>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie według Forum Bukmacherskiego

cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
http://www.test-wyborczy.pl/ zróbcie sobie i sie przekonacie, jak bliskie są Wasze poglądy z Waszymi faworytami. mi wyszło ok 71% zgodności z W.Pawlakiem i szczerze mówiąc tak miałem głosować.
Janusz Korwin-Mikke 65.38%
Waldemar Pawlak 55.77%
Andrzej Lepper 55.77%
Bronisław Komorowski 55.77%
Andrzej Olechowski 53.85%
Grzegorz Napieralski 51.92%
Kornel Morawiecki 44.23%
Marek Jurek 40.38%
Jarosław Kaczyński 40.38%
Bogusław Ziętek 36.54%
Tak srednio mi to wyszlo. Ale test jest ograniczony, malo pytan i do tego niektore pod publiczke. Duzo spraw kontrowersyjnych a mniej gospodarczych czy socjalnych. Jesli bym mial na kogos glosowac (bo nie mam zamiaru) to glos oddalbym na Napieralskiego. W wielu sprawach zgadzam sie z pogladami lewicowymi a do tego moim zdaniem bez mocnej lewicy prawica bedzie ciagle szopki odstawiac takie jak teraz PIS i PO ktore programowo sa zblizone a ciagle sie kloca o wszystko.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
76,92 % - JKM
69,23 % - Marek Jurek
w sumie się nie zdziwiłem, na któregoś z nich bym oddał głos, gdybym mógł ;) ale ze względu na wiek, mogę się tylko wyborom przyglądać.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Kurde patrząc na te wybory nasuwa mi się tylko jedna myśl-Warto by zaryzykować zakład u buka na wygraną Kaczyńskiego(którego nie lubię i nie podzielam jego poglądów ale szanuje bo lepiej mieć takiego mądrego człowieka raczej ze sobą niż przeciwko sobie)Komorowski w tej kampanii robi wszystko by przegrać nawet mając za sobą propagande z TVN(Kaczyński TVP swoją drogą)Dzień w dzień patrząc na to jaką pierdołą jest Komorowski ludzie raczej się od niego odwrócą,dodająć do tego kryzys który jest a którego nie ma :grin:,wiele osób pomyśli:Kurde lepiej oddać swój głos na Kaczaka bo on tas przeprowadzi przez to bagno niż na tego gawędziarza który może być marionetką tak jak Buzek kiedyś u Krzaklewskiego.Takie jest moje zdanie w tej sprawię,co ciekawe wiele młodych osób podziela ten pogląd więc różnie może być.Ja tam zagłosuje na Napieralskiego,który odpadnie w I rundzie i który z lewicą ma tyle wspólnego co Korea Północna z dobrobytem :grin:,jednak wg mnie w tych czasach(po Smoleńsku)okazał się jak dla mnie prawdziwą osobą która potrafi pokazać(pokazać,nie wiem czy to poza czy prawda)ze można być prawdziwą osobą w tej polityce bez udawania i gadać z ludzmi nie po to by odbębnić kolejny cyrk wyborczy,do tego zachowując się jak prawdziwa gwiazda rocka na tournee po Polsce(Kaczyński,Komorowski)która przemierza kraj w poszukiwaniu fanów i frajerów ale coś o problemach ludzi się dowiedzieć i jeśli się da to zaradzić niektórym,a nie robić wszystko by być potem na topie za wszelką cenę i iść ramie w ramie z kastą wyzyskiwaczy dla której człowiek nic nie znaczy(tekst z Aptekii&quot;Wiochowska&quot; mi się przypomniał :;/ ???? A co do JKM to odpuśćcie gadkę o jego pomysłach,przecież i tak tego oszołoma(który chce kary śmierci ????)nikt nie wybierze na Prezydenta.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Zgodność Twoich odpowiedzi:
Andrzej Lepper 82.69%
Waldemar Pawlak 78.85%
Grzegorz Napieralski 75%
Kornel Morawiecki 65.38%
Andrzej Olechowski 63.46%
Bronisław Komorowski 59.62%
Jarosław Kaczyński 59.62%
Bogusław Ziętek 55.77%
Marek Jurek 55.77%
Janusz Korwin-Mikke 48.08%
szok, na Leppera bym nigdy nie zagłosował ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Zgodność Twoich odpowiedzi:
Andrzej Lepper 82.69%
Waldemar Pawlak 78.85%
Grzegorz Napieralski 75%
Kornel Morawiecki 65.38%
Andrzej Olechowski 63.46%
Bronisław Komorowski 59.62%
Jarosław Kaczyński 59.62%
Bogusław Ziętek 55.77%
Marek Jurek 55.77%
Janusz Korwin-Mikke 48.08%
szok, na Leppera bym nigdy nie zagłosował ????
hehe, najbardziej chyba prawicowi tutaj kandydaci na dwóch ostatnich miejscach, kandydat SLD na 3cim miejscu, a w podpisie link do inicjatywy14 ????
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
Zgodność Twoich odpowiedzi:

Janusz Korwin-Mikke 84.62%
Andrzej Lepper 73.08%
Waldemar Pawlak 65.38%
Kornel Morawiecki 65.38%
Jarosław Kaczyński 57.69%
Marek Jurek 53.85%
Andrzej Olechowski 46.15%
Bronisław Komorowski 46.15%
Grzegorz Napieralski 46.15%
Bogusław Ziętek 42.31%


Kara śmierci jak najbardziej by się sprawdziła. Z pewnością spadła by przestępczość, każdy kto by miał zabić człowieka, zastanowił by się nad tym czy warto zaryzykować również swoje życie. Oczywiście do zera nie spadnie przestępczość, ale spadnie o bardzo wiele.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Kara śmierci jak najbardziej by się sprawdziła. Z pewnością spadła by przestępczość, każdy kto by miał zabić człowieka, zastanowił by się nad tym czy warto zaryzykować również swoje życie. Oczywiście do zera nie spadnie przestępczość, ale spadnie o bardzo wiele.
Wybacz ale to twierdzenie to bzdura. Odstrasza nieuchronnosc kary a nie ona sama w sobie. Znaczy sie oczywiscie kara musi byc adekwatna do czynu ale ich podnoszenie (w tym przypadku ustanowienie) nie zmniejsza przestepczosci tylko wieksza wykrywalnosc przestepstw i karanie przestepcow.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Test rzeczywiście trochę głupkowaty, ale :
Zgodność Twoich odpowiedzi:
Janusz Korwin-Mikke 88.46%
Andrzej Lepper 61.54%
Marek Jurek 61.54%
Waldemar Pawlak 53.85%
Jarosław Kaczyński 53.85%
Kornel Morawiecki 53.85%
Bronisław Komorowski 42.31%
Andrzej Olechowski 38.46%
Grzegorz Napieralski 38.46%
Bogusław Ziętek 30.77%

Lepper bardziej liberalny od Komorowskiego ;)
 
midel 189

midel

Użytkownik
Bronisław Komorowski 76.92%
Andrzej Lepper 61.54%
Waldemar Pawlak 57.69%
Janusz Korwin-Mikke 57.69%
Jarosław Kaczyński 57.69%
Marek Jurek 53.85%
Andrzej Olechowski 53.85%
Grzegorz Napieralski 53.85%
Kornel Morawiecki 46.15%
Bogusław Ziętek 34.62%

Myślałem, że JKM będzie wyżej :p
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Zgodność Twoich odpowiedzi:
Andrzej Lepper 76.92%
Janusz Korwin-Mikke 73.08%
Waldemar Pawlak 61.54%
Marek Jurek 53.85%
Jarosław Kaczyński 53.85%
Kornel Morawiecki 53.85%
Bronisław Komorowski 50%
Bogusław Ziętek 46.15%
Andrzej Olechowski 42.31%
Grzegorz Napieralski 42.31%
Ale i tak głosuję na Jurka
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Wybacz ale to twierdzenie to bzdura. Odstrasza nieuchronnosc kary a nie ona sama w sobie. Znaczy sie oczywiscie kara musi byc adekwatna do czynu ale ich podnoszenie (w tym przypadku ustanowienie) nie zmniejsza przestepczosci tylko wieksza wykrywalnosc przestepstw i karanie przestepcow.
Nieuchronnośc oczywiście odstrasza, ale sama wysokośc kary też. Czym innym jest persektywa kary śmierci, a czym innym przesiedzenie kilkunastu lat w ciepłej celi, żyjąc na koszt społeczenstwa. Najlepszym rozwiązaniem jest więc połączenie wysokich kar (w tym kary śmierci) i jak najwyższej wyjrywalności.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Ja tam zagłosuje na Napieralskiego,który odpadnie w I rundzie i który z lewicą ma tyle wspólnego co Korea Północna z dobrobytem :grin:,jednak wg mnie w tych czasach(po Smoleńsku)okazał się jak dla mnie prawdziwą osobą która potrafi pokazać(pokazać,nie wiem czy to poza czy prawda)
Napieralski przyjął ciekawa taktykę. Gada same ogólniki, o polityce bez sporów, o nowym wymiarze rozwiązywania konfliktów itp itd. A wiadomo z góry, że i tak nic z tego nie wyjdzie, ale że gadke ma wyćwiczoną to troche osób, takich jak Ty sie na to nabierze. Poza tym jak można głosować na kogos kto chce legalizować związki homoseksualne :-|
Co do JKM to właśnie dlatego uważasz go za oszołoma, bo za każdym razem mówi o KONKRETACH, nie jakies ogólniki jak to super będzie tylko podaje z miejsca konkretne rozwiązania dla danego problemu. Często są to rozwiązania , które wydają się być absurdalnymi, ale ma jakąś koncepcje, jakis pomysł, a reszta gada takie bzdury, że się tego słuchać nie chce. Nic tylko puste hasła, z których nic nie zostanie. Po wyborach i tak dalej będzie tak samo.
A teraz takie proste pytanie. CO MAMY DO STRACENIA WYBIERAJĄC JKM? Ano właśnie NIC. Kaczyński, Komorowski, Napieralski...kto by nie został prezydentem to i tak dalej będzie się ciągnęło to samo. JKM nie zmieni naszego kraju za jednej kadencji, bo nawet z uprawnieniami prezydenta sam zbyt duzo nie wskóra, ale wierze, że gdy zostanie prezydentem otworzy oczy ogłupiałemu narodowi polskiemu, zapatrzonemu w kłamliwe media. I tak o 99% zmian w ustawach, przpeisach itd będzie stanowił Sejm, więc co Wam szkodzi zagłosować na JKM i dac mu szanse? Dziwne, że młodzi ludzie, wydawałoby sie że potrafiący myslec samodzielnie w ogóle tego nie dostrzegają, a szkoda.
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
Wybacz ale to twierdzenie to bzdura. Odstrasza nieuchronnosc kary a nie ona sama w sobie. Znaczy sie oczywiscie kara musi byc adekwatna do czynu ale ich podnoszenie (w tym przypadku ustanowienie) nie zmniejsza przestepczosci tylko wieksza wykrywalnosc przestepstw i karanie przestepcow.
Bdzurą jest to co napisałeś. Dla mojej osoby polska jest zbyt łagodna dla przestępców, przykładowo taki gwałciciel, co mu grozi po zgwałceniu kobiety? Przeważnie nie dostaje więcej niż 10 lat, a po powrocie z paki jest jeszcze bardziej nabuzowany by gwałcić dalej. Lub taki morderca, zabije kogoś tam, dostanie 25 lat i co? i nic. Nie zmienią go te 25 lat, choć i pewnie za dobre sprawowanie wyjdzie wcześniej. I pójdzie na ulice i zabije kolejną osobę. Jak by wprowadzić karę śmierci, każdy zastanowił by się czy &quot;opłaca&quot; mu się zabić drugą osobe, skoro i jego życie po tym jest skończone. Taki gwałciciel powinien zostać podany do leczenia, a w najgorszych przepadkach kastracja. Prawo musi być surowsze na taki typy przestępstw, tak to idzie przestępca za kratki, siedzi sobie w cieple, jedzenie ma, kumpli ma, telewizje ma, i za to nic nie płaci, lepiej niż w normalnym życiu, żyć nie umierać.
 
N 0

nowohucki

Użytkownik
Czasami przeglądam to forum ze względu ze względu na jakieś ciekawe typy i tak sie nie spodziewałem że wpadnę na temat wyborów więc dorzucę swoje 3 grosze.
Chciałem napisać że ta ankieta jest bardzo słaba i nie przywiązywał bym do niej ogromnej wagi. Opiera się ona na pytaniach TVN24 i wiele pytań wykracza poza program niektórych kandydatów (w takim sensie że nie powinny być one niektórym kandydatom zadawane) a niektóre pytania wynikają z wcześniejszych czyli jakby liczą się podwójnie. Dodatkowo trzeba dodać że brakuje kilku sensownych pytań do dopełnienia wszystkich poglądów. Dla ciekawości można wypełnić ale dwaj kandydaci opowiadający tak samo mają bardzo często różne poglądy na daną sprawę i to bardzo jasno wynika z tej ankiety;)
A tak ze względu na sondaże internetowe to żałuje że nie postawiłem jakiegoś grosza na JKM bo kurs był 1500 (teraz spał na 500) a np kurs na Jurka to 150 (szok) więc w sumie Korwin to jedyna osoba spoza czołówki na którą się opłacało zaryzykować choć wiadomo że szansa wygrania żadna ale kurs był kuszący;)
A i jeszcze co do kary śmierci. Myślę że nie działała by ona odstraszająco (mordercy raczej nie myślą logicznie) a po prostu eliminowała by ze społeczeństwa i nie widzę w niej nic niemoralnego i strasznego.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jarosław Kaczyński 75%
Marek Jurek 69.23%
Andrzej Lepper 67.31%
Grzegorz Napieralski 65.38%
Waldemar Pawlak 63.46%
Bronisław Komorowski 55.77%
Janusz Korwin-Mikke 55.77%
Bogusław Ziętek 53.85%
Andrzej Olechowski 50%
Kornel Morawiecki 48.08%
Zaskoczony jestem tym testem , mysle ze nie mozna tego tak odwzorwoac i odnies sie do tego i tak bede chyba glosowal na kogos innego
 
Do góry Bottom