>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Strasburg, Norymberga - 21.05-27.05.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Strasburg, Francja
Data rozgrywania: 21.05.2017 - 27.05.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.internationaux-strasbourg.fr/en
Lista startowa: http://www.internationaux-strasbourg.fr/en/top-joueuses-edition-2017
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/france/wta-strasbourg/



Miejsce: Norymberga, Niemcy
Data rozgrywania: 21.05.2017 - 27.05.2017
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: International
Pula nagród: $226,750
Oficjalna strona turnieju: http://www.nuernberger-versicherungscup.de/en/news/index_eng.html
Lista startowa: http://www.nuernbergercup.de/entry-list-2017/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/germany/wta-nurnberg/

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i dodawania analiz!​
 
G 0

gem

Użytkownik
Dobrze wygląda mecz Japukovic-Pereira oraz Cindy Burger-Rueffler. Burger i Jakupovic zapisane są na kwalifikacje do Rolanda Garrosa które zaczynają się już we wtorek, więc na pewno nie będą one grać tak aby wejść do turnieju głównego ponieważ nie zdązyłyby tutaj zagrać nawet meczu a na pewno każda z nich woli spróbować swoich sił w Rolandzie. Tak więc polecam Pereira 1.77 efortuna i za mniejszą stawkę Rueffler 4.30 unibet
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
obrze wygląda mecz Japukovic-Pereira oraz Cindy Burger-Rueffler. Burger i Jakupovic zapisane są na kwalifikacje do Rolanda Garrosa które zaczynają się już we wtorek, więc na pewno nie będą one grać tak aby wejść do turnieju głównego ponieważ nie zdązyłyby tutaj zagrać nawet meczu a na pewno każda z nich woli spróbować swoich sił w Rolandzie.
Elise Mertens tez byla zgloszona do kwalifikacji Australian Open w tygodniu, ktorym rozgrywany byl turniej w Hobart. Efekt koncowy byl taki, ze wygrala caly turniej w Hobart, a w Austarlian Open nie wystartowala. A Burger i Jakupovic to sa jakies gwiazdy tenisa, zeby gardzic pieniedzmi? To sa zwykle spekulacje, wiec nie pisz &quot;na pewno&quot;.
Jezeli szukac takich rozwazan, to raczej szukalbym w przypadku meczu Virginii Razzano, poniewaz to moze byc ostatni French Open tej zasluzonej tenisistki, a tez musi grac kwalfikacje do French Open.
Po drugie drugie, dzis jest sobota dopiero i jeszcze jest spokojnie czas, aby wygrac mecz.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Lepchenko - Rodina(+1,5s) 2 1.90 Sbobet ⛔

H2h 0-4, ostatni mecz w tym roku w innym niemieckim mieście, na tej samej nawierzchni. Do tego Rodina ma bardzo dobry bilans z mańkutami 32-19.

Jeśli chodzi o korty ziemne to tutaj także plus po stronie Rosjanki, bo Lapchenko to przede wszystkim dobra gra na kortach twardych.

Jedyne co może martwić to walkower Rodiny w Trnawie w zeszłym tygodniu. Sądzę jednak, że nie było to nic poważnego skoro w kolejnym tygodniu decyduje się zagrać. Tym bardziej, że jeśli faktycznie coś by jej dolegało to tydzień przed Roland Garros wolałaby się wykurować.

Obie zawodniczki w tym sezonie grają poniżej swoich oczekiwać. Muszę jednak przyznać, że Lapchenko wygląda trochę lepiej. Dlatego też jest faworytką tego spotkania. Jednak wątpię, aby wygrała gładko, bo z Rodiną zawsze miała ogromne problemy i myślę, że tym razem jeśli w ogóle wygra to w 3 setach.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Brady-C.Garcia 2 @1.4
Niby kazdy typ przed French Open jest obarczony duzo wikeszym ryzykiem, ale sprobuje wziac ten typ do kombinacji. Garcia z jednej strony broni ubieglorocznego tytulu, ale jak wspomnialem, nie do konca jest to glowny powod bo przed French Open potrafia dziac sie cuda.
Mysle jednak, ze Garcia cos bedzie chciec ugrac. W Madrycie Garcia przegrala w 1 rundzie, w Rzymie w 2 rundzie po duzej walce z Gavrilova. Nie nagrala sie Francuzka na pewno. Te turnieje przed szlemami to sa wlasnie dobre dla zaowdniczek, ktore nie graly zle, ale nie przelozylo sie to na wynik i szybko odpadly w tych duzych turniejach poprzedzajacych. Na pewno na te typy przed szlemami trzeba brac poprawke i nie polecam nikomu inwestowac w tych turniejach w Strasbourgu czy Nurnbergu duzych kwot, ale chyba glupio byloby oddac Garcii mecz na dzien dobry, wiec jednak sprobuje ten typ polaczyc z kwalifkacjami Roland Garros i zagrac pod Francuzke.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Carolina Wozniacka - S Rogers
Typ : 1
Kurs : 1,30
:zwrot:
Mam pewne przeczucie, ze Karolina poradzi sobie w tym spotkaniu z amerykanka. Jest chyba za duza roznica doswiadczenia.
W miare latwo powinien wejsc ten typ.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Brady-C.Garcia 2 @1.4

Niby kazdy typ przed French Open jest obarczony duzo wikeszym ryzykiem, ale sprobuje wziac ten typ do kombinacji. Garcia z jednej strony broni ubieglorocznego tytulu, ale jak wspomnialem, nie do konca jest to glowny powod bo przed French Open potrafia dziac sie cuda.
Mysle jednak, ze Garcia cos bedzie chciec ugrac. W Madrycie Garcia przegrala w 1 rundzie, w Rzymie w 2 rundzie po duzej walce z Gavrilova. Nie nagrala sie Francuzka na pewno. Te turnieje przed szlemami to sa wlasnie dobre dla zaowdniczek, ktore nie graly zle, ale nie przelozylo sie to na wynik i szybko odpadly w tych duzych turniejach poprzedzajacych. Na pewno na te typy przed szlemami trzeba brac poprawke i nie polecam nikomu inwestowac w tych turniejach w Strasbourgu czy Nurnbergu duzych kwot, ale chyba glupio byloby oddac Garcii mecz na dzien dobry, wiec jednak sprobuje ten typ polaczyc z kwalifkacjami Roland Garros i zagrac pod Francuzke.
Twoja argumentacja jest taka że grasz na lepszą tenisistke i to wszystko. Ale to każdy wie że Garcia lepsza bo jest po 1.40, dodatkowo jeszcze przestrzegasz przed &quot;kosmiczna stawką&quot; bo coś tam...

Przypominam, jak chcesz typować na sucho, to nie tu, niestety albo stety to jest dział dla typow z analizami. a nie dla &quot;pierdzenia&quot; z nudów i bez celu, bo ani nie prowadzisz archiwum typów, tylko podajesz coś do dubla itp jakieś dodatki i bezwartościowe typy po 1.20-1.40, gdzie jak nawet trafisz 6x pod rząd to jedna wtopa powoduje duży minus. Gdzie tu jakikolwiek sens?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
U 35

uku1982

Użytkownik
Twoja argumentacja jest taka że grasz na lepszą tenisistke i to wszystko. Ale to każdy wie że Garcia lepsza bo jest po 1.40, dodatkowo jeszcze przestrzegasz przed &quot;kosmiczna stawką&quot; bo coś tam...

Przypominam, jak chcesz typować na sucho, to nie tu, niestety albo stety to jest dział dla typow z analizami. a nie dla &quot;pierdzenia&quot; z nudów i bez celu, bo ani nie prowadzisz archiwum typów, tylko podajesz coś do dubla itp jakieś dodatki i bezwartościowe typy po 1.20-1.40, gdzie jak nawet trafisz 6x pod rząd to jedna wtopa powoduje duży minus. Gdzie tu jakikolwiek sens?
Garcia lepsza? w graniu z wylaczonym mozgiem na pewno
stawial bym wszystko na Brady mimo ze to nie nawierzchnia na jej serwis ale ten mecz nie dojdzie do skutku
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Przypominam, jak chcesz typować na sucho, to nie tu, niestety albo stety to jest dział dla typow z analizami. a nie dla &quot;pierdzenia&quot; z nudów i bez celu, bo ani nie prowadzisz archiwum typów, tylko podajesz coś do dubla itp jakieś dodatki i bezwartościowe typy po 1.20-1.40, gdzie jak nawet trafisz 6x pod rząd to jedna wtopa powoduje duży minus. Gdzie tu jakikolwiek sens?
Nie wiem. Moze ja za glupi jestem, ale zwrot &quot;do kombinacji&quot; to umie znaczy, ze postawione zostaja minimum dwa zdarzenia. Jak kogos słowo &quot;kombinacja&quot; przerasta to juz nie moj problem. Czy to malo jest innych dyscyplin sportowych (pilka nozna, koszykowka, hokej...), wiec korzystam z tego co oferuje bukmacher, a ze tenis to juz moje wieloletnie zainteresownaie, to od tej dyscypliny zawsze zaczynam. Trudne do zrozumienia, prawda ?
Fajnie, ze mi piszesz o kursach w przedziale 1.2-1.6, tylko ktos tutaj kiedys madrze napisal, ze zawierany zaklad powinien miec minum kurs okolo 2 lub wiekszy, wiec jezeli ja sobie ukladam ten kurs oscylujacy wokol wartosci 2 albo wiekszej i dodaje sobie inna dyscypine, to chyba nie musze trafic 6 typow pod rzad tenisowych, chyba ze o czyms nie wiem i cos sie zmienilo w matematyce od czasow moje szkoly.
Faktycznie, duza czesc moich typow to granie pod faworyta, ale nie piernicz mi, ze czasem nie ma duzych kursow, bo moge przytoczyc ci kursy w granicach 3, ktore zostaly trafione. Ja nie gram &quot;na pale&quot; i nie cisne na sile kursow. Bo rownie dobrze, moge napisac co mi po trafieniu kilku kursow dajnym oscylujacych w granicy 2,5 jak dwadziescia typow przegram?
Powiem tak, ja jestem ze swojej gry zadowolony tzn. typow, wiec jej nie zmieniam. Smieszy mnie z kolei jak jedni ludzie zabraniaj robic cos innym, a niczym sie nie potrafia wykazac. Powtorze, ja ze swoje gry jestem zadowolony, a wiec martw sie o siebie.
Ogolnie to nie wiem, co Cie boli. Na tym forum to zaslynales, co najwyzej dysortografia, postami i prywatnymi wiadomosciami o dewiacjach seksualnych, wiec jak juz poswiecilem Ci 5 minut zycia to teraz prosze splyn. Bez odbioru.

I na koniec zlota rada, ktora jest meritum tej wypowiedzi, wiec Ci nawet ją pogrubie:
Jak Ci cos nie odpowiada to nie graj ! Jak masz wlasny mozg to go uzyj, bo ja nie jestem od prowadzenia kogos za raczke tutaj. Masz takie same prawa jak kazdy inny uzytkownik pisac wlasne analizy, tylko ich nie ma.
P.S Jak to mowiles? To jest dzial z analizami, a nie na Twoje zale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
T 52

thedon

Użytkownik
Puig M. - Pliskova Kr.
Godzina : 14:00 , Strasbourg (Francja)
Typ : powyzej 8,5 gemow w 1 secie
Kurs : 1,35


Obie zawodniczki sa dosc zaawansowane technicznie.
Jedna jak i druga maja dobry serwis.
Mysle, ze ten kupon powinien spokojnie byc trafiony.
Stawka : 3/5⛔
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
16:30 - A.Riske - K.Flipkens wynik 6-2 6-2
Typ: 2-0 w setach A.Riske ✅ ✅ ✅
Kurs: 2.33

Unibet
Analiza:
Gram, ale się obawiam z prostego względu. Granie Alison Riske w roli faworyta na cegle i to jeszcze 2-0 w setach to musi być ZAWSZE zły pomysł. Ale tylko ta zasada/mysl przeczy temu typowi. Kursy spadają na Riske i bardzo słusznie. Zacznę od Flipkens. Kristen wygrala w pierwszej rundzie po zaciętej rywalizacji z dużo słabszą przeciwniczką, która wróciła po kontuzji. Widać że Kristen Flipkens nie przepada i nie potrafi grac na swoim poziomie na czerwonych kortach. Ponadto wyraźnie widać to po jej występach, ona po prostu unika tej nawierzchni przez całą karierę. Nie jest to zawodniczka ofensywy, czeka na błąd rywalki i przyspiesza w odpowiednim momencie. Mimo tego jej sposób gry i niczym &quot;skloszowe&quot; zagrania nic dają, ponieważ piłka zwalnia czy wręcz staje w miejscu i rywalka z takim zagraniem &quot;robi co chce&quot;. Alison Riske zaskoczyła i zagrała dobry mecz w pierwszej rundzie. Niby Yankeska, ale dobrze sobie radziła i bardzo jej zależało na zwycięstwie. Riske nie potrafi grać tak jakby należało grać na cegle. Jednak jej mocny tenis się sprawdził wczoraj i dziś powinna mieć jeszcze łatwiej z Flipkens. Mertens sie wczoraj mocno postawiła, a Flipkens nie powinna w żaden sposób zagrozić Alison. Mi w tym typie przeszkadza jedynie to że Riske jest faworytka, a cegła to nie jej swiat, ale Flipkens jest w podobnej sytuacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
12:30 - Gavrilova D. - Kulichkova E.
Typ: Kulichkova E.
Kurs: 4.30
Unibet
Analiza:
Miałem przyjemność oglądać w tym turnieju, jak i wcześniej obie Panie. Nie znając kursów ocenialem szanse na wygranie tego pojedynku przez Kulichkova na większe (sam wystawił bym tu max 3.00-3.50). Skoro jest tak dużo to korzystam, a nie zważając uwagi na kursy uważam że niżej sklasyfikowana tenisistka ma ogromne szanse na wzięcie tego pojedynku. Elizaveta Kulichkova jest bardzo podobna z gry i ciałka do Danieli Hantuchovej. Jest sucha, wysoka a mimo to sprawna oraz dysponuje szybką ręką i co najważniejsze to ona szuka kończącego zagrania. Taki tenis podoba się dla oka, a ponadto jest skuteczny na cegle. Kulichkova w żaden sposób nie jest ograniczona przez tą nawierzchnie. Ona wie jak wykorzystać takie warunki gry, jak i nie ma problemu z poruszaniem się, ustawieniem ciała, pracą nóg oraz tym co najważniejsze czyli uchwytem główki rakiety w ten sposób aby wyciągnąć jak najwięcej z uderzenia na czerwonym korcie. Inne mocno atakujące zawodniczki nie potrafią tego zrobić i ich siła nic nie daje, a piłka zawsze wraca. Widać po Kulichkovej że wiele czasu spędza na takich kortach. Ona mi niski ranking, nie bierze udziału w kwalifikacjach czy turnieju głównym French Open, więc teraz ciśnie ile fabryka dała. Teraz trochę o Gavrilovej. Daria bierze udział we wspomnianym French Open. O niej wystarczy napisać że to zawodniczka bardzo podobna do Cibulkovej, czyli charakterna fajterka o małym wzroście. Podobnie jak Slowaczka potrafi przyłożyć, jednak dla mnie to Gavrilova ma większy potencjał. Warto dodać że Gavrilova potrafi biegać na pelnej .... bardzo długo. Jednak liczę w tym pojedynku że podyktuje swoje warunki gry młodsza Kulichkova i będzie się starala dość szybko wygrywać punkty, czyli w tkzw pierwszym uderzeniu. Gavrilova jak nie rozwinie swoich skrzydełek dość szybko odda ten mecz i ten zbliżający się Wielki Szlem we Francji na kortach Rolanda Garrosa.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Flipkens / Larsson - Knoll / Schuurs 2,2 expekt ⛔ 5:7,7:6,10-7 tu nie ma co nawet komentowac... caly mecz z przodu, w 2-im secie *5:4 i mp, w super tb z 4-6 na 7-6 i oddane 4 ostatnie pilki... tu chyba zadne nie chcialy tego wygrac...
coś mi tu nie pasuje w zestawie belgijsko/szwedzkim. Larsson grajaca w parze z Kiki, tutaj zdecydowala sie grac w parze z Flipkens. czy przyjechaly tutaj tylko poprzerzucac nie angazujac sie za bardzo. Tak mi cos wlasnie nos mowi - w dodatku i Flipkens i Larsson juz w singlu pozegnaly sie z turniejem i mam nadzieje ze juz myslami sa w Paryzu. co jeszcze? ano moze tyle, ze Larsson z b. przecietna Witthoeft ugrala jednego gema! typ bardziej na czuja, pamietajac co przed nami - niemniej zdecydowanie odwrocilbym kursy na miejscu buka
 
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Garcia - Linette DW 2:0 @1,85 STS✅✅✅
Garcia w zeszłym roku wygrała ten turniej więc trochę punktów do obrony jest, gra u siebie więc nie powinna puścić meczu zwłaszcza że po drugiej stronie siatki Magda która w formie jest średniej żeby nie napisac słabej. Nie widzę argumentów ze strony Polki na ugranie choćby seta. Garcia zdecydowanie lepszy serwis i uderzenie kończące.
Do tego dokładam Beck +6,5 gema po 1,47✅✅✅
Bertens dobrze się pokazała w Rzymie dochodząc do 1/2 finału. Po drugiej stronie reprezentantka gospodarzy, która łatwo skóry nie sprzeda. Myślę że taka linia jak najbardziej do pokrycia. Holenderka może będzie wolała sobie zrobic odpoczynek przed RG i nie potraktuje tego spotkania na 100%
Popieram typ z debla wyżej na Knoll / Schuurs
⛔ kolega wyżej dokładnie podsumował to spotkanie
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Bertens-Beck, Bertens 2:0 za 1,55 (Fortuna) ✅✅ 2:0 (7:5, 6:2)
Mecz zaczyna się o 15:30 i piszę z telefonu więc będzie króciutko. Bertens broni tytułu wywalczonego w tamtym roku, na ziemi radzi sobie naprawdę dobrze, ostatnio forma też wysoka. W Madrycie osiągnęła ćwierćfinał, w Rzymie półfinał, gdzie przegrała z Halep. Ziemia to jej ulubiona nawierzchnia, w zeszłym roku był półfinał na French Open.
Po drugiej stronie Niemka Beck. Co prawda w tamtym roku też tutaj nieźle sobie poczynała, bo był półfinał, ale obecnie jest totalnie bez formy. Zresztą to strasznie chimeryczna zawodniczka i to Bertens powinna spokojnie wykorzystać. 5 pojedynków Beck na ziemi w tym roku, to 4 przegrane po 2:0 i wygrana z wczoraj z amatorka Rueffer, do czego bym się zbytnio nie przywiązywał, bo ona zajmuje miejsce pod koniec 8 setki. Bilans ich starć to 6:1 dla Bertens i ja widzę tutaj jej zdecydowane zwycięstwo, handicapy też jak najbardziej do gry.​
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
25.05.2017, 12:30, Strasbourg, quarterfinal, clay
Gavrilova D. - Barty A.@ 1.77 fortuna ⛔ 6-4.6-7,7-6
Ashleigh w ostatnich 2 meczach straciła tylko 4 gemy wygrywając z Buyukakcay i Giorgi.Dominowała na korcie. Jej gra wygląda bardzo pewnie,jest mocna i szybka. Wprawdzie w ostatnim turnieju WTA w Rzymie przegrała w qwalach,ale z będąca na fali Ostapienko po walce w 3 setach i tym bardziej myślę,że motywacji nie zabraknie i powalczy tutaj o turniejowe punkty.
Gavrilova wyżej rozstawiona. Jest to zawodniczką bardzo waleczna i wytrwała w wymianach,bardzo dobra w obronie,jednak grająca mało agresywnie. Ostatnio forma całkiem solidna,bo zaliczyła QF w Rzymie pokonując Kuzniecovą,Keys,Garcie..wszystko po 3 setach.Także swoje już pograła.Uważam,że Barty na tym turnieju jest w świetnej formie i gram w jej stronę
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
@rybarz
Gavrilova bije na głowę w ofensywnych zagraniach na cegle taką Barty. Dziś niby jakby nie chciała wygrać swego meczu, a to zrobiła i wygrała. Nie stawiaj wyżej Barty od Gavrilovej
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Stosur - Suarez Navarro Typ:1 @1,85 STS w superofercie @2.1 ✅✅✅ Pierwszy set trochę nerwowy ale w drugim juz na luźno
Samanta ostatnim czasem prezentuje się bardzo dobrze. Sezon na korach ziemnych w jej wykonaniu jak do tej pory jest dobry. Dwie łatwe wygrane w Madrycie i porażka po zaciętym spotkaniu z Halep. Kolejno porażka w Rzymie z Pavluchenkową w pierwszym meczu po trzy setowym spotkaniu. W Strasburgu w dwóch meczach straciła po jednym gemie. Bardzo dobrze trzyma serwis, gra agresywnie i dominuję rywalki. Wyniki Carli sa praktycznie takie same. Trzecia runda w Madrycie i porażka z Coco po trzysetówce. W Rzymie też porażka w pierwszym pojedynku z Davis, równiez po trzech setach. Tutaj wygrane już po 2:0 z Osaka i McHale. Typuje na Stosur gdyż bardziej mnie przekonuje, Hiszpanka męczy się strasznie w swoich spotkaniach i nie widzę argumentu który miałby zadecydować o jej wygranej. Na dodatek Australijce leży ten turniej gdyż wygrała go dwa lata temu, a w zeszłym roku oddała walkower w trzeciej rundzie. Należy jednak pamiętać że to WTA i turniej przed szlemem i tu może byc każdy wynik dlatego ze stawką ostrożnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
S 431

strike

Użytkownik
WTA Nurnberg

Witthoeft C. vs Krejcikova B.
Typ:
2 @ 4.7 UNIBET 5/10 ✅
2 +5.5 gema 1.89 8/10
✅

Typ opieram głównie na meczu Czeszki z Siegemund. W tym meczu Krejcikova zagrała bardzo dobrze, w drugim secie dominowała, Niemka miała spore problemy a wiadomo, że na ziemnej nawierzchni jest dobra. Gdyby nie upadek Laury i krecz prawdopodobnie to Krejcikova wygrałaby drugiego seta i może cały mecz.
Meczów Witthoeft nie oglądałem, jednak na pewno jest o poziom niżej niż Siegemund więc Barbora powinna sobie poradzić.
Kurs zachęcający na zwycięstwo, dorzucam jeszcze handi gemowe, które powinno zostać łatwo pokryte.

Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
M 115

matlaurent

Użytkownik
Flipkens / Larsson - Knoll / Schuurs 2,2 expekt ⛔ 5:7,7:6,10-7 tu nie ma co nawet komentowac... caly mecz z przodu, w 2-im secie *5:4 i mp, w super tb z 4-6 na 7-6 i oddane 4 ostatnie pilki... tu chyba zadne nie chcialy tego wygrac...

coś mi tu nie pasuje w zestawie belgijsko/szwedzkim. Larsson grajaca w parze z Kiki, tutaj zdecydowala sie grac w parze z Flipkens. czy przyjechaly tutaj tylko poprzerzucac nie angazujac sie za bardzo. Tak mi cos wlasnie nos mowi - w dodatku i Flipkens i Larsson juz w singlu pozegnaly sie z turniejem i mam nadzieje ze juz myslami sa w Paryzu. co jeszcze? ano moze tyle, ze Larsson z b. przecietna Witthoeft ugrala jednego gema! typ bardziej na czuja, pamietajac co przed nami - niemniej zdecydowanie odwrocilbym kursy na miejscu buka
Oglądałem to spotkanie w całości, bo puściłem bo wzrostowym kursie od stanu 0:3 w 1 secie. Flipkens/Larsson nie chciały wygrać tego spotkania. To, co momentami robiła Larsson...piłki podawane na drugą stronę lżej, niż w ITF (na dzielnicowych kortach tak nieraz grają). Zadecydowała chyba sytuacja z 2 seta, kiedy Knoll, przywaliła bezpośrednio piłką w Flipkens, i ta się chyba wściekła ???? Była jakaś krótka wymiana zdań z Larsson, no i nie odpuściły. Dziś już zgodnie z planem, z tego, co widzę, Klepac i Martinez je &quot;klepią&quot; ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom