>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory samorządowe 2014

kuman91 2

kuman91

Użytkownik
Napewno warto zagrac na PSL, gdyz w strukturach samozadowych maja bardzo silna pozycje, niestety przewiduje slaby wynik KNP. Co do wygranej w calych wyborach to czysta loteria.
 
D 109

donbagino

Użytkownik
I co, nic na razie nie wiadomo?
Czyżby żadna firma nie oferowała zakładów na wybory samorządowe?
Powinny być, ale chyba jeszcze za wcześnie. Dopiero co spoty komitetów w tv regionalnych zaczynają emitować. Ja spodziewam się kursów na ok. tydzień przed wyborami.
 
B 0

budegac

Użytkownik
Pamiętam zakłady na wybory samorządowe w 2010 na Tobet. Mnóstwo miast to obstawiania. Co dzień dodawane nowe. A na tyle dni przed wyborami ile mamy teraz już dawno zakłady były. Tobetu oczywiście już nie ma, ale i tak nie rozumiem czego firmy bukmacherskie się tym razem boją, fałszerstw wyborczych?
Dla mnie wybory jak dotąd to zawsze pewny zarobek, choć kiedyś było lepiej, bo można było obstawiać większe sumy niż dziś(przynajmniej w internecie).
Wybory mają tą wielką przewagę nad meczami że tam wcale nie jest tak, że wszystko jest możliwe. To są rzeczy przewidywalne. Wynik już jest jakby ustalony przed samym głosowaniem- siedzi w głowach wyborców- wystarczy tylko wyczuć co tam siedzi ;-)
Bukmacherzy nieraz nie czują polityki i wychodzą z tego specjalne okazje do zarobku. Jak np. kiedy uważali, że odwołanie w referendum Waltz jest bardzo prawdopodobne. Za nieodwołanie dawali 2,70 kiedy to właśnie była realnie bardziej prawdopodobna opcja.
Natomiast w tym roku spóźniłem się niestety na zakład, kiedy dosłownie rozdawano pieniądze. W pojedynku 2 lokalnych polityków z mojego miasta dawano ok. 1,60 na tego, którego zwycięstwo było dokładnie w 100% pewne. Po prostu trzeba było orientować się w lokalnych niuansach żeby nie mieć wątpliwości. To było zupełnie jak zakład na mecz, który już się odbył.

Mam nadzieję, że jeszcze dadzą wybory prezydenckie w miastach albo i do sejmików.
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Pamiętam zakłady na wybory samorządowe w 2010 na Tobet. Mnóstwo miast to obstawiania. Co dzień dodawane nowe. A na tyle dni przed wyborami ile mamy teraz już dawno zakłady były. Tobetu oczywiście już nie ma, ale i tak nie rozumiem czego firmy bukmacherskie się tym razem boją, fałszerstw wyborczych?
Dla mnie wybory jak dotąd to zawsze pewny zarobek, choć kiedyś było lepiej, bo można było obstawiać większe sumy niż dziś(przynajmniej w internecie).
Wybory mają tą wielką przewagę nad meczami że tam wcale nie jest tak, że wszystko jest możliwe. To są rzeczy przewidywalne. Wynik już jest jakby ustalony przed samym głosowaniem- siedzi w głowach wyborców- wystarczy tylko wyczuć co tam siedzi ;-)
Bukmacherzy nieraz nie czują polityki i wychodzą z tego specjalne okazje do zarobku. Jak np. kiedy uważali, że odwołanie w referendum Waltz jest bardzo prawdopodobne. Za nieodwołanie dawali 2,70 kiedy to właśnie była realnie bardziej prawdopodobna opcja.
Natomiast w tym roku spóźniłem się niestety na zakład, kiedy dosłownie rozdawano pieniądze. W pojedynku 2 lokalnych polityków z mojego miasta dawano ok. 1,60 na tego, którego zwycięstwo było dokładnie w 100% pewne. Po prostu trzeba było orientować się w lokalnych niuansach żeby nie mieć wątpliwości. To było zupełnie jak zakład na mecz, który już się odbył.
Mam nadzieję, że jeszcze dadzą wybory prezydenckie w miastach albo i do sejmików.
zaraz zaraz, najpierw piszesz ze nie rozumiesz dlaczego nie wystawiaja, a potem jednak sam sobie na to pytanie konkretnie i dobrze odpowiadasz ;)
 
B 0

budegac

Użytkownik
W każdym razie jeśli np. w ostatnich wyborach do PE różnica między PO a PiS była tak niewielka, że nawet dużo mniejsza niż liczba głosów nieważnych to nikt nie może dać głowy kto tak naprawdę wówczas wygrał ;)
 
W 0

winner92

Użytkownik
Kursy są wystawione na stronie STS
Faworytką wręcz niezaprzeczalną w Warszawie jest Hania ;)
W Krakowie Jacek
Linia frekwencji 45,5%
Wypatrzcie coś ciekawego ;)
Kolejne miasta będą się pojawiać w ofercie. Prosimy o chwilę cierpliwości. Oferta do poniedziałku będzie aktualizowana
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Białystok:
Kurde, spóźniłem się bo kurs na obecnego prezydenta Białegostoku spadł z 2.25 (promocja była) na 1.60. Chyba ktoś popełnił błąd i dość szybko skorygowali, chyba że poszła masówka na Truskolaskiego :/
 
J 127

jester72

Użytkownik
Spadła linia frekwencji na 43,5%, można się poważnie zastanawiać na granie over, sts, a i chyba niektórzy gracze prawdopodobnie nie rozumieją charakteru tych wyborów.
 
B 0

budegac

Użytkownik
Czy państwo z STS-u są takimi dyletantami, że beztrosko tworzą zakłady, w których nie wiadomo o co chodzi ? Pytałem na czacie i nie wyjaśniono mi.
Np.
Wybory Samorządowe 2014 - Opolskie - kto lepszy? I do wyboru jedna z 2 partii na zakład.
Ale przecież nie ma czegoś takiego jak jeden ogólny wynik w wyborach SAMORZĄDOWYCH. Są w skali danych województw i całego kraju zbiorcze wyniki dla rad gmin, oddzielnie zbiorcze dla rad powiatów itp. I przede wszystkim wynik do sejmiku danego województwa. Czy chodzi im więc o wyniki do sejmików wojewódzkich, czy może wymieszanie wszystkich wyników do wszystkich szczebli władz? (A wyników takiej ogólnej&quot;mieszanki&quot; za poprzednie wybory nie ma ani na stronie Państwowej Komisji Wyborczej ani w wikipedii).
Nie sprecyzowali tego -przez co naprawdę nie wiem o co im konkretnie chodzi. :? Mają przekazać tą kwestię do analityków- ciekawe czy coś jutro się zmieni...
P.S. z tych kursów na te- niesprecyzowane- wyniki dla województw wynika niejednokrotnie, że nie mają zielonego pojęcia o wyborach samorządowych- stawki są takie, jakby to chodziło o wybory parlamentarne...
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
No i po zabawie :-( . STS spakował ofertę trzeba było nie zadawać pytań i pisać że się nie orientują. :razz: Dla mnie jedynymi wynikami mogą być te do sejmików procentowo podane na stronie PKW.
 
S 0

sedorf

Użytkownik
w sts-ie ponownie dostępne są wycofane wcześniej zakłady.W wymiarze ogólnopolskim brane będą pod uwagę wyniki z sejmików wojewódzkich.
Oferta w unibecie dostepna będzie najprawdopodobniej po weekendzie ????
 
K 99

krecik87

Użytkownik
W wyborach do sejmików wojewodzkich w 2010 frekwencja wyniosła 47,26% uprawnionych do głosowania. Oddano 12,06% głosów nieważnych. Ważnych głosów oddano 12 721 376 (za wikipedia) jeśli tak to value jest po drugiej stronie, tymbardziej, ze STS piszę tak: 6,5% głosów nieważnych (6.5)(16.11.2014. Łącznie: prezydenci, burmistrzowie, wójtowie rady gmin powiatów, województw)). Polecam wejść na wikipedię ( wiem wiem to tylko wikipedia ale mają dane za PKW) i przeanalizować dane dotyczące frekwencji i głosów nieważnych.
 
Do góry Bottom