>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Stanford & Palermo, 09-15.07.2012

Status
Zamknięty.
duo 303

duo

Użytkownik
Marina Erakovic - Jana Juricova

Powiem szczerze, że o Juricovej wiem tyle, że ma 24 lata i jest Słowaczką. Wszelakie źródła pokazują, że jej ostatni mecz przed turniejem w Stanford odbył się w 2007 roku. Może spotkała ją jakaś ciężka kontuzja/choroba? Nie wiem ale mniejsza z tym. Tutaj w kwalifikacjach pokazała się z bardzo dobrej strony pokonując najpierw numer 6 kwalifikacji Chinkę Chan (kurs na Janę był @10.00), a następnie numer 4 reprezentantkę gospodarzy Alexę Glatch (kurs @5.00). Dziś rywalka sporo trudniejsza i dlatego jako główny typ daje over 18.5 gemów, gdyż myślę, że Słowaczka podejmie walkę. Jako typ poboczny daje jej zwycięstwo ale to za stawkę naprawdę minimalną (nie trzeba tam szaleć aby zysk był okazały gdyż kurs @6.50 jest naprawdę niczego sobie). Co do Erakovic to kogo może to pokona, czasem przegra z nieco niżej notowaną zawodniczką ogólnie bez fajerwerków. Ciekaw jest dziś postawy Jany, mam nadzieję, że sprawi 3 niespodziankę z rzędu ;)

Marina Erakovic - Jana Juricova ▶ over 18.5 gema @1.80


dodatkowo: Marina Erakovic - Jana Juricova ▶ Jana Juricova @6.50
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Podobnie jak kolega powyżej Funt poluje na niespodziankę..Tyle, że w meczu Burdette - Keothavong..
Buka wyraźnie poniosło przy ustalaniu kursu i granicy handicapu..
Brytyjka na hardzie nigdy nie imponowala...więc jest mało prawdopodobne, by zmiotla z kortu 21 letnia reprezentantke gospodarzy..
Wygrana Amerykanki ✅ była by nieco sensacyjna choć mając w pamięci spotkanie jej koleżanki Coco z zeszłej nocy wydaje się realne...(w WTA cuda zdarzają się regularnie od poniedziałku do piątku ???? )
Dla Mallory to jedna z większych okazji by zabłysnąć, nie licząc kwali do US Open...

Mallory Burdette + 6,5 @ 1,72 (bet365) ✅ 2:6,7:5,6:4

bardzo bym się zdziwił gdyby Amerykanka oddała mecz bez walki choć w jednym secie..

// Niesamowity przebieg meczu...nawet jak na WTA..Amerykanka w pierwszym secie na 4 gemy serwisowe dała się 4 razy przełamać..W drugim z piłki na piłkę była coraz lepsza..Brytyjka zaś na odwrót...Bukmacher glupial z kursami aż do ostatniego gema...(po pierwszym secie kurs na Amerykankę przekraczał 20.., przy 4:4 w trzecim wciąż ponad 3,0)
Absolutnie zasłużone zwycięstwo panny Burdette..
 
F 67

figo88

Użytkownik
Dzisiaj typuję zwycięstwo Camerin z Hiszpanką Cabeza-Candela. Wczoraj Włoszka pokonała zdecydowaną faworytkę, zwyciężczyni tego turnieju już 4 razy i obrończynię tytułu z przed roku Medine Garrigues. Camerin ponad to nie dała się ani razu przełamać i pewnie, bo 6-1 6-3 odprawiła Hiszpankę do domu. W tej samej rundzie Cabeza-Candela grała 3 setówke z 295 w rankingu Grymalską, której dała ... 17 szans na przełamanie z czego 12 obroniła. Po obejrzeniu statystyk i nazwisk przeciwniczek zdecydowanie wszystko wskazuje na zawodniczkę gospodarzy - Marie-Elene Camerin, po fajnym kursie 1.85 na Unibecie.
Maria-Elena Camerin - Estrella Cabeza-Candela --&gt; Camerin @ 1.85 / Unibet
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
vs

L.Dominguez Lino vs I.Begu ???? Dominguez Lino, Lourdes @ 1.65(Panbet) ⛔ 1:2 obie były daremne... :-(
Bardzo ciekawy pojedynek pokoleń..
31 letnia już Hiszpanka Limo Dominguez ostatnio niezwykle rozpędzona..Po porażce w drugiej rundzie Rolang Garros z Chinką Shuai Peng w Marsylii nie miała sobie równych..W pierwszej rundzie w Palermo już &quot;łyknęła&quot; mniej znaną Rosjankę Putintseve..
10 lat młodsza Rumunka Begu wciąż nie może się wybić w cyklu..To co jej wychodziło w ITF w WTA za żadne skarby nie chce..Większość wystepów kończy w pierwszych bądź drugich rundach (oj to już dziś ;) )
Obie panie praworęczne..Rumunka znacznie wyższa..Podania bez szału zarówno u jednej jak i drugiej..Choć doświadczenie i opanowanie zdecydowanie po stronie tej starszej z Hiszpanii..
Możliwe, że Rumunka urwie seta..Lecz mecz raczej na korzyść Lino Domino...

P.s. Przyglądając sie tym fotkom to chyba z ta Funtową tak źle Funt nie trafił..Baaa..Całkiem nieźle..
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Serena Williams - Nicole Gibbs ⛔
Typ: Nicole Gibbs +7,5 gemów; @2,20
Bet365


Serena, jak wiemy, kilka dni temu wygrała bardzo ważny turniej, jednak tuż po wygranej nie wyjechała z Wielkiej Brytanii, bo jeszcze w poniedziałek uczestniczyła w balu kończącym Wimbledon &gt;KLIK&lt;. Czyli w zasadzie nie miała za wiele czasu na zmianę miejsca. Jej przeciwniczką będzie 19-letnia Nicole Gibbs, która to w tym roku grała jak na razie w jednym turnieju - w zeszłym tygodniu wygrała ITF w Denver, grając tam począwszy od kwalifikacji. Turniej w Stanford jest jej drugą tegoroczną imprezą - wygrała już tutaj jeden mecz. Może być troszkę zmęczona, ponieważ mecz z Sereną będzie jej dziesiątym spotkaniem w ciągu ostatnich kilkunastu dni, no ale mecz z taką przeciwniczką na pewno ją zmobilizuje (tak w ogóle to nie zdziwię się, jeśli Serena wycofa się z turnieju tuż przed tym meczem, ze względu na to o czym pisałem na początku posta). Myślę, że Williams raczej nie zagra tutaj na 100% możliwości - kilka dni po bardzo ważnym Wimbledonie trzeba trochę zluzować ;-) Gibbs może podjąć walkę o pokrycie handicapu +7,5 gemów i tak też typuję w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 53

tennispro

Użytkownik
vs



L.Dominguez Lino vs I.Begu ???? Dominguez Lino, Lourdes @ 1.65(Panbet)

Bardzo ciekawy pojedynek pokoleń..

31 letnia już Hiszpanka Limo Dominguez ostatnio niezwykle rozpędzona..Po porażce w drugiej rundzie Rolang Garros z Chinką Shuai Peng w Marsylii nie miała sobie równych..W pierwszej rundzie w Palermo już &quot;łyknęła&quot; mniej znaną Rosjankę Putintseve..
10 lat młodsza Rumunka Begu wciąż nie może się wybić w cyklu..To co jej wychodziło w ITF w WTA za żadne skarby nie chce..Większość wystepów kończy w pierwszych bądź drugich rundach (oj to już dziś ;) )
Obie panie praworęczne..Rumunka znacznie wyższa..Podania bez szału zarówno u jednej jak i drugiej..Choć doświadczenie i opanowanie zdecydowanie po stronie tej starszej z Hiszpanii..

Możliwe, że Rumunka urwie seta..Lecz mecz raczej na korzyść Lino Domino...



P.s. Przyglądając sie tym fotkom to chyba z ta Funtową tak źle Funt nie trafił..Baaa..Całkiem nieźle..
Jakby ktoś nie kojarzył Dominguez Lino to przypomnę, że to jest ta zawodniczka, która nie potrafi grać w tenisa. Piłka po jej uderzeniach leci nie niżej niż 2 metry nad siatką, ale częściej są to 3-4 metry nad siatką. 0 ofensywy, samo przebijanie balonów na drugą stronę siatki. Poruszanie się po korcie, bardzo słabe, a serwis to jak u 4 latki. Begu może nie jest w najwyższej formie, ale styl gry Hiszpanki to prezent dla Rumunki. Begu to bardzo ofensywnie nastawiona zawodniczka, z całkiem przyzwoitym serwisem, i jak tutaj będzie dostawać co chwilę balony na swoją stronę, to nawet w takiej formie w jakiej się teraz znajduje, nie będzie miała problemów, aby kończyć piłki przeciwko beznadziejnej Hiszpance. Także, ciśniemy na Begu po 2.30 bo to mega value.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: TenisWTA Stanford
Spotkanie: Larcher de Brito M. - Scheepers C.
Typ: 1
Kurs: 3.1
Bukmacher: Bwin Spotkanie II rundy turnieju tenisowego na kortach twardych w Stanford spotykają się okrzyczana wielkim talentem lecz na razie nie spełnia pokładanych nadziei Portugalka Larcher Brito (145 w rankingu)znana bardziej z głośnego &quot;jęczenia&quot; na korcie w czym przebija nawet Azarenkę. Jej rywalka 45 zawodniczka z RPA Scheepers nie ma rewelacyjnego sezonu ostatnio I runda Wimbledonu wcześniej II runda Roland Garros. W I rundzie w Stanford 6-4 6-4 z nikomu nieznaną Min z USA. Natomiast Larcher de Brito pokonała zawsze groźną Gajdosova. Moim zdaniem kurs ponad 3 to lekka presada tym bardziej , ze Portugalka ma duży potencjał ,którego nie potrafi wykorzystać widziałem jej kilka niezłych meczów w poprzednich latach. Moim zdaniem dziś jest szansa na niespodziankę
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jakby ktoś nie kojarzył Dominguez Lino to przypomnę, że to jest ta zawodniczka, która nie potrafi grać w tenisa. Piłka po jej uderzeniach leci nie niżej niż 2 metry nad siatką, ale częściej są to 3-4 metry nad siatką. 0 ofensywy, samo przebijanie balonów na drugą stronę siatki. Poruszanie się po korcie, bardzo słabe, a serwis to jak u 4 latki. Begu może nie jest w najwyższej formie, ale styl gry Hiszpanki to prezent dla Rumunki. Begu to bardzo ofensywnie nastawiona zawodniczka, z całkiem przyzwoitym serwisem, i jak tutaj będzie dostawać co chwilę balony na swoją stronę, to nawet w takiej formie w jakiej się teraz znajduje, nie będzie miała problemów, aby kończyć piłki przeciwko beznadziejnej Hiszpance. Także, ciśniemy na Begu po 2.30 bo to mega value.
Gadasz głupoty,widziałeś pare może takich &quot;baloniastych&quot; akcji Hiszpanki i odrazu piszesz,że nie potrafi grać w tenisa.Jakby nic a nic nie potrafiła grać to by nie osiągała takich wyników i by była gdzieś na 500 miejscu w rankingu (oczywiście ranking czasem nie gra ale jednak żeby być na 80 miejscu w rankingu WTA trochę wygrać trzeba.Może i Bequ natawiona ofensywnie ale jak Dominguez będzie każdą piłę przebijać to rumunka w końcu zacznie psuć więc nie wiem czy to takie takie mega value.
 
T 53

tennispro

Użytkownik
Gadasz głupoty,widziałeś pare może takich &quot;baloniastych&quot; akcji Hiszpanki i odrazu piszesz,że nie potrafi grać w tenisa.Jakby nic a nic nie potrafiła grać to by nie osiągała takich wyników i by była gdzieś na 500 miejscu w rankingu (oczywiście ranking czasem nie gra ale jednak żeby być na 80 miejscu w rankingu WTA trochę wygrać trzeba.Może i Bequ natawiona ofensywnie ale jak Dominguez będzie każdą piłę przebijać to rumunka w końcu zacznie psuć więc nie wiem czy to takie takie mega value.
Fajnie, ze wiesz lepiej odemnie co widzialem. U tej zawodniczki widziałem tylko takie balony, beznadziejne slajsy i żenujący serwis. No i nie zrozumiałem mojego wpisu. Pisałem, ze Dominguez beznadziejnie porusza się po korcie, jest beznadziejna w defensywie, wiec nie pisz ze będzie wszystko przebijać, bo jak Begu wejdzie w uderzenie to będzie kończyć wymiany w 2-3 uderzeniach
 
duo 303

duo

Użytkownik
Marina Erakovic - Urszula Radwańska
Wczoraj próbowałem szukać niespodzianki grając przeciw Erakovic ale się nie udało. Nowozelandka zagrała wczoraj naprawdę przyzwoity mecz pewnie wygrywając swoje podania i wypunktowała rywalkę wygrywając gładko w dwóch setach 6-2 6-2. Jutro zagra z Ulą i sądzę, że także odniesie dość łatwe zwycięstwo. Nie wiem skąd tu się wziął kurs 2.00 na Erakovic ale grzechem byłoby nie skorzystać ostatnio panie grały podczas Wimbledonu i tam wygrała Erakovic w 2-setach (6-4 6-4), więc plus po stronie Mariny. Także postawa Radwańskiej w tym turnieju jakoś nie rzuca na kolana bo wczoraj po męczarniach pokonała Danilidou, gdzie mecz równie dobrze mogła tak naprawdę wygrać Greczynka. Skąd taki kurs naprawdę niemam pojęcia ale zamierzam korzystać.
Marina Erakovic - Urszula Radwańska ▶ Marina Erakovic @2.00

A teraz parę słów do tennispro. Czy ty człowieku wiecznie musisz szukać kłótni pisząc same bzdety i głupoty? Jak widać 2.30 to nie był żaden mega prezent value czy co tam jeszcze na Begu. Teraz masz 4.33 stawiaj na to dom jak jesteś taki pewien że Dominguez-Lino grać nie umie. Każda twoja wypowiedź jest czystym atakiem na kogoś, a że zawierasz tam merytorycznopodobne stwierdzenia to administracja nic z tym nie robi a według mnie powinna ale to już nie moja broszka.

@down
tak gra jutro mój błąd ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
k42a 112

k42a

Użytkownik
Erakovic nie gra czasem z Radwańską jutro tj. 12.07? Przynajmniej na bet365 tak jest...
I od razu pytanie - dlaczego na Marinę jest aż 2.00 przy czym na Polkę 1.72?!
Czy znowu ja nie wiem o czymś o czym wiedzą buki, tak jak było przy meczu Smyczka z Istominem?
 
C 15

czeczen

Użytkownik
Oglądam spotkanie Cornet z Cadantu i jestem w delikatnym szoku. Kiedy oglądałem Cornet po raz ostatni grała bardzo przyzwoity tenis i walczyła z top30 WTA. Teraz nie radzi sobie ze zwykłą słabizną jak Cadantu. Wybiera dziwne uderzenia, popełnia mnóstwo błędów, a o serwisie lepiej nie wspominać. Czy ktoś wie co się dzieje z Cornet ostatnimi czasy?
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
M.Bartoli vs M.Burdette ???? Under 17 @ 1.90 (Panbet) ⛔ 2:5 w pierwszym secie..pozamiatane.. :-( zabolalo..
2:5 --:&gt;7:5,6:0 no comments..11 wygranych gemów po kolei...

Już przedwczoraj przy okazji meczu Burdette - Keothavong wiedziałem, że zagram dziś na Bartoli..
Planowałem handicap gemowy..Ale bukmacherzy coś dziś przekombinowali..
Zacznę od początku..
Czyli od pierwszego seta w owym meczu..
Jak nietrudno zauważyć w tamtym meczu Funt pograł handi na Amerykankę..
Po pierwszym secie w którym Burdette zagrała koszmarnie wszystkie 4 gemy serwisowe, szanse na powodzenie typu były zerowe..Dwa ugrane gemy w tym secie pochodziły z przełamań serwisu Brytyjki..Statystyki 2go serwisu mozna sprawdzić poniżej w oknie pierwszym...
Gorzej już nie można..Pierwszy też marniutko..Ledwo dwa gemy by z tego uskładał..
Niesamowitym było to, że Keothavong dopasowała się do tego poziomu..3 obronione bp na 11..
W całym meczu na 30 gemów serwisowych aż 15 przełamań..

Mallory rozpędziła się na początku drugiego seta i ze zmiennym szczęściem dobrnęła do końca..Grała seryjnie..Zdobywała 2-3 gemy pod rząd by potem tyle samo oddać.. W trzecim secie od stanu 4:2 do 4:4 i zgodnie z prawem serii na 6:4..​

Dziś już tak być nie może..A na pewno nie powinno..
Marion Bartoli to nie Brytyjka..Mowy nie ma o masowych przełamaniach na korzyść Amerykanki..
Marion sezon na trawie może zapisać do kompletnie nieudanych..Straciła mnóstwo punktów w rankingu..W Eastbourne gdzie broniła tytułu przegrała w półfinale z Paszek..A na Wimbledonie już w drugiej rundzie z Mirjana Ljucic..
Trawniki już za nami..Francuzka wraca na &quot;swoją&quot; nawierzchnię..
W zeszłym roku w Stanford uznała wyższość Sereny Willimas..W Finale..Więc i tu ma parę punktów do obronienia..
Jak Bartoli gra na tej nawierzchni łatwo sprawdzić..Większość z nas pamięta, że to własnie ona &quot;załatwiła&quot; Radwańskiej tytuł w Miami pokonując Azarenkę w ćwierćfinale 6:3,6:3..
Co najmniej lekko sfrustrowana ostatnimi występami nie będzie się &quot;bawić&quot;...To nie w jej stylu..Odkąd pamiętam to Marion nie odpuszczała do ostatniej piłki nawet przy wyraźnym prowadzeniu..
W następnej rundzie czeka już na nią Wickmayer..Więc poprzeczka poszybuje znacznie wyżej..​

Kim jest Burdette i z jakiej paki dostała dziką kartę w tym turnieju skoro to wciąż juniorka?..
Odpowiedź na to pytanie znalazł Funt dziś grzebiąc nieco w necie..
To studentka uniwersytetu w Stanford..Kilkakrotna Mistrzyni tejże uczelni..etc..
Czy dziś powalczy?..Z takim serwisem nie ma najmniejszych szans..Bo Bartoli nie da jej się rozkręcić..A co do przełamań to tylko w jedną stronę.. ????
Pogrywanie handi Funtowi się zawsze kojarzyło z +, dziś po raz pierwszy odkąd pamięta porywa się na gruby -..
I tu dość ciekawa sprawa..Bo wygrana Bartoli nie tylko zdaniem Funta nie podlega dyskusji..
Linia handi nie tylko na Panbet została ustawiona na -7,5 @ 1,98,
a prawie analogiczny typ jakim jest under zamiast na 16,5 to na linii 17 gemów @ 1,90..
17 gemów to wynik gdzie Burdette ugrywa 5 gemów (zwrot)..
-7,5 przy zbliżonym kursie i takim wyniku to już przegrana..​

Zapewne Bartoli da jej tyle co Williams wczoraj dała innej Amerykance..czyli ze 3 gemy, ale skoro buk oferuje nam prezent w postaci połówki gema to głupotą byloby granie handi..​
Chytry dwa razy traci --&gt; Gdyby Funt pograł handi nawet - 7,5 to by siadło..Pokusił się na pół gema..I dostał po łapach..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
I was watching other matches on yesterday when the commentator said that Tatishvilli had pulled out of the doubles because of illness.

Yet she still holds her singles engagement against Suarez Navarro, who is a very short favourite at 1.42 on Betfair , but if Tatishvill is unwell, this must be a bargain price, even as low as it is

zródło: [URL='http://forum.punterslounge.com/threads/131321-July-9-July-15?p=2185544#post2185544']http://forum.punterslounge.com/threads/131321-July-9-July-15?p=2185544#post2185544 [/URL]

Więc mozna się przyczaić na hiszpanke...


-------------------------------------------------------------
Tatishvilli retired;) ???? ;) ????

Pozdrawiam oglądaczy meczu Barbary z Cohen...ale cyrk był, kto oglądał to zakrywał oczy, parodia, profanacja, GWAŁT na tenisie i graczach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
eror26 39

eror26

Użytkownik
WTA Stanford 23.00
Marina Erakovic - Urszula Radwańska ⛔ 3-6,6-3,4-6
M.Erakovic win
2.00
Bet365


Dziś o godzinie 23.00 w Amerykańskim Stanford spotkają się 57 WTA Ula Radwańska z 50 WTA Mariną Erakovic. W tym pojedynku stawiam na Marinę, która w zeszłym roku dotarła w Stanford do ćwierćfinału, pokonując po drodze między innymi Azarenkę 4-6,7-5,6-2, Ulka natomiast odpadła w drugiej rundzie przegrywając z Ayumi Moritą 6-4,5-7,1-6. Obie tenisistki spotkały się ze sobą miesiąc temu na Wimbledonie gdzie w dwóch setach górą 6-4,6-4 była Erakovic . Niewiem szczerze czym buki się kierują, wystawiając kursy na to spotkanie, zapewne formą w jakiej jest ostatnio Ulka, jednak dla przypomnienia grała ona na kortach trawiastych, które są jej ulubioną nawierzchnią. Widać natomiast że gra na kortach twardych sprawia jej trudności, już w pierwszym meczu na tym turnieju grałem że straci seta i się nie pomyliłem. Dziś przyszedł czas na porażkę nie mówię że seta nie ugra ale i tak może być.Uważam że Erakovic powinna sobie poradzić z Radwańską gra na hardzie wygląda u niej duzo lepiej niż u Ulki, a dwa lata więsze doświadczenia napewno zrobią swoje. Kursy jakie buki wystawiają na ten mecz moim zdaniem powinny wygladać odwrotnie, ale jak już ta wyglądają to korzystajmy pozdrawiam i powodzenia p.s. dla mniej odważnych polecam Erakovic win 2-0 po kursie 3.2
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
WTA Stanford 23.00
Marina Erakovic - Urszula Radwańska
M.Erakovic win
2.00
Bet365


Dziś o godzinie 23.00 w Amerykańskim Stanford spotkają się 57 WTA Ula Radwańska z 50 WTA Mariną Erakovic. W tym pojedynku stawiam na Marinę, która w zeszłym roku dotarła w Stanford do ćwierćfinału, pokonując po drodze między innymi Azarenkę 4-6,7-5,6-2, Ulka natomiast odpadła w drugiej rundzie przegrywając z Ayumi Moritą 6-4,5-7,1-6. Obie tenisistki spotkały się ze sobą miesiąc temu na Wimbledonie gdzie w dwóch setach górą 6-4,6-4 była Erakovic . Niewiem szczerze czym buki się kierują, wystawiając kursy na to spotkanie, zapewne formą w jakiej jest ostatnio Ulka, jednak dla przypomnienia grała ona na kortach trawiastych, które są jej ulubioną nawierzchnią. Widać natomiast że gra na kortach twardych sprawia jej trudności, już w pierwszym meczu na tym turnieju grałem że straci seta i się nie pomyliłem. Dziś przyszedł czas na porażkę nie mówię że seta nie ugra ale i tak może być.Uważam że Erakovic powinna sobie poradzić z Radwańską gra na hardzie wygląda u niej duzo lepiej niż u Ulki, a dwa lata więsze doświadczenia napewno zrobią swoje. Kursy jakie buki wystawiają na ten mecz moim zdaniem powinny wygladać odwrotnie, ale jak już ta wyglądają to korzystajmy pozdrawiam i powodzenia p.s. dla mniej odważnych polecam Erakovic win 2-0 po kursie 3.2

dziwi tyklo jedna sprawa ze od wczoraj kurs na M.Erakovic urosl z 1.9 do prawie 2.3.. Obecnie w Pinnacle jest 2.26. Hmm podejrzane to troche


co jest podejrzane? Skok kursow oznacza, ze gracze graja na Radwanska. Czasami jest tak ze skok=wajcha ale zwykle na live. Jakbym sie mial sugerowac tym, ze rosnie kurs na to co zagralem to bym musial wielu wygranych meczy nie puscic.
moze jestem przewarazliwiony ale ostatnio sie tak 2 razy sparzylem. Grajac na Kubota ze Stebe i na Volandri z Zopp,em tam tez tak kursy potwornie rosly
 
M 135

mhm

Użytkownik
co jest podejrzane? Skok kursow oznacza, ze gracze graja na Radwanska. Czasami jest tak ze skok=wajcha ale zwykle na live. Jakbym sie mial sugerowac tym, ze rosnie kurs na to co zagralem to bym musial wielu wygranych meczy nie puscic.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
WTA Stamford, Burdette - Bartoli, 13.07 00:30
Bartoli chyba wszystkim jest znana, Burdette dostała się na turniej tylko dlatego, że studiuje na tamtejszej uczelni i odnosi w jej barwach sukcesy. Także zagrała już jeden mecz, po ciężkim pojedynku z mocno przeciętną przeciwniczką wymęczyła te 2:1. Ale stawiając ją na przeciwko Bartoli w niczym jej praktycznie nie dorównuje, ani chociażby zbliża. Za wysoki progi, słaby serwis co za tym idzie często będzie przełamywane, do tego ogólne umiejętności także nie ma mowy o przełamaniu z jej strony. Mając taką przeciwniczkę dla Mony nawierzchnia nie powinna mieć znaczenia, na dokładny wynik nie ma co grać, ale to rzuciło mi się w oczy:
poniżej 17.5 gemów 1.66 bet365
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Oczywiście podpisuje sie pod typem Funt i k42a.
I równiez polecam zagrć poniżej 17.5 gema.
Na trawie nie poszła jej najlepiej, wraca więc na korty twarde.
Tak jak już pisali poprzednicy Burdette dostała dziką kartę w tym turnieju.
Serwisu z dnia na dzień nie poprawi, także spodziewam się że na na około 8 okazji do serwisu dla Amerykanki Bartoli będzie miała w każdym szanse do przełamania.
Oczywiście Bartoli będzie pewne trzymała serwis.
Liczę na szybkie 6-1 6-1. A może nawet rowerek ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom