>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Tak, ale w sondażach PIS ma średnio 35%. Zresztą to są sondaże... Jak dla mnie PIS uzyska podobną liczbę procent co w wyborach prezydenckich w I turze. Wątpię, żeby doszły dodatkowe %. Bo skąd? Straci PO. Ale elektorat PO na pewno nie przerzuci się na PIS, prędzej na NowoczesnąPO.
Brawo, dlatego pamiętaj że jest jeszcze magiczne 10% które deklaruje że na wybory pójdzie, ale waha się na kogo zagłosować. A tam przewagę na papierze ma PiS bo to głównie ludzi z wykształceniem: podstawowym, zawodowym, średnim. Którzy mieszkają na wsi. Więc sam sobie odpowiedz na kogo głównie głosują Ci ludzie.

Druga sprawa od wyborów Prezydenckich PiS zyskał, nie stracił. Ja uważam że wynik 40% jest możliwy - obiektywnie mówiąc. Nie twierdzę że tak będzie, ale przy tym typie postawiłbym duży znak zapytania.

Straszenie PiS-em nie działa i mówienie że na PiS głosować to obciach - te czasy minęły. ;)
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Tak, ale w sondażach PIS ma średnio 35%. Zresztą to są sondaże... Jak dla mnie PIS uzyska podobną liczbę procent co w wyborach prezydenckich w I turze. Wątpię, żeby doszły dodatkowe %. Bo skąd? Straci PO. Ale elektorat PO na pewno nie przerzuci się na PIS, prędzej na NowoczesnąPO.
Ciezko powiedziec, wiele osob uwaza, ze elektorat ktory zaglosowal na Kukiza przeciwko PO teraz bedzie powoli przechodzil do PiSu widzac realna mozliwosc zmian, wiec taki argument troche ciezki.
Bardzo ciezko okreslic przeplyw wyborcow, jednak patrzac na to co robi PO mozna wywnioskowac, ze w ich wewnetrznych sondazach musi byc bardzo zle, a to znaczy ze PiS albo ma juz wiekszosc parlamentarna , a przy dobrym ukladzie walczy o konstytucyjna podpierajac sie w niektorych kwestiach P.Kukizem.
W dodatku nie wierze w ten WIELKI przeplyw elektoratu PO do .Nowoczesnej, ano dlatego ze Balcerowicz jak i Petru nie kojarza sie w tym srodowisku bardzo dobrze.
Gdzies czytalem, ze problemem kredytow frankow sa objeci w najwiekszej grupie wyborcy PO i tutaj Swetru nie bedzie im sie dobrze kojarzyl, zreszta wyborcy PO nie sa glupi i widza, ze to jest kolejny wkret po to by zyskac ich glosy.
Ja bym uwazal po prostu z tym typem, ciezko powiedziec jak bedzie, prywatnie tez uwzam , ze 40% zostanie przekroczone, jak chcesz pograc to lepiej pograc Under ZL 11% taki sam kurs , a duzo pewniejsze wydarzenie. ;)
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Wczoraj miałem zagrać w toto-syfie fajne AKO. Ale musiałem zakładać konto żeby uzyskać bonus i jakoś mi się odechciało, co bardzo tego żałuję i będę bił się w pierś, ale zagram to co aktualnie znajduję się w ofercie. Tak jak blady, byłem tego samego zdania, że po debacie wiele może się pozmieniać w liniach i kursach i tak też się stało, niestety... Konto już założyłem i mam zamiar puścić za &quot;parę złotych&quot; coś sensownego, moim zdaniem. Oczywiście bardzo liczę na Wasze uwagi, sugestie i spostrzeżenia. ;)

Przede wszystkim usunęli mój główny zakład, na wspólny wynik Kukiza i Korwina 11,5 (over) po bodajże 1,80 lub 1,90 nie pamiętam. Jest jeszcze opcja połączenia zakładów na wyniki procentowe obu Panów, może i większy kurs bo ok 2,33, jednak to nie to samo. W zamian dali PSL i ZL 16,5 i zapewne z tego skorzystam, oczywiście idę w under po bardzo dobrym kursie 2,05. PSL jak już ktoś pisał nie przekroczy nawet 6% może nawet nie przekroczą progu. Od tylu lat ciągle to samo i tylko rolnicy, rolnicy, rolnicy, a teraz doszły jeszcze &quot;jabłka&quot;. Pan wicepremier w ogóle nie istniał we wczorajszej &quot;debacie&quot;. Lewactwo to samo. Pani Nowacka jak lalka gadająca, sztuczna i bez polotu, wszystko wyklepane. Może będą mieć więcej od PSL w granicach nawet 7-8%, ale to i tak nie wystarczy do tego żeby zakład nie wszedł. Drugie co mnie zasmuciło to to, że w parze PSL v Kukiz odwróciły się kursy bo na daną chwilę jest już tylko 1,65 na Pana Pawła, a jeszcze wczoraj było 1,95. Cóż, zagram to co jest.

Nie chce mi się pisać konkretów na dany typ bo szkoda na to czasu. Dużo zostało już napisane i powiem, że z większością się zgadzam. Jest bardzo wiele fajnych zakładów m.in.:

ZL v Kukiz - 2 @ 3,20
Swetry v Korwin - 2 @ 2,00
PSL v Korwin - 2 @ 2,40
Kukiz powyżej 7,5 @ 1,50
Korwin powyżej 4,5 @ 1,55 powyżej 5,5 @ 1,95

Może wygląda to zbyt optymistycznie, a zarazem poglądowo, ale taki już mój Instynkt ;)
 
E 0

elbiaauawy

Użytkownik
Cześć,
ogarniacie z jakiego buka typować wybory będąc w UK? (niestety b.ah odpada).
A do tego, żeby nie trzeba było się głowić pół godziny nad dwoma zakładami, które nie będą się wykluczać.

Poza tym, nie wiem skąd na bukach takie optymistyczne nastawienie do PSLu- już w euro2014 było krucho, a przecież rolnicy są szczególnie zainteresowani swoją reprezentacją w unioparlamencie, dotacjami itp.
under 7% na bah po kursie 1,95 wygląda ok.
ZLew może się załapać na próg 8pro, ale nie powinna uzyskać więcej niż 10%
Kurs na ZLew+PSL under 17,5 @ 1,75
PO w handy -11% i tak wygra ze ZLew @ 1,65
Sorry, jeśli napisałem nieprzejrzyście, pierwszy raz tu jestem.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Pytanie za 100 punktow.
U jakiego buka mozna laczyc zaklady na overy/undery ?
Podoba mi sie
PO under 22,5
PSL under 7,5
ZLew under 11,5
Kukiz over 8,0
PSL-KUKIZ 2
Z tego co czytalem to debate liderow sledzilo prawie 7mln osob takze powinno byc dobrze.
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
W etoto puścili mi wczoraj łączony zakład na overy/under poparcia dla partii oraz kto lepszy. zmieściłem na jednym kuponie wyniki KORWINA, KUKIZA oraz pojedynek ZL vs PSL. Miodzio.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak zacząłem wczoraj myśleć nad underem PSL i jednego nie wzięliśmy pod uwagę, mianowicie fałszerstw wyborczych. Wiemy co się działo w trakcie samorządowych kiedy PSLowi zaczęło nieźle rosnąć, ile było nie (nie)ważnych. Nie obracam się w kręgach pisowskich stąd moje pytanie jak ktoś wie: czy też będzie działał Ruch Obrony Wyborów czy jakoś tak z ramienia PiS i czy mężowie zaufania z PiS będą też dokładnie sprawdzali poprawność liczenia głosów ? Niestety karta wyborcza jest znowu zbroszurowana jak w samorządowych co skrytykowała Fundacja Batorego. Np 2 strona z nazwami partii jest w tym samym kolorze co reszta stron do głosowania i postawienie krzyżyka na niej to głos nieważny. Nawet nie zadali sobie trudu żeby odróżnić spis treści i instrukcję do głosowania od kart wyborczych. Kolejna wpadka PKW.
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Tak zacząłem wczoraj myśleć nad underem PSL i jednego nie wzięliśmy pod uwagę, mianowicie fałszerstw wyborczych. Wiemy co się działo w trakcie samorządowych kiedy PSLowi zaczęło nieźle rosnąć, ile było nie (nie)ważnych. Nie obracam się w kręgach pisowskich stąd moje pytanie jak ktoś wie: czy też będzie działał Ruch Obrony Wyborów czy jakoś tak z ramienia PiS i czy mężowie zaufania z PiS będą też dokładnie sprawdzali poprawność liczenia głosów ? Niestety karta wyborcza jest znowu zbroszurowana jak w samorządowych co skrytykowała Fundacja Batorego. Np 2 strona z nazwami partii jest w tym samym kolorze co reszta stron do głosowania i postawienie krzyżyka na niej to głos nieważny. Nawet nie zadali sobie trudu żeby odróżnić spis treści i instrukcję do głosowania od kart wyborczych. Kolejna wpadka PKW.
W samorzadowych zaczelo rosnac bo nie bylo strony tytulowej, ani spisu tresci, byl od razu tylko komitet PSL.

Dlatego moglo dojsc do wielu glosow na PSL, ktore tak nie mialy zostac oddane.

Co do ksiazeczki to nie jest ona ani zla, ani dobra. Po prostu w tych wyborach bedzie i strona glowna i spis trescie. Do tego bedzie to drukowane na oddzielnych kartkach wiec nie powinno dojsc do zadnych komplikacji.

Co do falszerstw, znow beda mezowie zaufania z kazdej partii i do tego Ruch kontrolujacy wybory . Dziwne tylko, ze jako przyklad dobrze funkcjonujacego aparatu podales PiS , a nie PO ???? Ale to chyba tylko swiadczy o braku zaufania do panstwa i systemu.

Tutaj macie piekny sondaz dla GW, ktory ma jeszcze w glowach ludziom pozmieniac, piekna manipulacja. Ciekawe kto tam w tej GW i TNS pracuja ????

 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nieudolność obecnej władzy jest porażająca więc trudno się dziwić, że i zaufanie zmalało. A co do podziału mandatów w stosunku do % to nie jestem do końca pewny jak to będzie liczone i może GW się jednak nie pomyliła/zmanipulowała. Po prostu się nie znam na tym liczeniu z % na ilość mandatów. Np w lubuskim jest jeszcze Stonoga i tam jeszcze inaczej będą się liczyły wyniki, ale po prostu nie wiem, więc możesz i mieć rację z tą manipulacją.
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
przecież chodzi o to, że ZL i PSL wg ich &quot;wyliczeń&quot; nie przekroczyły progów wyborczych, a w infografice rozdali im mandaty ????
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
przecież chodzi o to, że ZL i PSL wg ich &quot;wyliczeń&quot; nie przekroczyły progów wyborczych, a w infografice rozdali im mandaty ????
:spokodfhgfh::spokodfhgfh:

Chcialbym zorganizowac mala zabawe w typowanie wyborow pol zartem/ pol serio mam nadzieje, ze znajdzie sie jakas wieksza grupka osob zainteresowana takim konkursem ;)

Utworze nowy temat i tam beda tez pytania mam nadzieje, ze dolaczycie ! :grin::grin:
 
M 0

maziul

Użytkownik
Panowie i Panie, planuje zagrac zakład jedynek w Warszawie.
J.Kaczyński - E.Kopacz - 2 3.2 w FORTUNIE. Warszawa POwska od zawsze. Najlepiej to niech się tutaj Warszawa wypowie sama na ten temat bo kursiwo kusi, a tylko w FORTUNIE tak płacą co może zaraz się mocno zmienić.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
:spokodfhgfh::spokodfhgfh:
Chcialbym zorganizowac mala zabawe w typowanie wyborow pol zartem/ pol serio mam nadzieje, ze znajdzie sie jakas wieksza grupka osob zainteresowana takim konkursem ;)
Utworze nowy temat i tam beda tez pytania mam nadzieje, ze dolaczycie ! :grin::grin:
Fajnie, że wychodzisz z inicjatywą, ale tak jak w ramach niektórych spotkań piłkarskich LM czy naszej reprezentacji może Marcin Odra by zorganizował jakiś konkurs wspierany przez buki. Na tym polu polskie buki mogły by się ładnie pokazać - polskie wybory, polski bukmacher. W każdym razie jak coś takiego zrobisz wezmę udział ????
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy w Bah można było łączyć zdarzenia? Nie można nawet w dublu zagrać poparcia dwóch partii. To samo w naziemnych. Chora sytuacja
 
Do góry Bottom