>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Paryż, Pattaya City

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Paris (Francja), twarda (w hali)​

&amp;

Larsson J. (Swe) - Suarez Navarro C. (Esp)​

Typ: 1 +1.5 sets 1.70 Unibet⛔
Typ: 1 2.85 Unibet ⛔ Niestety...​

Jutro poszukam niespodzianki. Szwedka gładko przebrnęła przez kwalifikacje pokonując takie rywalki jak: Peer, Dolonc, Pfizenmaier i to bez straty seta. Mimo, że debiutuje w Paryżu, i w hali grywa bardzo rzadko, to prezentuję tutaj dobrą formę. Ogólnie, jak już kolega wcześniej wspomniał, Szwedka ma pecha do losowania, w AO w 1 rundzie trafiła na samą Azarenkę, i śmiało można napisać, że rozegrała dobre spotkanie, ba nawet w pierwszym secie prowadziła 5:4 i 6:5 i miała własny serwis, jednak nie wykorzystała zaistniałem sytuacji do wygrania seta i ostatecznie przegrała w 2 setach, wcześniej porażki z Ivanovic i Watson. Czemu stawiam na Szwedkę? Trafiła w końcu na początku turnieju nie tak źle, bo na Hiszpankę, która w moim mniemaniu jest spokojnie do ogrania, a przynajmniej teraz, gdzie Jej forma pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście Suarez Navarro dosyć dobrze radzi sobie na hali, rok temu dotarła tutaj do 1/4 finału, półfinał w Linzu pod koniec poprzedniego sezonu, jednak w Melbourne gra słabiutka, niby 3 runda, jednak męki z Voskoboevą, wczesniej wygrana ze słabiutką King, no i dotkliwa porażka z Cibulkovą. Szwedka rozegrała już 3 spotkania w kwalifikacjach, mimo, iż debiutuje w Paryżu gra tutaj dobrze, liczę na to, że ugra coś w tym pojedynku, powinna wykorzystać fakt, że dla Hiszpanki jest to pierwszy mecz w stolicy Francji i może powoli wejść w to spotkanie, więc jest szansa na wygranie seta. Ja pójdę nie co dalej, i spróbuję czysty win Larsson, bo Hiszpanka przy obecnej formie jest spokojnie do ogrania.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Simona Halep-Kristina Mladenovic

over 2.5 sets 3,00 bet365 6/10 nawet seta nie wymeczyła wspaniała Simona
over 19.5 gem 2,00 bet365 9/10
✅✅
Mladenovic win 5,00 bet365 2/10✅✅

Czyżby Szykowała się niespodzianka w tenisie kobiecym nie może być:grin::grin:.
Pewnie zostane zlinczowany po tym co napisze ale nie dbam oto.Australian Open nadwyreżył mój portfel zdeczka jak i spokój ducha takich cyrków to dawno nie widziałem w żadnym turnieju i chyba nie tylko ja.Simona Halep delikatnie mówiąc nie budzi mojego zaufania,może krecić wałeczki na boku i sie podkładać ale nie musi :],wypracowała sobie ranking,pozycje,forma niby jest a może jej nie ma, kombinuje jak tylko może tak jak jej koleżanki po fachu SAFAROVA,Kerber,Kvitova,Zakopalova,WOŻNIACKI,Radwańska i wiele innych leniwych tenisistek,tylko czekam kiedy nastapi wielkie bum w wielkim światku tenisa i skończy sie dobra passa księżniczek.Przegrana z Medison Keys w 1 rundzie Brisbane i oddany mecz bez walki z Cibulkova gdzie ugrała zaledwie 3 gemy w AO jest dla mnie wielką zagadką.Mladenovic gra u siebie i napewno bedzie chciała powalczyć i pokazać sie z jak najlepszej strony,stylem bardzo przypomina mi wspomnianą Medison Keys z która Rumunka sie podłożyła w Brisbane,Francuzka dobrze czuję się na hali w przeciwienstwie do Halep która może przyjechała na wakacje a może nie któż to zgadnie jakie ma plany nie jestem naiwny i nie powiem że chciałaby zajść jak najdalej w tym turnieju bo tego nie wiem . Na win francuzki delikatnie bo potrafi być mega nieregularna i może pierwszego seta wygrać aby potem oddać 2 kolejne gładko przecież to klasyk w WTA więc zagram bezpieczniej.

Karin Knapp-Arrubarrenna
Karin Knapp 1,44 bet365 9/10 ✅

Włoszka zrobiła na mnie wielkie wrażenie podczas AO prawie wyrzuciła z turnieju sama wielka Sharapova-najlepszą tensistke ostatnich lat,nepewno to doda pewności siebie Knapp.Włoszka to przyszłość włoskiego tenisa kobiecego,mega talent,mega wola walki, nie wyobrażam sobie aby mogła przegrać to spotkanie jest w wielkim gazie i już ostrze sobie ząbki na kursy w nastepnej rundzie gdy bedzie podejmować Sare Errani która w tej chwili co tu dużo mówić chyba olewa sobie gre singlową razem z Roberta Vinci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Halep vs Mladenovic +1,5 , 2, Betathome 2,10 ✅✅✅
Ja się akurat z tym typem zgadzam, Halep w tym sezonie mnie jakoś nie przekonuje. QF w AO, ale z kim ona tam grała Piter, Diyas, z Lepchenko stracony 1 set i różnie mogłoby być gdyby Amerykankę nie wykończył upał, 3 sety ze słabą Jankovic i szybka porażka z Cibulkovą. Mladenovic to nie &quot;kelnerka&quot;, gra u siebie, na pewno atutem w hali będzie jej mocny serwis. Rok temu zaliczyła tu półfinał wygrywając z dużo wyżej notowanymi zawodniczkami(Goerges, Wickmayer, Kvitova). Myślę, że jest szansa na urwanie chociaż seta, a może na zwycięstwo w całym meczu. (Kurs dziś rano na betathome spadł z 5 na 4,20)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Podstawy do gry na hali Mladenovic ma i do tego bardzo dobrze gra przy siatce (częste występy z sukcesem w deblu), ale regularna to ona za bardzo nie jest. Ktoś taki jak Simona Halep powinna spokojnie w 2 setach sobie z nią poradzić. Nie przesadzajcie z tym graniem u siebie itd. Piszesz, że Halep kogo pokonała w AO, Piter, Stephens i wcale niesłabą Jankovic a Cibulkova wiadomo jak grała. Myślę, że poziom Mladenovic to +- poziom właśnie ciut wyżej niż poziom Kasi Piter i nie przesadzam w tych słowach. Halep jak się spręży i zagra swoje to maks 6 gemów odda. Pomijam już fakt, że na ostatnie 10 meczy w singlu Mladenovic wygrała 2 spotkania i to z Woźniak i Espinosą. Sami oceńcie.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis WTA Paryż
28.01.2014
11.00
Spotkanie: Erakovic - Hantuchowa 3-6 0-3 krecz ⛔
Typ: Erakovic
Kurs: 2.7
Unibet
Dzis mecz turnieju halowego w Paryżu spotykają się 25 letnia zawodniczka Nowej Zelandii Marina Erakovic obecnie 48 w rankingu oraz bardzo doświadczona Słowaczka Daniela Hantuchowa zajmująca aktualnie 31 miejsce w rankingu. Słowaczka w swojej karierze była 5 w rankingu grała w ćwierćfinałach oraz półfinale turniejów wielkoszlemowych ale to było dawno teraz to raczej schyłek kariery chociaż na Australian Open sie zmobilizowała doszła do III rundy i rozegrała niezły mecz z Serną Williams przegrywając 3-6 3-6. Natomiast Erakovic początek sezonu słaby druga runda w Australian Open i porażka z przeciętną Diyas. Jednak moim zdaniem kurs 2.7 to przesada. W bezpośrednich pojedynkach 2-1 dla Erakovic wygrane w hali oraz na cegle. Erakovic lubi grać w hali gdzie osiągnęła najlepsze rezultaty dwa razy finał w Quebecu oraz finał i wygrana w Memphis. Dlatego dziś wygrana Erakovic nie będzie wielką niespodzianką a po takim kursie gram obowiązkowo.

Rzeczywiście Erakovic musiała mieć jakiś problem bo grała tragicznie !
 
K 12

kolczi1

Użytkownik
&quot; Karin Knapp-Arrubarrenna
Karin Knapp 1,44 bet365 9/10

Włoszka zrobiła na mnie wielkie wrażenie podczas AO prawie wyrzuciła z turnieju sama wielka Sharapova-najlepszą tensistke ostatnich lat,nepewno to doda pewności siebie Knapp.Włoszka to przyszłość włoskiego tenisa kobiecego,mega talent,mega wola walki, nie wyobrażam sobie aby mogła przegrać to spotkanie jest w wielkim gazie i już ostrze sobie ząbki na kursy w nastepnej rundzie gdy bedzie podejmować Sare Errani która w tej chwili co tu dużo mówić chyba olewa sobie gre singlową razem z Roberta Vinci.
&quot;
1)Sharapova-najlepsza tenisistka ostatnich lat? Bez komentarza
2)Knapp - przyszłość włoskiego tenisa? Może nie zauważyłeś, ale Knapp ma 26 lat i jest bliżej końca kariery :razz: Mega talent? ale w czym? Jej aktualne 45 miejsce w rankingu i jeden finał turnieju rangi wta tour w przeciągu kilku lat kariery pokazuje jaki z niej talent :grin:
Twoja pewność co do wygranej Knapp jest zadziwiająca.Ale to świadczy tylko o tym jak mało wiesz i być może widziałeś tylko jeden mecz(Sharapova-Knapp)Nie twierdzę,że Knapp przegra , ale jest to tenis kobiecy, gdzie wszystko jest możliwe.Poza tym przeciwniczka, czyli Hiszpanka nie jest anonimowa.Zresztą w eliminacjach pokazała,że z zawodniczkami pokroju Knapp potrafi sobie poradzić.A Martić i Zahlavova w hali są groźne.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Paris (Francja), twarda (w hali)

&amp;


Voegele S. (Sui) - Voskoboeva G. (Kaz)​

Typ. 1 1.68 Pinnacle Sports⛔
po prostu brak mi słów, zamiast zakończyć po 2 setach, to Szwajcarka przegrała, mając przewagę breaka w 2 secie, broniła 3 piłek meczowych, po czym miała 4 break pointy przy stanie 5:5 w 3 secie , ale nic z tego, pech Mnie nie opuszcza....​


Spotkanie dopiero jutro, ale gram już teraz, bo kursy mogą polecieć w dół. Szwajcarka (44WTA) kontra Kazaszka (71WTA). Voegele była jedną z odkryć tamtego sezonu, ma już 24 lata, jednak w poprzednich latach grywała głównie z Turniejach rangi ITF, a poprzedni sezon był przełomowy w Jej wykonaniu, gdzie wkroczyła na główne salony i zaczęła grywać w głównych turniejach. Lubi grać na każdej nawierzchni, jednak najlepiej w tamtym sezonie radziła sobie właśnie na hali. Brała udział w 4 turniejach na hali, w Memphis,i pod koniec sezonu w Linzu i Luxembourgu dochodziła do półfinałów, gdzie przegrywała z Ivanovic i Beck. Zawody te pozwoliły jej wskoczyć do czołowej 50tki rankingu WTA, rozgrywała tam na prawdę bardzo dobre zawody, i kilka spotkań miałem okazję nawet oglądać. W Paryżu grała już rok temu, gdzie przebrnęła bez problemu kwalifikacje i odpadła w 1/16 finału z Petrą Kvitovą. Ten sezon rozpoczęła dosyć przyzwoicie, w Brisbane odpadła w ćwierćfinale z samą Azarenką, której urwała nawet seta, rozgrywając bardzo dobre spotkanie. W AO wygrana z nieobliczalną Mladenovic, oraz szybka porażka z Cibulkovą. Szwajcarka prawdopodobnie nie wytrzymała trudów tego spotkania, spowodowanych upałami sięgającymi 40 stopni przez co bardzo szybka przegrana. Jej rywalka Voskoboeva lubi grać na hardzie, jednak w hali bez sukcesów, w ostatnim sezonie grała również w Memphis oraz w Moskwie, gdzie odpadała w 1 rundzie. Jeśli chodzi o Paryż to grała tu bodajże raz, ale do końca nie jestem pewien, ale to było bardzo dawno i też przegrała w pierwszym swoim spotkaniu. Teraz musiała przebrnąć przez kwalifikacje, bez problemu pokonała Tsurenko, Johansson, oraz stoczyła 3 setowy bój z Pliskovą, którą pokonała dopiero w 3 setach i to po tiebreaku. Jednak są to zawodniczki, które rzadko grywają w turniejach rangi WTA i zajmują miejsca w drugiej setce rankingu. Voegele to już półka wyżej od rywalek Kazaszki, a nawet od Niej samej, można śmiało napisać, że Szwajcarka to odkrycie tamtego sezonu, dobre wyniki w hali, dobra forma, gra w Paryżu nie jest jej obca, grała tutaj rok temu, więc dla Mnie nie ma innej opcji jak pewna wygrana Szwajcarki. Grały ze sobą już rok temu, w Miami na hardzie pewnie wygrała Voegele, jeśli nic szczególnego się nie wydarzy np. kontuzja lub zupełnie Stefani oleje sobie sprawę, jednak na to się nie zapowiada, to powinno być podobnie jak w Miami. Kurs bardzo zachęcający, w moim mniemaniu na prawdę zawyżony. Za drobniaki -1.5sets za 2.70

edit: Osobiście gram to w double z Pavlyuchenkova✅, która powinna sobie poradzić z Hiszpanką Suarez Navarro, h2h 4:0 dla Rosjanki.
AKO: 2.69 Bet365- warto spróbować GL ⛔ Szwajcarka...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Piękne mecze po prostu!

Po niepowodzeniu w Pattayi i kilku uszczypliwych uwagach kolegów nie poddaję się i walczę dalej! Mam nadzieję, że uda mi się przekroczyć magiczną barierę 100 pkt reputacji ????
Voegele 1,66 Bet365⛔⛔⛔
Tarki już mnie uprzedził. Stefie zagra z Voskoboevą. Dla Szwajcarki hala to jak dla ryby woda, liczę na przełamanie Stefie po tym jak trafiła na słowacki walec w postaci Cibulkovej w Melbourne. Na pewno będzie na to jutro dobra okazja.
Galina w przeciwieństwie do krytykowanych przeze mnie zawodniczek ma w moich oczach opinię solidnej tenisistki, co potwierdziła przechodząc, lecz nie bez problemu kwalifikacje. Niewątpliwie jest to waleczna zawodniczka z bogatym arsenałem, ale uważam, że Stefie to półeczka wyżej, na pewno na takich kortach.
Potwierdził to ich mecz w Miami zwycięski dla Stefie. Jak napisał Tarki kurs zawyżony.
Majeric 2,75&lt;3,25 Bet365 Dzięki takim ludziom jak Ateo, kursy rosną ???? Od kiedy Japonia jest Tajlandii i Krumm gra u siebie? Od kiedy zawsze zwycięstwo z kimś lepszym w I rundzie ma znaczyc win w nastepnej rundzie? W WTA jest wręcz na odwrót! Ja bronię swojego typu na Barbie!⛔⛔⛔
Przyznam, że pierwszy raz w życiu zaufam słoweńskiej Barbie;) Słowenka to na pewno nie wyżyny światowego tenisa, ale ostatnie zwycięstwa z Hsieh czy wygrany set z Tomljanovic przekonały mnie by zaufać Tadeji.
Zwłaszcza, że mierzy się z Kimiko Date-Krumm, która ma oczywiście w mojej tenisowej bajce mnóstwo szacunku i uznania po tym jak potrafi wygrywać w WTA w wieku 43 lat. Dziś wygrała z Hiszpanką Muguruzą, która w oczach bukmacherów została na tyle wygloryfikowana, że teraz na jej każdy mecz jest kurs 1,15-1,20. Garbine to wielki talent, dla mnie przyszły nr 1 obok Bouchard, ale jeszcze nie Sharapova czy Azarenka by wystawiać na nią takie kursy. I dziś skończyło się porażką, po słabszym meczu Garbine z mnóstwem przełamań i błędów. Zapewne styl Date-Krumm nie pasował Garbine i był to typowy mecz w klimacie Japonki z wieloma błędami i zmianą rytmu.
Czy Tadeja sobie poradzi? Nie mam przekonania na milion procent, ale kurs jest zdecydowanie za wysoki, analizując szanse obu.
Przed Tadeją wielka szansa, by uzyskać chyba pierwszy QF turnieju WTA, jak nie z Date-Krumm to z kim?
Jako ciekowostkę dodam, że japonka rzadko wygrywa dwa spotkania w turnieju i po pokonaniu Kirilenko czy Robson przegrywa ze słabszymi zawodniczkami. Na dodatek dzisiejszy mecz trwał 3 godziny co dla na pewno nie wpłynie pozytywnie na następny mecz Japonki.
A więc z hasłem ,,jak nie teraz, to kiedy&quot; trzymam mocno kciuki za słoweńską Barbie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 203

krolwta

Użytkownik
sharapova - hantuchova
typ: hantuchova +5,5 gema
kurs: +/- 1,8 bet365
na AO juz od pierwszego meczu widzialem value na out maszki ale pechowo miala knapp i cornet jako przeciwniczki. nie jest w dobrej formie + &#39;teoretyczna&#39; kontuzja przez ktora 1 serwis nie siedzi tak dobrze i popelania mase DF. stawialem, ze daniela odpadnie w 1 rundzie jednak marina zagrala tragidznie slabo i kreczowala. co moge powiedziec o meczu ? daniela jak to daniela, gra genialnie albo genialnie psuje. mysle, ze z sharapova bedzie jej sie chcialo i handicap powinna pokryc. chcialbym tez zeby pokusila sie o niespodzianke ale nie wiem na ile sharapova powaznie podejdzie do turnieju. moze przyjechala tu promowac swoje &#39;sugarpova&#39;. GL
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Kimiko - Majeric 1 @1.4 ✅ ✅
własne śmieci ogranie dożo lepszej rywalki w 1r co tu więcej pisać typ zdecydowanie do gry
Riske - Cirseta 2 h+4,5 @1.6 ✅✅
nie wiem skąd taka różnica w kursach na ten mecz (chyba dlatego ze Amerykanka ograła 2x Anabel do 0 ale ta jest bez formy od ponad pół roku) dwie dość równe zawodniczki obie preferują szybsze korty jednak technicznie lepsza jest Rumunka do tego dochodzi handicap i niezły kurs dla odważniejszy polecam win Rumunki po @2.6 ✅
tak jak pisałem kursy nieporozumienie Rumunka min 2 poziomy lepiej się dziś prezentowała
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
A. Pavlyuchenkova vs C. Suarez Navarro dla Mecz. WYNIK 62 36 62 ⛔
KURS: 2.370
Pinnek


Przyznam, że trochę zaskoczył mnie taki kurs na to zdarzenie. &quot;Piękna&quot; Carla potrafi grać na hali i w pierwszym meczu pokazała wiele swoich atutów w spotkaniu z Larsson. Dobrze funkcjonował serwis (85% wygranych piłek po pierwszym podaniu!), dobrze operowała jednoręcznym backhandem, była agresywna i stosunkowo mało UE popełniała. Jak dla mnie zagrała kapitalne spotkanie a Larsson wcale źle nie grała.

Co prawda Pavluchenkovej tutaj nie widziałem ale po statach widać, że w meczu z Schiavione pojawił się całkowicie przespany pierwszy set. Jak takie przestoje pojawią się też w meczu z Hiszpanką to jestem przekonany, że przy takiej dyspozycji Carli na pewno nie ujdzie jej to na sucho...

Suarez Navarro w zeszłym roku tutaj osiągnęła QF i dziś właśnie powalczy z Rosjanką o powtórzenie tego wyniku. Fakt, że Hiszpance do tej pory się w starciach z Pavluchenkova nie wiodło (w H2H 5:0 dla Ruski) jednak myślę, że w aktualnej dyspozycji Carla w końcu weźmie rewanż za te wcześniejsze porażki! Kurs jak najbardziej warty spróbowania ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kudryavtseva/Rodionowa - Solovyeva/Kania 2:0 1.66 3/10 bet365✅
Rosjanki bardzo mocne w deblu, scisla czolowka i sa faowrytkami do wygranej w Pattaya City. Anastasia 24 miejsce w rankingu deblowym (w 2012 roku nawet 19), koleżanka Ałła miejsce 25 najwyższe w karierze. W Brisbane wygrany turniej pokonały np. niezly duet Mladenovic/Voskoboeva 6-3 6-1. Gorzej poszlo w Australian Open przegrały w pierwszej rundzie z Gajdosova/Tomljanovic po zacietym meczu 6-1 4-6 5-7. Valeria miejsce 90 w rankingu a Kania daleko bo 145. Wyniki w tym sezonie slabiutkie Solovyevej. Mysle, e bedzie szybkie 2:0 dla faworytek. Bardzo dobry zgrany duet kontra przecietny skladak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
mariuszkozik 26

mariuszkozik

Użytkownik
Maria &#39;Sugarpova&#39; w Paryżu
Szczerze powiem, że bardzo się zdziwiłem, gdy zobaczyłem Marię Szarapową na liście zawodniczek, które rozgrywają turniej w Paryżu. Pomimo nienajlepszej formy na Australian Open, gdzie powinna odpaść już z Karin Knapp, ale uległa ostatecznie Dominice Cibulkovej byłem pewien, że tak jak większość tenisistek z TOP 10 odpocznie.

W tym tygodniu nie ma męskich turniejów ATP więc siłą rzeczy popatrzyłem na dzisiejszy pojedynek Rosjanki z Danielą Hantuchovą. Słowaczka zaliczyła słaby początek sezonu, lecz zdawała się powoli wychodzić z dołka. Osiągnęła 3 rundę w Melbourne, a w Paryżu pokonała Marinę Erakovic prezentując momentami naprawdę niezły tenis.

Włączyłem transmisję z tego spotkania i od razu uzyskałem odpowiedź dlaczego Masza gra w Paryżu- na hali reklamuje markę swoich słodyczy &#39;Sugarpova&#39;. Jak się okazało chęć wypromowania swoich produktów była na tyle silna, że Rosjanka nie potrafiła odpuścić żadnej piłki, co nie było dobrą informacją dla Słowaczki. Spodziewałem się wyrównanego meczu, ale nie aż takiej- Szarapowa wygrała 6:0, 6:1, a Hantuchova podjęła walkę dopiero przy stanie 1:4 w drugim secie przy serwisie Rosjanki. Tego gema jednak przegrała marnując szanse na przełamanie, a w następnym gemie Masza dokończyła dzieła. Można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że jeśli Rosjanka z taką determinacją będzie grała w dalszej fazie turnieju to nie znajdzie godnej dla siebie przeciwniczki i spokojnie wygra cały turniej ;)
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Voegele jak widać musi się jeszcze dużo nauczyć. Nie wiem jakim cudem ona jest w pierwszej 50 WTA. Wydawało mi się, że powinna jedną ręką pokonać Kazaszkę a tymczasem sama narobiła sobie problemów i przegrała ten mecz tylko i wyłącznie na własne życzenie, choć pod koniec meczu jeszcze nastąpiła reanimacja trupa, gdy wyszła ze stanu 2:5 i 0:30 przy własnym serwisie, na 5:5, z tym, że właśnie tak piękną robotę spier**** w następnym gemie, gdzie mając 40:0 na przełamanie, przegrała tego gema a potem w samym tie-breaku.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że jeśli Rosjanka z taką determinacją będzie grała w dalszej fazie turnieju to nie znajdzie godnej dla siebie przeciwniczki i spokojnie wygra cały turniej
Taa, pierwszy serwis na poziomie 50% w hali ? Dziś po prostu miała dobry dzień serwisowy gdyż z drugiego serwisu weszło jej kilka asów, a Słowaczka ruturnem nie powalała i była zaskoczona w początkowej fazie meczu agresją Rosjanki. Sharapova musi trochę nadrobić straconych $ przez straconą połowę zeszłego sezonu a przy okazji reklamę swoich cukierków czy czegoś tam.
Kerber w półfinale powinna się z nią uporać ;)
Jeszcze jedno hehe bardzo rozbawił mnie ten fragment czy naprawde uwazasz że Sharapova która zarobiła kilkadziesiąt milionów na korcie i pewnie tyle samo poza nim przyjeżdza na jakikolwiek turniej dla pieniędzy ? błagam cie .
kdziesiąt mln, które bardzo szybko znikają, turniej może mały ale to Paryż i dobra reklama szczególnie że to w tym tygodniu chyba najlepiej oglądany turniej pod nieobecność ATP. Jeśli uważasz, że nie przyjechała po pieniądze to po co ma wygrać ??Wygrana =$$...
No ale nie w tym sedno, uważam że Maria dzisiaj niczym nadwyczajnym się nie wyróżniła i w kontekście prawdopodobnego meczu z Kerber, Niemka się z nią wygra.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Ja także uważam że jeśli Sharapova pofatygowała się aby przyjechąc na taki mały turniej to nie poto aby reklamować jakieś cukierki tylko poto aby go ewnetualnie wygrać,dzisiejszy wynik z Hantuchova nie pozostawia złudzeń kto jest faworytka tego turnieju.Rosjanka przejechała sie po Słowaczce,owszem miała pewne zastoje przy własnych gemach serwisowych ale mimo wszytko ani razu podczas meczu nie straciła podania.Jeszcze jedno hehe bardzo rozbawił mnie ten fragment czy naprawde uwazasz że Sharapova która zarobiła kilkadziesiąt milionów na korcie i pewnie tyle samo poza nim przyjeżdza na jakikolwiek turniej dla pieniędzy ? błagam cie :cool:.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Paris (Francja), twarda (w hali)

&amp;


Svitolina E. (Ukr) - Voskoboeva G. (Kaz)

Typ. 1 1.89&gt;2.04 Pinnacle Sports✅


Na wstępie bardzo chciałbym przeprosić za typ skierowany na Szwajcarkę Voegele, która dzisiaj po prostu zawiodła na całej linii. Oglądałem całe spotkanie, pierwszy set kontrolowany przez Voegele i wygrany 7:5, byłem spokojny o wynik w 2 secie, ponieważ grała dobrze, mając przełamanie na swoim koncie i nagle, zawodniczka, która rozgrywa ostatnio bardzo fajne mecze, zupełnie się posypała i przegrała seta w tym samym stosunku. w decydującym secie działo się wszystko, najpierw Kazaszka wykorzystała słabość rywalki, i prowadziła juz 5:2, Stefanii odrobiła nawet stratę i przy stanie 5:5 miałą 4 break pointy(Kazaszka rzucała już rakieta, popełniała głupie błędy) i ich nie wykorzystała, co później się zemściło i przegrała całe spotkanie po tiebreaku na własne życzenie. Strasznie się zawiodłem na Stefanii i dziwie się, że ta zawodniczka zajmuję miejsce w czołowej 50 WTA.
Ale próbuję dalej, bo zła seria w końcu się musi skończyć. Obiecałem sobie, że jak pojawią się kursy na spotkanie Ukrainki właśnie z Kazaszką i kurs będzie wynosił na Svitolinę w granicach 1.70 to uderzę w tym kierunku. Młoda Ukrainka, zaledwie 20 letnia w tamtym sezonie wkroczyła do czołowej 50 rankingu WTA, był to przełomowy sezon w Jej wykonaniu, gdzie rozgrywała kilka fajnych spotkań. Ten sezon też rozpoczęty w dobrym stylu, w AO dotarła do 3 rundy i przegrała tam z nieobliczalną Stephens, w Paryżu w 1 rundzie pokonała wyżej notowaną Vinci. Włoszka na początku sezonu jest bez formy, jednak to nie zmienia faktu, że Ukrainka rozegrała bardzo fajny mecz i przeszła do kolejnej rundy. Teraz zagra z Voskoboevą, którą miałem okazję dzisiaj oglądać. Gra bez rewelacji, proste błędy, słabiutki 2 serwis, który Ukrainka będzie bezwzględnie wykorzystywała, kończąc returnami. Dzisiaj Voegele popełniała sporo niewymuszonych błędów, sporo returnów zepsutych i to przyczyniło się do porażki. Na plus trzeba zaznaczyć dobrą grę Voskoboevej przy siatce oraz dobrej grze w obronie. Jednak to jutro może być za mało na Svitoline. Dodatkowym faktem, który skłonił Mnie do gry na Ukrainkę jest fakt, że Kazaszka 2 swoje ostatnie spotkania kończyła po prawie 3 godzinnej batalii, z Pliskovą w eliminacjach 2.32 i dzisiaj 2.52. Na pewno będzie to jutro odczuwała w nogach,a będzie to już jej 5 spotkanie w Paryżu. Ogólnie, Svitolina gra ostatnio dobrze, będzie to jej 2 pojedynek w Paryżu, o zmęczeniu nie ma nawet mowy, myślę, że będzie miała jutro sporo szans na przełamanie, bo serwis rywalki nie wygląda najlepiej, a sama dzisiaj pokazała, że jest w dobrej formie pokonując Włoszkę Vinci. Jedyne czego się obawiam to presji, jaka będzie ciążyć na Ukraince, bo jest niespełna 20 letnią zawodniczką, mało doświadczoną, i gra w Paryżu pierwszy raz, jednak w tej fazie turnieju nie powinno być to widoczne. Stawiam na Ukrainkę, a kurs, zaproponowany przez bukmacherów, warty ryzyka. Oby ten pojedynek był moją reaktywacją, bo póki co słabo to wygląda wszystko ;(. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Meusburger Yvonne - Flipkens Kirsten @ 1.58 ✅
Kurs spada i będzie spadać, nie zdziwię się jak przed meczem będzie 1.4 albo i niżej. Jakim cudem Meusburger w wieku 31 lat wdrapała się na najwyższe w karierze 40 miejsce w rankingu to dla mnie zagadka. Gra on ITF-y i jakieś mniejsze turnieje. Żadnych zwycięstw z liczącymi się tenisistkami. Strasznie ograniczona tenisistka. Słabiutki serwis, w wymianach to gra praktycznie tylko na przerzut, licząc na błąd rywalki. Sama praktycznie nie ma nic do zaoferowania. Najlepiej czuje się na clayu, na twardych kortach ma ogromne problemy z szybkością piłki i zazwyczaj nie ma nic do powiedzenia w meczach z choćby przyzwoitą rywalką, a Flipkens jest na pewno ponad przeciętną zawodniczką. Belgijka właśnie na hali czuje się najlepiej i tutaj pokazuje swoje najlepsze umiejętności. Świetnie technicznie ułożona zawodniczka. Ja tylko z głową wszystko w porządku to potrafi narzucić rywalce swój styl gry i dyktować na korcie swoje warunki gry, a z tak pasywną rywalką nie powinna mieć z tym żadnego problemu. Flipkens jest to zawodniczka o co najmniej klasę lepsza od rywalki jak nie o 2 lub 3. Także szybkie 2:0 możliwe, wszystko zależy od Belgijki. A początek sezonu ma całkiem udany, co miała wygrać to wygrała i tutaj też powinno być podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Petra Kvitova- Alize Cornet
typ: Alize Cornet + 1,5 seta 2.10


Czeszka znana jest z zamiłowania do 3 setówek, często traci koncentracje, co prowadzi do częstych przełaman na korzyść nawet słabszych rywalek. Alize na pewno nie należy do słabych zawodniczek. Gra agresywnie, dobrze porusza sie po korcie mocno returnuje i wykorzystuje sztuczki techniczne, zarówno szybka nawierzchnia na paryskich kortach, jak i publiczność będą wspierać ambitną Francuzkę, której zależy na dobrym występie w tym turnieju zarowno w singlu jak i w deblu. Ich ostatni mecz to 3-setówka rok temu w Pucharze Hopmana. Jeśli Francuzka da radę okiełznać emocje, które często ją ponoszą, to przewiduję bardzo zacięty pojedynek.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Kolejna teoria spiskowa to się powoli robi przykre...????
Potwierdzily sie moje słowa,ogladales dzisiaj Simone w akcji ? ja ogladalem bardzo uwaznie i uwierz mi Rumunka nie zrobiła nic naprawde nic aby to spotkanie wygrać wrecz przeciwnie robiła wszytko aby to spotkanie przegrać,Mladenovic nie grała nic wielkiego poprostu przebijała piłke i atakowała każda wystawke podarowana przez Simone na srodek kortu,serwowac jej sie nie chciało,każdy return trafiał w pół siatki,pamietam jak grała jeszcze miesiac temu jak była zmotywowana ,jak kazdy sie nia zachwycał i wogule a teraz co raptem zapomniała jak sie gra w tenisa?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom