>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTP Tour - Indian Wells, 06-16.03.2014

Status
Zamknięty.
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Lepchenko-L.Davis 1 @1.85
Niby mialem zagrac tylko Wozniacki, ale tak jeszcze mnie naszedl ten typ na Lepchenko. Nie ryzykuje duzo, ale tak mi wynika z moich przemyslen. Lepchenko ograla van Uytvanck oraz Hantuchova, dobrze mi to wyglada. Rozumiem, ze Lauren Davis wygrala z Azarenka i tez z pewnoscia gra dobrze, ale Azarenka narazie chyba buduje sobie forme i w przypadku Bialorusinki chyba lepiej bedzie w Miami. Nie pokazala na pewno Azarenka swoich mozliwosci w meczu z Davis, wiec postawie na Lepchenko.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda

&amp;


Li N. (Chn) - Pliskova Ka. (Cze)

Typ. 2 (+6.5) Games 1.72 Bet365✅


3 runda w Indian Wells. Pod lupę biorę spotkanie 2 rakiety świata Chinki Na Li z Czeszką, sklasyfikowaną na 67 miejscu w rankingi, Karoliną Pliskovą. Bukmacherzy w moim odczuciu mocno przesadzili z kursami, wiadomo, Chinka jest mocną faworytką tego spotkania, ale czy aby na pewno będzie jej tak łatwo wygrać? Moim zdaniem nie, po wygranym AO Chinka, jak to zwykle bywa, nieco spuściła z tonu i jej gra nie wygląda już na tak bardzo skuteczną. W Doha wyglądało to słabo, 3 steowy bój z Rybarikovą, ledwo wygrany i porażka z Cetkovską mówią same za siebie. Przed samym Indian Wells zagrała, pokazowy mecz z Samanthą Stosur, gdzie mimo, iż to tylko pokazówka dla widzów, to dziewczyny potraktowały to spotkanie bardzo poważnie i o dziwo bez najmniejszych kłopotów Australijka okazała się lepsza. To pokazuje, że Na Li nie jest jeszcze w swojej optymalnej formie, i w tym upatruje dzisiaj szansę dla Czeszki. Miałem już okazję oglądać ją w tym roku w akcji i pokazuje się w tym roku na prawdę z dobrej strony. Jeśli serwis Pliskovej funkcjonuje na właściwych obrotach, to rywalką ciężko jest przełamać Czeszkę. W 2 rundzie bez najmniejszych kłopotów pokonała wyżej notowaną Zakopalovą. To pokazuje, że nie jest bez szans w dzisiejszym starciu, a przy dobrze funkcjonującym serwisie, kto wie może nawet sprawić sporą niespodziankę, bo już nie takie rzeczy w tym roku w Indian Wells widzieliśmy. Oczywiście Chinka jest faworytką, jednak przy dobrej dyspozycji Karoliny linia +6.5 gema powinna zostać spokojnie pokryta. Dla lubiących ryzyko +1.5 sets po kursie 3.30. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 2,4K

promark

Użytkownik
Li N. - Pliskova Ka. (+6,5 games) 2 ✅✅ @@ 1.72 Bet365
Oczywiście podpisuję się pod typem kolegi Tarki16, dodam tylko tyle, że Na Li ma często przestoje w grze, traci głupie sety, popełnia wtedy mnóstwo UE. Czeszka posiada mocny serwis i jeżeli będzie on funkcjonował to handi pokryje spokojnie a myślę nawet, że urwie seta lub cały mecz Chince, która obecnie nie prezentuje nic ciekawego.
Pennetta F. - Stosur S. 1 ✅✅ @@ 1.8 Bet365
Warto było łapać wyższe kursy na Włoszkę, teraz nastąpiły spadki ale uważam że i tak kurs jest całkiem zacny. Flavia lubi grać z Stosur - H2H 6-0 i tylko 2 razy straciła set. W tym roku się spotkały i Włoszka wygrała bez problemów 2-0. Stosur to już nie ta sama zawodniczka co kiedyś, serwis ma jeszcze dość dobry, ale to co robi w wymianach woła o pomstę do nieba. Oglądałem jej mecze w tym roku, i popełniała banalne błędy i do tego mnóstwo prostych piłek ładowało w siatkę. Flavia podłapała formę, zaliczyło półfinał USO co w jej wieku jest wynikiem naprawdę bardzo dobrym. W tym roku przegrane tlyko z Na Li i Venus Williams, jednak po zaciętej walce. Porażki z Hsieh nie liczę bo to było tak zwane tankowanie i Flavia nie grała na 100%. Dzisiaj przewiduję łatwe zwycięstwo Włoszki, dla ryzykantów polecam DW 2-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
A ja widzę dość przyzwoity kurs na Petre, miałem okazje oglądnąć ją w spotkaniu z Vandeweghe i dopóki stream mi nie padł (stan 5:2 bodajże) tak Petra była znacznie lepsze na każdej płaszczyźnie gry. Czy to od gry z wymian zza linii po skróty przy siatce, co prawda wiele nie eksperymentowała, bo nie bawiła się w dropy czy nie próbowała robić jakiś &#39;hot shotów&#39;, ale jej tenis był na prawdę przyjemny i pewny na korcie. Mocno bite piłki z returny, dobry serwis, minimalna ilość błędów własnych. Mi jako fanowi tenisa podobało się to spotkanie.
Kvitova P. wygra @1.40 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Ivanovic- Stephens 1,53 bet365⛔

W tym meczu zdecydowanie w stronę Serbki, ogólnie rzecz biorąc dobry sezon z jej strony, obie zawodniczki bardzo dobrze znane, tenis siłowy, ale wszystkie elementy gry lepsze po stronie Any. Wart tez dodac, ze Ana jest zdecydowanie bardzie doświaczoną i ograną zawodniczką.

Jankovic- Wozniacki 1,66 bet365✅

W drugim meczu tez w stronę Serbki, tylko ze tej brzydszej od Any. Jelena sezon ma jak na razie bardzo dobry, w ogóle jej gra uległa bardzo poprawie od czasu połowy ostatniego sezonu- okolic turnieju w Charlestone w USA. Caroline gra zazwyczaj dobry tenis w &quot;5 lewie szlema&quot;, ale jej tenis jest zbyt pasywny, by moc wygrac z Jeleną, która gra mocno, a co najważniejsze popełnia dosc mało bełędów.

Halep- Bouchard 1,4 bet365✅

Pojedynek zawodniczek, które są nadzieją tenisa i kazdy wrozy im wspaniałe kariery. Simona wspaniały ostatni sezon, ten zapowiada się jeszcze lepiej. Faworytką jest Rumunka i słusznie z uwagi na jej większe doświadczenie, lepszą formę i poprostu większe umiejętności tenisowe. Obie grają agresywnie, ale to rumunka potrafi lepiej trzymac piłke w korcie przy dłuższych wymianach. Gdybym miał je porównac stylem gry do zawodniczek, które juz od kilku lat goszczą w top10 to powiedziałbym, ze Simona jest podobna do Azarenki a Bouchard do Kvitovej. Halep juz wygrała z Petrą i uważam, ze potwierdzi swoją wyższosc nad młodą Kanadyjką.

Teraz typ dla Gandora1988, &quot;sam nie obstawiam&quot;, ale jemu polecam za grubszą stawkę. Przepraszam, ze z ATP tylko tu można taki kurs wylapac na dzisiaj Djokovic-Gonzalez 21 bet365. Rejestrując sie tutaj myslalem ze piszą tu ludzie, którzy podają typy, które planują obstawic, a nie rzucają analizami typów nie będąc z nimi w ogóle związanie finansowo, tylko po to by zdobyc punkty reputacji w razie trafienia wysokiego kursu. Pozdro dla CB, dam ci nawet 2plusy

Ku jaśności nie postawiłem przewidziałem że z jej mózgiem beda problemy:grin: i nie myliłem sie ale dzisiaj przelała sie czara goryczy to co zrobiła w końcówce 3 seta przechodzi ludzkie pojecie ta dziewczyna dostaje tyle szans od losu i nie wykorzystuje ich 4:3 i 2 gemy przegrywa do zera masakra nr 1 jesli chodzi o słaba psyche nawet Ivanovic jej nie przebije.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Ku jaśności nie postawiłem przewidziałem że z jej mózgiem beda problemy:grin: i nie myliłem sie ale dzisiaj przelała sie czara goryczy to co zrobiła w końcówce 3 seta przechodzi ludzkie pojecie ta dziewczyna dostaje tyle szans od losu i nie wykorzystuje ich 4:3 i 2 gemy przegrywa do zera masakra nr 1 jesli chodzi o słaba psyche nawet Ivanovic jej nie przebije.
Przestań się wypierać jak dziecko, podałeś przegrany typ, który zagrałes za swoje pieniądze, jeśli nie potrafisz pogodzić się z porażką to będziesz w gronie ulubionych klientów bukmachera. 3 gemy z rzędu to nie jest dużo nawet w męskim tenisie, w którym zdarza się mniej niespodzianek i przełamań niż w WTA. Gdybyś tak jak mówiłes, przewidział psychikę Lucie to nie wyzywalbys jej od bezmózgów. Jeśli myślisz, że w tenisie żaden zawodnik nie ma prawa do przestoju, to polecam zastanowić się nad pożegnaniem z bukmacherką, szkoda Twojego czasu, pieniędzy i paznokci, które obgryziesz z nerwów. Skoro tak bardzo boli Cię porażka, to obejrzyj sobie mecz Hewitt- Jużny z ostatniego US Open.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Peschke / Srebotnik wygrają @ 1,37 Betsson ✅
Druga runda turnieju deblowego Pań rozgrywanego w Indian Wells. Starcie etatowej pary, powracającej do wspólnych występów, czyli Kvety Peschke i Katariny Srebotnik z Mariną Eraković i Petrą Martić.
Kveta i Katarina mogą być zadowolone z powrotu do wspólnej gry, półfinał Australian Open, finał w Doha, słabszy występ w Dubaju gdzie odpadły w pierwszej rundzie. Podczas Indian Wells zwycięstwo z niezłą a przede wszystkim nieobliczalną parą Babos / Janković. Początek 2014 roku był bardzo nieregularny, jednak z każdym meczem ich gra wyglądała coraz lepiej, taki powrót wcale nie musi być łatwy. Para, która spokojnie może się bić o czołówkę w tym sezonie.
Eraković i Martić grają ze sobą od tego sezonu, jednak pierwsze zwycięstwo odniosły dopiero w Indian Wells, kiedy to pokonały faworyzowaną parę Niculescu/Zakopalova. Kto jednak śledzi bacznie ten turniej wie, w jakiej fatalnej dyspozycji była Klara Zakopalova, więc ta wygrana, przynajmniej dla mnie nie jest miarodajna. Obie zawodniczki są przeciętnymi deblistkami, lepsze wrażenie sprawia Eraković, która dobrze się spisywała w szczególności w parze z Carą Black, Martić za to bez lepszych wyników. Dodatkowo obie zawodniczki bardzo słabo spisują się na kortach twardych.
Sądzę, że wyższe umiejętności po stronie bardziej doświadczonych czyli Kvety i Katariny, poprowadzą je do zwycięstwa w tym meczu. Marina i Petra nie mają raczej żadnych poważnych argumentów, żeby się dzisiejszego wieczoru przeciwstawić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda

&amp;


Jankovic J. (Srb) - Wozniacki C. (Den)

Typ. 1 1.75 Pinnacle Sports✅


Przechodzimy już do pojedynków 4 rundy w Indian Wells i spotkania Serbki z Dunką. W tym przypadku zapowiada się wyrównany pojedynek, ale moim zdaniem zakończony zwycięstwem Jankovic. Serbka prezentuję na początku roku bardzo dobrą i równą formę. Porażki po walce z takimi zawodniczkami jak Azarenka, Kerber, Serena Williams czy Halep, która gra na prawdę dobrze, do wytłumaczenia. W Doha zaliczony półfinał, w Dubaju ćwierćfinał i po tych turniejach Jelena postanowiła odpocząć i przygotować dobrze swoją formę na turnieje w Stanach. Miałem okazję oglądać ją w akcji i jej gra wygląda na prawdę dobrze, popełnia już mniej niewymuszonych błędów, jak to często jej się przytrafia i w ataku jest na prawdę groźna. W 1 rundzie wolny los, 2 i 3 runda przeszła bez problemu. Teraz pora na Wozniacką, która poprawiła nieco swoją grę po AO, ale nie jest to moim zdaniem jeszcze jej optymalna forma. Na plus na pewno dobra gra w obronie, mało niewymuszonych błędów, ale gorzej już z kończącymi uderzeniami. W Dubaju zaliczony półfinał i porażka z Venus Williams. Ponadto porażki z takimi zawodniczkami jak Safarova, Murguruza, oraz Wickmayer, czyli zawodniczkami, które opierają swój tenis głównie na silnym, mocnym uderzeniu. A właśnie podobną grę jak wyżej wymienione tenisistki, prezentuje właśnie Serbka. Moim zdaniem, dobra gra w wykonaniu Dunki w obronie i regularność nie wystarczą na dobrze dysponowaną w ostatnim czasie Jankovic i jestem w stanie jej dzisiaj zaufać. Jedyne czego się obawiam to pkt, które broni Wozniacka za poprzedni rok, bo dotarła tutaj do finału, ale mimo to, pkt to nie wszystko i moim zdaniem w kolejnej rundzie zamelduje się Jelena. Powodzenia!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Carolina Wozniacki - Jelena Jankovic @2,24⛔⛔ Pinnacle niesamowity mecz Serbki
Wiele z osób nie dostrzega od kilku miesięcy zdecydowanie lepszej postawy reprezentantki Danii a polskich korzeniach. Jej tata ma na nią dobry wpływ, potrafi podczas meczu wyjść do niej uspokoić, przekazać uwagi a czasem pozytywnego kopniaka. Ostatni jej mecz z Shvedovą pokazuje że jest w formie, bo przecież ich ostatni mecz padł gładko dla reprezentantki Kazachstanu, tutaj Caro pakazała pazur odrabiając straty w 1s. Można zauważyć jej świetną grę w obronie,która jest jedną z najlepszych jak nie najlepsza w tourze, przeciwko Jelenie właśnie ta broń będzię najlepsza, spokój, trzymanie piłki w korcie oraz pasing shoty.
Serbka również prezentuje obecnie ładny tenis ale w moim odczuciu z jej psychiką jest gorzej, kiedy akcje obfituje w długie wymiany, pojawiają się UE. Ataki Jankovic będą jak woda na młyn dla Dunki.
Ostatni raz Jankovic wygrała z Caro w 2010! roku a ich ostatnie 5pojedynków to gładkie zwycięstwa Wozniacki, o czymś to świadczy.
 
W 181

wyar

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda

&amp;


Jankovic J. (Srb) - Wozniacki C. (Den)

Typ. 1 1.75 Pinnacle Sports


Miałem okazję oglądać ją w akcji i jej gra wygląda na prawdę dobrze, popełnia już mniej niewymuszonych błędów, jak to często jej się przytrafia i w ataku jest na prawdę groźna. W 1 rundzie wolny los, 2 i 3 runda przeszła bez problemu.
Problem to ona jednak miala,bo w meczu z Rybarikova zglosila kontuzje plecow,i bodaj 3-krotnie poddawala sie masazowi. Bylo to przy jej prowadzeniu,wiec jakis wybieg taktyczny odpada.
Poza tym moim skromnym zdaniem typ bez zarzutu. Mnie osobiscie Karolina i jej forma nie powala,widzialem ja w zyciu juz w znacznie lepszej,a to,ze wygrywa mecze,jeszcze niczego nie oznacza. Jelena obecnie gra b.fajny tenis,i trudno wlasciwie porownac te zawodniczki,bo summa summarum umiejetnosci maja podobne,mnie bardziej przekonuje gra Jankovic. Jakies porownania H2H sa zabawne - moim zdaniem Jelena stala sie nieco wszechstronniejsza tenisistka,uzywajaca czesto mozgu,zas Karolina to stara dobra przebijaczka.Jednak zapowiedzi zmiany stylu,poki co,w jej wykonaniu nie ma,albo sa to pewne fragmenty spotkan.Ogolnie czuje sie ona najlepiej w regularnym odbijaniu na druga strone i czyhaniu na blad przeciwniczki.
Pojedynek ten rozstrzygnie sie pewnie w glowach,ale tak czy siak polecam grac u buka,ktory rozlicza krecz jako zwrot. Kontuzja Serbki nie musi,ale moze sie znowu odezwac.

Ostatni raz Jankovic wygrała z Caro w 2010! roku a ich ostatnie 5pojedynków to gładkie zwycięstwa Wozniacki, o czymś to świadczy.
[/font]
O czym swiadczy ? Bo ja widze,ze w 1 pojedynku Jankovic sie wycofala (krecz) a w drugim byla 3-setowka,w Charleston bylo 6-4,6-4.... To takie gladkie wygrane ?
Jeszcze jedno - w 2012 Jankovic miala bilans 34/30,a Wozniacki 52/22.Jelena byla wtedy poza Top 20 ! A Caro byla wowczas albo numerem 1,albo w tych okolicach.
Kazdy pamieta,ze Serbka znacznie obnizyla loty i gra znowu dobrze gdzies od roku, w kazdym razie punktem zwrotnym bylo Miami,a pozniej Charleston, i jej naprawde niezla gra przeciw S. Williams,ktorej urwala seta.
Moim zdaniem teraz Jankovic to bedzie na dzis super trudny przeciwnik,i jesli kontuzja nie pokrzyzuje planow,to spotkanie wygra. ✅ A jak bedzie - zobaczymy.

6-3, 6-1 i wszystko w temacie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 2,4K

promark

Użytkownik
WTA - Indian Wells - dotychczasowe typy:
1# Simona Halep - Lucie Safarova 1@@ 1.28 Bet365
2# Casey Dellacqua - Roberta Vinci 1 @@ 2.1 Bet365
3# Li N. - Pliskova Ka. (+6,5 games) 2 @@ 1.72 Bet365
4#Pennetta F. - Stosur S. 1 @@ 1.8 Bet365
Znowu muszę się zgodzić z kolegą Tarki16 i typem przez niego zaproponowanym na:
Jankovic J - Wozniacki C. 1 @ 1.66 Bet365
Od siebie polecam na dziś:
DellAcqua C. - Davis L. 1 ZWROT @@ 2 Bet365
Nie rozumiem w ogóle kursów na Australijkę, dla mnie powinna być ona zdecydowaną faworytką w tym spotkaniu. Jeżeli bukmacherzy sugerują się tym że Davis pokonała Azarenkę to dla mnie tym lepiej - wiadomo że Białorusinka skarży się na bóle a do tego jest bez formy w tym roku. W tym turnieju już raz typowałem na DellAcqua gdzie również była &quot;dogiem&quot; i pokonała rywalkę sporo wyżej notowaną. Opisywał już Australijkę, jak ktoś chce może zerknąć stronę wcześniej, najważniejsze jest to, że jej serwis w tym turnieju całkiem dobrze funkcjonuje. Amerykance w ogóle nie ufam, wtopy w tym roku z takimi zawodniczkami jak Arvidsson czy Barty to potwierdzają, brakuje jej regularności i zagrania kilku meczu pod rząd na wysokim poziomie. Gram na Casey i mam nadzieję, że znowu się nie zawiodę.
Na dziś:&#39;
Jankovic J - Wozniacki C. 1 @ 1.66 Bet365
DellAcqua C. - Davis L. 1 @@ 2 ZWROT Bet365
Halep S. - Bouchard E. 1 @@ 1.44 Bet365 - typ na sucho nie mam teraz czasu za bardzo opisać meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 181

wyar

Użytkownik
A Aga tragicznie, zwlaszcza ostatni mecz, ile to bylo? Wygrala 6:0 6:0? Widac ze jest pod forma i jej sie nie chce
????

No coz,na tej stronie czytalem juz wiele,nie wspomne o Williams bedacej na zakrecie kariery. Widac powstaja - zapewne slusznie - teorie dotyczace takze Agi,po prostu sie jej nie chce,i juz...Dodatkowo nigdy nie zaskakuje pozytywnie,wrecz przeciwnie,zaskakujac negatywnie wparowala do scislej swiatowej czolowki...

Cornet jest grożna i jak sama Radwańska o niej mówi : &quot;Alize potrafi biegać cały dzień. Jest niesamowicie waleczna.&quot; Na początku roku grały w Pucharze Hopmana i po pasjonującym meczu było 6-3 6-7(7) 6-2. Wychodzi ze będzie overek 20,5. Cornet potrafi postawić się najlepszym Azarence, Serenie.
Nikt inaczej nie twierdzi,aczkolwiek chodzi raczej o sam fakt uzycia absurdalnego argumentu,anizeli negowania samego typu.

Zeby nie bylo OT...

Giorgi - Penetta typ 2 n kurs 1.61 bet365 ✅

Fajnie pogrywa Camilla ostatnio,trzeba przyznac,ale mnie zwyciestwo nad Sharapova tak bardzo nie imponuje. Marysia coraz to gwaltowniej skreca ku byciu raczej celebrytka i bizneswoman,anizeli zawodowa tenisistka. Nie prezentuje wielkej formy,w przeciwienstwie do Flavii,ktorej dobra gra przeklada sie na wyniki. Stawiam na nia,i mam nadzieje,ze bedzie to fajny mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pavelw 10

pavelw

Użytkownik
Oglądałem ostatni mecz Radwańskiej z Beck i mimo, że wygrany gładko to jakoś jej gra mnie nie przekonuje w przeciwieństwie do Cornet, która zagrała fenomenalny turniej w Dubaju i bardzo dobry ostatni mecz z Suarez Navarro. Prędzej zaryzykowałbym wygraną Cornet po kursie 4.50 niż Agnieszki po kursie 1.20.

Alize Cornet +5.5 (1.72) ✅
Bet365
 
thecopro 157

thecopro

Użytkownik
Ostatni mecz Agi z Niemką i jego wynik jest dla mnie conajmniej dziwny. Beck w poprzednich meczach prezentowała się świetnie (potrafiła wygrać ze Stosur i Vesniną) a z Radwańską nawet nie urwała gema (!).
Moja teoria jest taka, że Anika była w okolicach lub nawet w trakcie swojego miesiączkowania. Wydawałoby się, że to błaha sprawa, ale jak doskonale wiemy to ogromnie ważny czynnik dobrej dyspozycji u tenisistki. Oczywiście mogę się mylić, ale według mnie wynik 6-0, 6-0 nie jest do końca miarodajny.
Tak na marginesie, zastanawiałem się nawet ze znajomym, czy nie spróbować stworzyć taki tenisowy rozkład menstruacyjny na podstawie &quot;gorszych dni&quot; w turniejach, ale za dużo z tym zabawy! ???? .
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to chyba jednak widzę większe value po stronie Cornet.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Panie i Panowie, Cornet tego meczu nie wygra:) nie chce sie tu rozpisywac, ale to nie ten typ gry i zawodniczki ktora na dluzsza mete moglaby zagrozic Polce. Jest w dobrej formie wiec pewnie powalczy, ale nie wygra tego meczu
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda
&amp;

Li N. (Chn) - Wozniak A. (Can)
Typ. 2 (+6.5) Games 1.68 Pinnacle Sports⛔
W tym przypadku krótko i na temat. Nie spodziewam się wielkiego pogromu ze strony Na Li i podobnie jak w przypadku jej spotkania z Pliskovą gram w kierunku jej rywalki, a dokładnie hc gemowego. Na LI, mimo wygranych, nie prezentuje w swoich spotkaniach mega formy, zdarzają się błędy, przez co zwycięstwa nie są, aż tak przekonujące. Kanadyjka polskiego pochodzenia, ogólnie rzecz biorąc to zawodniczka grywająca już w ITFach, oraz znajdująca się w trzeciej setce rankingu, obecnie 241`miejsce, ale tutaj, w Indian Wells przypomniała sobie swoje najlepsze czasy i gra bardzo dobrze. Bez problemu uporała się z Ulą Radwańską, po czym sprawiła 2 niespodzianki, wyeliminowała Lisicką, oraz Pavlyuchenkova po 3 setowych bojach, więc nie był to wypadek przy pracy jej rywalek, tylko bardzo dobra dyspozycja Kanadyjki. Oczywiście Na LI jest faworytką, ale Wozniak jest w stanie napsuć dużo krwi rywalce, a przy utrzymaniu dobrej dyspozycji spokojnie pokryje linie, którą zaproponowałem w swoim typie. Ogólnie liczę na niespodziankę, bo po odpadnięciu Azy czy Maszki, kto wie, może czas teraz na Na Li. Można spróbować za grosze, bo to w końcu tylko WTA. Powodzenia.​
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Peschke / Srebotnik wygrają @ 1,62 WilliamHill

Ćwierćfinał turnieju deblowego Indian Wells - tak się składa, że zmierzą się tutaj dwie pary, które wcześniej opisywałem. Kveta Peschke w parze z Katariną Srebotnik podejmą grające swój pierwszy wspólny turniej Lucie Hradecką i Jie Zhang.

Kveta i Katarina mogą być zadowolone z powrotu do wspólnej gry, półfinał Australian Open, finał w Doha, słabszy występ w Dubaju gdzie odpadły w pierwszej rundzie. Podczas Indian Wells zwycięstwo z niezłą a przede wszystkim nieobliczalną parą Babos / Janković. Początek 2014 roku był bardzo nieregularny, jednak z każdym meczem ich gra wyglądała coraz lepiej, taki powrót wcale nie musi być łatwy. Para, która spokojnie może się bić o czołówkę w tym sezonie.
Wczoraj pewne zwycięstwo nad Eraković i Martić, warte odnotowania jest fakt, że przez cały mecz nie straciły ani razu serwisu i broniły tylko jednego break pointa co na poziomie debla kobiecego jest niebywalym osiągnięciem, szczególnie na tym szczeblu rozgrywkowym. Świetna dyspozycja obu tenisistek, forma z sezonu 2k11 wraca.

Hradecka/Zheng będą ze sobą grać po raz pierwszy, jednak mam jakieś dziwne przeczucie, że w tym zestawieniu mogą się pokusić o dobre występy. Obie w tym sezonie nie mają stałej partnerki, więc szczególnie będzie im zależeć na dobrym wyniku. Panie Hradecka i Zheng należą do ścisłej czołówki deblowej na świecie, mutum wygranych turniejów w grze podwójnej. Jeśli będą się dobrze rozumieć to może z tego wyjść bardzo ciekawe połączenie. Zheng grająca bardziej techniczny tenis do pary z Czeszką Hradecką, która potrafi mocniej uderzyć.
Pomimo wczorajszego zwycięstwa w dwóch setach nad parą Dushevina/Lucić, Lucie i Jie nie mogą być zadowolone ze swojej gry bo wyglądało to raczej przeciętnie, często tracone podanie, głupio tracone punkty, ich szczęście, że rywalkami był przeciętne deblistki.

Szczerze, przyznam, że nie spodziewałem się tak ciekawego kursu na zwycięstwo Kvety i Katariny, liczyłem na coś w stylu 1,40. Umiejętności i zgranie po stronie pary KK, która według mnie prezentuje lepszy tenis w Indian Wells i wszystko wskazuje, że wygrają ten mecz i może..
 
kueronarew 96

kueronarew

Użytkownik
Od siebie polecam na dziś:
DellAcqua C. - Davis L. 1 @@ 2 Bet365
Masz za dobrą serię dlatego polegniesz na tym typie. ;-) Australijka do najmłodszych nie należy. Rozegrała tutaj 5 meczów? (z kwalifikacjami) do tego debel. Potrafi wygrywać, gra inteligentnie, ale dziś przegra.. bo zabraknie jej paliwa.. Wygra Davis.
Radwańska - Cornet + 5,5 gema [1,73]
Rower Agi jest jak jaskółka i wiosna. Uważam, że Beck brak jakichkolwiek argumentów, żeby powalczyć z Agą. Nie ta półka, nie te umiejętności, nie na Agę dla której to był wygodny przeciwnik, a forma? niewiadoma.. nie gra na razie najlepszego tenisa, a ta nawierzchnia nie jest kompanem. Na przeciw Alize. Waleczna Francuska, która potrafi grać wyrównane mecze z każdą zawodniczką WTA. Jest w formie! Nie inaczej powinno być dziś. Nie dam się zmylić 6-0 6-0.
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
WTA - Indian Wells - dotychczasowe typy:
1# Simona Halep - Lucie Safarova 1@@ 1.28 Bet365
2# Casey Dellacqua - Roberta Vinci 1 @@ 2.1 Bet365
3# Li N. - Pliskova Ka. (+6,5 games) 2 @@ 1.72 Bet365
4# Pennetta F. - Stosur S. 1 @@ 1.8 Bet365
5#
Jankovic J - Wozniacki C. 1 @ 1.66 Bet3656
6#
DellAcqua C. - Davis L. 1 ZWROT @@ 2 Bet365
7#Halep S. - Bouchard E. 1 @@ 1.44 Bet365
Witam na dziś proponuję mecz deblowy:
Kuznetsova S. / Stosur S. -Date Krumm K. / Zahlavova-Strycova B. 1 @@ 1.53 WilliamHill
Rosjanka z Australijką tworzą bardzo fajną i ciekawą parę. Obie to typowe singlistki, ale to nie przeszkodziło im wygrać turnieju w Moskowie czy też niedawno pokonać jedną z najlepszych par Vinci/Errani (na tym turnieju). Obie potrafią grać przy siatce, mają mocne uderzenia końcowe a także posiadają przyzwoity serwis. Ich przeciwniczki to para, która występuje ze sobą pierwszy raz, Date-Kruum to już zawodniczka 44 letnia, kiedyś przed swoją 12 letnią przerwa w deblu coś tam osiągnęła, teraz bez większych sukcesów, serwis bardzo przeciętny, a i refleks kiepski (w deblu bardzo ważna sprawa), Czeszka to zawodniczka, która w deblu osiągnęła dużo więcej aniżeli w swojej karierze singlistki. Podanie ma przyzwoite, przy siatce gra bardzo mądrze, i volley ma dobrze opanowany. Moim zdaniem Czeszka sama tego meczu nie wygra, jeżeli Rosjanka i Australijka będą grały mądrze na Japonkę to w tym meczu widzi mi się wynik 2:0.

Mam dziś również pojedynek singlowy pomiędzy Halep S. - Dellacqua C. i w tym meczu odradzam jakiekolwiek granie na Rumunkę. Ma ostre zapalenie mięśni, nie wyleczone, jedynie co to środki przeciw bólowe, Dellacqua serwis ma bardzo dobry i jeżeli nie da się przełamać w łatwy sposób to czym dłużej będzie grała tym gorzej dla Halep. Widzieliśmy jaki &quot;przestój&quot; miała w drugim secie wczoraj w meczu z Bouchard jednak piękna Genie nie umiała tego wykorzystać w całokształcie meczu. Jak już coś grać to jakieś handicap dodatni na Australijkę.
Na dziś:
1. Kuznetsova S. / Stosur S. -Date Krumm K. / Zahlavova-Strycova B. 1 @@ 1.53 WilliamHill
2. Black C. / Mirza S. - Makarova E. / Vesnina E. 1 @@ 2.2 WilliamHill - typ na sucho jak znajdę czas po pracy to dodam kilka słów jednak w typie jest value i polecam trochę lżej aniżeli pierwszy typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 181

wyar

Użytkownik
Pennetta -Stephens typ 1 kurs 1.8 bet365 ✅

Konsekwentnie pojde w strone Flavii. Wloszka jest naprawde w fajnej formie,w jej grze funkcjonuje wszystko:serwis,return,roznorodnosc ataku,gra przy siatce. Moim zdaniem nie ma sie do czego przyczepic. Nie ogladalem ostatniego meczu Sloane z Kleybanova,ale widzialem spotkanie z Anka Ivanovic,i jak zwykle Serbka dopomogla sie ograc. Tu naprzeciwko Amerykanki stanie dziewczyna w gazie,moze i 32-letnia,ale widac,ze swietnie przygotowana fizycznie,w formie,ktora musi realnie pozwalac myslec o polfinale w Indian Wells. Moim zdaniem Wloszka ten polfinal osiagnie.

Kolejna klasyka WTA,jesli chodzi o przebieg meczu... :grin:

Radwanska - Jankovic typ 2 kurs 2.25 bet365 ⛔

Troche nie lubie grac przeciw Agnieszce,ale patrzac na forme Jeleny,to trudno nie sprobowac. Caly czas mam nadzieje,ze nie odewie sie ta kontuzja plecow z meczu z Rybarikova,ale jesli nie,to uwazam,ze Serbka ten mecz wygra. Jasne,Aga to klasa,forma tez bez zarzutu,ale tu wydaje mi sie,ze biorac pod uwage dobra forme Jeleny,to sila fizyczna i umiejetnosc grania konczacych pilek przewazy. Obie dobrze serwuja,Agnieszka pewnie gra bardziej urozmaicony tenis,ale wciaz rzadko znajduje na dystansie pelnego meczu odpowiedz na silnie bite uderzenia po rogach. Miewa klopoty w meczach z nizej notowanymi rywalkami,a tu mamy dziewczyne,ktora umie wszystko,i jest jeszcze na dodatek on fire. Powtarzam,mecz pewnie nie bedzie latwy,bo Radwa gra naprawde niezle w tym sezonie,ale ja zaufam tutaj tym razem Serbce. Na jakies H2H nie patrze,to moze byc mylace.

Powodzenia

No i moja prywatna klatwa Agi sie sprawdzila... Ale czapki z glow - zagrala w 1 i 3 secie genialnie,przypomnial mi sie mecz z Sharapova sprzed kilku lat. Bomba !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom