>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Tokio, 23-29.09.2012

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Zauważyłeś cudzysłowie?
Nie ma pomysłu na grę, a Radwańska ma? Widziałeś jej 5 meczów z Azarenką - wszystkie zagrane i przegrane w identyczny sposób? Albo ostatnie dwa mecze Polki z Li wtopione gładko? Nie mówię już o takich porażkach jak ta z Goerges, Govortsovą i Vinci czy paru spotkaniach wygranych z dużymi problemami (Barthel, Stephens, Suarez Navarro).
Zarówno Polka i Dunka grają defensywnie. Różnica jest taka, że Aga potrafi urozmaicić grę jakimś dropshotem, skończyć przy siatce, lobować itp. itd., ale jeśli Twoim zdaniem to z pewnością wystarczy to życzę Ci powodzenia (też jestem za Agą, pamiętaj!) i jak najmniejszych nerwów, bo moim zdaniem ich nie zabraknie.
No ale czekaj, mówimy o pomyśle na grę Wozniackiej czy Radwańskiej?
Wspominam o tym, że Caro jest słaba itp. a Ty wyjeżdżasz z porażkami Isi z Viką i innymi rywalkami. Teraz powinienem wyliczać przegrane Wozniacki w tym sezonie. Widzisz tutaj logikę stary? Ja niekoniecznie. Nie mydl oczu meczami Radwańskiej z Białorusinką. Porozmawiajmy o tym co jest tu i teraz. Nie sądzę żeby Dunka w przeciągu 24h zaczęła nagle grać zdecydowanie lepiej. Jeśli nie stanie się nic niespodziewanego to jutro pożegna się z turniejem. Oglądam naprawdę sporo WTA i nie mogę sobie przypomnieć tak słabego spotkania zawodniczek z pogranicza top10. Gdybym nie postawił na Dunkę to zapewne wyłączyłbym transmisję po kilku minutach.
Argument z Seulem też dość średni, skoro w tym turnieju grały zawodniczki takiej a innej klasy.
Nie mniej fajnie, że da się jeszcze tutaj prowadzić konstruktywną polemikę ;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Właśnie tym, że większość wraca na drugą stronę i z nią trzeba mieć uderzenie kończące, bo inaczej są kłopoty. Isia takowym nie dysponuje, więc zdecyduje solidniejsza zawodniczka jutrzejszego dnia.
Oj w grze Radwańskiej się sporo zmieniło i o dziwo - posiada uderzenie kończące! Często chodzi do siatki i kończy piłki, a nawet z głębi kortu - odwrotny cross forehandowy daje jej ogromną przewagę. Woźniacka dzisiaj miała dosłownie kilka piłek wygranych - może z 5, niby słaba taktyka, bo grała defensywnie, ale jak się spojrzy na ilość popełnianych przez Li błędów, to czy faktycznie ta taktyka była zła? Ponad 70 unforced errors, ramy, głupie błędy...
W drugim i trzecim secie Woźniacka zaczęła grać głębiej, bo w pierwszym secie to były bardzo krótkie piłki. Radwańska jest świeża i ona może grać tutaj długie wymiany, co udowodnił mecz z Jankovic.
Jak dla mnie kurs 1,80 jest genialny i spodziewałem się niższego! Pozdrawiam. ;)
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Zarówno Polka i Dunka grają defensywnie. Różnica jest taka, że Aga potrafi urozmaicić grę jakimś dropshotem, skończyć przy siatce, lobować itp. itd., ale jeśli Twoim zdaniem to z pewnością wystarczy to życzę Ci powodzenia (też jestem za Agą, pamiętaj!) i jak najmniejszych nerwów, bo moim zdaniem ich nie zabraknie.
To ja wtrącę swoje trzy grosze. Zarówno Polka i Dunka grają defensywnie, ale moim zdaniem przejście z defensywy do ofensywy będzie w tym spotkaniu domeną Agnieszki. Jeżeli tak nie będzie, bo po trzeciej piłce na środek, będzie czwarta, piąta i następna do do Agi zaraz przywędruje Wiktorowski i powinien ustawic ją do pionu. Czyli ten motyw na plus w stronę Radwańskiej.

Myślę, że jak to z Radwańską przeciwniczka wystrzela się swoimi błędami. Obie lubią pograc piłką i za nią pobiegac, ale mimo wszystko kilkanaście piłek więcej powinna oddac Woźniacka - bez dwóch zdań.

Serwis moim zdaniem także po stronie Agnieszki, która ten element względem ostatniego sezonu bardzo poprawiła. A dzisiaj widzieliśmy co się działo, jak Woźniacka nie miała pierwszego serwisu - brakowało łatwych punktów, potem trzeba było biegac, potem brakowało sił, potem brakowało dokładności w uderzeniu.

I taki jeden motyw o którym pomyślałem. Aga miała po US Open prawie miesiąc przerwy. Natomiast Karolina grała dzień w dzień! od 7 dni. Czyli jutro będzie to jej ósmy dzień w którym gra mecz.

z Jovanovski grała 2:21
z Hantuchovą grała 1:40
z Na Li grała 2:32

dla porównania Aga:
z Jankovic 1:37
z Hampton 1:33

Oczywiście z sympatii za Agnieszką oraz z faktu, że:
Jutro zapowiada się arcyciekawy mecz - na tokijskim korcie zmierza się Agnieszka Radwańska - Karolina Woźniacka. Ok. godz. 11.30 w Eurosporcie!
Rekreacyjną stawką gram na Radwańską. Raz obejrzę mecz, dwa wstanę trochę wcześniej z łóżka. :]
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Kudłaty - wypisywałem przegrane Agnieszki w ostatnim czasie, a nie całym sezonie i chodziło mi w jakim stylu były one oddane. Co nie znaczy, że Karolina miała &quot;lepsze przegrane&quot;. Wiadomo, że Wozniacki gra kupę od dawna, ale ostatnio jest trochę lepiej, co potwierdzają wyniki. Granie lepiej 24h później to też nic dziwnego w WTA. Jankovic z Radwańską grała gorzej niż beznadziejne do pewnego momentu, a potem jak nagle zaczęła grać i trafiać, to było coś niezwykłego. Nie mówię, że spodziewam się dużo lepszej gry od Caro. Zagra to samo co z Kanepi w Korei, to samo co z Hantuchovą wczoraj i to samo co z Li dzisiaj. Cała ona. Mam nadzieję, że będzie robić dużo błędów i nie wygra 2-0, bo w trzecim spadają jej szanse, ogólnie im dużej będzie ten mecz trwał.
Gystlik - miło, że przytoczyłeś te czasy. Przydatna informacja. Fakt, zmęczenie jest na pewno większe po stronie Dunki, aczkolwiek Radwańska z Jankovic po porządnej wymianie również dyszała jak świnia. Z tym, że Serbka nie grała baloników, więc to nic dziwnego, a jutro będzie tylko monotonne odbijanie po crossie.
Na koniec jeszcze raz zaznaczam, że nie gram tutaj na nikogo, bo najeżdżacie na mnie jakbym napisał analizę na zwycięstwo Wozniacki. Nie napisałem jej na żadną zawodniczkę, to po prostu parę słów o meczu w moim odczuciu. Pragnę, by wygrała Polka, ale uważam, że bez problemu tego nie uczyni. Byłem gotów nawet wrzucić Dunkę na jakąś taśmę for fun, ale chyba zmieniłem zdanie po Waszych słowach. Nie obstawiam nic i żałować nie będę niczego. To najlepsze rozwiązanie dla mnie. Chociaż nie wierzę, że na live po paru gemach czy całym secie czegoś nie rzucę.
Rekreacyjna stawka - dobrze powiedziane. Za większą nie ma co.
 
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik
Nie wiem czy niektórzy tutaj nie mają oczu...
Oglądałem wczoraj Radwańską jak i dziś Wozniacka i mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić że będzie to mecz wyrównany aczkolwiek z wskazaniem na Age. Wozniacka zagrała dziś tragicznie i jestem pewien gdyby po drugiej stronie zamiast Na Li grała powiedzmy Makarova to Wozniacka nie ugrała by więcej niż 2 gemy w secie. Li prezentowała dziś dno dna psuła piłki których nie dało się zepsuć a jednak. Radwańska może i 1,5 seta z Jankovic dostała w prezencie ale gdy Jankovic zaczęła grać to mecz był wyrównany i jeśli tak zagra z Wozniacka to nie ma mowy o porażce.
 
typer-amator 6

typer-amator

Użytkownik
Przed nami 1/4 turnieju w Tokio i tak samo jak w 1/8 polecam wam dwa typy:
1. Stosur - Sharapova (-3.5) @ 1.72 (Bet 365) ⛔ 2:0 (6:4, 7:6)
Po pierwsze historia gier miedzy tymi paniami na twardych nawierzchniach zawsze kończyła się wygraną 2:0 Rosjanki. Po 2 Stosur jakoś nie może mnie teraz przekonać do siebie. Męczyła się i to bardzo ze starszą już Schiavone, a i z Cibulkovą pomimo, że bylo 2-0 wcale nie było tak łatwo. Rosjanka natomiast w pierwszej rundzie nie tyle męczyła się z przeciwniczką co z własnymi błędami (50 niewymuszonych w 1 secie 50!!!). W drugim meczu było o niebo lepiej i odprawiła Lucie z kwitkiem w dwóch setach, mimo iż ta stawiała dzielny opór. Jutro nie widzę cienia szans dla Australijki, i Maria powinna odprawić ją w dwóch szybkich setach.
2. Radwańska - Wozniacki @1.66 Bet365 ✅ 2:0 (6:4, 6:3)
W jutrzejszym ostatnim meczu spotkają się dwie przyjaciółki. W zdecydowanie lepszej formie znajduje się aktualnie Polka, która z meczu na mecz gra lepiej i widać, że pobyt w Polsce wyszedł jej na dobre. Isia nie może sobie pozwolić na porażkę w tym meczu z jednego bardzo ważnego względu, a mianowicie liczby punktów które broni (przyp. 900 za zeszłoroczną wygraną). Dunka polskiego pochodzenia ostatnimi czasy gra nad wyraz słabo i mimo, że zazwyczaj jej gra ograniczała się do defensywy i konsekwencji tak teraz popełnia sporo błędów. Gra obu zawodniczek bazuje na podobnych podstawach jednak w aktualnej dyspozycji stawiam na naszą zawodniczkę.
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Agnieszka Radwanska - Caroline Wozniacki 1 @ 1.80 betsafe ✅

Ja bez wahania stawiam jutro na Agę. Biorąc pod uwagę aktualną formę obu pań, kurs 1.80 na Isię to spore value. Oglądałem mecz Jankovic - Radwańska i Na Li – Wozniacki. Pod względem poziomu niebo a ziemia. Co prawda na początku Jelena pomagała i oddała Radwańskiej sporo punktów niewymuszonymi błędami, ale później się obudziła i mecz stał naprawdę na przyzwoitym poziomie. Dzisiejszy pojedynek chińsko – duński to z kolei katorga dla oczu. Od patrzenia na to co wyprawiają obie panie na korcie, można się było nabawić bólu zębów. Pojedynek słabej z jeszcze słabszą. Poziom drugiej setki rankingu WTA. Nawet z tak beznadziejnie dysponowaną Chinką, Carolina miała ogromne problemy i do końca nie było wiadomo która z nich wygra. Ostatecznie rzutem na taśmę wygrała Carolina. Jeśli Wozniacki zagra jutro na podobnym poziomie, to Isia wykończy ją w dwóch setach. Przeważnie nie gram WTA, a już na pewno nie stawiam na Radwańską, ale po tym co widziałem w tym turnieju, przy tym piachu, który gra aktualnie Dunka i przy tym atrakcyjnym kursie, jaki proponują buki, stawiam na Agnieszkę.
Wrzucam statystyki ze spotkania Wozniacki – Na Li, bo pewnie nie każdy widział. 6 winnerów Wozniackiej w 3 setach, 76 UE Na Li. O tylu darmowych punktach od Agi może Carolina od razu zapomnieć.

 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Nie wiem jak dla was ale dla mnie kurs na win Azarenki w meczu z Kerber to prezent. Nie oglądałem dotychczasowych spotkań Białorusinki Toyio ale widziałem ją w meczu z Williams w Finale USO i muszę przyznać że Aza pokazała pazur i ku zaskoczeniu większości typujących tutaj wygrała seta, a co więcej przy większym skupieniu mogła wygrać z Williams!
Ale wracając do jutrzejszego meczu w tegorocznym H2H jest 2:0 dla Azarenki w których to meczach dość łatwo ogrywała Niemkę. Dzisiaj ???? Aza pokanała moim zdaniem objawienie sezonu Włoszkę Vinci w dwóch setach wiec myślę że Viktoria podtrzymała formę z USO.
Victoria Azarenka - Kerber @1,45 Expekt ZWROT
Jeszcze coś do Radwańskiej. Jutro czeka ją najbardziej wynagająca przeciwniczka z jaką do tej pory zmierzy się w Tokyo. Spotykam się z duża krytyką Wozniackiej w tym temacie ale przecież zwycięstwo w Seulu nie wzięło się przypadkiem ale i wczorajszy mecz z Li, błędy Chinki też tak na prawdę były wymuszone dobrą obroną Caroline.
Jutro skonfrontują się zawodniczki o podobnym stylu czyli przede wszystkim obronie.
Wynik zależy od dyspozycji dnia i która wytrzyma dłużej te wymiany. Myślę, że lepiej to wykona Dunka i ogra Polkę, która nie ma już takiej formy jak z początku sezonu. H2H bodajże 5:2 dla Caroline co też mówi, że Agnieszce nie najlepiej gra się z Dunką.
Radwańska - Wozniacki @2,08 Expekt⛔
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Spotykam się z duża krytyką Wozniackiej w tym temacie ale przecież zwycięstwo w Seulu nie wzięło się przypadkiem ale i wczorajszy mecz z Li, błędy Chinki też tak na prawdę były wymuszone dobrą obroną Caroline
Albo szukasz na siłę argumentu do swojego typu albo nie oglądałeś tego spotkania. To nie były błędy wymuszone dobrą obroną Caro to była masa piłek ładowana co chwilę w siatkę lub na auty. Co warte podkreślenia, łatwych piłek granych zazwyczaj na środek kortu.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Albo szukasz na siłę argumentu do swojego typu albo nie oglądałeś tego spotkania. To nie były błędy wymuszone dobrą obroną Caro to była masa piłek ładowana co chwilę w siatkę lub na auty. Co warte podkreślenia, łatwych piłek granych zazwyczaj na środek kortu.
Rzeczywiście, nie oglądałem tego spotkania ( nie mam takiej możliwości w tych godzinach) ale wiem jak gra Caroline i nie mówisz chyba że ma słabą obronę, bo jej gra opiera się przedewszytkim na świetnej obronie co mam nadzieję pokaże jutro z Agnieszką.
Sądząc po statystykach wnioskowałem że mecz wyglądał ala mecze Sharapovej czyli atak Li stąd stosunkowo dużo jej winnerów, i bardzo duża ilość błędów przez super obronę Caro. Ale obraz meczu jak sam piszesz wyglądał inaczej.
 
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik
Ostrzegam przed graniem na Azarenke!
Azarenka dziś miała jakieś kłopoty natury zdrowotnej na korcie i Vinci gdyby zagrała najlepiej jak potrafi mogła by się pokusić o wygranie meczu a przynajmniej równorzędną walkę jeśli dziś stała by naprzeciwko niej Kerber skończyło by się 2:0 dla Niemki
e; Azarenka widzę dla jednych to Bułgarka ????
 
gieneq 14

gieneq

Użytkownik
Up. Znaleziona wypowiedź Azarenki.
“I felt dizzy on court and my head was spinning between points,” Azarenka told reporters. “I was just trying to finish the points as quickly as possible. I arrived a few days before the tournament and really struggled with my health. I don’t know what exactly it is. Hopefully I’ll know as soon as possible and get rid of it.”
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Radwańska - Woźniacki over 21.5 gema @1.90
Zmęczona i będąca w nie najlepszej formie Karolina spotyka Radwańską. Moim zdaniem trudno wskazać tutaj jednoznaczną faworytkę, ale wnosząc z przebiegu ich ostatniego spotkania w tym roku (3 sety) można spodziewać się zaciętej walki. Radwańska broni punktów z zeszłęgo roku, Woźniacka pewnie chce nadrobić nieudane US open -- dodatkowa motywacja dla jednej i drugiej.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Logicznie rzecz ujmując wygrać powinna Aga. Każdy kto ma oczy, dostęp do neta czy Eurosportu i widział kilka ostatnich występów obu pań, i kto ma na dodatek poprawnie funkcjonujące szare komórki tak stwierdzi. Polka osiągała dużo lepsze wyniki na przestrzeni ostatnich miesięcy, Dunka troszkę kaleczyła, w Azji jakby odżyła, no ale ta jej gra w niczym nie przypomina tej z czasów kiedy zajmowała pierwsze miejsce w rankingu. Ktoś tutaj dobrze stwierdził, że dawniej to trzymała tę piłkę w korcie, mało UE, a teraz ? Jakby myślami była gdzie indziej. Jeżeli wzięlibyśmy kartkę, narysowali dwie tabelki, każdą podzielili na pół i po kolei wymieniali plusy i minusy obu pań to na pewno korzystniej na dzień dzisiejszy wypadłaby Polka. No ale... Tutaj możemy toczyć bitwę na argumenty, przytaczać przykłady, próbować przepowiedzieć prawdopodobny scenariusz, a rzeczywistość może sprzedać nam soczystego kopniaka w dupę w chwili gdy mecz przybierze zupełnie nieoczekiwany obrót, a jest to możliwe, w końcu to wciąż tylko WTA. Trudny mecz, sam jestem ciekaw jak się potoczy. Dunka więcej grała, Aga więcej odpoczywała ostatnio, niby wszystko jest jasne, ale powtórzę, WTA i nikogo przecież nie zdziwi 6-0 0-6 6-0 ani 7-6 6-7 7-6. Niech wygra lepsza z przyjaciółek.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Hmm...jak nie lubię już WTA tak dam im szansę..
Bo i kursy eleganckie..
V.Azarenka vs A.Kerber ???? Kerber, Angelique @ 3.05
S. Errani vs N.Petrova ???? Petrova, Nadia @ 3.30 ✅ 6:3,5:7,3:6 ???? horror na korcie..6:3,4:1 i A:40* - kurs na Petrova w drugim secie = 15..
(Panbet)

Kerber, bo wczoraj rozjechala Ulke 6:1, 6:1 i o ile sam wynik nie jest niczym niespotykanym w WTA, o tyle fakt, że w drugim secie przy własnym serwisie straciła &quot;aż&quot; 1 punkt..Azarenka będzie się musiała nietego napocic...
Petrova, bo wczoraj w meczu z Martic zagrała niezwykle pewnie, mecz wygrała 7:6,6:7,6:4 choć równie dobrze I w trzecim secie mógł być TB..W 17 gemach serwisowych dała się przełamać tylko 4 razy..no i do tego 15 asów..Z kolei Errani jak wiadomo jest &quot; z metra cięta&quot; i nadrabia głównie bieganiem i precyzją zagrań..Wczoraj z francuskim &quot;Ping Pongiem&quot; po przegraniu pierwszego seta i stracie serwisu w pierwszym gemie drugiego plecy miała już nieźle mokre..Ostatecznie zabiegała Kluske i wygrała w trzech..Co ciekawe nie zaserwowala ani jednego asa i skuteczność pierwszego serwisu zaledwie 55%..drugi bodajże 45..dziś to może być za mało na doświadczona Rosjanke..
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Radwańska - Woźniacka
Ostatni pojedynek ćwierćfinałowy turnieju WTA w Tokio pomiędzy turniejową trójką Agnieszką Radwańską a rozstawioną z numerem dziesiątym Karoliną Woźniacką. Jest to pojedynek, w którym według mnie nie ma zdecydowanej faworytki, liczę na wyrównany mecz, tak jak miało to miejsce w ostatnich ich pojedynkach. Agnieszka w turniejach na twardych kortach w Stanach Zjednoczonych zaprezentowała się przeciętnie, dwa pamiętne sierpniowe pogromy z Na Li, oraz również w US Open dość słabo, ledwie czwarta runda i porażka z Vinci. Teraz wraca by bronić punktów za zeszłoroczne zwycięstwo w tym turnieju, lecz półfinał to chyba wszystko co będzie w stanie tu osiągnąć, ponieważ w kolejnej rundzie zapewne czekać będzie Azarenka. Jednak by osiągnąć półfinał trzeba ograć Woźniacką, cóż można jednak powiedzieć o formie Agnieszki, w meczu z Jankovic ta druga nie grała zbyt dobrze przez większość część spotkania, dopiero w drugim secie zaczęła grać dobrze, postawiła cięższe warunki, jednak ostatecznie Radwańska pokonała ją w dwóch setach, a o meczu z Hampton można mówić jedynie na podstawie statystyk i można stwierdzić że Polka wygrała dzięki słabemu procentowi (41) pierwszego podania w korcie rywalki, natomiast pozostałe są wyrównane. Najtrudniejsze pojedynek jednak przed nią, czeka Karolina Woźniacka, która co prawda sezon ma przeciętny, jednak po słabych występach na kortach twardych w USA wróciła w dobrej dyspozycji zwyciężając w turnieju w Seulu, co prawda nie najsilniej obsadzonym, jednak zwycięstwo to zwycięstwo a takie rywalki jak Makarova czy Kanepi w tenisa grać potrafią. W tym turnieju ma za sobą już trzy pojedynki, już dzień po finale w Seulu przyszło jej się zmierzyć w pierwszej rundzie z Jovanovski, miała problemy ale ostatecznie wygrała w trzech setach, następnie w dwóch setach okazała się lepsza od Hantuchovej a rozstrzygający okazał się tie-break pierwszego seta, aż wreszcie w trzeciej rundzie pokonała w trzech setach rozstawioną z numerem siódmym Chinkę Na Li. Większość stawiających przeciwko Woźniackiej w dzisiejszym meczu sugeruje się tym pojedynkiem, jednak czy słusznie?! uważam że nie, bój z Radwańską to będzie zupełnie inne spotkanie, to że Na Li ma taki a nie inny styl i że to od niej zależał wynik dziś nie będzie miało żadnego znaczenia, na kort wyjdą dwie tenisistki które czują się świetnie w defensywie, dużo biegają, walczą itd itp. Tak jak pisałem wcześniej ich ostatnie pojedynki były długie i wyrównane, nie wzięło się to znikąd, obie są dobrymi koleżankami, znają się bardzo dobrze, ciężko czymś zaskoczyć rywalkę, gdy obie są w podobnej dyspozycji kończy się ciężkim bojem. Głównym typem na to spotkanie jest ponad 20,5 gema, a do tego wystarczy jeden wyrównany set, rozstrzygnięty w końcówce i trochę walki w drugim, a przecież wielce prawdopodobne że ujrzymy trzy setowy pojedynek, a jako że Karolina zagra dziewiąte spotkanie w ciągu dziesięciu dni uważam że warto postawić po bardzo atrakcyjnym kursie 4.70 na dokładny wynik 2:1 w setach dla Radwańskiej.
ponad 20,5 gema -&gt; 1.69 pinnaclesports
DW 2:1 -&gt; 4.70 betfair
 
M 28

mitch

Użytkownik
Dla mnie to jest no bet.
Ostatecznie mysle, ze wygra Isia, ale tez nie widze zadnego value na nia.
Wozniacka ewidentnie gra troche lepiej niz przez caly sezon, zreszta chyba troche wiecej pracowala ostatnio, bo widac, ze zrzucila troche kilogramow (chociaz moze &quot;pracowala&quot; ze swoim chlopakiem i dlatego ????
 
P 6

paulsien

Użytkownik
Radwańska- Wozniacki 1 @ 1,72
Carolina w ogóle nie przypomina mi zawodniczki sprzed lat. Jej przebijanki na środek kortu to czysta szansa na kończące piłki dla Agnieszki. Wozniacki może schudła i parę kilogramów ale zauważyłem że w meczu z Na Li nie dobiegała do kilku piłek, które wcale nie były na takiej straconej pozycji. Wydaje mi się że Dunka jest już zmęczona turniejami w Azji, wygrała przecież w Seulu, wczoraj mecz chyba prawie 3 godziny z Chinką, dzisiaj wszystkie gwiazdy na niebie wskazują że padnie z Agnieszką, jeśli uruchomi oczywiście swoją kombinacyjną grę
 
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
10:00 | Azarenka - Kerber(+3,5 gems) @2,15 | Pinnacle

Azarenka dość łatwo przebrnęła przez pierwsze 2 rundy, ale mimo tego jej dyspozycja nie jest dobra. Złe samopoczucie, gra się nie układa, a do tego wolny hard, który jej nie za bardzo odpowiada. Dziś czeka ją ciężki pojedynek z Kerber. Niemka dobrze prezentuje się w Tokio, wczoraj &quot;przejechała się&quot; po Urszuli Radwańskiej. Nawierzchnia jej odpowiada, już rok temu pokazała się w tym turnieju z dobrej strony, urywając seta Agnieszce Radwańskiej, która wtedy była w świetnej formie. Dziś wyjdzie maksymalnie skoncentrowana i myślę, że nie odpuści ani na moment. Handicap &quot;+3,5 gems&quot; po takim kursie trzeba zagrać, ja tutaj nie widzę łatwego zwycięstwa Białorusinki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom