>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Monterrey, Charleston - 03.04-09.04.2018

Status
Zamknięty.
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Begu- Kasatkina over 19.5 1,79⛔
Begu +4,5 2,08⛔
Obie bardzo dobrze czują się w tych warunkach. Obie dobrze serwują, obie będą po serwisie natychmiast agresywną grą ustawiać sobie rywalkę. Linie moim zdaniem przesadzone. Wiem, że h2h jest brutalne dla Rumunki (5:1), ale dwa mecze w hali, gdzie Begu w ogóle sobie nie radzi. Na cegle 1:1, w tym 1:0 dla Darii w samym Charleston, ale to mnie nie zniechęca. Rosjanka miewa mecze, gdzie zachowuje się jak gwiazda, strzela fochy, a jest po życiowym sukcesie, więc nie zdziwię się jeśli pewność siebie ją tutaj zgubi.

Vesnina 1,62

Vesnina wygląda tutaj dobrze, chyba pierwszy raz od wygranego Miami. Czeszkę przewyższa w każdym aspekcie, poza serwisem. Jest regularniejsza,zdecydowanie lepiej returnuje, lepiej biega, i przede wszystkim dobrze gra z kontry, co moim zdaniem zadecyduje o wyniku tego meczu.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Sory za zaśmiecanie wątku ale mam pytanie, ma ktoś jakieś obiekcje przeciwko Tomljanovic? Zamyka mi kupon i nie wiem czy cash-outować czy jednak jej zaufać. Rozsądek mówi rób cashout, ale pazerność polaka Janusza mówi zostaw. Co myślicie?
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Zależy jaka kasa do wzięcia względem stawki, ale jeśli to jakaś taśma i Unibet (tak domniemam po określeniu opcji wycofania kasy) to bym rozważał cash-out. Tomljanovic to zawodniczka o ogromnym potencjale, ale zniszczona przez kontuzje, a wiadomo jak tam rozliczają krecze.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Bukmacher fortuna więc o krecz się nie boje ale zostają inne aspekty. Oglądałem Tomljanovic w ostatnim meczu ze Schmiedlovą i nie wiem co o niej myśleć, jej gra wyglądała bardzo ładnie, ale z drugiej strony było kilka banalnych do skończenia piłek, Schmiedlova nawet już nie biegła, a Ajla to waliła na aut... Piękne zagrania przeplatała lipą. W 3 secie wyciągnęła tiebreak ze stanu 3-6 i 2 serwów przeciwniczki. Natomiast o Blinkowej nie mogę nic powiedzieć bo szczerze to nie wiem czy kiedykolwiek ją oglądałem, dlatego pytam się tu na forum.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Bukmacher fortuna więc o krecz się nie boje ale zostają inne aspekty. Oglądałem Tomljanovic w ostatnim meczu ze Schmiedlovą i nie wiem co o niej myśleć, jej gra wyglądała bardzo ładnie, ale z drugiej strony było kilka banalnych do skończenia piłek, Schmiedlova nawet już nie biegła, a Ajla to waliła na aut... Piękne zagrania przeplatała lipą. W 3 secie wyciągnęła tiebreak ze stanu 3-6 i 2 serwów przeciwniczki. Natomiast o Blinkowej nie mogę nic powiedzieć bo szczerze to nie wiem czy kiedykolwiek ją oglądałem, dlatego pytam się tu na forum.
To już jest majster Twoja kasa, i Twoja decyzja. Proponuje odpalić YT, wrzucić jakiś mecz Blinkovej i podjąć decyzję. Od siebie dodam tylko tyle, że Rosjanka ma dobre warunki, jest wysoka, mocno zbudowana, gra tenis w stylu &quot;bum-bum&quot;, groźna głównie ze strony forehandowej, z backhandu gra ostrożniej, co nie znaczy że nie potrafi przyspieszyć z tej strony.
 
D 706

don1

Użytkownik
Ja bym zamykał przyjacielu. Blinkova jak będzie miała dzień to ją poskłada bez problemu. Chyba, że chcesz się denerwować do końca. To już Twoja decyzja. Schmiedlova co jest słaba jak barszcz była o krok od wygrania. Ja bym tego meczu nie grał. Kolega wyżej słusznie napisał. Blinkova gra bardzo agresywnie. Różne scenariusze może mieć ten mecz. Może Ajla wygra 2-0 gładko jak Blinkova będzie grać all out. Ale jak to mówi pewna piosenka. &quot;Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie się czy dobrze jest czy może jest już źle.....&quot; Powodzenia!
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Wprawdzie trochę panowie odbiegliście tutaj od tematu ale zostawiam te posty i nie kasuję ich bo wynikła mimo wszystko ciekawa merytoryczna dyskusja więc na takie coś można przymknąć oko ;) Ale teraz już zachęcam do zakończenia tego wątku i do pisania analiz innych spotkań ????
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Goerges-Kasatkina 2 @1.6

Kasatkina chyba nastawiona na dobry wynik. Rosjanka zagral swietnei w Indian Wells, pozniej szybka porazka w Miami, wiec teraz moze pora na kolejny dobry wystep. Kasatkina oczywiscie jest tiumfatorka sprzed roku, wiec powinan sie starac. Jakoa mam wieksze przekonanei do Kasatkina w tym meczu, ktora zdemolowala Begu w poprzedniej rundzie, takze probuje w jej strone i tyle. // Proszę o podawanie buka
 
C 247

corner91

Użytkownik
Goerges-Kasatkina 2 @1.6

Kasatkina chyba nastawiona na dobry wynik. Rosjanka zagral swietnei w Indian Wells, pozniej szybka porazka w Miami, wiec teraz moze pora na kolejny dobry wystep. Kasatkina oczywiscie jest tiumfatorka sprzed roku, wiec powinan sie starac. Jakoa mam wieksze przekonanei do Kasatkina w tym meczu, ktora zdemolowala Begu w poprzedniej rundzie, takze probuje w jej strone i tyle. // Proszę o podawanie buka
Dla mnie gra na Kasatkine nie ma żadnej wartości i postanowiłem pograć na Goerges, która ma korzystny bilans z młodszą od siebie Rosjanką do tego dochodzi forma obu pań gdzie patrząc po kursach Kasatkina faworytką jednak Goerges już nie raz udawadniała iż jest zawodniczką z którą trzeba się liczyć a kursy w okolicach 2.4 jest dla mnie valuebetem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A co powiecie o Kristinie Pliskovej po 3.1 fortuna, w h2h 1:0 Pliskova, do tego na rozkladzie ma Kvitova, Vesnine,Siniakova gdzie Siniakova i Vesnina bez formy ale ogranie juz Kvitovej budzi respekt. Sevastova od paru miesiecy nie gra 100% mozliwosci i jej forma jest podobna co u Kristiny. Wg mnie 50 na 50 mecz a kurs chyba lekko zawyzony. czekam na jakies informacje od was czemu taki wysoki kurs.
 
C 247

corner91

Użytkownik
A co powiecie o Kristinie Pliskovej po 3.1 fortuna, w h2h 1:0 Pliskova, do tego na rozkladzie ma Kvitova, Vesnine,Siniakova gdzie Siniakova i Vesnina bez formy ale ogranie juz Kvitovej budzi respekt. Sevastova od paru miesiecy nie gra 100% mozliwosci i jej forma jest podobna co u Kristiny. Wg mnie 50 na 50 mecz a kurs chyba lekko zawyzony. czekam na jakies informacje od was czemu taki wysoki kurs.
Pliskova wraca do gry po słabszej dyspozycji jednak kursy wystawione na zawodniczki to jest jedna wielka pomyłka Pliskovą na pewno stać na to aby wygrać ten mecz i piąć się w rankingu WTA.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Sevastova vs Goerges. Sevastova 1.94 fortuna
Wczoraj Goerges zagrala slabo i zakonczylo sie 4:4. Niby w formie niemka ale jej najwieksza slaboscia jest psychika. Czasami na korcie wyglada Julia jakby jej sie czacha gotowala. Sevastova jak zagra tak jak wczoraj to zmiecie z kortu niemke 2:0.
Co do Keys.. nie lubie Bertens ale zlapala forme, czy znow dzis zagra tak jak nas przyzwyczila czyli na polgwizdka i wszystko w siatke?? Keys gra u siebie, korty ciut szybsze niz na zwyklej maczce i z dwojga zlego Keys powinna to ogarnac bo w mega forme Kiki nie wierze.
 
M 0

marcin19933

Użytkownik
No właśnie, Goerges wczoraj zagrała słabo i skończyło się 4:4, więc jak myślisz co będzie dzisiaj jak Goerges zagra lepiej? Moim zdaniem jak niemka zagra tak jak z Osaką czy Kasatkiną to właśnie ona weźmie mecz 2:0. Ale jak zagra tak jak wczoraj i będzie ładowała proste piłki w siate albo aut to zgadzam się z tobą że Sevastova to bierze 2:0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom