>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 20-31.03.2012

Status
Zamknięty.
T 44

tomaso

Użytkownik
Daniela Hantuchova - Ana Ivanovic
O 20,5 games @ 1.85 2/10 Bwin ✅
Ana Ivanovic jest w formie i wydaje się, że powinna ograć Danielę Hantuchovą. Myślę jednak, że będzie to zacięte spotkanie i Serbka nie będzie miała łatwego zadania.
Mecz będzie obfitował w wymiany na crossy forehandowe, ponieważ jest to ulubione uderzenie obu tenisistek i wcale nie uważam, żeby fh Słowaczki ustępował fh Serbki. Po stronie Any na pewno jest podanie, po którym zdobywa dużo punktów, bezpośrednio lub pośrednio, kiedy otwiera sobie grę.
Myślę, że Hantuchova wygra seta, ale znając jej przypadłość trwonienia przewagi, nie wyjdzie z tego meczu zwycięsko. Czekam na trzy sety.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Garbine Muguruza Blanco na pewno zostanie zapamiętana na dłużej. 1. turniej rangi WTA i od razu 4. runda w premier mandatory. Na rozkładzie ma Moritę, Zvonarevą i Pennettę. Obiektywnie muszę stwierdzić i powtórzyć założenie z poprzedniego spotkania Hiszpanki. Musi umieć grać skoro pokonała Verę i Flavię, ale trzeba pamiętać, że obie są daleko od dobrej formy, a w takiej jest, niestety dla Garbi jej następna przeciwniczka - Agnieszka jest w zdecydowanie lepszej dyspozycji niż Rosjanka czy Włoszka. Polka rozgrywa naprawdę świetny sezon i ciągnie niezłą serie wygranych spotkań, gdyby odjąć jej 4 przegrane z Azarenką. Niby ta forma jest świetna, a jednak Isia męczyła się z Jamie Hampton, a Muguruza może charakteryzować się podobną specyfiką gry. Hiszpanka może zaskoczyć #4 rakietę świata i, z pewnością zdecydowana faworytka do wygrania spotkania, może mieć problemy z osiemnastolatką.
Muguruza +6.5g @2.10 ⛔
Muguruza @11.00 ⛔
Poza tym przyczajonym fuksem z pewnością postawię na Anę, bo kurs powinien przekroczyć 1.50, czym mnie w pełni zadowoli. Serbka zagra z Venus, która to ledwo, ledwo wygrała z Woźniak, chyba po obronie piłki meczowej. Williams grała strasznie sztywno, niezbyt sprawnie poruszała się po korcie. Miała kilka przebłysków, całkiem nieźle radziła sobie przy siatce i trafiała te swoje krosy z bh&#39;u po ostrym kącie. Często była źle ustawiona do piłek i generalnie technicznie grała wg mnie zdecydowanie gorzej niż za najlepszych, odległych czasów. Ivanovic dzisiaj nie zagrała porażającego spotkania, ale wygrać, wygrała. Niby nie bombardowała forehandem Danieli, ale mimo wszystko przynosił on wiele korzyści. Venus do tej pory wygrała sprawnie z Date-Krumm 6/0 6/3, w 2. secie bodajże goniła wynik po stracie podania. W następnej rundzie wygrała w 3 setach z Kvitovą, wyraźnie pod formą o czym świadczy 6/0 dla Amerykanki w decydującym secie, no i wspomniany mecz z Aleksandrą, po wielkich trudach. Ana miała sympatyczniejszą drogę do czwartej rundy, ale w niej jest faworytką i powinna sobie poradzić z Venus.
Ana Ivanovic @1.53
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Poza tym przyczajonym fuksem z pewnością postawię na Anę, bo kurs powinien przekroczyć 1.50, czym mnie w pełni zadowoli. Serbka zagra z Venus, która to ledwo, ledwo wygrała z Woźniak, chyba po obronie piłki meczowej.
Venus wygrała mecz, ale po korcie pod koniec meczu to się czołgała, bo nawet chodzeniem nie można tego nazwać. Nie wiem jak Williams mogła ograć Petre Kvitovą. Wozniak miała piłkę meczową w 3 secie i na własne życzenie przegrała. Niestety stawiałem w ostatnim secie na Kanadyjkę Polskiego pochodzenia. Już nie raz udowodniła, że w ważnych momentach się spala i było to widać. Ana Ivanovic w formie, a Venus nie wiem czy się zregeneruje po dwóch ciężkich trzy setowych meczach z Kvitovą i Wozniak. Jednak dla mnie kurs 1.50 na Serbkę to mimo wszystko za mało, choć pewnie wygra z tak słabo grającą Amerykanką.
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Mam nadzieje ze specjalisci pomogą w dobraniu typów ????
Na pierwszy Ogien:
Radwańska - Muguruza 1.08 - 5.4
17.5 gema under/over 1.7 - 1.91
Aga -5.5 : 1.45 - 2.37
Aga -6.5 : 1.7 - 1.91
Aga -7.5 : 2.15 - 1.55
Agnieszka wrecz zdemolowala swoje 2 ostatnie rywalki, ale czy zrobi to samo z &quot;największą niespodzianką&quot; tego turnieju? Muguruza pokonala Zvonareve i Pennette które mimo że są w słabszej formie to i tak są wielkimi tenisistkami. Ja skłaniam się ku typowi: Aga -7.5 : 2.15 - 1.55 na Muruguze.
Serena Villiams - Stosur : 1.28 - 3.3
Stosur wygra seta: 2.0
Villiams -5.5 : 1.98 - 1.65
Really? Rozumiem ze siostry Williams sa wybitnymi tenisistkami, ale takie kursy na 5 rakiete swiata? No chyba ze ja o czyms nie wiem...
Czekam na typy specjalistow ????
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Maria Sharapova - Ekaterina Makarova @1.28

Nie lubie stawiac na kobiecy tenis. Jednak dzisiaj zobaczyłem bardzo typ. Ponieważ w 1/16 finału zmierzą się Maria Sharapova z Ekateriną Makarovą. Chyba większości tutaj nie zaskoczę, twierdząc, że faworytką jest Rosjanka, która obecnie zajmuje drugie miejsce w rankingu WTA. I przynajmniej dla mnie jest głow ną kandydatką do wygrania tego turnieju. W tym sezonie grając na hardzie zanotowała trzynaście wygranych oraz dwie porażki. Znajduje się w dobrej foremie ponieważ w Paryżu doszła do ćwierćfinału zaś w Indian Wells doszła do finału gdzie to zagrała słabe spotkanie i musiała uznac wyższość Azarenki. Podczas tamtego turnieju straciła trzy sety w tym dwa w samym finale. Podczas tego turnieju w pierwszym meczu nie zagrała dobrze ponieważ pokonała Peer 2-1 zaś w drugiej rundzie ograła Stephens już bez straty seta. A to pokazuje, że znajduje się obecnie w bardzo dobrej formie. Ekaterina Makarova na pewno będzie chciała sprawić tutaj sporą niespodzianką a na pewno taką będzie jeżeli uda jej się pokonać Marię a trzeba przyznać, że będzie to bardzo trudne zadanie. Obecnie zajmuje czterdzieste miejsce w rankingu zaś na hardzie zanotowała jedenaście wygranych a także trzy porazki. Chyba każdy dobrze pamięta występ ten zawodniczki w Indian Wells gdzie to doszła do ćwierćfinału i własnie musiała tam uznać wyższość Sharapovej jednak o rewanż tutaj będzie jej cieżko. Później grała w IW gdzoe doszła do drugiej rundy. W tym turenieju jiodzie jak burza ponieważ pokonała Dokic, Pavlyuchenkova praz Barthel bez straty seta jkednak spodziewam się, że to koniec przygody tej zawodniczki w tym turneiju. Jej atutem jest fakt, ze jest lewo ręczna jednak to z pewnością za mało. Jak na tak doświadczoną Marię. H2H 3-0 dla Sharapovej.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Maria Sharapova - Ekaterina Makarova @1.28
Nie lubie stawiac na kobiecy tenis. Jednak dzisiaj zobaczyłem bardzo typ. Ponieważ w 1/16 finału zmierzą się Maria Sharapova z Ekateriną Makarovą. Chyba większości tutaj nie zaskoczę, twierdząc, że faworytką jest Rosjanka, która obecnie zajmuje drugie miejsce w rankingu WTA. I przynajmniej dla mnie jest głow ną kandydatką do wygrania tego turnieju. W tym sezonie grając na hardzie zanotowała trzynaście wygranych oraz dwie porażki. Znajduje się w dobrej foremie ponieważ w Paryżu doszła do ćwierćfinału zaś w Indian Wells doszła do finału gdzie to zagrała słabe spotkanie i musiała uznac wyższość Azarenki. Podczas tamtego turnieju straciła trzy sety w tym dwa w samym finale. Podczas tego turnieju w pierwszym meczu nie zagrała dobrze ponieważ pokonała Peer 2-1 zaś w drugiej rundzie ograła Stephens już bez straty seta. A to pokazuje, że znajduje się obecnie w bardzo dobrej formie. Ekaterina Makarova na pewno będzie chciała sprawić tutaj sporą niespodzianką a na pewno taką będzie jeżeli uda jej się pokonać Marię a trzeba przyznać, że będzie to bardzo trudne zadanie. Obecnie zajmuje czterdzieste miejsce w rankingu zaś na hardzie zanotowała jedenaście wygranych a także trzy porazki. Chyba każdy dobrze pamięta występ ten zawodniczki w Indian Wells gdzie to doszła do ćwierćfinału i własnie musiała tam uznać wyższość Sharapovej jednak o rewanż tutaj będzie jej cieżko. Później grała w IW gdzoe doszła do drugiej rundy. W tym turenieju jiodzie jak burza ponieważ pokonała Dokic, Pavlyuchenkova praz Barthel bez straty seta jkednak spodziewam się, że to koniec przygody tej zawodniczki w tym turneiju. Jej atutem jest fakt, ze jest lewo ręczna jednak to z pewnością za mało. Jak na tak doświadczoną Marię. H2H 3-0 dla Sharapovej.
Ja tutaj taki pewny bym nie był, jeszcze po takim śmiesznym kursie. Sharapova jakiegoś szału w tym turnieju nie robi. Do samego serwisu można mieć zastrzeżenia: 7 podwójnych błędów w spotkaniu ze Stephens, 42% wygranych piłek po drugim podaniu, 9 szans na przełamanie serwisu Marii; 13 podwójnych z Peer, 39% wygranych po 2 serwisie i 13 szans na jej przełamanie. Z kolei kurs na Makarovą to 3,6-4,25 a jak Ktoś już wyżej pisał potrafi zagrać wręcz koncertowo ;) Już w poprzednim meczu było wielu, którzy nie widzieli innej opcji niż pewna wygrana Barthel, a tutaj Makarova nie dała żadnych szans Niemce.
Jeżeli Ekaterina tylko się nie spali i nie będzie miała w pamięci ostatnich spotkań H2H z Marią to wg mnie będzie dobrze :cool: Nie wiem czy Sharapovej te korty nie leżą bo są wolniejsze od IW, i trochę wieje, a może to po prostu zmęczenie daje się we znaki. Tak czy inaczej widzę duże szanse na wygraną Makarovej.
Do tego myślę, że warto zagrać Ivanović z V.Williams, która nie wiem czemu wczoraj nie przegrała ;) Włączyłem wczoraj eurosport w końcówce 1seta z Wozniak i jak zobaczyłem co tam się dzieje to żałowałem, że nie mam dostępu do neta bo chciałem grać w zwycięstwo Kanadyjki, ale w gruncie rzeczy dobrze się stało bo Ta nie potrafiła dobić Venus, która ciężko się poruszała (z obwiązaną łydką chyba). Kurs na Anę w granicacj 1,5 ????
Fajny handicap na Muguruzę z Radwańską:
+7,5 po kursie 1,55
bądź nawet +6,5 może wejść spokojnie po kursie 1,9 - nie sądzę, żeby Agnieszka zdemolowała największą niespodziankę turnieju :grin: a może Hiszpanka ugra coś więcej? ;)
Do taśmy jakiejś dorzucę:
Wickmayer 2,9
Kirilenko 2,2
i Li Na 1,5
;)
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
King V. / Niculescu M. - Shvedova Y. / Voskoboeva G. 1 @ 1.97 Betsafe 7-6 6-2✅✅✅

Na początku byłem trochę zmieszany jak zobaczyłem te pary, bo to Shvedova jest/ była partnerką Vani w deblu przez parę lat a teraz staną na przeciw sobie. Nie znalazłem nigdzie powódów rozstania, chociażby na ten turniej więc będę się po prostu skłaniał tym co widzę obecnie w formie zawodniczek.

Na pewno 4 zawodniczki potrafią grać w debla, Voskoboleva często zmienia partnerki, raz Rodionova raz Hsieh Su-Wei teraz Shvedova, dzięki czemu nie jest zgrana ze swoją obecną koleżanką, gdyż to ich pierwszy występ. King i Niculescu wróciły do siebie po 3 latach, grały tylko razem w Wielkich Szlemach i nie osiągnęły dobrych wyników. Więc dlaczego ten debel?

Dlatego, że obie są po prostu w lepszej formie. Shvedowa zniknęła nam gdzieś z rangi WTA, grywa w futuresach, gdzie i tak często przegrywa(pamiętam jak wtopiła z Babos przez co kasę straciłem ???? ). Voskoboleva ostatnio średnio sobie radzi. Potrafi ograć Pironkovą, Erakovic ale jak dochodzi do meczu z silniejszą rywalką jak Radwańska, NA LI czy McHale (chociaż ona niewiem czy jest silniejsza) to nie ma żadnych szans.
W 1 rundzie w swoim pierwszym wspólnym meczu ograły Cibulkova/ Jankovic, zlepek na turniej i ograły je w 2 setach co nie było trudne przy fatalnej formie Jankovic.

King i Niculescu grały już ze sobą, ale nie ma co wracać do czasów 2009 roku. W 1 rundzie ograły Date-Krumm K / Zhang S 2-0 co nie było chyba ciężkim wyzwaniem. Obie zawodniczki robią postępy i skaczą w górę rankingu, uważam, że ten debel ma szansę powodzenia, chociażby w tym turnieju. Na pewno kurs 1.97 który wystawił betsafe jest do wzięcia. Powodzenia.
 
J 0

junoumi

Użytkownik
Venus wygrała mecz, ale po korcie pod koniec meczu to się czołgała, bo nawet chodzeniem nie można tego nazwać. Nie wiem jak Williams mogła ograć Petre Kvitovą. Wozniak miała piłkę meczową w 3 secie i na własne życzenie przegrała. Niestety stawiałem w ostatnim secie na Kanadyjkę Polskiego pochodzenia. Już nie raz udowodniła, że w ważnych momentach się spala i było to widać. Ana Ivanovic w formie, a Venus nie wiem czy się zregeneruje po dwóch ciężkich trzy setowych meczach z Kvitovą i Wozniak. Jednak dla mnie kurs 1.50 na Serbkę to mimo wszystko za mało, choć pewnie wygra z tak słabo grającą Amerykanką.
Na Venus to radzę jednak uważać. Niby wczoraj ledwo co się poruszała, ale jak miała trochę pobiegać to nie było problemu. Komentatorzy aż się śmiali, że jak przegrywa piłki to marudzi i kuleje, a jak wygrywa to beż żadnego grymasu na twarzy. Grała koło 3 godzin i mimo to na końcu zagrała kilka ładnych piłek po męczącej obronie. Venus to teraz wielka zagadka i lepiej odpuścić jej następny mecz.
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Ja tutaj taki pewny bym nie był, jeszcze po takim śmiesznym kursie. Sharapova jakiegoś szału w tym turnieju nie robi. Do samego serwisu można mieć zastrzeżenia: 7 podwójnych błędów w spotkaniu ze Stephens, 42% wygranych piłek po drugim podaniu, 9 szans na przełamanie serwisu Marii; 13 podwójnych z Peer, 39% wygranych po 2 serwisie i 13 szans na jej przełamanie. Z kolei kurs na Makarovą to 3,6-4,25 a jak Ktoś już wyżej pisał potrafi zagrać wręcz koncertowo ;) Już w poprzednim meczu było wielu, którzy nie widzieli innej opcji niż pewna wygrana Barthel, a tutaj Makarova nie dała żadnych szans Niemce.
Jeżeli Ekaterina tylko się nie spali i nie będzie miała w pamięci ostatnich spotkań H2H z Marią to wg mnie będzie dobrze :cool: Nie wiem czy Sharapovej te korty nie leżą bo są wolniejsze od IW, i trochę wieje, a może to po prostu zmęczenie daje się we znaki. Tak czy inaczej widzę duże szanse na wygraną Makarovej.


i Li Na 1,5

;)

Osobiście stawiam tutaj 60 do 40 dla Marii. Warto jest przypomnieć ostatni ich pojedynek w IW gdzie to Makarova zdobyła zaledwie pięć gemów. Na pewno jeżeli Sharapova zagra na swoim poziomie to powinna sięgnąc po wygraną. Chociaz jest to kobiecy tenis podczas którego wszystko jest możlliwe. Jednak liczę na klasę Sharapovej i jej awans do kolejnej rundy
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Li N. v Lisicki S. 1 1.48 Gamebookers✅


Obie zawodniczki dzieli w rankingu zaledwie pare pozycji, Chinka jest sklasyfikowana na 8 pozycji, Niemka na 13. Lecz forma obu pań jest daleka od ideału. Żadna z pań jak na razie nie przegrała seta w tym turnieju, rywalki z jakimi się zmagały, myślę że były na porównywalnym poziomie. Sabine śledząc live:] możemy powiedzieć, że gra strasznie nie równo, o ile pierwszy mecz z Arvidsson wygrała pewnie, to już mecz z Peng miał bardzo dziwne oblicze. Szkoda że nie było streamu do meczu, bo wtedy bym mógł coś więcej napisać o tych niewykorzystanych bp przez Peng w pierwszym secie, miała ich przy stanie *5-4 podajże 7 w drugim secie sprawa wyglądała podobnie z tym że Lisicki broniła sp i ostatecznie wygrała seta 7-5. Mimo wielkiej sympatii do Sabine nie wydaje mi się aby z tak chimeryczną grą zwyciężyła z wracająca do formy Chinką. Sądzę też że Na Li będzie się za wszelką cenę chciała odegrać za jakże zacięty mecz na kortach w Wimbledon, gdzie to po dramatycznej końcówce przegrała wygrany mecz 6:3 4:6 6:8 (to musiało boleć)

Warto zagrać też:

Stosur S. v Williams S. 2 1.28 Gamebookers✅
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Stosur(+5,5g)-Williams 1 1,65 Fortuna ✅

Nie wydaje mi się aby gładko to miało się skończyć dla Williams.Owszem Stosur daleko od optymalnej dyspozycji ale teg 7 gemów powiina ugrać.Serena szaleje 6-2 6-3 z Zhan i 6-2 6-1 z Vinci ale obie zawodniczki są duże słabsze niż Samantha.Serena nie będzie wiecznie gromiź swoich rywalek a Stosur jest zawsze groźna i te hc w zasięgu Australijki.

Li N.-Lisicki(+4,5g) 2 1,65 Fortuna ✅

Obie blisko siebie w rankingu i obie dalekie od swojej formy (jak już ktoś napisał).Lisicki tutaj nieco się rehabilituje ograła w sumie gładko Arvidsson oraz Peng,Chinka Czink i Benesovą ale Li dla mnie jest bardziej chimeryczną zawodniczką i ten hc na Niemkę to sporo zapas.Lisicki dała serwisem już tak nie miota i Peng dała aż 14 BP,ale 11 obroniła więc tak źle nie jest.Chinka powinna tutaj wygrać owszem,ale powinna też chociażby wygrać z Kerber na IW a tego nie uczyniła,8 gemów w zasięgu Sabiny ;)

Bartoli-Kirilenko 2 2,11 Fortuna ⛔

Value na Rosjanke.Bartoli męczy z Hercog trzy setówka,z Halep dwa zacięte mecze a Kiri z mecuz na mecz coraz lepiej.Najpierw ograła Kleybanovą a teraz Pervak oddając jej ledwie 3 gemy.Bartoli Rumunce dała aż 11 BP ale Halep wykorzystała tylko 3 i sądze,że Maria też będzie miała troche szans na breaka i wykorzysta więcej niż Halep.Kurs zachęca.

Azarenka i Radwańska wygrają,pytanie tylko ile gemów ugrają rywale ale to ciężko określi.Kurs na Sharapovą przesadzony według mnie,Makarova lubi zaskakiwać i tu też może być różnie,nie polecam.Wozniacka mimo wszystko powinna ograć Wikckmayer,Yanina ograła Clijsters ale ona lubi tak-rozegrać dobry mecz by zaraz odpaść.Ciekaw jestem nocnego rozstrzygnięcia meczu Serbki z Williams,Venus męczyła z Wozniak i czuje,że Ivanovic wygra,ale dopiero po trzech setach ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Venus zagrala slabo zgoda ale wygrala nie z latwa rywalka, natomiast Ana rowniez nie gra najlepiej i mecz z Daniela byl dla moich oczy jedna wielka meczarnia. Ivanovic jest bardzo malo inteligetna dziewczyna. Taktyka jest zerowa. Wali pilki byle mocno i patrzac na jej wczorajsze popisyod razu pomyslalam, ze w nastepnej rundzie Ana wyleci. Niestety spojrzenie na drabinko rozbilo moje mysli. Venus tez gra slabo ale potem czeka Agnieszka a to juz powinna byc formalnosc. Serbka ma dlugie momenty slabiutkiej gry, od czasu do czasy fajne minuty gry, mocne uderzenia ale ogolnie to jest taktyczny dramat. Zadnych zmian w grze, ciagle jedno tempo, ciagle to samo udzerzenie. Tenisowe kalectwo bije o oczach. Brakuje dawnych mistrzyn, teraz ogladanie WTA jest duza meczarnia.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA MIAMI 20-30, 26.03.2012
Lisicki - Na Li
typ; -1.5 seta Na Li
2.24
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu czwartej rundy turnieju wta w miami, Niemka Sabine Lisicki zagra z Chinka Na Li. Zdecydowana faworytka bukmacherow jest reprezentka Chin. Zdecydowanie zgadzam sie dzis z nimi. Chinka mimo, ze nie gra ostatnimi czasy zachwycajaco, to prezentuje sie i tak duzo lepiej od Niemki. Podczas turnieju w Miami wyzej notowana Chinka nie stracila jeszcze seta, ograla Ivete Benesova i Melinde Czink. W Indian Wells rowniez byla w czwartej rundzie gdzie przegrala, z bedaca ostatnimi czasy w swietnej dyspozycji - Andzelika Kerber. Niemka w ostatnim czasie natomiast przegrywa prawie wszystko. Niemka polskiego pochodzenia przegrala w II rundzie w Dubaju, pierwszej w Indian Wells. Szczegolnie porazka z Dminguez Lino pokazuje, ze niemka nie jest w swojej optymalnej dyspozycji. Tutaj wreszcie wygrala dwa pojedynki, jest to jednak zawodniczka bardzo nieregularna, a wolna nawierzchia w indian wells nie bardzo jej pasuje. Chinka to bardziej doswiadczona i bardziej regularna zawodniczka i mysle, ze to ona bezproblemowo zamelduje sie dzisiaj w kolejnej rundzie.
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Yanina Wickmayer +4,5 games @ 1.8 4/10 Pinnacle ⛔
Wydaje się, że Yanina Wickmayer jest tenisistką odpowiadającą stylem byłej nr 1 rankingu WTA. Aktualnie bilans H2H wynosi 4-0 dla Caroline. Belgijka najbliżej pokonania Dunki była rok temu na specyficznych, amerykańskich kortach ziemnych w Charleston. Wickmayer miała wtedy szansę na wygraną, jednak ostatecznie w swoim starym, dobrym stylu końcówkę wygrała Wozniacki.
Dziś Wozniacki nie jest tak skuteczna w obronie jak rok temu. Wciąż jednak, tenisistki grające agresywnie na niskim poziomie skuteczności nie mają szans na pokonanie jej. Mimo, że Dunką wygrywa, daje pograć swoim rywalkom i oddaje sporą ilość gemów. Wickmayer ma wszystkie atuty żeby pokryć ten handicap, a może nawet wygrać mecz. Serwis przynoszący punkty i otwierający grę, do tego kończące uderzenie. Warunkiem jest dobra skuteczność, a z tą ostatnio jest nieźle.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Witam czy ktoś mógłby opisać wczorajszy mecz Azarenki?po wyniku sądząc ten mecz był wyrównany pierwszy set miażdżący dla Cibulkovej, przecież Cibulkova była bez formy co jest grane czy Aza tak niepewnie zagrała może jakieś zmęczenie?co sądzicie nt. meczu Sharapovej z Li po kursach widać że buki prawie stawiają na równi, czyżby Sharapova grała tak nierówno czy może zmęczenie Chinki po wczorajszym 3 setowym boju?piękne lokaty na dzisiaj w dziale atp, pozdrawiam.
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Witam czy ktoś mógłby opisać wczorajszy mecz Azarenki?po wyniku sądząc ten mecz był wyrównany pierwszy set miażdżący dla Cibulkovej, przecież Cibulkova była bez formy co jest grane czy Aza tak niepewnie zagrała może jakieś zmęczenie?co sądzicie nt. meczu Sharapovej z Li po kursach widać że buki prawie stawiają na równi, czyżby Sharapova grała tak nierówno czy może zmęczenie Chinki po wczorajszym 3 setowym boju?piękne lokaty na dzisiaj w dziale atp, pozdrawiam.
Ogladalem mecz Szarapowej i moge powiedziec ze wypadła przecietnie.
O ile w pierwszym secie gra byla wyrownana, to drugi set Maria zagrala poprostu słabo. Miała naprawde dużo szcześcia że niedoszło do 3 seta. Popełniła masę niewymuszonych błędów i jaksię nie mylę aż 11 !!! podwójnych błędów serwisowów. Wiele razy trafiały jej się serie 4 czy nawet 5 przegranych z rzędu punktów. Makarowa dwa razu po przełamaniu rywalki nie potrafiła wygrać następnego gema który praktycznie dawał jej zwycięstwo w secie. No i w Tie Breaku została oszukana przez sędziego. A myślę że gdyby tamta piłka została policzona Makarowej to losy tego Seta potoczyły by się inaczej. Podsumowując Maria w starciu z swoją słabszą rywalką wypadła co najmniej słabo.
 
michu00 86

michu00

Użytkownik
Azarenka - Cibulkova
Przez pierwszą godzinę Cibulka grała jak natchniona. Od początku wsiadła na Azarenke i ją mocno cisnęła - tak, że Białorusinka nie miała wiele do powiedzenia. To Słowaczka prowadziła grę, grała bardzo ostro, długie piłki, często w linie, dobrze serwowała, miała kilka takich returnów, że mimo późnej pory miałem szeroko otwarte oczy. Nie było tak, że Azarenka zlekceważyła rywalkę i podeszła &quot;na stojąco&quot; do meczu. Dominika grała MEGA TENIS (jak na standardy WTA). Wszystko jej wychodziło do stanu 6:1, 5:2, powinna była ogarnąć w 2 setach ale się nie udało. 3 set wyrównany, ze wskazaniem na Azarenkę.

Ja z wczorajszego meczu wyciągnąłem następujący wniosek: Nigdy nie stawiać przeciwko Cibulkowej (nawet mimo tego, że złapałem kurs 4.45 na Aze w 2 gim secie:grin:
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Cibulkova to jest walczak... ona zawsze gra do konca i nigdy sie nie poddaje. Prawde mowiac po pierwszym secie poszedlem spac i bylem w szoku jak zobaczylem rano na livescore przebieg meczu...Cibulkova miala 2-5 w drugim secie i nie ogarnela... Osobiscie to byla najlepsza okazja zeby Azarenka odpadla... Prawde mowiac nie widze zawodniczki ktora mogla by ja teraz pokonac. Nie chodzi o to jak grala Azarenka slabo czy dobrze... tutaj chodzi bardziej o to, ze nie widze w tym turnieju drugiego takiego walczaka jak Cibulkova...
 
K 0

kaasia1934

Użytkownik
Mam podobne odczucia jak Seku(L)ar. Wczorajszy pierwszy set w meczu Cibulkovej z Azarenką to po prostu świetny tenis Słowaczki. Zupełnie zdominowała Azarenkę, nie pozwoliła jej się wstrzelić i rozpędzić, posyłała mocne piłki na końcową linię, bardzo dobrze returnowała i wchodziło jej niemalże wszystko. Azarenka nie popełniała wielu niewymuszonych błędów, ale nie była w stanie nic zrobić z tak dysponowaną Cibulkovą. Przed meczem postawiłam na wygraną pierwszego seta przez Dominikę, po kursie 7,05 ???? Najgorsze (dla kibiców Azarenki pewnie najlepsze) jest to o czym wspomniał Seku(L)ar, że nie przychodzi teraz do głowy żadna tenisistka, która mogłaby ją pokonać. Cibulkova wyglądała wczoraj na jedyną, która jest w stanie przerwać passę Białorusinki. Od początku bez kompleksów podeszła do spotkania, grała bardzo agresywnie, ma wielkie serce do walki i żałuję, że nie wygrała meczu. Nie oglądałam trzeciego seta, ale wygląda na to, że był wyrównany. Szkoda ostatecznego wyniku...
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Miami, 27.03.2012r 19-00
Na Li - Sharapova Maria
typ; 2-0
4.20
Williamhill
Analiza
Dzis w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju wta w miami, chinka Na Li spotka sie z Rosjanka Maria Sharapova. Rosjanka jak do tej pory w tym turnieju stracila jednego seta, w pojedynku z shahar peer. Byla jednak bliska straty partii we wczorajszym spotkaniu z ekaterina makarova. Rosjanka w tym spotkaniu grala slabo, udalo jej sie jednak ostatecznie zwyciezyc. Pokonala podczas tego turnieju rowniez reprezentantke gospodarzy Stephens. Chinka Na Li po wczorajszym przegranym pierwszym secie z Sabina Lisicki zmobilizowala sie i ostatecznie wygrala spotkanie. Chinka ograla tutaj rowniez Benesova i Czink. Wolna nawierzchnia oraz wolne pilki w nieco lepszej sytuacji stawiaja bardziej regularna zawodniczke z Chin. Chinka potrafi grac z Rosjanka. Na trzy ostatnie spotkania pomiedzy obiema tenisistkami wygrala wszystkie trzy, nie tracac przy tym nawet jednego seta. Uwazam, ze dzis moze byc podobnie, tym bardziej, ze Rosjanka niezbyt dobrze czuje sie na kortach w miami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom