>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

yaro8 21

yaro8

Użytkownik
JA tam zagralem na Dude po kursie 2.0 i na niego zaglosuje wiec mam sytuacje win&amp;win . Tak tylko pytalem bo mnie to ciekawilo . ????
Ooo, gdzie taki kurs złapałeś? Ja maksymalnie 1,87 na betano znalazłem i chyba gram to bo nie sądzę aby skoczył. Co do samych wyborów to jeden od drugiego się praktycznie niczym nie różni, no ale ciemny lud wierzy, że jednak to są dwa przeciwne bieguny, ja sam idę zagłosować nie na Dudę, tylko przeciwko temu szogunowi i sądzę, że bardzo wielu ludzi postąpi tak samo. Jestem przekonany, że ludzie którzy w 1 turze oddali głos na Korwina, Kukiza, Wilka, Kowalskiego czy Brauna na pewno nie zagłosują na Bredzisława - albo zagłosują na Dudę, albo nie pójdą wcale do urn. No i taką mam też nadzieję, że ten lud nie jest aż taki tępy, żeby po tych wszystkich taśmach, WSI, kompromitacja Lisa itd. wybrać tego błazna. Od czwartku pewnie PiS zacznie przypominać o wieku emerytalnym, podatkach, niezrealizowanych referandach, itd. i ostatecznie win Dudy w II turze - czego sobie i wam życzę.
 
D 23

dybu

Użytkownik
Mi pokazuje, że najwyższy zakład to 30 pln, też tak masz ?
Nie no panowie ten ComeOn to jest jakieś dziadostwo. Wplłcilem 100 pln żeby sobie na Bronka obstawić, pierwszy raz od 2 lat, a tu nagle maksymalny bet 30 pln. Teraz żeby wypłacić te marne 70 pln robią jakieś problemy, chcą skanu dowodu, karty kredutpwej i Bóg wie czego jeszcze ...

Jakoś nie mieli problemu, aby wziąść ode mnie pieniądze, gorzej ze zwrotem ....

Jak z tego wybrnąć ?

Ps.

Nie głosowałem na Bronka ... :p
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Nie no panowie ten ComeOn to jest jakieś dziadostwo. Wplłcilem 100 pln żeby sobie na Bronka obstawić, pierwszy raz od 2 lat, a tu nagle maksymalny bet 30 pln. Teraz żeby wypłacić te marne 70 pln robią jakieś problemy, chcą skanu dowodu, karty kredutpwej i Bóg wie czego jeszcze ...

Jakoś nie mieli problemu, aby wziąść ode mnie pieniądze, gorzej ze zwrotem ....

Jak z tego wybrnąć ?

Ps.

Nie głosowałem na Bronka ... :p
Trzeba bylo sie najpierw zalogowac i zobaczc max. stawke i tyle wplacic :p
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Nie no panowie ten ComeOn to jest jakieś dziadostwo. Wplłcilem 100 pln żeby sobie na Bronka obstawić, pierwszy raz od 2 lat, a tu nagle maksymalny bet 30 pln. Teraz żeby wypłacić te marne 70 pln robią jakieś problemy, chcą skanu dowodu, karty kredutpwej i Bóg wie czego jeszcze ...

Jakoś nie mieli problemu, aby wziąść ode mnie pieniądze, gorzej ze zwrotem ....

Jak z tego wybrnąć ?

Ps.

Nie głosowałem na Bronka ... :p
A nie możesz zagrać 3x 30 PLN ?
 
S 135

seba96

Użytkownik
Nie rozumiem czemu gracie na bronka, a głosujecie na dude?
Nie lepiej cieszyć się podwójnie?
Jako zagorzały fan Barcelony, kiedy nadchodzi Gran Derbi zawsze stawiam na Real ???? To tylko taki przykład ????
 
S 0

speedykrr

Użytkownik
Czyli lepiej &quot;wyjść na zero&quot; niż smucić sie dwa razy?
Trochę to wyglada tak, że stawiam na Komorowskiego 2 tys. a w poniedziałek z uśmiechem na twarzy, hura, wygrał Duda, hura straciłem kase? ????
Sam dałem na Dude i mam nadzieje, że da zarobić na dobre wakacje.
U mnie w otoczeniu 2/50 osób zamierza glosowac na Komorowskiego..
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
Chłopaki, kilka spraw.
Po pierwsze, nie patrzcie na sondaże, mówię tu jako wyedukowany socjolog pracujący w agencji badawczej.
Przed wyborami wszystkie główne stacje dawały Kukizowi 6% - dostał 20, Komorowskiemu 48 - dostał 33; Sedno: błąd statystyczny przy próbie ponad 1000 osób wynosi maksmymalnie. 3%, jeśli jest większy to znaczy, że dana firma przeprowadziła badania niekompetentnie. Pomyłka na 5% powinna wyeliminować taką agencje z rynku a tu było 15%. Pewnym dlatego jest, że wyniki są maniupulowane i mają wpłynąć na opinie, opisane socjologiczne to też jest.
To na co zwracam przedewszystkim uwagę jest fakt, że żaden z wyborców Kukiza nie pójdzie głosować na Komora, pomijając nawet i 10%, które by ewentualnie nie poszło głosować, 2% przestawionych jednak na Bronka, Duda dostaje 8%.
Wyborcy Korwina czyli ponad 3% również nie zagłosują na Komora a bliżej jest im raczej do PISu. Ogórkowcą to raczej wszystko jedno, Jarubasy 1,6&amp; pójdą w Bronka, Palikoty 1,4% wszystko jedno, Braunowcy 0,8% pójdą w Dudę albo w ogóle podobnie z resztą jak Wilkowcy, Kowalcy i Tanaje.
Elementem, który jest póki co nie do przewidzenia jest ilość osób, które pójdą głosować dopiero teraz w drugiej turze a będą to głownie Ci, którzy nie chcą żeby PIS doszedł do władzy. Antykomorowscy byli już obecni w pierwszej turze.
Wnioski wysywam takie, że z przytoczonych wcześniej preferencji wyborców kandydatów z I tury , najwięcej odda swój głos Dudzie i możemy tu liczyć na mininium 10%. W opozycji Bronisław poza głosami PSLowców, niezdecydowanych z SLD i Palikota - maksimum 3, dodając nawet to tego, że milion antypisowców pójdzie do urn, daje to kolejne 3% a razem 6%.
Założona bezpieczna różnica 3% to bardzo dużo i stawia to zakład na Dudę lekko do zagrania.
BetClick - 1,72
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 127

jester72

Użytkownik
Super że się pojawił wśród nas fachowiec Lbs06 ????
A mógłbyś napisać coś o spodziewanej frekwencji? Będę bardzo wdzięczny.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
Obyś miał rację Lbs06!
Według mnie frekwencja może być duża, na pewno większa niż w I turze a to raczej nie sprzyja Dudzie, warto pamiętać, że w niedzielę 24 wszystkie sklepy pozamykane.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Frekwencja powyżej 48,5% kurs: 1,45 buk: Totolotek ✅✅✅
Oprócz zwycięstwa Komorowskiego podanego wcześniej i pogranego po 2,15 postanowiłem zagrać jeszcze to. Te wybory elektryzują Polaków jak żadne bo nikomu nie chce się czytać programów partii, nie mówiąc o nudnych samorządowych, ale tu mamy starcie 2 bokserów - 2 osoby mające 2 zupełnie różne wizje Polski. W mediach od 2 tygodni mówi się właściwie tylko o tym. Jeśli tylko nie będzie bardzo tragicznej pogody zakład na bezpieczną odległość 48,5% powinien wejść bez problemu. Osobiście pograłem to w trebelku na awans Sevilli w LE i awans Barcelony w LM.
edit// postanowiłem iść jeszcze dalej i dlatego:
Frekwencja powyżej 51,5% kurs: 2,30 buk: Totolotek ✅✅✅
Frekwencja powyżej 52,5% kurs: 3,20 buk: Totolotek ✅✅✅
Poszedłem ile fabryka dała czyli Totolotek i zagrałem po kursie 3,20 na frekwencję powyżej 52,5%. Historia wyborów prezydenckich pokazuje, że najmniej w historii to było w II turze 50,99% w 2005 r. To było najmniej, a było w poprzednich w II turze - 55,31% w 2010r. Mamy tu przewagę nad bukami bo w przeciwieństwie np do meczu nie mają żadnych analityków do wszechstronnej analizy bo takich analityków nie ma. Sondaże na podstawie próbek o ile jeszcze jako tako oddają preferencje to frekwencji nie przewidzą. Dlaczego więc myślę, że będzie powyżej 52,5% ? Już wyborcy Kukiza udowodnili, że zaczęli się interesować polityką i myślę, że wcale nie zostaną w domach tylko co najmniej 15% z tych 20% pójdzie. Do tego cały zmobilizowany elektorat Komora i SLD, który nie głosował na Ogórek. Do tego wszystkie te argumenty co na początku. Sprawdziłem nawet pogodę: ma być przeważnie bezchmurnie ???? Polacy ruszajcie do wyborów i skorzystajcie z prawa głosu !
PILNE:
edit// CBOS podał, ze frekwencja ma być nawet 72% !!! Chciałem to zagrać za więcej, bylo jeszcze widoczne, ale Totolotek jak przelewałem kasę wycofał całe rynki ! Jeśli macie gdzie indziej konta ładujcie się w to jak nie zdjęli !

 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
@Jester72 Tu nic konkretnego nie powiem.
Najbardziej trzeba się skupić nad wyborcami Kukiza bo to oni zrobią różnice.
Część z nich nie partycypuje za systemem w ogóle, PO czy PIS nie robi im różnicy i oni mogą nie pójść głosować ale nie było rzetelnych badań na ich temat więc ciężko określić ile by to mogło być w procentach. Jedyne co wiadomo, to to że jest zróżnicowana a to żadna wiedza.
Wspomniałem wcześniej o antypisowcach, którzy się pojawią i mogą zrobić jakiś procent do góry ale ile ich może być nie mam pojęcia ???? Domniemam tylko, że może nie być ich tak dużo bo Bronek swój elektorat raczej już wykorzystał.
Z racji jednak tego, że to druga tura i głosowanie jest tylko miedzy dwoma kandydatami, dla ludzi jest ono bardziej atrakcyjne bo zdaje im się, że mają na to rzeczywisty wpływ wiec będą dodatkowi wyborcy.
Jeśli chodzi jednak o fakty i statystyke w wyborach prezydenckich to w drugiej turze najczęściej jest przynajmniej lekko wyższa frekwencja niż w pierwszej w różnicy ok 1% wiec na to bym jedynie faktycznie zwrócił uwagę w kontekście analizy.
 
J 127

jester72

Użytkownik
@ Lbs06
Ok, dzięki i za tyle. W piątek coś się jeszsze pomyśli, bo przed debatą nie ma się co za bardzo wychylać z typowaniem.

@ Adamo80
Akurat ładna pogoda niekoniecznie musi się przełożyć na wysoką frekwencję, piwko i chipsy można kupić w małych sklepikach i na stacjach benzynowych, a potem ruszyć na majówkę i nici z wysokiej frekwencji.
 
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
o wszystkim decyduje telewizja w 100% kontrolowana przez PO, bo mają komplet swoich ludzi w KRRiT; zdjęli program Pospieszalskiego z Kukizem, to jest mecz do jednej bramki, wczoraj poparł komora Wojewódzki, jutro zjedzą Dudę w TVN-ie, dziś pbk obiecał reformę emerytalną na spotkaiu z opzz, a więc pozyskał lewicę a samo opzz to kilkasaet tysięcy ludzi. Komorowski zgadza się na debatę Kukiza pod warunkiem, że będzie wcześniej znał pytania. przed debatą w tvn na pewno będzie je znał a Duda nie, komorowskiego pokarzą w korzystnym oświetleniu a Dudę w niekorzystnym itp nie ma sensu się zastanawiać. w sondażach robionych na wewnętrzny użytek obu partii prowadzi komorowski. PO sięgnęła już nawet po Henryka Blidę, który będzie pomagał w straszeniu pisem, wybory zakończą się zwycięstwem służb specjalnych. Kurs na Komorowskiego w bah 2,2.
wciąż nie mogę uwierzyć, że Duda zgodzil się na debatę w tym kłębowisku żmij, jakby chciał koniecznie przegrać. po tej debacie taki kurs na komorowskiego będzie nierealny
co do wybrców kukiza 52% na Dudę, 26% na pbk, reszta neutralna, ale to za mało, naawet filmik na facebooku Cejrowskiego, który dziś obejrzałoi 2 mln ludzi, nic nie pomoże
komorowski bah 2,2

nie złapiecie takiego kursu po jutrzejszej debacie, obym się mylił
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
co do wybrców kukiza 52% na Dudę, 26% na pbk, reszta neutralna, ale to za mało
jeśli to by się sprawdziło, to co Ty myślisz że 1,5 mln głosów od Kukiza nic nie będzie znaczyło? Myślisz że frekwencja będzie na poziomie 60%, że te 52% wyborców Kukiza które zagłosuje na Dudę nie da mu przewagi?
 
Do góry Bottom