>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Stuttgart, Istanbul 24.04-30.04.2017

Status
Zamknięty.
K 4

kakashi-hatake

Użytkownik
Co tak wysoko na muguruze? Jakaś kontuzja czy co?
Kurs wcale nie jest zawyżony. Młoda Estonka (tak się to odmienia? Polonistka pewnie by mnie zabiła :p) jest w formie i przy grającej ostatnio w kratkę Hiszpance ma szanse. Radziłbym jednak unikać stawiania w tym meczu. Bo zarówno jedna jak i druga tenisistka mogą to wygrać.
 
hentai 130

hentai

Użytkownik
Sharapova - R. Vinci 1 @1.35 Unibet

Moim zdaniem promocja dnia. Rzadko gram WTA, ale obok tego nie mogę przejść obojętnie. Sharapova wraca do gry po przerwie i będzie chciała wrócić z przytupem. Okazja ku temu świetna bo Vinci ewidentnie jest pod formą na 5 ostatnich meczów wygrała tylko 1. Kurs wygląda tak ze względu na wiadomą przerwę. Maria nie zapomniała jak się gra przez ten czas i rozprawi się z Vinci i pewnie powalczy o cały turniej.

✅✅
 
bstjn 9

bstjn

Użytkownik
Sharapova - R. Vinci 1 @1.35 Unibet

Moim zdaniem promocja dnia. Rzadko gram WTA, ale obok tego nie mogę przejść obojętnie. Sharapova wraca do gry po przerwie i będzie chciała wrócić z przytupem. Okazja ku temu świetna bo Vinci ewidentnie jest pod formą na 5 ostatnich meczów wygrała tylko 1. Kurs wygląda tak ze względu na wiadomą przerwę. Maria nie zapomniała jak się gra przez ten czas i rozprawi się z Vinci i pewnie powalczy o cały turniej.
Forma Maszy to zupełna niewiadoma, moim zdaniem no bet. Do tego kurs niski.
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Sharapova - R. Vinci 1 @1.35 Unibet
Moim zdaniem promocja dnia. Rzadko gram WTA, ale obok tego nie mogę przejść obojętnie. Sharapova wraca do gry po przerwie i będzie chciała wrócić z przytupem. Okazja ku temu świetna bo Vinci ewidentnie jest pod formą na 5 ostatnich meczów wygrała tylko 1. Kurs wygląda tak ze względu na wiadomą przerwę. Maria nie zapomniała jak się gra przez ten czas i rozprawi się z Vinci i pewnie powalczy o cały turniej.
Masa meczy, które mają większy value a wy gracie jakieś niewiadome gdzie możliwy jest dosłownie każdy scenariusz. Jak już to lepiej pograć vinci handi ale to jak ktoś lubi ryzyko...
Nie wiem jak wy gracie, to samo radwańska wczoraj, połowa forum grała ją i prosze bardzo ;)
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Co tak wysoko na muguruze? Jakaś kontuzja czy co?
Dla Muguruzy to pierwszy mecz na cegle od dlugiego czasu, ba nie grała wogóle od czasu krecza w Miami. Kurs dyskontuje tą niepewność. Uważam że słusznie, zanim Muguruza się rozkręci Anett może wygrać pierwszy set
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Buyukakcay - Zanevska
@2.60 Unibet
6:2, 6:1 ✅ ✅
Turczynka dostaje ostatnio baty od wszystkich jak leci (10 porażek z rzędu), ale jest jeden mały szczegół. Rozpoczyna się turniej w Stambule, czyli na jej terenie, który to turniej w ubiegłym roku Cagla wygrała. Oczywiście nie była wtedy w takim dołku, ale myślę, że jest na maksa zmotywowana, od początku kwietnia nie grała, zapewne mocno przygotowując się do tego turnieju, nie ma wątpliwości, że dla niej najważniejszego. Do tego dochodzi chęć przerwania tej fatalnej serii, która oczywiście nigdy chwały nie przynosi, ale przyglądając się ostatnim wynikom, to grała z dość mocnymi zawodniczkami - Kontaveit, Dodin, Ozaki, Golubic, nie mówiąc o Koncie czy Muguruzie. Niepokojący jest tylko ostatni wynik z Begu, gdzie nie ugrała ani jednego gema.
Zanevska to oczywiście nie jest jakaś kelnerka, parę spotkań w tym roku wygrała, ale bez większych splendorów. Na clayu również coś tam pograła, ale na pewno nie więcej niż Turczynka. Myślę, że te wszystkie dywagacje nie będą miały jutro znaczenia i Cagla na własnym terenie, gdzie rok temu spisała się kapitalnie, w końcu przerwie serię porażek, okazja jest do tego idealna, a kurs dość dobry.
no i to się nazywa przełamanie ;)
Babos - Buyukackay
over 19.5 gema
@1.92 Unibet
4:6, 6:7 ✅ ✅ nie doceniłem Turczynki (albo przeceniłem Babos), ale kto zagrał na wygraną (kurs 4) to tylko lepiej, ważne że do przodu
Tak jak myślałem, na korcie w Stambule, gdzie przed rokiem Cagla wygrała, tchnięty w nią został wielki zastrzyk motywacji. W drugiej rundzie trafia na Timeę Babos. Wydaje się, że jest to zbyt mocna przeciwniczka i na nią ,,pomoc ścian&#39;&#39; nie wystarczy. W zeszłym roku wygrywając tutaj turniej, nie mierzyła się raczej z zawodniczkami tej klasy. Ale według mnie pogromu tutaj nie będzie. Dzisiaj Turczynka mimo dużej presji na przerwanie fatalnej serii wygrała i to zdecydowanie, więc powinien być większy luz, ale z drugiej strony wielka motywacja.
Babos oczywiście jest zdecydowaną faworytką i bardziej doświadczoną zawodniczką, ale Buyukackay potrafi tutaj wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i dziesięć gemów jak najbardziej może ugrać, a może przy słabszym dniu Węgierki pokusi się o wygranie seta. Timea nie zachwyca od połowy ubiegłego roku, poza wygranym w tym roku turniejem w Budapeszcie (czyli u siebie). W pierwszej rundzie pokonała 6:2, 6:3 Szwajcarkę Perrin, natomiast przed dwoma tygodniami w Biel kreczowała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 3

zbyszek1669

Użytkownik
no i to się nazywa przełamanie ;)

Babos - Buyukackay
over 19.5 gema
@1.92 Unibet

Tak jak myślałem, na korcie w Stambule, gdzie przed rokiem Cagla wygrała, tchnięty w nią został wielki zastrzyk motywacji. W drugiej rundzie trafia na Timeę Babos. Wydaje się, że jest to zbyt mocna przeciwniczka i na nią ,,pomoc ścian&#39;&#39; nie wystarczy. W zeszłym roku wygrywając tutaj turniej, nie mierzyła się raczej z zawodniczkami tej klasy. Ale według mnie pogromu tutaj nie będzie. Dzisiaj Turczynka mimo dużej presji na przerwanie fatalnej serii wygrała i to zdecydowanie, więc powinien być większy luz, ale z drugiej strony wielka motywacja.
Babos oczywiście jest zdecydowaną faworytką i bardziej doświadczoną zawodniczką, ale Buyukackay potrafi tutaj wznieść się na wyżyny swoich umiejętności i dziesięć gemów jak najbardziej może ugrać, a może przy słabszym dniu Węgierki pokusi się o wygranie seta. Timea nie zachwyca od połowy ubiegłego roku, poza wygranym w tym roku turniejem w Budapeszcie (czyli u siebie). W pierwszej rundzie pokonała 6:2, 6:3 Szwajcarkę Perrin, natomiast przed dwoma tygodniami w Biel kreczowała.
trzeba zwrócić uwagę na fakt ze dziewczyny grają razem debla na tym turnieju, jeśli miedzy nimi panuje dobra atmosfera to można spróbować na win Turczynki. ✅✅

a co do dzisiejszych meczy kobiet moga byc ciekawe spotkania i ciekawymi wynikami tak jak
Kuznetsova - Siegemund ( moim zdanie niemka ma szanse godnie powalczyc i wygrac i szczerze powiem nie bedzie to niespodzianka jak dla mnie ) ✅✅

Konta - Sevastova ( kolejny mecze gdzie moze wygrac zawodniczka skazana na pozarcie. Konta swoja gra bardziej pasuje do kortów twardych, a Sevastva fajne wyniki na zemi ma w tym roku ) ✅✅

Errani - Mertens - wydaje mie sie ze sara musi wejsc na odpowiedni poziom by zdobyc troche pkt. bo pocztek roku nie miała udany, a jak wiadomo na ziemi najlepsze wyniki a kurs dzisiaj zachecajacy 1.8 w milenium )
Przegrana na własne zyczenie... ⛔⛔
I te 3 mecze daja ładny kurs koło 20. za drobne warto sprobowac
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Kuznetsova - Siegemund (+1,5 seta) 2 ✅ wynik 4-6, 3-6
1.65 Unibet


Jeden z ciekawszych meczów w dzisiejszym dniu. Bezpośredni bilans spotkani pań wynosi 1-1, Svetlana wygrała w Wimbledonie, a Niemka rok temu w Madrycie, na kortach ceglanych, na których spotkają się również dzisiaj. Laura to tenisistka, która najlepiej wypada właśnie na clay&#39;u. W cyklu WTA wygrała 1 turniej i raz była w finale właśnie na mączce. Wygrała też 11 turniejów ITF, wszystkie, rzecz jasna, na kortach ceglanych. Siegemund zagrała w tym roku 6 spotkań na tej nawierzchni, przegrała raz (półfinał w Charleston z Kasatkiną). Kuznetsovej nie trzeba przedstawiać, zawodniczka ze światowej czołówki, aktualnie nr 9, zwyciężczyni turniejów wielkoszlemowych. Gdy ma dzień, potrafi wygrać z każdą zawodniczką. Ale Rosjanka jest też tenisistką bardzo chimeryczną. Zdarzają jej się mecze, gdzie połowa zagrań ląduje w siatce, bądź na aucie. W tym roku Sveta rozegrała tylko 1 mecz na mączce, w 1 rundzie tego turnieju wygrała z Bertens 2-1. Uważam, że dzisiejszy mecz będzie wyrównany, obie panie potrafią i lubią grać na tej nawierzchni i liczę na, przynajmniej seta, dla Siegemund.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
trzeba zwrócić uwagę na fakt ze dziewczyny grają razem debla na tym turnieju, jeśli miedzy nimi panuje dobra atmosfera to można spróbować na win Turczynki.
To rzeczywiście ciekawe, nie wiadomo co o tym myśleć. Ale jeśli dobrze patrzę to grają w parze deblowej pierwszy raz, więc może to przypadek i nie są żadnymi koleżankami ????
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Szarapowa - Makarowa(+1,5s) 2 @ 2.06 ⛔
Rozumiem, że bukmacherzy są podekscytowani udanym powrotem Szarapowej. Ewidentnie zaniżają na nią kursy, a właściwie to zagrała dopiero 1 mecz. Owszem pokazała w nim, że jest w dobrej formie, jednak nie była w stanie zdominować Vinci. Wygrała w 2 setach, ale właściwie w obu setach mogło to różnie się potoczyć.
Uważam, że Makarova może jeszcze bardziej napsuć krwi Szarapowej. Z Radwańska pokazała, że jest dobrze przygotowana do turnieju. Bilans bezpośrednich pojedynków wynosi 6-0 dla Marii. Makarowa na pewno wie, że jeśli ma pokonać kiedykolwiek Szarapową to być może jest to właśnie te okazja, gdzie jeszcze Maria nie jest do końca ograna. Myślę, że przynajmniej tego 1 seta dziś ugra, a może nawet pokusi się o niespodziankę.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Stuttgart
Mladenovic - Suarez Navarro typ 2 kurs 2,05 Expekt
Widzialem w trunieju juz obie zawodniczki i bardziej zaufam tu Hiszpance i jej umiejetnosci gry na tej nawierzchni. Mladenovic ciagle robi postepy i jej gre wreszcie oglada sie z przyjemnoscia,ale dzisiaj pokonala Kerberowne,ktora dla mnie stracila jakies 50% na jakosci gry w porownaniu do zeszlego sezonu. Hiszpanka pokonala tu juz 2 zawodniczki,kwalifikantke Korpatsch,obie postawily jej twarde warunki,a mimo to sobie poradzila. I o ile 2 serwis pewnie bedzie atakowany przez Kiki,to na tej nawierzchni zdecyduje jednak gra z glebi pola,a tu Carla ma zdecydowanie wiekszy repertuar. Moze nie bedzie to krotki mecz,pewnie troche przelaman,ale kurs jest moim zdaniem kuszacy.

Kontaveit - Sharapova +1.5 seta typ 1 kurs 1.95

Koledzy powyzej stawiali na Makarova w pojedynku z Maryska,ale jesli ktos na tym etapie moze powalczyc z Szarapowa o zwyciestwo,to jest to... Kontaveit. Pisze to zbudowany i mile zaskoczony jej postawa w meczu z Muguruza,w ogole uwazam,ze Estonka zlapala mega forme,moze nawet ciut powyzej jej rzeczywistych umiejetnosci. W tym roku ma tylko 5 porazek,kilka ladnych razy pokazujac,ze walczy do konca. Pokonac Muguruze nawet majaca male klopoty zdrowotne,i to w takim stylu (3 set !),dostajac jeszcze dzien odpoczynku ? To mi mowi,ze Anetka wyjdzie na pelnej k...ie na ten mecz (a propos,gdzie jest Andre@ i jego ulubiona &quot;pelna k...a ? :))) ).
Uwazam,ze to jest wlasnie moment,kiedy warto sprobowac,doceniajac klase Maryski, teraz nadchodzi pierwszy test w postaci dziewczyny w formie,bo o tym roku dla Vinci czy Makarovej to wypada pomilczec.

Stambul
Cepelova Yastremska typ 1 1.5
Napisalem to kilku ludziom - Dayana to ogromny talent,ta 16-latka przypomina mi troche najlepszy rok Bouchard,gra bez kompleksow,bardzo ofensywny tenis,sporo umie... No ale realia sa takie,ze poki co pokonala beznadziejna od jakiegos (dlugiego) czasu Petkovic i Kalinskaja... Cepelova to obecnie 2 poprzeczki wyzej,a Dayana bywa genialna,ale jak to 16-latka ma olbrzymie klopoty z regularnoscia gry,czy tez wciaz jeszcze z emocjami na korcie. Dla mnie Slowaczka to wygra,czas Yastremskiej nadejdzie...
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Kontaveit +1.5 seta @1.96 pełna stawka
Kontaveit Win @3,60 1/2 stawki
Myślę, że na tym meczu przygoda Rosjanki w tym turnieju może się zakończyć a jej zwycięstwa z słabą Vinci i Makarovą jakoś mnie nie podniecają jak innych. Tutaj trafia na młodą zawodniczkę głodną gry i w super formie, a w meczu z Sharapovą odpali jeszcze bardziej bo kto by nie chciał wygrać w jej wieku z tak wielką gwiazdą. Jak Sharapova nie straci tutaj chociaż seta to będę w dużym szoku.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Sevastova-Halep 2 @1.22
Jakos sobie m iciezko wyobrazic, zeby Halep przegrala. Simona wraca co swojej coraz lepszej formy i to bylo juz widac w Miami, gdzie tak naprawde chyab tylko ona postawila sie w tym turnieju Johannie Koncie. Czuue, ze to mzoe byc udany sezon ceglany dla Halep. Uniejetnosci gry i prowadzenai wymian Halep ma znakomite. Duzo juz Halep w swojej karerze wygrala, a jeszcze sporp przed nia. Simoan byla juz finalistka French Open i to byc moze bedzie sezon, gdy zawalczy o wygranie tego szlema, poniewaz nie bedzie w tym sezonoe przeciez mlodszej z sioistr Williams, Azarenki, a ubiegloroczna zwyciezczyni Rolanda Garrosa Muguruza na razie niczy msie nie wyroznia. Sevastova wskrzesila swoja kariere, przyszly dobre wyniki, ale Halep to zbyt uniwersalana zawodniczka. Maly kurs, ale i tak bede to grac w akumulowanym zakladzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Od początku turnieju wszyscy szukają niespodzianki i grają przeciwko &quot;wyjcowi&quot;. A to pierwsze spotkanie, a to jest bez rytmu, a to rywalka w bardzo dobrej formie, a to przeciwniczki marne i bez formy, szkoda tylko, że Muguruza również beznadziejna. Wszystko super, tylko nie zapomnijmy, że Sharapova jest mega skoncentrowana, głodna gry i tutaj moim zdaniem gra swój optymalny tenis, a co najważniejsze, serwis, który często ją zawodził, na bardzo wysokim poziomie, przez co rywalki mają mało szans na przełamanie. Nie ma co ukrywać, Estonka również w Stuttgardze w bardzo dobrej dyspozycji, ale na mączce z powracająco do gry Sharapovą raczej jest bez szans, może ugra seta, ale to maksimum na co ją będzie stać, Maria powalczy jutro prawdopodobnie z Halep o zwycięstwo w turnieju, bo druga częśc drabinki zdecydowanie łatwiejsza.
Widziałem również wczoraj Mladenovic, i zastanawiam się jak można grać przeciwko Francuzce, która wczoraj niemal rozniosła Kerber i nie można tutaj mówić o słabej grze Niemki, po prostu Kiki zagrała swój najlepszy tenis, który prezentuje właśnie w tym sezonie i nie można tutaj mówić o przypadku, nawet mączka, która wydawałoby się jest jest słabszą nawierzchnią, nie przeszkadza w dominacji nad rywalką. Suarez-Navarro wraca do gry, tak można napisać, po fatalnej pierwszej części sezonu, próbuje się odbudować właśnie na mączce, nie ma co oceniać jej gry na podstawie kwalifikantki z 2 setki rankingu, czy Vesniny. Dzisiaj prawdziwy test i moim zdaniem go Hiszpanka obleje, bo to co prezentuje Kiki, bardzo dobry serwis, mocne returny i ofensywa, będzie dla Carli za ciężkim zadaniem do wykonania. Z całym szacunkiem, ale Carla w obecnej dyspozycji, ma mniej do zaoferowania co Kerber, którą Mladenovic wczoraj szybko pogoniła do domu.
Podsumowując:
Win Sharapovej, Win Halep, Win Mladenovic, 4 mecz dla mnie no bet, nie wiem co spodziewać się po Pliskovej na mączce, jeżeli miałbym coś pograć to over lub set dla Siegemund.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Mladenovic - Suarez Navarro 1 @ 1.82 Sbobet ✅ łatwo i przyjemnie
Kluczowym faktem przy tym typie jest to, że korty ziemne w Stuttgarcie są szybkie. Mówi się nawet, że bliżej im do tych amerykańskich, niż do tych europejskich.
Mladenovic gra sezon życia. Kort ziemne nie są jej domeną, ponieważ jest to zawodniczka ofensywna, która lepiej czuje się na szybkich podłożach. Tak, jak wspomniałem wyżej mamy tutaj do czynienia z szybkimi kortami ziemnymi i to na pewno jest na plus dla Francuski. Wczoraj &quot;zmiotła&quot; z kortu Kerber, co na pewno robi wrażenie. Widać, że warunki halowej jej służą. Zresztą od dawna wiadomo, że pod dachem Mladenović prezentuje się bardzo dobrze. Myślę, że jeśli utrzyma poziom z mecz z Kerber to nie tylko powinna wygrać to spotkanie, ale także ma szansę powalczyć o końcowe zwycięstwo w całych zawodach.
Jeśli chodzi o Suarez Navarro to jest to tenisistka uwielbiająca grać na cegle. W Stuttgarcie nigdy nie przeszła ćwierćfinału i myślę, że w tym roku nic się nie zmieni. Ona zdecydowanie woli grać na kortach ziemnych otwartych i wolniejszych.
Hiszpanka w tym sezonie zawodzi. Niby zaliczyła 1 półfinał w Monterrey, ale od tej zawodniczki wymaga się dużo więcej. W końcu w przeszłości bywała w TOP 10. Uważam, że Suarez Navarro &quot;tanio skóry ni sprzeda&quot;, ale ostatecznie ofensywny tenis Mladenović będzie górą.
W bezpośrednich pojedynkach mamy 2-0 dla Hiszpanki, ale spotkania rozgrywane były w latach 13-14, więc nie ma sensu brać je pod uwagę. Oba mecze rozgrywane były na kortach twardych.
 
Z 3

zbyszek1669

Użytkownik
Wczoraj tylko Errani zawiodła reszta meczy z ładnymi kursami siadła. Na dzisiaj tez cos sie znajdzie panie Tarki. Ja osobiscie grałbym to :

Cepelova - Yamstremska 1 1.5 ✅✅ 2-6 7-6 6-4 milenium ( młoda 16 letnia ukraina moze nie wytrzymac presji spotkania jak na nia spadła, mielismy ostatnio taki wyczyn przez 17 letnia czeszke ktora wygrała cały turniej, ale Cepelova widac ma chec zyskac troche pkt do słabego jak na nia ranking)

Sharapova M.-Kontaveit A. 1 1.25 ✅ badz 2:0✅ 1.6 ✅✅ 6-3 6-4

Svitolina E.-Cirstea S. 1 1.25✅ badz 2:0✅ 1.5 6-4 6-4

Mertens E.-Buyukakcay C. 2 2.8 ( dalej ide w strone turczynki, wczoraj ładny kurs siadł, dzisiaj tez okazja moze nie az taka jak wczoraj ale i tak warte gry) ⛔⛔ szkoda była nadzieja ale jej nie wykorzystała 6-4 4-6 6-2

Mladenovic K.-Suarez Nav.C. 2 2.08 ( przeczucie mimo wszystko duzo grałem na nia , a mladenovic nie przemawia za mna ) ⛔ 6-2 6-2

Nie ma tu konkretnych analiz bo nie lubie sie rozpisywac jak ma wejsc to wejdzie a jak nie to nie i zadna analiza głebsza nie pomoze.

Wszystkie typy z MILENIUM

--------------------

noname007x:

jak ma wejsc to wejdzie a jak nie to nie i zadna analiza głebsza nie pomoze
To jest oczywiste, jednak analizy są po to, aby przekonać innych użytkowników do pogrania danego typu. Suche typy można podawać w dziale &quot;Kupony&quot;. Następnym razem proszę o więcej treści, jeśli chcesz do tego działu wstawiać swoje typy.
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Mladenovic - Suarez Navarro 1 @ 1.80
Zdecydowanie Francuzka jest w większym gazie, aniżeli Carla. Mimo, że Kerber nie w takiej formie jak w ubiegłym sezonie, to taka zdecydowana wygrana nad nią jednak daje do myślenia. Tym bardziej, tak jak kolega wyżej napisał, mączka na pewno nie jest ulubiona nawierzchnią Krysi. Co do Hiszpanki...słabszy serwis od Kerber, na returnie też gorzej sobie radzi. Także jej jedyną szansą są długie wymiany, a jak wczoraj widzieliśmy, Krysia się ich nie boi. Jeśli doszłoby do trzeciego seta to tam Hiszpanka zostanie zjedzona. Słabiutko jak dla mnie wygląda fizycznie na korcie.

Kontaveit - Sharapova 1(+4.5gema)@ 1.95 unibet
Marysia jak można się spodziewać zagra mocno, głośno, ale czy celnie? Widać po niej, że jest pozytywnie naładowana co jak widać póki co jej służy. Gra na pełnym ryzyku, a to bardzo sprzyja takiemu typowi. Długie pierwsze sety w w pojedynkach z Vinci i Makarova również pokazują, że mimo nielicznych szans jakie daje Sharapova na przełamanie, sama nie potrafi uporać się z serwisem swoich rywalek. Młodziutka Estonka odprawiła już zeszłoroczną zwyciężczynię French Open, czy starczy jej sił na Rosjanke? Możliwe, że nie...ale handi jest spokojnie do pokrycia jeśli powalczy co najmniej jak wczoraj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Buyukakcay +1.5 seta - Mertens
@1.74
Unibet
4:6, 6:4, 2:6 ✅ ✅
Warto chyba jeszcze raz zagrać Turczynkę. Jak widać u siebie jest w sztosie. Wczoraj ograła 2:0 Babos. Wydawało mi się przed meczem, że to zbyt silna rywalka i grałem asekuracyjnie over gemowy (szczęśliwie wszedł), jednak duża niespodzianka stała się faktem. Skoro ograła Babos bez straty seta, no to tutaj też nic nie stoi na przeszkodzie żeby wygrać chociaż jednego.
Obie panie grają dalej w deblu w tym turnieju, wygrały wczoraj swoje mecze, w singlu nieco dłużej grała Mertens, ale za to grała wcześniej. Jednak Turczynka przed tym turniejem prawie trzy tygodnie nie grała, więc o różnicach w zmęczeniu nie może być mowy.
Motywacja Turczynki jest niepodważalna, a dodatkowo w półfinale może zagrać z Begu, której chętnie by się zrewanżowała za niedawną porażkę 0:6, 0:6 (!). Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić, żeby tutaj oddała mecz bez walki. Mertens jest oczywiście faworytką, ograła tutaj Kozlovą (2:0) i Errani (2:1), natomiast ogólnie jeszcze nie osiągnęła na clayu żadnego sukcesu i tutaj napotka spory opór Turczynki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom