>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Stuttgart & Fez, 18-24.04.2011

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Halep-Flipkens 1 1,45 ✅

Obie w Fes bez straty seta,ale to Rumunka miała nieco trudniejsze przeciwniczki.Ogranie Yakimovej,Kudryatsevej oraz Arn robi na mnie większe wrażenie niż wygrane z Soler,Daniilidou oraz Lalami.Wczorajszy pojedynek Belgijki z Lalami to był wogle kompletna pomyłka.Niewiem jaki cudem Marokanka ograła Rezai czy Doi bo wczoraj grała fatalnie i 60 61 dla Flipkens odzwierciedla przebieg meczu.Bardziej wyglądało to jak trening aniżeli mecz rangi wta.Halep wczoraj gładko ograła Arn i wg mnie to ona wygra cały turniej.Gra najlepiej z całej czwórki i mocno się zdziwie jak przegra z którąś z nich.

Woźniacka-Radwańska(+5,5) 2 1,83 ✅

Radwańska gra tutaj nieźle,ograna 60 61 Hampton,Schiavone 61 63 oraz Barrois 75 63 dobrze świadczą o formie Agnieszki.Choć trzeba powiedzieć,że troche kłopotów z Niemką Barrois Isia miała,ale dała rade.Woźniacka jak zwykle solidnie gładko ograna Kucova oraz Petkovic,ale sądzę,że dopiero dzisiaj czeka ją poważny test.Kucova to niższa półka a Petkovic nie wytrzymała psychicznie i poległa.Radwańska wyraźnie złapała wiatr w żagle i wątpie aby tutaj było 6-3 6-3 dla Dunki.Kurs zachęca a szanse uważam,że duże bo Radwańska zaczęła grać agresywnie i są tego efekty.
Halep w dwóch setach wygrała i potwierdziła,że jest w dobrej dyspozycji.Mimo,że Brianti dzisiaj nie grała i dłużej odpoczywa,to i tak Halep jest dla mnie mocną faworytką jutrzejszego finału a 1,35 na nią to lokata 35%,której w żadnym banku nie znajdziemy.


Radwańska przegrała 5-7 3-6 ale handi pokryła,choć w pewnym momencie było gorąco.Spotkanie Dunki z Polką pokazało,że Woźniacka,która napewno nie jest w szczytowej formie,popełniająca sporą (jak nią) ilość błędów i tak gra o niebo lepiej od naszej Agnieszki.Radwańska dużo traci jeśli chodzi o przygotowanie fizycznie w stosunku do Karoliny i widać to było dobitnie w tym meczu.Technicznie nie jest źle,zauważyłem też,że poprawiła serwis,ale to wciąż za mało,dużo za mało na Dunke,bo Woźniacka jest poprostu silniejsza.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wozniacki właśnie ograła 2-0 Radwańską,jak zwykle pewnego poziomu Polka nie przeszkoczyła. I jeśli to talentu który niewątpliwie posiada nie dołoży pracy nad kondycją to już zawsze będzie niespełnioną nadzieją. Wozniacka jest najsłabszym nr 1 WTA jaki kiedykolwiek widziałem w grze,a mimo tego Radwańską bije na głowę. Kurcze a człowiek jako Polak zawsze ma tą nadzieję że w końcu się dziewczyna przełamie..No ale Nadal samym talentem nie wygrywa,więc czemu Isia by miała:;/:
 
gju 134

gju

Użytkownik
Wozniacki - Goerges 2 (4.5)
Mecz Stosur - Goerges stał na bardzo wysokim poziomie. Obie panie grały bardzo mocno, ale w ogóle nie brakowało dokładności. Niemka bardzo dużo potrafi. Bardzo dobry serwis, świetna, płaska gra z głębi kortu, nie ma problemu z wykończeniem wysokiej piłki bliżej siatki. Stosur grała na niezwykle wysokim poziomie, ale Niemka potrafiła pomimo to wygrać. Ma ona za sobą publiczności, widać, że czuje się tu jak ryba w wodzie. Wozniacka trafiła na Isie, która zrobiła wielki postęp i nie grało się jej łatwo. Gdyby nie straszliwe wybieganie Karoliny, Radwańska mogłaby namieszać. Gra Wozniackiej na prawdę przeciętna i aż niechce się dowierzać, że to nr 1.
Kurs przepyszny, dla osób o gorszych nerwach można grać wszystkie linie overowe.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Wozniacki-Georges(+5,5) 2 1,90

Typ wart gry wg mnie.Niemka gra tutaj nieźle i linia z pewnością do pokrycia.Serwis dobrze funkcjonuje,bardzo dobra gra kątowa i return nie kiedy bardzo dobry.Publiczność z pewnością będzie ją mocno wspierać,co powinno ją dodatkowo uskrzydlić.Szanse spore na pokrycie hc,bo Woźniacka popełnia troche błędów i w szczytowej formie nie jest.Zapewne wygra całe zawody,ale nie sądzę aby wygrała conajmniej 6 gemami.Radwańska wczoraj pokryła tę linię,ale sądze,że Polka jest słabiej przygotowana kondycyjnie niż Georges i tutaj również upatruje szans Julii.

Halep-Brianti 1 1,35

Lokata 35% o czym już pisałem wcześniej.Rumunka gra tutaj bardzo dobrze,miała nieco trudniejszą drabinkę niż Włoszka i to ona jest mocną faworytką tego finału.Brianti wczoraj bez gry bo Safina skreczowała,wcześniej po 3 setach ograła Oudin,ale dzisiaj za dużo do powiedzienia nie powinna mieć.Niewyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo Halep.


Hlavackova i Voracova v Bratchikova Klemenschits 1 1,25

Czeszki deblowo o przynajmniej klase lepsze.Doświadczenie i ogranie zdecydowanie po stronie Hlavackovej i Voracovej.Dla Bratchikovej i Klemenschits finał to i tak już duży sukces i niewierze,że Czeszki przegrają ten finał z poprostu słabszymi rywalkami.Na podbitke jak znalazł.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Niestety Aga silniejsza fizycznie już raczej nie będzie,jakoś nie ma parcia na siłownię i nie ma też do tego predyspozycji ani charakteru,co prawda widać znaczą poprawę serwisu,ale to niestety są już chyba granice tego,co można &quot;wyciągnąć&quot; z Agi.Karolina to pewna siebie,swoich wartości,pozbawiona kompleksów kobieta pełną parą,w łóżku mogłaby zamęczyć:cool:Co rzuciło mi się w oczy,to jak już wyżej zauważyliście zdecydowanie lepsze przygotowanie fizyczne,ale także umiejętność zachowania koncentracji w każdym momencie,Karo nie miała momentów,w których zepsuła by kilka pkt z rzędu,Aga jeśli coś jej nie wyjdzie,wali jak szalona po autach i robi minę pokrzywdzonego trola,w moim odczuciu(ale to tylko moje zdanie) ta dziewczyna odczuwa zbyt wielki nacisk wywierany na nią przez Papę Radwańskiego,wiem jak Agnieszka zachowuje się poza kortem,kto nie zna jej bardziej,myśli pewnie,że jest zadufaną w sobie smutną i monotonną paniusią,ale tak naprawde jest fajną uśmiechniętą kobietą,kiedyś w którymś wywiadzie powiedziała nawet,że wstyd jej,kiedy ogląda swój mecz w Tv i widzi jak się zachowuje,powiedziała,że to wina stresu,który towarzyszy jej spotkaniom,no i teraz zobaczcie,jak usposobionym człowiekiem jest Robert Radwański,a jakim Piotr Wozniacki,z tego drugiego kipi optymizm,widać u niego uśmiech pełną parą,nie dziwie się w takim razie,że jego córka jest nr.1,nie ma na niej aż takiego ciśnienia jakie wisi na Agą,nie ma u nich takiego parcia na sałatę,jakie w moim odczuciu jest u Radwańskich,polecam obejrzeć wywiad Piotra z Romanem Kołtoniem,półgodzinny wywiad oko w oko,można dowiedzieć się kilku ciekawych spraw o nim,o Karolinie,o tym jakie trudności przechodzili lata wstecz itp itd.Co do dzisiejszego spotkania nie chcę za bardzo się wypowiadać,gdyż nie wiem jak psychicznie zaprezentuje się Goerges,osobiście zagrałbym Handi dodatnie,ale raczej odpuszcze to spotkanie.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Wozniacki – Goerges 1 1,25 (nordicbet) – 10/10
Wozniacki – Goerges 2-0 1,51 (centrebet) – 8/10
Wczoraj Radwańska grając świetnie nie potrafiła ograć Wozniacki, która przygotowaniem fizycznym wykańcza rywalki. Oglądając wczoraj mecz „Polek” byłem rozgoryczony końcowym wynikiem, nie dlatego, że Agnieszka przegrała, ale dlatego, że po raz kolejny tenis siłowy wygrał z tenisem technicznym…
Goerges niewątpliwie gra turniej życia, dochodząc do finału zaskoczyła niemal wszystkich. Jednak to co mogła zrobić to już zrobiła, nie ma atutów, żeby pokonać Karolinę, dla mnie jest skazana na porażkę w tym meczu (w normalnych okolicznościach).
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wczoraj zgodnie z planem ;) Karola to inny poziom i tyle w porównaniu do Radwańskiej...
Nie grajcie na Niemkę ! Szkoda kasy ! Niemka podobnie jak jej rodaczka Petkovic, gra tu dość agresywnie i rezultat także będzie podobny...
Nie wierzę, że będzie jej wszystko wchodzić, a gdy zaliczy kilka autów, to jej gra się posypie (patrz początek 2.seta wczoraj, parę błędów i nerwowość 10/10), a dziś mając po 2.stronie siatki Wozniacki jest to nieuniknione... Publiczność jej w tym &quot;pomoże&quot; i się zagotuje waląc 2-3 metrowe auty... a Karola wypunktuje ją spokojnie... Goerges nie ma atutów w tym starciu (jak powiedział mój poprzednik;)), h2 gemy może, może, ale nie czysta 2 !
Co do wczorajszego meczu &quot;Polek&quot;, to gdyby nie kilka błędów przy siatce w kluczowych momentach spowodowanych... no właśnie, hgw czym ! rozprężeniem ? brakiem koncentracji ?, czy też umiejętność wykorzystania 0-40 w 9.gemie, to Aga mogłaby powalczyć skuteczniej, nawet przy 52% wygranych z 1.serwisu i 19 bp Karoliny... to Agnieszka więcej wczoraj biegała (a propos biegania Wozniacki)...
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
sami specjaliści widze hehehe
Pokaż klase miszczu:]


E:

Krytykować najłatwiej,ale samemu się pokazać i zrobić coś pożytecznego to nie już nie tak łatwo.Jeśli jednak już zrobisz coś dobrego to również nie oznacza,że możesz sobie krytykować innych bo nie na tym to polega.To jest forum,które ma na celu pomogać a nie zniechęcać.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
meczu nie oglądałem, ale wynik duża niespodzianka, jakby nie patrzeć... tak czy siak, na dzień dzisiejszy Karolina główna faworytka do zwycięstwa w Paryżu, bo do tego wszystkie zmierzają...
 
G 40

gunslinger

Użytkownik
tak czy siak, na dzień dzisiejszy Karolina główna faworytka do zwycięstwa w Paryżu, bo do tego wszystkie zmierzają...
Oj sczerze wątpie,Karolina nie gra zbyt dobrze na Clayu,nigdy nie wygrała na takim prawidzym clayu żadnej imprezy(tych amerykańskich nie licze),poza tym Goerges dzisiaj pokazała że zawodniczki które grają dobrze w ofensywie i wytrzymują zarówno psychicznie jak i fizycznie trudy meczu są nie lada wyzwaniem dla Dunki.Jak dla mnie największą faworytką na kortach Rolanda Garrosa jest Samantha Stosur.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Oj sczerze wątpie,Karolina nie gra zbyt dobrze na Clayu,nigdy nie wygrała na takim prawidzym clayu żadnej imprezy(tych amerykańskich nie licze),poza tym Goerges dzisiaj pokazała że zawodniczki które grają dobrze w ofensywie i wytrzymują zarówno psychicznie jak i fizycznie trudy meczu są nie lada wyzwaniem dla Dunki.Jak dla mnie największą faworytką na kortach Rolanda Garrosa jest Samantha Stosur.
Samantha Stosur...? Litości. Owszem, dziewczyna od dwóch lat wyraźnie dobrze czuje się na tamtejszych kortach, ale w tym roku forma za nią nie przemawia i to dość wyraźnie...w 2009 miała baardzo udaną drabinkę, jeden fajny mecz naprawdę wówczas z Eleną zagrała a tak to...?
W 2010 było świeżo po siłowni, napakowana like hell i forma wówczas dograła, dziewczyna męskim serwisem szła w konkury z siostrami Williams i to było fajne.
Teraz, jak ktoś oglądał jej mecze, choćby na tym turnieju, to już nie ta sama zawodniczka. Jak dojdzie do półfinału w tym roku to będzie to w mojej opinii jej duży sukces.
Wozniacki, Wozniacki...też jej nie widzę z trofeum. jak dla mnie to wygra jakiś czarny koń, ale nie pokroju Goerges czy Radwańskiej ???? Szczerze mówiąc ciężko mi nawet zgadywać, taki tam b***** teraz panuje.
Wozniacki, podpinam się pod kogoś kto to wcześniej powiedział, jest jedną z najsłabszych #1 w historii i zajmuje swoje miejsce tylko poprzez duże braki w naprawdę dobrych tenisistkach.
Czołowka WTA ładnie wyglądała jak grały Williamski, Davenport, Dementieva, Sharapova, Kuza w dobrej formie. A teraz? Śmiech na sali. Li, Schiavone, Azarenka, Jankovic... no do jasnej ciasnej, to zawodniczki które nie potrafią wygrać dwóch turniejów pod rząd, a one są w pierwszej dziesiątce i co gorsze, nie widać kto miałby je zastąpić. W obecnych czasach Graf chyba bez rakiety zdobyłaby Wielkiego Szlema...
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Wozniacki-Georges(+5,5) 2 1,90 ✅

Typ wart gry wg mnie.Niemka gra tutaj nieźle i linia z pewnością do pokrycia.Serwis dobrze funkcjonuje,bardzo dobra gra kątowa i return nie kiedy bardzo dobry.Publiczność z pewnością będzie ją mocno wspierać,co powinno ją dodatkowo uskrzydlić.Szanse spore na pokrycie hc,bo Woźniacka popełnia troche błędów i w szczytowej formie nie jest.Zapewne wygra całe zawody,ale nie sądzę aby wygrała conajmniej 6 gemami.Radwańska wczoraj pokryła tę linię,ale sądze,że Polka jest słabiej przygotowana kondycyjnie niż Georges i tutaj również upatruje szans Julii.

Halep-Brianti 1 1,35 ⛔

Lokata 35% o czym już pisałem wcześniej.Rumunka gra tutaj bardzo dobrze,miała nieco trudniejszą drabinkę niż Włoszka i to ona jest mocną faworytką tego finału.Brianti wczoraj bez gry bo Safina skreczowała,wcześniej po 3 setach ograła Oudin,ale dzisiaj za dużo do powiedzienia nie powinna mieć.Niewyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo Halep.


Hlavackova i Voracova v Bratchikova Klemenschits 1 1,25 ✅

Czeszki deblowo o przynajmniej klase lepsze.Doświadczenie i ogranie zdecydowanie po stronie Hlavackovej i Voracovej.Dla Bratchikovej i Klemenschits finał to i tak już duży sukces i niewierze,że Czeszki przegrają ten finał z poprostu słabszymi rywalkami.Na podbitke jak znalazł.
Georges nawet wygrała,Halep dość mocno zawiodła,ale trzeba powiedzieć,że Brianti bardzo dobrze trzymała podanie.Hlavackova/Voracova na luzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom