>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Tokio, 23-29.09.2012

Status
Zamknięty.
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Victoria Azarenka v Angelique Kerber
(Handicap 2-drogowo - Wygrane gemy)
Typ: Angelique Kerber +3.5 @ 1.90 Bet365 ZWROT Kerber wo
(Suma gemów 2-drogowo)
Typ: Powyżej 21.5 @ 2.00
Myślę, że w obu pozostałych dzisiejszych meczach w Tokio możemy oglądać długie i zacięte mecze. Mam nadzieję, że Azarenka uporała się już z tą wczorajszą niedyspozycją na korcie, ale nie tylko z tego powodu gram handi dodatnie na Kerber. Kerber to w tej chwili światowa czołówka, w tym turnieju spacerkiem przeszła pierwsze rundy, nie miała wymagających rywalek, więc na pewno jest wypoczęta. Jej poziom gry jest wystarczający by dotrzymać Azarence kroku, tym bardziej teraz kiedy jest osłabiona.
Agnieszka Radwańska v Caroline Wozniacki
(Wygra mecz)
Typ: Agnieszka Radwańska @ 1.80 Bet365 ✅ 6-4 6-3
(Suma gemów 2-drogowo)
Typ: Powyżej 22.5 @ 2.00 ⛔
edit: chyba trochę przeceniłem możliwości Wozniackiej, w tej chwili to jednak zupełnie inna półka...
Co do meczu Polek, to mimo wszystko Aga jest lepszą tenisistką, może już w nie swojej najlepszej formie, ale na popełniającą zadziwiająco dużo niewymuszonych błędów Wozniacką to powinno wystarczyć. Ale nie sądzę, żeby było szybko, łatwo i przyjemnie. Zresztą potwierdza to historia ich bezpośrednich meczy (http://www.tennisbetsite.com/head-to...wozniacki.html): 2 ostatnie spotkania to wyrównane 3 setówki, raz wygrała jedna, raz druga. Karolina w niezłej formie przed tygodniem wygrała w Seulu, tutaj oczywiście bez porażki, seria 8 zwycięstw z rzędu robi wrażenie. Nie powinno więc być widać takiej przewagi Isi, ale mimo wszystko to ona powinna wygrać po zaciętym meczu.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Widzę że obszerna dyskusja się zrobiła na temat meczu Polki z Dunką. Według mnie tutaj wątpliwości nie ma na kogo warto typować. Kurs aż rozpieszcza Agnieszkę i tak należy postąpić. Oglądam prawie wszystkie mecze w tym turnieju i to co gra Wozniacka ciezko nazwac tenisem świwatowym a już na pewno nie tenisem który kiedyś grała. Gra pod siatką fatalna, serwis słaby, umie prowadzić długie wymiany jednak wszystko praktycznie przez środek, jak zacznie już ryzykować i uderzać blisko linii bocznych kortu kończy to się prawie zawsze autem. Wczoraj wygrała tylko i wyłącznie dzięki fatalnej dyspozycji Chinki której puszczały nerwy ze zmęczenia prawdopodobnie i waliła piłki na auty i w siatkę. Widać było że Chinka jest po prostu zmęczona. Dunka gra drugi turniej z rzędu bez żadnej przerwy. Miała w bliskim czasie dwie 3 setówki wczorajsza była bardzo męcząca dla niej również. Caro to nie robot zwłaszcza gdy nie jest w swojej dobrej formie a dopiero do niej próbuje dojść. Gdyby to była młoda Laura Robson to bym się już bał bo ta dziewczyna potrafi całą serie meczów trzy setowych rozegrać i wygrać. Agnieszka wczoraj miała wbrew pozorom wymagającą rywalkę i jest na pewno bardziej świeża i jej gra obronna wygląda lepiej. Wystarczy paleta dropshotów i skrótów i Caro się wyłoży.

C. Wozniacki - A. Radwańska - 2 (1,70)✅
bet365

by scotratez​
 
M 28

mitch

Użytkownik
Agnieszka wygrala i jest juz w polfinale.
Mysle, ze teraz przed nia bedzie tak naprawde najtrudniejszy mecz, bo z Kerber czesto miala wyrownane pojedynki.
Jesli z Kerber wygra - ma ogromna szanse na powtorzenie ubieglorocznego sukcesu gdyz wydaje mi sie, ze Stosur czy tym bardziej Petrova beda predzej do ogrania niz Angelika.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Zgadzam się z Pawłem Ostrowskim. Głównym argumentem który moze przewazyć w meczu Angi z Iską, jest kończące uderzenie które posiada niemka. Iska aby skończyć musi mieć wykładanke i musi w to zaangazować całe ciało. Andzi kończy więcej piłek bo to potrafi i lepiej wykonuje ten element...

Tenis Radwańskiej jest ładny, dokładny ale są momenty że Aga gra słabo, miękko, można wówczas jej tenis kąsać i giąć, jak to robią Aza czy Serena, podobnie moze to uczynić mocna Kerber! N atakiej nawierzchni aż się prosi o to, gdby grały na mączce to tego meczu bym nie ruszył...

Co mnie skłoniło, że postawiłem na Andzi ? Kilka miesięcy obserwacji poczynań niemki i polki, Andzi jest w niesamwitym progresie, gra swietnie, jej tenis nabrał pewności i wiary, Andzi sprawia wrazenie pewnej swego, Aga mnie nieprzekonuje, po Wimbledonie nie może się odnależć, kontuzje, słabsze występy...a to że dzisiaj wygrała na dunce mnie zupełnie nie przekonuje. Doceniam, że Aga zagrała dobry mecz, wróciła pewność i regularnośc...ale takie same argumenty posiada Niemka z tym że jest silniejsza i mocniejsza. Wedlug mnie kurs 1.95 jest max, zawyżony...gram !!!

Kerber 1.95⛔

----------------------------------------------------------

@live - po 1 secie 4.20⛔ na Kerber za 100 pln
podbijam stawke, 4.20 za 100 pln na Kerber, ten mecz się odwróci, nie wierzę że Andzi się podda, pozdrawiam!!! 1 set to koncert Iski, Kerber za szybko chce wygrać wymiany co ją gubi, nie wiem co się stało z jej cierpliwością, nie wytrzymuje presji?


...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Nadia Petrova
Typ: 1
Kurs: 1,35
Wynik: ⛔ 1-2
To co dzisiaj zagrała Isia z Kerber to tenis jaki najbardziej lubię. 20 winnerów, to dużo jak na nią i krótki mecz (raptem godzinka, a mogło być z 55 minut jakby wykorzystała pierwszą piłkę meczową, a nie dopiero czwartą), gra praktycznie bezbłędna (UE sporadycznie, 0 DF - ale nad tym się nie ma co zachwycać przy jej drugim podaniu), przepiękna gra w wymianach (Niemce jak nie wszedł pierwszy serwis, to w zdecydowanej większości przegrywała punkt), ośmieszanie rywalkami finezyjnymi zagraniami, defensywa na najwyższym poziomie. Zresztą pokazała pazur już w poprzednich występach w tym turnieju. Żeby z nią wygrać to trzeba naprawdę czyścić linie (Angie z różnym, ostatecznie miernym skutkiem próbowała to osiągnąć) i być wyjątkowo regularnym. Nie bójmy się tego powiedzieć, Aga jest w formie! Był to najlepszy mecz, jaki widziałem w jej wykonaniu od dawna, w szczególności na kortach twardych. Widocznie Tokio jej bardzo służy, bo chociażby na US Open grała trzy razy gorzej. Petrova, niezależnie od tego jak dobry mecz dzisiaj odbębniła z Stosur, jest strasznie nierówna, u niej błędy to norma, potrafi też kończyć, ale nie jest to tak często skuteczne, żeby była w stanie zagrozić Polce w obronie tytułu, a przynajmniej nie powinno. Martwi mnie tylko pierwsze podanie Rosjanki, dzisiaj miała tylko 36% skuteczności, a zaserwowała 9 asów i ogólnie 17/20 piłek wygranych po trafionym pierwszym, mecz w dwóch setach przed tie-breakiem, a to w WTA robi wrażenie. Jak ta statystyka się utrzyma albo poprawi to mogą być problemy, ale ostatecznie stawiam na pieprzoną solidność Radwańskiej, która sięga w tym momencie zenitu.
 
D 103

dolcegibony

Użytkownik
Radwanska - Petrova over 20,5 gema @ 1,83✅✅✅
Mimo, że Radwańska wygrała dziś gładko z Kerber to zagram za nieduże pieniądze na ten typ. Oglądałem 2 set pojedynku Polki i Niemki, Radwańska grała bardzo regularnie, nie popełniając błedów,natomiast to nie był dzień Kerber,chyba jej najsłabszy mecz od jakiegoś czasu.Słaby serwis i dużo niewymuszonych błedów przyczyniły się do takiego wyniku. Jak chciała przyspieszać grę to waliła w siatkę albo autowała. Natomiast jak jej wchodziły uderzenia to Agnieszka miała więcej problemów. NIe widziałem meczu Petrovej,ale po statystykach widziałem tylko że przy jej serwisie Stosur nawiązała walkę tylko w ostatnim gemie serwisowym Rosjanki, mimo że % pierwszego serwisu NAdii wynosił tylko 39%! Myśle, że Petrova utrzyma dyspozycję i łatwo nie odpuści tego meczu Radwańskiej.
 
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik
Petrova @4.00 ✅
Promocja dnia prezent i nie wiem jak to jeszcze nazwać. Jak można stawiać pieniądze na przebijaczke to ja nie wiem. Peterova znakomicie trzyma serwis i to wystarczy z słabiutką w tej części sezonu Radwańską która przy swoim podaniu ma bardzo wielkie problemy. Korzystajcie póki jest czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom