>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wygraj Ligę!

arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Całkiem fajny skład Ci wyszedł mateuszm :spokodfhgfh: Pamiętajcie żeby dołączyć do ligi forumowej (liga prywatna) :-D


Nazwa: Liga FB
Kod dostępu: 673924305
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Ok.
Zamieszczę tutaj screeny moich trzech ekip. Zmian w składach już nie będzie.
Drużyna 1.


Drużyna 2.


Drużyna 3.


powodzenia !
:spokodfhgfh:
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
jak tam panowie dzisiejszy dzien? ???? u mnie dzisiaj srednio, punktowali tylko Kirm i Mysona i odpowiednio chyba 3 i 2 pkty ????
a jak ktos miał na bramce Pawełka i w obronie graczów Wisły to pewnie sie wkurzył za tego ostatniego gola :p
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
No ja się na Pawełka wkurzyłem, bo chyba jest coś takiego, że przy czystym koncie pomocnicy też dostają po 1 punkcie. I wtedy dodatkowe 2 oczka byłyby za Kirma i Małeckiego... Ale ogólnie jestem 4ty w naszej lidze :jezora:, choć jeszcze parę punktów w regulaminie będę musiał przestudiować :-D
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
tak w trakcie kolejki to nie ma sie praktycznie co sugerowac miejscem w tabeli, jak u mnie zapunktował w jednym składzie jeden zawodnik a w drugim dwa ???? a tak to wszystko albo jutro albo pojutrze ;)
widze ze jako jeden z nielicznych mam w &quot;prezesie&quot; wymyslone imie i nazwisko :d
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Jan Nowak ?????
No u mnie jest taka sytuacja, że ostatni obrońca na liście (czyt. najgłębsza rezerwa) - Karol Fryzowicz z Zagłębia &#39;zdobył&#39; -2 pkty i te punkty mam normalnie odjęte :jezora:. Jak zagrają podstawowi obrońcy to jego punkty chyba nie będą się liczyć. Dlatego wszystko jeszcze może się pozmieniać :-D
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wow moja drużynaAktimela kozaczy :p
2 mecze 42 punkty ładnie, Małecki 13, Nowak 12, Wołąkiewicz 8
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Jan Nowak ?????

No u mnie jest taka sytuacja, że ostatni obrońca na liście (czyt. najgłębsza rezerwa) - Karol Fryzowicz z Zagłębia &#39;zdobył&#39; -2 pkty i te punkty mam normalnie odjęte :jezora:. Jak zagrają podstawowi obrońcy to jego punkty chyba nie będą się liczyć. Dlatego wszystko jeszcze może się pozmieniać :-D
no dokładnie, tez mam Fryzowicza i to w dwóch składach ???? tylko musza wszyscy obrońcy zagrać, jak nie zagrają to jego punkty będą się liczyć ????

Olo - bo dużo twoich plejerów już zagrało :p
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
no dokładnie, tez mam Fryzowicza i to w dwóch składach ???? tylko musza wszyscy obrońcy zagrać, jak nie zagrają to jego punkty będą się liczyć ????

Olo - bo dużo twoich plejerów już zagrało :p
No paru grało to fakt
wgl mam nadzieję że Paluch ustrzeli najlepiej ze 2 bramy bo kapitanem u mnie jest, szkoda że nie Nowak albo Mały
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
taaa, kto ma kase i nosa to właśnie zarobił.
ale 3/4 ludu którzy maja po 70 pkt to ludzie &quot;za Lechią&quot; albo na prawde maja nosa.
osobiscie porazka.
Juz szykuje sie kilka zmina.

co do Lechii ... dzisiaj zmiazdzyli, ale nie dlugo ... przecie znie beda hulac cala runde, teraz w doł :p
no i punktowac mam nadzieje od nastpenej kolejki zacznie Lubin.
poki co Małecki wyrasta na lidera.
Chociaz gdyby dzisiaj trafił Brozio ... było by pięknie.

brawo Olo ! trzeba robic pkt dla Naszje ligi i cos wyrgac ! ;P
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
moja drużyna zdobyła łącznie 26 punktów, najwięcej Marcin Kaczmarek (10) zapisałem się już do naszej ligi, ale coś nie ma mnie jeszcze w tabelce :p
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
taaa, kto ma kase i nosa to właśnie zarobił.
ale 3/4 ludu którzy maja po 70 pkt to ludzie &quot;za Lechią&quot; albo na prawde maja nosa.

osobiscie porazka.
Juz szykuje sie kilka zmina.


co do Lechii ... dzisiaj zmiazdzyli, ale nie dlugo ... przecie znie beda hulac cala runde, teraz w doł :p

no i punktowac mam nadzieje od nastpenej kolejki zacznie Lubin.

poki co Małecki wyrasta na lidera.
Chociaz gdyby dzisiaj trafił Brozio ... było by pięknie.


brawo Olo ! trzeba robic pkt dla Naszje ligi i cos wyrgac ! ;P

No zobaczymy jak z tą Lechią, ja to bym chciał żeby oni byli taką rewelacją rozgrywek xD
 
Do góry Bottom