>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Stanford & Palermo, 09-15.07.2012

Status
Zamknięty.
L 0

liazci

Użytkownik
Mecz Bartoli.
Bartoli dopiero pierwszy mecz na hardzie po Wimbledonie, ciekawe jak się zaprezentuje. Nigdy w pierwszej rundzie tutaj mocno nie biła przeciwniczek. Tym razem jednak totalna amatorka, więc under 16,5 na Bwin, też wydaje się być dobrym kursem. 1.90
@down
Faktycznie za późno cytat się złapał, uroki neta ???? . Nie ma krzyku, tylko by się ktoś nie pomylił przy stawianiu, bo różnica znacząca ????
 
M 135

mhm

Użytkownik
jest 2:1 do Burdette. Zagralem over 16.5 gema i niezaleznie jak sie ten mecz skonczy to musze to napisac: to co piszecie o serwie amerykanki to sa bzdury. Dotychczasowe 2 gemy to popis swietnego serwu i o ile w 1 obronila tym serwem 40:40 to w 2 zmiotla serwem Bartoli. Wchodzac do dzialy tematycznego licze, ze piszacy tutaj maja pojecie o czym pisza. Po raz kolejny sie okazuje ze nie maja. Nic tylko brac typy i grac dokladnie na odwrot. Kiedys to przelicze jakie bylyby z tego profity jakby kazdy typ zagrac na odwrot. Pal licho skutecznosc ale jak mozna wypisywac bzdury to nie rozumiem.


omg, Burdette przełamałą Bartoli ????
Te 17.5 gemów faktycznie może nie wejść... Ale bez kitu, Amerykanka chyba musiała cały czas od poprzedniego meczu trenować serwis, bo teraz to jest bez porównania...

Wniosek z tego jest oczywisty, ale ja jak zawsze go pomijam albo o nim zapominam - sport jest nieprzewidywalny, ale nie aż tak jak WTA - tego co tam się może wydarzyć nie da się przewiedzieć w jakichś 80% przypadków...
nieprzewidywalne WTA jest. Ale to ze amerykanka napiernicza serwisem jak Isner to nie jest efekt 1 dniowego &quot;treningu&quot; tylko to jest po prostu fatalna ocena uzytkownikow. Nie ma sie co dziwic ze X% ludzi przegrywa u buka bo nie umieja/nie chca? zrobic dobrej analizy. Patrza Bartoli i mysla 6:0 6:0 bo amatorka. Jaka amatorka? Amatorem to tam bylby ja czy ty ale to jest sport. Skoro ktos jej tam dal dzika karte to pewnie nie po to zeby wstydu Stanfordowi narobila!
Jedno to nieprzewidywalnosc sportu a drugie to totalna amatorka. Mimo ze wygram ten zaklad (chyba ze Bartoli nie ugra 5 gemow to i tak jestem strasznie zly na to, ze ludzie takie bzdury wypisuja. I wlasnie nie chodzi mi o to ze ktos robi analize i typ nie wchodzi tylko o to ze pisze bzdury!


----------------------------------------------------------------


nie mozna oceniac zawodnika po 1 meczu. Ja ta laske widze 1 raz ale ja tutaj nie pisze analiz, ja nie uznaje sie za eksperta i nie mowie o rowerku. Poza tym znam Bartoli, ona ma troche z glowa nie po kolei. Nie wytrzymuje emocji. Z takimi umiejetnosciami jakby byla bardziej &quot;chlodna&quot; moglaby w tennisie wiecej ugrac. Takie granie ze zmiecie przeciwniczke bylo dziwne. To nie Masza czy Isia. One jak wejda w mecz to jada. Ktos pisal ze Bartoli tutaj nigdy nie rozwalala w 1 rundzie po czym zagral ze rozwali gospodynie. Pozdrawiam. Mam nadzieje ze po raz kolejny moderator nie skasuje mojego postu!
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
omg, Burdette przełamałą Bartoli ????
Te 17.5 gemów faktycznie może nie wejść... Ale bez kitu, Amerykanka chyba musiała cały czas od poprzedniego meczu trenować serwis, bo teraz to jest bez porównania...

Wniosek z tego jest oczywisty, ale ja jak zawsze go pomijam albo o nim zapominam - sport jest nieprzewidywalny, ale nie aż tak jak WTA - tego co tam się może wydarzyć nie da się przewiedzieć w jakichś 80% przypadków...


----------------------------------------------------------------


Właśnie, z drugiej strony te 17.5 gemów faktycznie może wejść, ale od strony takiej, której nikt się nie spodziewał...

Przechodząc do zarzutów mhm - no faktycznie, z tym rowerkiem to ktoś pocisnął, ale oglądając pierwszą potyczkę w Stanford Burdette można było dojść do wniosku, że gdyby za ówczesną przeciwniczkę dać Bartoli, Amerykanka ugrałaby po jednym gemie na set.
Może po prostu z bardziej znanym nazwiskiem mocniej się spięła i pokazuje wszystkie swoje najlepsze strony czyli np. serwis?
NIE GRAM JUŻ WTA, DOBRANOC.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Irenka Begu 1.30✅

Rumunka fajnie pogrywa. Może to będzie jej turniej przełomowy. Olbrzymi talent, spore umiejętności, czasami nie wierzy w siebie. Irenke odkryłem rok temu. Jednak jej talent nie rozwija się tak łatwo. Zamknęła się w swoim przedziale i nie mozę się wspiąć wyzej. Jednak tutaj w Palermo gra całkiem przyzwoity tenis. Podobał mi się jej ostatni mecz w którym udowdniła że walczy się do ostatniej piłki. Jej przeciwniczka jest o kilka klas gorsza. Gra typowo mączkowy tenis...przebitka...przebitka...jednak popełnia także sporo błędów. Zawodniczka hiszpańska jest spokojnie w zasięgu rumunki i liczę że wygra Irenka.


@ Wczoraj Laura zagrała tenis na top15 a jest poza pierwszą setką, jej tenis nisamowicie się polepszył, naprawdę gra swietnie, jej wyniki w ostatnich tygodniach też doskonałe,
@ Czeszka Barbara jest w rankingu w okolicach 70 tego miejsca, a grała tak jakby była gdzieś w okolicach top600...

@Wczoraj postawiłem na Erakoviće i niestety lecze kaca po jej porażce, gdyby w trzecim przy stanie po 4 wygrała swój serwis to kto wie, a tak dla mnie Ulka niespodziewanie wygrała...


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 135

mhm

Użytkownik
Andre, czy ma sens grac WTA po takim kursie? Do tej analizy dodam ze ogladalem mecz Begu i grala bardzo solidnie. Wytrzymywala dlugie wymiany, potrafi zameczyc przeciwnika. Z zawodniczka, ktora bedzie defensywnie przebijac pilki powinna sobie poradzic. Ja jednak WTA nie gram po takim kursie. Zycze powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Vandeweghe Coco vs. Radwanska Urszula 1,60

Buki tutaj oszlały z tymi kursami. Coco pokonało tutaj Jankovic, ale Jelena to tylko wielkie nazwisko teraz gra słabiutko. Widziałem Amerykanke na Wimbledonie w meczu z Errani gdzie była bezradna, widac w niej potęcjał na pewno niedługo znajdzie sie w okolicach top70... Ula wczoraj zagrał niezły, momentami świetny mecz z Erakovic. Mecz był mega trudny ale ty razem głowa nie zawiodła i dała radę. Dzisiaj czeka ją na pewno łatwiejsze zadanie, mysi tylko spokojnie zagrać swoje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Stanford
Spotkanie: Wickmayer - Bartoli
Typ: Wickmayer
Kurs: 3,2
Bukmacher: Pinnacle

Mecz turnieju na kortach twardych w Stanford moim zdaniem bukmacherzy trochę zaszaleli z kursami. Rozumiem , że bilans bezpośrednich meczów 3-0 dla Francuzki. Wszystkie mecze wygranew dwóch setach. Pozycja w rankingu 10 dużo lepsza niż 37 miejsce Belgijki. Jednak forma ostatnio u Bartoli bardzo przeciętna. Na roland Garros druga runda i porażka z Martic natomiast w Wimbledonie rownież porażka w II rundzie z Lucic. To nie sa zawodniczki wysoko notowane. Natomiast Wickmayer w Wimbledonie doszla do III rundy gdzie przegrała z Paszek , która miała dobre ostatnie turnieje. W Stanford Belgijka zagrała dwa mecze trzy setowe z Chang Kai -Chen oraz Watson. Jednak Bartoli wczoraj niemiłosiernie męczyła się wpierwszym secie z nikomu nieznana Amerykanka Burdette. Moim zdaniem szanse w tym meczu biorąc pod uwage formę zawodniczek 50/50. Dlatego po takim kursie gram Wickmayer
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Pozwoli sobie Funt na OffTopa i odrobinę refleksji..
Dział WTA i nie tylko ma służyć jako miejsce do przedstawiania swoich propozycji i merytorycznych analiz...Ostatnimi czasy takich tu coraz mniej, bo przy każdym niepowodzeniu strach tu zagladnac, bo człowieka obsmaruja, choć kierował się najlepszymi intencjami...
Kurs 1,30 nie nadaje się do grania....choć trafiony... @andre..
Kurs 3,20 na Wickmayer zaproponowany i ustrzelony przez Wlodka również został wysmiany...
Kursy poniżej 2,0 z analiza pod nie pisaną są do kitu.. itd...i tak w kółko.
Czy tak ciężko uszanować czyjąś pracę, i wstawiona tu analizę?..
Jesteś odmiennego zdania napisz swoje odczucia..przegladajacy ten dział sami zdecydują co wybrać..w końcu to ich pieniążki...
Osobiście odechcialo mi się &quot;produkowania&quot; tutaj, (choć dziś bym zaplusil)..Niedługo nie będzie tu nic poza zdawkowymi komentarzami w trakcie lub po meczu..
Brawa dla Wlodka za Wickmayer... ✅ ...

// każde niepowodzenie nas motywuje..bezsensowna krytyka deprymuje...

do usunięcia, o ile moderator tak zdecyduje....
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Kolego Funt rzeczywiście masz racje powoli ten dział zamiera chociaż ja to zauważyłem w stosunku do całego forum. Co do analiz zawsze je cenie oczywiście jeśli są z sensem
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kolega Funt oczywiście ma racje. Jak patrzę na inne działy to ludzie podają analizy i ewentualnie komentują swoje wrazenia po spotkaniu. Myslę, że powinno to takze funkcjonować w tenisie.
Jezeli masz idee, pomysł, wartościowy typ to napisz o tym...ale niestety na swiecie więcej jest darmozjadów i cwaniaków którzypotrafią tylko brać nie dając nic wzamian.
Na forum jestem blisko 2 lata, ostatnie tygodnie to spore porażki, ogromne rozczarowanie ale trwam...jak zaczynałem to tu się naprawdę działo...masa analiz, masa merytorycznej dyskusji...
==================
Laura 1.70⛔
Brytyjka gra niesamowicie. Przed Palermo miałem kilka okazji ją oglądać. Niepoznaje dziewczyny...przeszła jakąś metamorfoze. Gra na wysokim poziomie. Serwis swietny, płaskie i kończące piłki palce lizać, głowa spokojna i wywazona. Pokonała w swietnym stylu Roberte i wczoraj ostatecznie zgniotła mączkare Navaro. Jestem pod wrazeniem Laury. Przyjemnie zawiesic na nią oko - gra swietny tenis! Czeszka to kobieta zagadka. Niewiadomo czego można się spodziewać po jej tenisie. Momentami gra wspaniale, momentami dramatycznie. Ma problemy mentalne, potrafi w kilka sedund tak się wku.....ć by po paru chwilach się usmiechnąć-hustawka maxymalna. Jej bronią są wyjścia na siatke. Jako uznana deblistka ten element jej wychodzi. Z głębi już marniutko, dużo psuje.
Konkludując to argumenty na wygranie meczu są po stronie slicznej Laury. Gra bardzo rozważnie, jest poukładana, serwis plus gra z głębi na korzyść brytyjki. W długich wymianach jest cierpliwa. Potrafi swietnie kończyć wymiany...jeden strzał także regularny. Naprawdę tylko chwalić. Czeszka bardzo zmienna, dużo psuje, ratuje się chodzeniem na siatke i wolejem. Ale tym się meczów nie wygrywa. Aktualnie brytyjka na lepszym poziomie!
@ za pisanie analiz nie mam złamanego grosza, czysty ALTRUIZM, w zasadzie nie powinno mnie już być przed laptopem, bo mam 100 innych zajęć...więc proszę nie pisać że to warto grać, tego nie warto grać...itd&gt;
@ WYGRYWASZ albo PRZEGRYWASZ, bukmacherka to sztuka SELKCJI, czy to WTA, ATP, NBA, NHL, UEFA itd...
-----------
@ hm, Ulka wygrywa z Eraković, przegrywa z Coco?, Yanka wygrywa z Bartoli, tutaj mnie az tak to nie dziwi, Yanka chyba dorosta do roli KOBIETY, przestaje być już rozkapryszonym dzieckiem. Yanka powinna pojechać Amerykanke...
@ pozdrawiam Funta, głowa do gry! moze przyjdą lepsze czasy na dział tenisowy, ale szkoda że tylu wartościowych ludzi się wycofało...


Andre@
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Robson L. - Zahlavova Strycova B. - zwycięzca pierwszego seta L. Robson (1,72) bet365✅
Rzeczywiście można się podpisać rękoma i nogami pod analizą @Andre jednak dodam jeszcze parę być może istotnych szczegółów. Oglądałem wczorajszy mecz Brytyjki i muszę przyznać że Brytyjka wczoraj wygrała z Hiszpanką nie tyle co umiejętnościami co wydolnością. Hiszpanka w drugim secie wyglądała jakby przebiegła cała ziemie dookoła. Mam na myśli oczywiście zmęczenie. W Trzecim secie nie potrafiła już nawet wygrać swojego podania!. A warto dodać że w pierwszym secie straciła je tylko raz a w drugim secie ani razu. Do czego zmierzam. Hiszpanka w trzecim secie była wykończona fizycznie. Właściwie każdy punkt dziewczyn był wybiegany. Bardzo mało punktów zdobytych z samego serwisu. Brytyjka w trzecim secie także już opadała z sił i również dawała się przełamywać zaraz po przełamaniu Hiszpanki. Zrobił się swoisty pingpong, która wytrzyma dłużej. Równie dobrze do Hiszpanka mogła spotkanie wygrać, co nie zmienia faktu że i ona powinna sobie była poradzić z dzisiejszą rywalką L. Robson. Czeszka ma wahania nastroju jak słusznie zauważył @Andre. Czeszka ma fatalny serwis. Jeżeli mam być szczery wczoraj wygrała dzięki beznadziejnej grze J. Goerges. Niemka momentami robiła wszystko żeby przegrać mecz. Przy przełamaniu rywalki dawała się natychmiast sama przełamać. Serwis w ogóle nie istniał Niemki. Czeszka prześlizgnęła się na fatalnej dyspozycji Juli która popełniała straszne błędy przez całe spotkanie. Należy dodać że ogólnie to był mecz błędów. Zupełnie inny niż L. Robson i Navarro gdzie każdy punkt był wybieganą bitwą. Nie wiem czy L. Robson wytrzyma dzisiaj pełny bój ponieważ wczoraj także była strasznie zmęczona, śmiem stwierdzić że o wiele bardziej niż Czeszka wczoraj w spotkaniu z J. Goerges. Uważam jednak że jeżeli to spotkanie w jakiś sposób przegra to na pewno nie straci pierwszego seta ponieważ popełnia zdecydowanie mniej błędów i ma lepszą dyspozycję. Dodam że pierwszego seta wygrała z Hiszpanką która wczoraj grała na pewno lepiej niż Czeszka wczoraj.
Co do analiz na forum to niestety ale problem tkwi w tym że brakuje osób które mają zielone pojęcie o zawodnikach których typują. Jak słusznie zauważyli koledzy osoby które coś wnoszą można policzyć na palcach. Często to wygląda tak że ktoś mówi że wygra A a przegra B bo on ostatnio wygrał tyle i tyle a tamten przegrał tyle i tyle i jest wyzej w rankingu a tamten niżej. A nie zwróci już nikt uwagi że ten co wygrał tyle i tyle grał na innej nawierzchni grał z przeciwnikami słabszymi, CO NIE OZNACZA NIZEJ W RANKINGU. Ranking nie odzwierciedla niczego! Każdy turniej tenisisty , czy tenisistki to inny turniej niż poprzedni. Drugą sprawą jest nieobliczalność sportu. Trzeba jasno przyznać że tenis jest bardzo nieobliczalną dyscypliną więc ciężko mieć pretensje do tego działu forum jak i do calego że masa ludzi podaje tutaj błędne typy. Jednak można mieć pretensje do tego co piszą. Jeżeli podałeś argumenty dotyczące zawodniczki, zawodnika i przegrała okej, ale momentami to miejsce wygląda jak czat. Przewalam całą stronę momentami żeby znaleźć dwa lub jeden sensowny typ! coś tu nie halo.. Jeden poucza drugiego a sam ten drugi nie lepszy. I tak w kółko.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Właśnie gdzie jest ten post , w którym autor uznawał stawianie na Wickmayer za głupotę!
Kiedy zacząłem się interesować tenisem też dawałem na kursy 1.25 lub 1.3 później się dziwiłem ,że nie wchodziły.
Po zebraniu doświadczenie wolę poszukać meczów w granicach 2.5-3.5 i zagrac na niespodziankę gdyż w tenisie często takie kursy wchodzą jednak należy dokładnie przyjrzeć się grającym zawodnikom dokonać analizy formy, możliwości i wielu innych czynników
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - Stanford (USA) - twarde
Zdarzenie: Coco Vandeweghe - Yanina Wickmayer
Typ: Coco Vandeweghe +4
Kurs: 1.909
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Pófinał turnieju Bank of the West Classic. Buki jako faworytkę i to zdecydowaną uważają Belgijkę. Ja jednak zastanawiam się nad grą na Amerykankę. W tym turnieju radzi sobie świetnie. Radwańska, Jankovic i Czink nie ugrały seta. A Amerykanka własnie dotarła do swojego pierwszego półfinału w cyklu WTA, co więcej gra w turnieju jako luckylooser. To młoda zawodniczka, ale o potężnym uderzeniu. Zresztą podobnie jak i Wickmayer. Belgijka sezon ma niezbyt udany, co prawda była w finałach 2 turniejów, ale Hobart i Bad Gastein to małe zawody, słabo obsadzone. W Stanford grała 3-setówki z Watson i Chang oraz wygrała 2:0 z Bartoli, która jest bardzo pod formą. Widać więc, że męczyła się z niżej notowanymi rywalkami i liczę, że młoda Vandeweghe może powalczyć nawet o wygraną. Według mnie handicap gemowy powinine spokojnie zostać pokryty.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA
Mecz: Voracova R / Zahlavova Strycova B - Jurak D / Marosi K
Data: 14-07-12 21:15
Typ: 2:0
Kurs: 2.80
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiaj późnym wieczorem we włoskiej miejscowoci Palermo będziemy mieli okazję pooglądać mecz deblowy pomiędzy czeszkami Voracovą i Zahlavovą Strycovą, a stałą parą, który w damskim tenisie nie osiągnęła jeszcze nic wielkiego. Chodzi mi o panie Jurak i Marosi. W turnieju we Włoszech Jurak i Marosi pokonały na swojej drodze do finału małoznaną parę Bengson/Clerico 6:2, 5:7, 10:8. Już w pierwszej rundzie Jurak i Marosi mogły pożegnać się z turniejem. W ćwiercfinale Jurak i Marosi pokonały 6:1, 7:5 Castano/Duque Marino, aby w półfinale także nieznacznie być lepszym od Dzehalevich/Kalashnikova 4:6, 6:4, 12:10. Jak dla mnie te wyniki mogą świadczyć, że Jurak oraz Marosi nie czują się dosyć pewnie tutaj i nie osiągnęły zbyt wysokiej formy, przynajmniej nie na tyle, aby móc osiągnąć sukces w meczu finałowym. Do Wimbledonu Jurak i Marosi dostały się poprzez kwalifikacje, a w tyrnieju głównym odpadły w drugiej rundzie. Voracova / Zahlavova Strycova to para gra po raz pierwszy w tym roku! Mimo wszystko obydwie panie bardzo dobrze rozumieją się na korcie. Wcześniej, w poprzednich latach Czeski grały już ze sobą, stąd ich czucie. W turnieju we Włoszech Voracova / Zahlavova Strycova w pierwszym meczu pokonały 6:3, 6:4 Soler-Espinosa/Suarez Navarro, aby w ćwierćfinale odprawić z kwitkiem parę Kondratieva/Lefevre, wygrywając 6:2, 7:6. jedynego seta Czeszki straciły w swoim meczu półfinałowym, w którym to wygrały 2:6, 6:4, 10:5 z parą Dushevina/Gallovits-Hall. Nie będąc wielkim fanem debla żeńskiego, obstawiam dzisiaj jednak na pewne zwycięstwo tenisistek pochodzących z Czech. W swojej karierze obydwie panie już grały w turniejach, w których odnotowywały świetne wyniki, niejednokrotnei osiągając finał. Myślę, że dzisiaj także zwyciężą, bez straty seta.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Słowo : RACJONALNIE chyba w kontekscie rozgrywek WTA straciło kontakt z rzeczywistością. Wczorajsze wyniki mnie w tym utwierdziły.
Spróbujemy zagrać za 1000 pln, Errani bije na głowe czeszke. Strycova gra w finale, racjonalnie trudno to wytłumaczyć, ale gra w finale?!
Włoszka pokazuje w Palermo że jest w optymalnej dyspozycji. Rozbija swoje przeciwniczki i robi z nich przecier na marmolade.
Dzisiaj włoszka wybije z głowy tenis Barbarze. Będzie szybko i spokojnie. Liczę że czeszka walnie sobie rakietą w głowe, ze tak słabo gra w tenisa. Włoszka pobawi się z czeszką myszką...ma lekką kontuzje pachwiny Strycova.
Jak Laura mogła przegrać wczoraj, dla mnie to nie pojęte???, pieprzony serwis...i zmęczenie, Strycovej wchodziły takie farty, nety...pieprzone WTA!
1.07 Errani✅
1000pln
70pln
bet at home

Coco 8.50⛔
10 pln
85pln
Wariat jakich mało, może Serena się podłoży, może będzie niewyspana, bo ogląda jakieś seriale w nocy.
Coco po zapaści, nagle dostaje drugie życie, wczoraj przy stanie po 1-1 w setach, byłem tak padnięty że zasnąłem z przekonaniem że Yanka wygra, patrzę teraz że Coco z nią wygrała, szczenka mi zleciała, ale wygrana faworytek to teraz sensacja w WTA jak pisze jeden z użytkowników forum...
Miłej niedzieli.
====================
@ Ulka wygrywa z Erakovic, przegrywa z Coco?
@ Yanka wygrywa z Bartoli , przegrywa z Coco?
@ Robson ogrywa Vinci na mączce??? przegrywa ze Strycovą???
po prostu czeski film???


 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Andre trudno sie z tobą nie zgodzić w twoich analizie rzeczywiście dla mnie bardzo dużą niespodzianką że Robson przegrała nie wiem jak ona mogła to zrobić ale na litość gdzie z takimi kursami 1.07 na Errani. Oczywiście to jest twoja decyzja co piszesz ale ja bym się wstydził zamieszczać analize po takim kursie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Andre trudno sie z tobą nie zgodzić w twoich analizie rzeczywiście dla mnie bardzo dużą niespodzianką że Robson przegrała nie wiem jak ona mogła to zrobić ale na litość gdzie z takimi kursami 1.07 na Errani. Oczywiście to jest twoja decyzja co piszesz ale ja bym się wstydził zamieszczać analize po takim kursie
A co w tym dziwnego?
Jak dla Niego jest to 10/10 ? Gra za tysiaka.
Uważa, że typ to w 99,9% lokata, to dlaczego ma nie zgarnąć 7 dyszek ?
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Tenis ogólnie to gra, która na drugie imię ma niespodzianka, ale tu chyba Ameryki nie odkryłem. Mimo tego, że Errani ma wszystkie atuty po swojej stronie to nie zdziwię się jak dziś nawet wygra Czeszka (nie takie rzeczy już się działy). Andre ma dużo racji oczywiście, ale ten kurs to nie warty ryzyka za tą stawkę. Ja sam postawiłem +6,5 gema na Strycovą. Dlaczego? Barbora nabrała pewności siebie w tym turnieju, miała trochę szczęścia to fakt, ale mimo wszystko jest w finale a po drodze pokonała naprawdę niezłe zawodniczki. Errani jest murowaną faworytką i to na niej jest presja, Czeszka nic nie musi, cudów nikt od niej nie oczekuje. Jak będzie to się okaże, ja sądzę, że jakiś opór będzie i w każdym secie te 3-4 gemy uda się ugrać.
Barbora Zahlavova Strycova +6,5 @ 1.96 bwin
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Andre trudno sie z tobą nie zgodzić w twoich analizie rzeczywiście dla mnie bardzo dużą niespodzianką że Robson przegrała nie wiem jak ona mogła to zrobić ale na litość gdzie z takimi kursami 1.07 na Errani. Oczywiście to jest twoja decyzja co piszesz ale ja bym się wstydził zamieszczać analize po takim kursie
To jest właśnie to czego nie lubię najbardziej – w ostatnim czasie w dziale tenis nie można znaleźć już merytorycznych oraz fachowych poglądów przed danym pojedynkiem tenisowym ATP, WTA, Challenger czy ITF lecz coraz częściej zauważyć można posty w rodzaju – a po co? dla czego? przecież to nie możliwe itp. przez co coraz więcej naprawdę dobrych graczy rezygnuje z oddawania typów bo po co jeśli za chwilę zostaną skrytykowani?. Siara_1984 to chyba nie jest najlepsze miejsce do oddania komentarza w postaci czy warto było zagrać za ten 1000PLN czy nie lecz miejsce to jest do oddawania skutecznych – precyzyjnych typów mających na celu oskubanie buków!. Wiadomość oczywiście do usunięcia lecz czasami tak się zastanawiam poco co niektórzy zakładali konta na tym forum? żeby krytykować - komentować czy pomagać?
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom