>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTP Tour - Indian Wells, 06-16.03.2014

Status
Zamknięty.
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Pennetta była po prostu lepsza. Zwalanie na kolano, krasnoludki, pogodę czy przemęczenie jest niepoważne. Widziałem cały ten mecz i niewiele Agnieszce wychodziło, słabo serwowała, popełniała mnóstwo niewymuszonych - nawet wtedy gdy była przy piłce, była rozkojarzona a Pennettcie prawie wszystko wchodziło, miała dobry serwis i sporo asów i bardzo dużo winnerów przy bardzo małej liczbie (jak na nią) niewymuszonych.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Agnieszka Radwanska wycofuje sie z przyszlotygodniowego startu w Miami. Powod chyba oczywisty.
Narazie wiadomosc nieoficjalna na podstawie twittera. Nie bedzie chyba zdziwienia jezeli sie potwierdzi.

Nie bede wyglaszac wlasnych opinii, ogranicze sie jedynie do cytowania i relacji dziennikarskiej, zeby nikt nie zarzucil mi subiektywizmu.
A tutaj niezalezna opinia portalu sport.pl.
plus fragment rozmowy A.Radwanska-T.Wiktorowski i krotki opis poczynan w 2 secie:
&quot;Co się naprawdę dzieje, dowiedzieliśmy się dopiero w przerwie między pierwszym i drugim setem. - Wzięłam już tyle pastylek... - mówiła Radwańska. - Jeśli &quot;Isiu&quot; tak bardzo Cię boli to nie ma sensu - odpowiadał jej trener Tomasz Wiktorowski. I dodawał: - Zdrowie jest najważniejsze, ale jeśli czujesz, że dasz radę to spróbuj. Nie udało ci się wejść w ten mecz, tak jak chciałaś, ale spróbuj, jeszcze spróbuj.
Radwańska spróbowała, ale zamiast biegać chodziła. Zagrywała tylko lekkie piłki, czasem próbowała skrótu, czasem loba. Prawdziwej gry nie było.&quot;
A tutaj dosadne podsumowanie (Wypowiedz Agnieszki Radwanskiej po meczu):
Zrezygnowana Radwańska podeszła do siatki i pogratulowała rywalce, a potem się popłakała.
&quot;- Przepraszam, że tak wyglądał ten mecz. [...] &quot;
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Byłem pewien takiej decyzji jeszcze podczas meczu. Nie wyglądało to na uraz który da się zaleczyć w kilkadziesiąt godzin. Aga mówiła w czasie rozmowy z Wiktorowskim że wzięła już tyle tabletek że nawet nie wie ile i nic nie dały a później podczas wizyty fizjoterapeutki wyglądało na to że łyknęła kolejne. Niezbyt rozsądnie.....
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Ktoś pisał wcześniej że to ostatnia szansa dla 32 Penetty..i chyba miał rację. Technicznie i siłowo przeważała nad Isią.. Aga popełniała więcej błędów i nie mówię o 4 błędach podwójnych, ale o sytuacjach przy siatce.. gdzie z typowo łatwej piłki Penetta broniła ją a Aga trafiała w siatkę.. Szkoda że nie miałem informacji o kontuzji kolana, gdy zawodniczki wychodziły to Aga była cała oklejona plastrami.. Sygnałem że Penetta może tygrać z Isią była wygrana nad mocną Li Na.
 
aviciii 516

aviciii

Użytkownik
Też byłem pewny Radwańskiej, dopiero jak odpaliłem mecz i zobaczyłem jednego gema i że Aga całą w tejpach to jeszcze na live odbiłem na drugiego seta na Penettę po kursie 2.35.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom