>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Paryż, Pattaya City

Status
Zamknięty.
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Pozwoliłem założyć sobie temat bo chciałbym razem z Wami wrócić do gry!

Długo tutaj nic nie pisałem, ale tego poranka jeszcze pod wpływem jetlagu po Australian Open znalazłem czas i mam nadzieję, że przyniosę Wam szczęście!

Pliskova 1,8 Bet365✅✅✅ Brawo Kristina! Wielka batalia zwycięska! Na live score można było zawału dostać, ale wiara w Kristinę zwyciężyła! Wielkie brawa! Przyniosłem Wam szczęście!
Kwalifikacje turnieju w Paryżu, młoda i czasem szalona czeszka Kristina Pliskova dziś zmierzy się z Johanną Kontą. Ja dziś wierzę w szaleństwo, entuzjazm i fantazję czeszki. Kristina ten sezon zaczęła bardzo dobrze. Australijska przygoda udana zwłaszcza na Nowozelandzkiej ziemi, gdzie ogrywała Wickmayer czy Vandeweghe. Jednakże potem niepowodzenie z rąk Duval w Melbourne Park.

Z kolei Konta ma ostatnio fatalny okres. Przygrywa praktycznie wszędzie i wszystko. Porażki z Xu i Savczuk to więcej niż tenisowe klęski. Ponadto w tym tygodniu u siebie w Sunderlandzie skreczowała z zawodniczką, której nazwiska nawet ja nie kojażę, co rzadko się zdarza ????

Dziś w Paryżu pierwsza batalia obydwu i mam wielkie przekonanie, że wygra Pliskova. Kristina to Isner w spódnicy. Potrafi wystrzelić 15 asów w meczu, co na szybkiej nawierzchni w Paryżu na pewno pomoże ???? Oczywiście czeszka lubi też popełniać niewymuszone błędy, jednak jej rywalka też do wirtuozów w tej kwestii nie należy. Dlatego wierzę, że dobry serwis i mocne uderzenia Kristiny przechylą zdecydowanie szalę na korzyść Pliskovej!

Nie muszę przypominać, że ostatnio w Paryżu triumfowała Mona Barthel, która prezentuje podobny styl gry do Czeszki. Liczę, że sen Kristyny w stolicy Francji rozpocznie się bajkowo, a może nawet skończy się tak jak rok temu sen Barthel, trzymam mocno kciuki!
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Sofia Arvidsson wygra @ 2,10 Bet365 ⛔
Pierwsza runda kwalifikacji do turnieju głównego w Paryżu, mocna obsada turniejowa, zawodniczki, które bronią masę punktów będziemy oglądać już od kwalifikacji. Ja pod lupę biorę pierwszy mecz kwalifikacji, typuję zwycięstwo Sofii Arvidsson w meczu z młodą Niemką Anną Leną Friedsam, w którym Szwedka nie jest faworytką. Sofia miała fatalny zeszły sezon, wypadła poza pierwszą setką rankingową i dlatego musi walczyć o udział w turnieju głównym w kwalifikacjach. Sezon miała słaby, jednak całkiem nieźle zaprezentowała się pod koniec sezonu na kortach w hali. Najpierw w Moskwie przechodząc przez trzy rundy kwalifikacji, pokonując tam niezłe zawodniczki, takie jak chociażby Dushevina, zagrała w turnieju głównym, tam w pierwszej rundzie pokonała Galinę Voskoboevą, a dopiero w 1/8 finału była bez szans w starciu z Svetlaną Kuznetsovą. W następnym tygodniu zameldowała się w Poitiers, gdzie doszła do finału, gdzie w trzysetowym boju uległa młodej Sasnovich.
Anna Lena, lat dwadzieścia, mimo dość wysokiego miejsca rankingowego, które pozwala na grę w kwalifikacjach do turniejów najwyższej rangi, ona decydowała się na grę w ITFach - tam, co jest oczywiste brylowała, wygrywała turniej za turniejem. W hali czuję się całkiem nieźle, gra dość często na tej nawierzchnii. Spotkanie z Sofii będzie dla Niej takim pierwszym prawdziwym testem, gdzie na hali zmierzy się z renomowaną zawodniczką. Szwedka, podobnie jak Niemka szybko odpadły z kwalifikacji do Australian Open, jednak ten czas na pewno lepiej spożytkowała Arvidsson, która jest już starszą zawodniczką i dla której, tydzień, dwa spokojnych przygotowań w Europie jest na wagę złota.
Liczę, że w roku 2014 wróci Sofia Arvidsson chociażby z sezonu 2012, nie wierzę, że tak renomowana tenisistka może zagrać, drugi tak słaby sezon. Sofia jeszcze spokojnie może pograć na poziomie WTA, ma do tego odpowiednie umiejętności, Anna to jeszcze nie jest doświadczona zawodniczka, w tym meczu wszystko będzie zależeć od dyspozycji Szwedki, która najlepsze wyniki osiągała właśnie w hali.
Nadia Petrova wygra @ 1,33 Bet365 ✅
Co w pierwszej rundzie kwalifikacji robi Nadia Petrova? Otóż, Rosjanka nie grała w oficjalnych turniejach od US Open, po tragicznej śmierci matki, która zginęła w wypadku samochodowym. Nadia odpuściła występ w Australian Open, do którego nie była w stanie się szybko przygotować i wybrała długie przygotowania, do cyklu turniejów halowych w Europie. Dzisiaj rywalką będzie Hiszpanka, Maria-Teresa Torro-Flor, która poza kortami ziemnymi nie gra dobrze, w hali oficjalny mecz zagrała osiemnaście razy, przez osiem lat kariery. Nawierzchnia ziemna to jej miejsce i tego się trzymajmy.
Z drugiej strony siatki Nadia Petrova, która najlepiej czuję się na nawierzchniach twardych, to tutaj odnosiła najlepsze wyniki w karierze. Teraz jest poza pierwszą setką rankingu i takie turnieje jak ten w Paryżu, powinny jej pomóc w wywindowaniu w górę. Z Paryża ma dobre wspomnienia, kilka lat temu wygrała tutaj cały turniej, co za pewne pamięta.
Ktoś może pomyśleć, że jestem wariatem, grając zwycięstwo Rosjanki po tak niskim kursie, jednak ja wiem, że Nadia podchodzi do sportu bardzo profesjonalnie i jak po prostu nie jest dobrze przygotowana to nie startuje, nic na siłę. Maria Teresa w hali nie powinna sprawić większych problemów, jednak wiemy jak to jest z pierwszym meczem po takiej przerwie, mogą być problemy w pierwszym secie.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Paryż - kwalifikacje
Spotkanie: Friedsam - Arvidsson
Typ: 2 ⛔ ????
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Bukmacherzy w roli faworytki stawiają nieznacznie Friedsam czego kompletnie nie rozumiem. Jak dla mnie to Szwedka zdecydowanie półka wyżej, od lat na salonach WTA, do tego mecz rozgrywany w hali, więc tam gdzie Arvidsson czuje się najlepiej. Ostatni sezon dla Arvidsson był niezły, chociaż słabszy od 2012. Sofia mało grała w tym roku, więc myślę że wypoczęła do tego turnieju i pokaże klasę i będzie chciała przebić się do turnieju główego. Latka lecą, a przydałoby się jeszcze pokazać szerszej publiczności. Friedsam sezon temu grywała głównie w turniejach rangi ITF, myślę że to jeszcze nie jest ten moment, a już na pewno nie uda się tego osiągnąć w walce z Szwedką. Początek spotkania już wkrótce, o godzinie 10.
⛔ 3:6 7:6 7:6 Delikatnie mówiąc dała ciała Arvidsson, w 2 secie miała meczową. W 3 prowadziła już 3:0, miała dwa przełamania, ostatecznie przegrała niestety, klasyka WTA.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Nadia Petrova wygra @ 1,50 Sportingbet ⛔
Druga runda kwalifikacji do turnieju głównego w Paryżu, po raz drugi typuję zwycięstwo Nadii, która wraca po przerwie spowodowanej tragedią rodzinną a dokładnie śmiercią w wypadku matki. Wczoraj obie zawodniczki wygrały bezproblemowo swoje mecze w dwóch setach. Ja sam osobiście jestem lekko zaskoczony, że Nadia poradziła sobie tak gładko a do tego w dwóćh setach, co po tak długiej przerwie nie jest łatwe. Dinah zadanie miała bardzo bardzo proste, musiała pokonać ( innej opcji nie było) młodą Francuzkę, która otrzymała dziką kartę na udział w kwalifikacjach.
Co w pierwszej rundzie kwalifikacji robi Nadia Petrova? Otóż, Rosjanka nie grała w oficjalnych turniejach od US Open, po tragicznej śmierci matki, która zginęła w wypadku samochodowym. Nadia odpuściła występ w Australian Open, do którego nie była w stanie się szybko przygotować i wybrała długie przygotowania, do cyklu turniejów halowych w Europie. Dzisiaj rywalką będzie Hiszpanka, Maria-Teresa Torro-Flor, która poza kortami ziemnymi nie gra dobrze, w hali oficjalny mecz zagrała osiemnaście razy, przez osiem lat kariery. Nawierzchnia ziemna to jej miejsce i tego się trzymajmy.
Z drugiej strony siatki Nadia Petrova, która najlepiej czuję się na nawierzchniach twardych, to tutaj odnosiła najlepsze wyniki w karierze. Teraz jest poza pierwszą setką rankingu i takie turnieje jak ten w Paryżu, powinny jej pomóc w wywindowaniu w górę. Z Paryża ma dobre wspomnienia, kilka lat temu wygrała tutaj cały turniej, co za pewne pamięta.
Co do osoby Nadii Petrovej nie mam nic więcej do dodania, cieszy mnie fakt, że powrót się udał i wydaję mi się, że są duże szanse na występ w turnieju głównym. Niemka Pfizenmaier to dość specyficzna zawodniczka, która ranking, dość wysoki bo 92.miejsce wypracowała grą w ITFach i sporadycznymi występami w WTA 125k, czy trzecią rundą w Roland Garros. Pozostałe sukcesy to tylko turnieje rangi ITF. Dinah mało gra na twardych nawierzchniach, preferuje mączkę zdecydowanie. W tamtym roku spotkały się zawodniczki na clayu w Stuttgardzie, jak wiemy Petrova zdecydowanie bardziej woli grać na nawierzchniach typu hard/indoors. To spotkanie wygrała Petrova w dwóch setach. Każdy kto po najmniejszej linii oporu śledzi tenis wie w jak słabej formie w 2013 roku była Rosjanka a jednak na koronkowej nawierzchnii Pfizenmaier zdołała ją pokonać dość spokojnie.
Dzisiaj sądzę, że Nadia również wygra, wczoraj pokazała, że jest na pewno w niezłej dyspozycji. Czego możemy się spodziewać po Dinah Pfizenmaier nie wiemy. W Melbourne porażka z będącą w dołku Wickmayer a tutaj rywalka w pierwszej rundzie nie sprawiająca żadnych problemów. Hala to zdecydowanie miejsce dla Nadii, Dinah z dobrymi wynikami na indyku jednak tylko i wyłącznie na ITFach.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Paris (Francja) - Kwalifikacje, twarda (w hali)

&amp;

Razzano V. (Fra) - Pliskova Kr. (Cze)
Typ 1 1.57&gt;1.68 Pinnacle Sports
⛔
Coś było na rzeczy, skoro kursy ostro poleciały w góre...
Krótko i na temat. Francuska na początku sezonu prezentuję na prawdę dobrą formę. Podczas AO rozegrała 2 spotkania, w pierwszej rundzie uporała się z Belgijką Van Uytvanck, w 2 rundzie natrafiła na będącą w gazie Kanadyjkę Bouchard. Miałem okazję oglądać tamto spotkanie, i Francuska zagrała przyzwoicie, postawiła się młodej Kanadyjce, jednak to było za mało na odkrycie tego turnieju. Jednak widać, że Razzano na poczatku sezonu złapała wiatr w żagle i prezentuje się o wiele lepiej niż w tamtym, nieudanym dla Niej sezonu. W Paryżu musi przejść kwalifikacje, i juz w pierwszej rundzie trafiła na wyżej notowaną rywalkę, Niculescu, która w AO dotarła do 3 rundy i przegrała z Makarova. Niemniej jedak w 2 rundzie sprawiła sporą niespodziankę pokonując Niemkę Lisicką. Wczoraj Rumunka nie miała nic do powiedzenia i przegrała z Razzano w 2 setach. Teraz Francuska zmierzy się z niżej notowaną rywalką, Czeszką Kristyną Pliskovą(123 WTA), która w 1 rundzie kwalifikacji pokonała, nie bez problemu, w 3 setach Brytyjkę, Konte. Pliskova sezon rozpoczęła dosyć przyzwoicie, w Auckland przebrnęła przez kwalifikacje i odpadła w 2 rundzie z Hampton. W pierwszej uporała sie z Wickamayer, jednak Niemka zupełnie pod formą. W AO odpadła w kwalifikacjach z Amerykanką Duval. Ogólnie jest to młoda zawodniczka, w tamtym sezonie głównie brała udział w turniejach rangi ITF, a jesli chodzi o WTA to głównie odpadała na początku turnieju, lub przegrywała w kwalifikacjach. Kursy od wczoraj poleciały w dół, udało mi się jeszcze załapać na 1.66, dzisiaj już w okolicach 1.50. Nic dziwnego, Francuska jest w formię na początku sezonu, posiada większę doświadczenie, rozegrała dobry mecz w AO z Bouchard, wczoraj gładka wygrana z Rumunką, Niculescu, dzisiaj powinno być podobnie, nie widzę innej opcji, jak pewną wygraną, nie sądzę, żeby Czeszka coś ugrała w tym pojedynku. Dodatkowym plusem dla Razzano jest gra przed własną publicznością. GL
edit. O dziwo przed samym meczem kursy ostro podskoczyły do góry, nie wiem, czym to jest spowodowane, mam nadzieję, że nie problemami Francuski.​
 
dx2 229,7K

dx2

Użytkownik
Razzano-Kr.Pliskova 1 @1.48
Zatsanwiam sie z gory, z dolu, z boku, ale sprobuje. Razzano tenisistka duzo lepsza, naprawde wiele swietnych zawodniczek ograla w karierze na bardzo duzych turniejach z Serena Williams, Martina Hingis czy Dinara Safina na czele. Francuzka jednak rzadko gra dobrze, czy to problem pracowitosci czy mobilizacji nie wiem. Razzano ma niecale 31 lat, a mam wrazenieze w tourze jest od zawsze. Wczoraj Razzano pokonala Monice Niculescu i to juz cos, chociaz Rumunka tez mial ostatnio tyle spotkan, ze trudno wyrokowac jak bardzo jej sie chcialo. Tutaj troszke zacheca mnie wystep Razzano na Australian Open gdzie zagrala dwa mecze. Najpierw zwyciestwo z mloda van Uytvanck w dwoch tie-breakch, pozniej porazka z Eugenie Bouchard 2-6 6-7, takze drugi set pokazuje ze najgporzej chyba nie jest i cos tam u Razzano w tej chwili jest. Kristina Pliskova rzekomy talent, triumfatorka juniorskiego Wmbledonu, ale smiem watpic czy ona takie sukcesy przeniesie na zawodowy tenis. Jak to czesto bywa ci co wygrywaja juniorski Wimbledon to ilosciowo zostawiaja najmniejszy slad pozniej w seniorach, a Pliskovej poza bardzomocnym serwisem ewidentnie brakuje umiejetnosci prowadzenia wymian. Trudny typ ze wzgledu na niewaidoma tak naprawde dyspozycje Razzano, ale nie widac dobrych meczow do typowania na horyzoncie.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
vinci - svitolina
typ: svitolina ✅
kurs: 2,75 bet365
w 1 rundzie w paryzu leciwa wloszka spotka sie z 20 letnia ukrainka. zaczne od eliny. mloda, ambitna, pukajaca do swiatowej czolowki dziewczyna, 47 rakieta swiata. byla jedynka juniorskiego tenisa. w tamtym roku wygrala 3 tytuly - 2 itf i 1 wta. w tym roku pokazala sie z dobrej strony w AO dochodzac do 3 rundy. pokonala miedzy innymi kuznetsova oraz lepchenko. wloszka to oczywiscie 12 rakieta swiata duzo bardziej doswiadczona. w sobote wygrala w parze z errani deblowego AO, a tu w paryzu bedzie bronila ze swoja kolezanka deblowego tytulu z tamtego roku.
Wydaje mi sie, ze jezeli ukrainka postara sie i przycisnie wloszke to roberta odpusci i skupi sie na deblu. jak bedzie? zobaczymy juz jutro. GL
erakovic - hantuchova
typ: erakovic zwrot. krecz
kurs: 2,5 bet365
obydwie panie nie zaczely tego roku w szczegolny sposob i zgodnie 2 mecze przegraly bedac faworytkami i po razie wygraly bedac dogiem. co do gry w hali marina w tamtym roku zagrala w 2 turniejach i dwa razy byla w finale - raz wygrala, raz przegrala. daniela w hali od kilku lat nie blyszczy i raczej nie jest to jej ulubiony rodzaj gry. wydaje mi sie, ze mozna stwierdzic, ze panie nie szczegolnie maja forme ale patrzac na halowe wyniki i tzw zaangazowanie w tym rodzaju gier i zwazajac na wysokosc kursu warto zagrac na erakovic. GL
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Ocierając łzy po Australian Open postanowiłem wyjechać natychmiast ze swoimi typami do Paryża!

Zahlavova-Strycova 1,4 Bet365✅✅✅

Basia gra dzisiaj z Pauline Parmentier. Czeszka zaimponowała mi meczem na AO z Azarenką. Pokazała w sesji wieczornej szczyptę magicznego tenisa i w swoim mądrym stylu zdobywała kolejne punkty. Tutaj ograna w ekspresowym tempie rodaczka Hradecka, która na takich kortach powinna być groźna, co jest tylko kolejnym potwierdzeniem dobrej formy Basi.

Pauline Parmentier zasłynęła otrzymaniem obważanka od Pliskovej na AO, tu ograła Bertens, która będzie chyba po Rus drugim zmarnowanym holenderskim talentem. Nigdy mnie nie przekonywał tenis francuzki, mam wrażenie, że gdyby nie wsparcie bogatej sporo mogącej francuskiej federacji nigdy by szerszej publiczności się nie pokazała.

Larsson 1,61 Bet365✅✅✅

Szwedka to najbardziej pechowa zawodniczka ostatnich losowań WTA. A to Azarenka, innym razem Ivanovic, jeszcze innym Stosur, los Szwedki nie oszczędzał ostatnio. Choć trzeba przyznać, że z Viką była ciekawa batalia w I secie nawet pamiętajac o tym że to nie był dzień Azarenki. Tu jest jednak spora szansa i Johanna wzięła los w swoje ręce. Pokonana wczoraj bardzo szybko i bezproblemowo Peer i dziś mecz z Dolonc.

Rosjanka podobnie jak Parmentier nigdy nie budziła mojego zaufania. Z Sereną na AO nie ona była problemem dla Amerykanki tylko słońce. Wczoraj dziwny mecz w jej stylu przegrany set 1-6 z inną artystką jej pokroju Dusheviną. Wcześniej Kasia Piter czy Katerina Siniakova, młode gniewne znajdowały sposób na Dolonc. Dolonc wyraźnie drabinki turniejowe rozpieszczają, ale ona swoich szans wykorzystać nie umie. Larsson dziś wypunktuje mdły tenis Rosjanki i wykorzysta swoją drabinkową okazję by zagrać w turnieju głównym.


Liczę, że w moim ukochanym tenisowym i nie tylko mieście nadejdzie odrodzenie i reinkarnacja!

Allez!

Brawo dziewczyny! Żaden Stanimal nas nie zniszczy, pokonamy nawet największe Melbourneńskie koszmary razem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Paris (Francja), twarda (w hali)

&amp;


Pavlyuchenkova A. (Rus) - Schiavone F. (Ita)

Typ: 1 1.35 Pinnacle Sports ✅
DW: 2:0 1.83 Bet365⛔ olany 1 set..​


Niestety kursy na to spotkanie nie powalają, i nie ma się czemu temu dziwić. Ja jednak mimo tego skorzystam. Włoszkę opisywałem nie tak dawno ( http://forum.bukmacherskie.com/f153/australian-open-2014-turniej-glowny-13-01-2014-26-01-2014-a-102101.html) , bo podczas meczu 1 rundy w Melbourne, gdzie mierzyła się z przyszłą finalistką, Cibulkovą., a kurs na zwycięstwo Słowaczki był jak najbardziej do pobrania. Schiavone nie sprawiła niespodzianki i gładko przegrała. Ogólnie w czerwcu kończy 34 lata, może być to już jeden z ostatnich sezonów w karierze, bo chyba nie ma sensu dalej ciągnąć tego wszystkiego, skoro dobrych wyników brakuje. Jedynie Włoszka może jeszcze coś ugrać na Clayu, jednak jeśli chodzi o szybsze nawierzchnie to z rywalkami wyżej notowanymi gładko przegrywa, i kończy rozgrywki zwykle na 1 rundzie. A jej rywalką będzie wyżej notowana, Rosjanka Pavlyuchenkova, która w AO dotarła do 3 rundy, gdzie zagrała z Naszą Isią, i o mały włos, a wyeliminowała by Polkę, bo wygrała 1 seta, w 2 wygrywała 2:0, i nagle jej gra stanęła, jakby przestraszyła się tego, że może wyeliminować rozstawioną z nr 5 zawodniczkę i od tego momentu straciła 12 gemów, wygrywając zaledwie dwa. Rosjanka lubi grać na hardzie, w meczu z Radwańską pierwszy set bardzo dobry, przede wszystkim tenis oparty na sile, z dobrym serwisem i dobrymi returnami, co powinno jutro Włoszkę wręcz zmiażdżyć. Nie widzę po prostu argumentów po stronie Schiavone, blisko 10 lat młodsza rywalka, przewyższa ją pod każdym względem i jutro powinna gładko wygrać, no chyba, że Pavlyuchenkova nie wytrzyma presji i zagra podobnie, jak w 2 i 3 secie z Radwańską, ale no to się nie zapowiada. Stawiam na gładką wygraną Rosjanki, kurs na czysty win i -1.5 seta pobieram. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Shuai Peng wygra @ 1,40 William Hill ✅
Widoczna jest różnica klas pomiędzy tymi zawodniczkami, Mayr z całym szacunkiem nie zasługuje na zajmowane miejsce w rankingu, nigdy nie podobał się mi jej styl, nazywany przeze mnie &quot;fifty, fifty&quot;. Wejdzie lub nie, zależy od dnia. Myślę, że ten sezon zweryfikuje grę Mayr, która chcąc nie chcąc musi zacząć występować na poziomie WTA, co może się skonczyć dużym spadkiem w rankingu. Shuai bardzo solidna tenisitka, znana z oburęcznej gry z obu stron. W Pattaya lubi grać, występowała tutaj w poprzednich latach trzy razy i każdy z występów kończył się jakimś małym sukcesem. Dwa ćwierćfinały i jeden półfinał to osiągnięcia Chinki Peng.
Patricia Mayr to zdecydowanie zawodniczka kojarząca sie z nawierzchnią ziemną, poza nią traci swoje atuty, szybkie nawierzchnie stanowią dla reprezentantki Austrii problemy. U Shuai Peng sytuacja znów zdecydowanie odwrotna, jej &#39;królestwo&#39; to hard i tego się trzyma. Tutaj osiąga najlepsze wyniki. Po słabym zeszłym sezonie ten rozpoczęła całkiem nieźle, finał w Shen Zhen i porażka z Na Li, następnie występ w Melbourne zakończony małą niespodzianką, czyli odpadnięciem w I rundzie wielkoszlemowego turnieju. Wszystkie znaki na niebie mówią, że jutro Peng musi wygrać, nie wyobrażam sobie jej porażki z przeciętną Mayr, jednak wszystko zweryfikuje kort, powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
dx2 229,7K

dx2

Użytkownik
Mayr-Sh.Peng 2 @1.38
Ogolnie zgadzam sie z tym co napisano powyzej, wiec zaoszczedze sobie trudu. Peng grywala juz tutaj calkiem przyzwoicie, chociaz nie bylo jej tu przez ostatnie 2 lata. Dla Patricii Mayr jest to tutaj debiut jezeli sie nie myle, wiec tu Chinka juz ma przewage. Poza tym Peng zaczela sezon niezle od finalu w Shenzen, ale w Melbourne na Australian Open pozegnal sie z turniejem w 1 rundzie po bardoz zacietym meczu z Kurumi Nara, ktora dotarla pozniej do 3 rundy i stoczyla dobry mecz z Jankovic, takze forma byla, ale troche szczescia zabraklo. Mayr gra dobrze, jak zwykle Austriaczka preferuje mocne uderzenia, ale Peng troche nadgoni troche Australie moim zdaniem, a klimaty tez zdecydowanie bardziej pod Chinke. Shuai Peng to troche taki Julien Bennetaeu kobiecego tenisa, czyli zawodniczka ktora umiejetnosciami zasluguje na wygranie tytulu w glownym tourze, mnostwo razy bylo blisko, a wciaz sie nie udalo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 229,7K

dx2

Użytkownik
Pfizenmaier-J.Larsson 2 @1.68
Larsson wydaje sie byc w bardzo dobrej formie, o czym swiadczy wygrana nad Manasevia vel Dolonc. Wygrana Pfizenmaier w moim odczuciu to wciaz duza zasluga niegotowosci Nadii Petrovej. Obydwie panie debiutuja w tym turnieju, ale Larsson wydaje mi sie faworytka tego meczu. W kwalifikacjach wciaz sa dwie zawodniczki rozstawione wyzej od Szwedki, wiec zabaw w stylu lucky loser sie nie spodziewam. Poza tym bukmacherzy przewartosciowali troche szanse na korzysc Larsson od punktu wyjscia z czym sie zgadzam, wiec typuje wygrana Szwedki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
A 93

ateo87

Użytkownik
Lisicki - Vekic 2 h+5,5 @1.8 ✅✅ darmo

młoda zdolna Chorwatka posiadająca niezły serwis i mocne uderzenie z końcowej linii po 2 stronie Niemka posiadająca te same atuty jednak popełniająca masowo ue czasem seriami handi wysokie jeśli chodzi o hale powinno zostać utrzymane przez Chorwatkę

Voskoboeva - Pliskova 2 @2.25 ⛔⛔ niestety ani *5-4 ani *6-5 w 3 nie dalo wygranej ????
3r kwali mecz typowy 50-50 ale kurs zdecydowanie zawyżony na Czeszkę umiejętności na hali posiada większe od rywalki dobry mocny plaski serwis daje jej sporo punktów do tego popełnia mniej ue od swojej rywalki ... Galina rozstawiona z nr6 w kwalach czyli najwyżej z zawodniczek które zostały w 3r jak by wpadło jakieś LL o którym nic nie wiem niestety to może pohandlować, kurs na pewno warty gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yurand 230

yurand

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Paris (Francja), twarda (w hali)
&amp;

Pavlyuchenkova A. (Rus) - Schiavone F. (Ita)
Typ: 1 1.35 Pinnacle Sports
DW: 2:0 1.83 Bet365​

Niestety kursy na to spotkanie nie powalają, i nie ma się czemu temu dziwić. Ja jednak mimo tego skorzystam. Włoszkę opisywałem nie tak dawno ( http://forum.bukmacherskie.com/f153/australian-open-2014-turniej-glowny-13-01-2014-26-01-2014-a-102101.html) , bo podczas meczu 1 rundy w Melbourne, gdzie mierzyła się z przyszłą finalistką, Cibulkovą., a kurs na zwycięstwo Słowaczki był jak najbardziej do pobrania. Schiavone nie sprawiła niespodzianki i gładko przegrała. Ogólnie w czerwcu kończy 34 lata, może być to już jeden z ostatnich sezonów w karierze, bo chyba nie ma sensu dalej ciągnąć tego wszystkiego, skoro dobrych wyników brakuje. Jedynie Włoszka może jeszcze coś ugrać na Clayu, jednak jeśli chodzi o szybsze nawierzchnie to z rywalkami wyżej notowanymi gładko przegrywa, i kończy rozgrywki zwykle na 1 rundzie. A jej rywalką będzie wyżej notowana, Rosjanka Pavlyuchenkova, która w AO dotarła do 3 rundy, gdzie zagrała z Naszą Isią, i o mały włos, a wyeliminowała by Polkę, bo wygrała 1 seta, w 2 wygrywała 2:0, i nagle jej gra stanęła, jakby przestraszyła się tego, że może wyeliminować rozstawioną z nr 5 zawodniczkę i od tego momentu straciła 12 gemów, wygrywając zaledwie dwa. Rosjanka lubi grać na hardzie, w meczu z Radwańską pierwszy set bardzo dobry, przede wszystkim tenis oparty na sile, z dobrym serwisem i dobrymi returnami, co powinno jutro Włoszkę wręcz zmiażdżyć. Nie widzę po prostu argumentów po stronie Schiavone, blisko 10 lat młodsza rywalka, przewyższa ją pod każdym względem i jutro powinna gładko wygrać, no chyba, że Pavlyuchenkova nie wytrzyma presji i zagra podobnie, jak w 2 i 3 secie z Radwańską, ale no to się nie zapowiada. Stawiam na gładką wygraną Rosjanki, kurs na czysty win i -1.5 seta pobieram. GL
Ja bym uważał na ten mecz, bo obie panie grały ostatnio w tamtym roku we wrześniu czy tam kiedy i Pavlyuchenkova wygrała nieznacznie, bo 7-6, 7-6. Poza tym mam swoje źródło i myślę, że tutaj może byc przestrzał. Ja dzisiaj zagram, że Włoszka ugra seta za 2,00 w MILENIUM i to polecam przede wszystkim. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dx2 229,7K

dx2

Użytkownik
Vinci-Svitolina 1 @1.48
Moim zdaniem Roberta Vinci &quot;zaskoczy&quot; w tym turnieju, tym bardziej ze to hala, a Vinci turniej halowe juz wygrywala. Vinci jest zbyt dobra tenisistka, ale poczatek obecnego seoznu ma fatalny, gdyz zagrala 3 turnieje i 3 razy odpadala w 1 rundzie. Najpierw Wloszka przegrala z Konjuh w Auckland (tutaj jeszcze mozna przymknac oko poniewz turniej maly przed szlemem), pozniej przyszla porazka z przyjaciolka Errani w Sydney, a w Melbourne Vinci przegrala po w miare wyrownanym meczu z Jie Zheng. Za duzo tego, zmiana klimatu, powrot do hali, bedzie dobrze. Vinci wystartowala tutaj w Paryzu w dwoch ostatnich sezonach. 2 lata temu przegrala w cwiercfiale z pozniejsza finalistka Marion Bartoli w trzysetowym dramacie zakonczonym tie-breakiem w ostatnim secie, a w ubieglym roku Vinci przegrala w 2 rundzie po trzysetowym pojedynku z Mona Barthel. Wtedy jeszcze raczej malo osob przypuszczalo, ze ta wlasnie Mona Barthel wygra caly turniej. Vinci przyjezdza do stolicy Francji razem z Errani, rok temu obydwie dzielnie walczyly i bardzo sie wspieraly podczas swoich meczow singlowych (Errani przegrala z Barthel w finale). Svitolina zagrala naprawde dobrze w Melbourne, ale Svitolina debiutuje tez w Paryzu i przyjezdza tutaj po raz pierwszy, takze licze na pierwsze zwyciestwo Vinci w tym sezonie juz na europejskim gruncie.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Jutro Mona Barthel zagra z Flipkens. Mona broni tu finału z przed roku gdzie wygrała z Errani. Flipkens rok temu tu nie wystąpiła.Uważam że są spore szanse na zwycięstwo Mony. Sorry za taką analize ale pisze z telefonu bo nie mam czas. Jak ktoś ma jakies info odnośnie tego meczu to niech pisze.
Barthel-Flipkens : 1 1,70
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Tomljanovic - Kudraytseva +1,5s typ 2 @1.4 ✅✅
kurs może nie powala ale rywalki to ten sam poziom tyle że Alla ograna po kwalach gdzie przeszła 2r bez stary seta obie graja tenis off serwis po stronie Rosjanki

Muguruza Blanco - Kimiko Date Krumm 2 h+6,5 @1.6 ✅✅
Blanco dobrze zaczęła sezon od niezłych wyników czego nie można powiedzieć o babci, Kimiko co roku osiąga tu niezłe wyniki własne śmieci doświadczenie oraz fakt ze masa zawodniczek przyjeżdża tu odpocząć zamiast grac na poważnie skłania mnie na zagranie miejscowej do tego dochodzi handicap który jest dość wysoki

Georges - Khumkhum 2 @1.9 ⛔⛔
Niemka to taki jeździec bez głowy przeplata genialne mecze z beznadziejnymi bardzo off zawodniczka wygrywająca masę punktów i popełniająca masę ue do tego dochodzi jeden z lepszych serwis w WTA po 2 stronie siatki młoda zdolna gospodyni grająca ten deff bardzo dobrze biegająca niezły return ... zakładam ze Julka przyjechała tu na wczasy a i ściany miejscowej mogą pomoc która potrafi grac z off zawodniczkami o czym może świadczyć fakt ogrania Kvitovej na AO 2-1 w setach

2/3 skutecznosc z rana :p
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Elena Vesnina wygra @ 1,73 Sportingbet ✅
Pierwsza runda turnieju w Pattaya, pod lupę biorę mecz Eleny Vesniny z Vanią King. Analizując ten mecz jak dla mnie wszystko przemawia za Rosjanką, Vania nigdy mnie nie przekonywała, dobre wyniki zazwyczaj w końcówce sezonu. Elena to światowa czołówka, od roku zajmuje miejsce w pierwszej pięćdziesiątce rankingu WTA. Vania to zdecydowanie inna historia, najlepsze wyniki od zawsze osiąga w końcówce sezonu, gdy wiele zawodniczek jest na zasłużonym urlopie.
Elena Vesnina podobnie jak Vania King, nie jest zadowolona ze startu sezonu, Rosjanka w Melbourne uległa w pierwszej rundzie młodej Alison Riske. W Pattayi broni punktów za ćwierćfinał, więc na pewno nie chcę sobie pozwolić na kolejny spadek w rankingu po Australian Open.
To, że Elena jest lepszą zawodniczką od Amerykanki Vanii King wie chyba każdy, jednak jedyną zagadką tego meczu jest dyspozycja Rosjanki. Tylko z tego powodu kursy na zwycięstwo Vesniny są tak wysokie. Jeśli Rosjanka zagra na swoim normalnym poziomie to Vania King, która gra bardzo defensywnie ma małe szanse w starciu z potrafiącą atakować Rosjanką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Dziś jadę do Pattayi, bo tam grają moje dwie faworytki!

Tomljanovic 1,83 bet365⛔⛔⛔

Ajla zagra jutro z zawodniczką jednego meczu, Allą Kudryavtsevą. Do tej pory rosjanka żyje w glorii chwały i blasku pokonania Marii Sharapovej na Wimbledonie 2008. Ten wynik ciągle pozostaje dla mnie najbardziej niezrozumiałym wynikiem WTA XXI wieku. Od tego czasu rosjanka stała się typową journey-woman tułującą się po kwalifikacjach mniejszych imprez. I tak już minęło prawie 6 lat! Nawet bardziej skupiła się na deblu. Nie wierzę w cudowne odrodzenie rosjanki i nawet jej wyniki w tym roku nic a nic mnie nie przekonują. Zeszły rok fatalny i bez choćby najmniejszych błysków.

Z kolei Ajla to moja faworytka do top30 w tym sezonie. Na AO świetny mecz ze Stephens zakończył jej przygodę z Australią, wcześniej pokonana zawsze groźna Hantuchova i porażka z inną młodą gniewną Keys po długiej batalii. Chorwatka to o wiele większy potencjał oraz mimo wieku wyższe umiejętności. Rosjanka niech skupi się na deblu.

Putintseva 1,83 bet365⛔⛔⛔ Putintseva bardzo nadwyrężyła moje zaufanie, dx2 - po meczu kazdy mądry.

Yulia to największy walczak WTA, walecznością dorównuje nawet Sharapovej i Azarence. Zeszły rok brylantowy do momentu kontuzji latem. Powrót po kontuzji ciężki i mozolny na peryferiach ITF, lecz z turnieju na turniej gra coraz lepsza, aż do wygranego seta z Radwańską w Melbourne Park.

Nadeszły dni gdy Yulia znów po kontuzji będzie mogła święcić triumfy w WTA a rywalka idealna, królowa Warszawy, Dulgheru. Rumunka musi bronić w sezonie chyba najwięcej break-pointów z cyklu WTA obok Meusburger. Wczoraj w zapewne pasjonującym meczu z Rodionovą 16 break-pointów dla mało wymagającej rywalki. Rumunka, podobnie jak Kudryavtseva, która jest bohaterką jednego meczu, jest bohaterką jednego turnieju i tak już od dłuższego czasu.

To za mało by przeciwstawić się żądnej sukcesów i zdrowej Yulii, która wraca do wielkiej wiosennej formy 2013!

Tym razem się nie udało ???? nie codziennie jest niedziela, życie byłoby zbyt proste, gdyby nie miało kolców ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom