>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTP Tour - Indian Wells, 06-16.03.2014

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda

&amp;


Jankovic J. (Srb) - Radwanska A. (Pol)

Typ. 1 2.20 William Hill ⛔

Czekałem, czekałem na kursy i się doczekałem. W sumie mogłem się spodziewać w miarę wyrównanych kursów z lekką przewagą na Polkę. Obie w dobrej formie w tym turnieju, ale lekka przewaga po stronie Serbki i dlatego po raz kolejny jej zaufam i w dodatku z lepszym kursem niż ostatnio. Od razu przypomniał mi się pojedynek Agi w Doha z Halep, przyszłą zwyciężczynią owego turnieju, w którym poległa szybko w dwóch setach. Dlaczego przypominam o tym spotkaniu? Ponieważ jej rywalka grała jak z nut, była w genialnej formie i nie do zatrzymania. Podobnie jest w tym przypadku z Jankovic, która póki co w Indian Wells jest nie do zdarcia. wczorajszy pojedynek z Wozniacką, nic dodać, nic ująć, zakończony po ledwo godzinie. Dunka w tym spotkaniu nie miała nic do powiedzenia, była wręcz bezradna, nie pomogła nawet dobra gra w obronie oraz wspierający ją tatuś. Jeśli chodzi o Agę to na początku sezonu gra dobrze, w Indian Wells też dobry turniej, ale jeśli trafi na rywalkę, która jest w potężnym gazie i jest nie do zatrzymania to ma mało do powiedzenia. Radwańska w porównaniu do Jankovic na przestrzeni dwóch lat moim zdaniem zupełnie nie poprawiła jakości swojej gry, no może nieco lepiej wygląda serwis, ale poza tym gra na takim samym poziomie, z małymi zwyżkami i obniżkami formy, a Serbka od mniej więcej roku, gra o poziom wyżej niż dotychczas, a widać to na początku tego sezonu i przede wszystkim jest to widoczne w tym turnieju, gdzie zawodniczka popełnia bardzo mało niewymuszonych błędów, bardzo dobry % trafionych pierwszych podań plus bomby posyłane rywalką, które mają mało do powiedzenia przy takim odbiciu w obronie. Zbierając wszystko do kupy, jeśli Jankovic zagra na podobnym poziomie jak wczoraj, Isi, mimo dobrej grze w obronie, będzie brakowało skutecznych argumentów, żeby zaskoczyć rywalkę. tak jak wspomniałem na początku, Jankovic jest w takim samym gazie jak Halep w Doha, nie widać było u niej wczoraj żadnych oznak urazu i zmęczenia, więc bez zastanowienia uderzam dzisiaj w kierunku Serbki, a kurs też o dziwo podobny jak w spotkaniu z Halep, a wszyscy wiemy jak to się skończyło. Zupełnie nie brałbym pod uwagę ich dotychczasowych spotkań, bo grały ze sobą ostatnio blisko 2 lata temu, a wtedy Serbka grała o wiele gorszy tenis, niż w owym czasie. Powodzenia​
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
DellAcqua 5.50⛔;)ładny pierwszy gem, potem Simonka pokazała klase...łał!
Australijka od początku sezonu to rewelacja. Gdyby nie jej ogromne problemy zdrowotne to pewnie juz dawno byłaby w top 10. Jej tenis jest świetny. Bardzo mi się podoba. Australijka gra mądrze. Sporo potrafi. Kurs na nią jest z kosmosu!
Simonka to moja ulubienica...ale tutaj nie wyglada za dobrze. Momenty ma świetne ale traci koncentracje, potrafi być przez dłuższe momenty po za kortem...czytałem że cały czas ma problemy ze zdrowiem...z Lucką i Gienią wisiała na włosku. Z Australijką będzie na pewno pod górkę. Szanse według mnie rozkładają się po połowie. Kurs na Halep kuriozalnie smieszny!
Agnieszka 1.65✅:razz: Halep powinna rozjechać Iske, będzie ciekawy mecz?
Gram na Iske. Pora spotkania to taka w której polka czuje się wysmienicie. Według mnie jej forma jest bardzo poprawna. Cierpliwość, regularność i stalowe nerwy po stronie Iski. Serbka w kluczowych momentach nie wytrzyma. Jej temperament jest zbyt wybuchowy na Agnieszke. Po zaciekle trudnym meczu polka wygra.

---
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 5

michal3

Użytkownik
Mam dziś również pojedynek singlowy pomiędzy Halep S. - Dellacqua C. i w tym meczu odradzam jakiekolwiek granie na Rumunkę. Ma ostre zapalenie mięśni, nie wyleczone, jedynie co to środki przeciw bólowe, Dellacqua serwis ma bardzo dobry i jeżeli nie da się przełamać w łatwy sposób to czym dłużej będzie grała tym gorzej dla Halep. Widzieliśmy jaki &quot;przestój&quot; miała w drugim secie wczoraj w meczu z Bouchard jednak piękna Genie nie umiała tego wykorzystać w całokształcie meczu. Jak już coś grać to jakieś handicap dodatni na Australijkę.
Ostre zapalenie miesni,a leje jak chce,skad takie chore informacje,ktore mieszaja ludzia w glowach?
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda

&amp;


Li N. (Chn) - Cibulkova D. (Svk)

Typ. 2 (+1.5) sets 1.71 Pinnacle Sports✅

Pora na kolejny ćwierćfinał i po niepowodzeniu w ostatnich dwóch typach mam nadzieję, że w tym przypadku nie zawiodę się i Słowaczka pozwoli mi zarobić parę groszy. Obydwie zawodniczki w dobrej formie, na pewno bardziej na początku sezonu zaskakuje Cibulkova, która dotarła do finału w AO i przegrała właśnie z Chinką, oraz wygrała turniej przed samym Indian Wells w Acapulcu. Jak widać w porównaniu do poprzednich lat forma Słowaczki mocno poszła do góry i mimo niewielkiego wzrostu (1.61m) jest niezwykle groźną zawodniczką i pokonywała już w tym roku takie zawodniczki jak Sharapova, Halep, Radwańska, czy w tym turnieju bez najmniejszych kłopotów Kvitovą i Makarovą, czyli zawodniczki z czołowej 20 rankingu WTA. Jeśli chodzi o Chinkę, to gratulację za wygraną w Melbourne, należał jej się tytuł, bo kilka lat ocierała się o tryumf w AO, ale jeśli popatrzeć na zawodniczki, z którymi mierzyła się w tym roku to już zupełnie inna bajka w porównaniu do Cibulkovej. O dziwo żadna rywalka, którą NA Li pokonywała w tym sezonie, nie znajdowała się w czołowej 20 rankingu, więc ciężko jest stwierdzić, jak Chinka zachowywała by się grając z top10. Więc zawodniczki takie jak Zheng, Pliskova i Wozniak to w tym momencie klasa niżej od Słowaczki, i mimo, iż w AO Na Li gładko pokonała Cibulkovą, to dzisiaj liczę na rewanż, a przynajmniej na ugranie seta przez bojową Słowaczkę. Nie jest w tym przypadku bez szans, bo wyniki i dobra forma utrzymana po AO są tego przykładem. Za niewielką sumę pogram również w czysty win Cibulkovej, bo jeśli utrzyma dyspozycje i nie przestraszy się rywalki spokojnei stać ją na sprawienie niespodzianki. Start godz. 19:00​
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
interbulls 15

interbulls

Użytkownik
Flavia Penetta - Sloane Stephens #1# 1.7 STS✅
Obie zawodniczki w tym turnieju spisują się bardzo dobrze. Młodość po stronie Sloane , doświadczenie po stronie Flavii , która chyba przeżywa drugą młodość od turnieju w Dubai spisuje się bardzo dobrze zaś Stephens przeplata sezon dobrymi i złymi meczami. Uważam ,że obecnie w lepszej dyspozycji znajduję się Flavia , na pewno atutem Sloane jest to ,że gra w swojej ojczyźnie i kibicie będą ją wspierać ,ale na tym może się zakończyć. Dzisiejszego dnia doświadczenie i lepsza dyspozycja Włoszki wezmą górę nad supertalentem Amerykanki.
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
WTA - Indian Wells - dotychczasowe typy:
1# Simona Halep - Lucie Safarova 1@@ 1.28 Bet365
2# Casey Dellacqua - Roberta Vinci 1 @@ 2.1 Bet365
3# Li N. - Pliskova Ka. (+6,5 games) 2 @@ 1.72 Bet365
4# Pennetta F. - Stosur S. 1 @@ 1.8 Bet365
5#
Jankovic J - Wozniacki C. 1 @ 1.66 Bet3656
6#
DellAcqua C. - Davis L. 1 ZWROT @@ 2 Bet365
7# Halep S. - Bouchard E. 1 @@ 1.44 Bet365
8# Kuznetsova S. / Stosur S. -Date Krumm K. / Zahlavova-Strycova B. 1 @@ 1.53 WilliamHill
9# Black C. / Mirza S. - Makarova E. / Vesnina E. 1 @@ 2.2 WilliamHill
Witam. mam nadzieję, że ktoś skorzystał z wczorajszych typów na deble, chociaż ten pierwszy przysporzył trochę nerwów.
Na dzisiaj mamy dwa bardzo ciekawe spotkania i ja proponuję następujące bety:
1.
Pennetta F. - Stephens S. 1 @@ 1.66 Bet365
2. Li N. - Cibulkova D. 2 @@ 2.75 Bet365 (tutaj proponuję zagrać &quot;lżej&quot;)
3.
Hradecka L. / Zheng J. - Black C. / Mirza S. 2 @@ 1.5Bet-at-home (nie mam czasu opisać teraz tego meczu, parę na, którą typuje opisałem w poprzednim meczu, zagrały świetnie z mocnymi rywalkami, i gram je ponownie, osobiście sądzę, że sięgną one po zwycięstwo w całym turnieju jeżeli nadal będą grały tak skutecznie.

1.
Opisywałem już w tym turnieju Flavie przy okazji spotkania z Stosur i zagrała ona tak jak przewidywałem, potem świetny w jej wykonaniu mecz z utalentowaną Giorgi(pokonała Petkovic i Sharapova). Gra naprawdę dobrze, mądry tenis, serwis funkcjonuje a to jest najważniejsze. Stephens to młoda utalentowana tenisistka z USA, nazywana &quot;następczynią Sereny Williams&quot;. Serwis ma mocny, umie dobrze z niezłą
siłą uderzyć, jednak popełnia sporo błędów. Ciężko jej zapanować nad emocjami i skupić się na grze. Przykładem może być tegoroczny mecz z Cetkovska, który zagrała w 1 secie kiepsko a w 2 secie fatalnie. Łatwo ją wybić z rytmu meczowego, a jeżeli to się uda to Amerykanka sama przegrywa mecze. Flavia bez problemu będzie przebijać piłki na drugą stronę i myślę, że Sloane nie wytrzyma tego meczu bardziej psychicznie niż fizycznie. Za Włoszką przemawia forma, doświadczenie i zaangażowanie w grę (łatwo się nie podda).
2.
Tutaj typ bardziej przeciwko Chince aniżeli na Dominikę Nie podoba mi się gra Na Li na tym turnieju. Nie gra nic nadzwyczajnego, miała łatwe przeciwniczki do tej pory, a jednak jej gra wygląda na strasznie szarpaną. Ma dziwne przestoje, łatwo oddaje punkty, jej gra w niektórych momentach przez kilka gemów wygląda po prostu fatalnie. Cibulkova ostatnio wygrany turniej, na pewno jest podbudowana, w tym roku osiąga naprawdę bardzo fajne wyniki. Zaskoczyło mnie z jaką łatwością pokonała Kvitovą na tym turnieju. W tym roku obie zawodniczki spotkały się raz, na AO gdzie górą była Chinka (1 set bardzo ciekawy, sporo walki, w 2 secie rowerek), na szlemach Li Na zawsze gra bardzo dobrze i umie się spiąć na trudniejsze mecze. W kursie widzę sporo value, i pobieram jednak lżej niż 1 bet na dzisiaj.
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Li Na-Cibulkova over 20.5 @ 1.78 Unibet ✅



Wszystko w zasadzie o tym spotkaniu zostało już napisane. Ja wybrałem over gemowy, bo w moim odczuciu nie ma prawa się to spotkanie szybko skończyć. To prawda, że Na Li nie prezentuje się w tym turnieju dobrze, popełnia wiele niewymuszonych błędów ale trzeba też pamiętać że w najważniejszych momentach potrafi się skoncentrować i wrócić do gry.Chinka ma duże przestoje w grze...jak by myślami była nieobecna.
Cibulkova w obecnej dyspozycji przeciwstawi się walecznością, u niej nie ma straconych piłek i Chince przy słabej regularności będzie Czeszkę trudno rozrzucić po korcie. Spodziewam się długiego i zaciętego spotkania w którym będzie wiele zwrotów akcji. Over gemowy 20.5 myślę, że śmiało będzie pokryty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Ja na jutrzejszy (w sumie dzisiejszy półfinał) zgadzam się z oddsmakerami brytyjskich firm bukmacherskich które pogrążyły ostatnio EloPeję, Simona to jest przyszły gracz top3 (i to nie ma tutaj za grosz ironii jak na wstępie), po prostu osiągnięcia z poprzedniego sezonu pokazały na co ją stać - osiągała finał za finałem, ew ćwierćfinały. Tutaj pokonała Safarovą, Bouchard czy Dellacqua i Nare, poza Bouchard i może Safarovej to przeciętne rywalki, ale zwycięstwo nad Gienką nie przyszło łatwo, a na korcie nie było widać kryzysu po którym nie mogła by się podnieść, Gienka nie dała się obić a szukała rozwiązać aż do błedów własnych, Simona nie była jej niczym dłużna i również nie biła aby przebić piłkę byleby na drugą stronę siatki.

Przy czym spotkanie Cornet z Radwańską wyglądało tak jakby Cornet grała, a Iśka stała na środku kortu z stolcem, który wychodził ale utknął ze strachu iż narobi na kort w Stanach. Wszystko bite z prostych nóg i bez jakichkolwiek emocji. Ani jedna ani druga nie ruszała się do returnów rywalki gdy ta użyła już siły.. Dlatego też nie dziwiłem się, że pojawiły się tutaj typy na porażkę z Jeleną, bo sam tak bym zagrał - gdyby nie to, że Janković nie jest przekonująca co do równości formy. Tutaj mamy spotkanie z o wiele bardziej ambitniejszą i utalentowaną dziewczyną, która w sezon weszła jak zeszła. Sama Radwańska nie należy do zawodniczek które rozkręcają się z kolejnym spotkaniem stąd też nie sądzę, by miała czym zaskoczyć Simone.

Licze, że Halep skończy jak w Doha. A i wygra tegoroczne IW.

Halep S. wygra @1.69 PinnacleSports ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
interbulls 15

interbulls

Użytkownik
Simona Halep (ROU) - Agnieszka Radwańska (POL) #1# 1.79 STS ⛔
H2H : 2-3

Spotkanie Agnieszki dzisiaj w nocy zapowiada się bardzo ciekawie. Agnieszka w meczu z Jankovic która ostatnio złapała formę w 1 i początku 2 seta grała bardzo dobrze po czym jej gra w 2 secie i końcówce 3 nie należała do najlepszych mimo tego wygrała te spotkanie. Simona to zawodniczka która w moim przekonaniu w tym roku może pokusić się i wygrać Wielkiego Szlema , ogromny potencjał i fantastyczny forhend po którym nie ma co zbierać w damskim tenisie. Liczę na ciekawe spotkanie i zwycięstwo tego dnia Halep.
 
G 0

guru92

Użytkownik
Simona Halep - Agnieszka Radwańska #1# 1.79 STS
Spotkanie Agnieszki dzisiaj w nocy zapowiada się bardzo ciekawie. Agnieszka w meczu z Jankovic która ostatnio złapała formę w 1 i początku 2 seta grała bardzo dobrze po czym jej gra w 2 secie i końcówce 3 nie należała do najlepszych mimo tego wygrała te spotkanie. Simona to zawodniczka która w moim przekonaniu w tym roku może pokusić się i wygrać Wielkiego Szlema , ogromny potencjał i fantastyczny forhend po którym nie ma co zbierać w damskim tenisie. Liczę na ciekawe spotkanie i zwycięstwo tego dnia Halep.
Kurs na Simone w STS jest 1,62 więc nie wiem skąd 1,79 wziąłeś. Potem do usunięcia.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda

&amp;


Li N. (Chn) - Pennetta F. (Ita)

Typ. 2 (+1.5) sets 1.93 Pinnacle Sports✅

Uważałbym z tym hura optymizmem w kierunku Halep, mimo, iż dotarła do półfinału to jej gra nie wygląda już tak dobrze, jak to miało miejsce w wygranym przez nią turnieju w Doha, w dodatku kursy odwróciły się o 180 stopni i w tym przypadku faworytką jest Halep. Ja odpuszczam i przerzucam się na drugi półfinał. Oj ciężko oglądało się wczorajsze spotkanie Chinki ze Słowaczką Cibulkovą. 1 i 2 set stał na bardzo słabym poziomie i był festiwalem niewymuszonych błędów, zarówno z jednej jak i drugiej strony. Trochę pozmieniało się to w 3 secie, no ale nic dziwnego, w końcu była to decydująca partia. Na Li wygrała, ale jak dobrze koledzy wcześniej zauważyli jej gra nie wygląda za dobrze, masa przestojów w grze i tak jak wspomniałem wcześniej dużo niewymuszonych błędów i wygraną zawdzięcza głównie błędom rywalce, która ku mojemu zdziwieniu zagrała jeszcze słabiej, tak jak jej trener w czasie spotkania mówił, przestraszyła się klasy rywalki i psuła masę piłek. Na szczęście mój typ okazał się trafny i to dzięki Chince, która w 2 secie zachowywała się jak nastoletnia zawodniczka. Wczoraj pierwszy raz w roku Na Li mierzyła się z zawodniczką z czołowej 20 WTA i los chciał, że w kolejnej spotka się z Pennettą, która zajmuje 21 miejsce w rankingu. Włoszka w tym roku przeżywa swoją druga młodość, jej gra wygląda bardzo dobrze i pierwsze oznaki dobrej formy widzieliśmy w AO. Po Australii nie spuściła z tonu i powiem więcej, w Indian Wells gra nawet lepiej, więc nikogo nie zdziwi chyba, że mój typ jest skierowany właśnie w kierunku doświadczonej Pennetty. Kurs jeszcze wyższy na wygranie seta, jak w przypadku Cibulkovej, to tym bardziej jestem zadowolony i uderzam. Jeśli słabiutka we wczorajszym pojedynku Słowaczka była w stanie urwać seta Chince, to tym bardziej uczyni to Włoszka i mam nadzieję, że ona nie przestraszy się klasy rywalki i nei zagra słabego spotkania, tylko zaprezentuję taką formę, jak z poprzednich spotkań, to wtedy jestem pewien, że typ okażę się trafny. Czysty win po kursie 3.50 jak najbardziej do zagrania za niewielką sumę. H2H 2:2, w tym roku wygrana Li podczas AO, może czas na rewanż. Powodzenia.

Kolego trzeba było obejrzeć wczorajszy mecz ze Sloane. Tak tragicznej gry Flavii dawno nie widziałem. Serwis żenujący 43% pierwszego zagrania. Przez 3/4 meczu oscylował w granicy 36%. Łapałem się za głowę co wyprawia &quot;doświadczona&quot; Włoszka. Ogromna ilość piłek w siatkę, brak chłodnej głowy. Rzadko była precyzyjna. Na prawde nie widziałem w ostatnich kilkunastu tygodniach tak słabej gry jakiejkolwiek zawodniczki. (Sloane jeszcze więcej niewymuszonych błędów..) Szczerze, odpuścił bym grania na Flavie nawet z dodatnim handicapem.
Kolego, to, że Pennetta zagrała wczoraj słabo nie znaczy, że powtórzy to w dzisiejszym spotkaniu. Ogólnie napisałem, że na początku sezonu jej gra wygląda bardzo dobrze i każdej zawodniczce zdarzają się momenty słabości. Nie wiem czy oglądałeś wczoraj Chinkę z Cibulkovą? To dopiero był festiwal błędów z obydwu stron, i jeśli się nie mylę, nie patrząc w statystyki Na Li popełniła w całym spotkaniu ok lub ponad 50 niewymuszonych błędów, prezentując momentami fatalną grę. Możliwe, że tylko raz w tym roku widziałeś w akcji Włoszkę, a było to właśnie wczoraj, dlatego taka opinia z Twojej strony. Nie będę się wdawał z Tobą w żadną dyskusję, jeśli typ się nie podoba, po prostu go nie stawiaj, nikt nie jest nieomylny, Pozdrawiam!
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Kurs na Simone w STS jest 1,62 więc nie wiem skąd 1,79 wziąłeś. Potem do usunięcia.
Zanim coś napiszesz, sprawdź dwa razy, bo piszesz głupoty.
ZAKŁADY SPECJALNE -&gt; HIT DNIA -&gt; PIĄTEK:
Halep S. 1,79 - Radwańska A. 2,20
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 13

kaman

Użytkownik
Włoszka w tym roku przeżywa swoją druga młodość, jej gra wygląda bardzo dobrze
Kolego trzeba było obejrzeć wczorajszy mecz ze Sloane. Tak tragicznej gry Flavii dawno nie widziałem. Serwis żenujący 43% pierwszego zagrania. Przez 3/4 meczu oscylował w granicy 36%. Łapałem się za głowę co wyprawia &quot;doświadczona&quot; Włoszka. Ogromna ilość piłek w siatkę, brak chłodnej głowy. Rzadko była precyzyjna. Na prawde nie widziałem w ostatnich kilkunastu tygodniach tak słabej gry jakiejkolwiek zawodniczki. (Sloane jeszcze więcej niewymuszonych błędów..) Szczerze, odpuścił bym grania na Flavie nawet z dodatnim handicapem.
 
jasmin_bogow 2,8K

jasmin_bogow

Użytkownik
Straszliwie mi się podoba najeżdżanie na Isię na tym forum.
Z większości wypowiedzi wynika, że to dziewczyna która ma najwięcej szczęścia pod słońcem. Przeanalizujmy drogę Radwańskiej według opisu użytkowników tego forum:
- z Watson - no, tu dobrze wylosowała.
- z Beck - &quot;dziwny mecz&quot; Jak to się stało, Beck nie była sobą.
- z Cornet - Cornet akurat grała słabo, nic specjalnego, Aga rozegrała zły mecz, w ogóle prawie nie biegała do piłek
- z Jankovic - Jankovic, chaotyczna forma, a w 3 secie to już w ogóle tragedia.
Patrząc na to wszystko na miejscu Agi z domu bym nie wychodził tylko Lotka stawiał.

Co do meczu Agnieszka - Halep ( Wiem, wiem, Aga nie ma szans, nareszcie odpadnie, jest tragiczna, nie zasługuje żeby to być, po co w ogóle gra w tenisa ) osobiście spodziewam się wyrównanego meczu, nie sposób nie zauważyć, że Halep przebojem wdziera się do top 3 WTA. Nie zmienia to faktu, że spodziewam się wyrównanego meczu - Aga ostatnio gra porządny tenis, tutaj radzi sobie naprawdę dobrze i jest w stanie z nią wygrać. Kurs 2.40 jaki jest teraz na nią w pełni mnie satysfakcjonuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 2,4K

promark

Użytkownik
WTA - Indian Wells - dotychczasowe typy:
1# Simona Halep - Lucie Safarova 1@@ 1.28 Bet365
2# Casey Dellacqua - Roberta Vinci 1 @@ 2.1 Bet365
3# Li N. - Pliskova Ka. (+6,5 games) 2 @@ 1.72 Bet365
4# Pennetta F. - Stosur S. 1 @@ 1.8 Bet365
5#
Jankovic J - Wozniacki C. 1 @ 1.66 Bet3656
6#
DellAcqua C. - Davis L. 1 ZWROT @@ 2 Bet365
7# Halep S. - Bouchard E. 1 @@ 1.44 Bet365
8# Kuznetsova S. / Stosur S. -Date Krumm K. / Zahlavova-Strycova B. 1 @@ 1.53 WilliamHill
9# Black C. / Mirza S. - Makarova E. / Vesnina E. 1 @@ 2.2 WilliamHill
10#
Pennetta F. - Stephens S. 1 @@ 1.66 Bet365
11#
Li N. - Cibulkova D. 2 @@ 2.75 Bet365
12#
Hradecka L. / Zheng J. - Black C. / Mirza S. 2 @@ 1.5 Bet-at-home
1.
Hsieh S-W. / Peng S.- Kuznetsova S. / Stosur S. 1 @@ 1.62
WilliamHill
Dostałem dziś zapytania czy przypadkiem na Rosjankę z Australijką nie ma value. Moim zdaniem w tym meczu warto pograć na debel Azjatek, która prezentują w tym roku bardzo dobrą i wysoką formę. Ostatnio wygrany turniej w Doha, teraz półfinał na IW. Są to niskie zawodniczki (około 170 cm obie), więc podanie mają przecięte, ale za to gra przy siatce(stop volley itp) oraz technikę mają na bardzo wysokim poziomie. Świetnie się rozumieją, grają dokładnie, konsekwentnie i solidnie. Dla tego obecnie obie w rankingu debli zajmują miejsca odpowiednio 2 i 1. W tym turnieju typowałem już raz zwycięstwo Stosur i Kuznetsovej gdy grały z przeciętnym deblem (zwycięstwo wymęczone). Ich obecne przeciwniczki to najwyższa półka deblowa w obecnym czasie, i jeżeli Rosjanka i Australijka zagrają tak jak ostatnio mecz to ja widzę szybkie 2-0 dla faworytek. Forma, doświadczenie, zgranie i kurs przemawia za tym że wygra dziś Tajwanka i Chinka.
2. Li N. - Pennetta F. (+1,5 set) @@ 1.85 Bet-at-home
Tutaj trochę krócej opiszę ten mecz. Typuję znowu przeciwko Chince, jednak z podpórką na 1,5 seta (bezpieczniej i pewniej). Wczorajszy mój opis do meczu Chinki całkowicie się zgadzał. W II secie miała ten &quot;przestój&quot; i przegrywała 5-1. Powiem otwarcie, gdyby wczoraj Cibulkova nie miała zagotowane w głowie (płacz, fochy, wołanie trenera) to by ten mecz wygrała spokojnie. Ogólnie poziom fatalny obu zawodniczek, sporo UE, serwis 1st praktycznie nie funkcjonował. Liczę, że dzisiaj doświadczenie Flavii pozwoli wykorzystać jej słabości Na Li. Chinka na pewno jest do ogrania bo prezentuję się obecnie dla mnie fatalnie. Forma u Włoszki jest i powinna dziś powalczyć z Chinką o finał IW.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
SPRAWDZ SOBIE SUPEROFERTE zakłady specjalne wzrósł nawet do 1.82
podawanie kursu z superoferty jest tu nie na miejscu bo przecież po takim kursie nie zagrasz tego meczu, a o to chodzi. Można by tu polemizować gdybyś opisał do tego kolejne 4 mecze, które razem z Halep można byłoby zagrać (bo dla niewtajemniczonych tylko w przypadku 5 postawionych meczy można zagrać spotkanie z superoferty).
A żeby nie było off topic to ja się zgodzę z jasmin_Bogow, chociaż ostatnio gra Radwańskiej nie robiła na mnie wrażenia to kurs 2,4 w pełni mnie również zadawala ???? nie jest to spotkanie, aby taką faworytką była Rumunka
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
2. Li N. - Pennetta F. (+1,5 set) @@ 1.85 Bet-at-home Tutaj trochę krócej opiszę ten mecz. Typuję znowu przeciwko Chince, jednak z podpórką na 1,5 seta (bezpieczniej i pewniej). Wczorajszy mój opis do meczu Chinki całkowicie się zgadzał. W II secie miała ten &quot;przestój&quot; i przegrywała 5-1. Powiem otwarcie, gdyby wczoraj Cibulkova nie miała zagotowane w głowie (płacz, fochy, wołanie trenera) to by ten mecz wygrała spokojnie. Ogólnie poziom fatalny obu zawodniczek, sporo UE, serwis 1st praktycznie nie funkcjonował. Liczę, że dzisiaj doświadczenie Flavii pozwoli wykorzystać jej słabości Na Li. Chinka na pewno jest do ogrania bo prezentuję się obecnie dla mnie fatalnie. Forma u Włoszki jest i powinna dziś powalczyć z Chinką o finał IW.
Flavia miała wczoraj ogromny problem z pierwszym serwisem. Serwując pierwszy raz można było być pewnym że piłka wyląduje na siatce lub aucie. Było to strasznie irytujące podczas oglądania.
Pierwszy set ze Stephens jak najbardziej na plus. Nic nie wskazywało na to że Amerykanka ugra chociażby seta. To chyba Ty pisałeś że ma słabą głowę i rzeczywiście to się potwierdziło. Mocno irytowała się kiedy przy dłuższych wymianach nie potrafiła przechylić szali na własną stronę.
Ale tak było w pierwszym secie. Potem coś się stało z Włoszką. To co wyprawiała przy swoim serwisie wołało o pomstę do nieba. Sama na własne życzenie traciła punkty. W pewnym momencie lepiej jej się grało przy serwisie Stephens niż swoim. Zaczęła się denerwować, spieszyć niepotrzebnie co sukcesywnie wykorzystywała jej rywalka.
Trzeci set również nie szedł po myśli Włoszki. Przełamana z początku musiała gonić. Dogoniła ale wszystkie te punkty zdobyła po męczarniach. Oprócz pierwszego seta cała reszta spotkania w jej wykonaniu była żałosna. Kiedy prowadziła znacząco przy swoim serwisie nagle zaczęła głupio tracić punkty. Swoją wygraną może zawdzięczać tylko i wyłącznie nieudolności Sloane. Wystarczy spojrzeć ile w tym meczu było BP i przełamań...
Dlatego mówiąc o fatalnym poziomie Na Li trzeba wspomnieć o równie fatalnym w drugim pojedynku.
 
L 0

lomanj2

Użytkownik
Na kogo stawiacie w walce o finał wta india wells? Agnieszka Radwańska czy Simoną Halep. Nie jestem jakiś zapalonym fanem tenisa, ale nasz już zaszła wysoko, a z tego co czytałem w tenisplus.pl jest w dobrej formie, ale rumunka jest 7 i nie odpuści tak ławo. Jak myślicie, kto wygra?
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Simona Halep (ROU) - Agnieszka Radwańska (POL) +2.5 @ 1.90 Unibet✅

Granie po tak niskim kursie Halep w moim odczuciu nie jest warte ryzyka. Obecnie Rumunka nie jest w jakiejś oszałamiającej formie , popełnia wiele niewymuszonych błędów, posiada duże przestoje w meczu. Po bardzo dobrym secie potrafi w następnym być nieobecna ( tak było z Bouchard E.) gdzie w pierwszym zagrała koncertowo i wygrała 6-2, by w drugim być tylko ciałem na korcie i przegrać 1-6.
Radwańska poprawiła swoje podanie, jest dość regularna i dzisiaj nie spodziewam się &quot;spotkania do jednej bramki&quot; W takiej dyspozycji Polka śmiało jest w stanie nawiązać walkę z Rumunką.
Pamiętam pojedynek tych zawodniczek z Doha, tylko wtedy Radwańska nie miała pierwszego podania, a jej drugie podanie było przez Halep zabijane.
To spotkanie będzie wyglądać w mojej ocenie zupełnie inaczej właśnie miedzy innymi przez to, że Radwańska w ostatnim czasie bardzo popracowała nas swoim podaniem i przełamanie jej nie jest już takie proste.
Ja spodziewam się dość zaciętego spotkania, które w dwóch setach niekoniecznie musi się zakończyć. Mnie gra Halep nie przekonuje i z handicapem +2.5 idę w stronę Radwańskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
thecopro 157

thecopro

Użytkownik
Simona Halep - Agnieszka Radwańska
Od rana zastanawiałem sie jak podejść do tego meczu. Ciężko wytypować tu klarowne zwycięstwo, bowiem obie tenisistki prezentują na turnieju świetną grę. Jednak niektóre fakty przemawiają na korzyść Rumunki. Po pierwsze - dwie ostatnie konfrontacje wygrała Simona, daje jej to przewagę psychiczną, zwiększając tym samym jej morale; po drugie - Agnieszka nie lubi stylu gry jaki preferuje Rumunka, tj. niezwykle agresywny tenis (zmniejszenie piersi wyszło jej na plus!), dlatego też wie jak grać z Agnieszką. Największym z kolei atutem Isi jest jej technika - według mnie jedna z najlepszych tenisistek na świecie pod względem przygotowania technicznego. Ale czy to wystarczy? Szczerze to chciałbym, lubię Agnieszkę i życzę jej, aby jak najlepiej reprezentowała nasz kraj, ale wiele wskazuje na jej kolejną porażkę. Sercem jestem za Agnieszką, trzeźwym rozumem za Simoną.
Pinnacle:
Simona Halep - 1.71
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom