>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Rzym - 15.05-21.05.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Rzym, Włochy
Data rozgrywania: 15.05.2017 - 21.05.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: Premier Mandatory
Pula nagród: $2,775,745
Oficjalna strona turnieju: http://www.internazionalibnlditalia.com/en/
Lista startowa: http://www.internazionalibnlditalia.com/players_tournment/singolare-femminile/
Drabinka: http://www.wtatennis.com/tournament/2017-rome
Plan gier: http://www.internazionalibnlditalia.com/en/schedule/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/italy/wta-rome/

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Gavrilova-Sasnovich 1 @1.4
Gavrilova urzekla mnei wysteem w Rzymie dwa seozny temu, gdzie grala wspaniale i dotarla do polfinalu z Sharapova. Rzym typowy ceglany kort, wiec Gavrilova moze biegac i biegac. Dobrze czuje sie tutaj Gavrilova i nie chce mi sie wierzcy, ze nie awansuje do turnieju glownego. Z tymi kwalfikacjami to ogolnie zabawna histroria, poniewaz Gavrilova zapomnial sie zglosic do turnieju w Rzymie i taki wpis krazyl na jej twitterze bodajze, dlatego tez Australijka musi zagrac w kwalfikacjach.
Sasnovich fajnie gra w tym roku, na pewno jest silniejsza zawodniczka, ale jezlei Gavrilova zagra w Rzymie tak jak przez dwa ostatnie sezony to wygra i awansuje do turnieju glownego, a mobilzacja po slabym wystepie w Madrycie z pewnoscia jest.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Sharapova+V.Williams AKO ok. 1.60
Pierwsza runda WTA1000, wielkie nazwiska kontra g*wno. Jedyne co moze sie wydarzyc to zlekcewazenie slabszych przeciwniczek przez gwiazdeczki, no ale mozliwa utrata seta to nie przegrana meczu. Powodzenia! Dimitrov tez gra w Rzymie, powinno pani pomoc, a Venus na pewno z siostra, czyzby incognito tym razem?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dimitrov tez gra w Rzymie, powinno pani pomoc
To Maria wróciła do Bułgara? Bo przecież rozstali się już dawno temu. Do tego polecam zwracać się o każdym z szacunkiem, bo nawet słabsi tenisiści nie zasługują na takie traktowanie.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
To Maria wróciła do Bułgara? Bo przecież rozstali się już dawno temu. Do tego polecam zwracać się o każdym z szacunkiem, bo nawet słabsi tenisiści nie zasługują na takie traktowanie.
Coś tam świrowali ostatnio podczas charytatywnego turnieju przed Madrytem.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
16.05.2017, 11:00, Rome WTA, 1. round, clay
Mladenovic Kristina - Goerges Julia @ 1.42 fortuna ⛔ zepsuła mi pięknie zielony kupon 8/9???? Niemce trzeba zostawić,że rozegrała naprawdę dobre spotkanie.
Mladenovic musiała by przejść obok meczu,bo nawet jak zagra na pół gwizdka to jest obecnie w nieporównywalnie lepszej formie.Finał w Stutgarcie,finał w Madrycie. Gra ostatnio świetny,równy tenis.Wiadomo,że pierwsze rundy dla faworytek bywają trudne, jednak Julia nie jest raczej w stanie wskoczyć na poziom Mladenovic. Oczywiście jeśli ta zagra swój tenis.
Stat clay Kristina 9/2, Julia 0/2 Rank 17,41
15.05.2017, 11:00, Rome WTA, 1. round, clay
Siegemund Laura - Osaka Naomi @ 1.41 fortuna ✅
Tutaj doswiadczenie i ogranie na mączce zdecydowanie po stronie Laury. W Stutgarcie pokazała swoje możliwości.Różnorodność zagrań,rotowany serwis,jej szybkość i pewność w grze robiły wrażenie. Do tego mentalnie też wygląda pewnie (z resztą pani psycholog sportu ).Liczę na wygraną z młodą Japonką.
Stat clay 2016/2017 W/L (35/9 - 10/6) Rank 35-49 H2H 1-0
15.05.2017, 17:00, Rome WTA, 1. round, clay
Wang Qiang (+1,5) - Vesnina Elena @ 1.43 unibet ✅
Chinka nie jest tutaj faworytką,ale rankingi nie grają. W przeciwieństwie do jej wyżej rozstawionej przeciwniczki,prezentuje się ostatnio bardzo solidnie.Jestem przekonany,że Wang powalczy w tym spotkaniu.Stawiam tutaj na seta,ale nie zdziwię się jak zgarnie mecz.
Stat clay Wang 7/2, Vesnina 1/3 Rank 64-14 no H2H
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Jankovic-Riske 1 @1.95 ✅ &lt;to bylo proste ... Jelena w jednym ze swoich ulubionych turniejow z taka zawodniczka wygrac musiala nawet bez mega formy&gt;
Bardzo wygorowany kurs na Serbke. Z jednej strony Jankovic na razie kiepski sezon ogolnie. 3 runda Australian Open to przecietny wynik. Jankovic z pewnoscia jest w dziesiatce najlepszych tenistsek ostatnich dziesieciu lat, ale coraz trudniej o dobre wyniki. Tutaj jednak licze na zupeklnie inne podejscie. Rzym to niewatpliwie jeden z ulubionych turniejow Jeleny. Dwukrotnie ten turniej wygrywala w przeszlosci i na pewno nie przyjedzie odcinac do stolicy Wloch kuponow. W Madrycie bardoz ladny mecz zagral Serbka z Cibulkova, wiec tutaj sadze bedzie jeszcze lepiej. Riske osiaga lepsze wyniki, ale w Rzymie przeciwko Jankovic to spodziewam sie jednak wygranej Serbki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Safarova - Lucic 1 @ 1.80 Sbobet ⛔ 5-1 -&gt; 5-7 w 1. secie

Jestem zdziwiony wysokością kursu na Safarovą. Mam nadzieje, że to nie jest żadna podpucha. H2h 4-0 (8-0 w setach) dla Czeszki. Co prawda wszystkie spotkania rozgrywane był w latach 2012-2013, ale zawsze w głowie zawodniczek to jakaś przewaga mentalna. Bilans z leworęcznymi Lucić wynosi 15-32. Wyraźnie widać tutaj, że Chorwatka ma problemy z mańkutami.

Na pewno w tym spotkaniu mocniej uderzać będzie Lucić. Jednak Safarova ma również dobre argumenty w ofensywnie i na pewno nie da się zepchnąć do defensywy. Czeszka potrafi grać kombinacyjnie, dobrze czuje się przy siatce, umie zmieniać rotację, do tego niewygodny leworęczny serwis. Chorwatka nie lubi grać z tego typu zawodniczkami, dlatego za faworytkę meczu uważam Safarovą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
matiee 407

matiee

Użytkownik
Cornet A. - Errani S.
@1.60
Dafabet
Idę w kierunku zawodniczki gospodarzy. Nie patrzę tutaj na ranking bo jest trochę różnicy między zawodniczkami. Cornet 42, Errani 90. Ale jak wiemy rankingi nie grają. Dlaczego? Pamiętam finał w 2014 roku Sary tutaj co prawda porazka, ale to do czegoś zobowiązuje. Cornet natomiast słabo wygląda co roku w Rzymie i też w tym roku dopiero dwa mecze na mączce oba przegrane i ogólnie od zeszłego roku bardzo mało gra na ziemi i praktycznie nikogo ciekawego nie pokonała. Podczas gdy Errani ma tych spotkań rozegranych w tym roku 12. To też jakiś handicap w stronę Włoszki. Nie zapominajmy też, że Errani to była 5 rakieta singlistek i 1 debla i rozumiem że już to nie jest ta sama zawodniczka, ale czuję że dzisiaj zaważy motywacja. Przyznaję się bez bicia, że pisałem już lepsze analizy ale ten typ idzie w stronę Włoszki też z intuicji ????
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Jankovic vs Riske 2 @ 1.84 Unibet ⛔ brawa dla kolegi wyżej, nie oglądałem, meczu tylko jakieś urywki i rzeczywiście Riske dziś przy Serbce bladziutko

Ja jednak bardziej dzisiaj zaufam Amerykance. Wiadomo, że Jankovic jest trudną rywalką i bardzo doświadczoną, ale ostatnio ma na swoim koncie słabe wyniki. Zwłaszcza na mączce Serbka prezentuje się kiepsko, przez ostatnie 2 lata. Podczas turnieju w Madrycie obie stoczyły wyrównane boje z topowymi zawodniczkami, Jelena z Cibulkova a Riske z Kuznecowa. Różnica taka, że Cibulkova nie podeszła do turnieju zbyt poważnie, skoro dała się potem w kompromitujący sposób pokonać Dodin, a Svetlana doszła aż do półfinału gdzie, po bardzo wyrównanym meczu przegrała z będącą u szczytu formy Mladenovic. Serbka w zeszły roku odpadła tutaj już w pierwszej rundzie, więc ciśnienia na obronę punktów też nie ma. Kończąc wywód, uważam też, że ok Jelena przez ostatnie lata była wielką zawodniczką ale z wiekiem niestety gra gorzej. Siła jest ale celownik już nie ten sam, według mnie. Stawiam na 5 lat młodszą Amerykankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 35

uku1982

Użytkownik
Jankovic vs Riske 2 @ 1.84 Unibet
.
podbijam,nie ma co sie rozwodzic bo w tenisie decyduje dyspozycja dnia,Riske ostatnio byla w mega formie i zjadla by wiekszosc top zawodniczek w dwoch setach
pytanie tylko czy odblokowala sie psychicznie po meczu ze Sveta,bo tam miala zwyciestwo na wyciagniecie reki a siadla mentalnie po tie breaku
a po drugiej stronie Jelena,czyli dzis wszystko w rekach Allison,zaufam ze jest w stanie jeszcze to pograc,kursy tez fajne na ten mecz
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
L.Davis-Suarez N. 2 @1.45
Wierz caly czas w umiejetnosci Suarez i ze sie ciagle rozkreca. W Madrycie bylo calkiem dobrze i juz sporo fajnego tenisa w wykonaniu Hiszpanki, ale Suarez lepsze wyniki osiaga jednak na kortach w Rzymie. W Madrycie po prostu korty sa szybsze, pileczka odbija sie wyzej i stad taka Vandeweghe mogla wygrac. Tutaj dla Carli jest po prostu leoiej i wolniej. Zreszta swoj final turnieju Maandtory Suarez zagral wlasnie tutaj w Rzymei z Sharapova. Lauren Davis fajna zawodniczka, tez technicznie jest wyborna Amerykanka, ale cegla to jednak sprzyja Hiszpance , a ze Suarez sie nie nagrala az tyle to mysle, ze mozna oczekiwac jej dobrego wystepu.
No i trzymam kciuki za Gavrilova, ktora mnie urzekla swoja gra w Rzymie dwa sezony temu, ale nie chce na sile typowac bo gra z ubiegloroczna finalistka Keys, wiec rozsadnie byloby odczekac runde.
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
A ja poklepię sobie na jutro Vinci.
Turniej u siebie. W meczu z Halep w Madrycie prezentowała się wybornie. Myślę że przygotowała formę na ten turniej w Rzymie. H2H na korzyść Makarovej ale... w zeszłym roku na clay w Stuttgarcie wygrała Vinci. Właściwie tylko ten H2H powstrzymał mnie przed graniem 2-0 dla Włoszki bo forma Rosjanki mnie nie przekonuje w ogóle.
P.S.
Jako ciekawostkę dodam że w Fortunie kiedy chcialem grać za dość konkretną stawkę nie dostałem autoryzacji przy kursie 1,98. Po kilku próbach obniżania stawki zaakceptowali mi 1/3 początkowej wartości ale kurs obniżyli do 1,89.
Spotkał się już ktoś z czymś takim???
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
A ja poklepię sobie na jutro Vinci. Turniej u siebie.
Akurat ten argumenyt jest beznadziejny. Wystepy Vinci w Rzymie na przestrzeni jej kariery to jest dramat.
W trzech ostatnich latach 3-krotnie odpadala w 1 rundzie, w 6 ostanich latach tylko raz poza ta 1-sza runde wyszla. Statystycznie jest to najslabszy Masters z dziewieciu Mastersow dla Wloszki. Bilans ogolny meczow w Rzymie 6-12 to jest dramat, wiec taki argument nie ma sensu.
 
M 21

mirekinter

Użytkownik
Ja zastanawiam sie Na zagraniem Begu .. pamietam Jej wypowiedz sprzed roku po polifnale w tym turniej I Jej Wielki zachwyt nad wszystkim w Rzymie..osiagnela to polfinal , przegral a z Serena ale mowila Ze bedzie wracac I dawac z siebie maksa co roku , Ze kochanie to miejsce itd .. Ambicji dzis zatem Nie zabraknie a to bardzo wazne.. Sevastova osiaga w ostatnich tygodniach super wyniki to fakt , jak przegrywa to tylko z Halep I Na pewno jest tutaj faworytka ale kurs Na Rumunke w okolicy 2,7 Na pewno kusi a pamietajac Jej wystep sprzed roku zagram Na Jej wygrana... zastanawia mnie porazka Mladenovic ktory gra maksa w ostatnich Tygodnaich I kiedys musi wychamowac bo ma szlema u siebie I tam bedzie chcialem osiagnac sukces a do tego bedzie potrzebna kondycja .. powodzenia
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Akurat ten argumenyt jest beznadziejny. Wystepy Vinci w Rzymie na przestrzeni jej kariery to jest dramat.
W trzech ostatnich latach 3-krotnie odpadala w 1 rundzie, w 6 ostanich latach tylko raz poza ta 1-sza runde wyszla. Statystycznie jest to najslabszy Masters z dziewieciu Mastersow dla Wloszki. Bilans ogolny meczow w Rzymie 6-12 to jest dramat, wiec taki argument nie ma sensu.
Faktycznie argument słaby ale to też powinno ją zdeterminować do tego, żeby w końcu coś pokazać w Rzymie. Pokazała kawał dobrego tenisa w meczach z Szarapową i Halep a teraz trafia się słabsza rywalka i powinna to wykorzystać. Makarova to obecnie dno...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Doi vs Bellis over 20.5 @ 1.87 Unibet ✅

Bardzo fajny kursik na fają linię. Myślę że dziewczyny tutaj powalczą. Młoda Amerykanka już kilka razy mi zaimponowała, jak ją oglądałem. Jest dziewczyna jeszcze bardzo młoda więc często wkradają jej się do gry głupie błędy, ale będą z niej ludzie ???? . Na przeciwko Niej staje Misaki Doi, która nieźle prezentowała się w Madrycie, odprawiając Keys i gromiąc Vekic. Obie pożegnały się z Hiszpańskim turniejem za sprawą Cirstey, której jednak większy opór postawiła Japonka. Belli pierwszy raz zawita do Rzymu, więc kortów jeszcze nie miała okazji poznać, natomiast Japonka w zeszłym roku zaliczyła tu ćwierćfinał , odprawiając takie szychy jak Konta, Safarova i Cornet, więc widać że dobrze jej się tu gra.

Sevastova vs Begu over 20.5 @ 1.87 Unibet ⛔ ale mnie te baby wkuchwiają, wystarczyło wygrać jeden punkt ale nie po co


Begu, jak ktoś już napisał, lubi ten turniej. Świetny występ w zeszły sezonie. Odpadła dopiero w półfinale z Sereną. Na pewno jest mocna mobilizacja aby wynik powtórzyć. Sevastova za to dopisuje z formą i jest w gazie. Widzę tutaj bardzo waleczny meczyk z obu stron.
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Mladenović myślę,że do grania dzisiaj,fajny kurs,mega forma,to jest jej sezon.
Drugi mecz,który chciałem dać do dubla to Sharapova win,ale kurs niski.Myślicie,że warto dać tu over gemów,czy Sharapova tutaj się łątwo rozprawi?
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Mladenović myślę,że do grania dzisiaj,fajny kurs,mega forma,to jest jej sezon.

Drugi mecz,który chciałem dać do dubla to Sharapova win,ale kurs niski.Myślicie,że warto dać tu over gemów,czy Sharapova tutaj się łątwo rozprawi?
Ja tu osobiście spróbuję overek. Lucic pewnie ma w głowie jak ją ostatnio Rosjanka w 3 secie do 0 powiozła i będzie chciała się zemścić. Typ jednak ryzykowny, gdyż Szarapova wali okrutne bomby, więc pograne raczej za drobne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom