>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie według Forum Bukmacherskiego

groven 2,2K

groven

Forum VIP
PawLak ... bo ... jest za likwidacja Gimnazjum i przywrócenie systemu 8-klas w Podstawówce ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
osobiście pamiętam czasy kiedy SLD było u władzy i modlę się aby one wróciły - polityka która jest teraz zachęca do nieróbstwa, do chodzenia do mopsu, czy czegos w tym stylu.
A do kogo się pan modli skoro komuchy tępiły Kościół i wiarę??? Do Lenina czy do Stalina????
CO do tych tabel wklejonych parę stron temu przez Marcina 9002: przy Komorowskim dominują poglądy: średnio. Trzeba było się Donalda spytać o poglądy Komorowskiego to pewnie byśmy się coś więcej dowiedzieli.
Komorowski=kandydat &quot;bez jaj&quot;

http://jaroslawkaczynski.info/poparcie/Poznanski_Spoleczny_Komitet_Poparcia_Jaroslawa_Kaczynskiego
Zapraszam do przejrzenia sobie komitetów Kaczyńskiego i Komorowskiego i skonfrontowania tych list z tezą, jakoby elektorat PO był bardziej wykształcony. Śmiechu warte
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Kto mówił, że elektorat PO jest bardziej wykształcony?
Bardziej znane osobistości z pewnością, a jak człowiek bardziej kojarzy gębe to odda swój głos. Mnie akurat elektorat PO zniechęca, zresztą pokazali jak zgoda buduje ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Kto mówił, że elektorat PO jest bardziej wykształcony?
Bardziej znane osobistości z pewnością, a jak człowiek bardziej kojarzy gębe to odda swój głos. Mnie akurat elektorat PO zniechęca, zresztą pokazali jak zgoda buduje ????
No chyba najczęściej to sam PiS mówił o PO per Wykształciuchy ... ale może nie sprowadzajmy znów dyskusji wyboru prezydenta do partyjnych porachunków. Tu startują konkretni ludzie i o nich warto mówić.
Pawlak ? Dla mnie to jest dopiero człowiek bez &quot;jaj&quot; jak to się już komuś zdarzyło tu napisać. W swoim życiu aby zajmować stołek zgadzał się już chyba ze wszystkimi i we wszystkim ...
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
No chyba najczęściej to sam PiS mówił o PO per Wykształciuchy ... ale może nie sprowadzajmy znów dyskusji wyboru prezydenta do partyjnych porachunków. Tu startują konkretni ludzie i o nich warto mówić.

Pawlak ? Dla mnie to jest dopiero człowiek bez &quot;jaj&quot; jak to się już komuś zdarzyło tu napisać. W swoim życiu aby zajmować stołek zgadzał się już chyba ze wszystkimi i we wszystkim ...
+1 jedyne w czym ma jasne poglady to KRUS, broni go jak Częstochowy, no ale co się dziwić, wkońcu pół rodziny tam pracuje...
Kto z Was wierzy w przemianę Kaczynskiego? Ja nie. Pamietacie jakiś rok temu próbe zmiany wizerunku PiS i JK, reklamówki z tzw. Aniołkami Kaczynskiego, przepraszanie za &quot;wykształciuchy&quot;, wyciagnieta reka do PO, i ile wytrzymał? Miesiąc. Teraz jestem pewien, że juz go tam skreca, ze mu nie pozwalaja sie wypowiadac, ale na pewno przed koncem kampanii, cos w nim peknie i nie wytrzyma...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
http://www.pardon.pl/artykul/11605/jaroslaw_kaczynski_moja_matka_nadal_nie_wie_o_smierci_lecha
no no widzę że chyba jakiś kontrakt podpisano z SE bo seria płaczliwych wywiadów szanownego kandydata się tam ukazuje. Nie ma to jak żałobę i tragedię rodzinne roztrząsać na łamach Super Expressu ????
a żeby było dla każdego coś miłego to :
http://www.pardon.pl/artykul/11578/bartoszewski_znow_o_kaczynskim_on_wychowal_kotka
Bartoszewskiego nie cierpię, Wajda też powinien się zająć swoimi sprawami ... Komorowski przez już milion razy wspominany brak charyzmy nie jest w stanie nawet samodzielnie być aktywnym w kampanii tylko potrzebuje do tego &quot;pomocników&quot;
 
midel 189

midel

Użytkownik
Bartoszewskiego nie cierpię, Wajda też powinien się zająć swoimi sprawami ... Komorowski przez już milion razy wspominany brak charyzmy nie jest w stanie nawet samodzielnie być aktywnym w kampanii tylko potrzebuje do tego &quot;pomocników&quot;
Co do tego, że nie jest w stanie samodzielnie prowadzić kampanii nie zgodzę się. Pełni teraz obowiązki prezydenta, a przy tym dalej ma swoje z racji bycia marszałkiem, ma nawet ich więcej, przecież zginęło dwóch jego zastępców.
Z kreowanym ostatnio wizerunkiem Komorowskiego jako polityka bez swojego zdania też się nie zgodzę. Co prawda przez ostatnie lata był coraz bardziej w cieni Tuska co nie oznacza, że nie respektuje tylko jego poglądy.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Co do tego, że nie jest w stanie samodzielnie prowadzić kampanii nie zgodzę się. Pełni teraz obowiązki prezydenta, a przy tym dalej ma swoje z racji bycia marszałkiem, ma nawet ich więcej, przecież zginęło dwóch jego zastępców.
Z kreowanym ostatnio wizerunkiem Komorowskiego jako polityka bez swojego zdania też się nie zgodzę. Co prawda przez ostatnie lata był coraz bardziej w cieni Tuska co nie oznacza, że nie respektuje tylko jego poglądy.
No to czekam na przykłady wyrażenia swojej jasnej zdeklarowanej pozycji odnośnie którejś z istotnych spraw dotyczących Polski ... ja się osobiście nie spotkałem z czymś takim u Komorowskiego
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
A do kogo się pan modli skoro komuchy tępiły Kościół i wiarę??? Do Lenina czy do Stalina????
CO do tych tabel wklejonych parę stron temu przez Marcina 9002: przy Komorowskim dominują poglądy: średnio. Trzeba było się Donalda spytać o poglądy Komorowskiego to pewnie byśmy się coś więcej dowiedzieli.
Komorowski=kandydat &quot;bez jaj&quot;

http://jaroslawkaczynski.info/poparcie/Poznanski_Spoleczny_Komitet_Poparcia_Jaroslawa_Kaczynskiego
Zapraszam do przejrzenia sobie komitetów Kaczyńskiego i Komorowskiego i skonfrontowania tych list z tezą, jakoby elektorat PO był bardziej wykształcony. Śmiechu warte
Nie mam zamiaru wdawać się w dyskusję z Panem - z prostego względu wyrwał Pan zdanie z kontekstu mojej wypowiedzi. A tekst z modlitwami do Stalina - to po prostu chamstwo z Pana strony.
Komuna tępiła kościół ? Większej bzdury nie słyszałem - od wieków nikt nie wygrał z kościołem - komuniści byli za bardzo wykształceni, żeby na poważnie tępić kościół - po za przypadkami nagłaśnianymi przez media.
Czy straciłem wiarę ? Nie, wierzę w pieniądze, inny wierzy w Boga i nie ma powodów, abyśmy się krytykowali. Jeszcze inny wierzy w piękne idee, następny w miłość itd. - czy ja mówię o kimś, że stracił wiarę bo nie wyznaje takich samych poglądów jak ja ?
 
W 0

wet57

Użytkownik
Polityka jest brudna na tyle ,że przed wyborami wszyscy mówią o Tobie , o ludziach ,o ich potrzebach. Potem mają cię w dupie i myślą jak tylko napchać swoje kieszenie. Za tę powódź to bym powystrzelał co niektórych. Trzynascie lat mieli pajace na to by zrobić wały czy też zbiorniki odpływowe. Teraz stwierdzają ,że nic nie zrobili i miliardy wypier...ą w błoto bo trzeba teraz ludziom pomóc. A gdyby te miliardy dali na to co powinni jeszcze by zostało kupe kasy i nie byłoby tyle ludzkich tragedii. Zobaczycie ,że jak wszysko ucichnie żaden z tych co będą przy władzy znów nie ruszy palcem i za kolejnych kilka lat znów będzie płacz.

Ps. Bardzo bym tym razem chciał się mylić!
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Korwin-Mikke ma w tej kwestii powodzi i powodzian zarąbiste zdanie, z którym się całkowicie zgadzam: powinno się ludziom pozwolić budować gdzie chcą,ale przy wydaniu pozwolenia taki człowiek powinien podpisać dokument,że ma świadomośc wystąpienia powodzi na tym terenie i mimo tego nie będzie miał żadnych roszczeń wobec państwa...Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami.
Dopóki LUDZIE w tym kraju nie nauczą się podejmować odpowiedzialnych decyzji, dopóty będzie dziadostwo w naszej Ojczyźnie.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Janusz Korwin Mikke zdecydowanie NIE na prezydenta. Jak już to widziałbym go w roli premiera... No ale większość chyba nie wie jakie ma zadania Prezydent.
Najlepszym kandydatem na prezydenta jest niewątpliwie Marek Jurek. Jestem pewien że godnie by reprezentował Polskę, jest to jedyny kandydat, który broni polskości, przeciwnik Traktatu Lizbońskiego siłą wprowadzany przez UE ( warto obejrzeć na YT wystąpienie brytyjskiego europosła Farrage&#39;a w tej kwestii) Wydaje mi się że na PREZYDENTA to jedyny godny kandydat.
KOMOROWSKI 20% ? ocip... ZWARIOWALIŚCIE ? co sobą prezentuje Komorowski ? Nie widzę tutaj żadnych merytorycznych uwag na temat poparcia Komorowskiego a ma 20% ? Widzę, że dorośli ludzie a dają się manipulować TVNowi... To już Olechowski by był lepszym kandydatem niż Bronek.. (choć Olechowski nie nadaje się na prezydenta)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
z tum Korwin-Mikke to trochę użytkownicy przesadzili; u nas mm 40% a normalnie ma 2%:grin: bądźmy realistami największe szanse ma Bronek potem Jarek


Bogusław Ziętek 0 0%
ma facet poparcie od nas gwarantowane ;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Korwin-Mikke ma w tej kwestii powodzi i powodzian zarąbiste zdanie, z którym się całkowicie zgadzam: powinno się ludziom pozwolić budować gdzie chcą,ale przy wydaniu pozwolenia taki człowiek powinien podpisać dokument,że ma świadomośc wystąpienia powodzi na tym terenie i mimo tego nie będzie miał żadnych roszczeń wobec państwa...Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami.
Dopóki LUDZIE w tym kraju nie nauczą się podejmować odpowiedzialnych decyzji, dopóty będzie dziadostwo w naszej Ojczyźnie.
Tym co mieszkają do powiedzmy kilometra od rzeki, w tzw. obszarach zalewowych tak, popieram wtedy to zdanie w 100%. Ale patrząc na obecną sytuację, że zalewa ludzi, co mieszkają 15-20km od rzeki to byłaby głupota.
 
Do góry Bottom