>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Singapore, 20-26.10.2014 (OFFICIAL YEAR-END CHAMPIONSHIPS)

Status
Zamknięty.
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Halep - Ivanović 0:2 @ 3,75 (bet365) ⛔ Halep ukręciła bicz na siebie samą: Williams w TOP4 ;-)
To jest jedyny wynik, który promuje jutro Serbkę awansem do rundy pucharowej a jednocześnie odprawia amerykańską dominatorkę do domu w Palm Beach. Halep ma już pierwsze miejsce w kieszeni i może potraktować odbijanie z przeuroczą koleżanką jako międzykontynentalne starcie Bałkany kontra USA ;-) Ана Ивановић gra niezły tenis, cieszy się grą, forhendy działają solidnie, więc obstawiam, że to właśnie belgradzka piękność wyląduje w TOP4. Kurs dobry, więc walju jest: szkoda nie spróbować.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Vinci R./Errani S. - Peschke K./Srebotnik K.
Vinci/Errani 1.44 Pinnacle
ZWROT
Wartość kursu nie powala, to prawda, jednak w tej sytuacji ten typ ma swoje pozytywy. Peszki występ w Singapurze zawdzięczają jedynie pierwszej części sezonu, gdyż ostatnio grały bardzo słabo. Do tego nie wystąpiły ani razu w hali. Włoszki za to notują bardzo dobry sezon. Swoją grę na twardej nawierzchni potwierdziły m.in. zwycięstwem na AO. Porażki pary Peschke/Srebotnik z takimi deblami jak Tomiljanovic/Gajdosova, czy Mattek/Petkovic tylko potwierdzają wyraźny dołek formy najniżej notowanej pary na tym turnieju. Jedynym negatywem jest H2H(1-7), którym jednak nie powinniśmy się kierować, gdyż na ważnym AO Włoszki gładko wygrały, zaś Peszki okazały się lepsze w mniej znaczącym turnieju w Doha, oraz w Rzymie po kreczu jednej z notowanych na szczycie listy deblowej zawodniczki. Reszta spotkań z 2011 roku lub wcześniej, więc kompletnie nie znaczące dla jutrzejszego meczu.
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
O miejscach w tabeli decyduje liczba wygranych meczów, a jeśli dwie zawodniczki wygrały tyle samo spotkań, decyduje wynik ich bezpośredniego spotkania. Jeśli trzy zawodniczki wygrały tyle samo meczów, to sprawdza się najpierw procent wygranych setów, a następnie procent wygranych gemów.
 
4 21

40i4.

Użytkownik
O miejscach w tabeli decyduje liczba wygranych meczów, a jeśli dwie zawodniczki wygrały tyle samo spotkań, decyduje wynik ich bezpośredniego spotkania. Jeśli trzy zawodniczki wygrały tyle samo meczów, to sprawdza się najpierw procent wygranych setów, a następnie procent wygranych gemów.
Na drugim miejscu jest większa liczba rozegranych meczów. To tak na wypadek gdy do gry wchodzi rezerwowa.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Agnieszka Radwanska (+4.5 gema) vs Maria Sharapova 1 @ 1.65 Pinnacle ⛔
Sytuacja obu zawodniczek nie wygląda zbyt różowo. Jednak to Aga swój ewentualny awans ma w swoich rękach ,gdyż wygrywając spotkanie 2-0 w setach z automatu zapewnia sobie miejsce w półfinale. Z kolei Sharapova nie dość, że musi wygrać 2-0 to jeszcze potrzebuje zwycięstwa Karoliny 2-0 w starciu z Kvitovą. Szczerze mówiąc sytuacja Rosjanki jest beznadziejna i tylko spora dawka szczęścia może ją uratować.
Ważnym czynnikiem niewątpliwie będzie nastawienie psychiczne obu zawodniczek. Aga powinna wyjść z wiarą,bo przecież dalej wszystko zależy od niej. Znowu musi wykrzesać resztki sił i mocno pracować w defensywie. Do tej pory postawa Polki nie wygląda jakoś tragicznie. Stara się jak może, widać progres w dyspozycji po powrocie z Azji i na pewno są podstawy na których można budować optymist. Z kolei gra Rosjanki jest tragiczna. Gra się nie układa, błędy mnożą się jeden za drugim, a do tego dochodzi fatalny serwis, który jest najsłabszym elementem w całej grze Marii.
Oczywiście wiadomo, że to Sharapova będzie dyktować warunki swoimi mocnymi uderzeniami. Gdy oprócz siły zagrań dochodzi regularność to Rosjanka jest groźna. Jednak w tym turnieju nie ma tej regularności. Wystarczy, że piłka wróci kilka razy i od razu jedyne co możemy się spodziewać to błąd Maszy. Aga to na pewno jedna z najlepszych defensorek. Potrafi przebijać i nawet taka Maria może mieć problem z wygraniem punktu po jednym uderzeniu. Będzie musiała się trochę na pracować. Czym więcej Polka przebije, tym większa szansa na błąd rywalki. Przy własnym podaniu Polka musi szukać precyzji, odpowiedniej rotacji często i zmieniać kierunek. Gdy tylko nadarzy się okazja spróbować skrótu i swoich technicznych zagrań. Nie będzie to łatwy mecz dla Sharapovaj. Tym bardziej, że widać spory kryzys w jej poczynaniach. Na pewno jej pewność siebie została zakwiana, szanse na awans iluzoryczne, więc i jej postawa na korcie stanowi lekka zagadkę.
Aga jest w stanie powalczyć, dużo wybiegać,a ten handicap jak najbardziej do pokrycia.
Spróbujemy
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bauvan 34

bauvan

Użytkownik
Kvitova – Wozniacki 26 36 ⛔ Petra jak kameleon....

Petra zagrała mecz z Sharapovą w taki sposób , jak wyobrażałem sobie jej grę typując ją na zwyciężczynię turnieju. Widać było, że stara się rozstrzygnąć mecz jak najszybciej, aby stracić jak najmniej siły na następne mecze- i to jej się w pełni udało, uniknęła swych słynnych przestojów i konieczności rozgrywania 3ciego seta. Przypuszczam, że będzie to miało duże znaczenie w kolejnym meczu. Wozniacka z kolei ma juz w nogach 5 godzin biegania w malajskim klimacie, co nie może nie mieć wpływu na jej postawę w jutrzejszym meczu. Tenis Karoliny oparty na wspaniałej defensywie wymaga ogromnego wysiłku fizycznego, i mimo mego wielkiego uznania dla jej gry, nie widzę dla niej szans w starciu z tak dysponowana Czeszką. Za mniejszą stawkę proponuje także handi setowe, ponieważ uważam, że Kotyza uczuli swoją podopieczna, że nie wolno jej tu tracić sił na mecze grupowe.

Kvitova @1.80 Pinnacle (6/10)
Kvitova -1.5S @2.83 Pinnacle (2/10)


Ivanovic -Halep
Coś dla hazardzistów -mecz typu zgadywanka: czy Rumunce będzie chciało się grać. Wydają mi się tu prawdopodobne dwa scenariusze – albo Halep odpuści i Ana wygra 20 , albo sprobuje grać normalnie i zobaczy jak jej pójdzie pierwszy set –jeśli wygra, powalczy o forsę i punkty, jeśli nie – chyba nie będzie tracić niepotrzebnie sił skoro i tak ma awans w kieszeni. Proponuję więc zawarcie jednego z dwóch zakładów:
Ivanovic 20 i Halep (wygra 1wszy set i wygra mecz)
Ja nie lubię takich zagadek, więc podaję tu jedynie propozycję do rozważenia.
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Szarapowa – Radwańska, 2 @2,6 w Bettsonie oraz 0:2 @4,45 w Bettsonie

Szarapowa nie ma formy i Agnieszka (ja ja nazywam Makowa Panienka) jutro zrealizuje plan i z Maszą wygra. Liczę że uczyni to w dwóch setach. Nie jest to zadanie niewykonalne i może łatwiejsze niż się wielu zdaje...

Ten turniej ma dość burzliwy, żeby nie powiedzieć, historyczny przebieg. Na naszyh oczach dokonuje się zmiana warty. Nazwiska, tytuły i marketingowe wartości w Singapurze nie grają – dlaczego Makowa Panienka (bidulka, bez Wielkiego Szlema) ma się w ten trynd ???? nie wpisać i wielkiej Szarapovej nie wysłać domu?

Szarapowa przegrała z Woźniacką, przegrała z Kvitową, przegra też z naszą Księgową, jak tu ja ktoś nazywa. Turniej uzna za nieudany i pojedzie na zasłużone wakacje.

Żeby tak się stało musza zostać spełnione dwa warunki: Maryśka musi trochę pomóc (niech tylko gra tak jak dotyczczas, a będzie dobrze), a Makowa Panienka musi zagrać bardzo dobrze, konsekwentnie, z zimną krwią (na razie gra całkiem dobrze, trochę mniej błędów by się przydało).
Moim zdaniem jest bardzo duża szansa, że oba warunki zostaną spełnione. Szarapowa raczej się nie przebudzi i nie zacznie grać swego najlepszego tenisa, ale Radwańska musi grać głeboko i ganiać ja po rogach...Wtedy nie przebudzi się na pewno!

Turniej nie jest bardzo długi, zmęczona Iśka nie jest, serwuje przyzwoicie...Dlaczego tego nie wygrać?

Mecz moim zdaniem będzie podobny do tego, jaki rozegrała Makowa Panienka z Kvitovą.

Maryśka będzie się motać i wyrzucać metrowe auty, a Makowa Panienka będzie wszystko odbijac i kąsać, rwać grę i ciułać punkty...

Stawka jest wysoka, ale idzie nowe... Nie demonizujmy Szarapowej bez formy...Maryska moim zdaniem odjedzie na wakacje tym samym samolotem co Serena, czego obu paniom życzę... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Kvitova – Wozniacki
Typ: Kvitova 2:0 @2,75 bet365⛔ Jednak zryta psycha
Analiza:
Cóż trochę za wcześnie skreśliłem naszą Isie, zapewne 3 set będzie jej bo Sharapova nie ma już o co grać. Co nie zmienia faktu, że Kvitova musi wygrać 2:0 lub 2:1 ale wtedy od tego kto przejdzie dalej będzie zależeć procent wygranych gemów przez Radwańską i Kvitovą. Przy wygranej Kvitowej 2:0 z Wozniacką również będzie zależeć procent wygranych gemów Agnieszki i Karoliny ale tutaj Karolinka nie ma się o co martwić raczej bo miała przewagę 12 gemów nad Agnieszką. Raczej żadna z nich nie będzie odpuszczać w tej sytuacji, ale Woźniacka grała dłuższe pojedynki i może nie wytrzymać. Jeżeli Kvitova zagra tak jak wczoraj to jestem spokojny o wynik.
 
blaum 651

blaum

Użytkownik
No i Halep przepuściła Serenę, poczuła się chyba zbyt pewnie po tej wygranej z Amerykanką. Nie sądzę aby drugi raz ją pokonała, mimo tej przekonującej wygranej podczas fazy grupowej. Wozz raczej nie ogra psiapsióły, Aga może i powalczy z Simoną, ale myślę, że to za wysokie progi i zobaczymy rewanż Rumunki i młodszej z sióstr. Tak czy siak, Williams obroni tytuł, sobie myślę.
Słabe ostatnie dwa miesiące u mnie. Dużo niespodzianek, sam Masters też w nie opiewał. Kvitova i Wyjku na wylocie, mimo tak świetnej gry w ostatnim czasie obu pań. Liczyłem na finał Sharapovej z Sereną, niestety Rosjanka zawiodła po całości. Trzeba czekać do kolejnego sezonu na to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 706

don1

Użytkownik
Halep chyba sama nie wiedziała czego chce.Bo trochę sił straciła na ten mecz.Dziwna jej taktyka była.Widać że nie grała na maksa,bo nie musiała.Wybrała najgorszy wariant czyli trzy setówke,ale powodzenia Simona.
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Kuriozalne mecze dzisiaj w tym Singapurze, szkoda czasu i pieniędzy. Z dzisiejszych spotkań solidnie i racjonalnie zaprezentowała się jedynie Karolina Woźniacka. Zagrała to co potrafi najlepiej i wystarczyło. Już odpoczywa...
Szarapova po wyrównaniu na 1:1 i odpadnięciu z turnieju nie strzeliła focha tylko grała do końca jak wielka mistrzyni, podobnie Ivanovic. Szacunek!
Halep za to bezjajeczna. Byłem przekonany, komentujący w TVP Sport mecz Jacek Jońca także, że sprawa jest umówiona na 2:0 dla Any i Serena wraca do domu. Tak to wyglądało i aż się boje myśleć, ile buki na całym świecie na tym zarobiły. Ten efekt wzmogło wygranie przez Anę tie-breaka, gdzie Halep grała jak na pokazówce. Drugi set - zaskoczenie. Nie do przewidzenia -wygrywa Halep, żeby cały mecz przegrać. Bez ładu i składu...Myślę że spore sumy przepadły...
Rada: takie mecze lepiej omijać z daleka, podobnie jak mecze towarzyskie w piłce nożnej...Jaja dosłownie!!!
Podobnie w meczu Radwańska - Szarapova. Byłem pewien, że nic już Makowej Panienki (Radwańskiej) nie zatrzyma i wygra 2:1, że Szarapova padnie fizycznie i mentalnie, bo skrzydła musiała miec podciete...Nic z tego. Też wbrew logice wygrała. Ale logika to w bukmaherce nie jest dobre słowo...
Z całej czwórki najsolidniej, o i to jest ważne słowo - S O L I D N O Ś Ć, prezentuje się Karolina Woźniacka i ona moim zdaniem wygra w Singapurze.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Halep za to bezjajeczna. Byłem przekonany, komentujący w TVP Sport mecz Jacek Jońca także, że sprawa jest umówiona na 2:0 dla Any i Serena wraca do domu.
LOL, kto normalny mysli ze tak bedzie? Przeciez 2:0 dla Ivanovic i cale media by spekulowaly o ustawce, a jesli Halep by wygrala caly turniej to juz w ogole by byl spadek marki Ivanovic i Halep. Kazdy chce uniknac takiej sytuacji bo straty sponsorow sa wieksze niz wygrana za ten mecz.
Co do meczu Petry i Karoliny to szczerze mowiac mialem ten mecz obstawic do mojego tematu Vabank, ale doszedlem do wniosku ze moze byc taka sama masowka jak na Ivanovic ( 2:0). Ciesze sie ze nie zagralem i tez przestrzegam przed graniem &quot; Halep vs Radwanska&quot;, bo widzac kursy 1.5 na Halep tez bedzie masowka i do jutra spadna pewnie do 1.4. Wnioski beda ze pokonala Serene a meczyk z Ivanovic sobie odpuscila...
Co mozna pograc to +1.5 seta na Wozniacka, lub ze wygra z Serena calkowicie ( ma przeciez 2 dni odpoczynku, maratony i te sprawy). Serena albo jest w kompletnym dolku i naprawde bez formy albo pieknie ladnie rozplanowala, bo wiedziala ze z Bouchard i Ivanovic wygra, i bedzie sie smiac jak Halep i Ivanovic robia ustawke na 0:2 albo beda graly na maxa i nie starczy sil na polfinal/final. Oczywiscie, mozna powiedziec ze to wszystko gdybanie, ale tak to wyglada niestety z mojej perspektywy. Mialem obstawic czysty win Sharapovej, Kvitowej i +2.5 handi na Halep wiec tylko Kvitova by mi zawalila kupon.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Halep - Radwańska @ 2,75 Bet365

No bez jaj. Taki kurs na Radwańską w 1/2 finału?
Ja rozumiem, że lekką faworytką może być tu Rumunka, ale nie aż taką.
Poza tym jak widać WTA ma to do siebie, że stawianie na papierowe faworytki po śmieciowych kursach nie ma sensu. Lepiej postawić mniej na doga, którym jak najbardziej jest Radwańska.
Halep rozegrała dziś z Ivanovic dziwny mecz, zapewne kombinowany w ten sposób, żeby zagrać właśnie z Agnieszką, a nie Caroliną, która tutaj spisuje się wręcz rewelacyjnie.
Zycie pokazuje,że kombinowanie z kim tu się bardziej opłaca grać, często się mści.
Nie uważam, żeby fakt, iż Radwańska dostała się do Final4 dzięki szczęściu (wygrana Woźniackiej 2:0 nad Kvitovą), ujmowało naszej zawodniczce.
To jest jeden mecz. A H2H na hardzie jest korzystne dla Radwańskiej i to zdecydowanie. Halep po prostu Radwanskiej pasuje.
Dlatego kurs biorę z pocałowaniem ręki i trzymam kciuki za obie Polki ( ???? ) w finale!
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Radwanska A. - Halep S. @ 1.48 Pinnacle ✅
Radwanska A. - Halep S. -1,5 seta @ 2.21 DOXXbet ✅
Szykuje się teksańska masakra piłą mechaniczną. Pytanie na ten mecz to czy Radwańska ugra więcej czy mniej gemów niż palców na jednej dłoń. Myślę, że może być na styku. Co Radwańska robi w półfinale? Dobre pytanie, ale rozwiązanie tej zagadki zostawiam Sherlockowi, bo ja nie potrafię tego zrozumieć. Z 1 zwycięstwem, a właściwie z pół zwycięstwa, z porażką rywalki, jakkolwiek to nazwać Radwańska awansowała z grupy. Sharapova teraz się pewnie w hotelu śmieje ze swojej głupoty, bo była od 1 piłkę od awansu. Miała co najmniej 2 meczballe w 2 secie. Radwańska totalnie nie przygotowana do tego turnieju. Gra katastrofalnie, brak jakiejkolwiek formy. Brak pomysłu na grę. W meczu z Halep to wszystko będzie bardzo widoczne. Halep to jest najbardziej kompletna zawodniczka w tourze. Jej dominacja w wymianach nad Radwańską nie podlega żadnej dyskusji. Od dawna uważam, że to jest przyszły numer 1 kobiecych rozgrywek i Rumunka praktycznie w każdym meczu udowadnia, że na to zasługuje. W przeciągu max 2 lat powinnyśmy zobaczyć Halep na szczycie rankingu. W tym turnieju gra bardzo dobrze. Williams po ich meczu mówiła, że nigdy nie widziała tak grającej Halep i to był jej najlepszy mecz ever. Nie wiem czy bym się z tym zgodził, ale 80-85% swoich możliwości na pewno tutaj pokazuje a to z ogromnym zapasem wystarczy na słabą, będącą bez formy Radwańską.

Co do drugiego półfinału to pozwólcie, że przypomnę swoją analizę z przed finału US Open:
Caroline Wozniacki wygra 1. set i PRZEGRA mecz @ 7.00 Bet365
Caroline Wozniacki wygra 1. set @ 3.70 Betsafe
Williams S. - Wozniacki C. +1,5 seta @ 2.39 Pinnacle

Wozniacki gra tenis życia i co do tego nie ma wątpliwości. Pytanie czy to starczy na Williams? Dużo będzie zależeć od Amerykanki, która też wydaje się być w znakomitej dyspozycji. 6x szybkie 2:0, w żadnym secie nie pozwoliła rywalce ugrać więcej niż 3 gemy. Robi wrażenie choć trzeba powiedzieć, że drogę do finału miała banalną. Może najłatwiejsza drabinka w drodze do finału od bardzo długiego czasu. Nie umniejsza to sukcesu Williams, ale pytanie co się stanie jak wreszcie trafi na kogoś kto się przed nią nie położy, tylko będzie przebijał wszystko jak maszyna, jak to robi Wozniacki. Myślę, że Serena będzie potrzebowała trochę czasu, aby się dostosować do stylu Wozniacki bo z taką rywalką jeszcze na US Open nie grała. Serena często potrzebuje trochę czasu, aby dobrze wejść w mecz i zdarzają jej się głupio przegrane 1 sety. Z Wozniacki ma H2H 8:1. Bardzo dobre, ale 4 z tych wygranych 8 meczów to były wygrane 2:1 po zaciętych meczach i w każdym z tych meczów to Wozniacki wygrywała 1 seta. Z czego 2 ich ostatnie mecze odbyły się w ciągu ostatniego miesiąca.

08.08.2014 Williams S. - Wozniacki C. 4-6, 7-5, 7-5

16.08.2014 Williams S. - Wozniacki C. 2-6, 6-2, 6-4

Także widzimy, że to nie były łatwe mecze dla Sereny i trochę czasu zajmowało jej wejść w dobry rytm i trochę się musiała w nich napracować. Dzisiaj to jest finał Wielkiego Szlema, więc trochę inne emocje będą towarzyszyć zawodniczkom, ale jestem pewien, że Wozniacki wyjdzie na kort maksymalnie zmobilizowana. Wygrana w Szlemie to jest to co jej do szczęścia potrzeba. Była już tu wcześniej w finale, więc wie jak to jest i atmosfera na pewno jej nie przytłoczy. Williams nie rozgrywa super sezonu, ale tu złapała świetną formę i to ostatnia szansa na wygranie Szlema w tym sezonie i z pewnością będzie chciała go zgarnąć, ale jeśli miałbym obstawiać kto wyjdzie na ten mecz bardziej roztrzepany i rozkojarzony to z pewnością będzie to Williams. W ostatnich 2 sezonach Williams wygrywała US Open i podobnie jak w tym roku do finału awansowała po bardzo szybkich 6x2:0, a w finałach strasznie się męczyła z Azarenką wygrywają oba finały po zaciętych meczach 2:1. Także widać, że jakąś presję odczuwa grając finał przed własną publicznością. Także Wozniacki nie stoi na straconej pozycji i całkiem fajne value jest w tych kursach na nią.
Akurat finał zakończył się łatwym 2:0 dla Williams. Wozniacki zagrała jedno ze słabszych spotkań, była wykończona turniejem. Williams za to zagrała świetne równe spotkanie przed własną publicznością i wynik był jaki był. Wozniacki cały czas utrzymuje genialną formę. Nawet na chwilę nie odpuszcza. Tutaj gra na prawdę świetnie. 3 pewne zwycięstwa, trochę z pomocą rywalek, ale głównie dzięki swojej konsekwentnej grze. A Williams w końcówce nie zachwyca. Bardzo przeciętny mecz z Ivanovic. Z Halep tragedia. Bouchard nie przygotwana do turnieju i mówiłem, że odpuści ostatnie spotkanie i tak się stało i stąd taki wynik, a nie z jakieś super gry Sereny. Problemy z serwisem są, ogólnie gra nie do końca się układa, błędów sporo. Także Caroline przed sporą szansą. Oczywiście Williams w każdym momencie może odpalić, ale i tak kursy zachęcą do gry na Wozniacki.
Williams S. - Wozniacki C. +1,5 seta @ 2.00 Paddypower
✅
Williams S. - Wozniacki C. @ 3,40 Paddypower ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Caroline Wozniacki (+5 gema) vs Serena Williams 1 @ 1.50 Pinnacle ✅
Caroline Wozniacki (+4.5 gema) v
s Serena Williams 1 @ 1.69 Pinnacle ✅

Karolina wygląda na znakomicie przygotowaną do turnieju pod względem fizycznym. Niesamowicie pracuje w defensywie, wyciąga wiele trudnych piłek i na prawdę, aby zdobyć z nią punkt trzeba grać mocno i precyzyjnie. Inaczej wszystko wraca z powrotem.
Serena według mnie nie jest w optymalnej formie. Każdy jej mecz to inna dyspozycja. Średnia postawa z Ivanovic, tragiczna z Halep i całkiem przyzwoita z Bouchard. Amerykanka nie porusza się najlepiej. Kiedy gra z miejsca to dalej potrafi mocno przyłożyć,ale jak trzeba się ruszyć, dobiec do piłki to często brakuje dokładności w uderzeniu i zaczynają pojawiać się błędy.
Serena,aby wygrać to spotkanie będzie musiała mocno pracować na każdy wygrany punkt. Zbyt wielu sama za darmo nie dostanie. Czym dłuższe wymiany tym szansę Karo zdecydowanie rosną.

Dunka w ostatnim czasie stała się zawodniczką zdecydowanie bardziej ofensywną. Na pewno nie będzie cały czas biegać za linią, tylko jak pojawi się okazja zaatakuje. Posiada znakomity bekhend, którym bez większego problemu może przejąć inicjatywę w wymianie. Bardzo fajnie wygląda także jej podanie. Nie jest tak mocne jak rywalki,ale na tyle precyzyjne, że od razu po serwisie Dunka może ustawić sobie akcję na swoich warunkach.

Niewątpliwie będzie to mecz walki i ogromnych emocji. Amerykanka posiada zdecydowanie lepszy bilans bezpośrednich spotkań. Jednak w tym roku nie było wcale tak łatwo:

Montreal to 2-1 dla Sereny (4-6 , 7-5 , 7-5)
Cincinnati także 2-1 (2-6 , 6-2 , 6-4)
US Open 2-0 ( 6-3 , 6-3)

Warto jednak dodać,że forma Karoliny od chociażby USO utrzymuje się na zbliżonym poziomie, natomiast dyspozycja Sereny na pewno jest nieco słabsza niż podczas wielkiego szlema w Nowym Jorku.

Wozniacka będzie walczyć od początku do końca, swoje wybiega, wybroni, przerzuci. Serenie co raz częściej przytrafiają się słabsze momenty w spotkaniu. Nie zawsze sobie z nimi radzi. Na pewno to nie jest już ta sama zawodniczka. Łatwiej ją ruszyć, zburzyć jej pewność siebie. Myślę, że Karolina mocno ją postraszy i taki handicap bez większego problemu wystarczy.

Mecz Halep vs Radwańska osobiście odpuszczam. Powód jest bardzo prosty. Simona to moja ulubiona zawodniczka i zawsze życzę jej samych sukcesów,a Aga to Polka i w takiej sytuacji zawsze trzeba trzymać za nią kciuki. Obojętnie kto wygra będę zadowolony,a ich pojedynek tylko na spokojnie obejrzę oczekując świetnej gry z obu stron. Oczywiście Halep robi na mnie lepsze wrażenie. Gra mega solidnie i wcale się nie zdziwię jak wygra ten turniej Masters. Dzisiejszy mecz z Ivanovic nie ma kompletnie żadnego znaczenia i absolutnie nie można się nim sugerować. Jednak trzeba pamiętać, że jest to półfinał i wszystko możliwe. Aga już kilkakrotnie zwyciężała, nawet w tym sezonie. Może i forma słabsza,ale Polka nie stoi na straconej pozycji. Styl obu zawodniczek dosyć podobny, z tym,że nieco więcej do zaoferowania ma Simona szczególnie w grze ofensywnej. Należy pamiętać, że w takim spotkaniu może decydować forma dnia i kilka mniejszych szczegółów. Po @ 1.40 nie opłaca się zbytnio ryzykować.
 
4 21

40i4.

Użytkownik
Przeciez 2:0 dla Ivanovic i cale media by spekulowaly o ustawce
Da się normalnie wytłumaczyć tak jak zwykle tłumaczą się po porażkach. Śpiewka leci mniej więcej tak: To nie był mój dzień. Moja rywalka zagrała znakomicie, nie potrafiłam na to odpowiedzieć. Nie czułam się dziś dobrze, miałam kłopoty z koncentracją, bla bla bla, bla bla bla... Halep mogłaby coś dodać o udzie, które ma zabandażowane od początku turnieju.
Po dzisiejszej komedii nie mam za grosz zaufania do Simony. Cnoty niby nie straciła, siły na niepotrzebny trzeci set straciła (jeśli chciała, spokojnie mogła wygrać w dwóch), a punktów i kasy i tak nie zarobiła. Chyba, że u buka lub (i) Sereny.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Cały ten turniej to jedna wielka KOMEDIA! Każdy mecz i to co się w nim działo to PSYCHO-DRAMAT! Całokształt z całego sezonu można włożyć między bajki, dotychczasowe H2H śmiechu warte, forma nawet z wczorajszego dnia śmiechu warta do analizy. Jutro jest nowy dzień, zadecyduje dyspozycja dnia, niuanse, mocniejsz psychika. Pisanie i analizowanie dalsze jest nic nie warte...może jedno zdanie...jak Radwańska postawi ścianę, serwis będzie pozytywny, włoży maximum swoich sił to wygra. Halep popełnia coraz więcej błędów, nie jest taka miodzio, ona nigdy nie trawiła Polki.
Radwańska 2.70⛔
Szkoda, ze wygrała z Kvitovą, chyba zrobiłą sobie krzywdę i nam, jeżeli nie dojdzie do jakiejś rewolucji u Agnieszki w sensie osobistym i jej otoczenia to już po niej, szkoda mi jej ojca, że został odsunięty a kilku &quot;chłoptasiow&quot; skubie pomału Radwańską. W przyszłym sezonie top 15-30, tam jej miejsce!!!
-PRZERWA-koniec z forum!!!-
To mój pożegnalny typ, do usłyszenia w Nowym Roku 2015, wszystkiego dobrego dla wszystkich!!! Jeszcze sezon trwa, od poniedz. Sofia i Fed Cup, ja mam już dość, przerwa!!!


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
conors 5,6K

conors

Użytkownik
ja mam już dość, przerwa!!!
Szkoda, bo uwagi nt Moskwy były super!!! Ale przerwa ważna rzecz. W ogóle decyzja, żeby w dany typ nie wchodzić, to już często połowa sukcesu... Generalnie bukmacherka, podobnie jak giełda bardzo wyjaławia i przerwy bardzo wskazane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom