>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory samorządowe 2014

R 0

rutger

Użytkownik
Powitać wsiech ???? Ja na Tobecie wygrałem 3,5k - stawiając na wygraną Majchra w Krakowie. Ogólnie wybory samorządowe na jesieni 2010 roku to był myk ???? No i podatku jeszcze nie było od zakładów internetowych... w ogóle wie kto jak takie rozliczać w PIT?
Najlepsze value wtedy, w 2010 r (albo jedno z lepszych) - to był zakład wprowadzony na parę dni przed ogłoszeniem wyników I tury w Krakowie - czy będzie II tura czy nie? A przecież to było na 99% pewne że będzie, a kurs był wtedy taki że za postawione 1000 zł wyciągało się 1570 zł :cool:
Wydarzeń sportowych z zasady nie obstawiam - jestem nerdem, na sporcie się nie znam ;) Zresztą nawet jakbym się znał to i tak uważam że to zbyt nieprzewidywalne takie cosik np w którą stronę piłka poleci
Dzisiaj byłem w sts w moim miasteczku (małopolskie) bo przyjechałem do Polski - zapytałem o wybory, baba powiedziała że nie mają tego w ofercie. Nawet nie potrafiła mi powiedzieć czy będzie
 
B 0

budegac

Użytkownik
Też mam takie brutalnie proste zasady- pewniak- i ładować ile się da.
Część zakładów na kandydata jest pewnych jeśli tylko ten kandydat nie wycofa się w ostatniej chwili. Moją faworytką w 2010 była Waltz- płacili za nią na tyle dużo że wsadzając dużą kwotę można było coś zarobić (w moim przypadku 1000 jak pamiętam).
Wracając do tego co pisałem o przewadze zakładów wyborczych nad sportowymi- wybory są również o tyle bardziej przewidywalne, że to zestaw naczyń połączonych- suma i tak musi wyjść 100%. Ileś procent mniej dla jednej partii to ileś procent więcej dla drugiej. I to już sprawia, że pole możliwych rozstrzygnięć się wygodnie dla nas zawęża.;)
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Dobra- patrzę na kursy w sts i wychodzi na to że przyjęli strategie: nie grajcie, chyba że obstawiacie że będzie cud wystawiając kursy w większości na faworytów 1,01-1,05. Chyba tylko granie na Katowice ma jakiś sens, ale biorąc pod uwagę ile value było 4 lata temu to ch... d... i kamieni k....
 
W 0

winner92

Użytkownik
A co sądzicie Panowie o frekwencji? + 43,5% po kursie 1,70 brzmi zachęcająco?
Trzeba zbadać sytuację, jak to wygląda w skali kraju, jakie były tendencje w poprzednich latach, jakie sondaże, dużo ludzi chce pójść na wybory, to jest taka loteria, ale ja zwiększę frekwencję i pójdę, każdy głos niech będzie ważny ;)
 
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
W betsson jest zakład który komitet uzyska największe poparcie w wyborach do sejmików wojewódzkich.
Na PO jest kurs 1,49
Na PIS jest kurs 2,20
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Dobra czas na jakieś typy bo oferta tylko dostępna przez 27 h i trzeba korzystać.

Kursy po dzisiejszym sondażu GW pospadały jednak nie jest aż tak źle i da się coś znaleźć w miarę ciekawego .

Wybory - Czy będzie II tura? TAK

- Bydgoszcz @ 1.25 ✅
- Kraków @ 1.10 ✅
- Poznań @ 1.15 ✅
- Warszawa @ 1.25 ✅


AKO: 1.98 STS

W Bydgoszczy rywalizacja murowanym faworytem jest kandydat PO Rafał Bruski jednak w pierwszej turze tego nie zrobi moim zdaniem może liczyć na max 40 % poparcie. Na drugim miejscu według sondażu znajdzie się Konstanty Dombrowicz z własnego komitetu , jednak ja uważam że to Marek Gralik z PIS zajmie drugie miejsce . Walka pomiędzy Dombrowiczem a Gralikiem będzie napewno zacięta i zobaczymy kto znajdzie się w drugiej turze z Bruskim.

W Krakowie Prezydentem zostanie Jacek Majchrowski jednak nie uda się mu to w pierwszej turze ponieważ rywalizacja za jego plecami o 2 miejsce jest bardzo zacięta i kontrkandydaci zabiorą Majchrowskiemu potrzebne głosy do wygrania w I turze . W drugiej turze według mnie spotkają się Majchrowski z własnego komitetu oraz przedstawiciel PIS Marek Lasota.

W Poznaniu zapewne wygra kandydat startujący z własnego komitetu Ryszard Grobelny ale nie uda mu się to w I turze ponieważ społeczeństwo w Poznaniu jest już bardzo znudzone rządami Grobelnego . Z tego co słyszałem wielu ludzi pójdzie głosować tylko dlatego aby zagłosować przeciwko Grobelnemu dlatego wygrana w I turze nie wchodzi w grę.

W Warszawie wygra Gronkiewicz-Waltz bo nie ma żadnego konkretnego kontrkandydata . Jacek Sasin nie jest odpowiednim kandydatem owszem wiadomo elektorat PIS będzie starał się coś wskórać jednak na nic wysiłki i tak Hanna wygra i znowu będzie rządziła Warszawą .

Typy wydają się być dość pewne dlatego warto pograć osobiście sam pograłem i czekam na wyniki .

Kto będzie prezydentem Gorzowa Wlkp
Typ:Jacek Wójcicki
Kurs: 4.00 Buk: STS ✅


Według mnie jeden z niewielu typów który ma ogromne value . W sondażach obaj kandydaci idą łeb w łeb i kurs 4.00 jest kompletną pomyłką . Wójcicki wkracza dopiero do polityki . Jest wójtem Deszczna i teraz zapragnął zostać prezydentem o wiele większej aglomeracji . Startuje z ruchu miejskiego Ludzie dla Miasta. Kontrkandydatem jest urzędujący już 16 lat Tadeusz Jędrzejczak i to już chyba najwyższy czas na zmianę władzy.

Kurs moim zdaniem naprawdę świetny do grania ja gram oczywiście nie szaleję ze stawką ale trzeba próbować .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 0

loocas

Użytkownik
A ja nie rozumiem czemu kurs na fakt, że będzie ponad 6,5% nieważnych głosów wzrósł z 1,80 do 2,02 aż. Przecież i 4 i 8 lat temu nieważnych głosów oddano ponad 12%.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
A ja nie rozumiem czemu kurs na fakt, że będzie ponad 6,5% nieważnych głosów wzrósł z 1,80 do 2,02 aż. Przecież i 4 i 8 lat temu nieważnych głosów oddano ponad 12%.
a pojecie masz o tym zakladzie??? Jakie 12%, co za bzdury
i w 2006 i w 2010 bylo ponizej 6,5%
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Wybory Samorządowe 2014 - kto będzie prezydentem Tarnowa?,
Typ Roman Ciepiela kurs 1.50 STS
W Tarnowie korupcyjne zarzuty wykluczyły z walki o reelekcję Ryszarda Ścigałę.
O fotel prezydenta w Tarnowie ubiega sie 6 osób, dla mnie murowanym faworytem jest kandydat PO wicemarszałek województwa małopolskiego Roman Ciepiela, osobiście spodziewałem sie kursu w granicach 1.15 max a tu taka niespodzianka STS płaci 1.50,
Nie wiem osoba która wystawiała kurs mysle ze kierowała sie ankietami przeprowadzonymi przez lokalne gazety w których mój faworyt nie prezentował sie najlepiej zajmował miejsca poza podium jedynie w GK zajął 1 miejsce w ankietach na prezydenta TArnowa królował Jakub Kwasny, i pan Mazur z tego co wiem to co niektórzy kandydaci korzystali z usług firm reklamowych lub namawiali nauczycieli w szkole aby zmobilizowały uczniów do głosowania i tym nabijali sobie głosy w ankietach, wystarczy poczytac komentarze, Takze wyniki tych ankiet można sobie w tyłek włożyć i tym sie nie sugerować. 1.50 na pana Ciepiela to kurs jak dla mnie z kosmosu, lokata.
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Chyba sts trochę czyta forum ;-)
Kurs na Ciepielę już tylko 1.25. Nadal nie mogę przetrawić że nie zdążyłem postawić na Truskolaskiego w Białymstoku @2.20 (goście przyszli i lipa :/). Szybki spadek na 1.60, 1.30 i teraz tylko 1.25 (chyba nie ma sensu się pchać bo Dobrzyński mega kampanię zrobił)
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ma ktoś link, że oficjalne wyniki zamieszczają z wyborów? Bo chce zobaczyć kto będzie burmistrzem w miejscowości moich rodziców.
 
A 0

arkadiusz_19

Użytkownik
Bukmacherzy zbiorą dorodne plony, jeśli okaże się, że Grobelny, na którego kursy wahały się w przedziale 1.18 - 1.01, przegra w II turze. Jest to bodaj największe zaskoczenie, gdy idzie o to, jak bardzo sondaże rozminęły się z rzeczywistością.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Bukmacherzy zbiorą dorodne plony, jeśli okaże się, że Grobelny, na którego kursy wahały się w przedziale 1.18 - 1.01, przegra w II turze. Jest to bodaj największe zaskoczenie, gdy idzie o to, jak bardzo sondaże rozminęły się z rzeczywistością.
Grobelny nie przegra. Co wybory jest to samo - duża krytyka, a jak przychodzi co do czego to wygrywa Grobelny. Dzisiaj czytałem, że ogłoszono budżet i 1/4 idzie w inwestycje, także wg mnie niespodzianki nie będzie.
 
Do góry Bottom