>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Tokio, 23-29.09.2012

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Yanina Wickmayer - Jelena Jankovic
Typ: 2
Kurs: 1,53
Wynik: ✅ 3/6 3/6
Nie lubię Jankovic za bardzo i kurs jest raczej mały, ale nawet kulawa powinna wygrać ten mecz. Belgijka w beznadziejnej formie jest dziewczynką do bicia. Ciężko mi sobie wyobrazić inny wynik jak wygrana Jeleny.

Su-Wei Hsieh - Klara Zakopalova
Typ: 1
Kurs: 1,73
Wynik: ⛔ 3/6 7/6 1/6
Mecz pojutrze, ale już dziś polecam, bo kurs na pewno będzie spadać. Hsieh wygrała dzisiaj turniej w Guangzhou, jest w gazie i nie mam najmniejszych wątpliwości co do tego zwycięstwa. Zaszufladkować można ją w tej samej grupie co Sara Errani, czyli tenis niesiłowy, pełen techniki, kątowych zagrań, a przy tym wszystkim jest bardzo regularna - w przeciwieństwie do Zakopalovej, która robi mnóstwo błędów i znajduje się w krytycznej pozycji swojej kariery. Proponuję za wygrane pieniądze wypić przynajmniej jednego kielona za pana, który ustalał kurs na to zdarzenie. Osobiście usiądę z rodziną i się za niego wspólnie pomodlimy za pomoc w rozmnożeniu oszczędności. All in to za mało. 10/10

Yaroslava Shvedova - Fracesca Schiavone
Typ: 1
Kurs: 1,47
Wynik: ⛔ 6/4 6/7 4/6
Tu nawet nie ma sensu się rozpisywać. Staruszka Schiavone to wrak w tym sezonie, a reprezentantka Kazachstanu wręcz przeciwnie. To także powinien być mecz do jednej bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Su-Wei Hsieh - Klara Zakopalova
Typ: 1
Kurs: 1,73
Bukmacher: WilliamHill
Mecz pojutrze, ale już dziś polecam, bo kurs na pewno będzie spadać. Hsieh wygrała dzisiaj turniej w Guangzhou, jest w gazie i nie mam najmniejszych wątpliwości co do tego zwycięstwa. Zaszufladkować można ją w tej samej grupie co Sara Errani, czyli tenis niesiłowy, pełen techniki, kątowych zagrań, a przy tym wszystkim jest bardzo regularna - w przeciwieństwie do Zakopalovej, która robi mnóstwo błędów i znajduje się w krytycznej pozycji swojej kariery. Proponuję za wygrane pieniądze wypić przynajmniej jednego kielona za pana, który ustalał kurs na to zdarzenie. Osobiście usiądę z rodziną i się za niego wspólnie pomodlimy za pomoc w rozmnożeniu oszczędności. All in to za mało. 10/10
Też stawiam na Hsieh , wszytstkie przewagi bo jej stronie oprócz świeżości i tylko to może zastanawiać bo ostatni turniej rozgrywany w upale a trzeba pamiętać że jeszcze wcześniejszy turniej Hsieh wygrała czyli ostatnio masa meczy rozegranych. Zakapolova pod formą a kurs mimo ze spadl to kto na live ma szanse postawić niech bierze .
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Su-Wei Hsieh - Klara Zakopalova
Typ: 1
Kurs: 2,24 (na live)
Wynik: ⛔ 3/6 7/6 1/6
Podbijam swoją lokatkę (następnym razem będę unikał tego słowa, tym razem konsekwentnie trzymam się swojej poprzedniej analizy). Mecz został przełożony ze względu na deszcz. Jest *4/3 40-40 w drugim secie, więc miejmy nadzieję, że dobrze rozpocznie i bez problemów dociągnie tę partię do końca (najpewniej 6-3), a w trzeciej zrobi to, co powinna zrobić od razu, czyli kontrola od początku i podkreślenie zwycięstwa. Klara do momentu przełamania w drugim secie utrzymywała ilość wygranych piłek po trafionym pierwszym serwie na poziomie przeszło 80%, limit farta jej marnej dyspozycji się wyczerpał.

Julia Goerges - Marion Bartoli
Typ: 2
Kurs: 1,45
Wynik: ✅ 2/6 5/7
Francuzka grała kupę przed US Open i w sumie podczas na początku też, ale potem dawała radę, miała szanse ograć Sharapovą, teraz wydaje się być w przyzwoitej formie, a przeciwko Goerges gram regularnie i ona lubi dawać zarabiać. Dzisiaj wygrała, bo rywalką była Niculescu (jeszcze większe dno w tym roku), ale wcześniej przegrywała jak leci i stawiam śmiało, że jutro będzie podobnie.

Ana Ivanovic - Urszula Radwańska
Typ: 2
Kurs: 3,80
Wynik: ✅ 6/3 4/6 2/6
Tutaj patriotycznie. Być może to będzie strata kasy, ale na jakąś tasiemkę z 3 pewnymi betami można wrzucić za parę złotych. Tak jak to powiedział bodajże Karol Stopa (czy jak tam się zwie ten komentator Eurosportu, który dzisiaj komentował Wozniacki) - jeżeli Ulka zagra swój najlepszy tenis, to ma szanse, a jakby nie patrzeć, mimo systematycznych rozczarowań, gra nieźle ostatnimi czasy. Ivanovic jest chimeryczna, więc może pomoże, a może nie, ale warto spróbować.

Nadia Petrova - Simona Halep
Typ: 1
Kurs: 1,42
Wynik: ✅ 7/6 6/0
Wyniki tych zawodniczek wskazują tutaj Rosjankę jako zdecydowaną faworytkę i pomimo całej niechęci do tej tenisistki, chyba na nią zagram. Poradzi sobie z Cycatą, której na ostatnim USO oddała 2 gemy.

Samantha Stosur - Francesca Schiavone
Typ: 1
Kurs: 1,36
Wynik: ✅ 4/6 6/2 7/5
Tak zwana galante peffka. Stosur świetny US Open i bardzo emocjonujący półfinał z Azarenką zakończony tie-breakiem w trzecim secie, moim zdaniem był to lepszy mecz od finału Victorii z Sereną. Schiavone miała być dzisiaj za burtą, niestety tylko możemy się domyślać (break streamu) jak słabo grała Shvedova w ważnych momentach gry - niska trafność pierwszego podania, podwójne błędy, cała masa niewykorzystanych break pointów. Yaro w drugim secie trzykrotnie prowadziła mając przełamanie z przodu i za każdym razem dała się dogonić (3-1*, *5-4, *6-5). Cztery piłki meczowe przy własnym podaniu się zemściły i pechowo przegrała także trzeciego seta mimo wielu szans. 2-0 jak w pysk strzelił.

Jie Zheng - Dominika Cibulkova
Typ: 1
Kurs: 2,60
Wynik: ⛔ 0/6 3/6
Do Chinki zawsze z dystansem trzeba podchodzić, ale reprezentuje spoko tenis, a przeciwko Cibulkovej, podobnie jak Goerges, lubię grać, zwłaszcza gdy są dobre kursy, tak jak ten. Słowaczka baaardzo często nie potrafi sprostać swoim celom. Ruletka, a wtedy się sięga po wyższy kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
Wozniacki - Hantuchova @3,5 (bet365) ⛔

Nie ma jeszcze kursów na handicapy, dlatego na razie gram na &quot;czysty win&quot; Słowaczki. Po kontuzji lewej stopy wraca powoli do formy, współpraca z nowym trenerem także daje rezultaty. Prawdopodobnie mają bardzo dobry kontakt, wnioskuję po rozmowach w czasie meczu.
Wozniacki na resztach sił ograła Jovanovski, chociaż była bliska odpadnięcia. Jutro czeka ją ciezki mecz i myślę, że mamy tutaj mega value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Aga 1,25. Do dubla idealnie, Polka broni masy punktów za wygraną w tamtym roku. Ogólnie ważny okres teraz dla Agi, masa punktów do obrony na Azjatyckiej ziemi. Po w miarę udanym US OPEN, w Polsce na pewno naładowała baterie bo zmęczenie dało się zauważyć w ostatnich tygodniach. Jutro chce zobaczyć świeżą Age, na maxa zmotywowaną. Ograła Jankowic na US OPEN bez starty seta, teraz powinno być podobnie. Mecz o 11:30 na antenie Eurosportu- zapraszam.

Aga+ najprawdopodobniej Kanepi 1,35, ale to muszę jeszcze przemysleć, jest dużo czasu. Jakie wy macie pomysły?!
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Pavluczenkova(+4,5g) - Li 1 @ 2,07 ✅
Na nockę mam ciekawy typ z WTA Tokio. Na LiPrzed US Open super sobie poczyniała, grała rewelacyjnie, ale na US się coś zacięło, trafiła na Robson, która zagrała mądrze i pokonała Chinkę 1:2. Od tamtej pory Chinka nie grała oficjalnego meczu i tu przede wszystkim upatruję szansę dla Anastazji na pokrycie handi. Rosjanka zagrała pierwszą rundę, przyzwyczaiła się nieco z warunkami, warunki ma, potrafi dość mocno uderzyć. Zakładając wygraną Chinki w dwóch setach, wystarczy 8 gemów i sądzę, że Rosjanka jest w stanie tego dokonać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Jamie Hampton - Kaia Kanepi U20G @ 1,90 Tobet ⛔ ⛔
Szukałem jakiegoś odpowiedniego typu na noc i trafiło mi się to cudo. Estonka jest faworytką starcia z Amerykanką, która plasuje się pod koniec pierwszej setki rankingu WTA. W tym azjatyckim turnieju zagrała w trzech spotkaniach, ale żadna rywalka nie była pokroju Kanepi, która ma parę gwiazd na rozkładzie. Uważam, że Kaia swojego podania nie straci, a może tylko i wyłącznie przełamać. Jeżeli wygra w dwóch setach, to przy 6-4, 6-4 mamy zapewniony zwrot, a do spełnienia kupony wystarczy 19 gemów, czyli 6-3, 6-4.
Nie gram grubo i nie będę wkręcał tutaj Wam kitu. Za drobne polecam zagrać ;-)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Jelena Jankovic
Typ: 2
Kurs: 3,97
Bukmacher: Pinnacle
Wynik: ⛔ 6/2 7/5
Typ: 2 (+1,5 seta)
Kurs: 2,08
Wynik: ⛔
Po takim kursie widzę tu jakieś value. Trudno powiedzieć jak duże, bo ocenienie szans procentowych w takim meczu do łatwych zadań nie należy. Ostatnie ich spotkanie to US Open i wygrana Polki 6-3 7-5. Jelena w tamtym meczu się nie popisała, a wtedy więcej ludzi upatrywało tam &#39;niespodziankę&#39; niż dzisiaj (widziałem, że mnóstwo ludu gra dziś na Agę). Rundę później Isia odpadła łatwo z Vinci, po czym zrobiła sobie 3 tygodnie przerwy przed Tokyo. Broni tytułu, trenowała, ale czy forma naszej trzeciej rakietki świata jest na tyle duża, by była tu w stanie znowu namieszać? Życzymy jej tego, ale jak to będzie, to już inna sprawa. Jeśli zgodnie z moimi przypuszczeniami, Radwańska wejdzie gorzej w mecz, to po pierwszym secie (albo bezpieczniej - po kilku gemach) będzie można kontrować.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Azarenka - Vinci over 17,5 Gema @1.75 ✅
Vinci na hardzie nie jest tak słaba żeby nie ugrać 6 gemów w całym meczu z Azarenką.

christopher48 // Napisz jeszcze przynajmniej dwa argumenty przemawiające za tym typem, bo to co na razie napisałeś trudno nazwać analizą.
Doświadczenie i forma w ostatnim okresie przemawiają za tym, że Vinci powinna ugrać z Azarenką co najmniej 6 gemów :kwasny4565:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oeb 257

oeb

Użytkownik
Agnieszka Radwańska vs Jamie Hampton
Typ: J. Hampton +6.5 G @1.66
[Bet365] ✅
Sześć gemów zapasu dla Amerykanki? Biorę ten zakład natychmiast. Pamiętam mecz obu pań na Indian Wells, wtedy to Hampton pokazała się z naprawdę dobrej strony. Pierwszy set zagrała wtedy zbyt bojaźliwie i przebiegł on pod dyktando Isi. Jednak w drugim młoda Jamie zagrała na większym luzie (może stwierdziła, że i tak przegrywa więc co jej szkodzi) i efekt był piorunujący, bo w pewnym momencie Agnieszka zaczęła być bezradna i ostatecznie set przegrała. Kto wie, jak tamten mecz by się skończył, gdyby nie krecz Amerykanki. Jeśli mnie pamięć nie myli dostała w trzeciej partii silnych skurczy, aż tak tempo spotkania wpłynęło na jej organizm. Kojarzę też wypowiedź pomeczową Wiktorowskiego, który wymigiwał się od odpowiedzi na pytanie czy Radwańska dałaby jej radę; oświadczył tylko, że wytrzymałość to część tenisowego rzemiosła a Isia jest przygotowana fantastycznie itp. bla bla bla. Dodam jeszcze, że w marcu Agnieszka jak dla mnie prezentowała lepszą formę niż obecnie. A Hampton na pewno tamto spotkanie dobrze pamięta, wie jaka gra przynosiła jej punkty, więc według mnie będzie starać się odtworzyć ten schemat, czyli walić kątowo z FH, bo to był klucz do sukcesu wtedy. Jeśli będzie często trafiać, to nawet może ten mecz wygrać. Od powrotu Touru na hard Hampton radzi sobie dobrze. W Tokio w 2R pokonała rozstawioną z #15 Kaie Kanepi, finalistkę z Seulu. W ogóle będzie to piąte spotkanie Jamie w Tokio (ma za sobą też dwie rundy kwalifikacji) w czym też upatruję lekkiego plusa dla niej, bo japoński beton jest ponoć wolniejszy niż standardowy hard, tak więc mślę, że po dziewięciu zagranych już tutaj setach zdążyła obadać specyfikę nawierzchni. A Isia grała tylko z Jeleną Jankovic, bo w 1R miała wolny los. Z Serbką wygrała po dość dziwnie przebiegającym meczu. Na otwarcie dała się bowiem przełamać, ale szybko wyszła na prowadzenie, bo Jankovic zaprezentowała widzom festiwal błędów, który trwał do #4 gema drugiego seta. Wtedy Serbka zaczęła w końcu trafiać i od 0:3 wyszła nawet na 5:4 i miała własny serwis. I znów nastąpił zwrot akcji, u Serbki znów zaczęły pojawiać się błedy własne (w tym DF w kluczowych momentach), a Iśka się uspokoiła i ostatecznie wygrała trzy kolejne gemy, a w konsekwencji mecz. Decydującego punktu nie zdobyła jednak po jakiejś ładnej akcji, a walnięciu piłki w siatkę przez Jankovic, czyli jak większośc pkt w meczu. Moim zdaniem Amerykanka postawi Radwańskiej poprzeczkę trochę wyżej i pokryje handicap. Zwycięstwo również jest w jej zasięgu, choć faworytką na pewno jest Isia; jednak nie aż taką jak mogłyby sugerować kursy, dlatego też popróbuje leciutko na czysty win Jamie Hampton w Tobet po kursie 7.05 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Sara Errani - Marion Bartoli
Typ: 1
Kurs: 1,82 (PanBet)
Wynik: ✅ 3/6 6/2 6/2
Mecz nobetowy z punktu widzenia czysto bukmacherskiego, ale ja się tu skłaniam ku Włoszce. Errani teoretycznie clay-alert, na hardzie tak groźna nie jest, a była w półfinale USO i tak. Dziewczyna kuje żelazo póki gorące, ma swój najlepszy sezon i nie zwalnia tempa. Pamiętam mecz Bartoli z Oprandi w drugiej rundzie w Nowym Jorku, jak reprezentantka Francji z bardzo dużym IQ się męczyła z jej skrótami, lobami itp. Z Sarą zawsze jest tego co nie miara, więc też powinna mieć wielkie problemy. Do tego dochodzi ogromna solidność i wola walki. Bartoli musiałaby zagrać na naprawdę wysokim poziomie, a oglądałem jej mecz pierwszej rundy z 42-letnią Date-Krumm i wcale jakiegoś wielkiego wrażenia nie robiła. Dużo podwójnych błędów, dzisiaj też widzę, że popełniła 12 z Goerges. W wymianach jest mocna, ale czy to jej wystarczy na wygraną - wątpię.

Nadia Petrova - Petra Martic
Typ: 1
Kurs: 1,38
Wynik: ✅ 7/6 6/7 6/4
Nie zapomnę meczu Martic ze Stosur podczas US Open, gdzie przegrała 1-6 1-6, a w pierwszym secie broniła się przed &#39;gold setem&#39; - dopiero w czwartym czy nawet piątym gemie meczu wygrała pierwszą piłkę. Potem w Kanadzie przegrała z Tatishvili w dwóch setach 2-6 3-6. Teraz w Japonii także miała szczęście, bo trafiła na Petkovic, która niedawno wróciła po dłuższej przerwie (pierwszy set mimo to przegrała aż 0-6!), a potem z Kvitovą wygrała 6-4 6-4 (nie muszę dodawać nic o beznadziejności Czeszki, gdy trafia w kort co czwartą piłkę). Petrova z byle kim ostatnio nie przegrywała, przeciwnie. Ma groźny pierwszy serwis, który pozwala jej dobrze trzymać podanie i ratować się asem. Do tego dochodzi atak na słabszy serwis rywalek. Kurs słaby, ale typ wygląda dość pewnie.

Samantha Stosur - Dominika Cibulkova
Typ: 1
Kurs: 1,55
Wynik: ✅ 6/4 7/5
Myślałem, że nie zaufam ponownie Australijce po dzisiejszej męczarni z Schiavone, ale to był jej pierwszy mecz w Azji, więc mogła potrzebować chwili, by się wstrzelić. Teraz powinno być wszystko dobrze. Pamiętacie ich ostatnie spotkanie, czyli tegoroczny Roland Garros i triumf SS wynikiem 6-4 6-1? Po tym meczu Słowaczka powiedziała, że z facetem nie da się wygrać. Na pewno to uraziło Samanthę, więc tym bardziej jestem ciekawy przebiegu tej rywalizacji. Będzie chciała ją pogrążyć i wygrać to jak najszybciej, nie będzie żadnego odpuszczanka, tylko twarde winnery w każdym gemie, a wiemy co ona potrafi, gdy tylko nie robi zbyt wielu błędów. Dominika do regularnych zawodniczek ani najlepszych defensorek nie należy, więc powinno być dobrze.

Urszula Radwańska - Angelique Kerber
Typ: 1 (+5,5)
Kurs: 1,95
Wynik: ⛔ 1/6 1/6
Na więcej się tutaj nie odważę (czyste zwycięstwo Polki, +1,5 seta), ale bardzo będę kibicował Ulce. Dzisiaj mnie nie zawiodła, podobno bardzo dobrze zagrała z Aną w trzeciej partii. Niewątpliwie Serbka pomogła sporo, Niemka pewnie też poratuje kilka razy. Tak na czuja bardziej, bo może być przeróżnie.

Lucie Safarova - Maria Sharapova
Typ: 1
Kurs: 4,80
Wynik: ⛔ 2/6 6/7
Typ: 1 (+1,5 seta)
Kurs: 2,30
Wynik: ⛔
Szczerze mówiąc spodziewałem się troszkę lepszego kursu, jaki zwykle dostajemy, gdy z Sharapovą się spotyka ktoś z poza najściślejszej czołówki, tak przynajmniej z 6 mogliby dać, ale nie ma co narzekać. Maria zagrała dzisiaj, powiedzmy sobie szczerze, słabe spotkanie z Watson. Przegrała pierwszego seta w tb (wcześniej broniła set balli przy *4-5), a w drugim i trzecim wygrywała szczęśliwie, jeden gem decydował o wszystkim. Moim zdaniem zasłużyła na przegraną. Dawała się złamać co chwilę, sama czyniła to dzięki &quot;desperackim&quot; returnom bądź piłkom in/out, popełniała dużo podwójnych błędów (rekord - 4 w jednym gemie), a niewymuszonych zanotowano jej prawie 70. To przykre, że tenisistka nr 2 robi tyle UE, mimo jej agresywnego stylu gry jest to niewybaczalne, bo to po prostu krzywdzi oko widza. Lucie w tym turnieju bardzo pewnie trzyma podanie, jako odbierająca także do przyjemnych zawodniczek nie należy. Big value.

Agnieszka Radwańska - Jamie Hampton
Tutaj bez typu, ponieważ 1,10-1,15 na Agnieszkę nie jest warte najmniejszych nerwów, a dokładnych wyników 2-0 i ujemnych handicapów w tenisie żeńskim zacząłem niedawno unikać jak ognia (kilka złych doświadczeń). Tak jak dzisiaj, Iśka nie zaimponowała mi od finału Wimbledonu. Defensywa na najwyższym poziomie. Jankovic od 0-3 w drugim secie się odblokowała, zaczęła grać naprawdę potężnie, prawie bezbłędnie (nie licząc smatchy) i mogła doprowadzić do trzeciego seta, ale Radwańska nie pozostawiła złudzeń, kto był dzisiaj lepszy. Tomek Wiktorowski w przerwie mówił, że nie ma szukać linii, tylko przebijać, wiedząc, że Jelenka w końcu wyrzuci albo walnie w siatkę (co do prawie połowy 2 seta się zdarzało seriami), ale ta nic nie chciała oddać za darmo. Ładnie się nabiegała i jutro będzie chciała jak najszybciej zejść z kortu. Widać, że lubi ten turniej, dobrze się tu czuje, ma ochotę i motywację na powalczenie o kolejny japoński tytuł. Wciąż boli rzadkie podejmowanie inicjatywy, próbowanie skończyć szybciej, ale póki to wystarcza na wygrywanie, nie mam nic przeciwko (w tym roku nie sprawdzało to się głównie w meczach z Azarenką i Li). Forma jest i wierzę, że tym razem może namiesza po kilku nieudanych ostatnich występach. Nie stawiam na to pieniędzy, ale widzi mi się tutaj tylko 2-0 dla Polki. ✅

Caroline Wozniacki - Na Li
Podobnie jak w powyższym spotkaniu, nie mam zamiaru tutaj ryzykować żadnej kasy, z tą różnicą, że wyżej jest wyraźny faworyt, ale kurs zbyt niski, a tutaj po prostu wielka loteria i kursy wyrównane. Zdecyduje generalnie dyspozycja dnia, parę istotnych piłek/gemów. Jedna i druga w tym roku zawodziły wielokrotnie, jedna i druga jest w nierównej dyspozycji. Jeśli coś musiałbym tutaj grać, to oczywiście wyższy kurs, czyli 2,10 na Caro. Jest równiejsza (mniej winnerów, mniej błędów) i warto dodać, że Dunka nie oddała dzisiaj ani jednego bp z Hantuchovą, a Chinka obroniła aż 8/10 z Pavlyuchenkovą + miała aż 8 DF-ów, gdy Wozniacka żadnego. Tak, chyba prędzej ona. ✅

Victoria Azarenka - Roberta Vinci
Typ: 2 (+6,5)
Kurs: 1,90
Wynik: ✅ 6/4 6/2
Załóżmy, że nie mam wątpliwości co do wygranej Azarenki w tym meczu, ale pokuszę się o handi na Włoszkę. Vinci jest, chyba nie będzie to zbyt odważne, w życiowej formie, właściwie od turnieju w Dallas. Wygrała go bez straty seta, a tam takie nazwiska jak Hsieh, Hercog, Scheepers, Jovanovski i Jankovic, czyli ogólnie nie najwyższa półka, ale same mocne tenisistki. Potem było udane US Open i przegrana z koleżanką Errani w ćwierćfinale, a wcześniej wygrane z U. Radwańską, Shvedovą, Cibulkovą i A. Radwańską. Szał jest. Ku mojemu zdziwieniu, miała problemy w pierwszej rundzie z Zahlavovą Strycovą, ale tak jak mówiłem wcześniej, początkowych meczów nie można brać do końca na poważnie, nie każdy się szybko klimatyzuje do nowego kontynentu, dyspozycję można ocenić najprędzej po dwóch zagranych spotkaniach, a drugie w tym przypadku to 6-3 6-1 z dobrze serwującą Parmentier. Roberta oddała w tym meczu tylko jednego break pointa. Wierzę, że wyjmie asy z rękawa, poryzykuje drugim podaniem, zdziała sporo przy siatce i przynajmniej ugra te 6 gemów. Realny scenariusz to nawet powalczenie o seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Petrova(-1,5s) - Martic 2 @ 1,97 ✅

Ja na jutro znalazłem dość fajny typ po niezłym kursie, mianowicie co najmniej jeden set wygrany przez Martić, która dość nieoczekiwanie znalazła się tak wysoko w turniejowej drabince. Pokonanie Petković i Kvitovej da tej zawodniczce wiele pewności w dalszej gdzie. LubieKebab piszesz, że Kvitova co 4 piłkę trafiała, ale zauważ też, że Petrova także ma sporo przestoi gdzie traci punkty seriami. Petrova pokonała Peng dość pewne, ale z Halep pierwszy set 7:6 i gdyby to Rumunka wygrałą seta różnie by to mogło być, potem brakło siły. Mój typ jest oczywiście ryzykowny, ale znając Nadię to potrafi wygrać z najlepszymi, ale także przegrać w słabym stylu. Kurs wg mnie dobry do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typer-amator 6

typer-amator

Użytkownik
Ja wam polecę 2 typy na 1/8 turnieju.
1. Stosur - Cibulkova @ 1.44 (Bet365) ✅ 2:0
Australijka przyjechała do Tokio po krótkiej przerwie na naładowanie baterii. W ostatnim turnieju (US OPEN) odpadła w ćwierćfinale z późniejsza finalistką i wydaje się, że przerwa wyszła średnio, ale i tak wystarczyła na pokonanie Schiavone, która jest bardziej wymagającą przeciwniczką niż Cibulkova. Poza tym za Stosur przemawiają spotkania między nimi w których to Stosur prowadzi 2:0 i podobny wynik powinien widnieć jutro na tablicach.
2. Errani - Bartoli @ 1.57 Bet365 ✅ 2:1
Włoszka w tym sezonie rewelacyjnie. Zdecydowanie rozgrywa swój życiowy sezon i w Tokio na pewno nie spocznie na 1/8. W tym sezonie odniosła aż 53 zwycięstwa i to nie byle jakie bo m.in. finał Wimbledonu. Obie grały ze sobą miesiąc temu i nie wydaje się, żeby cokolwiek się zmieniło (przyp. 2:0 6-4 6-2). Bartoli mimo swojego wojowniczego charakteru powinna jutro polec równie wojowniczej Włoszce
/edit: oczywiście nie Wimbledon tylko w Paryżu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Tenis, WTA Tokio
Data: 26.09.12, godz: 04:00
Spotkanie: S. Errani - M. Bartoli
Typ: Errani AH -1,5 seta
Kurs: 2,83
Buk: Pinnacle
Krótko i na temat. Errani w ostatnich miesiącach kolosalnie poprawiła grę na hardzie, co przez długi czas było dla mnie (i pewnie nie tylko dla mnie) sporym szokiem. Oto filigranowa, drobna zawodniczka brylująca na cegle, słynąca ze świetnej defensywy nagle zaczęła wymiatać równo na twardych kortach siejąc postrach nawet u czołowych zawodniczek rankingu WTA. Jej metamorfoza zaczęła się od turnieju w New Haven, a na US Open tylko ją potwierdziła zamykając usta wszystkim krytykom wieszczącym, że to był tylko chwilowy skok formy. Teraz patrząc na mecze Włoszki trudno byłoby stwierdzić czy to rzeczywiście clay jest jej ulubiona nawierzchnią. 15 ostatnich meczów na kortach twardych to 11 zwycięstw i tylko 4 porażki w dodatku wyłącznie z topowymi zawodniczkami (Li Na, obie Williamsowny i Kvitova). Kiedyś o takich statach na hardzie Sara mogła pomarzyć a teraz nie dość, że seryjnie wygrywa to jeszcze robi to często w dwóch setach. Teraz zmierzy się z Bartoli i wydaje mi się, że wynik może być podobny. Francuzka otrząsnęła się troche z beznadziejnej dyspozycji jaką prezentowała do połowy sezonu i teraz odnosi całkiem dobre wyniki. Ale czy to starczy na rozpedzona Wloszke? Wydaje mi sie ze nie. Obie panie spotkaly sie w sierpniu w New Haven i tam Sara wygrala dosc latwo w dwoch setach. Czemu mialaby tego nie powtorzyc w Tokio? Marion nie ma zbyt dobrego serwisu wiec breaki dla Sary to tylko kwestia czasu, jej defensywny styl moze tu byc bardzo pomocny bo jak sie Francuzke rozgoni troche po korcie to sama wykancza sie wlasnymi bledami. Smaczku rywalizacji dodaje fakt, ze obie zawodniczki walczą o prawo startu w turnieju Masters kończącym sezon, więc punkty są im bardzo potrzebne. Większe szanse na sukces daje Errani. Przy odpowiedniej koncentracji i odrobinie szczęścia powinna wygrać nawet w dwóch setach.
 
K 37

kcz18

Użytkownik
Agnieszka Radwańska vs Jamie Hampton
Typ: J. Hampton +6.5 G @1.66 [Bet365]

Sześć gemów zapasu dla Amerykanki? Biorę ten zakład natychmiast. Pamiętam mecz obu pań na Indian Wells, wtedy to Hampton pokazała się z naprawdę dobrej strony. Pierwszy set zagrała wtedy zbyt bojaźliwie i przebiegł on pod dyktando Isi. Jednak w drugim młoda Jamie zagrała na większym luzie (może stwierdziła, że i tak przegrywa więc co jej szkodzi) i efekt był piorunujący, bo w pewnym momencie Agnieszka zaczęła być bezradna i ostatecznie set przegrała. Kto wie, jak tamten mecz by się skończył, gdyby nie krecz Amerykanki. Jeśli mnie pamięć nie myli dostała w trzeciej partii silnych skurczy, aż tak tempo spotkania wpłynęło na jej organizm. Kojarzę też wypowiedź pomeczową Wiktorowskiego, który wymigiwał się od odpowiedzi na pytanie czy Radwańska dałaby jej radę; oświadczył tylko, że wytrzymałość to część tenisowego rzemiosła a Isia jest przygotowana fantastycznie itp. bla bla bla. Dodam jeszcze, że w marcu Agnieszka jak dla mnie prezentowała lepszą formę niż obecnie. A Hampton na pewno tamto spotkanie dobrze pamięta, wie jaka gra przynosiła jej punkty, więc według mnie będzie starać się odtworzyć ten schemat, czyli walić kątowo z FH, bo to był klucz do sukcesu wtedy. Jeśli będzie często trafiać, to nawet może ten mecz wygrać. Od powrotu Touru na hard Hampton radzi sobie dobrze. W Tokio w 2R pokonała rozstawioną z #15 Kaie Kanepi, finalistkę z Seulu. W ogóle będzie to piąte spotkanie Jamie w Tokio (ma za sobą też dwie rundy kwalifikacji) w czym też upatruję lekkiego plusa dla niej, bo japoński beton jest ponoć wolniejszy niż standardowy hard, tak więc mślę, że po dziewięciu zagranych już tutaj setach zdążyła obadać specyfikę nawierzchni. A Isia grała tylko z Jeleną Jankovic, bo w 1R miała wolny los. Z Serbką wygrała po dość dziwnie przebiegającym meczu. Na otwarcie dała się bowiem przełamać, ale szybko wyszła na prowadzenie, bo Jankovic zaprezentowała widzom festiwal błędów, który trwał do #4 gema drugiego seta. Wtedy Serbka zaczęła w końcu trafiać i od 0:3 wyszła nawet na 5:4 i miała własny serwis. I znów nastąpił zwrot akcji, u Serbki znów zaczęły pojawiać się błedy własne (w tym DF w kluczowych momentach), a Iśka się uspokoiła i ostatecznie wygrała trzy kolejne gemy, a w konsekwencji mecz. Decydującego punktu nie zdobyła jednak po jakiejś ładnej akcji, a walnięciu piłki w siatkę przez Jankovic, czyli jak większośc pkt w meczu. Moim zdaniem Amerykanka postawi Radwańskiej poprzeczkę trochę wyżej i pokryje handicap. Zwycięstwo również jest w jej zasięgu, choć faworytką na pewno jest Isia; jednak nie aż taką jak mogłyby sugerować kursy, dlatego też popróbuje leciutko na czysty win Jamie Hampton w Tobet po kursie 7.05
Myślę, że warto pochylić się nad takim rozwiązaniem. Bet365 trzyma jeszcze taką linię i taki kurs. 6 gemów zapasu w damskim tenisie to naprawdę spora zaliczka, zwłaszcza że faworytem jest zawodniczka, której głównymi atutami nie są serwis czy gra ofensywna, a defensywna. Oczywiście Agnieszka potrafi zaprezentować wygrywający serwis, czy kończyć piłki niepozostwiającymi złudzeń winnerami ale jej tenis w drugiej części sezonu jest nadzwyczaj ostrożny i na pewno nieofensywny, co pokazała też po odpoczynku w swoim pierwszy meczu - 2R z Janković. Hampton przeszła kwalifikacje, ograła Kanepi, ale nie o tym chciałbym, gdyż kolega o tym wspominał. Zwrócić uwagę chciałem na to, że Amerykanka jeśli przegrywa spotkania to walczy w nich do końca. W USOpen porażka z Bartoli (-4 gemy), gdzie po porażce w 1secie, w drugim walczyła w tie-breaku. W Korei przeciw Makarovej niemal podobnie (-5 gemów), z tym że 7:5 w drugim. Także takie rozwiązania łapią się pod ten typ. Oczywiście klasy zawodniczek, z którymi Hampton przegrywała, do Isi porównywać chyba większego sensu nie ma. Chciałem tylko pokazać, że Jamie walczy w meczu do końca o gemy a to bardzo ważny, aby zakład był rozliczony pozytywnie.

Powodzenia !
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Sara Errani - Nadia Petrova
Typ: 1
Kurs: 1,68
Wynik: ⛔ 6/3 5/7 3/6
Kurs zdecydowanie nie dla mnie, za mały. Valuebetu tutaj nie dostrzegam. Errani gra o zapewnienie sobie awansu do najlepszej ósemki w Stambule. Petrova jest o wiele mniej równa, popełnia więcej błędów, serwisem raz wygrywa swoje gemy, innym razem oddaje gratis. Dzisiaj z Martic dała się przełamać aż 4 razy, co na nią w spoko formie jest dużą liczbą. Jak siedzi pierwsze podanie to punkt w większości jest dla niej, ale nie zawsze to podanie funkcjonuje, no i raczej w wymianach przodować nie będzie na dłuższą metę. Wiele zależy od tego, ile &quot;killerów&quot; będzie Rosjance wchodziło w kort, bo będzie musiała rozrzucać Sarę bez przerwy. Stawiam na Włoszkę, z niemałymi wątpliwościami, po dość zaciętym meczu, niewykluczony tb.

Samantha Stosur - Maria Sharapova
Typ: 1
Kurs: 3,25
Wynik: ✅ 6/4 7/6
Do trzech razy sztuka. Sam o wiele, wiele pewniej trzyma swoje gemy serwisowe i to jest mój główny argument na to spotkanie. Sharapova co chwilę daje się złamać, dzięki czemu w zakładach na żywo można na tym kokosy zebrać. Nigdy nie wiadomo czy serwisem trafi w kort czy walnie kolejny podwójny błąd, rzut monetą. Do tego dochodzi ogromna ilość niewymuszonych błędów, o czym już pisałem wczoraj (więcej miała tylko Li w przegranym dzisiaj spotkaniu z Wozniacki). Nie ukrywam, że sugeruję się też poprzednim turniejem, US Open, gdzie chyba na każdym Stosur zrobiła lepsze wrażenie. Obie odpadły w trzech setach z Azarenką, ale Australijka zagrała o wiele lepszy mecz. Ma gorsze momenty, gdy sporo wyrzuca, ale nie tyle co Szara. Zdecydowanie tak typuję, ktoś w końcu musi odprawić Marię. Watson nie miała na to siły, a Safarova chyba rywalizowała z nią, kto zrobi więcej DF i UE. Mam nadzieję, że to będzie zakład dnia i da sporo zarobić, bo groszy na to nie stawiam.

Victoria Azarenka - Angelique Kerber
Nie ma co brać tych &quot;kłopotów&quot; Azarenki na poważnie, ot chwila złego samopoczucia, a nie jakaś kontuzja, chociaż buki chyba brały wystawiając taki kurs, stosunkowo duży. Urósł też kurs na jej zwycięstwo końcowe. Mimo to nie stawiałbym tutaj na Białorusinkę, bo może być ciężki, zacięty mecz. Kerber przegrała z Azą podczas Indian Wells, gdy ta była w gigant formie, 6-4 6-3, czyli sporo Niemka potrafiła ugrać (podczas Igrzysk jeszcze więcej, ale to inna nawierzchnia). Jutro spodziewam się też co najmniej tylu gemów ugranych ze strony Andżi. Seta może spokojnie urwać. Najrozsądniej unikać lub zagrać Kerberównę @ 3,25 w buku, który krecz liderki rankingu rozliczy na naszą korzyść, bo jednak kreczu jakoś tam można się spodziewać.

Agnieszka Radwańska - Caroline Wozniacki
Mecz do oglądania, a nie obstawiania. Wiedziałem, że Radwańska będzie faworytką, ale 1,76? Come on. Nad 1,90-2 można by się zastanowić. [edit: w Pinnacle jest 1,80 - już prędzej dla tych, którzy są przekonani co do Isii / e2: 1,83 w BetFair i Panbet] Szkoda, że nie ma kamer na korcie nr 1, przez co nie wiemy jak zagrała z Hampton i możemy tylko siać domysły. 6/4 6/3 to najgładszy wynik nie jest, patrząc na kurs przed spotkaniem. Sporo obronionych bp. Z Jankovic mnie przekonała, świetna obrona.
Wozniacki wygrała z Li, a jej winnery można policzyć na palcach jednej ręki. Chinka zrobiła ponad 70 niewymuszonych błędów, więc praktycznie w dużej mierze sama przegrała, z takimi statystykami tylko Sharapova wymęcza mecze. Jej styl gry to tylko i wyłącznie oczekiwanie na błąd rywalki, ale już nie jest tak regularna jak dawniej, gdy była numerem jeden rankingu, teraz te UE pojawiają się dużo częściej. Nie zapominajmy, że zawsze się spina na max w spotkaniach z Radwańską, ojciec już pewnie siedzi nad &#39;taktyką&#39; na ten mecz (a i tak zagra swoje), lubią udowadniać, że to ona jest najlepszą tenisistką z polskimi korzeniami. Spadówka.
Prawdziwa Polka ma szerszy wachlarz uderzeń niż tylko gra z głębi kortu i przebijanko w nieskończoność. Mam ogromne nadzieje, że wygra Agnieszka, ale niestety mam do tego duże obawy. Boję się jej bezradności, jaką miała kilka razy w ostatnim czasie w niektórych ważnych imprezach. Czego jestem pewny, możemy oczekiwać długich wymian i czekania, aż któraś zmęczona popełni błąd bądź w końcu zaryzykuje. W H2H nasza zawodniczka przegrywa 2:5 i już bywało tak, że oczekiwaliśmy jej wygranej, a było inaczej. Bez straty seta Aga wygrała tylko raz, ich pierwszy mecz, w 2007 roku. Później już zawsze pod górkę.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Nie zapominajmy, że zawsze się spina na max w spotkaniach z Radwańską, ojciec już pewnie siedzi nad &#39;taktyką&#39; na ten mecz (a i tak zagra swoje), lubią udowadniać, że to ona jest najlepszą tenisistką z polskimi korzeniami.
Przepraszam, nad czym?
Caro jest w ostatnim czasie tragiczna przez duże T. O ile można było się przyzwyczaić do faktu, że nie raczy nas kończącymi to jednak zawsze trzymała piłkę w korcie. Mecze z Jovanovski i Chinką pokazują, że jest fatalnie i Caro nie ma pomysłu na grę. Masa UE, masa piłek granych pod górę. Radwańska też nie błyszczy formą, ale tak grającą Wozniacki rozbije w pył. Kurs naprawdę dobry.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Zauważyłeś cudzysłowie?
Nie ma pomysłu na grę, a Radwańska ma? Widziałeś jej 5 meczów z Azarenką - wszystkie zagrane i przegrane w identyczny sposób? Albo ostatnie dwa mecze Polki z Li wtopione gładko? Nie mówię już o takich porażkach jak ta z Goerges, Govortsovą i Vinci czy paru spotkaniach wygranych z dużymi problemami (Barthel, Stephens, Suarez Navarro).
Zarówno Polka i Dunka grają defensywnie. Różnica jest taka, że Aga potrafi urozmaicić grę jakimś dropshotem, skończyć przy siatce, lobować itp. itd., ale jeśli Twoim zdaniem to z pewnością wystarczy to życzę Ci powodzenia (też jestem za Agą, pamiętaj!) i jak najmniejszych nerwów, bo moim zdaniem ich nie zabraknie.
Nie neguję zdania o tragiczności Łoźniaki, ale jakby nie patrzeć jest świeżo po wygranym turnieju w Seulu, tutaj gra słabo, jednak nie beznadziejnie, a i tak wygrywa. Czym? Właśnie tym, że większość wraca na drugą stronę i z nią trzeba mieć uderzenie kończące, bo inaczej są kłopoty. Isia takowym nie dysponuje, więc zdecyduje solidniejsza zawodniczka jutrzejszego dnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom