>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Zurich 13-20.10

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tennis.com Zurich Open

Zurich, Switzerland
October 13-19, 2008
Tier II
Prize Money: $600,000
Draw: 28M/32Q/16D
Surface: Greenset/Indoors
Tournament Director: Beat Ritschard

Official Web Site:
http://www.zurichopen.net

2007 Singles Final
(1) Justine Henin (BEL) d. Tatiana Golovin (FRA) 64 64

2007 Doubles Final
Peschke/Stubbs (CZE/AUS) d. Raymond/Schiavone (USA/ITA) 75 76(1)
 
djwitek 0

djwitek

Użytkownik
Siemanko. Co myślicie o meczu:

▶ Hantuchova – Kirilenko

planuje zagrac na Hantuchova, kusi mnie rownież kurs 3.00 chandi dla Hantuchovej -1.5, moze macie jakies cenne info ktore by mi pomogly, dzieki


Pozdrawiam
 
kelebra 4

kelebra

Użytkownik
czesc.Hantuchowa totalnie bez formy, Kirilenko tez nie blyszczy, mecz cholernie ciezki do wytypowania (jak dla mnie), sklaniam sie bardziej za kirilenko, ktora wygrala jeden mecz z Hanuchova i to wlasnie w hali.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Obie graja slabo, ja bym typowala 3 sety bo wiekszosc meczow z udzialem Marii tak sie konczy. Daniela w Moskwie slabiutko, wczesniej rowniez lecz momentami nie grala zle, przy serach negatywnych Marii try sery sa realne lub po prostu +1.5 dla Slowaczki chociaz wiem, ze to bardzo duze ryzyko obecnie.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Ja dzisiaj spróbowałem zagrac tylko tą Azarenke, a ciekawe mecze dopiero jutro. Na jutro Wozniacki - Schiavone 1 - 1,50 wygląda nieźle. Schiavone w Moskwie przegrała z Hantuchovą co było dla mnie jakąś może nie wielką ale jednak niespodzianką. A Wozniacki pewnie wygrywa z niżej notowanymi rywalkami tylko martwi mnie ten krecz ostatnio nie wiecie czy jest w pełni sił? Oprócz tego Bartoli M. - Szavay A. 1 - 1,50 także nieźle wygląda chociaż sam nie wiem. No i na jutro jak dla mnie dwa typy dnia z Zurichu Srebotnik K. - Bacsinszky T. 2:0 - 1,60. Tutaj co dużo mówić świetnie grająca ostatnio Słowaczka zagra ze Szwajcarką która gra pierwszy turniej po US Open. Jak dla mnie typ jeśli mozna tak to nazwac &#39;&#39;pewny&#39;&#39; i drugi typ to Petrova N. - Pennetta F. nie ujmując nic Pannettcie to nie sądze by wygrała z Petrovą, a to ze wygrała z V.Williams to zasługa nie najlepszej gry Williams.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rowniez myslalam o Azarence tylko czemu ona przegrala w 1rundzie z Errani w Moskwie? Ona bardzo dobrze czuje sie w Moskwie i tam jej niezle szlo takze dla mnie to dziwne. Mauresmo kupa bledow niewymuszonych, to juz nie ta sama Momo co kiedys i chyba warto grac przeciw niej póki są jeszcze stosunkowo wysokie kursy lecz ten mecz z Moskwy zastanawia. Amelie od dluzszego czasu bez rewelacji, Viki Azarenka niezle w Stuttgarcie chociaż gra falami. Spodziewam się 3 setowego meczu ale jednak na korzyść Bialorusinki. Cos czuje, ze Moskwa to byl wypadek przy pracy, ona lubi grac w hali 1/10.

Zgadzam sie co do meczu Wozniacki - Schiavone, jedynka zdecydowanie chociaz Wloszka to trudna rywalka to nie ma uderzenia kończącego i nie potrafi w ataku dobrze grać, po za wolejami ale to w WTA Tour rzadkość. 1.50 jak najbardziej do gry na Dunke 3/10
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Zgadzam sie co do meczu Wozniacki - Schiavone, jedynka zdecydowanie chociaz Wloszka to trudna rywalka to nie ma uderzenia kończącego i nie potrafi w ataku dobrze grać, po za wolejami ale to w WTA Tour rzadkość. 1.50 jak najbardziej do gry na Dunke 3/10

Doszły mnie słuchy ze Wozniacki odczuwa skutki niedawnej kontuzji i jest niewpełni sił, ponoć miała tu nawet nie startowa. Macie jakieś szersze info na ten temat?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Niestety niewiele na ten temat wiem ale jesli tak podajesz to trzeba wziac to na seiro pod uwage i koniecznie sprawdzic informacje. Schiavone umie dlugo utryzmac pilke w korcie wiec jesli cos jest ze zdrowiem Caro to moze miec problemy. Rzeczywiscie w Moskwie skreczowala, nie sprawdzilam tego dokladnie wiec duzy moj blad, po prostu Wozniacki w teoretycznym spojrzeniu powinna bez problemu wygrac ale przy obecnej sytuacji to nie wiem, mam watpliwosci, chyba obnize stawke.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Karolinka jest bodajże przeziębiona, do tego ma problemy z udem, o tym czy zagra w Zurichu zadecyduje we wtorek rano. Pisze o tym na swoim blogu, jak ktoś rozumie po duńsku to może poczytać.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wozniacki C. - Schiavone F. 1 1,50 (7/10) DW 2:0 2,25 (5/10)

Wozniacki - zazwyczaj jak wygrywala mecz konczyl sie w 2 setach. I ostatnio jest podobnie choc czesciej zdarza sie jej juz zgubic seta. 5 dni temu w Moskiwe skreczowala w II rundzie pojedynku z Petrova przy stanie 4:6 2:3. Wczesniej wymeczyla zwyciestwo z Chakvetadze 2:6 6:1 6:4. Kontuzja chyba nie byla grozna, w przeciwnym wypadku dunka nie zdecydowala by sie na szybki powrot. Poprzednie turnieje: wygrala w Tokio ale trzeba powiedziec ze nie miala za ciezkich rywalek - Dulko ma jeszcze przeblyski ale to za malo, Tanasugarn juz chyba spuscila z tonu, w Pekinie odpadla juz w I rundzie z Medina Garrigues ale ten turniej jak dla mnie byl pelen niespodzianek i slusznie go odpuscilem. Przed Pekinem rozegrala jeszcze turniej w Tokio... a wlasciwie jeden mecz, bowiem szybko przegrala z Srebotnik ugrywajac ledwie 3 gemy co sie czesto nie zdarza. W US Open ugrala ile mogla, z Jankovic zagrala dobrze w 1 secie pozniej cos peklo, wygrala w New Heaven, na IO tez za duzo nie pograla ale trafila w III rundzie na Dementieva wiec cudow nie bylo. Wczesniej jeszcze wygrala w Sztockholmie i zaprezentowala sie dosyc dobrze w Portoroz, Wimbledononie, Indian Wells czy Australian Open a wiec w moim przekonaniu ma dosyc rowny i dobry sezon. Praworeczna dunka z oburecznym bekhendem dysponuje ciekawym serwisem, nienajgorsza gra przy siatce i na prawde przyjemnie sie ja oglada. A przypominam iz ma dopiero 18 lat! Malo jest turniejow rozgrywanych w hali i malo jest zawodniczek ktore lubia tego typu turnieje. Carolina zagrala w tym roku w 2 takich turniejach: w spomnianym juz w Moskwie i pod koniec lutego w Regions Morgan Keegan Championships w Memphis gdzie w III rundzie zostala zdemolowana przez Davenport 0:6 2:6.

Schiavone - rok temu w Zurychu dotarla az do polfinalu ale miala przy tym bardzo duzo szczescia: w I rundzie skreczowala z nia Dementieva, w II odprawila Schnyder choc nie bez problemow, w III znow krecz tym razem Kuznetsovej, no i polfinal przegrany dosc gladko z Golovin 0:6 4:6. W tym sezonie gra bardzo slabo. Szczytem jej mozliwosci od pewnego czasu jest II runda. Po kolei: Moskwa porazka w I rundzie z nie czarujmy sie slaba i bez formy Hantuchova, Pekin i II runda przegrana z Zvonareva, Tokio podobnie, tym razem z Srebotnik, na Bali przegrala cwiercfinal z Petrova, w US Open znow - II runda z Keothavong, Pekin to III runda, gdzie po drodze pokonala nasza Isie, Montreal i Stanford zaonczone na I rundzie, Wimbledon II runda, Hertogenbosch I runda i dak dalej. Wymieniac juz nie ma sensu bo co turniej w jej wykonaniu to kompletny nie wypal. Moze cos pokazal tylko w Dubaju gdzie pokonala grajaca jeszcze Henin 7:6 7:6 w cwiercfinale. Nr 1 w wloskim tenisie kobiecym jest bardzo mala - ledwie 166 cm ale bardzo szybko biega. Co z tego jendak, skoro dobra gra przeciw niej jest wyrzucenie ja z kortu serwisem. W takiej formie nie widze wiekszych szans Francesci.
 
L 0

lincoln

Użytkownik
Karolinka jest bodajże przeziębiona, do tego ma problemy z udem, o tym czy zagra w Zurichu zadecyduje we wtorek rano. Pisze o tym na swoim blogu, jak ktoś rozumie po duńsku to może poczytać.

Karolina pisze ze nie wie czy bedzie grała jej sytuacja jest taka sama jak w poprzednim turnieju w grze ma problemy z oddychaniem ma gorączke...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
No i informacje o aktualnej sytuacji Wozniacki się sprawdziły, szkoda tylko ze zagrałem na nią zanim się o tym dowiedziałem. Ale rzeczwiście jeśli zawodnik/zawodniczka nie jest w stanie grać to powinna się wycofać z turnieju i by rozliczyli jako zwrot a tak niepotrzebna przegrana.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Wiec po co wychodzi na kort? Nigdy to sie nie skonczy poki wladze nie beda karac za takie zachowanie.

wychodzi by grać, nie wiem czemu władze miałyby karać za to, to jej sprawa w końcu...a co do typów na nią ..to jeśli jest info o kiepskiej formie lub stanie zdrowia to ludzie powinni się raczej powstrzymać od gry na kogoś takiego, więc to tylko ich wina , że stracili kasę łudząc się potencjalną wygraną..nie uważasz?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
bardzo ciekawy wydaje mi się kurs na urwanie seta przez nasz debel parze Srebotnik/Sugiyama 2.90), niby rywalki naszych bardzo łatwo wygrały w pierwszej rundzie 6:1 6:4, ale strata 4 gemów w drugim secie z siostrami Bondarenko (które grają ostatnio straszną lipe) najlepiej o nich nie świadczy, co myślicie o tym typie?
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Ja na dzisiaj widzę 2 typy:

Radwańska - Srebotnik 1 - 1,65⛔⛔
Aga walczy jeszcze o Masters i sądzę że w tym turnieju dojdzie albo bardzo daleko może wygra? Albo odpadnie już w następnej rundzie bo będzie grała z kimś z pary Jankovic/Pennetta. Dzisiaj nasza Radwańska powinna sobie poradzic z dobrze grającą Srebotnik ale sądzę że dzięki temu że Aga nie grała w Moskwie będzie świeższa i wygra.

Azarenka - Niculescu DW: 2:0✅✅
Azarenka to jak wiadomo wielki talent. W pierwszej rundzie rozniosła wręcz Mauresmo oddając jej tylko 3 gemy. W Moskwie szybka porażka ale sądzę że był to wypadek przy pracy. Jej rywalka to zawodniczka na którą nigdy nie postawie grosza. Jej serwis nie istnieje co na pewno nie pomoże jej w meczu z Azarenką. Sądzę że będzie tu gladkie 2:0.

Edit: Już Azarenka pięknie weszła wynik: 6:0, 6:0 tak myślałem.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Pennetta - Srebotnik ✅ 7:5 6:2
Typ: 1
Kurs: 1.66
buk: betfair
h2h 1:1 (ostatni mecz 2004r)
Włoszka, prezentuje się ostatnio bardzo dobrze, już w Moskwie pokonała w 1 rundzie V.Williams. Natomiast w Zurychu zmiotła z kortu w 1 rundzie Petrovą oddając jej 2 gemy, a w 2 rundzie pokonała Jankovic rewanżując się jej za 2 niedawne porażki. Srebotnik natomiast jak dobrze wiemy powinna już odpaść z naszą Isią, przegrywała już 2:6 2:5 i była już bliska odpadnięcia. W obecniej formie Pennetta powinna rozprawić się z Srebotnik w 2 setach
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Na jutro bardzo dużo ciekawych i wydaje się pewnych meczy ale bardziej w turnieju Master Series ATP w Madrycie. Myślę że wszyscy wiedzą na kogo jutro stawiac w tym turnieju. Oczywiście na fenomenalnie grającą Włoszkę Flavię Pennette. Włoszka dzisiaj rozprawiła się w dwóch setach z rewelacyjną ostatnio Srebotnik, wcześniej pokonała w fascynującym pojedynku liderkę światowego rankingu Jelene Jankovic, a na samym początku rozniosła wręcz nieźle grającą ostatnio Petrovą!! Te wyniki mówią same za siebie. Jej rywalka w ostatniej rundzie pokonała Azarenkę choc mecz zakończył się przy stanie 1:1 kiedy Azarenka skreczowała i to pokazało że nawet kontuzjowana Azarenka urwała Medinie seta! Wcześniej pokonała Zvonarevą ... po kreczu Rosjanki!! Myślę że jutro zobaczymy ciekawe spotkanie które zakończy się w dwóch setach. Kursy będą podejrzewam w granicy 1,80 ale na pewno warto zainwestowac w to spotkanie.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jak oceniacie szanse Pennetty w finale ? Pojedynek z Williams z pewnością do łatwych nie będzie należał, ciekawa jest statystyka wcześniejszych pojedynków Pennetta - V. Williams, w trzech ostatnich starciach obu Pań za każdym razem lepsza okazywała się Flavia. Kursy w bukach internetowych na Pennete bardzo zachęcające
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
ja mysle, ze wygra Flavia. Nie znam jeszcze kursow, ale jak sa w okolicach 2 to biore na pewno. Ogladalem troche meczu na zywo Pennety przeciw Petrovej i Włoszka popelniala malo bledow, mocny serwis. CZy wystarczy to na Villiams, ktora ma bardzo silny serwis, ale posiada slaba psychike. Sadze, ze tak
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom