>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - New Haven & Dallas, 19-25.08.2012

Status
Zamknięty.
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Huber,Raymond 2.00✅

Czeszki to aktualnie jeden z najlepszych debli w kobiecym turze. Grają naprawdę dobrze. Hlavackova ma petarde z forhendu, Hradecka młuci z bekhendu, obie mają tez mocny serwis oraz dobrze się czują przy siatce. Czesto próbują swoich sił w singlu ale z marnym skutkiem...

W Fed Capie są silną bronią czeskiej reprezentacji, za niedługo finał...chyba w Czeskiej republice.

...gram na przełamanie serii, w końcu ta czeska maszyna musi się zachwiać i zwolnić, myslę że Amerykanki wezmą rewanż za półfinał Olimpiady 2012. Oglądałem ten mecz i faktycznie dziewczyną z czech wszystko wchodziło...Amerykanki to także zasłużony debel z takimi sukcesami że łeb mały...

Gram na przełamanie czeszek, liczę na ich wtopke, kurs 2.00 na amerykanki kusi, tamten mecz półfinałowy na trawie Olimpijskiej za łatwo oddały, kilka kluczowych piłek im uciekło...oby tym razem było odwrotnie! Oby! Licz ę na jakąś transmisje...

Za chwilę rusza tenisowe święto na US OPEN, już się nie mogę doczekać, po Garosie mój ulubiny szlem, szczególnie mecze rozgrywane na tym centralnym gigancie! W tym roku pewnie pare typów postawie, ale nie będzie jak w tamtcyh latach, granie czego popadnie, kilka wartościowych i przemyslanych typów! Starczy! Jakość nie ilość!



A.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dallas, New Haven, WTA

D. Harrachova - M. Barthel - 2 (1,50)✅
C. Wozniacki - E. Makarova - 2:0 (1,72)✅
E. Webley-Smith - M. Lucic - 0:2 (1,40)✅ M. Erakovic - Ch. Scheepers - 2 (1,44)✅ A. Radwańska - O. Govorstova - 2:0 (1,36)⛔ KRECZ
C. Wozniacki - S. Arvidsson - pierwszy set powyżej 8,5 gemów (1,53)✅
A. Wozniack - C. Dellacqua - 1 (1,36)⛔ O. Govortsova - M. Kirilenko - 0:2 (1,61)✅ M. Bartoli - S. Errani - 1 (1,83) ⛔
C. Dellacqua - J. Jankovic - 2 (1,36) ✅
J. Jankovic - R. Vinci - 2 (1,61)✅
-------------------------------------------------------------------------------------
P. Kvitova - M. Kirilenko - 1 (1,36)✅
bet365
Ostatni typ i zabieramy manatki na US Open. Ameryki chyba nie odkryłem tą propozycją aczkolwiek wbrew kursu to nie jest wcale łatwy typ. Rzadko typuje przeciwko małemu głodowi i tak było podczas finału z Na Li kiedy sobie postanowiłem odpuścić. Powód jest prosty. Kvitova jest nieobliczalna. Ostatnio Czeszka sporo zrzuciła na wadzę i widać że wraca do formy z przed Istambulu w którym rozegrany został turniej Masters. Hard to nawierzchnia po prostu Petry. We wczorajszym spotkaniu szkoda mi się zrobiło malej drobnej Sary która była ostrzeliwana z wyrzutni rakiet przez Petre. Wczorajszy mecz przypomiał atak husarii na czołg. Kto jest czołgiem chyba wiadomo. P. Kvitova jednak straciła za dużo gemów w 2 secie. A wynika to nie tyle co z lepszej gry S. Errani a po prostu roluźnienia Czeszki. Maria wczoraj mymęczyła zwycięstwo w pierwszym secie z C. Wozniacką i jak najbardziej słusznie. Jednak Wozniacka zmagała się z kontuzją podczas spotkania i nie wiadomo na ile to zmniejszyło jej szanse wczoraj. Poza tym P. Kvitova to klasa wyżej obecnie od Dunki. Maria gra bardzo fajny tenis ale jeżeli porównać go do bomb atomowych P. Kvitovej wygląda mimo wszystko blado. Cała nadzieja w serwisie Rosjanki i błedach P. Kvitovej które się pewnie pojawia. Oczywiście Maria pokonała niedawno Petre na trawie, ale chciałbym zauważyć że ostatnio na hardzie P. Kvitova zdemolowała Rosjankę która w końcu skreczowała w drugim secie. Rosjanka kiedyś zdemolowała Czeszkę ale kiedy to było! Petra pewnie wtedy siedziała jeszcze w maku i wszamała macchickena. Jeżeli tylko Petra nie będzie myśleć jak to lubię mówić o zakąsce i skoncetruje się w całym meczu to pokona Rosjankę. Jednak gdy Czeszka odfrunie myślami może być kłopot dla niej ponieważ zacznie nie trafiać swoich pocisków na które nie ma szans odpowiedzieć M. Kirilenko.
I właśnie o to Scotratez się rozchodzi . Kvitova potrafi wdupić wygrany mecz ona jeszcze nie jest tak ustabilizowana , kursiwo naprawdę mizerne. Natomiast Kirilenko już bym nie przesadzał że jest tak duża różnica między tymi zawodniczkami owszem wydaje się Kvitova lepszą zawodniczką ale ja bym pograł na Ruske oczywiście za drobne bo kurs naprawdę dobry
Zgadzam się z Tobą. Gdybym nie widział ostatnich spotkań dziewczyn pewnie bym nie ruszał spotkania podobnie jak Petry z Na Li która zagrała rewelacyjny turniej ale w finale i tak przegrała z Petrą, a nikt nie powie że Na Li odpuściła spotkanie. Czeszka finał w głowie nie przegrała. Z całego szacunku do Marii Kirilenko ale jak Na Li nawet w tej chwili nie gra patrząc na formę. Gra po prostu solidnie, return taki sobie Rosjanki. Wozniacka swoim słabym serwisem bardzo pomogła Rosjance wczoraj. Wozniacka meczyla gemy przy swoim podaniu a mimo to przegrała dopiero 7:5. Petra jak ma dobry dzień to return jest jej wielką bronią co było widać wczoraj szczególnie w pierwszym secie z S. Errani. Petra się właśnie rozkręca co widać odkąd przyjechała do Ameryki Północnej i widać że pasują jej tutaj korty. Oczywiście nikomu nie bronie grać na Rosjankę, to tylko sport i niespodzianki się zdarzają, ale Petra na etapie finału na pewno będzie zmobilizowana bardziej niż podczas pierwszych rund kiedy potrafiła sobie dla kaprysu przegrać prawie mecz po to aby później wygrać cały turniej (tudzież Montreal - Ksenia Pervak).
by scotratez
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
???? Petra Kvitova - Maria Kirilenko over 21.5 1,91 ✅ 7:6 7:5
Co do spotkania Kvitovej z Kirilenko to obie wydają się być w dobrej formie. Spotkały się ostatnio na IO i tam wygrała Kirilenko, tutaj takiego scenariusza też nie wykluczam, aczkolwiek myślę, że najlepsze co można z tego meczu zagrać to właśnie over, bo powinno być to zacięte i wyrównane spotkanie. Myślę, że może się to przeciągnąć do trzeciego seta, bo jeśli Kvitova choć na chwilę zejdzie ze swojego wysokiego poziomu gry to Rosjanka to na pewno wykorzysta.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Rzadko typuje przeciwko małemu głodowi i tak było podczas finału z Na Li kiedy sobie postanowiłem odpuścić. Powód jest prosty. Kvitova jest nieobliczalna
I właśnie o to Scotratez się rozchodzi . Kvitova potrafi wdupić wygrany mecz ona jeszcze nie jest tak ustabilizowana , kursiwo naprawdę mizerne. Natomiast Kirilenko już bym nie przesadzał że jest tak duża różnica między tymi zawodniczkami owszem wydaje się Kvitova lepszą zawodniczką ale ja bym pograł na Ruske oczywiście za drobne bo kurs naprawdę dobry
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Maria Kirilenko - Petra Kvitova
Typ: 1
Kurs: 3,40
Czeszka gra w kratkę i to nawet nie, że dzisiaj zagra dobrze, a jutro słabo, a jeden gem ma doskonały, w następny tragiczny. Kobiecy tenis ogólnie jest nieobliczalny, ale jeśli miałbym wskazać tę najbardziej nie do przewidzenia zawodniczkę, to chyba właśnie Kvitova by przodowała w takim zestawieniu. Jedna i druga w tym turnieju nie straciły seta, ale też rywalki nie były z najwyższej półki bądź w dobrej dyspozycji, więc dopiero ten finał to sprawdzian. Maria pokonała Petrę na ostatnich Igrzyskach w dwóch setach, także nie była faworytką, a zagrała bardzo spoko mecz. Myślę, że możemy się spodziewać powtórki z tamtego wydarzenia. Kvitova musiałaby zbyt solidnie zagrać, żeby tu mieć łatwo. Mnie przynajmniej bardziej przekonuje ostatnio Rosjanka, a taki kurs co najmniej dziwi. Za ostrożną stawkę można pyknąć dla większych emocji podczas oglądania.
Wynik: ⛔ 6/7 (9-11) 5-7
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dallas, New Haven, WTA

D. Harrachova - M. Barthel - 2 (1,50)✅
C. Wozniacki - E. Makarova - 2:0 (1,72)✅
E. Webley-Smith - M. Lucic - 0:2 (1,40)✅ M. Erakovic - Ch. Scheepers - 2 (1,44)✅ A. Radwańska - O. Govorstova - 2:0 (1,36)⛔ KRECZ
C. Wozniacki - S. Arvidsson - pierwszy set powyżej 8,5 gemów (1,53)✅
A. Wozniack - C. Dellacqua - 1 (1,36)⛔ O. Govortsova - M. Kirilenko - 0:2 (1,61)✅ M. Bartoli - S. Errani - 1 (1,83) ⛔
C. Dellacqua - J. Jankovic - 2 (1,36) ✅
J. Jankovic - R. Vinci - 2 (1,61)✅
P. Kvitova - M. Kirilenko - 1 (1,36)✅
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Gratuluje wszystkim kolegom za dobre typy w tych dwóch turniejach. Trzeba przyznać że zielono w tym temacie było u zdecydowanej większości. Do zobaczenia w US Open.
Jeżeli chodzi o Dallas, i New Haven bardzo pozytywne wrażenie zrobiła. R. Vinci, M. Kirilenko,P. Kvtiova, C. Dellacua oraz spory postęp uczyniła J. Jankovic. Totalne dno natomiast M. Bartoli, D. Hantuchova i M. Erkakovic.
Występy Wozniackiej i Radwańskiej stoją natomiast pod znakiem zapytania.
Pozdrawiam i powodzenia
by scotratez
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom