>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wygraj Ligę!

bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
strasznie coś mi się nie widzi ten Twój skłąd Lalo :|

właśnie ostatnio myślałem o tym konkursie, wieczorem załoze ze 2 druzynki.


zalozy ktos lige FB ? ????
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Dobry pomysł z tą ligą FB, zaraz zobaczę co da się zrobić :-D

E: Założyłem ligę prywatną...
Nazwa: Liga FB
Kod dostępu: 673924305
Tak więc dawać do ligi :-D
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
strasznie coś mi się nie widzi ten Twój skłąd Lalo :|

właśnie ostatnio myślałem o tym konkursie, wieczorem załoze ze 2 druzynki.


zalozy ktos lige FB ? ????
Dlaczego ? ;&gt; Aż taki słaby ?
EDIT: Jak dołączyć do ligi ? Nie widzę nigdzie, zapisz się ani nic :|
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
W menu po lewej stronie masz Ligi prywatne i weź &#39;znajdź ligę&#39;. Tam wpisz Liga FB i będzie :jezora: Chyba, że znalazłeś i nie możesz dojść (nie wiem dokładnie, dawno w to nie grałem). W razie czego to najwyżej podajcie mi e-mail na PW, bo jest jakaś opcja zaproszenia (ale z tego co tu widzę, to tylko kod dostępu w tym zaproszeniu jest, który i tak podałem wyżej)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zapisałem się do ligi.

Moja drużyna. Ustawienie 1-3-4-3

Jan Mucha - Kamil Glik, Michał Stasiak, Maciej Szmatiuk - Semir Stilic, Marcelo Sarvas, Piotr Wiśniewski, Konrad Cebula - Robert Lewandowski (K), Krzysztof Gajtkowski, Iljan Micanski.

rezerwowi Dominik Kisiel - Karol Fryzowicz, Łukasz Uszalewski, Paweł Oleksy - Piotr Tomasik, Artur Lenartowski - Michał Michałek.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
drużyna inspirowana 1kolejką
Cierzniak
Wołczek Jędrzejczyk Głowacki Markiewicz
Peszko Piątek Dudek
Edi Frankowski Paluchowski
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Moja skromna drużyna:


Komentarz:
Bramka: Cierzniak, ponieważ tani, a co ważne podstawowy zawodnik. I to nie byle jakiej drużyny, bo Korony Kielce. Upatruje Koronę w top6 więc jest dobrze, bramek masę nie stracą. zaoszczędziłem kase na ofensywę. Początkowo był Vazgec ze Śląska, ale w obronie mam już gracza z ekipy z Wrocławia. Przy ew wtopie Śląska, mogę &quot;odzyskać pkt&quot; o ile Korona też nie zwali.
Obrona: Tanio, a solidnie. Fonfara podstawowy defensor GKS, który traci mało bramek. Spahic - nowy nabytek Śląska, podstawowy gracz, dobra lewa noga ... może coś strzeli. Kokosiński ... prawdopodobnie podstawowy gracz Poloniii, grał w pucharach i teraz w lidze w pierwszej 11, strzleił nawet bramkę w pucharze. Tylko 1mln, więc się opłaca.
Miałem do wyboru - on, Lewczuk z Jagi, albo Derbich z Craxy. Opcja wybrana chyba najlepsza ;)
Pomoc: Postawiłem aż 5 grajków, bo pomocniy dużo pkt, asystują, a i coś ukują. Małecki - potrafi strzelić. Do tego kilka asyst - wg mnie extra. Kirm .. tani, podstawowy i z Wisły. Ekipa punktująca + on sam, musi coś dołożyć od siebie. Giza - z Legii do pomocy tylko on ! Strzeli kilka bramek, a i na pewno jakieś asysty zaliczy ! Dalej mamy Wilka z Lecha. Wg mnie zapunktuje więcej niż Peszko, a i tańszy ! Na koniec Sobolewski z Korony. Tak budżet rozporządziłem, żeby mieć na tych 5 pomocników, wsyztskich z szansami na pkt. Dlatego Paweł z Korony - chyba dobre rozwiązanie. Ktoś w Koronie musi asystować - m.in on.
Początkowo w składzie był Mila, który by pewnie natrzaskał pkt, ale ma kontuzje i nie wiadomo kiedy wróci, no i czy forma będzie.
Było kilka wariantów - np. z Pawłowskim, ale na inncyh by nie starczyło ;/
Atak: Micanski - kto jak nie on będzie strzelał dla Zagłębia ? przy takim składzie i kasie mógłbyć on, Szewczuk ... wybrałem Micanskiego.
No i Lewy - licze na jego skuteczność - KAPITAN.

Skład w miarę dobry, ale jest niedosyt ;/ Chciałbym Diaza w obronie.
on w Wiśle punktującej, sam kilka asyst by dorzucił +2-3 bramki. W konkursie jest jako obrońca, czyli na nasza korzyść.
Do tego Szewczuka, bo to pewnie on by punktował w Śląśku, czy wspomnianego Mile.
zobaczymy jak to pójdzie.
obym szybko zdobył 50 pkt to się weźmie sponsora i kogoś kupi (z ww) !
planuje zrobić jeszcz jedną ekipkę (sms za 1,22)

Jak dołączyć do ligi FB ?
Wybieramy w menu po lewej stronie (tam gdzie zarządzamy drużyną) &quot;Twoje ligi&quot;, wpisujemy kod który podał Arzoo (673924305) i dodajemy lige.

powodzenia !
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Lalo - teraz zdecydowanie lepiej !

w &quot;pierwszym składzie&quot; w obronie Glik i Król, czyli zawodnicy którzy raczej nie zapewią ekipie na zero z tyłu. No i 2 napastników z tego samego klubu - więc lipa. Bo moze zdazyc sie tak, czy nikt Ci nie zapunktuje (gola nie strzeli), a to dzieki bramka sie ma duzo pkt.

drugi skąłd juz lepiej, bo ofensywa fajna. Grzyb - najwiecje dla Ruchu zdobedzie, do tego srodek z Lecha no imlody Rybus z Legii, ktorzy na pewno kilka asyst zalicza no i moze cos ukuja (Stilic przede wsyztskim)
No i fajny atak, bo dla ODry i Craxy to wlasnie Ci zawodnicy moga strzelac. Co do GKS ... wstryzmalem sie z kupnem ofensywnych graczy z tego klubu. W ataku taka walka o pierwszy sklad : korzym, Gregorek, Ujek, Nowak, Costly ... nie wiadomo kto bedzie gral ????


powodzenia !



ps. pozniej wrzuce swoja druga ekipkę !
ps2. baaaaardzo fajna ekipke ma gijom ! na prawde ... ciekawie zestawiona, podoba mi sie ;)
 
Do góry Bottom