>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Stuttgart & Fez, 18-24.04.2011

Status
Zamknięty.
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Flipkens K. - Daniilidou E.
Typ: 2:0
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet-at-home
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż pewne zwycięstwo Belgijki. Flipkens jest według mnie zawodniczką o większym potencjale, w pamięci mam jeszcze zeszłoroczny mecz w pucharze federacji z Radwańską i wiem, że napsuła Polce trochę krwi. Teraz widać, że nie jest w optymalnej dyspozycji, ale mimo to łatwo poradziła sobie w pierwszej rundzie pokonując Soler-Espinose. Greczynka natomiast do turnieju dostała się trochę przez przypadek, w eliminacjach odpadła własnie z wyżej wymienioną Hiszpanką, ale z powodu wycofania się Dokic, zajęła jej miejsce. Wczoraj grała z Ulą Radwańską, Polka w pierwszym secie zaprezentowała się dobrze, w drugim miała już rywalkę &quot;na talerzu&quot; wystarczyło tylko dokończyć dzieła. No niestety nie udało się i Urszula odpadła. Z taką grą chyba nie ma czego szukać w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Stosur – Zvonareva 2 1,69 (pinnacle) – 7/10j
Konsekwentnie przeciw Stosur, wczoraj udało jej się wygrać ledwo, ledwo z Hantuchovą, która narzekała na jakiś uraz. Dziś przyjdzie jej się zmierzyć z bardzo solidną Rosjanką i myślę, że ma marne szanse w tym meczu.
Stosur w ubiegłym sezonie zaskakiwała niemal wszystkich swoimi udanymi występami na kortach ziemnych. Gra nie tylko efektownie, ale też efektywnie. Niestety daleko jej do formy z tamtych czasów, dla mnie obecnie jest przeciętną zawodniczką, która raczej będzie spadać w rankingu.
Zvonareva ma ustabilizowaną formę, rzadko zdarzają jej się wpadki. Dziś wcale nie musi zagrać wielkiego meczu, wystarczy, że będzie regularna a Australijka swoimi błędami przegra mecz.
Lisicki – Goerges 1 1,75 (pinnacle) – 4/10j
Niemiecki pojedynek, obie to przyszłość naszych zachodnich sąsiadów. Ja postawię na tą, która moim zdaniem jest większym talentem i jest w lepszej formie. Oczywiście chodzi mi o Lisicki, zawodniczka o polskich korzeniach, gdyby nie kontuzja, która zachwiała jej świetnie zapowiadającą się karierę to kto wie czy teraz nie byłaby czołową zawodniczką w damskim tenisie.
Sabine gra ofensywny tenis, mocny serwis, z obu stron potrafi skończyć wymianę, kiedy złapie formę to ciężko ją zatrzymać. Jeżeli ktoś ma być „czarnym koniem” tego turnieju to właśnie ona jest moim typem.
Goerges także preferuje atak, ale nie robi tego tak odważnie jak jej dzisiejsza rywalka. Gdyby nie kontuzja Azarenki to zapewne byłaby po za turniejem, miała farta i gra dalej, ale myślę, że dziś to już jej definitywny koniec w tym turnieju.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Czy ktoś oglądał mecz Jankovic z Petko ?

Jak to wyglądało, Jankovic się spaliła czy co ? Nie potrafi grać z tą Niemką ? Czy Petko dobrze zagrała ? Nie mogłem pooglądać tego meczu a potrzebuje jakiegoś obrazu jak tam to wyglądało, na Karo jest fajny kurs 1.35, bardzo proszę napisać pare zdań co do wspomnianego meczu, bede bardzo wdzięczny !

Pozdrawiam, Andre@
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Petko zagrała na swoim poziomie, ale bez fajerwerków. Jankovic przegrała tylko i wyłącznie na własne życzenie, popełniała błędy w tych najważniejszych momentach (3 podwójne błędy serwisowe przy stanie 3-4 dla rywalki mówią same za siebie).
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dokładnie, to Jelena bardziej przegrała ten mecz, niż Niemka wygrała, choć dało się zauważyć, że tej 2.po prostu bardziej zależało...
Oglądając już 2. jej mecz w tym turnieju, można zauważyć jedno.
Ktoś w tym tygodniu pisał, że w tenisie publiczność, &quot;własny&quot; kort itp mają małe znaczenie...
Tu mamy zaprzeczenie tej tezy. Petkovic zarówno w 1.rundzie jak i wczoraj mimo złego początku, walczyła, biegała, aż miło... Rzadko się ogląda tak zdeterminowane zawodniczki, dlatego uważam, iż dziś Karolina nie będzie miała łatwego zadania... Obie panie grały ze sobą w tym roku, było 2:1 dla Niemki. Dziś wg mnie warto poszukać H2, 3setów lub dużej ilości gemów.
Jako że to mecz dnia, to po raz 3. mamy możliwość obejrzenia Petkovic na antenie Eurosportu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Ogladalem wczorajsze mecze w tym mecz Radwanskiej i musze powiedziec ze dawno juz nie widzialem naszej w tak dobrej formie. Ze Schiavone ktora na ziemi gra super tenis zagrala rewelacyjny mecz, broniac niesamowite pilki i grajac bardzo ofensywny i przemyslany tenis. Dla mnie Agnieszka jest faworytka tego turnieju, musze to przyznac mimo antypatii to tej zawodniczki.
Dzisiaj cwiercfinaly i na poczatek Stosur - Zvonareva. Nie ogladalem meczu Stosur z Hantuchova ale zastanawiam sie czy nie pocisnac na kangurzyce. Zvonareva wczoraj slaby pojedynek z Pavluczenkowa i gdyby nie slabe doswiadczenie Anastazji to pewnie Wiery bysmy juz dzisiaj nie ogladali w turnieju. Niech ktos sie wypowie w jakiej formie jest Stosur na tym turnieju, zapytanie kieruje tylko i wylacznie do osob ktore widzialy jakis jej mecz na turnieju w Stuttgarcie! Poki co NO BET.

Lisicki - Georges
Gram na Sabine ale bez jakiejs szczegolnie wysokiej stawki. Lisicki wczoraj rozegrala bardzo dobre spotkanie z Na Li, ale czy wygrana z Chinka jest powodem do dumy biorac pod uwage fakt ze 5 ostatnich turniejow Na Li to 4 przypadki odpadniecia juz w 1 rundzie i tutaj w Stuttgarcie w drugiej? Chinka byla bez formy, pewnie jak nasza drewniana Jans by z Li zaghrala to tez by ja pykla. Jednak mimo tego Lisicki jest moja faworytka tego meczu i delikatnie gram na nia.
Wozniacki - Petkovic Konsekwentnie przeciwko Dunce. Kurs niezly, Petkovic u siebie, wczoraj zagrala do konca z Jankovic i po takim kursie warto zagrac na Niemke, ktora w tym roku juz nie raz sprawiala spore niespodzianki. Wozniacki ma troche za duzo kasy w tylku i nie wiadomo nigdy czy czasem nie zagra slabszego meczu, coby sie nie przemeczac bo po co. Pewnie pojdzie dzisiaj masowka na Wazniacki ale ja tu czuje ciezki mecz dla Dunki i gram na Niemke.
Radwanska - Barrios zdecydowanie Radwanska, gra tutaj chyba najlepiej ze wszystkich zawodniczek. Kurs niski a na 2-0 po 1,40 nie warto ryzykowac bo tak jak w przypadku Wozniacki pieniadze robia swoje, a Radwanska zgrywajaca paniusie ma momenty rozluznienia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 59

blox

Użytkownik
Alize Cornet - Dinara Safina DW O-2 [2.00] ✅

Cornet gra w tenisa słabo. Ze słabszymi zawodniczkami powalczy, choć na ogół przegrywa. Gra chaotycznie, bez pomysłu, lubi zagrywać balony, które z top spinem mają niewiele wspólnego. Dinara wybrała słabiej obsadzony turniej i patrząc na obsadę ma szansę nawet go wygrać. Przedwczoraj pozwoliła Craybas ugrać 1 gema. Dziś może być podobnie, bo Francuzka nie radzi sobie z ofensywnymi zawdoniczkami grającymi siłowo.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Powiem Wam,że po obejrzeniu wczorajszego spotkania Janković vs Petković,miałem myśli samobójcze????Możemy sobie pisać pomiędzy sobą,że na WTA da się zarobić,lecz trzeba robić to z głową bla bla bla,nie prawda,mało jest takich wśród nas,którzy byli by na większym plusie na przełomie kilkuletniej gry KOBIECYCH rozgrywek....Wczoraj obie tenisistki jeszcze raz dowiodły,że &quot;głowa&quot; w WTA jest conajmniej dwukrotnie ważniejsza niż nabyte przez całe życie umiejętności,Janković zdecydowanie dominuje w pierwszym secie,wszystko wskazuje na to,że drugi będzie tylko formalnością,na początku drugiego popełnia błąd,który wybija ją całkiem z rytmu,traci 5 gemów z rzędu,zdobywa tylko jeden(a raczej Niemka go oddaje) i traci kolejne 5,mamy 3:6 6:1 4:1 i?? Publika zaczyna mocniej dopingować,Niemka serwuje po 5:1,ale doping zamiast jej pomagać,przeszkadza,Petković się osrywa na kilka minut i prawda wygląda tak,że tylko przez kilka UO ze strony Serbki wygrywa to spotkanie,pomyślicie co w tym dziwnego,w końcu tak wygląda co drugi mecz w WTA,ale piję do tego,że w ostatnim czasie spotkania Pań zdecydowanie bardziej opłaca się grać na live,niż przed spotkaniem,nie ma już tej przewidywalności co dawniej,nie chcę się dopatrywać ustawek itp,ale zawodniczce z TOP10 nie wypada wy.....5 piłek pod rząd w 4 metrowy aut ???? Ostatnio czytałem jakiś artykuł bodajże na Sportowych Faktach,że według jakichś służb,które śledzą ustawki w sporcie i wyłapują z pomocą bukmacherów internetowych owe wałki,Tenis jest najbardziej skorumpowanym sportem:?ustawki &quot;na gemy&quot; to już normalka,niedługo lista tych wszystkich wałków wyjdzie na światło publiczne,a my sami do siebie powiemy &quot;O ku....,grałem ten mecz&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Kristina Barrois
Nie lekceważyłbym tutaj Barrois, bo na tym turnieju prezentuje się znakomicie. Niemka gra przed własną publicznością. W pierwszym meczu pokonała Lucię Safarovą, w drugim Marion Bartoli. Obie bez straty seta. Trzeba powiedzieć, że Barrois ma znakomity serwis. Ma świetne warunki fizyczne, ponad 1.8 m wzrostu i je zwyczajnie wykorzystuje. Niby serwis na kortach ziemnych nie ma takiego znaczenia, ale Barrois zyskuje sobie nim przewagę. Oprócz tego uderza piłkę bardzo mocno, tego brakuje Radwańskiej. To jeden z elementów, którego brakuje Agnieszce - siły uderzeń. Aga wczoraj pokonała Schiavone, ale nic nadzwyczajnego nie pokazała, to Francesca zagrała fatalnie. Mnóstwo niewymuszonych błędów, 5 double faults. Agnieszka po prostu przebijała piłkę i czekała na błędy. W sumie taktyka świetna, skoro Francesca co chwilę wyrzucała piłki na out. Radwańska jest przygotowana fizycznie, więc nie było z tym problemu. Barrois jest w świetnej formie i według mnie ma szanse pokonać Polkę. Jej przewaga to będzie mocny serwis i mocne uderzenia.
Barrois @ 6,75 sportingbet
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
WTA Stuttgart 14-30
Lisicki- Georges
typ: 2-0
3.0
Ladbrokes
Analiza
Dziś w cwiercfinale turnieju wta w stuttgarcie w hali spotkaja sie naprzeciw siebie dwie reprezentantki gospodarzy, sabine lisicki , tenisitka posiadajaca polskie korzenie oraz julia georges. Ta druga nieco szczesliwie znalazla sie w 1/4 finalu tego turnieju. W pierwszej rundzie co prawda pewnie ograla Holenderke Michaelle Kraijcek 6-3 6-1, jednak w drugiej po przegraniu pierwszego seta 4-6 jej rywalka- Victoria Azarenka skreczowala, tym samym Georges znalazla sie w kolejnej rundzie. Lisicki natomiast w tym turnieju gra swietnie. Aktualnie 155 rakieta swiata (napewno po tym turnieju sporo awansuje) ograla kolejno w I rundzie Dominike Cibulkova 7-5 7-6, natomiast w drugiej ograla finalistke tegorocznego turnieju australian open , chinke na li 6-4 7-5. Lisicki po kontuzji sygnalizuje ostatnio zwyzke formy. Dotarla przeciez w ostatnich tygodniach do trzeciej rundy zarowno w Miami jak i w Charleston.
Charleston, USA, Ameryka
07/04-11 R16 Lisicki, Sabine vs. Mirza, Sania 0:2 46 46
07/04-11 R32 Lisicki, Sabine vs. Bartoli, Marion 2:0 62 63
05/04-11 R64 Lisicki, Sabine vs. Voracova, Renata 2:1 36 64 62
Miami, USA , Ameryka
26/03-11 R32 Lisicki, Sabine vs. Sharapova, Maria 0:2 26 06
24/03-11 R64 Lisicki, Sabine vs. Petrova, Nadia Zwycięstwo 46 63 31 (N. Petrova retired)
22/03-11 R128 Lisicki, Sabine vs. Czink, Melinda 2:1 63 57 64
W tym turnieju prezentuje sie jak do tej pory rewelacyjnie i jest faworytka spotkania ze swoja wyzej notowana kolezanka z reprezentacji. Tym bardziej, ze Georges gra ostatnio w kratkę. Dotarla co prawda do cwiercfinalu w Charleston, jednak juz w Miami odpadla w pierwszej rundzie.
Charleston, USA, Ameryka
09/04-11 Ćwierćfinały Goerges, Julia vs. Vesnina, Elena 1:2 62 26 26
07/04-11 R16 Goerges, Julia vs. Peer, Shahar 2:0 62 63
05/04-11 R32 Goerges, Julia vs. Birnerova, Eva Zwycięstwo 16 75 20 (E. Birnerova retired)
04/04-11 R64 Goerges, Julia vs. Govortsova, Olga 2:0 75 64
Miami, USA , Ameryka
22/03-11 R128 Goerges, Julia vs. Oudin, Melanie 0:2 57 36
W Stuttgarcie mamy do czynienia z troche szybszym niz zazwyczaj clayem. Zdecydowanie korzystniejsze jest to dla Sabiny, ktora bardzo dobrze serwuje i gra ofensywnie. Lisicki popelnia w tym turnieju stosunkowo malo bledow i wiele pilek konczy. W pierwszym meczu zaserwowala az 14 asow serwisowych , wiec jest takze w dobrej formie serwisowej. Nie widze tu innej mozliwosci jak zwyciestwo nizej notowanej niemki.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dziś ćwierćfinały w Stuttgarcie. Gram tripla na zawodniczki,które zrobiły na mnie najlepsze wrażenie dotychczas:
Lisicki-Georges 1@1,75⛔
Woźniacki-Petkovic 2@2,55⛔
Radwańska-Barrois 1@1,12✅
ako:5,00⛔⛔
Tobet
W pojedynku Niemek dla mnie zdecydowanie lepszą formę pokazuje w tym tygodniu Sabina. Dobrze serwuje,kończy dużo piłek. Nie widzę większych szans dla Julii...
Petko też nadal w gazie,po świetnej grze w Miami,trzyma poziom. Wczoraj świetnie wykorzystała kryzys Jankovic. Dunkę będzie ciężko ograć,ale skoro raz w tym roku się Andrei udało,może powtórka?!
O Radwańskiej nie będę pisał za wiele-po prostu jest w życiowej formie,silna fizycznie jak nigdy dotąd. Z potulnej dziewczynki stała się agresywną kobietą na korcie.Dziś powinna w 2 setach sobie poradzić według mnie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Wozniacka-Petkovic 1 1,38 ✅

Zdecydowaną faworytką w tym pojedynku jest Dunka.Wozniacka w R16 ograła gładko Kucovą 6-1 6-2 i zbytnio się nie namęczyła.Niemka z kolei najpierw ograła Paszek po trzy-setówce a później również po 3 setach wygrała z Jankovic.Petkovic w pojedynku z Serbką była już bna straconej pozycji,bo Jelena grała przyzwiocie,pewnie wygrała pierwszego seta.Na początku drugiego set jednak Jankovic się posypała,coś poszło nie tak i psychicznie przegrała ten pojedynek.Wątpie aby Karolina dzisiaj miała przegrać bo jest dużo solidniejszą zawodniczką niż Serbka,która nie wytrzymała.W h2h 1-0 dla Petkovic (grały w tym roku w Miami i wygrała 2-1) więc czas na 1-1 bo nie wyobrażam sobie,aby Dunka dzisiaj zeszła pokonana.

Polona Hercog v Melanie Oudin 2 2,62 Oudin+3,5 gema 1,80 &lt;zwrot&gt;

Hercog w R1 ograła po zaciętej rywalizacji Scheepers 2-1 a Oudin z kolei również 2-1 ograła dobrze spisującą się w tym roku Dominguez-Lino.Hercog jak narazie bez rewelacji.Wymęczona wygrana z Scheeper,wcześniej porażka z Pous-Tio 0-2 i z Dominguez-Lino 1-2 za dobrze o niej nie świadczą.Oudin też nic nadzwyczajnego nie gra,ale pokonanie Lino i kurs zachęca do postawienia na Melanie.Obie grają przeciętnie ostatnio i takie faworyzowanie Słowenki jest dla mnie troche nie zrozumiałe.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Wozniacki 1.35 ✅- Petkovic

Karolina po Charlston miała kilka ładnych dni na regeneracje i restytucje, Petko jest po Fed Capie, tutaj zagrała tez dwa cięzkie pojedynki. Fakt gra u siebie, jest niesiona sukcesami, fajnie się nakręca na grę ( kocham takie zawodniczki, takie charaktery wygrywają w sporcie i w życiu) - jednak Karo ma coś do udowodnienia Niemce, potrafi do &quot;smierci&quot; przebijać piłke na drugą stronę, jest uparta i waleczna co kocham w tej dziewczynie, jej determinacja i zawzięcie jest zajefajne. Myslę że po ciężkim boju Karolina zagra w półfinale prawdopodobnie z Radwańską, jezeli tak się stanie to polka stanie przed 1 zyciową szansą pokonać dunke ! Ja dzisiaj gram na zwycięstwo Karo ! Andre@

@ ???? Reszty nie ruszam, myslałem nad Verą ale widziałem drugi set Sam z Hiszpanką gdzie zagrała perfekcyjnie i odpuszczam, wczoraj po &quot;ciężkiim meczu&quot; i wygranej z Hantuhovą nie można skreslać Ozi, Vera jest jak sciana ale jak zaczną Sam wchodzić te &quot;młotki&quot; to kto wie.

@ ???? Lisicki - Georges 55/45 Trudno powiedzieć, szanse bardzo zblizone, dyspozycja dnia zadecyduje, kazda potrzebuje tego zwycięstwa.

@ ???? Radwańska - Barrois 55/45 Niemka wygrywa do zera z Lucką i Bartoli !!! Uwazajcie !!! kurs na Age 1.15 jest smiechu wart ! Niemka pamiętam tez wygrała 1 seta z Kim w Paryzu. Jest bardzo bardzo niebezpieczna, nie zawsze Adze wyjdzie mecz zycia! Jak przyjdzie słabszy...niemka to kawał baby, swietny serw, wolej + dobra gra z głębi, mysli na korcie i jest w super dyspozycji !


Moze komuś pomogłem ? Jezeli tak to bardzo mnie to cieszy, miłego popołudnia i powodzenia w wygrywaniu PLN !


---

Nie wiem kiedy:-:)-:)-(...ale do zobaczenia ! ANDRE@


@ Karolina wygra turniej !

W Stutgarcie zagrałem trzy typy i wszystko na plus

1.55
1.30
1.35

Półfinały :

Stosur - Georges 1 90%

Wozniacki - Radwanska 1 85%

Finał :

Wozniacki - Stosur 1 90%


---
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
,ale doping zamiast jej pomagać,przeszkadza
chyba inny mecz oglądaliśmy, Niemka była strasznie &quot;naładowana&quot; energią, publiczność akurat jej pomagała zdecydowanie, a nie przeszkadzała, wiele było gestów, którymi nakręcała zarówno siebie jak i publikę...
5 piłek pod rząd w 4 metrowy aut
tu akurat rozumiem zastosowanie hiperbolizacji, bo błędów było sporo, jednak to raczej zdenerwowanie Serbki, która była jakaś nijaka wczoraj... Niby to Niemka musiała więcej biegać itd, jednak większość wymian wygrywała i gdyby nie chciała za szybko kończyć, to nie potrzebowałaby bodaj 5 piłek meczowych...
z jednym się zgodzę w 102 %, tenis dużo bardziej wg mnie opłaca się grać live... Każdy mówi o tym, że WTA to szopki, ustawki itd... Po raz kolejny mówię ! LIVE !
Przykład ? Grajcie sobie progresją na to, że Karolina będzie łamać... Kursy będą minimum 1.8-2.2, skoro mecz ~ 1.40, a 4-5 przełamań w meczu to minimum, bo jednak Karola to klasa wyżej obecnie niż Jelena, nie wspominając o poprzedniej rywalce Niemki, które też łamały ją po kilka razy...
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Na szybciutko:

Woźniacki - Petkovic - 1 ✅ 6:4, 6:1 ✅
kurs:1,37

Mecz został już opisany przez Andre ale dodam kilka słów od siebie ????
Niemka strasznie się męczy, wczoraj grała średnio, a na Woźniacki to raczej nie wystarczy. Co prawda ostatnio z nią wygrała, ale myślę, że dziś Caroline weźmie rewanż.
Petkovic ma ambicje i wolę walki, ale to nie wystarczy.

Do tego Radwańska - Barrois 2:1
kurs: 4,7
To gram za drobne. Po prostu Agnieszka lubi sobie wygrać 2:1, a myślę, że akurat Barrois może stawić opór. Jest to zawodniczka raczej przeciętna, ale gra u siebie i to już jest jakimś plusem, do tego ograła wczoraj Bartoli, prezentując się całkiem nieźle.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Agnieszka lubi sobie wygrać 2:1
ZainspirowałAŚ;) mnie tym, co Aga lubi... na ostatnich 20 wygranych pojedynków raptem 3 razy wygrywała 2:1.
To już bardziej lubi wygrać 1.seta 6:0 lub 6:1, bo robiła to 4-krotnie, a kursy odpowiednio 17 i 7.5...
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
//C

christopher48 // Kolego, jeszcze raz takie coś zrobisz i załatwię Ci dożywotniego bana na dział tenisowy. Na razie CZERWONA KARTECZKA.
Post pozostawiam, żeby wszyscy widzieli z jakim osobnikiem mamy tutaj do czynienia. Gwoli wyjaśnienia, ten użytkownik najpierw zaczął oczerniać Wozniacki, ale jak się sytuacja na korcie zmieniła, to zedytował to wszystko.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
No i po co pisać coś, a potem kasować, gdy sytuacja ulegnie zmianie ?!? Skoro już się pisze jakieś emocjonalne posty, bo nie wchodzi mecz, to może lepiej zostawić jednak, żeby inni popatrzyli i się :]...
Ludzie, to jest WTA ! Tu 1 czy 2 przełamania nic nie znaczą, szczególnie jeśli ma się za rywalkę zawodniczkę pokroju Karoliny...
Co robi takiego Karola, że niby nie zasługuje na &quot;1&quot; ? Poza tym że prowadzi 6:4 1:0 ?
już 3 razy łamała, kursy ciut powyżej 2, to tak a propos mojej wcześniejszej propozycji grania na przełamania;)
E ; 5 przełamań Karoliny ~2.0, oby więcej takich spotkań ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom