>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Stuttgart & Fez, 18-24.04.2011

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Li – Sevastova 1 1,60 (betclic) – 3/10
Na Li po świetnym początku sezonu po Australian Open zaczęła grać fatalnie. Nie wygrała żadnego spotkania od pamiętnego półfinału AO z Wozniacki. Dokładnie tak jak Andy Murray. Szkot swoją formę odnalazł już na początku „sezonu kortów ziemnych”, liczę, że Chinka pójdzie w jego ślady.
Li broni tutaj punktów za ćwierćfinał, na pewno jest „głodna” zwycięstw i powinna w tym meczu zagrać na maksymalnych obrotach. Możliwości i umiejętności ma przynajmniej o klasę lepsze niż Sevastova. Nawierzchnia nie powinna odegrać tutaj większego znaczenia, ponieważ obie wolałby grać na kortach twardych, gdzie czują się pewniej.
Łotyszka to jedna z przedstawicielek pokolenia, który preferuje tenis siłowy. Jest młoda i ambitna, ale jeżeli Li zagra w końcu na miarę tego co potrafi to o zwycięstwie może zapomnieć…
Jako ciekawostkę podam, że turniej w Stuttgarcie jest sponsorowany przez firmę Porsche. Zwyciężczyni turnieju oprócz tego, że otrzymuje 470 punktów do rankingu i 107 000 dolarów, to jako „skromny” prezent dostaje też nowy samochód firmy Prosche, który wart jest kilkaset tysięcy złotych!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Nawierzchnia nie powinna odegrać tutaj większego znaczenia, ponieważ obie wolałby grać na kortach twardych, gdzie czują się pewniej.
Sevastova swietnie czuje sie na hardzie jak i na &#39;kleju&#39;, na obu tych nawierzchniach ma swietne bilansy oraz wygrane turnieje na koncie wiec tu bym nie przesadzal. Li rzadko grywa na cegle, ale mączka w Stuttgarcie z tego co mi wiadomo jest dosc szybka, bo turniej odbywa sie pod dachem wiec to nie bedzie typowa antuka.
Nie przekreslalbym tez az tak szans Anastasi, bo to jedna z lepiej zapowiadajacych sie mlodych tenisistek, robi bardzo szybkie postepy i juz coraz smielej puka do swiatowej czolowki
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Li – Sevastova ✅ 6:2, 6:3 ✅
Typ: 1
Kurs: 1,53
Ja mimo wszystko stawiam na Li. Sevastova młoda i zdolna, to fakt, ale wydaje mi się że Li, będąca obecnie w światowej czołówce powinna sobie z nią poradzić.
Jej forma póki co pozostawia wiele do życzenia, ale jest to zawodniczka, która potrafi się zmobilizować. Dlatego też, nawet jeśli zdarzy jej się wtopa w postaci przegranego seta, w kolejnym zaczyna grać od nowa, walczyć o każdą piłkę.
Myślę, że tym razem doświadczenie weźmie górę.
Stosur - Martinez Sanchez ✅ 7:5, 6:1 ✅
typ: 1
Kurs: 1,73 (od wczoraj delikatnie rośnie)
Mecz dopiero jutro, ale stawiam, póki kursy znośne. Samantha rozstawiona tutaj z numerem 5 w zeszłym roku doszła tu aż do finału, ulegając tam Henin-Hardenne.
Ogólnie widać że Stosur dobrze czuje się na tej nawierzchni i jeśli będzie grać na maksimum swoich możliwości, to może być nawet faworytką do wygrania turnieju.
1-wszy set do wyniku 4:1 w wykonaniu Samanthy bardzo dobry, później przestała trafiać, zaczęła popełniać błędy. W momencie przełamania na 7:5 zaczęła znowu grać, znakomity forheand, wszystkie piłki znowu wchodziły w boisko, z kolei Martinez jakby przygasła.
Ponadto gram mecz Bratchikova Nina - Kudryavtseva Alla (kurs ok. 1,8).
✅ 6:2, 2:6, 3:6 ✅
Uwielbiam tenis kobiecy ???? 3/3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Bartoli 1.55 ✅- Pironkova 6-4 6-1

Nie wiem dlaczego taki wysoki kurs na Marion? nie wiem nic o jej kontuzjach? Sezon całkiem fajny, cały czas jest na fali wznoszącej. Bułgarka jakby ostatnio zatrzymała się w miejscu. Gra niewygodny tenis, ma kąsliwe płaskie i moce uderzenia. Jednak na formę którą prezentuje francuska to raczej zbyt mało. Odrobinę niepokoi mnie jak już wspomniałem zawyżony kurs na Bartoli, może to podpucha, nie wiem? Dla mnie zdecydowanie powinna wygrać &quot;kruszyna&quot;. Andre@

@ turniej w Stutgarcie z mega obsadą, zobaczymy co Isia ugra, w 2 rundzie zagra z Franką, ciekawe jakie kursy? Franka odpusciła fed cap w Moskwie, myslę że będzie wypoczęta i bedzie się chciała zrewanzować za &quot;LEJTY&quot; ze Stanów. Ziemia to jej królestwo a Isce nie do końca pasuje ta nawierzchnia...


---


@ dziękuję buki za poranną promocje, 1.55 na Bartoli z Pironkovą, he he ...kabaret, ładny początek w Stutgarcie, Marion szaleje ostatnio, chyba ktoś się tam u buka lekko pomylił i zamiast 1.15 wpisał 1.55...hi hi

@ hm, w końcu Li powinna przejsc 1 rundę po AO, ale ta Sevastova to naprawdę sciana i spore umiejętności, mecz 50/50, tutaj wszystko jest możliwe...dla mnie nie ma faworyta i kazda moze wygrać, Łotyszka nie ma nic do stracenia, Li natomiast bedzie pod lekką presją wyniku, kto wie ! co tam się wydarzy ?

@ na Twitterze WTA piszą o Frani że mocno trenuje itd, bedzie fajny meczyk z Radwańską...

@ papa Radwanski mówi o pierwszej 5 WTA, dzisiaj Aga mówi o finale wielkiego szlema ???

Wyszedł jej jeden mecz z Franią i nagle taki szum...KABARET ! ten turniej juz zweryfikuje jej i jej tatula FANTAZJE...obecnie przynajmniej jest 10 zawodniczek lepszych, lepszych, lepszych...ale wiem Iska liczy na słabszy dzień rywalki, słabą dyspozycje, dosyć pieprzenia - dziewczyno udowodnij to i wygraj jakiś turniej, wygraj z Szarapovą, Wozniacki, Zvonarev itd

---
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Na Li - Sevastova
Na Li po znakomitym początku sezonu spuściła z tonu. Wszyscy pamiętają jej świetne występy w tegorocznym Australian Open. Dotarła do finału tracąc zaledwie jednego seta. W polu pozostawiła takie zawodniczki jak Petkovic, Wozniacki czy Azarenka. W finale wygrała nawet pierwszego seta z Clijsters! Jednak po zaciętym pojedynku przegrała. Po finale rozegrała jeszcze 4 mecze i wszystkie przegrała i to w dość kiepskim stylu. W Doha pokonała ją Klara Zakopalova 6-2 6-1, a w Miami większości nieznana Larsson. Dla Sevastovej to wymarzona sytuacja. Anastasija potrafi wykorzystać nadarzające się okazje. Z dobrej strony pokazała się na Australian Open czy też w Monterrey. Jest to waleczna tenisista i w obliczu kiepskiej dyspozycji Na Li to tej młodej tenisistce daję większe szanse na zwycięstwo.
Sevastova @ 2,75 sportingbet
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Lisicki-Cibulkova 1@2,75 7:5,7:6✅✅
Kurs rzucił mi się w oczy,nie wiem jak obecna forma obu pań. Pamiętam że Lisicki to duży talent,gra przed własną publicznością. Może te dwa czynniki wystarczą?
Typ podaję celem wywołania dyskusji;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Radwanska 2:0 1.30 ✅- Hampton

Tego typu rozwiązania gram bardzo bardzo rzadko. Jednak zrobię mały wyjątek. Po ostatnich grach i formie Agi jestem lekko podbudowany. Podpisała kontrakt, zagrała całkiem dobrze w Stanach, zdała 1 rok na studiach - to wszystko na pewno dobrze skutkuje w jej głowie. A jak masz poukładane &quot;dookoła&quot; to i w tenisie się tez wiedzie. Jej przeciwniczka to solidna przeciętniara, krzywdy nie powinna wyrzadzic Polce. Iska powinna zagrac na całość, pokazać na korcie kto tu rządzi i szykować się na wojne ze Schiavone - to będzie swietny test na dalszą część turnieju...zobaczymy !? Dodatkowym smaczkiem będzie chęć rewanzu włoszki.


Andre@
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Aravane Rezai - Arantxa Rus 2,02 2:1 ⛔
Wyczytałem ciekawe informacje odnośnie tego spotkania. A przed chwilą właśnie śledziłem kursy i na Rezai już drastycznie rosną, a na Rus spadają diametralnie. Dlatego polecam już grać to spotkanie.
Po pierwsze Rezai miała ostatnio sporo kłopotów, czy to rodzinnych w styczniu, albo w lutym czy to partnerskich.
Do tego nie wiem czy dobrze wyczytałem, ale ostatnio Rezai była bez trenera. Dopiero od dziś czy tam wczoraj podjęła pracę z nowym trenerem (Dechaume). A i chodzą jakieś ploty, że Rezai ma podobno jutro wybrać się na badania w Paryżu, ale czy to prawda, to nie wiem.
Edit: Właśnie chodzi oto, że nie może wycofać się z turnieju, bo zapłaciłaby kolosalne kary.
http://www.oddsportal.com/tennis/morocco/wta-fes-2011/rezai-aravane-rus-arantxa-695679/#home-away;2
W 2 secie już było 2:4 dla Rus ???? . Nigdy więcej nie gram już WTA.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Aravane Rezai - Arantxa Rus 2,02

Wyczytałem ciekawe informacje odnośnie tego spotkania. A przed chwilą właśnie śledziłem kursy i na Rezai już drastycznie rosną, a na Rus spadają diametralnie. Dlatego polecam już grać to spotkanie.
Po pierwsze Rezai miała ostatnio sporo kłopotów, czy to rodzinnych w styczniu, albo w lutym czy to partnerskich.
Do tego nie wiem czy dobrze wyczytałem, ale ostatnio Rezai była bez trenera. Dopiero od dziś czy tam wczoraj podjęła pracę z nowym trenerem (Dechaume). A i chodzą jakieś ploty, że Rezai ma podobno jutro wybrać się na badania w Paryżu, ale czy to prawda, to nie wiem.
Mam nadzieję, że to się nie potwierdzi ???? Zagrałam dubelka Lalami + Rezai ????
Rezai rozstawiona tutaj z numerem jeden, więc jeśli rzeczywiści ma jakieś problemy bądź wybiera się na badania to może lepiej by było po prostu się wycofać a nie odpadać w 1-wszej rundzie ?
Nawet jeśli ma kłopoty rodzinne to na korcie trzeba na jakiś czas zostawić to za sobą. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na jej grę.

P.S Na Ferrero też kursy rosły a jak to się skończyło to już wiemy ????

Rezai ✅ 4:6, 6:4, 6:3 ✅
Za to lubię kobiecego tenisa że zmienny jest ???? Rezai była już jedną nogą poza turniejem...ale się ogarnęła.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Victoria Azarenka - Julia Georges
Victoria Azarenka jest zdecydowaną faworytką, ale czy należycie? W końcu wygrała dwa turnieje pod rząd - jeden w Miami na kortach twardych, drugi na kortach ziemnych w Hiszpanii. Łącznie wygrała 11 spotkań pod rząd, więc teoretycznie jest w świetnej formie, ale moim zdaniem to może działać też na jej niekorzyść, bo na pewno odczuwa zmęczenie. Turniej nie jest jakiś mega prestiżowy, więc może sobie pozwolić na porażkę, tym bardziej, że rok temu w Niemczech nie zawojowała. A Georges na pewno bez walki się nie podda, co więcej myślę, że ma spore szanse na zwycięstwo. Za argument powinien wystarczyć fakt, że w dzisiejszym meczu oddała tylko jeden punkt po trafionym pierwszym serwisie, a rywalka nie miała ani jednego break pointa.
Georges @ 4,75 bwin
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Pisanie o zmęczeniu Białorusinki jest trochę nie na miejscu.
Ostatni mecz rozegrała 10 dni temu, miała wystarczająco dużo czasu by nabrać świeżości.
Dla mnie 2-0 dla Victorii.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Jakim wynikiem zakończy się mecz to się okaże jutro ale argumenty średnio dobrane a napewno ten o turnieju. Turniej rangi Premier od kilku lat coraz bardziej prestiżowy dla WTA. Sponsor Porsche zawsze funduje niezłą brykę no i punktów tutaj można sobie nieźle nabić. Mówi to sama obsada z roku na rok coraz lepsza no i lista wygranych tego turnieju od 2000 roku to same najlepsze jak Henin, Clijsters , Hingis czy Davenport.
Rok temu Aza ograła tam Pennette która wtedy nieźłe się prezentowała na cegle a później odpadła w meczu z tą sensacją 2010 r z tego turnieju Lapushchenkova.
Co do zmęczenia to występ w Fed Cup nie będzie miał żadnego znaczenia. Mecz 6-0 6-2 nie powinien zostawić po sobie śladu.
Wszystko w tym meczu zależy od Niemki która gra ofensywny tenis. Jeżeli będzie miała dzień konia i trafiała swoje winnery to będzie walka i wszystko możliwe.
Oglądałem dzisiaj Stosur i cegła bardzo podobna do tej z RG pod kątem odbić piłki.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Petkovic A. - Jankovic J. typ 2 kurs 1.85 bukmacher Pinnacle Sports stawka 8j
Value w meczu dla mnie zaczyna się od 1,57 , jakże byłem zadowolony kiedy dnia dzisiejszego ujrzałem kurs 1,85 . Spokojnie nie łamiąc swojej zasady ( przyp . kursy poniżej 1,7 nie są dla mnie do grania ) pobrałem 1,85 w Pinnacle . Przyjrzyjmy się obydwu zawodniczką . Grały ze sobą w marcu w Miami przegrała Jankovic 2-6 6-2 6-4 , ale nie sugeruje się tym wynikiem . Dlaczego ??? Po pierwsze była to całkiem inna nawierzchnia niż ta w Stuttgart , tutaj mamy do czynienia z Clayem tam był Hard . Wiadomo ,że Jankovic jest zawodniczką defensywną co przy nawierzchni typu Clay jest sporym atutem . Historia poprzedniego spotkania Jankovic spokojnie prowadzi 6-2 zaczynam liczyć pieniądze ,aż tu znienacka zaczyna padać deszcze mijają 2-3 godziny i niestety Jankovic za bardzo się rozluźniła tą przerwą . Gdyby nie opady pewnie mielibyśmy dwu setówkę . Druga sprawa ,że Petković miała turniej życia coś jak Schiavone w zeszłym roku we French Open . Bilans Jankovic w Stuttgard 13-4 i wygrana w 2008 trochę czasu minęło ale nie zmienia faktu ,że zawsze dochodzi tutaj do ćwierćfinału a miała już tutaj 5 startów . Jeśli chodzi o formę Jankovic to po zeszłorocznej tragedii w jej grze nie widać już śladu ( beznadziejna gra przypada na okres kiedy nie grały już na Clayu ) . Petković bo Miami powinna wrócić do swojej starej gry i spadać tam gdzie jej miejsc w okolice 40 miesca . Obie panie są po pierwszej rundzie mniej zmęczona jest Jankovic która wygrała 61 62 natomiast Petković 3-6 6-2 6-2 , może nie chodzi mi tyle o zmęczenie co o zapoznanie się obiektem i nawierzchnią , a jak ważnym jest to aspektem pokazała Kuznetsova z Mona Barthel gdzie niesamowicie się męczyła i sama powiedziała ,że najgorszy jest zawsze pierwszy mecz w turnieju . Niespodzianki nie będzie a zapewne takową byłoby zwycięstwo Petković
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Stosur - Hantuchova ✅ 6:4, 2:6, 6:4 ✅
typ: 1
kurs: 1,4

Stawiam dzisiaj czystą jedynkę, wystrzegając się zakładu na sety. Wczoraj Samantha miała okres, w którym grała nierówno, popełniała sporo błędów, dlatego bezpieczniejszą opcją wydaje się po prostu jej wygrana.
Hantuchova jest zawodniczką chimeryczną, jak jej nie będzie szło to dzisiaj już może być ciężko powrócić na zwycięską drogę. Ponadto liczę na dobry serwis Samanthy, z którego będzie zdobywać bezpośrednio punkty. Jak dla mnie jest ona zawodniczką lepszą, potrafiącą w porę się zmobilizować, nie to co Hantuchova, która już nieraz przegrywała &quot;wygrane&quot; mecze.

Dorzucam jeszcze Flipkens z Danilidou (kurs ok.1,4). Greczynka już wczoraj powinna pożegnać się z turniejem, ale grała z Ulą Radwańską...
✅ 6:4, 7:5 ✅
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Stosur - Hantuchova
typ: 1
kurs: 1,4

Stawiam dzisiaj czystą jedynkę, wystrzegając się zakładu na sety. Wczoraj Samantha miała okres, w którym grała nierówno, popełniała sporo błędów, dlatego bezpieczniejszą opcją wydaje się po prostu jej wygrana.
Hantuchova jest zawodniczką chimeryczną, jak jej nie będzie szło to dzisiaj już może być ciężko powrócić na zwycięską drogę. Ponadto liczę na dobry serwis Samanthy, z którego będzie zdobywać bezpośrednio punkty. Jak dla mnie jest ona zawodniczką lepszą, potrafiącą w porę się zmobilizować, nie to co Hantuchova, która już nieraz przegrywała &quot;wygrane&quot; mecze.
No tak, tak, ale mam pytanie - Hantuchova zrezygnowała z debla z powodu jakiejś lekkiej kontuzji wczoraj - ktoś wie jak z tym teraz stoi? Bo może warto grać mecz u buków którzy rozliczają krecze.


godzina 14:30

Na Li vs Sabine Lisicki 1

1,40 bet365

Na Li o klase lepsza od przeciwniczki , dla mnie pewniak
Przekonałeś mnie, stawiam dom i samochód...
 
quaresma7 7

quaresma7

Użytkownik
No tak, tak, ale mam pytanie - Hantuchova zrezygnowała z debla z powodu jakiejś lekkiej kontuzji wczoraj - ktoś wie jak z tym teraz stoi? Bo może warto grać mecz u buków którzy rozliczają krecze.
Goerges/Petkovic (GER/GER) d. (2) Hantuchova/A.Radwanska (SVK/POL) w/o (Hantuchova: left thigh strain)
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Uwazajcie na te &quot;rzekome kontuzje &quot; Radwańska ma mega ciężki mecz z Franką, a Hantuhova tez mega cięzki mecz...po co tracici siły w debelka.

Schiavone tez niby jakaś kontuzja, a gra w 1 gemie z Agą jak o życie, niedawno tez niby Szarapova miała wykreconą kostke, &quot;swichnięty&quot; bark i takie tak głupUwazajcie na te &quot;rzekome kontuzje &quot; Radwańska ma mega ciężki mecz z Franką, a Hantuhova tez mega cięzki mecz...po co tracici siły w debelka.

Schiavone tez niby jakaś kontuzja, a gra w 1 gemie z Agą jak o życie, niedawno tez niby Szarapova miała wykreconą kostke, &quot;swichnięty&quot; bark i takie tak głup[oty !!!a to ona dojechała niby zdrową Petkovic !

Jak macie mecz na LIVE , tam dopatrujcie się jakiś kontuzji, bo te w wywiadach itd... to czysta sciema !

Ponoć Franka wycofała się z półfinału fed capa w Moskwie, bo jest kontuzjowana i wycięczona ?! Teraz mamy jeden - jeden ( dwa złamania) w meczu na żywo z Agą - a Franka biega jak 18-stka i gra z taką determinacją że szok ! ciężki mecz do wytypowania na live , pozdrawiam

Andre@

@ radwańska gra tenis życia, wszystkie aspekty taktyczno-techniczne na najwyzszym poziomie, nawet motoryka się u niej polepszyła, a te wyskoki do bekhendu palce lizać - jestem w szoku, jestem pod wrazeniem tenisa Agi, jestem skłonny powiedzieć że ona ma szanse zagrać w finale !!! Jednak w Stanach jej występy nie były przypadkowe ! Radwańska jest taka pewna sibie - to dobrze , kurcze będę stawiał na Age - gra wysmienicie !!! Włoszka na wysokich obrotach ale dużo psuła, nierówna i w końcówce bez wiary, wyglądała na bardzo zawiedzioną, a jej rzekoma kontuzja to mit.

@ Hantuhova tez tak kontuzjowana że wygrała 2 seta i mecz otwarty ze Stosur...


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom