>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie według Forum Bukmacherskiego

gibakrk 0

gibakrk

Użytkownik
ograniczenia na połowy ryb wprowadza UE, trzeba się do tego stosować i jakby rządził PiS, to też musiałby się do tego stosować.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
przeczytałem z nudów kilka ostatnich stron tego tematu...sporo bełkotu, mało konkretów..ogółem wypowiedzi niczym nie różnią się od zdań sztabowców jedneego czy drugiego kandydata, więc moje gratulacje..nasza klasa polityczna to marność nad marnościami..zero konretów, lanie wody, hasełka, sloganiki, manipulacje...jedni drugich oskarżają o manipulowanie faktami czy bzdurami, podczas gdy sami stosują identyczne metody..sporo osób piszących tutaj nie ma zielonego pojęcia o tym, co to jest Lewica, co to jest Prawica, Liberalizm, Socjalizm, nie potrafi nawet odróżnić różnych sfer życia..smutne..
jeden i drugi kandydat są siebie warci, zero wyrazistości..aż zbiera na wymioty..jeden i drugi kojarzą mi się tylko z jednym - z tygodniowymi majtkami..
nie wiem na kogo zagłosuję..prawdopodobnie na siebie..pozdrawiam jednych i drugich manipulatorów
 
L 0

lukas11

Użytkownik
ale jak Kaczyński J. był premierem a Kaczyński L. był prezydentem to nie było monopolu władzy? był jeszcze większy, już nie tylko partyjny, był monopol rodzinny.
Pamiętam te czasy, głównie jako niestabilność polityczną, &quot;wielkie afery&quot;, jedna goniąca za drugą i ciągłe kłótnie na linii rząd - opozycja oraz między sojusznikami o wpływy (PiS, Samoobrona i LPR).
Ja nigdzie nie wspomniałem, że taka sytuacja, jaka wtedy panowała była czymś pozytywnym, dlatego nie manipuluj moją wypowiedzią i nie konstruuj ckliwych argumentów, że to miałem na myśli.
Trzeba jasno powiedzieć, że był wtedy duży burdel oraz niska spójność w rządzie, ale ciężko mówić o monopolu u władzy w państwie, bo PiS miał aż dwóch sojuszników i to niezbyt zrównoważonych. Wszyscy wiemy jaka jest Samoobrona i jaka była LPR z panem Giertychem na czele.
Nie zagłosuję jednak na Komorowskiego, bo jest to &quot;piesek&quot; Tuska, polityk niewyrazisty, fałszywy i zręcznie posługujący się manipulacjami. Bardzo zniechęciło mnie w nim to, że zmienia swoje poglądy tak, by dopasować się pod aktualne trendy. Tyle ode mnie.
 
blugrn-52145 0

blugrn-52145

Użytkownik
Najbardziej śmieszyły mnie dzieciaki w koszulkach &quot;Głosuję na Bronka!&quot;. Jak oni uzyskają prawo wyborcze to może w Polsce będzie olimpiada...
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
prawda jest taka, ze polacy maja gdzies pis to bazowanie na katastrofie smolenskiej to zaklamanie jarka. komor nie lepszy, ale z braku laku lepszy komor niz jerry. i ta nagla jego zmiana na grzecznego, ulozonego,etc.
 
blugrn-52145 0

blugrn-52145

Użytkownik
Popatrz sam, dobrze nam, co tu kryć, miło tyć
Heroiczne za co ginąć?, zmieniliśmy w za co żyć?
Zbigniew Wodecki - Raj
Panie Tusk, gdzie jest druga Irlandia?
Panie Tusk, gdzie jest likwidacja immunitetu?
Panie Tusk, co ze zmniejszeniem liczby posłów?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Już wiem. TVN miał, że Jarek wygrał i nie chcą pokazać :)
Pokazli równo o 20:00
Coś pieprzysz... ale to u Was norma ????
Przy okazji.. Ty możesz w ogóle głosować ;) ?

Najbardziej śmieszyły mnie dzieciaki w koszulkach &quot;Głosuję na Bronka!&quot;. Jak oni uzyskają prawo wyborcze to może w Polsce będzie olimpiada...
Tyle samo było koszulek &quot;głosuję na Jarka&quot;
a Komorowski przynajmniej nie przechodził od nazywania jednej partii organizacją przestępczą do lizania dupy ????

no ale co no śmiesznie trochę. Taka duża dysproporcja. :|
W 1 turze była większa.
TVN-owi odmawiało sporo osób.



W 1 turze głosowałem na JKM więc nie jestem stronniczy :]
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ale TVN nie pokazał własnych wyników.
A czyje? od razu pokazali swoje - o 20:00
Po paru sekundach zestawili je z wynikami TVP.

nie płacz że twój kandydat nie wygrał.
kukla 100% racji, ludzie stali się naiwni wierząc w przemianę Jarka, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze.
Mam rację czy nie - koniec tematu.
Jak ktoś chce sobie pogadać o polityce to zapraszam do odpowiedniego tematu.
Tłumaczenie, że to obstawialiście mnei nei interesi ????
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
nie płacz że twój kandydat nie wygrał.
kukla 100% racji, ludzie stali się naiwni wierząc w przemianę Jarka, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze.
trzeba być mocno ograniczonym i nie mieć własnego zdania, żeby uwierzyć w nagle ugrzecznionego, spokojnego jarka. już tu kilku pisało o zmianie obywatelstwa - droga wolna. im mniej oszołomów w kraju tym lepiej.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
nie płacz że twój kandydat nie wygrał.
kukla 100% racji, ludzie stali się naiwni wierząc w przemianę Jarka, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze.
nie płacze tylko przestańcie o tym gadać tutaj. Dyskusje na temat wyborów jest gdzie indziej kolego. ModTeam niech się za was weźmie i je przeniesie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
christopher48 - coś pieprzysz ????
ale spoko.. jak chcecie o tym pogadać to zapraszam do dizału o polityce.
Chodzi mi o to, ze Tobet miał chyba zakład , która stacja będzie najbliżej ostatecznego wyniku, a TVN nie podał swoich, tylko podaż te SMG/KRC dla TVP oraz HomoHomini dla Polsatu.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Chodzi mi o to, ze Tobet miał chyba zakład , która stacja będzie najbliżej ostatecznego wyniku, a TVN nie podał swoich, tylko podaż te SMG/KRC dla TVP oraz HomoHomini dla Polsatu.
TVN 24 miał swoje wyniki bo widziałem porównanie...
 
midel 189

midel

Użytkownik
A tymczasem Kolbe i Popiełuszko przewracają się w grobie słysząc słowa o &quot;męczeńskiej śmierci&quot; pod Smoleńskiem.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
A tymczasem Kolbe i Popiełuszko przewracają się w grobie słysząc słowa o &quot;męczeńskiej śmierci&quot; pod Smoleńskiem.
Gruba przesada, nie wiem po co on to powiedział.

Ten wynik to tak naprawdę spora porażka PO. Minimalna wygrana w wyborach, mimo wsparcia lewactwa. Koalicja PO-SLD coraz bardziej realna.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A tymczasem Kolbe i Popiełuszko przewracają się w grobie słysząc słowa o &quot;męczeńskiej śmierci&quot; pod Smoleńskiem.
i to, przy wszystkich minusach Komorowskiego, odróżnia go od Kaczyńskiego...
fanatyzm :|

Aż się boję wiadomości, jakie będą docierały od ojca R. albo z ambon do tych, którzy chodzą do kościoła.

Po rzeczywiście nie osiągnęło niesamowitego wyniku, jednak to dalej sukces. W Polsce rzadkością jest, utrzymanie wysokiego wyniku w kolejnych wyborach a już rzeczą niespotykaną zwycięstwo 2 razy pod rząd.
Teraz na pewno nie będzie im śpieszno do wyborów (swoją drogą - co to za posrany kraj, żeby co chwilę robić przyspieszone wybory albo o nich dyskutować?).
Mają okazję się wykazać i udowodnić, że są choć trochę lepsi niż PiS.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Po rzeczywiście nie osiągnęło niesamowitego wyniku, jednak to dalej sukces. W Polsce rzadkością jest, utrzymanie wysokiego wyniku w kolejnych wyborach a już rzeczą niespotykaną zwycięstwo 2 razy pod rząd.
Teraz na pewno nie będzie im śpieszno do wyborów (swoją drogą - co to za posrany kraj, żeby co chwilę robić przyspieszone wybory albo o nich dyskutować?).
Mają okazję się wykazać i udowodnić, że są choć trochę lepsi niż PiS.
Możliwe, że się mylę, ale z tego co pamiętam to PiS w 2007 roku otrzymał więcej głosów niż w 2005. Więc poparcia tak naprawdę nie utracił, jak to było w przypadku AWS-u, UW czy SLD. Po prostu sporo lewaków przeszło na stronę PO.
Jakie przyspieszone wybory? Chyba tylko w 2007 je mieliśmy w ostatnich latach, bo przecież tegoroczne były wymuszone, a przyszłoroczne będą zgodnie z planem. A dyskutuje się o nich, bo teraz jeśli PO będzie musiało się nieźle nagimnastykować. Już wiadomo, że PSL nie poprze niektórych pomysłów, więc niezbędne będzie dogadanie z SLD albo PIS-em.
Zwycięstwo jest naprawdę minimalne i to dzięki lewackiej części, o którą tak naprawdę niepotrzebnie zabiegali, bo poparcie ze strony Cimoszewicza czy Kwaśniewskiego było rzeczą oczywistą.
A od o.R. pewnie będą docierały informacje podobne do tych, jakie na temat śp. Lecha Kaczyńskiego przedstawiały TVN i Wyborcza. Czyli mało rzetelne, agresywne i maksymalnie krytyczne. Ciężko porównywać. Teraz do tuskowych mediów dołączy TVP. Może i dobrze, nie będzie po co tv włączać, skoro wszędzie już będzie dokładnie to samo.
Kto będzie Palykotem PIS-u?
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja chciałem żeby Komorowski został prezydentem między innymi dlatego aby zobaczyć jak teraz PO przez rok się spiszę ? Co zrobi dobrego dla kraju ? Dla nich to będzie wielki sprawdzian, który albo zdadzą i za rok nawet mogą zdobyć ponad 50%, albo obleją i za rok stracą władzę.
Śmieszą mnie już czarne scenariusze wygadywane przez wiele osób jak to teraz będzie, póki co mają kawałek czasu i mogą sporo dobrego zrobić ale oczywiście mogą i lipy narobić. Dlatego czekajmy i rozliczymy ich pracę za 15 miesięcy w kolejnych wyborach, taki mój mały apel to przeciwników.
 
Do góry Bottom