>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wuxi Classic (17.06-23.06.13)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
ozborn86, dzięki za info, że Bet365 dodał ofertę. Odkąd gram w Marathon to w sumie nie specjalnie mi zależy, żeby dodawali handicapy i under/over, ale gdy proponuję alternatywne linie to nie wolno z tego nie skorzystać.
Liang Wenbo - Matthew Stevens
Over 6,5 @ 1,28 ✅
Cao Yupeng - Barry Hawkins
Over 6,5 @ 1,30 ✅

Dave Gilbert - Alan McManus
Over 6,5 @ 1,25
✅
Anthony Hamilton - Stuart Bingham
Over 6,5 @ 1,30 ✅

Analiza będzie bardzo krótka. Ja nie widzę tutaj pogromów. To będą wyrównane mecze, a przy takich liniach przecież zadowala nas wynik 5-2/2-5! Dlatego też typy wydają się bardzo pewne, a kursy wcale nie są takie tragiczne. Do tego można także grać linie 6,5 w meczach Dinga z Perrym (1,30)⛔ [brak słów, przy stanie 1-4 i pond 50 punktach przewagi oddaje stół...], Xiao z Li (1,25) ✅ oraz handicap +2,5 na Morrisa (1,40) ✅, ale z racji tego, że te zakłady wymieniłem już wyżej, w trochę bardziej ryzykownych kombinacjach, to tutaj już ich nie rozpisuje bo to mija sie z celem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jednak dobrze, że bet365 też włączył się do gry, bo czasem można u nich wyłapać perełki kursowe, zwłaszcza w w overach.

Scott Donaldson v Jimmy Robertson
Typ: Jimmy Robertson @ 1.61 bet365 ⛔ (5-4) :;/:
Typ: Powyżej 7.5 @ 2.00 bet365 ✅
Jimmy Robertson złapał kawał formy w tym sezonie. Bezproblemowe kwalifikacje do Wuxi, minimalnie przegrane do AO, ćwierćfinał Bulgarian Open a na rozkładzie tacy gracze jak Holt, Lisowski czy McGill. W Asian Tour chciał zrobić sobie chyba tylko rozgrzewkę i aklimatyzację, bo szybko odpadł z chińskim amatorem. Ale kiedy już przyszło do Wuxi to w rundzie wstępnej ograł Zhou Yuelonga (5-4) po świetnym meczu z obu stron. Dzisiaj potwierdził wysoką formę demolując Dotta (5-0). Z kolei Donaldson również zaczął ten sezon z kopyta osiągając życiowe wyniki (ćwierćfinał Bulgarian Open i półfinał Yixing Open), ale chyba dopadła go mała zadyszka. W meczu z amatorem Greenem musiał się bardzo gimnastykować od początku goniąc wynik. Obaj gracze spotkali się niedawno w kwalifikacjach Australian Open, tam bilet na antypody wziął młody Szkot, ale po bardzo wyrównanym meczu (5-4). Jutro Jimmy będzie miał idealne warunki do rewanżu: momentum zdecydowanie po jego stronie, forma również bez zarzutu, do tego zastrzyk pewności siebie po rozbiciu byłego mistrza świata, dlatego to w nim widzę faworyta tego meczu.

Mark Williams v Jack Lisowski
Typ: Powyżej 7.5 @ 2.02 bet365 ✅ (5-4)

Williams zdecydowanie odżył w nowym sezonie, trudno mówić, że dawna forma wróciła, ale Walijczyk prezentuje się dużo solidniej. Ogrywa kogo powinien, przegrał właściwie tylko z Rakietą, bo ostatnią wpadkę z chińskim amatorem można chyba zrzucić na karb aklimatyzacji. Lisowski to oczywiście snookerowy rewolwerowiec, potrafiący wbić każdą bilę, ba bakier jeszcze u niego z grą defensywną, ale jeśli jest w formie to sama przyjemność oglądać jego grę. Dzisiaj zdemolował w świetnym stylu Pengfeia (5-0) i nawet jeśli rywal nie stawiał wielkiego oporu taki wynik robi wrażenie. Dla mnie to mecz w którym nie sposób wytypować faworyta, za to dużo łatwiej przewidzieć jego przebieg. Obaj gracze to jedni z najlepszych potterów w tym sporcie, potrafią praktycznie z każdego układu wyczyścić stół, dlatego najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest walka frejm za frejm aż do samego końca. Williams przećwiczył to już dzisiaj w meczu z Highfieldem (5-4), a że obaj rywale mają już za sobą starcie na pełnym dystansie, nie widzę żadnych przeszkód by jutro miało być inaczej.
Hawkins, Barry vs Yupeng, Cao
Total Frames: Over 7.5 @ 1.91 Marathon ✅ (4-5)

Młody Chińczyk wyraźnie odżył po powrocie do ojczyzny. Najpierw świetny run i ćwierćfinał w Yixing Open, a powinno być więcej, bo prowadził w nim już 3-0. Szybko się po tym otrząsnął i już w Wuxi ograł wczoraj Micheala White’a (5-3) po dobrym meczu. Hawkins to oczywiście jeden z liderów tego sportu w ostatnich miesiącach, a finał MŚ dał mu wiele pewności siebie. Niemniej jednak po ćwierćfinale Bulgarian Open, który przegrał z Robbo prowadząc 3-0, chyba dostał małej zadyszki, bo po przeprowadzce do Azji już tak nie błyszczy. Dzisiaj okrutnie męczył się z co prawda nieustępliwym, ale jednak przeciętnym O’Brienem (5-3). Młody Chiń c zyk to dużo groźniejszy przeciwnik, zwłaszcza kiedy gra na własnych śmieciach i dobrym momentum po swojej stronie. Nie widzę tu wielkich szans na jakiś pogrom, za to Cao zdecydowanie jest w stanie wycisnąć siódme poty z faworyta. Moim zdaniem po raz kolejny over jest najbezpieczniejszym typem na ten mecz.
Oczywiście trudno też przejść obojętnie obok już awizowanych tutaj, chyba najpewniejszych typów na wynik końcowy tym bardziej, że w bwin dobre kursy. Problemów z awansem nie powinien mieć Robert Milkins (ENG) @ 1.40 ✅ (5-3). Wprawdzie Jimmy ograł wczoraj obrońcę turnieju Waldena, ale kto oglądał mecz to wie, że Ricky praktycznie sam się ograł. Dość powiedzieć, że w 5 pierwszych frejmach najwyższy break Waldena wyniósł 16, a kiedy się nieco obudził, to już było po meczu. White popełniał masę banalnych błędów, ale miał szczęście, bo rywal nie umiał ich wykorzystać. Z Milkinsem takiego komfortu Jimmy już mieć nie będzie, a każdy błąd będzie surowo karany, tak jak to miało miejsce w kwalach MŚ. Kolejnym mocnym faworytem powinien być Ben Woollaston (ENG) @ 1.36 ✅ (5-2), który po średnim początku sezonu chyba wraca do swojej normalnej dyspozycji, czego zwiastunem jest jego dzisiejsze pewna wygrana z Chen Zhe (5-2), z którym zawsze ciężko mu się grało. Awans jest tym bardziej prawdopodobny, że jego rywalem będzie wciąż nieopierzony na tym poziomie Walker. Ale chyba najpewniej w tym gronie wygląda typ na Neila Robertsona (AUS) @ 1.30 ✅ (5-2), który będzie się mierzył z niedomagającym od dłuższego czasu Gouldem. Wprawdzie Robbo wczoraj nie zachwycił, ale w starciu z okularnikiem żadna krzywda mu się stać nie może. Od ich pamiętnego meczu w MŚ 2010, który Gould przegrał prowadząc 12-7, Anglik ma wyraźny kompleks Kangura, którego już chyba nigdy się nie pozbędzie. Jak dla mnie cała trójka idealnie skrojona pod tripla po niezłym kursie.
Turniej jak na razie bardzo overowy, dominują wyrównane boje, a kilka dzisiejszych pogromów można zaliczyć do wyjątków potwierdzających tę regułę. Tym bardziej warto skorzystać z małej promocji na overy jaką oferuje bet365, bo jutro też można wskazać sporo spotkań z overowym potencjałem. We wszystkich trudno wskazać faworyta, a nawet dogi mogą mieć więcej do powiedzenia, bo zasygnalizowały zwyżkę formy w ostatnich dniach. Niemniej jednak jako że typy na dogi wydają mi się trochę zbyt ryzykowne, wybieram over do którego wystarczą 3 wygrane frejmy teoretycznego słabszego gracza. Meczami w których powinno być sporo walki i niepewny wynik do samego końca jest Hamilton v Bingham (Powyżej 7.5 @ 1.90) ⛔ (5-2), dobrze wyglądają też irlandzkie derby Morris v Greene (Powyżej 7.5 @ 1.97) ⛔ (5-2), nie gorzej angielsko-szkocka batalia dżentelmenów Gilbert v McManus (Powyżej 7.5 @ 2.02)⛔ (5-2), czy wewnątrz chiński pojedynek młodych gniewnych Xiao Goudong v Li Hang (Powyżej 7.5 @ 1.97) ✅ (5-4), który już tu był wcześniej awizowany i opisany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Dokładnie, sam niesamowicie się zdziwiłem jak to zobaczyłem, więc z racji tego jak najbardziej popieram Twoje typy, Assi. A przy okazji dokładam coś od siebie:
John Higgins - Dechawat Poomjaeng ⛔
Over 6.5 @1.40

Miałem okazję oglądać dzisiaj mecz Higginsa. Calabrese przy chłodniejszej głowie i większym doświadczeniu mógł mieć niezły zapas 3 frame&#39;ów po 3 pierwszych partiach. Kompletnie niezrozumiałe odstawne i brak czucia stołu. Później oczywiście nie pozostawił złudzeń, ale Taj to zawodnik co najmniej poziomem przewyższający Australijczyka. A jeśli on ugrał frame&#39;a to Poomjeang w tak dobrej formie nie powinien mieć problemów z ugraniem dwóch. Ja osobiście liczę na niespodziankę i zwycięstwo Taja po pięknym kursie 4.33. ⛔
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Hamilton - Bingham
U Hamiltona może i widać przebłysk formy i póki co gra jak na siebie bardzo dobrze jednak to nie jest zawodnik, u którego podejrzewam jakiś zwrot w karierze i wystrzelenie z super dyspozycją przez dłuższy czas. Logicznym było granie na niego w starciu z cieniującym Dayem bo wystawienie kursu 2,2 przeciwko zawodnikowi w ewidentnym dołku było bardzo dziwne. Tym razem rywal jednak bardzo mocny. Stuart póki co w wysokiej dyspozycji na początku sezonu, w zasadzie ta forma utrzymuje się od dłuższego czasu dlatego jestem spokojny o jego grę. Hamilton mógłby mu zagrozić gdyby miał jakiś kryzys ale wszystko wygląda bardzo dobrze.
Zwycięstwo w meczu: Bingham kurs 1,4 bet365⛔
Walker - Woollaston
O tym meczu było już trochę napisane. Walker to nie ta liga, a Ben poza wtopą z Yupengiem prezentuje się na początku sezonu minimum zadowalająco. Tak jak napisał psotnick Walker jest mało doświadczony i dla niego póki co osiągnięcie 2 rundy turnieju tej rangi powinno być optimum. Bez większego wypracowania:
Zwycięstwo w meczu: Woollaston kurs 1,30 bet365✅
Williams - Lisowski
Tutaj będę kombinował odwrotnie. Widziałem mecz Williamsa dzisiaj i rzeczywiście szału nie było ale to doświadczony zawodnik, który z wygranego trudnego meczu może wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jego gra jest daleka od optymalnej ale widać progres, to już nie jest ta kompromitacja jaką serwował nam w zeszłym sezonie. Lisowski to wielki talent możliwe, że największy ale póki co z jego głową bywa bardzo różnie. Wygrał bardzo zdecydowanie z Pengfeiem z tym, że dla zawodnika o takiej mentalności może to być paradoksalnie zły wynik w kontekście kolejnego meczu. Najnormalniej w świecie może się podpalić. Liczę, że Williams go trochę &quot;podenerwuje&quot; sztuczkami starych wyjadaczy. Zobaczymy co z tego wyjdzie, kurs na Lisowskiego leci więc trzeba iść w drugą stronę bo wystawione kursy po równo w teorii są value na MJW. Nie zapominajmy, że jesteśmy w Chinach - krainie snookerowych cudów ????
Zwycięstwo w meczu: Williams kurs 1,83 bet365✅
Gilbert - McManus
Podobnie jak Assi nie rozumiem dlaczego Gilbert jest faworytem. Dawid ma talent jak to opisywałem w przypadku jego pierwszego meczu w tym turnieju ale rywal w ogólnym zarysie jest lepszy. Duże doświadczenie Alana poparte specyficznym stylem i zwalnianiem gry mogą skutecznie wyprowadzić z równowagi Gilberta, który nie należy do graczy z chłodną głową. Dodać należy, że Alan na początku sezonu wręcz imponuje formą i po ograniu Dohertego jestem o tym przekonany.
Zwycięstwo w meczu: McManus kurs 2,0 bet365⛔

Guodong - Hang
Może i Hang zaprezentował się dzisiaj bardzo dobrze ale ja tu widzę ewidentny dzień konia. Uradowany życiowym sukcesem pewnie będzie miał jutro spore problemy z koncentracją i presją, która mimowolnie narasta po takim zwycięstwie. Mecz z rodakiem to zupełnie inna bajka, w Chińskich szeregach hierarchia jest dość jasno określona i ewidentnie wynika z niej, że Xiao jest tu zdecydowanym faworytem. Na wbiciach Hang dzisiaj bardzo fajnie ale nie ustrzegł się kilku poważnych błędów głównie w pozycjonowaniu. Pewnie będą z niego ludzie, tym razem jednak nie sądzę aby wyeliminował doświadczonego kolegę, który nie należy zapomnieć jest w formie.
Zwycięstwo w meczu: Guodong kurs 1,53 bet365✅
Już bez powielania czegokolwiek również dołączam się do typu na Milkinsa✅ i oby Jimmy nie pojechał wszystkich jak w pierwszej rundzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 205

tomz

Użytkownik
Binghmm ⛔
Milkins✅
Robertson✅
Woollaston✅
Hawkins
⛔

Stawiam na tych którzy nie zawiedli mnie w poprzedniej rundzie.Oboje prezentują dobrą,równą aktualną dyzpozycje.Przeciwników mają w teori słabszych.

Marco Fu - Mark King 1,6 ⛔
Scott Donaldson - Jimmy Robertson 1,6 ⛔

Robertson wiadomo,idzie jak burza narazie.W rundzie dziskich kart wraz ze swoim przeciwnikiem stworzyli niezle widowisko.W kolejnej rundzie pokonał rozstawionego Dotta az 5-0.Na Donaldsona również stawialem i on też mnie nie zawiódł ale bądz co bądz Jimmy jest chyba lepszym zawodnikiem.

Fu i King zagrali łabo w poprzedniej rundzie.Azjata tylko jeden brejk +50,anglik dwa.King gra już długo w snookera,nigdy nic nie wygral.Czasem potrafi wystrzelić ale tylko na jeden dany mecz.Mimo wyszystko Fu prezentuje równiejszą formę.

Mark Williams - Jack Lisowski 1,88⛔
John Higgins - Dechawat Poomjaeng 4,1⛔
Joe Perry - Ding Junhui 3 ✅

Ding niemrwao grał z Burnettem.Wiadomo że chłopak ma kompleks turniejów rozgrywanych w azji,często nie wytrzumuje presji.Miał słabe podejścia do stołu,tylko dwa brejki +50.Perry zadziwia dyspozycją.Wcześniej rozpisywałem że prezentuje się w tym sezonie naprawdę bardzo równo i dużo wygrywa,W meczu z Copem 5 brejków +50.

Higgins mnie nie przekonał.Jeden wygrywający brejk,na tyle go było stać tylko.Strasznie rwane podejścia.Australijczyk powinien prowadzić 2-0 ale zabrakło doświadczenia.John ostatnio nie porywa.Wygrał w bułgari ale poprzedni sezon miał bardzo słaby.
Taj od kilku miesięcy gra bardzo fajnie.Widać powoli się aklimatyzuje w czołwej stawce.Nawet za znalezioną kase na ulicy nie postawił bym grosza na Higginsa po tak marnym kursie.Według mnie po kursie ponad 4 aż grzech nie spróbować.Nawet jeśli miało by się skończyć do 0 czy do 1 w strone Higginsa.Warto.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Oj dawno tu nie pisałem ;)
Kilka typów ode mnie, bo jak już wspominaliście B365 wreszcie powiększyło ofertę:
Anthony Hamilton vs Stuart Bingham
Stuart ostatnio bardzo dobrze wchodzi w początek sezonu. Wprawdzie Hamilton ma za sobą całkiem niezły start w AT1, jednak najlepsze lata gry ma już za sobą. Może on powalczyć ze swoim rodakiem, jednak uważam, że zdoła on ugrać maksymalnie 2-3 frejmy, stąd decyduję się na ciekawy typ - nie będzie decidera.
Mecz rozstrzygnie się w decydującym frejmie? Typ: Nie @ 1.25 ✅
Joel Walker vs Ben Woollaston
Wprawdzie w tym spotkaniu kursy na Bena kuszą, jednak postanowiłem &quot;sklecić&quot; jeden kupon z tymi deciderami. Walker co by nie mówić dopiero rozpoczyna swoją profesjonalną karierę w Main Tourze dzięki sukcesie jaki osiągnął w Q School. W poprzednim sezonie grał jedynie w turniejach z cyklu PTC i ET oraz niektórych kwalifikacjach, gdzie jednak najczęściej odpadał w pierwszej lub drugiej rundzie. Woollaston prezentuje się natomiast co raz lepiej, w ubiegłym sezonie awansował nawet do Mistrzostw Świata, był w ćwierćfinale PTC Finals. Uważam zatem, że w tym meczu wygra i nie będzie mu potrzebny decider.
Mecz rozstrzygnie się w decydującym frejmie? Typ: Nie @ 1.22 ✅
Do tego:
Martin Gould vs Neil Robertson
Mecz rozstrzygnie się w decydującym frejmie? Typ: Nie @ 1.22 ✅

Xiao Guodong v Li Hang

Mecz rozstrzygnie się w decydującym frejmie? Typ: Nie @ 1.28 ⛔
W pierwszym przypadku typuję spokojne zwycięstwo Robbo, drugi mecz dość ciekawy jednak uważam, że któryś z Chińczyków powinien po regulaminowej przerwie &quot;odjechać&quot; przeciwnikowi.
I kilka typów &quot;na sucho&quot;:
Anthony Hamilton vs Stuart Bingham
Wygra mecz: Stuart Bingham @ 1.40 ⛔
Joel Walker vs Ben Woollaston
Wygra mecz: Ben Woollaston @ 1.30 ✅
Martin Gould vs Neil Robertson
Wygra mecz: Neil Robertson @ 1.28 ✅
Xiao Guodong vs Li Hang
Wygra mecz: Xiao Guodong @ 1.53 ✅
Scott Donaldson vs Jimmy Robertson
Wygra mecz: Jimmy Robertson @ 1.61 ⛔
Joe Perry vs Ding Junhui
Suma frejmów: Powyżej 6.5 @ 1.30 ⛔
Mark Williams v Jack Lisowski
Suma frejmów: Powyżej 6.5 @ 1.25 ✅

Marco Fu v Mark King
Suma frejmów: Powyżej 6.5 @ 1.25 ✅

David Gilbert vs Alan McManus
Wygra mecz: Alan McManus @ 2.00 ⛔
I coś ryzykownego za grosze:
David Morris vs Gerard Greene
Wygra mecz: David Morris @ 2.37 ✅
Liang Wenbo vs Matthew Stevens
Wygra mecz: Liang Wenbo @ 2.37 ⛔
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Joe Perry – Ding Junhui
Typ: Powyżej 7.5 @ 2.00 betsafe ⛔ (5-1)

Gdyby okoliczności tego meczu były normalne, to wynik byłby formalnością dla Dinga, ale sytuacja w ostatnich tygodniach nieco się zmieniła. Winien temu jest przede wszystkim renesans formy Perry’ego, który od początku sezonu spisywał się nieźle, ale samego siebie przeszedł w ubiegłym tygodniu wygrywając swój pierwszy turniej w swojej długiej karierze! Nie było w tym żadnego przypadku, bo w Yixing Open prezentował się wybornie, zwłaszcza w grze odstawnymi, która dawała mu sporo łatwych szans na punktowanie. Tak między innymi ograł Selby’ego w finale (4-1), po drodze kilku świetnych graczy (Milkins, Yupeng, McManus). W Wuxi nie zwalnia tempa demolując wczoraj Cope’a (5-1). Forma jak widać nie uciekła i wydaje się, że Anglik może stawić duży opór faworytowi gospodarzy. Tym bardziej, że Ding wyglądał wczoraj dobrze. Męczarnie przez długie fragmenty meczu z przeciętnym Burnettem sprawiły że później musiał gonić wynik (z 2-3 &gt; 5-3). Chyba genialny Chińczyk postanowił ugruntować opinię gracza, który nie do końca radzi sobie z presją oczekiwań we własnym kraju. Wszystko to mi mówi, że dzisiaj można spodziewać się dużo bardziej wyrównanego meczu niż zwykle, dlatego over wydaje się racjonalną opcją.

Allister Carter – Lu Haotian
Typ: Powyżej 7.5 @ 2.25 betsafe ⛔ (5-0) :;/:

Uwielbiam Cartera, to jeden z moich ulubionych graczy, ale kurs na over zdecydowanie przesadzony. Z łatwością mogę sobie wyobrazić zacięty i wyrównany bój w tym meczu. Haotian to cudowne dziecko chińskiego snookera, wielki talent, aktualny mistrz świata U21, co biorąc pod uwagę, że chłopak nie ma jeszcze 16 lat mówi wiele o skali jego talentu. Na profesjonalnej scenie idzie mu jeszcze przeciętnie, ale akurat na własnej ziemi potrafi wspiąć się na odpowiedni pułap, jak choćby w końcówce wczorajszego meczu ze Steadmanem (z 2-3 na 5-3). Dzisiaj oczywiście rywal o 2 klasy lepszy, ale też Ali wczoraj bez fajerwerków, sporo szarpanej gry i z Burdenem wygrał głównie dzięki słabości rywala (5-2), który nie umiał wykorzystać swoich szans. Żeby nie było wątpliwości: mocnym faworytem nadal jest Anglik i niespodzianki pewnie nie będzie, ale wobec jego nie do końca jeszcze określonej formy 3 frejmy młodziana nie są czymś poza jego zasięgiem. A biorąc pod uwagę, że kurs sporo wyższy niż u innych buków, to moim zdaniem warto zaryzykować umiarkowaną stawkę. [Jednak za wysokie progi dla dzieciaka, chociaż Carter wcale nie błyszczał i z taką formą następna runda wcale nie musi być formalnością.]
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Neil Robertson - Mark King
Neil Robertson @ 1,30
✅
Nie wiem co Mark King robi w tej rundzie... Fu powinien był go wyrzucić, ale nie potrafił, mimo, że odrobił straty od 1-4. McLeod prowadził z nim 3-1 i przegrał 3-5. No ludzie. Dobrze, że to już koniec zabawy, bo takie numery z Robertsonem nie przejdą. O &quot;Robbo&quot; pisałem przy okazji meczu z Gouldem. Nic się nie zmieniło. Australijczyk wygrał 5-2 i w zasadzie problemy miał tylko do przerwy, potem trzy wygrywające brejki i pozamiatane. I tak samo będzie z Kingiem. Dla mnie to nawet większy pewniak niż wygrana Aussiego z Gouldem. Kurs z BAH, bo trochę poszaleli. Zobaczę potem jeszcze po jakim kursie Bet365 da handicap [-1,5], bo też warty zastanowienia. W [-2,5] z Marathonu nie wchodzę, bo nie mam w zwyczaju grywać takich wysokich linii w takich meczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wer890 300

wer890

Użytkownik
pójde o krok dalej
Neil Robertson -2,5 @ 2.12✅✅✅
Dla mnie Kangur to głowny faworyt obok Higginsa do wygrania tego Turnieju , Mark King dostał sie fuksem do tej rundy , z Kangurem takie rzeczy nie będa przechodzić.
Australijczyk jest w super formie , latwosc budowania brejkow niedawno max , cud miod i orzeszki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Ja trochę mniej ofensywnie:

Neil Robertson vs Mark King

Wiadomo, że w tym meczu faworyt może być tylko jeden i jest nim Australijczyk. King już dawno powinien był odpaść albo z McLeodem albo z Fu. Dzięki sporemu szczęściu ma szansę jednak walczyć o ćwierćfinał. Nie widzę opcji żeby mu się to powiodło. Wprawdzie Neil w każdym meczu dość powoli się rozkręcał ale myślę, że te 70-80 % wystarczy, by zdecydowanie pokonać Anglika minimum dwoma frejmami. Kusi trochę większe handi zaproponowane przez wer890, jednak ja się wstrzymam.
Typ: Neil Robertson -1.5 @ 1.44 ✅
Reszta w swoim czasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
wer890 300

wer890

Użytkownik
N.Robertson vs M.King / Handicap Betting - Robertson, Neil (-2.5) @ 2.12 ✅✅✅
A.Carter vs D.Morris / Match Winner - Carter, Alister @ 1.20⛔
Nie wiem czy jest wiekeszy sens sie rozwodzic nad Alisterem poprostu zawodni o klase wyzej dzis zmiazdzył 5-0 wykorzystywał wiekszosc błędów i tyle . Morris&#39;a nie powinno byc juz w tej fazie
M.Williams vs A.Hamilton / Handicap Betting - Hamilton, Anthony (+1.5) @ 1.952 ✅✅✅
J.Perry vs D.Gilbert / Match Winner - Perry, Joe @ 1.43 ✅✅✅
Konsekwentnie gram na przeciwników Williamsa narazie 2/2 weszło teraz myśle ze Anthony może wygrać , fajna forma na tym turnieju z bingamem 4 brejki over 50 to powinno starczyc na borsuka ktory jest wyraznie pod formą.
Perry dzisiaj wypadł bardzo dobrze nie przestraszył sie bardziej utyuowanego rywala , ogole Joe chyba lubi turnieje w Azji, dzis 5 brejkow over 50 . Gilbert zagra w końcu z kimś gdzie niebedzie faworytem , dzis zagrał niezly mecz , ale Alan nie postawił zbyt wygurowanych warunkow miał stól i oddawał po 20 25 pktach.
M.Stevens vs P.Lines / Match Winner - Stevens, Matthew @ 1.40 ✅✅✅
J.Higgins vs X.Guodong / Handicap Betting - Higgins, John (-2.5) @ 2.06 ✅✅✅
Na Stevensa gram tylko dlatego ze gra z Linsem , ogólnie zawodnik lepszy ale bardzo chaotyczny styl
John to proste jest w gazie dzis 138 , myśle ze moze wygrac ten turniej. Guodongowi wystarczy wygral ciezki mecz ze swoim kolegą ale z Higginsem nie ma szans
Najmniej pewny dubelek
B.Woollaston vs C.Yupeng / Total Frames - Over 7.5 @ 1.82 ✅✅✅
R.Milkins vs S.Donaldson / Match Winner - Milkins, Robert @ 1.444 ✅✅✅
Na poczatku mialem grac Bena , ale sprawdziłem i Chinczyk radzi sobie tutaj znakomicie jeżeli nie zeżre go trema to mysle ze spokojnie ugra 3 framy.
Na Milkinsa gram tylko dlatego ze boje sie zagrać +1.5 Donaldsona , ogólnie przez brak pomysłu na ten mecz wybrałem Milkinsa , rownie dobry moze byc over 7.5 wydaje mi sie ze tutaj bedzie zacięty bój
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mark King – Neil Robertson
Typ: Neil Robertson -1.5 @ 1.57 william hill ✅ (5-0)

Naprawdę trudno nie wspierać typów na Robbo. Może trochę mogą niepokoić niemrawe początki meczów Kangura, jakby dawał się wyszaleć rywalom pewien, że jego przewaga jest tak duża, że tylko kwestią czasu jest kiedy przejmie kontrolę nad meczem i dokończy dzieła. I dokładnie tak jego mecze przebiegały. W pierwszym meczu z Zhu Yinghui po przegranych pierwszych dwóch frejmach wygrał wszystkie następne pieczętując zwycięstwo dwoma robiącymi breakami (69, 83). Dzisiaj znowu nierówny początek Robertsona, w którym Gould mógł sporo ugrać dla siebie, ale po przerwie przyszedł jednak gajowy Robbo i zrobił porządek w lesie. Szybko przejął kontrolę nad meczem dwoma wysokimi podejściami (86, 88) i dokończył dzieła trzecim (77). I właśnie to odróżnia najlepszych od solidnych rzemieślników jak King: potrafią każdej chwili włączyć wyższy bieg i łatwo odskoczyć, a dodatkowo najlepiej grają wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebują. A jak grał dzisiaj King, kiedy przyszło do zamknięcia meczu, to wszyscy mniej więcej wiedzą. Prowadząc 4-1 dał się dogonić Fu i dopiero w przepychance w deciderze zapewnił sobie awans. Jutro takich prezentów nie będzie, a że turniej powoli wchodzi w najważniejszą fazę, to spodziewam się u Australijczyka pełnej koncentracji od początku, a to zwiastuje jak najgorzej jego rywalom. Nie sądzę, żeby handicap był w ogóle zagrożony.

John Higgins v Xiao Guodong
Typ: John Higgins -1.5 @ 1.50 bet365 ✅ (5-0)

Mimo pewnego zwycięstwa w pierwszym meczu z Calabrese (5-1), John wcale nie wyglądał śpiewająco. Dzisiaj już Szkot w formie z jakiej go znamy. Wprawdzie pierwszy frejm padł łupem Poomjaenga, ale to wszystko na co mu pozwolił dzisiaj czterokrotny mistrz świata. Następne pię ć frejmów to pełna dominacja Higginsa od początku do końca okraszona jedną setką (127) i dwoma breakami robiącymi (70, 75). Dość powiedzieć, że ten fragment meczu Szkot wygrał 476-72, co dość plastycznie unaocznia przepaść między oboma graczami w tym meczu. O komfortowy awans do ćwierćfinału może być o tyle łatwiej, że jego rywalem będzie niedoświadczony na tym poziomie Guodong. Młody Chińczyk ograł swojego rodaka Hanga po prawdziwym maratonie (5-4), a ostatnie bile w deciderze były wbijane grubo po północy czasu miejscowego. Mecz był do bólu szarpany, a break +30 był rzadkością. Czasu na odpoczynek Chińczyk będzie miał wystarczająco, ale czy starczy mu umiejętności i regularności by stawić czoła Johnowi? Odpowiedź musi być przecząca. Turniej wchodzi w kluczową fazę i Higgins jest świadomy, że jego dobry wynik wymaga pełnej koncentracji, tak ja to miało miejsce w dzisiejszej demolce Poomjaenga. Skoncentrowany Higgins kontra nieregularny młodzian? Rezultat takiej konfrontacji jest łatwy do przewidzenia: komfortowa wygrana Szkota, który wydaje się szybko wracać do swojej najlepszej formy. [ Pewniejszych typów nie można z naleźć . D ubel na dużym luzie, handicapy też.. czego chc ieć więcej? ]
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
David Gilbert (ENG) - Joe Perry (ENG) @ 1.45 ✅
Ali Carter (ENG) - David Morris (IRE) @ 1.16 ⛔ Psu w dupe kolejny kupon...
Peter Lines (ENG) - Matthew Stevens (WAL) @ 1.36 ✅
John Higgins (SCO) - Xiao Guodong (CHN) @ 1.22 ✅
bwin
13:30, druga sesja 1/8 finału Wuxi. Gram taki oto poczwórny kupon.
Po krótce:
Joe Perry,
super mecz gra w tegorocznej edycji Wuxi, Cope i Ding już odprawieni z kwitkiem, a dla Gilberta będzie to najtrudniejszy mecz w tej edycji. Grał do tej pory z McManusem i Paggetem (wszystko po 5:2). Myslę, że sensacji w tym meczu nie będzie.
Carter, chłopie, czemu ja na Ciebie nie grałem do tej pory ? Szybkie 5:0 z utalentowanym Haotianem. Podobnie jak w przypadku Gilberta, dla Morrisa będzie to test jego umiejętnosci na poziomie Wuxi ???? No i poszedł
Stevens. Hmm ? Czy nie zrobi wałka i nie zagra nam na nosie tak jak w którejs rundzie Bulgarian Open albo Quali do Australian Open ?
Jedno jest pewne, nie będzie łatwo jak buki wskazują. Lines przeszedł się po Higginsonie i Allenie który nie zbyt równy snooker ostatnio gra. Mam nadzieję, że zrehabilituje się za zepsuty kupon i pokaże swój potencjał ????
Higginsa bez analizy gram. Psotnick opisał go wyżej.
 
T 205

tomz

Użytkownik
B.Woollaston vs C.Yupeng
Win Cao 2,2 ✅
Cao +1,51,72 ✅

Przed tym turniejem Cao pokonał ,Fu,Lisowski i ....Woollaston(az 4-0) .
W tym turnieju brejki z Whitem( 56,57,58,122) z Hawkinsem(59,71,102)
Woollaston w 1 rundzie dwa brejki + 50 w drugiej takich brejków miał 0

Kurs wart gry,mecz może być wyrównany.

Williams-Hamilton
Hamilton +1,5 1,83 ✅
Czy Borsuk się odrodził ? Gra poprawnie ale do optymalnej formy to mu jeszcze sporo brakuje.
Obaj grają w tym sezonie średnio,może nawet troche lepiej niż średnio.Williams pokonał jednak lepszych przeciwników w tym sezonie.Patrzać na samą grę,głównie na gra Borsuka nie jest ona rewelacyjna.Lisowskie przegrał dziś na własne życzenie.Patrzać na &quot;papier&quot; Hamilton podczas gry prezentuje się naprawde przyzwoicie.W obu rundach wbił 61,64,72,73,75,80,127 a więc jak na dwa mecze to dobry wynik.H2H 6-3 na korzyść Williamsa jednak nawet w MŚ a więc w turnieju gdzie moblizacja i forma musiala być na najwyższym poziomie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Ben Woollaston vs Cao Yupeng
Mam wrażenie, że jest to jedna z najbardziej wyrównanych par 1/8 finału Wuxi Classic. Zarówno Ben jak i Cao prezentują się naprawdę dobrze w tym turnieju. Anglik stracił póki co po dwa frejmy w dwóch poprzednich rundach, a Chińczyk wygrywał za to z bardziej wymagającymi rywalami, w dodatku wbił już dwie setki w tym turnieju. Cao świetnie wrócił też do dzisiejszego spotkania z Hawkinsem mimo, że przegrywał już 2-4 i miał sporą stratę w siódmej partii. Zachował on jednak zimną krew i mimo młodego wieku wytrzymał ciążącą na nim presję. Buki faworyzują Anglika, ja najbardziej skłaniam się natomiast ku overowi frejmowego, dodatniego handi na Cao i delikatnego grania w jego stronę. Szkoda, że to spotkanie nie będzie pod kamerami.
Typ: Powyżej 7.5 frejmów @ 1.80 ✅
Typ: Cao Yupeng + 1.5 @ 1.72
✅
Typ: Cao Yupeng + 2.5 @ 1.36
✅
Typ: Cao Yupeng @ 2.20
✅
Robert Milkins vs Scott Donaldson
Tutaj nie ma co się za dużo rozwodzić - Milkins jest zdecydowanym faworytem i nawet 1.36 na &quot;czyste&quot; zwycięstwo Anglika to naprawdę dobra okazja. Owszem, Donaldson dobrze zaprezentował się zarówno w AT1 (półfinał i pokonanie m. in. Burnetta, Pagetta i Pengfeia) jak i Wuxi, jednak młody Szkot dopiero rozpoczyna swoją profesjonalną karierę i &quot;ma jeszcze czas&quot;. Milkins natomiast to wg mnie jeden z najsolidniej grających obecnie zawodników Main Touru. W AT1 pokonał Higginsa (do tego 102 w brejku) i zatrzymał się na zwycięzcy Perrym. W Wuxi bez straty frejma pokonał Johna Astleya, a także wygrał 5-3 z Jimmym Whitem, który zaskoczył większość swoim zwycięstwem z Waldenem. Warto także przypomnieć, że &quot;Milkman&quot; doszedł do 1/8 MŚ, gdzie nieznacznie uległ Waldenowi. Nie widzę innej opcji niż pewnego zwycięstwa Roberta.
Typ: Robert Milkins @ 1.36 ✅
Typ: Robert Milkins -1.5 @ 1.66 ✅
Typ: Robert Milkins -2.5 @ 2.37 ✅

David Gilbert vs Joe Perry
Sama obecność Gilberta w tej fazie mnie dziwi. Myślałem, że McManus spokojnie rozprawi się z Anglikiem, jednak stało się inaczej. Nie wydaje mi się, by David mógł kontynuować tą dobrą passę tym bardziej, że rywalem jest mocno rozpędzony Joe Perry. Forma starszego z Anglików to też zaskoczenie, bo poprzedni sezon miał dość mizerny jak na jego możliwości. Początek nowego to jednak bardzo dobra passa - wygrana w AT1, gdzie w finale pokonał dobrze dysponowanego Selby&#39;ego, następnie gładkie przeprawy w Wuxi z Jamiem Copem i Ding Junhuiem. Myślę, że warto pograć i tym razem na Perry&#39;ego.
Typ: Joe Perry @ 1.44 ✅
Ali Carter vs David Morris
Komentarz właściwie pewny, Ali jest zdecydowanym faworytem. Wiadomo jak to bywa z &quot;pewniakami&quot;... Uważam jednak, że tym razem Anglik spokojnie poradzi sobie z Irlandczykiem, który tak naprawdę jak dotąd nie miał na swojej drodze do 1/8 żadnego mocnego rywala.
Typ: Ali Carter -1.5 @ 1.33 ⛔
Typ: Ali Carter -2.5 @ 1.72
⛔
Typ: Poniżej 7.5 frejmów @ 1.57 ⛔

John Higgins vs Xiao Guodong
Podobnie jak wyżej - Higgins zdecydowany faworyt. Nie grał może jakoś olśniewająco, ale nawet w tak słabym jak na jego możliwości spotkaniu z Vinniem Calabrese wygrał aż 5-1. Z Poomjaengiem rozprawił się w takich samych rozmiarach. A Xiao? Tak, wygrał wprawdzie z Ebdonem, ale wiadomo w jakiej &quot;wybornej&quot; formie znajduje się teraz Anglik. Do tego ledwo pokonał swojego rodaka Li Hanga. Nie widzę szansy nawiązania rywalizacji ze Szkotem.
Typ: John Higgins @ 1.22 ✅
Typ: John Higgins -1.5 @ 1.44
✅
Typ: John Higgins -2.5 @ 1.90
✅

Nie ruszałem jedynie Marka Williamsa z Anthonym Hamiltonem i Petera Linesa z Matthew Stevensem. Powód? Obawiam się formy chimerycznych Walijczyków. Jakoś nie jestem do końca przekonany czy warto im &quot;zaufać&quot;. Wprawdzie mocno waham się jeszcze nad zagraniem Williamsa @1.50, gdyż kurs całkiem niezły, a &quot;Borsuk&quot; walczy w Wuxi jak mało kto - stoczył już dwa zwycięskie pojedynki zakończone w deciderach. Hamilton jednak też zaskoczył - ograł w końcu Binghama. O Stevensie to w ogóle nie wiem co myśleć i go nie tykam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
V 96,1K

vuvuvu

Użytkownik
Witam wszystkich.

Polecam na jutrzejszy ranek mecz
M.Williams vs A.Hamilton over 7,5 1.85 Betsson ✅

Williams odpraawioł w turnieju kolejno Highfielda i Lisowskiego , oba mecze zakończyły się wygranymi Walijczyka w decydujęcym 9 frejmie. Widać że Williams trzyma nerwy na wodzy i wytrzymuje ciśnienie. Hamilton skolei pokonał w pierszych dwóch pierwszych rundach wyżej sklasyfikowanego Daya i Binghama. Williams jest w tym meczu faworytem , ja jednak byłbym ostrożny na granie walijczyka po kursie 1,45 bo Hamilton w tym turnieju gra chyba pewniej od Williamsa. NIe twierdzą oczywiście ,że tego meczu Walijczyk nie wygra , proponuję jednak zagrać w tym meczu na overa bozapowiada się ciekawy i mam nadzieję wyrównany mecz.
Pozdrawiam i powodzenie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mark Williams - Anthony Hamilton
Anthony Hamilton (+2,5) @ 1,40
✅
Hamilton w świetnym stylu wyrzucił z turnieju Daya robiąc brejki: 127, 75, 61 i Binghama wbijając 80, 72, 64, 73. Szczególnie to drugie zwycięstwo jest naprawdę wspaniałym wynikiem. Anthony przez wielu niedoceniany, a to dziwne, bo to zawodnik dobry, trochę taki zmarnowany talent, świetny budowniczy brejków, wszak na liście setek jest aż na 16 miejscu (http://147.com.pl/brejki-100/). O Williamsie powtarzać się nie będę. Dziś w sumie zagrał nawet nieźle z Lisowskim, ale wciąż to nie jest to. Drugi mecz i drugi decider, więc jakby nie patrzeć awanse szczęśliwe. Szczególnie w meczu z Liskiem, bo brejka wygrywającego w deciderze zaczął po przypadkowym zagraniu. Na wygraną Anglika kurs kuszący, ale po takim kursie to ja chętnie zagram sobie bezpieczny handicap, a +2,5 to mega bezpieczna opcja. Kurs z Bet365.

John Higgins - Xiao Guodong
John Higgins @ 1,25
✅
Po słabym początku turnieju z Vinniem Calabrese przyszedł świetny mecz z naprawdę groźnym Dechawatem. Brejki 138, 70, 55 i 75 oraz wygrana 5-1 robią wrażenie. Mogło być nawet do zera, ale Taj pierwszego frejma wygrał na czarnej bili. Higgins chyba zaczyna grać to co w Bułgarii, a jeśli tak jest to jest murowanym kandydatem do finału. Rywal? Xiao Guodong, który wygrał z Ebdonem i Li Hangiem, w obu meczach dość mocno się męcząc. To wszystko są niezłe wyniki, bo Ebbo to zawsze niewygodny rywal, a Li wykopał Trumpa, ale nie na tyle, żeby zagrozić Jaśkowi. Kurs z Marathon.
Cao Yupeng - Ben Woollaston
Cao Yupeng (+2,5) @ 1,36
✅

Cao złapał super formę i naprawdę jego wyniki są godne podziwu. Pokonanie Michaela White&#39;a i Barry&#39;ego Hawkinsa robi wrażenie. Ponadto, Chińczyk wbija także dużo świetnych brejków. Woolly cały czas na dobrym wysokim poziomie, ale jednak w tym turnieju gra dużo słabiej niż Azjata. Zwycięstwa z Chen Zhe i Joel Walkerem to inny kaliber niż ci pokonani przez Cao, szczególnie, że oba pewne, ale w dość kiepskim stylu (z Anglikiem Ben nie wbił żadnego brejka 50+!). Poza tym, obaj zawodnicy zagrali zaledwie kilka dni temu w AT 1 i wynik zaszokował również mnie - 4:0 dla Chińczyka. Dlaczego więc teraz uważa się go za takiego zdecydowanego outsidera? Nie mam pojęcia.

Allister Carter - David Morris
Over 6,5 @ 1,44
✅
Stawianie na Cartera po takim kursie mija się z celem. Sporo osób nie zauważa że Morris w tym turnieju gra naprawdę dobrze i buduje ładne, wysokie, wygrywające podejścia. Z Wilsonem dwa, z Greenem również dwa. Czemu niby ma tego nie zrobić z Carterem? Dziś Ali rozgromił Lu, w bardzo ładnym stylu, ale np rundę wcześniej nie grał już tak rewelacyjnie z Alfiem Burdenem. Irlandczyk ma niezły początek sezonu, poza jedną wpadką prezentuje się bardzo dobrze, tak jak wspomniałem, sporo brejkuje i myślę, że dwa frejmy może bez większego kłopotu ugrać. Początko więc miałem tu zagrać +2,5 na Davida, ale jako, że niespodzianki nie przewiduje, jedynie nieco bardziej wyrównany pojedynek to wolę over 6,5 po minimalnie wyższym kursie. Kurs z Bet365.
Joe Perry - Dave Gilbert
Joe Perry @ 1,50
✅
Zapowiada się genialne spotkanie. Wszyscy zachwycają się postawą Joe i jest czym, bo Perry gra fantastycznie, ale warto przypomnieć, że Dave prezentuje się równie dobrze. Gilbert pewnie pokonał znajdującego się w wysokiej formie McManusa wbijając mu dwie setki, a łącznie w całym turnieju ma ich już aż trzy. Pewnie brejkuje, podobnie jak i Perry więc starcie dwóch Anglików może przypominać niezwykle efektowną wymianę ciosów. W tym wypadku warto byłoby zastanowić się tutaj nad overkiem, ale ja jednak zaufam intuicji i pogram na starszego z Brytyjczyków bowiem przemawiają za nim dwa dodatkowe argumenty - po pierwsze, osiągnął kilka dni temu największy sukces w karierze, a to daje niezwykle pozytywnego kopa i po drugie, grał już pod presją, czyli przed kamerami TV i z głównym faworytem publiczności, która bardzo mocno mu utrudniała życie. Gilbert jak na razie tego nie przerobił więc jest jednak trochę za Perrym. Kurs z Marathon.
Do tego jeszcze Neil Robertson ✅, którego opisałem wyżej: http://forum.bukmacherskie.com/f63/wuxi-classic-17-06-23-06-13-a-92890-3.html#post3686497, również po 1,30 w Marathon.
Meczów Stevensa z Linesem i Milkinsa z Donaldsonem nie ruszam. Dla mnie absolutnie każdy wynik jest możliwe. Wcale nie zdziwię się jak dalej awansują Lines i Donaldson, ale i pewne wygrane faworytów nie będą żadną niespodzianką.
I jeszcze jedna istotna uwaga, ja nie potrzebuję wysokich kursów więc ryzyko ograniczam do minimum. Gdybym jednak nie musiał to grałbym też wyższe linie u Hamiltona ✅ i Cao ✅ oraz handicapy ujemne u Robbo ✅ i Higginsa ✅. Wolę jednak zagrać bezpieczniej, skoro jest taka opcja, bo już wiele razy okazało się skuteczną metodą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Sporo w tym turnieju zaciętych meczy, nie inaczej powinno być jutro. Pierwsza selekcja już odsiała najgorszych i teraz przynajmniej w kilku parach niezwykle trudno wskazać faworyta. Overowe wyniki w poniższych meczach aż się same narzucają, przynajmniej dla mnie.
Mark Williams v Anthony Hamilton
Typ: Powyżej 7.5 @ 1.95 bet365 ✅ (3-5)

Hamilton to jedno z pozytywnych zaskoczeń tego turnieju. Świetna forma od początku zmagań w Wuxi, przede wszystkim więcej niż solidnie wygląda jego punktowanie, co pozwala mu łatwo wygrywać frejmy w jednym podejściu. Zaliczył już setkę (127) i kilka breaków robiących (75, 80, 72, 73), czyli co drugi frejm wygrany jednym podejściu. Wprawdzie rywale nie okazali się wymagający (Day, Bingham), ale akurat budowa breaka nie zależy od słabości rywali, a od formy danego gracza, a ta u Hamiltona wygląda bez zarzutu. Williams może nie tak imponująco, ale wbił już setkę (101), a poza tym miał dużo bardziej wymagających rywali (Highfield, Lisowski), których ograł dopiero w decydujących frejmach. Dla mnie ta para wygląda bardzo równo, może nawet ze wskazaniem na Hamiltona, pogromu tu nie będzie bo i być nie może, więc over wydaje się naturalnym wyborem.

Ben Woollaston v Cao Yupeng
Typ: Powyżej 7.5 @ 1.97 bet365 ✅ (3-5)

Przed paroma dniami Cao zdemolował Bena w Asian Tour (4-0). W jutrzejszym meczu taki wynik wydaje się niemożliwy, bo obaj w Wuxi prezentują się więcej niż solidnie i trudno wskazać faworyta tego meczu. Forma Chińczyka najlepsza od dawna, na koncie już 2 setki (122, 102) i generalnie solidne punktowanie w jednym podejściu, co pozwoliło mu ograć dwie uznane firmy (White, Hawkins). Woollaston może miał łatwiejszych rywali, ale też nie miał z nimi żadnych problemów. Wprawdzie bez fajerwerków, ale konsekwentnie budował swoja przewagę w partiach co złożyło się na pewne zwycięstwa (po 5-2 z Zhe i Walkerem). Buki więcej szans dają Anglikowi, ale podobnie było dzisiaj z Hawkinsem, a przecież Chińczyk niespodziewanie zdołał odwrócić mecz (z 2-4 na 5-4) i sprawić niespodziankę. Dla mnie to kolejny mecz bez wyraźnego faworyta, a w takich najpewniejszym typem jest zawsze over.

David Gilbert v Joe Perry
Typ: Powyżej 7.5 @ 1.92 bet365 ⛔ (2-5)

Gilbert to kolejne objawienie tego turnieju. Anglik złapał niesamowitą formę, już zaliczył 3 setki (100, 100, 106), do tego sporo solidnych podejść robiących przewagę we frejmie. W żadnym z meczów nie był zagrożony nawet przez chwilę, zaimponował zwłaszcza dzisiaj łatwo ogrywając McManusa. Jego rywalem będący w świetnej formie od kilku tygodni Perry, który najpierw zdemolował Cope’a (5-1), a dzisiaj zrobił to samo z mocno niedomagającym Dingiem. Widać, że forma nie uleciała od ostatniego tygodnia, kiedy w dobrym stylu wygrał swój pierwszy turniej w karierze ( Yixing Open ), choć na dobrą sprawę to w Wuxi ona jeszcze nie została sprawdzona w boju, bo zarówno Cope jak i Ding zaprezentowali się fatalnie. Ciekawie będzie zobaczyć jak Joe poradzi sobie z dobrze dysponowanym Gilbertem. Obaj gracze w dużym gazie, nie widzę wielkiej różnicy w umiejętnościach, więc over wydaje się oczywistym wyborem. [Not this time... Gilbert wszystko spieprzył w pierwszych 3 frejmach. W każdym miał przewagę i każdego wtopił. Wystarczyło, żeby chociaż jednego z nich wygrał i bylibyśmy zadowoleni, a tak to już było pozamiatane. Ze stanu 0-3 trudno myśleć o jakimkolwiek powrocie do meczu. Szkoda wielka.]
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Koledzy Assitalia i psotnick opisali wszystko bardzo rzetelnie, wypada przyklasnąć i pobierać dobre propozycje ???? Nie będę kopiował pracy innych dodając pojedyncze słówka jednak gdyby ktoś sugerował się moją opinią to jak najbardziej polecam typy przedmówców.
Przed nami środkowa faza turnieju, w której nie brakuje niespodzianek chociaż jakby spojrzeć na to głębiej to wielu zawodników, którzy do tego etapu rzadko się zapuszczają jest tu nie przez przypadek ale wykazują wysoką dyspozycję. Głównie mam na myśli Donaldsona, Gilberta,Hamiltona, Perrego czy Yupenga. Są tez zawodnicy, którzy nie mam pojęcia jak znaleźli się na tym etapie i tu szlagierowym przykładem jest Lines i po części King. Mam dzisiaj mieszane uczucia, ponieważ z jednej strony drabinka dla Higginsa klaruje się coraz bardziej bo (po wcześniejszym odpadnięciu Allena i Trumpa) dzisiaj poleciał faworyt gospodarzy Ding jednak patrząc na wysoką dyspozycję Perrego czy Cartera to chyba bym wolał, żeby to Chińczyk się prześlizgnął dalej i był ewentualnym rywalem Johna. Jeśli jutro nie nawali to będzie można myśleć (w sumie już można bo kurs to tylko 3,5) o jakieś kontrze.
Carter - Morris
W meczu Cartera z Morrisem Assi słusznie zauważa, że chociaż faworyt jest jeden to kurs jaki jest oferowany jest wręcz śmieszny i kompletnie nie warty gry. Over 6,5 jak najbardziej a myślę, że i 7,5 będzie słusznym wyborem tym bardziej, że kurs jest wysoki, a wątpię aby Ali rozstrzelał Morrisa tak jak młodziutkiego Chińczyka.
Over 6,5 kurs 1,44 bet365✅
Over 7,5 kurs 2,25 bet365
✅
Robertson - King
Jeżeli tylko Robo wejdzie w mecz od razu bez jakiegoś czajenia to powinno się skończyć dość szybko. Nie ma szans na kolejnego decidera w wykonaniu Kinga i tak jak właśnie ze względu na ten ewentualny słabszy początek Neila nie proponuję -2,5 tak -1,5 po przyjemnym kursie już jak najbardziej.
Handicap: Robertson -1,5 kurs 1,44✅ bet365
Milkins - Donaldson
Dwóch zawodników w formie. Donaldson naprawdę wyczynia cuda i śrubuje stosunek wygranych do przegranych meczy ale to nie może trwać wiecznie. Idealną zaporą zdaje się być Milkins, który gra bardzo pewnie i w bezpośrednim pojedynku powinien pokazać młodszemu koledze, że do topowych zawodników jeszcze trochę mu brakuje. Sprawa jest prosta gdyby Donaldson nie rozpoczął sezonu tak imponująco to kurs na Milkinsa byłby pewnie koło 1,16 a tak jest 1,36 albo i wyżej więc trzeba brać.
Zwycięstwo w meczu: Milkins kurs 1,36✅ bet365
Jeśli chodzi o pozostałe mecze to już bez opisu z mojej strony:
Higgins✅ (co oczywiste w moim przypadku), Perry✅, Yupeng +2,5✅(czytaj post Assitalia), Williams - Hamilton over 7,5✅ (czytaj post psotnick)
Linesa i Stevensa odpuszczam bo to dziwna para;]
Zielono mi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
T 205

tomz

Użytkownik
Wuxi 2013
Wygra turniej -Joe Perry 12

Perry vs Gilbert----&gt;Higgins----&gt;Carter
Robo gra najlepiej póki co ale buki płacą za niego marne 2,75.Najpierw zagra z bedącym w bardzo dobrej dyspozycji Yupengiem,następnie ewentualnie czeka Milkins z którym przegrał w MŚ by ewntualnie w finale zagrać z kimś czwórki powyżej(docelowo Perry)
Według mnie zarówno drabinka Peerego jak i Robertsona nie są wcale łatwe.Wystarczy jeden słabszy mecz ...baaa,słabszy okres w meczu i już można polecieć.Różnica jednak znacząca między kursami.Niecałe 3 a 12 -jest różnica.
Dodając na koniec jeżli miałby być możliwy finał Perry-Robertson to H2H wynosi 7-5 na korzyść Joe.(Jeżeli się myle to proszę o poprawkę)
4/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom