>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - New Haven & Dallas, 19-25.08.2012

Status
Zamknięty.
C 334

copper

Użytkownik
Ormaechea-Gibbs. Argentynka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie w meczu z Venus Williams w tym roku...widać ze to duży talent i bardzo ambitna dziewczyna...co prawda to nie korty ziemne ale na tych też potrafi grać i ma do tego argumenty. Kurs 1,50 przyzwoity. Mam pytanie może ktoś widział jej rywalke Gibbs w akcji?
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA New Haven 21:30, 19.08.2012
Paszek - Stephens
typ: 2 3:6 1:6 ✅
1,72
Bwin
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju WTA na kortach twardych w New Haven, reprezentantka gospodarzy, Sloane Stephens spotka sie z reprezentantka Austrii, Tamira Paszek. Faworytka bukmacherow, choc nieznaczna wydaje sie byc Amerykanka i chyba tak rzeczywiscie jest. Tamira Paszek podczas ostatniego turnieju, skreczowala w pierwszym swoim spotkaniu z Sofią Arvidsson. Czy tutaj jest na 100% przygotowana? Ciezko powiedziec. Mysle, ze na pewno Paszek nie jest w pelni dyspozycji fizycznej, skoro kilka dni temu nie potrafila dokonczyc spotkania. Dlatego dzis wybralem Bwin, ktory w przypadku kreczu rozliczy ten zaklad. Sadze, ze Austryjaczka w przypadku duzego prowadzenia w meczu Stephens, moze go poddac. Sloane jest w ostatnim czasie w bardzo dobrej formie. Stephens wychowala sie na kortach twardych i lubi grac na tej nawierzchni, w ostatnich tygodniach to udowadnia. W Waszyngotnie na hardzie byla w polfinale, w Cincinatti dotarla do trzeciej rundy, gdzie po ciezkim boju ulegla turniejowej jedynce, Agnieszce Radwanskiej. Widac, ze Sloane przed wlasna publicznoscia jest w fazie, biorac pod uwage problemy Paszek, sadze, ze to Amerykanka zwyciezy w dzisiejszym spotkaniu.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Dallas
Mecz: Hercog P. - Bertens K.
Data: 20.08.2012 00:05
Typ: Hercog
Kurs: 2.68
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Spotkanie turnieju WTA w Dallas, gdzie dojdzie do spotkania Polony Hercog ze Słowenii pomiedzy Holenderką Kiki Bertens. Bardziej doświadczona jest Hercog, na którą to właśnie dzisiaj stawiam. W rankingu WTA zajmuje 63 pozycję, a dla porównania jej dzisiejsza przeciwniczka notuje 71 miejsce. Polona swój ostatni wystep odnotowała podczas Igrzysk Olimpijskich, gdzie odpadła już w pierwszej rundzie przegrywając Marią Jose Martnez Sanchez 2:6, 4:6. Wcześniej jednak wygrała turniej w szweckim Bastadzie, gdzie na swojej drodze do finału odprawiła z kwitkiem takie zawodniczki jak: Alexandra Panova 7:5, 7:5), Julia Goerges (7:6, 6:2), Cwetana Pironkowa (3:6, 7:5, 6:4), Mona Barthel (6:1, 6:3), a w samym finale Mathilde Johansson 0:6, 6:4, 7:5. Kiki Bertens grała ostatnio w Cinncinati, gdzie odpadła w pierwszej rundzie, gdzie przegrała 2:6, 1:6 z Sesil Karatantchevą. W kwalifikacjach do turnieju głównego pokonała Rezai 6:3, 6:7, 6:4 oraz Yulię Putinczewą 6:3, 6:3. W Montrealu dotarła do drugiej rundy, gdzie wyeliminowała ją Wozniacka. Napewno nie jest to zła zawodniczka, jednak do niej może należeć przyszłość, natomiast w tym meczu stawiam na Hercog, która gdy zagra &quot;swoje&quot;, nie powinna mieć żadnych problemów, żeby dzisiaj wygrać. Stawiam na 2:0 dla Hercog.
 
pollo78 63

pollo78

Użytkownik
WTA Dallas 23.00
Barbora Zahlavova Strycova
Bet365 3,00⛔
Barbora czas się ogarnąć - 5 porażek z rzędu, rywalka nie powala 3-0 H2H dla Barbory. Scheepers ostanio 6-4 na twardym, ale 2 zwycięstwa po kreczach rywalek,
value jest niechaj wejdzie...
Panie za chwilę wyjdą na kort
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Dallas, 1-00, 20.08.2012
Zakopalova, Klara - Aleksandra Wozniak
typ: -1,5 seta Wozniak 0:6 6:7 (2) ✅
2,42
PinnacleSports
Analiza
Dzis w nocy polskiego czasu w spotkaniu pierwszej rundy turnieju WTA w Dallas, Czeszka, Klara Zakopalova spotka sie z reprezentantka Kanady, polskiego pochodzenia, Aleksandra Wozniak. Niewatpliwa faworytka spotkania wydaje sie byc Aleksandra Wozniak. Czeszka jest ostatnimi czasy kompletnie bez formy, a jesli dodac do tego fakt, ze korty twarde nie sa jej ulubiona nawierzchnia, to wychodzi na to, ze Czeszka w tym meczu nie powinna zaistniec. Zakopalova od turnieju w Bastad, gdzie skreczowala po dwoch gemach w spotkaniu z Johanna Larsson nie wygrala chocby jednego spotkania. Na Igrzyskach porazka w I rundzie, rowniez w Cincinatti odpadla juz w pierwszym meczu z Anna Tatishvili. Trzeba dodac rowniez do tego fakt, ze na hardzie Czeszka przegrala trzy spotkania z rzedu, liczac porazki w Miami i Indian Wells. Aleksandra Wozniak natomiast wydaje sie byc w bardzo dobrej dyspozycji. Po bardzo udanym Wimbledonie, przyszla porazka w II rundzie na Igrzyskach, lecz nie z byle kim, bo z V.Williams. Pozniej byl bardzo dobry turniej w Montrealu i porazka dopiero w czwartej rundzie z Wozniacki. Po drodze Wozniak wygrala jednak z Hantuchova, Jankovic i Mchale. Widac, wiec , ze jej obecna dyspozycja jest wysoka. Wozniak ponadto bardzo lubi grac na kortach twardych, dobrze serwuje. Wszystkie atuty sa dzis po jej stronie i ta ja upatruje jako zdecydowana faworytke spotkania.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Arvidsson Sofia vs. Oudin Melanie 1,50✅

Nie wiem co się stało z Oudin, ale od kilku miesięcy tragdia. Przegrywa z kim popadnie. Wczoraj z Glatch ugrała jedynie dwa gemy, dostała się do turnieju jako LL. Lecz na tym jej szczescie się skończy ???? Sofia solidna zawodniczka, widziałem ją w meczu z Agą i naprawdę dobrze wyglądała, na słabą Amerykake spokojnie wysatrczy taka gra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
D. Hantuchova - M. Barthel - 2 (1,50)✅
bet365
Dobry żart. Daniela odpadnie już na tym etapie. Mona Barthel w prawie każdym aspekcie ma przewagę nad Słowaczką łącznie z główką. Daniela gra koszmarnie na chwile obecną na hardzie, serwis się nie klei, biega po korcie jak modelka na wybiegu. Daniela ma piękne nogi ale przeszkadzają jej. Jeżeli tylko Niemka będzie serwować na swoim dobrym poziomie Daniela nie będzie miała okazji nawet przełamać M. Bathel. Jednak trzeba brać poprawkę że Niemka ma też różne dni więc nie można wykluczyć 3 setów. Tak jak pisałem to wcześniej hardy to nawierzchnia Mony i przegrywa w tym roku na nich tylko z mocnymi rakietami tudzież Kvtiova, Radwańska, Azarenka itp. Daniela w Cincinatti przegrała z S. Errani która mogłaby ze swoją grą w Cincinatti w cyrku wystąpić.
C. Wozniacki - E. Makarova - 2:0 (1,72)✅
bet365
No i będzie lanie. Niunia ostatni pojedynek przegrała ku mojemu zaskoczeniu głównie dlatego że nie doceniłem formy A. Pavlyuchenkovej na hardzie. Rosjanka grała bardzo szybki tenis. Wozniacka nie nadążała za wymianą wdając się w ping pong Rosjanki. Teraz czeka na nią kolejna rywalka tym razem serwująca o wiele gorzej z całkiem niezłym kobiecym returnem jednak nie potrafiąca wytrzymać długich wymian a na takie z Karo trzeba się szykować. E. Makarova nie zawiesiła wysoko poprzeczki S. Stosur której forma jest wątpliwa. Raz jej się uda raz nie. Rosjanka gra w kratkę i raczej ciężko ją zaliczyć do czołówki. Nikogo wielkiego nie ograła i przyzwyczaiła przegrywać z reguły w dwóch setach z czołówką. C. Wozniacka tymczasem powoli podnosi swoje CV umiejętności z którego spadła szybko od tego roku. Widać że Dunka dobrze się czuje w Ameryce Północnej i powinna w tym meczu rozwiać wątpliwości czy Montreal był przypadkiem podczas którego zaszła do półfinału grając na 3sety z Małym Głodem.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ja Wam proponuje zagrać na Babos!!! Petkovic nie grałą od kwietnia tego roku oficjalnego meczu, nie wiadomo jaka forma, fajerwerków się nie spodziewam, a Babos pogrywa coś ostatnio, nawet seta Kerberowej ukradła, kurs nawet nawet, a dla mnie to peffka!!!

Babos - Petković 1 @ 2,03
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Vinci 1.45✅ 6-2 6-2

O Robercie już tyle razy pisałem na forum że nie będę się powielał. Dla mnie jedna z ulubionych dziewczyn w turze. Inteligentna na korcie, skromna oraz poukładana. Tenisowe argumenty mozna opisać w samych superltywach! Ostatnio dobrze się prezentuje. Przeciwniczka w sam raz na pierwszą rundę. Niewygodna, lubi sprawić niespodzianke, ale Roberta to ciut inna i dużo lepsza półka.
Stara włoska szkoła powinna wygrać!


Andre@

@ własnie włączyłem transmisje live, kort jak na dłoni, tak to można oglądać, czuje sie jak w pierwszym rzędzie...dawaj Roberta!!!
//Roberta ewidentnie lepsza, panowała na korcie, jej rywalka trochę kontuzjwana i z fochami na korcie, czasami tak kasa łatwo wchodzi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Dallas, 1:00, 21.08.2012
Dellacqua - Begu
typ: -1,5 gema Dellacqua ✅ 6:2 6:2
2,04
Betsafe
Analiza
Dzis w nocy w spotkaniu pierwszej rundy turnieju WTA na kortach twardych w Dallas, Australijka Casey Dellacqua spotka sie z Rumunka, Irina Begu. Bukmacherzy nie sa do konca zdecydowanie kto jest faworytka w tym spotkania, ja jednak nie mam takich problemow. Uwazam za nia bardziej doswiadczona reprezentantke Australii. Dellacqua przebrnela tutaj przez kwalifikacje, ma wiec ogranie na kortach w Dallas. Wygrala gladko z Lijsak oraz Webley - Smith. Ostatnimi czasy jest ona w sredniej dyspozycji. Przeszla co prawda kwalifikacje w Cincinatti, gdzie ograla dobre zawodniczki, Hradecką oraz Czink, lecz przegrala juz w I rundzie z Larsson. Dellacqua nie musi sie martwic o wystep w US Open, gdyz dostala od organizatorow dzika karte do turnieju glownego. Begu jest jednak w duzo slabszej dyspozycji. W ogole twarda nawierzchnia kortu nie nalezy do ulubionych Rumunki. W Cincinatti przegrala juz w kwalifikacjach, z Vania King. Doswiadczenie i forma, wszystko stoi dzis po stronie Australijki. Rowniez umiejetnosci gry na kortach twardych, rowniez w tym zestawieniu Dellacqua wypada lepiej. Sadze, wiec ze to ona dzis bedzie sie cieszyc z awansu do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Huber;Raymond 1.25✅


Własnie się toczy singlowy mecz (zacięty) między Dusheviną a Govortsovą. Obie razem mają jeszcze dzisiaj zagrać na swieze amerykanki. Nie widze tego za bardzo. Amerykanki ostatnio lekko zawodzą. Czas się odbić, idzie wielki szlem i warto budować formę.

Kursy lecą, 1.25 to sporo jak dla mnie, gram!


Andre@

Lekko nie było, ale jest kasa i ciut lepsza moja dyspozycja, to cieszy!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Huber;Raymond 1.25


Własnie się toczy singlowy mecz (zacięty) między Dusheviną a Govortsovą. Obie razem mają jeszcze dzisiaj zagrać na swieze amerykanki. Nie widze tego za bardzo. Amerykanki ostatnio lekko zawodzą. Czas się odbić, idzie wielki szlem i warto budować formę.

Kursy lecą, 1.25 to sporo jak dla mnie, gram!


Andre@
Korzystam, przeciwniczki odpuszcza debla, maja us open, graly dzis i wczoraj trzysetowe, ciezkie pojedynki. Jak najbardziej popieram
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
Korzystam, przeciwniczki odpuszcza debla, maja us open, graly dzis i wczoraj trzysetowe, ciezkie pojedynki. Jak najbardziej popieram
nie można mówić, że odpuszczą. Przecież to profesjonalistki i są przygotowane do tego, debla też nie grają od razu po wcześniejszych spotkaniach. Postawiłem pieniądze na Hub/Ray ale z innego powodu niż &quot;odpuszczenie&quot; przeciwniczek. Mianowicie w mojej opinii są po prostu lepsze. Są to przede wszystkim tylko deblistki i tylko na grę podwójną są nastawione. Grają razem od lat i osiągają duże sukcesy. Dushevina/Govortsova to moim zdaniem para o kilka klas gorsza.
Huber/Raymond @ 1,35 expekt
e: ✅
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dallas, New Haven, WTA
D. Hantuchova - M. Barthel - 2 (1,50)✅
C. Wozniacki - E. Makarova - 2:0 (1,72)✅
-------------------------------------------------------------------------------------------
E. Webley-Smith - M. Lucic - 0:2 (1,40)✅
bet365
Jeszcze jeden typ na noc a to z tego względu że A. Kerber zrezygnowała z meczu i jej miejsce zajęła Brytyjka z 398 miejsca w rankingu. Trzeba przyznać że dzika karta jaką otrzymała jest dla niej wielką szansą ale raczej na papierze. M. Lucic nie z takimi rywalkami radzi sobie na hardzie gładko. Nie sądzę aby Brytyjka sprostała M. Lucic. Brytyjka nie grała z nikim konkretnym a jej wyniki na hardzie to 10 porażek i 7 zwycięstw. Ostatnio grała z C. Dellacqua i przegrała gładko 2:0. Lucic odprawiła już dwie rywalki w dwóch setach.
M. Erakovic - Ch. Scheepers - 2 (1,44)✅
Bet365
To co widziałem tej nocy podczas spotkania Mariny Erakovic z Keothavong można smiało nazwać thillerem. Nie pamiętam już dawno tak absurdalnego i wykańczającego spotkania jak to które zaoferowały wczoraj obie dziewczyny. Marina Erakovic rewelacyjnie zaczęła spotkanie i wszystko wskazywało że będzie szybkie 2:0. W drugim secie Marina nagle przestała grać. Serwis nie istniał. Potrafiła cały gem stracić nie przebijając właściwie piłki na drugą stronę z samego serwisu. Jej gra przypominała walnie głową w mur w drugim i trzecim secie. Żeby było zabawnie Brytyjka nic wielkiego nie zaczęła grać no chyba że trafianie piłką w środek kwadratu podczas swojego serwisu można uznać za sukces. Brytyjka przegrała tak naprawdę wygrany mecz. Miała kilka piłek meczowych. Dziewczyny non stop się przełamywały. Poziom dosłownie podwórkowy. Nawet jeżeli zostały jakieś siły M. Erakovic po wczorajszej mordędze to nie daje jej szans swoim poziomem wygrać z Ch. Scheepers która wygrała gładko z Zahlova-Strycova która równie komicznie gra.
A. Radwańska - O. Govorstova - 2:0 (1,36)⛔ KRECZ
Bet365
Dzisiaj plejada niskich kursów ale co poradzić. Agnieszka musi się otrząsnąć po ostatnich porażkach z Na Li ale czy naprawdę jest się czym przejmować skoro Chinka jest naprawdę w wybornej formie? Kto wie czy Vicitoria Azarenka nie miałaby nawet problemu z tak dysponowaną rywalką. Agnieszka nie zachwyca na hardzie w USA. Oczekiwania na pewno były wyższe. Z dzisiejszą rywalką Polka nie powinna jednak już mieć większych problemów. Olga powinna zostać połknięta. Po pierwsze ma za sobą dwa mecze trzy setowe z V. Dusheviną która rewelacji delikatnie mówiąc nie prezentuje tutaj.. Patrząc na ostatnie spotkania Olgi i Agnieszki można zauważyć że Polka gładko sobie radziła z tą rywalką. Na pewno dysponuje większą ilością sił Agnieszka i przede wszystkim lepszą techniką i umiejętnościami. Agnieszka mogła się męczyć w pierwszym spotkaniu w Montrealu ponieważ grała z M. Barthel. Tutaj nie powinno mieć to miejsca.
Bardzo zielono na pierwszej stronie wątku, gratulacje dla radomiaka, widzu, andre
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 531

paolo_

Użytkownik
Panowie, możecie cos powiedzieć o przeciwniczce Wickmayer, Dellacqua ??
Chodzi mi po głowie DW 2-0 lub -3,5 na Yanine ale kurs coś dziwnie wysoki.
Z góry dzięki za info
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Ogladalem wczorajsze spotkanie Dellacquy z Begu, zagrala solidnie, ale bez blasku. Begu bardzo duzo psula. Slaby serwis, dosc regularna, potrafiaca przyspieszyc, jesli Wickmayer podejdzie na 100% powinna wygrac, ale ciezko powiedziec, przed nia US Open
 
saja54321 16

saja54321

Użytkownik
Daniela Hantuchova/Anabel Garrigues - Andrea Hlavackova/Lucie Hradecka - 1.33 (bet365) ✅

Dzisiaj w pierwszej rundzie turnieju w New Haven, naprzeciw siebie staną dwie pary deblistek. Z jednej strony, nie ograne ze sobą zawodniczki ze Słowacji i Hiszpanii, a naprzeciw nim doskonale ostatnio spisujący się duet z Czech. Hlavackova i Hradecka grają &#39;swoje&#39; niezależnie od nawierzchni kortu. Na mączce w RG doszły do półfinału, a na trawie, w trakcie Wimbledonu i Olimpiady do finału. Dzisiaj jednak jak wiemy, dziewczyny grają na &#39;hardzie&#39;, co nie robi im specjalnie różnicy, gdyż właśnie na tej nawierzchni wygrały ostatni turniej w Cincinnati. Nie dając szans w finale przeciwniczkom, wygrywając 6:1 6:3. Zaś Hantuchova i Garrigues, nie grały jeszcze w historii ze sobą w parze. A co do ich formy i osiągnięć singlowych obecnie, to są delikatnie powiedziawszy słabe. Doskonale opisał grę Czeszki, kolega Scotratez. Która wczoraj odpadła w pierwszej rundzie z Moną Barthel. A przed tygodniem w drugiej rundzie z Włoszką Errani. Co do Pani Garrigues, to nawierzchnia twarda, nie jest jaj ulubioną i również nie osiąga na niej specjalnie dobrych wyników. Kurs wprawdzie nie powala, no ale cóż typ dosyć pewny, pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom