>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wuxi Classic (17.06-23.06.13)

Status
Zamknięty.
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
John Higgins vs Matthew Stevens
Wprawdzie o obu spotkaniach koledzy wyżej napisali już sporo i w większości zgadzam się z typami na Jaśka, to wypatrzyłem inny ciekawy typ. Prześledziłem dokładnie starty obu panów w Wuxi i zauważyłem, że Stevens często potrzebuje czasu by się na dobre rozkręcić. Po za spotkaniem z chińskim amatorem Lu Ningiem Walijczyk nigdy nie był na prowadzeniu po pierwszych czterech frejmach. Przeciwnie Higgins, który w ogóle nie dawał się swoim rywalom rozpędzać i w każdej fazie Wuxi prowadził minimum 3-1. Szkot oddał w końcu zaledwie 4 frejmy w przeciągu całego turnieju. Wydaje mi się, że także jutro &quot;Czarodziej z Wishaw&quot; dość szybko wyjdzie na prowadzenie i będzie starał się utrzymać przewagę już do końca spotkania.
Typ: Lider po pierwszych czterech frejmach - John Higgins @ 2.10 ✅
Bet365
Neil Robertson vs Robert Milkins
Z pozoru łatwo wyglądający mecz do typowania. Również jestem zdania, że Robbo powinien sobie poradzić ze swoim rywalem, jednak forma Milkinsa pozwala sądzić, że zanim Australijczyk się z nim rozprawi, będzie musiał się trochę natrudzić. Anglik jest naprawdę dobrym break-builderem, co potwierdził m. in. we wczorajszym pojedynku z Anthonym Hamiltonem, który w końcu wysoko plasuje się na liście brejków stupunktowych w całej historii snookera. &quot;Milkman&quot; od razu jednak narzucił swoje tempo w ćwierćfinale, rozpoczął mocno od brejka w wysokości 120 punktów, później szybko dołożył 73 i kontynuował swój marsz do półfinału. Dlatego jestem zdania, że mecz ten może trochę potrwać, a Anglik będzie starał się wykorzystywać każdą okazją, którą dostanie od Australijczyka. A że potrafi takie szanse wykorzystywać - może ugrać kilka frejmów.
Typ: Over 8.5 frejmów @ 1.50 ⛔
Bet365
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
John Higgins - Matthew Stevens
Kto pierwszy zdobędzie frame&#39;y - John Higgins do 5 @1.57 Bet365
✅
Ja z kolei znalazłem taki ciekawy typ. Wiadomo, John jest faworytem i nie powinien mieć problemów z Walijczykiem. Dobrze rozpoczyna spotkania o czym pisze wyżej @pitekk i wg mnie tak samo będzie wyglądało to spotkanie. Nawet w przypadku remisu 2-2 przed przerwą, po niej powinien odskoczyć i wygrać 5 frame&#39;ów. A potem zostaje tylko jeden do wygrania meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
quaresma77 93

quaresma77

Użytkownik
John Higgins - Matthew Stevens LIVE!
Wynik ogólny: 6-0
Z przebiegu meczu wygląda na to że Higgins poprostu popełnia mniej błędów, Stevensonowi wszystko przeszkadza..
Kurs:7,5
Bet365
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Neil Robertson - John Higgins
Over 15,5 @ 1,40
✅
Neil Robertson - John Higgins
Over 0,5 &quot;setek&quot; @ 1,57
⛔ [93 i pudło na czarnej... bliżej setki się być nie da...]
Bet365 wystawił fajną ofertę na finał i dlatego nie mogę sobie odmówić zakończyć typowaniem tego niezwykle udanego finansowo turnieju. Według mnie wygra Robertson. Australijczyk gra lepiej i na pewno będzie chciał zrewanżować się Szkotowi za porażkę w Bułgarii, ale stawiać na Robbo po 1,66 w meczu z Higginsem? Nie. Dziękuję. Dlatego też zdecydowałem się na dwa inne, według mnie, dużo pewniejsze zakłady. Over 15,5 to chyba nie trzeba szczególnie tłumaczyć. Obaj snookerzyści prezentują w Wuxi świetną formę, obaj są bardzo doświadczeni i nie wydaje mi się, aby mógł tutaj paść wynik 10-5 lub niższy. A 1,40 na taki zakład biorę z pocałowaniem ręki. Drugi typ to &quot;setka&quot; Jaśka. Warto zauważyć, że w całym turnieju Higgins wbił 3 x 100+ (przy jednej Robbo, a na niego jest linia 1,5), w tym najwyższy brejk turnieju. Jak znakomitym budowniczym brejków jest Szkot to chyba nie trzeba mówić (trzecie miejsce na liście wszechczasów, a tym sezonie już ma ich siedem: http://147.com.pl/brejki-100/). Co ciekawe, więcej ma tylko Robertson, więc jeżeli ktoś chcę to może spróbować over setek ogólny, ale jakoś w Wuxi Australijczykowi tej granicy nie za często udaje się przeskoczyć więc zostaje tylko przy typie na &quot;Czarodzieja z Wishaw&quot;. Oferta z Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Obaj finaliści mieli dzisiaj łatwy dzień pracy, bo ich rywale w półfinałach grzecznie pokłonili się przed ich majestatem, a przynajmniej tak to wyglądało. Osobiście wyniku końcowego finału obstawiał nie będę, tym bardziej, że de facto już to zrobiłem stawiając przed półfinałami na wygraną Robbo w całym turnieju (@ 2.25). Moim zdaniem w tym tygodniu wyglądał solidniej od Szkota, przeszedł suchą stopą przez znacznie trudniejszą drabinkę, a biorąc pod uwagę jego wyjątkową skuteczność w finałach (6 wygranych w 9 finałach), to jak najbardziej słusznie jest faworytem. Jeśli dodamy do tego chęć rewanżu Kangura za finał Bulgarian Open, to typ na Neila Robertsona @ 1.80 ✅ (10-7) z Marathonu wygląda tym korzystniej. Trudno też mi sobie wyobrazić, żeby taki zestaw graczy napisał inny scenariusz niż zacięty i wyrównany finał. Wystarczy spojrzeć w ich bilans, który aż roi się od meczy granych na pełnym dystansie. Dlatego najbardziej racjonalnym typem na ten finał wydaje się over , a konkretnie Ponad (16.5) @ 1. 9 0 ✅ ze sportingbetu, co oznacza przynajmniej 7 frejmów na koncie obu finalistów.

Neil Robertson v John Higgins
(Najwyższy break meczu)
Typ: John Higgins @ 2.10 bet365 ⛔ (113-93)
(Centuries w meczu)
Typ: Powyżej 2.5 @ 2.50 bet365 ⛔ 1 (113)

Ja jednak postanowiłem się skupić na ciut mniej racjonalnych typach i bardziej zaufać intuicji. Już wystarczająco zarobiłem na Wuxi, żeby przy okazji finału się trochę zabawić. Otóż po takich graczach spodziewam się, że zafundują nam spektakl snookera na najwyższym poziomie, a to oprócz gry taktycznej, która osobiście bardzo lubię, oznacza przede wszystkim solidne punktowanie w jednym podejściu. Podobnie jak Ass nie bardzo rozumiem czemu w kwestii setek John jest tak niedoceniany przez buki. Przecież w tym tygodniu punktuje dużo lepiej od Australijczyka, w końcu to Higgins jest autorem najwyższego breaka turnieju 138 (wraz z Morrisem), do tego dochodzą dwie inne setki (116, 101) i jedna prawie setka (97). Robbo jednak wygląda trochę skromniej z jedną setką (111) i dwiema prawie setkami (96, 92). Oczywiście w finale to się może odwrócić, ale i tak kursy powinny być przynajmniej wyrównane, dlatego typ na wyższy break Higginsa wydaje się interesujący. Podobnie jak przynajmniej 3 setki w finale, gramy do 10 frejmów, więc zakładając wyrównany mecz obaj panowie będą mieć dobre kilkanaście frejmów na pokazanie pełni swoich możliwości. Trzy breaki na tak dłu gim dystansie dla jedny ch z najlepszych break builderów w tourze nie wydają nieosiągalne, tym bardziej, że obaj solidarn ie powinni się na niego złożyć. Dodatkowym motywatorem powinna być nagroda za najwyższy break turnieju, który jak na razie nie jest zbytnio wygórowany (138) i mo żna się spodziewać, że przy wygranym frejmie i korzystnym układzie na stole obaj finaliści będą starali się pobi ć ten wynik i zapewnić sobie dodatkowe pieniądze. Z góry zaznaczam, że to typy ryzykowne i oparte głównie na intuicji, ale za umiarkowaną stawkę jak najbardziej do rozważenia, bo kursy bardzo korzystne.

[Finał w po łowie zgodnie z planem (Rob bo i over ), a w połowie całkiem d opuszczal na wtopka (centuries). Ważne , że cały turniej Wuxi Classic na dużym plusie, co bardzo cieszy. Z następnym t urniejem Aus tralian Open już tak dobrze może nie być , bo raz że będzi e okrojony skł ad z najlepszych, a poza tym ma nie być transm isji w Euro sporcie, wi ęc pozostają buki, ale takie obstawian ie t rochę w ciemno to mi si ę nie bardzo w idzi. N o nic, zobaczymy jak będzie, na razie trzeba się ci eszyć z tego co jest , czyl i d obrej skutecznoś ci z Wuxi ????
]
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Mój typ na finał jest taki:
Zwycięstwo w turnieju Wuxi Classic: Higgins kurs 15 Bet365 Dlaczego tak? Po pierwsze wpływ na typ ma wysoka dyspozycja Johna na początku sezonu potwierdzona bardzo pewnym zwycięstwem w zakończonym właśnie turnieju w Bułgarii. Była w półfinale sytuacja, o której pisał psotnick, że Osa sfaulował praktycznie bilę na 3-0 po czym kompletnie stanął. Jestem przekonany, że gdyby wykradł tamtego frama to skończyło by się gładkim 4-0 dla Ronniego. Szczęście sprzyjało jednak Szkotowi, który dopomógł mu w 100% powracając do meczu, a następnie bardzo dobrą grą ogrywając wielkich faworytów Osę i Robertsona. Druga sprawa dlaczego John - to kurs. Na faworyzowanego Robertsona jest 5,5 a na Higginsa, który wygrał z nim bardzo pewnie 15? Kursy nie są zweryfikowane po tym turnieju stąd nie ma jeszcze żadnych zmian jednak z tego co widać Szkot jest potraktowany tu jako zawodnik o klasę gorszy na co nie ma zgody patrząc na turniej w Bułgarii. W skrócie widzę tu value w stosunku do Robertsona czy Trumpa. Zaznaczam, że jest to typ, który z racji wysokości kursu liczę, że da zarobić albo na wygranej Johna albo na możliwej kontrze. Myślę, że warto spróbować i czekać aż kurs będzie przyjemnie maleć
Surebet ogromny, kto z typu skorzystał (a pewnie nikt) to jak chce to sobie skontruje jak tylko będzie chciał i zysk i tak jest kolosalny więc już sobie plusa przynajmniej jednego mogę dopisać.✅
Dziękuję dobranoc ????
I jak mam to rozliczyć ???? Myślę, że dam jeden minus⛔ bo jednak błędnie wytypowałem zwycięzcę turnieju ale dwa plusy✅✅ bo można było kontrować i mieć wielki zysk w przypadku wygrania czy to Higginsa czy Robertsona a w końcu nie ważny dobry typ tylko zysk ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 205

tomz

Użytkownik
Czy ja dobrze widze i analizuje ten zakład z bet365 ?
czy któryś z graczy wygra 3 frejmy z kolei ?
Tak 1,05
Nie 11,00
Niby loteria,trochę niewiadomo ...no ale tak doświadczeni gracze i pewni gracze złapią zadyszke aż na 3 partie ? powiem wam że kurs warty uwagi ...oczywiście na typ NIE
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Już to analizowaliśmy przy meczach rozgrywanych na dużo krótszym dystansie i wychodzi na to, że w przypadku meczu do 10 wygranych jest wręcz pewne, że któryś z zawodników będzie miał passę 3 zwycięstw z rzędu. Kursy są wystawione jak najbardziej poprawnie ale zdarzyć się może oczywiście wszystko.
E: no i Higgins miał 3 partie z rzędu wygrane. Tak jak było do przewidzenia - kwestia czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 205

tomz

Użytkownik
Dzieki ozborn z kilka slow.Ja musze przyznac na nie widzialem tego zakladu nigdy,na bet365 gram od niedawna.Tak czy inaczej jak dla mnie ten kurs jest troszke zawysokii.Puscilem go za malutka stawke bo innego pomyslu na final nie mialem.

⛔
 
T 205

tomz

Użytkownik
E: no i Higgins miał 3 partie z rzędu wygrane. Tak jak było do przewidzenia - kwestia czasu
Serio to było aż tak oczywiste ze postawił byś za wszystko po kursie 1,05?

p.s proszę połączyć moje dwa posty bo coś mi sie popierdoliło tutaj.
sorry za zamieszanie
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ja bym tego w ogóle nie postawił. Kursy rzędu 1,03 (nie wiem czemu nie 1,05 jak podałeś na początku) mnie nie interesują. Z matematycznego punktu widzenia było to oczywiste bo szansa jest właśnie coś koło 1/20.
Może i masz racje.Jednak będe się upierał że kurs na NIE był za niski. Tak czy inaczej,dzięki za dyskusje.Jestem trochę bogatszy o doświadczenia.
Nie twierdzę, że był za niski ale też nie był za wysoki. Akurat zakład jaki proponujesz ma więcej wspólnego z czystą matematyczną statystyką niż sportem i jeśli rozpiszesz sobie kombinacje (ich przy meczu na takim dystansie będzie sporo) albo zastosujesz odpowiedni wzór to okaże się, że kurs jest wystawiony idealnie, ani za niski ani za wysoki. Również dziękuję za dyskusję ????
 
T 205

tomz

Użytkownik
Ja bym tego w ogóle nie postawił. Kursy rzędu 1,03 (nie wiem czemu nie 1,05 jak podałeś na początku) mnie nie interesują. Z matematycznego punktu widzenia było to oczywiste bo szansa jest właśnie coś koło 1/20.
Literówka z tym 1,03 a ,1,05 juz poprawiłem.

Może i masz racje.Jednak będe się upierał że kurs na NIE był za niski.
Tak czy inaczej,dzięki za dyskusje.Jestem trochę bogatszy o doświadczenia.
 
esend 218

esend

Użytkownik
No i jak tam Panowie prognozy na drugą polówkę finału ? Na razie sprawdza się to że będzie zacięty mecz. Myślę że linia 16,5 pójdzie łatwo ????
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Ja tu widzę w roli faworyta Robertsona. Szkoda dla niego, że ta sesja się skończyła po 9 frame&#39;ach bo widać było, że w końcu złapał swój rytm. Odnośnie typów, sam zagrałem na najwyższego break&#39;a Higginsa i również jego over 0.5 century, ale może być ciężko. Szkoda tej nietrafionej czarnej na równo 100pkt. Ale tak jak piszę Assi, mecz jak najbardziej godny finału!
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Mecz jest rzeczywiście bardzo dobry i to, że póki co jest tylko jedna setka jest na pewno sporym pechem dla ludzi grających overy w century breakach. Jeśli panowie utrzymają taką dyspozycję w drugiej sesji to spokojnie zostanie to pokryte ale równie dobrze mogłoby być pokryte już teraz. Mecz jest otwarty bez wielkiej taktyki, w której uważam, że minimalnie przeważa Higgins, natomiast na wbiciach jest dosyć równo stąd ta najmniejsza z możliwych zaliczka Johna. Jeśli Higgins dobrze wejdzie w drugą sesję to Neil może nie zdążyć go dogonić. Pierwsza partia będzie bardzo ważna.
Turniej wspaniały do obstawiania i generujący tylko zysk. Patrząc na typy innych użytkowników myślę, że są równie zadowoleni dlatego wszystkim gratuluję i dziękuję za reputację.
Do zobaczenia za 2 tygodnie w Australii ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom