>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTF Masters Forumek 2015

magician 2,9K

magician

Użytkownik
Rozpoczynam zapisy na turniej w grę Tennis Elbow 2013. Planowy czas rozpoczęcia 1. rundy- 01.05.15r. Gra dostępna jest w wersji demo tu lub oryginalnej na steamie.
Mając demo można grać z osobami posiadającymi pełną wersję!
Gramy poprzez założenie serwera w grze w sposób normalny lub poprzez sieć lokalną (hamachi)
Giera bardzo przyjazna, mimo średniej grafiki grywalność ogromna, bo nie jest taka prosta i nudna jak np. Virtua Tennis. Tak więc z marszu nikt tu nie będzie od razu mistrzem, dlatego też daję tyle czasu na zapisy :razz:
www.youtube.com/watch?v=Km6y33Ra3OU
Wstawiłem ten link, bo Roger tu wygrał z Rafą
, ale w naszych rozgrywkach oczywiście zastosujemy punktację normalną (czyli best of 3, Ad, TB)., a nie jakieś tam punkty.
e: aa to TB jest, jak oglądnąłem cały filmik to dopiero ogarnąłem ;D
Jeśli będą w ogóle jacyś chętni, to niech &quot;trenują&quot; na takich warunkach (będą one obowiązywały podczas turnieju):
1. Ball Preview: All + Danger zone
2. Skills: Skills average 80%= 780 pts left; all skills remapped to 30-90%.
3. Auto-Positioning: Average
Póki co tyle. Ustawiamy to w Karcie zawodnika (Klub treningowy-&gt; Karta zawodnika). Co do drugiego punktu, to oczywiście średnia 80% tyczy się wszystkich umiejętności oprócz &quot;Top spina&quot;, w którym to wybieramy jak duży % rotacji mają nasze uderzenia (około 100% typowy Nadal).
System rozgrywek zostanie sformułowany, kiedy będę wiedział, ilu jest chętnych ;)
Zapisujemy się wg formułki:
(kolejny numer) nick- będę grał w grę
 
Do góry Bottom