>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTF Masters Forumek 2015

magician 2,9K

magician

Użytkownik
Zaczynamy turniej:!:
http://challonge.com/l1ckbyg8
Tutaj załączam tabele grup, wyniki podawajcie w tym temacie, a ja będę wszystko uzupełniał. Gramy do 2 wygranych setów (best of 3), nawierzchnia obojętnie jaka, byle był to clay.
Wyniki wstawiajcie z linkami do screenów. Na spotkania umawiamy się na pw (ew. jakieś gg czy kto co tam ma), żeby później nie było zamieszania, że ktoś grał nie z tym, z kim miał grać.
Z tego względu, że 2 osoby mające wersję demo nie mogą grać ze sobą dłużej niż 10 minut z rzędu, będą one musiały niestety grać na raty, dopóki nie zostanie rozegrany pełny mecz.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
W jednej grupie widze ze sa tylko 4 osoby. Mozecie mnie dopisac ? Bedzie po rowno.
Mialem zarejestrowac sie w terminie , ale mialem lekkie problemy techniczne wiec tego nie zrobilem.
Mam nadzieje ze to nie problem? Tez bym chcial sprobowac swoich sil na tle innych amatorow.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
W jednej grupie widze ze sa tylko 4 osoby. Mozecie mnie dopisac ? Bedzie po rowno.
Mialem zarejestrowac sie w terminie , ale mialem lekkie problemy techniczne wiec tego nie zrobilem.
Mam nadzieje ze to nie problem? Tez bym chcial sprobowac swoich sil na tle innych amatorow.
ok, zrobię wyjątek, bo tak jak piszesz, 1 grupa jest niepełna
wieczorem Cię dodam
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Posłałem PW do grupowiczów ale w razie czego moje GG 54040613.
Moje pytanie - co robimy, jak komuś siądzie net w trakcie spotkania ? (reset routera, jakaś zwiecha itd.) Takie sytuacje się zdarzają, a z tego co widziałem w grze nie ma mechanizmu &quot;czekania&quot; na tego kogo wywaliło, tylko mecz jest przerywany.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Posłałem PW do grupowiczów ale w razie czego moje GG 54040613.

Moje pytanie - co robimy, jak komuś siądzie net w trakcie spotkania ? (reset routera, jakaś zwiecha itd.) Takie sytuacje się zdarzają, a z tego co widziałem w grze nie ma mechanizmu &quot;czekania&quot; na tego kogo wywaliło, tylko mecz jest przerywany.
Pewnie trzeba będzie zacząć od nowa jeśli to się stało w 1 secie, a jeśli w drugim to 1 set będzie się liczył a zacząć od 2 seta. Analogicznie w przypadku seta 3
 
Do góry Bottom