć sezon w top 3 gdzieś za Azarenką. Co więcej mam wrażenie że gra turniej życia. To już jest inny tenis, dojrzalszy i nawet pojawiają się asy (więcej od Venus). Bartoli wyszedł mecz z Azarenką ale nie powinna tego powtórzyć bo styl Agnieszki bo prostu jej nie odpowiada. W tenisie a szczególnie WTA zdarzają się niespodzianki ale kurs jak dla mnie warty zagrania bo jestem przekonany o wyższości Polki.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Bartoli - A. Radwańska - 1 (3,15)
unibet
Widziałem oba spotkania ostatnie Pań i rzeczywiście gra Agnieszki mogła się podobać z Venus Williams. Jednak chciałbym zauważyć że ta zawodniczka uczestniczyła w tym turnieju razem z Sereną okazjonalnie. Venus popełniała makabryczne błędy już z Olą i zwycięstwo Agnieszki w tym spotkaniu było oczywistą rzeczą. Przynajmniej powinno być. M. Bartoli rozgromiła M. Kirilenko. Nie widziałem nigdzie tego spotkania i się zastanawiałem jak mogła tak zdemolować Rosjankę. Po meczu z V. Azarenka zrozumiałem jak to się stać mogło. Marion w tej chwili jest w rewelacyjnej formie. Od początku roku ma bardzo wysoką, a patrząc na ten turniej z meczu na mecz zwyżkuje. Pokonanie Victorii na pewno uskrzydliło Francuzkę. Nie ubliżając Agnieszce ona także rozegrała dobre spotkania ostatnio. Co prawda tylko z Venus widziałem ale widać było że serwis jest na najwyższym poziomie. To może być kluczowa rola w dzisiejszym spotkaniu. Serwis Victorii w spotkaniu z M. Bartoli zupełnie nie istniał. Azarenka sama się pokonała startując w tym turnieju. Przeliczyła się z siłami i tyle. Gasła w meczu wraz z każdym uderzeniem. W dodatku trafiła na dwie zawodniczki które zagrały swój mecz roku. Mam tutaj na myśli D. Cibulkova i M. Bartoli. Kurs jest atrakcyjny na Francuzkę. I warto spróbować na nią zagrać. Jeżeli tylko Marion zagra tak jak z Azarenką, Agnieszka będzie miała wielkie kłopoty. Na pewno będzie chciała Francuzka przerwać kolejną serie, tym razem porażek z Polką. Mam jednak nadzieje że typ nie wejdzie i Polka wygra. Agnieszka trzymam kciuki.
by scotratez
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Bardzo ciekawy mecz pod jednym względem: na 18 gemów 15 z nich to były punkty z ... przełamań. Bartoli nie wygrała ani jednego swojego serwisu, Agnieszka wygrała takie 3 ( jeden w 1 secie, dwa w drugim ) Meczu, przyznam nie oglądałem, mógłby ktoś się wypowiedzieć jak to wyglądało na korcie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Pojawiają się już pierwsze kursy na Finał w Miami:
Sharapova - Radwanska 1.67 - 1.95
Wie ktoś jak wczoraj zaprezentowała się Agnieszka?
Bo po obejrzeniu meczu Sharapovej która zaprezentowała się przeciętnie, myśle o stawianiu na Agnieszkę ;]
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Dziś o 12:30 na Eurosporcie, chyba będzie leciała powtórka to zobacz. Ale jeśli takie kursy będą to ciężko nie postawić na Agnieszkę, szczególnie przy serwisie i masie UE, jakie teraz popełnia Sharapova.
kursy sa 2.20-1.60 na korzyść Sharapovej, więć myślę, że warto na Agę postawić
 
M 135

mhm

Użytkownik
Aga wczoraj zaprezentowala sie przecietnie ale to dlatego ze Bartoli grala jak totalny amator. Tak jak kolega napisal, nie wygrala zadnego swojego podania w polfinale wiekszego turnieju. To jest skandal. Dla mnie nobet. Zalezy od dyspozycji dnia wiec nie ma co ryzykowac.
 
H 28

henka

Użytkownik
Pojawiają się już pierwsze kursy na Finał w Miami:
Sharapova - Radwanska 1.67 - 1.95
Wie ktoś jak wczoraj zaprezentowała się Agnieszka?
Bo po obejrzeniu meczu Sharapovej która zaprezentowała się przeciętnie, myśle o stawianiu na Agnieszkę ;]
Aga bardzo przeciętnie nie potrafiła zresztą jak Fartoli wygrać swojego podania.
Mimo wszystko dużo korzystniej Masza i ona za pewne wygra finał
 
O 6

olszyn

Użytkownik
panie przelamywaly sie na potege, agnieszka zaliczyla tylko 1 asa, nie miala ani jednego podwojnego bledu, natomiast bartoli zafundowala chyba 5 niewymuszonych bledow, nie zaserwowala ani jednego asa, bardzo malo tez bylo wygrywajacych serwisow. na poczatku 1 seta gra wygladala bardzo rowno, ale po bartoli widac bylo zmeczenie, kazda wymiana kosztowala ja naprawde duzo, do tego psychicznie nie wygladala najlepiej, kiedy wiekszosc pilek ktorymi wykanczala azarenke wracala tym razem spowrotem do niej. widac, ze agnieszka z trenerem przyjela taktyke rozrzucenia rywalki, czesto zapraszala ja do siatki, po czym mijala bardzo ladnymi lobami, co jeszcze bardziej irytowalo przeciwniczke. decydujacym momentem 1 seta byl ten jeden gem wygrany przez radwanska przy wlasnym podaniu. przy stanie 5:4 dla Isi o przerwe medyczna poprosila francuzka. do naszej zawodniczki zszedl rowniez wiktorowski, ktory powiedzial, ze francuzka jest bardzo napalona i nie wiadomo co kombinuje, ale jesli jej cos jest, to musi biegac, a jesli nie, to tez musi biegac:) wyraznie dal jej zalecenie grania czesto skrotow. po powrocie na kort bartoli dziwnie utykala(wrocily problemy z lydka), w wymianach nie bylo to jakos widoczne, ale przy serwisie czesto zostawaly jej nogi. w 2 secie Isia byla troche sfrustrowana, ze mimo kontuzji bartoli i prowadzenia 2:0, dala sie jeszcze 2krotnie przelamac, ale w koncu doprowadzila mecz do konca i tyle. acha, w trakcie drugiego seta na 15 minut zgaslo swiatlo, co moglo zdeprymowac Polke, ale wrocila na kort jeszcze bardziej zmobilizowana i szybko wygrala. ogolnie po 1 wygranym secie radwanskiej, bylo pewne, ze Isia juz tego meczu nie przegra. Na koncu wszystkie statystyki byly za Agnieszka - ponad 70 % trafionego 1 serwisu przy okolo 50 % francuzki, mniej niewymuszonych bledow, wiecej winnersow itd. mam nadzieje, ze pomoglem
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
Zdecydowanie Masza. Gra mocniej, agresywniej. A jeśli ktoś powie ze umiejetnosci ma gorsze od Radwańskiej to chyba zawału dostanę. Mashe gra podobnie do azarenki. Owszem przegrała z nią wszystkie mecze w tym roku , ale oprócz niej chyba tylko Kerber ma Marię na rozkładzie (Paryż), ale szczerze mówiąc z pamięci piszę. W każdym razie wg mnie każdy kurs &gt;1,50 na Marie do grania.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Zdecydowanie Masza. Gra mocniej, agresywniej. A jeśli ktoś powie ze umiejetnosci ma gorsze od Radwańskiej to chyba zawału dostanę. Mashe gra podobnie do azarenki. Owszem przegrała z nią wszystkie mecze w tym roku , ale oprócz niej chyba tylko Kerber ma Marię na rozkładzie (Paryż), ale szczerze mówiąc z pamięci piszę. W każdym razie wg mnie każdy kurs &gt;1,50 na Marie do grania.
Po wypowiedzi twierdzę że nie oglądałeś żadnego z półfinałów. Obejrzałem Marie z Karo i mogę powiedzieć, że obie nie zaprezentowały się dobrze. W pierwszym secie przy prowadzeniu 4-2 Sharapova oddała 4 kolejne gemy gdzie dwa swoje były przez tragiczny serwis. W kolejnych setach słabiutko zaprezentowała się Karolina co wykorzystała rywalka chociaż też nie można powiedzieć że grała wyśmienicie, obie popełniały sporo błędów lecz wygrała zawodniczka która popełniła ich mniej. Niestety nie widziałem gry Agi ale po wynikach i statach widać, że jest w niezłej formie i pisząc że kurs na Rosjanke ~1,5 jest do grania to życzę powodzenia. W mojej opinii kursy powinny być w miarę wyrównane dlatego ~2,2 biorę na Age i kibicuje naszej.
Dodam że obie panie nie przepadają za sobą, dużą rolę będzie odgrywała psychika i jeżeli Aga nie zacznie stroić fochów i będzie biegała do piłek to powinna sobie poradzić.
P.S: Karo była na tyle zła na sędziego że nie podała ręki po spotkaniu ???? .
Wiemy że Aga z Karolina są przyjaciółkami więc wygranym finałem dodatkowo będzie chciała się zrewanżować za koleżankę.

GL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom