>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wybory Parlamentarne 2007 - zagłosuj na swoją partię

remik47 0

remik47

Użytkownik
Jacques muszę się z Tobą nie zgodzić.
W moim przekonaniu debaty przed wyborami są o wiele lepszym pomysłem od słuchania codziennie konferencji prasowych partii, które wynajdują coraz to nowsze i bardziej kontrowersyjne HAKI.
Dzięki debacie ludzie mogą bliżej poznać poglądy ugrupować ich reprezentantów. 1 vs 1 też jest wg mnie dobrym rozwiązaniem. Gdyby w jednej debacie uczestniczyli przedstawiciele wszystkich ugrupować zrobiłby się tylko wielki zamęt i nikt by z czegoś takiego nie miał pożytku.
Zresztą zobaczymy jak bez debat będą przebiegały ostatnie 4 dni przed ciszą wyborczą.
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
No i tak jak myślałem. Debaty się skończyły sondaże PiSowi poleciały na łeb na szyje i się zaczęły brudne &quot;bomby&quot;. Najbardziej mi szkoda prof. Zbigniewa Religi, który jest bardzo przyzwoitym człowiekiem, a wciąż broni ludzi PiSu... Dzisiejsza konferencja pokazała jakie ma poglądy i zasady, oraz jak musi się z nimi kryć mając nad sobą bliźniaków... Szkoda.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Mam nadzieję, że PO wygra, ale nie uzyska razem z PSL więcej niż 50%, a to dlatego, że partia ta będzie mogła swobodnie przegłosowywać swoje ustawy. Problem jednak, że są takie, które mi się nie podobają dlatego wolę, aby jednak te dwie partie nie miały zbytniej swobody..wolę aby ktoś z nimi zrobił koalicję a nie tylko patrzył na ręce..a później w TV oglądać jak politycy PiS krytykują i ostrzegają przed 13 grudnia etc.
 
feever 5

feever

Użytkownik
podobno cisza wyborcza jest ^^
&quot;W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów i list kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ordynacji wyborczej oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny w wysokości do 1 000 000 zł&quot;
(Art.86 i 87 oraz art. 219 i 220 Ordynacji wyborczej do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 12 kwietnia 2001 roku DZ.U. 2001 Nr 46 poz. 499 z późn. zm.)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Cisza wyborcza.
Temat zamykam (otworze go po wyborach)
Z mojej strony mogę tylko zachęcić wszystkich co ukończyli 18-sty rok życia, aby poszli do wyborów i zagłosowali na lepszą Polskę.
 
Do góry Bottom